Lokomotiv Orsha

16:00, Bude se hrát
H2H

Khimvolokno Mogilev

Novopolock

16:00, Bude se hrát
H2H

Gomel

Vitebsk

13:00, Bude se hrát
H2H

Žlobin

Prostějov

18:00, Bude se hrát
H2H

Frýdek - Místek

Třebíč

17:30, Bude se hrát
H2H

Kolín

Litoměřice

17:00, Bude se hrát
H2H

Kadaň

Přerov

17:00, Bude se hrát
H2H

Vsetín

Slavia Praha

17:00, Bude se hrát
H2H

Šumperk

Sokolov

17:00, Bude se hrát
H2H

Benátky

Vrchlabí

17:00, Bude se hrát
H2H

Jihlava

Ústí n. Labem

16:00, Bude se hrát
H2H

Havířov

Litvínov U21

16:30, Bude se hrát
H2H

Plzeň U21

Jihlava U21

15:15, Bude se hrát
H2H

Sparta Praha U21

Salzburg U21

14:30, Bude se hrát
H2H

Liberec U21

České Budějovice U21

13:00, Bude se hrát
H2H

Mladá Boleslav U21

Kometa Brno U21

13:00, Bude se hrát
H2H

Hradec Králové U21

Zlín U21

12:15, Bude se hrát
H2H

Pardubice U21

Chomutov U21

Karlovy Vary U21

Havířov U21

Vítkovice U21

Slavia Praha U21

Kladno U21

Třinec U21

Olomouc U21

Fredrikshavn

15:00, Bude se hrát
H2H

Rodovre Kobenhavn

Hämeenlinna

17:30, Bude se hrát
H2H

IFK Helsinki

Ässät Pori

17:00, Bude se hrát
H2H

Lukko Rauma

Kalpa Kuopio

16:00, Bude se hrát
H2H

Ilves Tampere

Kärpät

16:00, Bude se hrát
H2H

KooKoo Kouvola

Saipa

16:00, Bude se hrát
H2H

Lahti Pelicans

Tappara Tampere

16:00, Bude se hrát
H2H

Jyp Jyväskylä

TPS Turku

16:00, Bude se hrát
H2H

Jukurit Mikkeli

Kiekko Espoo

19:00, Bude se hrát
H2H

Tuto Turku

FPS Forssa

16:00, Bude se hrát
H2H

KOO-VEE Tampere

KeuPa HT

16:00, Bude se hrát
H2H

Kettera Imarta

Hokki Kajaani

16:00, Bude se hrát
H2H

Jokipojat Joensuu

RoKi Rovaniemi

16:00, Bude se hrát
H2H

Iisalmen Peli-Karhut

SaPKo Savonlinnan

16:00, Bude se hrát
H2H

Kiekko-Vantaa

Anglet

20:30, Bude se hrát
H2H

Mulhouse

Cergy-Pontoise

20:30, Bude se hrát
H2H

Chamonix

Gap

20:30, Bude se hrát
H2H

Rouen

Briancon

20:00, Bude se hrát
H2H

Amiens

Dinaburga HK

16:00, Bude se hrát
H2H

Mogo HK

Zemgale/LLU

16:00, Bude se hrát
H2H

Riga Prizma

Liepajas Metalurgs

Riga HS

Narvik

16:00, Bude se hrát
H2H

Furuset

Gjovik

15:00, Bude se hrát
H2H

Lorenskog

Nidaros

15:00, Bude se hrát
H2H

Haugesund

Stavanger

18:15, Bude se hrát
H2H

Valerenga Oslo

Lillehammer

16:00, Bude se hrát
H2H

Sapsborg Sparta

Manglerud

16:00, Bude se hrát
H2H

Stjernen

Cortina

20:30, Bude se hrát
H2H

Jesenice

Fassa

20:30, Bude se hrát
H2H

Vipiteno

Kitzbühel

19:30, Bude se hrát
H2H

Gherdeina Selva

Lustenau

19:30, Bude se hrát
H2H

Asiago

Salzburg II

19:15, Bude se hrát
H2H

Zell Am See

Ritten Collalbo

18:00, Bude se hrát
H2H

Klagenfurt II

CE Wien

19:15, Bude se hrát
H2H

Innsbruck

Dynamo Minsk

16:30, Bude se hrát
H2H

Petrohrad

Jaroslavl

16:30, Bude se hrát
H2H

Ufa

Omsk

16:00, Bude se hrát
H2H

Red Star Kunlun

Nižnyj Novgorod

16:00, Bude se hrát
H2H

Dynamo Moskva

Vitiaz Chekhov

16:00, Bude se hrát
H2H

Chabarovsk Amur

Jokerit Helsinki

15:00, Bude se hrát
H2H

Sochi

Magnitogorsk

14:00, Bude se hrát
H2H

CSKA Moskva

Jekatěrinburg

14:00, Bude se hrát
H2H

Čeljabinsk

Barys Astana

13:00, Bude se hrát
H2H

Novosibirsk

Bars Kazan

16:00, Bude se hrát
H2H

Chelmet Čeljabinsk

Samara

15:00, Bude se hrát
H2H

Gornyak Uchaly

Togliatti

15:00, Bude se hrát
H2H

Kurgan

Sokol Krasnoyarsk

Toros Neftekamsk

Skalica U20

00:00, Bude se hrát
H2H

Zvolen U20

Slovan Bratislava U20

00:00, Bude se hrát
H2H

Banská Bystrica U20

Žilina U20

00:00, Bude se hrát
H2H

Nitra U20

Martin U20

00:00, Bude se hrát
H2H

Trenčín U20

Košice U20

00:00, Bude se hrát
H2H

Poprad U20

Skalica U20

17:30, Bude se hrát
H2H

Zvolen U20

Slovan Bratislava U20

17:00, Bude se hrát
H2H

Banská Bystrica U20

Žilina U20

Nitra U20

Martin U20

14:00, Bude se hrát
H2H

Trenčín U20

Košice U20

14:00, Bude se hrát
H2H

Poprad U20

Triglav

19:15, Bude se hrát
H2H

Hidria Jesenice

Bled

18:30, Bude se hrát
H2H

Maribor

Olimpia Ljublana

18:00, Bude se hrát
H2H

Celje

Leksands IF

19:00, Bude se hrát
H2H

Linköping HC

Göteborg HC

16:00, Bude se hrát
H2H

Lulea HF

HV 71

13:00, Bude se hrát
H2H

MODO Hockey

Farjestad

18:00, Bude se hrát
H2H

Djurgarden IF

Oskarshamn

18:00, Bude se hrát
H2H

Frolunda

Vaxjö Lakers HC

18:00, Bude se hrát
H2H

Rogle BK

Brynas Gavle

15:15, Bude se hrát
H2H

Skelleftea AIK

Leksand IF

15:15, Bude se hrát
H2H

Linköpings

Lulea HF

15:15, Bude se hrát
H2H

Örebro HK

Timra IK

15:15, Bude se hrát
H2H

Malmo IF

Brašov

17:30, Bude se hrát
H2H

Buz Beykoz Istanbul

Tartu Kalev-Välk

16:00, Bude se hrát
H2H

Skautafelag Akureyrar

Barcelona FC

13:30, Bude se hrát
H2H

Mladost Zagreb KHL

Thurgau

20:00, Bude se hrát
H2H

Chaux de Fonds

Kloten

19:45, Bude se hrát
H2H

Sierre

Academy Zug EVZ

18:45, Bude se hrát
H2H

Winterthur

Visp

17:45, Bude se hrát
H2H

GCK Lions

Langenthal

17:30, Bude se hrát
H2H

Olten

Ajoie

19:45, Bude se hrát
H2H

Servette GE

Biel Bienne EHC

19:45, Bude se hrát
H2H

Langnau

Fribourg

19:45, Bude se hrát
H2H

SC Curych

Lugano

19:45, Bude se hrát
H2H

Bern

Rapperswill

19:45, Bude se hrát
H2H

Zug

Coventry Blaze

20:00, Bude se hrát
H2H

Fife

Září - 2021
PoUtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930