Shakhtar Soligorsk

16:00, Bude se hrát
H2H

Novopolock

Junost Minsk

16:00, Bude se hrát
H2H

Lokomotiv Orsha

Dinamo Maladzyechna

13:00, Bude se hrát
H2H

Vitebsk

Prostějov

18:00, Bude se hrát
H2H

Ústí n. Labem

Třebíč

17:30, Bude se hrát
H2H

Frýdek - Místek

Litoměřice

17:00, Bude se hrát
H2H

Kolín

Poruba

17:00, Bude se hrát
H2H

Jihlava

Přerov

17:00, Bude se hrát
H2H

Kadaň

Slavia Praha

17:00, Bude se hrát
H2H

Benátky

Sokolov

17:00, Bude se hrát
H2H

Havířov

Vrchlabí

17:00, Bude se hrát
H2H

Šumperk

Vítkovice U21

18:00, Bude se hrát
H2H

České Budějovice U21

Liberec U21

16:30, Bude se hrát
H2H

Slavia Praha U21

Mladá Boleslav U21

16:00, Bude se hrát
H2H

Jihlava U21

Sparta Praha U21

14:45, Bude se hrát
H2H

Kometa Brno U21

Pardubice U21

13:00, Bude se hrát
H2H

Chomutov U21

Hradec Králové U21

12:15, Bude se hrát
H2H

Litvínov U21

České Budějovice U21

12:00, Bude se hrát
H2H

Karlovy Vary U21

České Budějovice U21

12:00, Bude se hrát
H2H

Plzeň U21

Kladno U21

12:00, Bude se hrát
H2H

Zlín U21

Olomouc U21

12:00, Bude se hrát
H2H

Salzburg U21

Fredrikshavn

18:00, Bude se hrát
H2H

Herning

Kalpa Kuopio

17:30, Bude se hrát
H2H

Lahti Pelicans

TPS Turku

17:30, Bude se hrát
H2H

Lukko Rauma

Ässät Pori

16:00, Bude se hrát
H2H

Kärpät

IFK Helsinki

16:00, Bude se hrát
H2H

Sport Vaasa

Jyp Jyväskylä

16:00, Bude se hrát
H2H

KooKoo Kouvola

Saipa

16:00, Bude se hrát
H2H

Hämeenlinna

Aktobe

14:00, Bude se hrát
H2H

Nomad Astana

Beibarys Atyrau

14:00, Bude se hrát
H2H

Kazzinc-Torpedo

Almaty HK

13:00, Bude se hrát
H2H

Arlan Kokshetau

Altay Torpedo

13:00, Bude se hrát
H2H

Sary-Arka Karaganda

Gornyak Rudny

13:00, Bude se hrát
H2H

Kulager

Barys Astana

13:00, Bude se hrát
H2H

Arystan Temirtau

Zemgale/LLU

15:00, Bude se hrát
H2H

Liepajas Metalurgs

Dinaburga HK

14:00, Bude se hrát
H2H

Riga Prizma

Riga HS

12:00, Bude se hrát
H2H

Olimp Riga

Brašov

17:30, Bude se hrát
H2H

Dunaůjváros

Gyergyoi HK

17:30, Bude se hrát
H2H

Fehérvár AV19 II

Csikszereda HSC

17:30, Bude se hrát
H2H

Ujpest Budapest

Frisk/Asker

16:00, Bude se hrát
H2H

Manglerud

Grüner

16:00, Bude se hrát
H2H

Lillehammer

Stjernen

16:00, Bude se hrát
H2H

Ringerike IHK

Storhamar

16:00, Bude se hrát
H2H

Stavanger

Valerenga Oslo

16:00, Bude se hrát
H2H

Sapsborg Sparta

Asiago

20:30, Bude se hrát
H2H

Bregenzerwald

Cortina

20:30, Bude se hrát
H2H

Klagenfurt II

Kitzbühel

19:30, Bude se hrát
H2H

Ritten Collalbo

Merano Junior

19:30, Bude se hrát
H2H

Linz II

CE Wien II

19:25, Bude se hrát
H2H

Vipiteno

Salzburg II

19:15, Bude se hrát
H2H

Lustenau

Gherdeina Selva

18:30, Bude se hrát
H2H

Zell Am See

Jesenice

18:00, Bude se hrát
H2H

Fassa

Klagenfurt

19:15, Bude se hrát
H2H

Innsbruck

Fehérvár AV19

17:30, Bude se hrát
H2H

Val Pusteria

Bratislava HC

17:00, Bude se hrát
H2H

Dornbirn

Kazaň

16:30, Bude se hrát
H2H

Sochi

Jaroslavl

16:00, Bude se hrát
H2H

Nižnyj Novgorod

Nižněkamsk

16:00, Bude se hrát
H2H

Vitiaz Chekhov

Jokerit Helsinki

15:00, Bude se hrát
H2H

Barys Astana

Čeljabinsk

14:00, Bude se hrát
H2H

Red Star Kunlun

Ufa

13:30, Bude se hrát
H2H

Dynamo Minsk

Chabarovsk Amur

09:00, Bude se hrát
H2H

Magnitogorsk

HK Riga U21

14:00, Bude se hrát
H2H

Sakhalinskie Akuly U21

Sarmaty Orenburg U21

14:00, Bude se hrát
H2H

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21

Kapitan Stupino U21

12:00, Bude se hrát
H2H

Russkie Vityazi Podolsk U21

Tolpar Ufa U21

10:00, Bude se hrát
H2H

Oktan Perm U21

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

MHC Spartak Moscow U21

Voroněž

16:00, Bude se hrát
H2H

Dinamo St. Petersburg

Tambov

16:00, Bude se hrát
H2H

Khimik Voskresensk

Yugra Khanty-Mansiysk

14:00, Bude se hrát
H2H

Zvezda Chekhov

Omskie Krylia

13:00, Bude se hrát
H2H

Molot-Prikam'e Perm

Rostov

12:00, Bude se hrát
H2H

Ryazan

Novokuzněck

12:00, Bude se hrát
H2H

Toros Neftekamsk

Sokol Krasnoyarsk

12:00, Bude se hrát
H2H

Iževsk

Zvolen U20

00:00, Bude se hrát
H2H

Slovan Bratislava U20

Nitra U20

00:00, Bude se hrát
H2H

Skalica U20

Banská Bystrica U20

00:00, Bude se hrát
H2H

Trenčín U20

Žilina U20

00:00, Bude se hrát
H2H

Košice U20

Poprad U20

00:00, Bude se hrát
H2H

Martin U20

Zvolen U20

00:00, Bude se hrát
H2H

Slovan Bratislava U20

Nitra U20

00:00, Bude se hrát
H2H

Skalica U20

Banská Bystrica U20

00:00, Bude se hrát
H2H

Trenčín U20

Žilina U20

00:00, Bude se hrát
H2H

Košice U20

Poprad U20

00:00, Bude se hrát
H2H

Martin U20

Celje

18:00, Bude se hrát
H2H

Slavija Ljubljana

Bled

18:00, Bude se hrát
H2H

Triglav

Olimpia Ljublana

18:00, Bude se hrát
H2H

Hidria Jesenice

Göteborg HC

16:00, Bude se hrát
H2H

Brynäs IF

Lulea HF

15:30, Bude se hrát
H2H

SDE Enebyberg HF

MODO Hockey

15:30, Bude se hrát
H2H

AIK IF

HV 71

12:00, Bude se hrát
H2H

Leksands IF

Frolunda

18:00, Bude se hrát
H2H

Lulea HF

Skelleftea AIK

18:00, Bude se hrát
H2H

Leksand IF

Djurgarden IF

15:15, Bude se hrát
H2H

Brynas Gavle

Malmo IF

15:15, Bude se hrát
H2H

Farjestad

Timra IK

15:15, Bude se hrát
H2H

Vaxjö Lakers HC

Winterthur

20:00, Bude se hrát
H2H

Sierre

Kloten

19:45, Bude se hrát
H2H

Thurgau

Visp

17:45, Bude se hrát
H2H

Ticino Rockets

Olten

17:30, Bude se hrát
H2H

Chaux de Fonds

GCK Lions

17:00, Bude se hrát
H2H

Academy Zug EVZ

Ajoie

19:45, Bude se hrát
H2H

Ambri Piota

Biel Bienne EHC

19:45, Bude se hrát
H2H

Davos

Langnau

19:45, Bude se hrát
H2H

SC Curych

Rapperswill

19:45, Bude se hrát
H2H

Lausanne

Servette GE

19:45, Bude se hrát
H2H

Lugano

Zug

19:45, Bude se hrát
H2H

Fribourg

Září - 2021
PoUtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930