Tambov VS Ťumeň


Tambov

Ťumeň

Tambov (T1) VS Ťumeň (T2)

Tambov

Ťumeň

Zajímavé

Tambov

  • Počet remíz týmu Tambov je až 7 z celkového počtu 25 zápasů, což je až 28%.
  • Až 17 zápasů týmu Tambov skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 25 zápasů, to je až 68%.

Ťumeň

  • 38% zápasů týmu Ťumeň skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledem skončilo až 10 z celkového počtu 26 zápasů.

H2H

  • Hostující tým vyhral 100% vzájemných zápasů, což je 5 výher ze 5 zápasů.
  • Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 4 ze 5 vzájemných zápasů, což je 80%.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Rusko / MHL / 2020/2021
23.12.2020 16:30 Tambov Ťumeň under 0:3 0:0,0:0,0:3
27.10.2020 15:00 Ťumeň Tambov over 4:3 0:0,0:1,4:2
Rusko / MHL / 2019/2020
09.12.2019 15:00 Ťumeň Tambov under 3:2 2:0,0:1,1:1
Rusko / MHL / 2018/2019
13.12.2018 15:00 Ťumeň Tambov under 4:1 1:0,2:1,1:0
22.09.2018 16:00 Tambov Ťumeň under 1:2 0:0,1:1,0:1

Tambov

0 - 0 - 5

Ťumeň

Tambov


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
23.11.21 16:30 Tambov Yugra Khanty-Mansiysk over 5:4sn 0:2,4:2,0:0,0:0,3:2
19.11.21 16:30 Tambov Zvezda Chekhov under 0:1 0:1,0:0,0:0
10.11.21 13:00 Sokol Krasnoyarsk Tambov under 3:0 1:0,0:0,2:0
08.11.21 12:00 Ermak Angarsk Tambov under 0:2 0:0,0:2,0:0
05.11.21 12:00 Omskie Krylia Tambov under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
03.11.21 12:00 Novokuzněck Tambov over 6:4 0:0,4:2,2:2
28.10.21 17:30 Tambov AKM under 1:4 0:2,0:0,1:2
24.10.21 12:00 Rostov Tambov under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
22.10.21 18:00 Voroněž Tambov under 2:3 0:0,1:1,1:2
17.10.21 16:00 Tambov Togliatti over 6:3 3:1,1:1,2:1
15.10.21 17:30 Tambov Samara under 2:0 0:0,0:0,2:0
13.10.21 17:30 Tambov Penza under 1:4 1:1,0:1,0:2
11.10.21 17:30 Tambov Bars Kazan over 0:6 0:3,0:2,0:1
06.10.21 15:30 Gornyak Uchaly Tambov over 2:4 0:1,2:2,0:1
04.10.21 15:30 Kurgan Tambov under 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,6:5
02.10.21 14:00 Chelmet Čeljabinsk Tambov under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,3:1
30.09.21 15:30 Yuzhny Ural Orsk Tambov over 4:2 0:0,2:1,2:1
24.09.21 17:30 Tambov Karelia SKA under 3:2pp 0:1,0:0,2:1,1:0
22.09.21 17:30 Tambov Dinamo St. Petersburg over 5:4 1:2,1:2,3:0
20.09.21 17:30 Tambov Ryazan under 3:2 1:1,2:0,0:1
18.09.21 16:00 Tambov Khimik Voskresensk under 0:3 0:1,0:1,0:1
12.09.21 14:00 Toros Neftekamsk Tambov under 4:1 1:0,1:1,2:0
10.09.21 16:00 Molot-Prikam'e Perm Tambov under 4:0 2:0,1:0,1:0
08.09.21 17:00 Iževsk Tambov under 3:1 0:0,2:0,1:1
06.09.21 17:30 Almetievsk Tambov over 4:5sn 1:1,2:3,1:0,0:0,0:3

Ťumeň


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
23.11.21 17:00 AKM Ťumeň over 4:5 1:1,3:2,0:2
21.11.21 15:00 Voroněž Ťumeň over 1:5 1:1,0:3,0:1
19.11.21 17:30 Rostov Ťumeň under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,4:5
14.11.21 13:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk over 2:4 1:2,1:0,0:2
09.11.21 15:00 Ťumeň Togliatti over 3:4 0:1,3:2,0:1
07.11.21 13:00 Ťumeň Samara under 4:1 0:0,2:0,2:1
05.11.21 13:00 Ťumeň Bars Kazan under 2:3 1:2,0:1,1:0
03.11.21 15:00 Ťumeň Penza under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
27.10.21 16:00 Chelmet Čeljabinsk Ťumeň under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
25.10.21 15:30 Yuzhny Ural Orsk Ťumeň over 4:5 0:2,3:1,1:2
23.10.21 10:00 Gornyak Uchaly Ťumeň under 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
21.10.21 15:30 Kurgan Ťumeň under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
16.10.21 14:00 Ťumeň Khimik Voskresensk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
14.10.21 16:00 Ťumeň Karelia SKA over 4:3 0:1,0:1,4:1
12.10.21 16:00 Ťumeň Dinamo St. Petersburg under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
10.10.21 14:00 Ťumeň Ryazan over 5:3 1:0,2:1,2:2
05.10.21 17:00 Iževsk Ťumeň over 2:4 0:2,0:1,2:1
03.10.21 16:00 Almetievsk Ťumeň under 0:3 0:2,0:1,0:0
01.10.21 16:00 Toros Neftekamsk Ťumeň over 3:6 0:2,1:1,2:3
29.09.21 16:00 Molot-Prikam'e Perm Ťumeň over 4:5sn 2:1,1:3,1:0,0:0,1:3
20.09.21 16:00 Ťumeň Zvezda Chekhov under 3:2sn 1:0,0:2,1:0,0:0,2:1
15.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
11.09.21 14:00 Ťumeň Sokol Krasnoyarsk over 5:3 4:1,0:1,1:1
09.09.21 16:00 Ťumeň Ermak Angarsk under 1:0 1:0,0:0,0:0
07.09.21 16:00 Ťumeň Omskie Krylia over 4:2 0:1,3:1,1:0
05.09.21 14:00 Ťumeň Novokuzněck under 1:2 0:2,1:0,0:0

Tambov


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
29.11.2021 17:00 Zvezda Chekhov Tambov H2H
01.12.2021 15:00 Ťumeň Tambov H2H
03.12.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Tambov H2H
10.12.2021 16:30 Tambov Sokol Krasnoyarsk H2H
12.12.2021 15:00 Tambov Ermak Angarsk H2H
14.12.2021 16:00 Tambov Novokuzněck H2H
16.12.2021 16:00 Tambov Omskie Krylia H2H
21.12.2021 17:00 AKM Tambov H2H
26.12.2021 15:00 Tambov Rostov H2H
28.12.2021 16:00 Tambov Voroněž H2H
08.01.2022 16:00 Samara Tambov H2H
10.01.2022 16:00 Togliatti Tambov H2H
12.01.2022 16:00 Bars Kazan Tambov H2H
14.01.2022 16:00 Penza Tambov H2H
19.01.2022 16:00 Tambov Gornyak Uchaly H2H
21.01.2022 16:00 Tambov Kurgan H2H
23.01.2022 16:00 Tambov Yuzhny Ural Orsk H2H
25.01.2022 16:00 Tambov Chelmet Čeljabinsk H2H
29.01.2022 16:00 Karelia SKA Tambov H2H
31.01.2022 16:00 Dinamo St. Petersburg Tambov H2H
02.02.2022 16:00 Khimik Voskresensk Tambov H2H
04.02.2022 16:00 Ryazan Tambov H2H
11.02.2022 16:00 Tambov Iževsk H2H
13.02.2022 16:00 Tambov Almetievsk H2H
15.02.2022 16:00 Tambov Toros Neftekamsk H2H
17.02.2022 16:00 Tambov Molot-Prikam'e Perm H2H

Ťumeň


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
29.11.2021 15:00 Ťumeň AKM H2H
01.12.2021 15:00 Ťumeň Tambov H2H
03.12.2021 15:00 Ťumeň Rostov H2H
05.12.2021 13:00 Ťumeň Voroněž H2H
09.12.2021 16:30 Bars Kazan Ťumeň H2H
11.12.2021 15:00 Penza Ťumeň H2H
13.12.2021 16:00 Togliatti Ťumeň H2H
15.12.2021 16:00 Samara Ťumeň H2H
21.12.2021 15:00 Ťumeň Gornyak Uchaly H2H
23.12.2021 15:00 Ťumeň Kurgan H2H
25.12.2021 13:00 Ťumeň Chelmet Čeljabinsk H2H
27.12.2021 16:00 Ťumeň Yuzhny Ural Orsk H2H
08.01.2022 16:00 Khimik Voskresensk Ťumeň H2H
10.01.2022 16:00 Ryazan Ťumeň H2H
12.01.2022 16:00 Karelia SKA Ťumeň H2H
14.01.2022 16:00 Dinamo St. Petersburg Ťumeň H2H
18.01.2022 16:00 Ťumeň Toros Neftekamsk H2H
20.01.2022 16:00 Ťumeň Molot-Prikam'e Perm H2H
22.01.2022 16:00 Ťumeň Iževsk H2H
24.01.2022 16:00 Ťumeň Almetievsk H2H
03.02.2022 16:00 Zvezda Chekhov Ťumeň H2H
10.02.2022 16:00 Ermak Angarsk Ťumeň H2H
12.02.2022 16:00 Sokol Krasnoyarsk Ťumeň H2H
15.02.2022 16:00 Novokuzněck Ťumeň H2H
17.02.2022 16:00 Omskie Krylia Ťumeň H2H
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 27 15 3 2 2 50 104 54 44
2. Yugra Khanty-Mansiysk 27 9 5 4 0 27 83 56 42
3. Khimik Voskresensk 27 10 5 1 5 23 83 60 41
4. Novokuzněck 26 11 4 3 1 30 90 60 41
5. Ťumeň 27 8 5 5 -1 26 86 60 41
6. Dinamo St. Petersburg 26 11 4 2 3 27 80 53 40
7. Molot-Prikam'e Perm 26 14 2 3 2 33 91 58 39
8. Togliatti 27 7 5 4 2 16 84 68 38
9. Toros Neftekamsk 27 11 2 6 0 13 86 73 36
10. Sokol Krasnoyarsk 27 12 2 3 5 21 81 60 35
11. Rostov 26 9 3 5 1 10 72 62 35
12. Gornyak Uchaly 27 4 5 6 1 1 82 81 34
13. Bars Kazan 26 9 2 6 1 4 74 70 32
14. Zvezda Chekhov 27 11 2 1 10 3 66 63 31
15. Almetievsk 26 10 2 1 10 -3 62 65 29
16. Kurgan 26 3 4 6 3 -10 58 68 28
17. AKM 27 10 1 3 9 3 78 75 27
18. Chelmet Čeljabinsk 27 -1 7 1 12 -14 63 77 27
19. Omskie Krylia 27 4 4 2 11 -10 71 81 26
20. Tambov 26 3 4 3 9 -25 55 80 25
21. Yuzhny Ural Orsk 27 6 2 4 9 -7 62 69 24
22. Ryazan 27 3 2 5 10 -17 65 82 19
23. Voroněž 26 2 3 2 14 -30 49 79 18
24. Ermak Angarsk 26 -2 5 2 14 -30 62 92 18
25. Penza 26 2 2 5 10 -28 54 82 17
26. Iževsk 26 1 2 0 21 -40 45 85 10
27. Samara 26 2 0 2 20 -73 36 109 6
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 14 12 1 0 0 42 63 21 28
2. Yugra Khanty-Mansiysk 14 6 3 2 -2 24 46 22 26
3. Novokuzněck 14 7 3 0 1 31 58 27 26
4. Molot-Prikam'e Perm 13 9 1 2 -2 19 45 26 24
5. Dinamo St. Petersburg 12 9 1 1 -1 24 43 19 23
6. Khimik Voskresensk 15 9 1 1 2 17 48 31 23
7. Sokol Krasnoyarsk 14 8 1 1 2 21 47 26 21
8. Rostov 14 7 1 3 -1 11 44 33 21
9. Togliatti 12 2 3 4 -4 9 36 27 20
10. Chelmet Čeljabinsk 14 -3 6 1 3 1 33 32 19
11. Toros Neftekamsk 15 8 0 3 1 6 41 35 19
12. Bars Kazan 15 5 1 5 -2 1 45 44 19
13. Omskie Krylia 15 6 1 2 3 0 44 44 18
14. Ťumeň 14 5 1 3 1 4 37 33 17
15. Almetievsk 11 7 0 1 2 8 31 23 15
16. Kurgan 12 1 2 5 -3 -2 31 33 15
17. Zvezda Chekhov 13 7 0 0 6 4 37 33 14
18. Ryazan 15 1 2 3 4 -6 31 37 13
19. Tambov 12 2 2 0 6 -13 26 39 12
20. AKM 11 3 1 1 4 -2 28 30 11
21. Gornyak Uchaly 11 2 1 3 1 -9 30 39 11
22. Yuzhny Ural Orsk 14 3 1 1 7 -8 35 43 11
23. Voroněž 13 1 2 0 8 -12 26 38 10
24. Ermak Angarsk 12 -2 3 1 6 -13 29 42 9
25. Penza 14 2 0 4 4 -18 32 50 8
26. Iževsk 12 1 1 0 9 -13 24 37 6
27. Samara 13 2 0 1 9 -34 17 51 5
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 13 3 4 2 -2 22 49 27 24
2. Gornyak Uchaly 16 2 4 3 0 10 52 42 23
3. Khimik Voskresensk 12 1 4 0 3 6 35 29 18
4. Togliatti 15 5 2 0 6 7 48 41 18
5. Zvezda Chekhov 14 4 2 1 4 -1 29 30 17
6. Dinamo St. Petersburg 14 2 3 1 4 3 37 34 17
7. Toros Neftekamsk 12 3 2 3 -1 7 45 38 17
8. Karelia SKA 13 3 2 2 2 8 41 33 16
9. Yugra Khanty-Mansiysk 13 3 2 2 2 3 37 34 16
10. AKM 16 7 0 2 5 5 50 45 16
11. Molot-Prikam'e Perm 13 5 1 1 4 14 46 32 15
12. Novokuzněck 12 4 1 3 0 -1 32 33 15
13. Rostov 12 2 2 2 2 -1 28 29 14
14. Sokol Krasnoyarsk 13 4 1 2 3 0 34 34 14
15. Almetievsk 15 3 2 0 8 -11 31 42 14
16. Bars Kazan 11 4 1 1 3 3 29 26 13
17. Yuzhny Ural Orsk 13 3 1 3 2 1 27 26 13
18. Kurgan 14 2 2 1 6 -8 27 35 13
19. Tambov 14 1 2 3 3 -12 29 41 13
20. Penza 12 0 2 1 6 -10 22 32 9
21. Ermak Angarsk 14 0 2 1 8 -17 33 50 9
22. Omskie Krylia 12 -2 3 0 8 -10 27 37 8
23. Voroněž 13 1 1 2 6 -18 23 41 8
24. Chelmet Čeljabinsk 13 2 1 0 9 -15 30 45 8
25. Ryazan 12 2 0 2 6 -11 34 45 6
26. Iževsk 14 0 1 0 12 -27 21 48 4
27. Samara 13 0 0 1 11 -39 19 58 1