HokejLive.czRuskoKHL › Rozlosování / Výsledky

KHL - Rusko

Datum Čas Zápas
03.09.2024 15:00 Magnitogorsk - Jaroslavl
04.09.2024 15:00 Vitiaz Chekhov - Admiral Vladivostok
15:00 Dynamo Moskva - Red Star Kunlun
15:00 Omsk - Novosibirsk
15:00 Jekatěrinburg - Čeljabinsk
15:00 Nižnyj Novgorod - Čerepovec
15:00 Barys Astana - Nižněkamsk
05.09.2024 15:00 Ufa - Kazaň
15:00 Togliatti - Jaroslavl
15:00 Spartak Moskva - CSKA Moskva
15:00 Magnitogorsk - Petrohrad
15:00 Dynamo Minsk - Chabarovsk Amur
06.09.2024 15:00 Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok
15:00 Barys Astana - Čeljabinsk
15:00 Jekatěrinburg - Novosibirsk
15:00 Dynamo Moskva - Čerepovec
15:00 Omsk - Nižněkamsk
07.09.2024 15:00 Vitiaz Chekhov - Chabarovsk Amur
15:00 Nižnyj Novgorod - Kazaň
15:00 Spartak Moskva - Sochi
15:00 Togliatti - Petrohrad
08.09.2024 15:00 Red Star Kunlun - Čerepovec
15:00 CSKA Moskva - Admiral Vladivostok
15:00 Ufa - Čeljabinsk
15:00 Magnitogorsk - Nižněkamsk
09.09.2024 15:00 Omsk - Kazaň
15:00 Jaroslavl - Petrohrad
15:00 Vitiaz Chekhov - Sochi
15:00 Nižnyj Novgorod - Jekatěrinburg
15:00 Barys Astana - Chabarovsk Amur
15:00 Spartak Moskva - Dynamo Minsk
10.09.2024 15:00 Togliatti - Dynamo Moskva
15:00 CSKA Moskva - Novosibirsk
11.09.2024 15:00 Ufa - Jekatěrinburg
15:00 Vitiaz Chekhov - Dynamo Minsk
15:00 Omsk - Chabarovsk Amur
12.09.2024 15:00 Čerepovec - Novosibirsk
15:00 Nižněkamsk - Magnitogorsk
15:00 Petrohrad - Čeljabinsk
15:00 Red Star Kunlun - Jaroslavl
15:00 CSKA Moskva - Nižnyj Novgorod
15:00 Spartak Moskva - Dynamo Moskva
13.09.2024 15:00 Barys Astana - Dynamo Minsk
15:00 Vitiaz Chekhov - Togliatti
14.09.2024 15:00 Kazaň - Magnitogorsk
15:00 Jekatěrinburg - Ufa
15:00 Sochi - Čeljabinsk
15:00 Nižněkamsk - Jaroslavl
15:00 Spartak Moskva - Nižnyj Novgorod
15:00 Čerepovec - CSKA Moskva
15.09.2024 15:00 Chabarovsk Amur - Red Star Kunlun
15:00 Novosibirsk - Omsk
15:00 Dynamo Moskva - Dynamo Minsk
15:00 Petrohrad - Togliatti
16.09.2024 15:00 Čerepovec - Magnitogorsk
15:00 Sochi - Nižnyj Novgorod
17.09.2024 15:00 CSKA Moskva - Dynamo Moskva
15:00 Jekatěrinburg - Barys Astana
15:00 Novosibirsk - Nižněkamsk
15:00 Jaroslavl - Togliatti
15:00 Admiral Vladivostok - Red Star Kunlun
15:00 Ufa - Omsk
18.09.2024 15:00 Čerepovec - Nižnyj Novgorod
19.09.2024 15:00 Sochi - Petrohrad
15:00 CSKA Moskva - Vitiaz Chekhov
15:00 Čeljabinsk - Nižněkamsk
15:00 Novosibirsk - Red Star Kunlun
15:00 Kazaň - Barys Astana
20.09.2024 15:00 Omsk - Jekatěrinburg
15:00 Admiral Vladivostok - Dynamo Moskva
21.09.2024 15:00 Nižnyj Novgorod - Petrohrad
15:00 Jaroslavl - Ufa
15:00 Novosibirsk - Spartak Moskva
15:00 Magnitogorsk - Nižněkamsk
15:00 Dynamo Minsk - Čerepovec
15:00 Vitiaz Chekhov - Barys Astana
22.09.2024 15:00 Chabarovsk Amur - Dynamo Moskva
15:00 Togliatti - Jekatěrinburg
15:00 Kazaň - Sochi
15:00 Admiral Vladivostok - CSKA Moskva
23.09.2024 15:00 Jaroslavl - Čerepovec
15:00 Čeljabinsk - Spartak Moskva
15:00 Magnitogorsk - Ufa
15:00 Petrohrad - Omsk
24.09.2024 15:00 Barys Astana - Dynamo Moskva
15:00 Novosibirsk - Sochi
15:00 Nižněkamsk - Jekatěrinburg
15:00 Chabarovsk Amur - CSKA Moskva
15:00 Admiral Vladivostok - Vitiaz Chekhov
15:00 Red Star Kunlun - Nižnyj Novgorod
25.09.2024 15:00 Togliatti - Kazaň
15:00 Čeljabinsk - Ufa
15:00 Jaroslavl - Omsk
15:00 Magnitogorsk - Spartak Moskva
26.09.2024 15:00 Barys Astana - Sochi
15:00 Admiral Vladivostok - Nižnyj Novgorod
15:00 Red Star Kunlun - Dynamo Minsk
15:00 Chabarovsk Amur - Vitiaz Chekhov
15:00 Novosibirsk - Jekatěrinburg
27.09.2024 15:00 Čeljabinsk - Omsk
15:00 Magnitogorsk - Kazaň
15:00 Petrohrad - Čerepovec
15:00 Togliatti - Nižněkamsk
28.09.2024 15:00 Barys Astana - Vitiaz Chekhov
15:00 Chabarovsk Amur - Nižnyj Novgorod
15:00 Jaroslavl - Sochi
15:00 Spartak Moskva - CSKA Moskva
29.09.2024 15:00 Petrohrad - Red Star Kunlun
15:00 Dynamo Minsk - Čerepovec
15:00 Jekatěrinburg - Kazaň
15:00 Dynamo Moskva - Nižněkamsk
30.09.2024 15:00 Barys Astana - Nižnyj Novgorod
15:00 Magnitogorsk - Togliatti
15:00 Omsk - Novosibirsk
01.10.2024 15:00 Dynamo Minsk - Admiral Vladivostok
15:00 Jekatěrinburg - Jaroslavl
15:00 Sochi - Čerepovec
15:00 Dynamo Moskva - CSKA Moskva
15:00 Spartak Moskva - Čeljabinsk
15:00 Ufa - Red Star Kunlun
02.10.2024 15:00 Kazaň - Chabarovsk Amur
15:00 Nižněkamsk - Togliatti
03.10.2024 15:00 Dynamo Minsk - Petrohrad
15:00 Omsk - Jaroslavl
15:00 Spartak Moskva - Barys Astana
15:00 Dynamo Moskva - Čeljabinsk
15:00 CSKA Moskva - Magnitogorsk
15:00 Vitiaz Chekhov - Red Star Kunlun
15:00 Sochi - Admiral Vladivostok
04.10.2024 15:00 Kazaň - Chabarovsk Amur
05.10.2024 15:00 CSKA Moskva - Čeljabinsk
15:00 Spartak Moskva - Magnitogorsk
15:00 Togliatti - Admiral Vladivostok
15:00 Omsk - Barys Astana
15:00 Jekatěrinburg - Novosibirsk
15:00 Čerepovec - Petrohrad
06.10.2024 15:00 Vitiaz Chekhov - Dynamo Moskva
15:00 Nižněkamsk - Chabarovsk Amur
15:00 Sochi - Dynamo Minsk
07.10.2024 15:00 Jekatěrinburg - Barys Astana
15:00 Jaroslavl - Petrohrad
15:00 Kazaň - Novosibirsk
15:00 Nižnyj Novgorod - Red Star Kunlun
15:00 Togliatti - Admiral Vladivostok
08.10.2024 15:00 Sochi - Vitiaz Chekhov
15:00 Nižněkamsk - Chabarovsk Amur
15:00 CSKA Moskva - Ufa
15:00 Čerepovec - Dynamo Minsk
15:00 Magnitogorsk - Dynamo Moskva
09.10.2024 15:00 Čeljabinsk - Admiral Vladivostok
15:00 Togliatti - Novosibirsk
15:00 Jaroslavl - Red Star Kunlun
10.10.2024 15:00 CSKA Moskva - Jekatěrinburg
15:00 Magnitogorsk - Nižnyj Novgorod
15:00 Sochi - Vitiaz Chekhov
15:00 Barys Astana - Omsk
15:00 Petrohrad - Dynamo Minsk
15:00 Spartak Moskva - Ufa
11.10.2024 15:00 Nižněkamsk - Novosibirsk
15:00 Čerepovec - Red Star Kunlun
12.10.2024 15:00 Dynamo Moskva - Ufa
15:00 Čeljabinsk - Nižnyj Novgorod
15:00 Sochi - Jaroslavl
15:00 Magnitogorsk - Omsk
15:00 Spartak Moskva - Kazaň
15:00 Petrohrad - Jekatěrinburg
13.10.2024 15:00 Chabarovsk Amur - Togliatti
14.10.2024 15:00 Vitiaz Chekhov - Jaroslavl
15:00 Magnitogorsk - Kazaň
15:00 Čeljabinsk - Omsk
15:00 Dynamo Moskva - Spartak Moskva
15.10.2024 15:00 Dynamo Minsk - CSKA Moskva
15:00 Petrohrad - Nižněkamsk
15:00 Chabarovsk Amur - Togliatti
15:00 Admiral Vladivostok - Čerepovec
16.10.2024 15:00 Čeljabinsk - Kazaň
15:00 Barys Astana - Ufa
15:00 Red Star Kunlun - Jaroslavl
17.10.2024 15:00 Admiral Vladivostok - Togliatti
15:00 Dynamo Minsk - Magnitogorsk
15:00 Petrohrad - CSKA Moskva
15:00 Chabarovsk Amur - Čerepovec
15:00 Nižnyj Novgorod - Nižněkamsk
15:00 Vitiaz Chekhov - Jekatěrinburg
15:00 Omsk - Spartak Moskva
18.10.2024 15:00 Red Star Kunlun - Sochi
15:00 Čeljabinsk - Ufa
19.10.2024 15:00 Dynamo Minsk - Nižněkamsk
15:00 Admiral Vladivostok - Togliatti
15:00 Chabarovsk Amur - Spartak Moskva
15:00 Novosibirsk - Čerepovec
15:00 Jaroslavl - Barys Astana
15:00 Kazaň - Jekatěrinburg
15:00 Vitiaz Chekhov - Magnitogorsk
15:00 Nižnyj Novgorod - Dynamo Moskva
20.10.2024 15:00 CSKA Moskva - Sochi
21.10.2024 15:00 Novosibirsk - Čeljabinsk
15:00 Jaroslavl - Dynamo Moskva
15:00 Vitiaz Chekhov - Petrohrad
15:00 Red Star Kunlun - Magnitogorsk
15:00 Dynamo Minsk - Barys Astana
15:00 Admiral Vladivostok - Spartak Moskva
22.10.2024 15:00 Nižněkamsk - Nižnyj Novgorod
15:00 Ufa - Sochi
23.10.2024 15:00 Red Star Kunlun - Petrohrad
15:00 Jekatěrinburg - Dynamo Moskva
15:00 Omsk - Čeljabinsk
15:00 Novosibirsk - Barys Astana
15:00 CSKA Moskva - Chabarovsk Amur
24.10.2024 15:00 Nižněkamsk - Sochi
15:00 Ufa - Nižnyj Novgorod
25.10.2024 15:00 Togliatti - Čeljabinsk
15:00 Kazaň - Admiral Vladivostok
15:00 Spartak Moskva - Petrohrad
15:00 Jaroslavl - Chabarovsk Amur
15:00 Dynamo Minsk - Vitiaz Chekhov
15:00 Red Star Kunlun - CSKA Moskva
26.10.2024 15:00 Nižněkamsk - Jekatěrinburg
27.10.2024 15:00 Omsk - Magnitogorsk
15:00 Nižnyj Novgorod - Vitiaz Chekhov
15:00 Kazaň - Admiral Vladivostok
15:00 Čerepovec - Chabarovsk Amur
15:00 Jaroslavl - Dynamo Minsk
28.10.2024 15:00 Petrohrad - Novosibirsk
15:00 Čeljabinsk - Jekatěrinburg
29.10.2024 15:00 Nižnyj Novgorod - CSKA Moskva
15:00 Barys Astana - Red Star Kunlun
15:00 Čerepovec - Dynamo Minsk
15:00 Nižněkamsk - Togliatti
15:00 Dynamo Moskva - Chabarovsk Amur
15:00 Spartak Moskva - Vitiaz Chekhov
15:00 Kazaň - Magnitogorsk
15:00 Ufa - Admiral Vladivostok
30.10.2024 15:00 Petrohrad - Jaroslavl
15:00 Čeljabinsk - Novosibirsk
31.10.2024 15:00 Omsk - Togliatti
15:00 Ufa - Admiral Vladivostok
15:00 Dynamo Moskva - Vitiaz Chekhov
15:00 Nižnyj Novgorod - Dynamo Minsk
01.11.2024 15:00 Jekatěrinburg - Nižněkamsk
15:00 Magnitogorsk - Novosibirsk
15:00 Čerepovec - Red Star Kunlun
15:00 Kazaň - Jaroslavl
02.11.2024 15:00 Sochi - Spartak Moskva
15:00 Chabarovsk Amur - Admiral Vladivostok
15:00 Ufa - Petrohrad
03.11.2024 15:00 Čeljabinsk - Jaroslavl
15:00 Barys Astana - Nižněkamsk
04.11.2024 15:00 Red Star Kunlun - Petrohrad
15:00 Dynamo Minsk - Vitiaz Chekhov
15:00 Sochi - Spartak Moskva
15:00 Dynamo Moskva - Nižnyj Novgorod
05.11.2024 15:00 Chabarovsk Amur - Omsk
15:00 Admiral Vladivostok - Magnitogorsk
15:00 Barys Astana - Kazaň
15:00 Novosibirsk - Ufa
06.11.2024 15:00 Jaroslavl - Nižnyj Novgorod
15:00 Dynamo Moskva - Vitiaz Chekhov
07.11.2024 15:00 Admiral Vladivostok - Omsk
15:00 Nižněkamsk - Kazaň
15:00 Chabarovsk Amur - Magnitogorsk
15:00 CSKA Moskva - Spartak Moskva
15:00 Petrohrad - Sochi
15:00 Barys Astana - Jekatěrinburg
15:00 Dynamo Minsk - Ufa
08.11.2024 15:00 Dynamo Moskva - Togliatti
15:00 Red Star Kunlun - Čerepovec
09.11.2024 15:00 Nižnyj Novgorod - Ufa
15:00 Chabarovsk Amur - Jekatěrinburg
15:00 Admiral Vladivostok - Čeljabinsk
15:00 Novosibirsk - Magnitogorsk
15:00 Jaroslavl - Kazaň
15:00 Vitiaz Chekhov - Sochi
10.11.2024 15:00 Dynamo Minsk - Čerepovec
15:00 Red Star Kunlun - Spartak Moskva
15:00 CSKA Moskva - Togliatti
11.11.2024 15:00 Chabarovsk Amur - Čeljabinsk
15:00 Nižněkamsk - Barys Astana
15:00 Omsk - Petrohrad
15:00 Admiral Vladivostok - Jekatěrinburg
15:00 Nižnyj Novgorod - Sochi
12.11.2024 15:00 Ufa - Togliatti
15:00 Spartak Moskva - Jaroslavl
15:00 Vitiaz Chekhov - Čerepovec
13.11.2024 15:00 Nižněkamsk - Barys Astana
15:00 Omsk - Dynamo Moskva
15:00 Dynamo Minsk - Nižnyj Novgorod
15:00 Novosibirsk - Petrohrad
15:00 Kazaň - Red Star Kunlun
15:00 Magnitogorsk - Čeljabinsk
14.11.2024 15:00 Spartak Moskva - Čerepovec
15:00 CSKA Moskva - Jaroslavl
15.11.2024 15:00 Ufa - Barys Astana
15:00 Vitiaz Chekhov - Dynamo Minsk
15:00 Novosibirsk - Dynamo Moskva
15:00 Kazaň - Petrohrad
15:00 Sochi - Red Star Kunlun
16.11.2024 15:00 Togliatti - Magnitogorsk
15:00 Nižnyj Novgorod - Jaroslavl
15:00 Omsk - Nižněkamsk
15:00 Jekatěrinburg - Admiral Vladivostok
17.11.2024 15:00 Čerepovec - Vitiaz Chekhov
15:00 Kazaň - CSKA Moskva
15:00 Sochi - Barys Astana
15:00 Red Star Kunlun - Dynamo Minsk
15:00 Čeljabinsk - Dynamo Moskva
18.11.2024 15:00 Spartak Moskva - Admiral Vladivostok
15:00 Ufa - Magnitogorsk
15:00 Jekatěrinburg - Nižněkamsk
15:00 Petrohrad - Chabarovsk Amur
19.11.2024 15:00 Omsk - Dynamo Minsk
15:00 Jaroslavl - Vitiaz Chekhov
15:00 Togliatti - CSKA Moskva
20.11.2024 15:00 Spartak Moskva - Chabarovsk Amur
15:00 Dynamo Moskva - Novosibirsk
15:00 Kazaň - Nižněkamsk
15:00 Čerepovec - Admiral Vladivostok
15:00 Barys Astana - Magnitogorsk
21.11.2024 15:00 Čeljabinsk - CSKA Moskva
15:00 Togliatti - Ufa
15:00 Jekatěrinburg - Red Star Kunlun
15:00 Petrohrad - Nižnyj Novgorod
22.11.2024 15:00 Omsk - Admiral Vladivostok
15:00 Sochi - Novosibirsk
15:00 Barys Astana - Chabarovsk Amur
15:00 Dynamo Minsk - Dynamo Moskva
23.11.2024 15:00 Nižněkamsk - Ufa
15:00 Čeljabinsk - Red Star Kunlun
15:00 Čerepovec - Kazaň
15:00 Jaroslavl - Nižnyj Novgorod
15:00 Spartak Moskva - Vitiaz Chekhov
24.11.2024 15:00 Dynamo Minsk - Jekatěrinburg
15:00 Magnitogorsk - Novosibirsk
15:00 Barys Astana - Omsk
15:00 Admiral Vladivostok - Chabarovsk Amur
25.11.2024 15:00 Čerepovec - Ufa
15:00 Spartak Moskva - Nižnyj Novgorod
15:00 CSKA Moskva - Kazaň
15:00 Nižněkamsk - Red Star Kunlun
15:00 Sochi - Togliatti
26.11.2024 15:00 Magnitogorsk - Omsk
15:00 Dynamo Minsk - Čeljabinsk
15:00 Dynamo Moskva - Jaroslavl
27.11.2024 15:00 Novosibirsk - Barys Astana
15:00 Sochi - Kazaň
15:00 Čerepovec - Togliatti
28.11.2024 15:00 Dynamo Moskva - CSKA Moskva
15:00 Jekatěrinburg - Omsk
15:00 Ufa - Vitiaz Chekhov
15:00 Jaroslavl - Čeljabinsk
15:00 Admiral Vladivostok - Petrohrad
15:00 Nižněkamsk - Spartak Moskva
29.11.2024 15:00 Magnitogorsk - Barys Astana
15:00 Red Star Kunlun - Togliatti
30.11.2024 15:00 Admiral Vladivostok - Sochi
15:00 Chabarovsk Amur - Petrohrad
15:00 Jekatěrinburg - Čeljabinsk
15:00 Ufa - Spartak Moskva
01.12.2024 15:00 CSKA Moskva - Barys Astana
15:00 Red Star Kunlun - Dynamo Moskva
15:00 Omsk - Čerepovec
02.12.2024 15:00 Chabarovsk Amur - Sochi
15:00 Jekatěrinburg - Spartak Moskva
15:00 Ufa - Čeljabinsk
15:00 Vitiaz Chekhov - Nižněkamsk
15:00 Novosibirsk - Dynamo Minsk
15:00 Admiral Vladivostok - Jaroslavl
03.12.2024 15:00 Togliatti - Čerepovec
15:00 Nižnyj Novgorod - Magnitogorsk
15:00 Kazaň - Dynamo Moskva
04.12.2024 15:00 Red Star Kunlun - Nižněkamsk
15:00 Omsk - Sochi
15:00 Vitiaz Chekhov - CSKA Moskva
15:00 Barys Astana - Spartak Moskva
15:00 Chabarovsk Amur - Jaroslavl
15:00 Admiral Vladivostok - Dynamo Minsk
05.12.2024 15:00 Čeljabinsk - Jekatěrinburg
15:00 Togliatti - Magnitogorsk
15:00 Petrohrad - Dynamo Moskva
06.12.2024 15:00 Nižnyj Novgorod - CSKA Moskva
15:00 Čerepovec - Barys Astana
15:00 Red Star Kunlun - Sochi
15:00 Chabarovsk Amur - Dynamo Minsk
15:00 Vitiaz Chekhov - Kazaň
15:00 Ufa - Novosibirsk
07.12.2024 15:00 Omsk - Jekatěrinburg
15:00 Dynamo Moskva - Magnitogorsk
08.12.2024 15:00 Čerepovec - Čeljabinsk
15:00 Jaroslavl - CSKA Moskva
15:00 Red Star Kunlun - Novosibirsk
15:00 Petrohrad - Barys Astana
15:00 Nižnyj Novgorod - Togliatti
15:00 Ufa - Kazaň
15:00 Chabarovsk Amur - Admiral Vladivostok
15:00 Vitiaz Chekhov - Spartak Moskva
17.12.2024 15:00 Dynamo Moskva - Barys Astana
15:00 Chabarovsk Amur - Admiral Vladivostok
15:00 Vitiaz Chekhov - Nižnyj Novgorod
15:00 Novosibirsk - Omsk
15:00 CSKA Moskva - Red Star Kunlun
15:00 Petrohrad - Jaroslavl
18.12.2024 15:00 Magnitogorsk - Jekatěrinburg
15:00 Čerepovec - Sochi
15:00 Kazaň - Ufa
15:00 Čeljabinsk - Dynamo Minsk
19.12.2024 15:00 Togliatti - Vitiaz Chekhov
15:00 CSKA Moskva - Spartak Moskva
15:00 Petrohrad - Nižnyj Novgorod
15:00 Nižněkamsk - Omsk
15:00 Dynamo Moskva - Admiral Vladivostok
15:00 Red Star Kunlun - Barys Astana
20.12.2024 15:00 Čerepovec - Sochi
15:00 Jaroslavl - Jekatěrinburg
15:00 Magnitogorsk - Ufa
15:00 Kazaň - Dynamo Minsk
21.12.2024 15:00 Novosibirsk - Chabarovsk Amur
15:00 Togliatti - Omsk
15:00 Petrohrad - Admiral Vladivostok
15:00 Čeljabinsk - Barys Astana
22.12.2024 15:00 Jaroslavl - Sochi
15:00 CSKA Moskva - Nižněkamsk
15:00 Čerepovec - Jekatěrinburg
15:00 Dynamo Minsk - Spartak Moskva
23.12.2024 15:00 Novosibirsk - Admiral Vladivostok
15:00 Magnitogorsk - Omsk
15:00 Ufa - Chabarovsk Amur
15:00 Dynamo Moskva - Kazaň
24.12.2024 15:00 Čerepovec - Nižněkamsk
15:00 Barys Astana - Čeljabinsk
15:00 Togliatti - Sochi
25.12.2024 15:00 Dynamo Minsk - Kazaň
15:00 Vitiaz Chekhov - Dynamo Moskva
15:00 Nižnyj Novgorod - Jaroslavl
15:00 CSKA Moskva - Petrohrad
15:00 Ufa - Chabarovsk Amur
26.12.2024 15:00 Jekatěrinburg - Čeljabinsk
15:00 Barys Astana - Novosibirsk
27.12.2024 15:00 Vitiaz Chekhov - Jaroslavl
15:00 Red Star Kunlun - Spartak Moskva
15:00 Dynamo Minsk - Dynamo Moskva
15:00 Sochi - Petrohrad
15:00 Nižněkamsk - CSKA Moskva
28.12.2024 15:00 Kazaň - Čeljabinsk
15:00 Admiral Vladivostok - Novosibirsk
15:00 Nižnyj Novgorod - Barys Astana
15:00 Omsk - Togliatti
15:00 Jekatěrinburg - Magnitogorsk
15:00 Ufa - Čerepovec
29.12.2024 15:00 Vitiaz Chekhov - Spartak Moskva
15:00 Dynamo Minsk - Jaroslavl
15:00 Sochi - CSKA Moskva
30.12.2024 15:00 Nižněkamsk - Čeljabinsk
15:00 Kazaň - Čerepovec
15:00 Chabarovsk Amur - Novosibirsk
15:00 Ufa - Barys Astana
15:00 Nižnyj Novgorod - Red Star Kunlun
15:00 Omsk - Magnitogorsk
15:00 Jekatěrinburg - Togliatti
03.01.2025 15:00 Red Star Kunlun - Vitiaz Chekhov
15:00 Kazaň - Togliatti
15:00 Čeljabinsk - Chabarovsk Amur
15:00 Čerepovec - Dynamo Moskva
15:00 Barys Astana - Jekatěrinburg
15:00 Petrohrad - CSKA Moskva
04.01.2025 15:00 Nižněkamsk - Omsk
15:00 Ufa - Novosibirsk
15:00 Nižnyj Novgorod - Dynamo Minsk
05.01.2025 15:00 Čeljabinsk - Jekatěrinburg
15:00 Petrohrad - Vitiaz Chekhov
15:00 Jaroslavl - CSKA Moskva
15:00 Sochi - Dynamo Moskva
15:00 Barys Astana - Togliatti
15:00 Magnitogorsk - Chabarovsk Amur
06.01.2025 15:00 Čerepovec - Spartak Moskva
15:00 Kazaň - Omsk
15:00 Nižněkamsk - Novosibirsk
07.01.2025 15:00 Jaroslavl - Vitiaz Chekhov
15:00 Sochi - Dynamo Moskva
15:00 Magnitogorsk - Admiral Vladivostok
15:00 Dynamo Minsk - CSKA Moskva
15:00 Čeljabinsk - Togliatti
15:00 Red Star Kunlun - Chabarovsk Amur
08.01.2025 15:00 Čerepovec - Omsk
15:00 Kazaň - Ufa
15:00 Petrohrad - Spartak Moskva
15:00 Nižnyj Novgorod - Novosibirsk
09.01.2025 15:00 Sochi - Chabarovsk Amur
15:00 Jekatěrinburg - Admiral Vladivostok
15:00 Togliatti - Barys Astana
10.01.2025 15:00 Dynamo Minsk - Novosibirsk
15:00 Red Star Kunlun - CSKA Moskva
15:00 Jaroslavl - Spartak Moskva
15:00 Nižněkamsk - Ufa
11.01.2025 15:00 Nižnyj Novgorod - Admiral Vladivostok
15:00 Dynamo Moskva - Petrohrad
15:00 Kazaň - Barys Astana
15:00 Magnitogorsk - Čeljabinsk
12.01.2025 15:00 Vitiaz Chekhov - Čerepovec
15:00 Omsk - Ufa
15:00 Jekatěrinburg - Dynamo Minsk
15:00 Togliatti - Red Star Kunlun
13.01.2025 15:00 CSKA Moskva - Spartak Moskva
15:00 Nižnyj Novgorod - Čeljabinsk
15:00 Jaroslavl - Petrohrad
15:00 Novosibirsk - Nižněkamsk
15:00 Magnitogorsk - Sochi
14.01.2025 15:00 Chabarovsk Amur - Kazaň
15:00 Togliatti - Dynamo Minsk
15:00 Omsk - Red Star Kunlun
15:00 Dynamo Moskva - Čerepovec
15.01.2025 15:00 Novosibirsk - Čeljabinsk
15:00 Spartak Moskva - Jekatěrinburg
15:00 Ufa - Nižněkamsk
15:00 Vitiaz Chekhov - Sochi
16.01.2025 15:00 Petrohrad - Čerepovec
15:00 Chabarovsk Amur - Kazaň
15:00 Admiral Vladivostok - Magnitogorsk
15:00 Togliatti - Nižnyj Novgorod
17.01.2025 15:00 Omsk - CSKA Moskva
15:00 Nižněkamsk - Čeljabinsk
15:00 Spartak Moskva - Red Star Kunlun
15:00 Dynamo Moskva - Sochi
15:00 Ufa - Jekatěrinburg
15:00 Novosibirsk - Jaroslavl
18.01.2025 15:00 Dynamo Minsk - Nižnyj Novgorod
15:00 Admiral Vladivostok - Kazaň
15:00 Chabarovsk Amur - Magnitogorsk
19.01.2025 15:00 Novosibirsk - CSKA Moskva
15:00 Sochi - Jekatěrinburg
15:00 Barys Astana - Jaroslavl
20.01.2025 15:00 Dynamo Minsk - Red Star Kunlun
15:00 Admiral Vladivostok - Kazaň
15:00 Ufa - Omsk
15:00 Nižnyj Novgorod - Spartak Moskva
15:00 Čeljabinsk - Vitiaz Chekhov
15:00 Nižněkamsk - Magnitogorsk
21.01.2025 15:00 Čerepovec - CSKA Moskva
15:00 Petrohrad - Jaroslavl
22.01.2025 15:00 Čeljabinsk - Novosibirsk
15:00 Dynamo Minsk - Spartak Moskva
15:00 Jekatěrinburg - Omsk
15:00 Nižněkamsk - Vitiaz Chekhov
23.01.2025 15:00 Petrohrad - Dynamo Moskva
15:00 Nižnyj Novgorod - Chabarovsk Amur
15:00 Čerepovec - Red Star Kunlun
15:00 Sochi - Ufa
15:00 Barys Astana - Admiral Vladivostok
24.01.2025 15:00 Kazaň - Novosibirsk
15:00 Dynamo Minsk - Omsk
15:00 Jekatěrinburg - Togliatti
25.01.2025 15:00 Čeljabinsk - Admiral Vladivostok
15:00 Petrohrad - Ufa
15:00 Magnitogorsk - Chabarovsk Amur
15:00 Vitiaz Chekhov - Red Star Kunlun
15:00 Spartak Moskva - Jaroslavl
15:00 Nižnyj Novgorod - Dynamo Moskva
26.01.2025 15:00 Nižněkamsk - Togliatti
15:00 Sochi - Čerepovec
15:00 Barys Astana - Novosibirsk
27.01.2025 15:00 Omsk - Admiral Vladivostok
15:00 Spartak Moskva - CSKA Moskva
15:00 Kazaň - Ufa
15:00 Jekatěrinburg - Chabarovsk Amur
15:00 Jaroslavl - Dynamo Moskva
28.01.2025 15:00 Magnitogorsk - Dynamo Minsk
15:00 Sochi - Nižnyj Novgorod
15:00 Nižněkamsk - Čerepovec
15:00 Vitiaz Chekhov - Petrohrad
15:00 Red Star Kunlun - Čeljabinsk
29.01.2025 15:00 Omsk - Ufa
30.01.2025 15:00 Vitiaz Chekhov - Čeljabinsk
15:00 CSKA Moskva - Čerepovec
15:00 Nižněkamsk - Dynamo Minsk
15:00 Dynamo Moskva - Nižnyj Novgorod
15:00 Spartak Moskva - Petrohrad
31.01.2025 15:00 Togliatti - Kazaň
15:00 Red Star Kunlun - Sochi
15:00 Omsk - Barys Astana
01.02.2025 15:00 Dynamo Moskva - Petrohrad
15:00 Jaroslavl - Magnitogorsk
15:00 CSKA Moskva - Nižnyj Novgorod
02.02.2025 15:00 Chabarovsk Amur - Barys Astana
15:00 Čeljabinsk - Sochi
15:00 Red Star Kunlun - Kazaň
15:00 Dynamo Minsk - Vitiaz Chekhov
15:00 Admiral Vladivostok - Novosibirsk
15:00 Čerepovec - Spartak Moskva
15:00 Togliatti - Jekatěrinburg
03.02.2025 15:00 Ufa - Magnitogorsk
04.02.2025 15:00 Jaroslavl - Spartak Moskva
15:00 Dynamo Minsk - Sochi
15:00 Petrohrad - Kazaň
15:00 Chabarovsk Amur - Novosibirsk
15:00 Nižnyj Novgorod - Vitiaz Chekhov
15:00 Togliatti - Nižněkamsk
15:00 Admiral Vladivostok - Barys Astana
15:00 CSKA Moskva - Omsk
15:00 Red Star Kunlun - Jekatěrinburg
05.02.2025 15:00 Čeljabinsk - Magnitogorsk
06.02.2025 15:00 Togliatti - Omsk
15:00 Petrohrad - Vitiaz Chekhov
15:00 Red Star Kunlun - Dynamo Moskva
15:00 Jaroslavl - Dynamo Minsk
15:00 Admiral Vladivostok - Chabarovsk Amur
15:00 CSKA Moskva - Čerepovec
15:00 Ufa - Nižněkamsk
15:00 Nižnyj Novgorod - Spartak Moskva
11.02.2025 15:00 Red Star Kunlun - Ufa
15:00 CSKA Moskva - Vitiaz Chekhov
15:00 Admiral Vladivostok - Omsk
15:00 Novosibirsk - Togliatti
15:00 Dynamo Moskva - Petrohrad
15:00 Kazaň - Nižnyj Novgorod
15:00 Sochi - Nižněkamsk
12.02.2025 15:00 Čeljabinsk - Magnitogorsk
15:00 Dynamo Minsk - Jaroslavl
13.02.2025 15:00 Admiral Vladivostok - Jekatěrinburg
15:00 Novosibirsk - Togliatti
15:00 Dynamo Moskva - Spartak Moskva
15:00 Chabarovsk Amur - Omsk
15:00 Sochi - CSKA Moskva
15:00 Red Star Kunlun - Nižnyj Novgorod
15:00 Barys Astana - Petrohrad
14.02.2025 15:00 Čerepovec - Jaroslavl
15:00 Ufa - Kazaň
15.02.2025 15:00 Spartak Moskva - Nižnyj Novgorod
15:00 Nižněkamsk - Petrohrad
15:00 Chabarovsk Amur - Jekatěrinburg
15:00 Admiral Vladivostok - Čeljabinsk
15:00 Novosibirsk - Magnitogorsk
15:00 Barys Astana - Togliatti
16.02.2025 15:00 Ufa - Jaroslavl
15:00 Omsk - Kazaň
17.02.2025 15:00 Barys Astana - Magnitogorsk
15:00 Vitiaz Chekhov - Dynamo Minsk
15:00 Novosibirsk - Jekatěrinburg
15:00 CSKA Moskva - Sochi
15:00 Chabarovsk Amur - Čeljabinsk
15:00 Spartak Moskva - Dynamo Moskva
15:00 Čerepovec - Petrohrad
18.02.2025 15:00 Nižněkamsk - Kazaň
19.02.2025 15:00 Togliatti - Ufa
15:00 CSKA Moskva - Dynamo Minsk
15:00 Dynamo Moskva - Sochi
15:00 Omsk - Magnitogorsk
20.02.2025 15:00 Spartak Moskva - Novosibirsk
15:00 Barys Astana - Čerepovec
15:00 Jekatěrinburg - Chabarovsk Amur
15:00 Jaroslavl - Red Star Kunlun
21.02.2025 15:00 Kazaň - Nižněkamsk
15:00 Nižnyj Novgorod - Sochi
15:00 Čeljabinsk - Togliatti
15:00 Dynamo Moskva - Dynamo Minsk
15:00 Vitiaz Chekhov - Ufa
22.02.2025 15:00 Jekatěrinburg - Čerepovec
15:00 Jaroslavl - Novosibirsk
15:00 Omsk - Chabarovsk Amur
15:00 Petrohrad - Red Star Kunlun
15:00 Barys Astana - Admiral Vladivostok
23.02.2025 15:00 Čeljabinsk - Nižněkamsk
15:00 Kazaň - Togliatti
15:00 Ufa - CSKA Moskva
24.02.2025 15:00 Novosibirsk - Admiral Vladivostok
15:00 Sochi - Red Star Kunlun
15:00 Magnitogorsk - Čerepovec
15:00 Jekatěrinburg - Vitiaz Chekhov
25.02.2025 15:00 Ufa - Togliatti
15:00 Jaroslavl - Dynamo Moskva
15:00 Petrohrad - Spartak Moskva
15:00 Nižnyj Novgorod - CSKA Moskva
26.02.2025 15:00 Magnitogorsk - Barys Astana
15:00 Jekatěrinburg - Kazaň
15:00 Omsk - Vitiaz Chekhov
27.02.2025 15:00 CSKA Moskva - Red Star Kunlun
15:00 Čerepovec - Nižnyj Novgorod
15:00 Spartak Moskva - Dynamo Minsk
15:00 Petrohrad - Dynamo Moskva
28.02.2025 15:00 Čeljabinsk - Kazaň
15:00 Togliatti - Barys Astana
15:00 Admiral Vladivostok - Ufa
15:00 Novosibirsk - Vitiaz Chekhov
15:00 Chabarovsk Amur - Nižněkamsk
01.03.2025 15:00 Dynamo Moskva - Red Star Kunlun
15:00 Magnitogorsk - Jekatěrinburg
15:00 CSKA Moskva - Nižnyj Novgorod
02.03.2025 15:00 Chabarovsk Amur - Nižněkamsk
15:00 Čeljabinsk - Barys Astana
15:00 Sochi - Jaroslavl
15:00 Dynamo Minsk - Petrohrad
15:00 Admiral Vladivostok - Ufa
15:00 Spartak Moskva - Omsk
15:00 Novosibirsk - Kazaň
03.03.2025 15:00 Dynamo Moskva - Jekatěrinburg
15:00 Magnitogorsk - Togliatti
15:00 Vitiaz Chekhov - Nižnyj Novgorod
04.03.2025 15:00 Čerepovec - Jaroslavl
15:00 Chabarovsk Amur - Ufa
15:00 Sochi - Omsk
15:00 CSKA Moskva - Petrohrad
15:00 Admiral Vladivostok - Nižněkamsk
05.03.2025 15:00 Kazaň - Jekatěrinburg
15:00 Spartak Moskva - Red Star Kunlun
15:00 Dynamo Minsk - Togliatti
06.03.2025 15:00 Barys Astana - Novosibirsk
15:00 Sochi - Magnitogorsk
15:00 Nižnyj Novgorod - Omsk
15:00 Chabarovsk Amur - Ufa
15:00 Admiral Vladivostok - Nižněkamsk
15:00 Čerepovec - Vitiaz Chekhov
07.03.2025 15:00 Dynamo Moskva - Jaroslavl
08.03.2025 15:00 Petrohrad - Magnitogorsk
15:00 Togliatti - Novosibirsk
15:00 Kazaň - Omsk
15:00 Sochi - Vitiaz Chekhov
15:00 Nižnyj Novgorod - Spartak Moskva
15:00 Barys Astana - CSKA Moskva
15:00 Čeljabinsk - Čerepovec
09.03.2025 15:00 Dynamo Minsk - Red Star Kunlun
10.03.2025 15:00 Togliatti - Čeljabinsk
15:00 Jekatěrinburg - CSKA Moskva
15:00 Jaroslavl - Čerepovec
15:00 Kazaň - Spartak Moskva
15:00 Vitiaz Chekhov - Novosibirsk
11.03.2025 15:00 Sochi - Red Star Kunlun
15:00 Nižněkamsk - Dynamo Moskva
15:00 Admiral Vladivostok - Chabarovsk Amur
15:00 Petrohrad - Dynamo Minsk
15:00 Omsk - Nižnyj Novgorod
12.03.2025 15:00 Kazaň - Čeljabinsk
15:00 Togliatti - Spartak Moskva
15:00 Magnitogorsk - CSKA Moskva
13.03.2025 15:00 Čerepovec - Dynamo Minsk
15:00 Red Star Kunlun - Vitiaz Chekhov
15:00 Jekatěrinburg - Nižnyj Novgorod
15:00 Novosibirsk - Chabarovsk Amur
15:00 Ufa - Dynamo Moskva
15:00 Admiral Vladivostok - Barys Astana
14.03.2025 15:00 Jaroslavl - Nižněkamsk
15:00 Petrohrad - Sochi
15:00 Omsk - Čeljabinsk
15.03.2025 15:00 Magnitogorsk - Red Star Kunlun
15:00 Kazaň - Vitiaz Chekhov
15:00 Ufa - Dynamo Minsk
15:00 CSKA Moskva - Dynamo Moskva
15:00 Chabarovsk Amur - Barys Astana
15:00 Novosibirsk - Nižnyj Novgorod
16.03.2025 15:00 Jekatěrinburg - Sochi
15:00 Togliatti - Nižněkamsk
15:00 Spartak Moskva - Čerepovec
17.03.2025 15:00 Novosibirsk - Barys Astana
15:00 Jaroslavl - Admiral Vladivostok
15:00 Magnitogorsk - Vitiaz Chekhov
18.03.2025 15:00 Dynamo Moskva - Omsk
15:00 Red Star Kunlun - Čerepovec
15:00 Jekatěrinburg - Ufa
15:00 Spartak Moskva - Nižněkamsk
15:00 Dynamo Minsk - Sochi
15:00 Togliatti - Chabarovsk Amur
15:00 Čeljabinsk - Petrohrad
19.03.2025 15:00 Magnitogorsk - Admiral Vladivostok
15:00 CSKA Moskva - Jaroslavl
20.03.2025 15:00 Togliatti - Chabarovsk Amur
15:00 Jekatěrinburg - Petrohrad
15:00 Spartak Moskva - Sochi
15:00 Nižnyj Novgorod - Čerepovec
15:00 Barys Astana - Kazaň
15:00 Vitiaz Chekhov - Omsk
15:00 Novosibirsk - Ufa
21.03.2025 15:00 Nižněkamsk - Admiral Vladivostok
15:00 CSKA Moskva - Dynamo Minsk
15:00 Dynamo Moskva - Jaroslavl
22.03.2025 15:00 Nižnyj Novgorod - Petrohrad
15:00 Čeljabinsk - Chabarovsk Amur
15:00 Red Star Kunlun - Omsk
15:00 Barys Astana - Ufa
15:00 Jekatěrinburg - Magnitogorsk
15:00 Novosibirsk - Kazaň
23.03.2025 15:00 Nižněkamsk - Admiral Vladivostok
15:00 Čerepovec - Dynamo Moskva
15:00 Spartak Moskva - Togliatti
15:00 Sochi - Dynamo Minsk
15:00 Vitiaz Chekhov - CSKA Moskva