Yugra Khanty-Mansiysk VS Ťumeň


Yugra Khanty-Mansiysk

Ťumeň

Yugra Khanty-Mansiysk (T1) VS Ťumeň (T2)

Yugra Khanty-Mansiysk

Ťumeň

Zajímavé

Yugra Khanty-Mansiysk

  • Počet remíz týmu Yugra Khanty-Mansiysk je až 4 z celkového počtu 5 zápasů, což je až 80%.
  • Až 3 zápasů týmu Yugra Khanty-Mansiysk skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 5 zápasů, to je až 60%.
  • Yugra Khanty-Mansiysk už 5 zápasů v řade neprohrál.

Ťumeň

  • 3 výher z celkového počtu 5 (60%).
  • 3 z celkového počtu 5 zápasů týmu Ťumeň skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 60%.
  • Ťumeň už 4 zápasů v řade neprohrál.

H2H

  • 38% vzájemných zápasov (5 z 13) skončilo remízou.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Rusko / MHL / 2021/2022
15.09.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
Rusko / MHL / 2020/2021
05.02.2021 09:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň over 5:2 1:1,0:0,4:1
04.12.2020 15:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk over 2:4 0:0,0:2,2:2
Rusko / MHL / 2019/2020
17.03.2020 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
16.03.2020 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 2:1 1:1,0:0,1:0
13.03.2020 15:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk over 5:2 1:0,3:0,1:2
12.03.2020 15:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk under 4:1 1:1,1:0,2:0
16.01.2020 15:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk under 2:0 2:0,0:0,0:0
26.12.2019 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň over 4:3ppsn 1:0,0:1,2:2,0:0,4:3
29.11.2019 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 2:3ppsn 0:1,0:1,2:0,0:0,2:3
15.11.2019 15:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk under 3:1 1:1,2:0,0:0
Rusko / MHL / 2018/2019
15.09.2018 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 1:4 0:4,1:0,0:0
06.09.2018 16:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk over 4:3ppsn 0:0,2:2,1:1,0:0,1:0

Yugra Khanty-Mansiysk

3 - 5 - 5

Ťumeň

Yugra Khanty-Mansiysk


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
15.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
09.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Sokol Krasnoyarsk over 4:2 1:1,2:1,1:0
07.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ermak Angarsk under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
05.09.21 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Omskie Krylia under 2:1sn 1:1,0:0,1:0,0:0,-:-
03.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Novokuzněck over 4:3sn 0:3,1:0,2:0,0:0,2:1

Ťumeň


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
15.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
11.09.21 14:00 Ťumeň Sokol Krasnoyarsk over 5:3 4:1,0:1,1:1
09.09.21 16:00 Ťumeň Ermak Angarsk under 1:0 1:0,0:0,0:0
07.09.21 16:00 Ťumeň Omskie Krylia over 4:2 0:1,3:1,1:0
05.09.21 14:00 Ťumeň Novokuzněck under 1:2 0:2,1:0,0:0

Yugra Khanty-Mansiysk


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
18.09.2021 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Zvezda Chekhov H2H
27.09.2021 16:00 Almetievsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
29.09.2021 16:00 Iževsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
01.10.2021 16:00 Molot-Prikam'e Perm Yugra Khanty-Mansiysk H2H
03.10.2021 16:00 Toros Neftekamsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
08.10.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ryazan H2H
10.10.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Dinamo St. Petersburg H2H
12.10.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Karelia SKA H2H
14.10.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk H2H
19.10.2021 16:00 Yuzhny Ural Orsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
21.10.2021 16:00 Chelmet Čeljabinsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
23.10.2021 16:00 Kurgan Yugra Khanty-Mansiysk H2H
25.10.2021 16:00 Gornyak Uchaly Yugra Khanty-Mansiysk H2H
01.11.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Penza H2H
03.11.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Bars Kazan H2H
05.11.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Samara H2H
07.11.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Togliatti H2H
14.11.2021 16:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk H2H
21.11.2021 16:00 AKM Yugra Khanty-Mansiysk H2H
23.11.2021 16:00 Tambov Yugra Khanty-Mansiysk H2H
25.11.2021 16:00 Rostov Yugra Khanty-Mansiysk H2H
27.11.2021 16:00 Voroněž Yugra Khanty-Mansiysk H2H
01.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk AKM H2H
03.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Tambov H2H
05.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Rostov H2H
07.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Voroněž H2H
11.12.2021 16:00 Togliatti Yugra Khanty-Mansiysk H2H
13.12.2021 16:00 Samara Yugra Khanty-Mansiysk H2H
15.12.2021 16:00 Bars Kazan Yugra Khanty-Mansiysk H2H
17.12.2021 16:00 Penza Yugra Khanty-Mansiysk H2H
23.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Gornyak Uchaly H2H
25.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Kurgan H2H
27.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Chelmet Čeljabinsk H2H
29.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Yuzhny Ural Orsk H2H
10.01.2022 16:00 Karelia SKA Yugra Khanty-Mansiysk H2H
12.01.2022 16:00 Dinamo St. Petersburg Yugra Khanty-Mansiysk H2H
14.01.2022 16:00 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
16.01.2022 16:00 Ryazan Yugra Khanty-Mansiysk H2H
20.01.2022 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Toros Neftekamsk H2H
22.01.2022 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Molot-Prikam'e Perm H2H
24.01.2022 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Iževsk H2H
26.01.2022 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Almetievsk H2H
01.02.2022 16:00 Zvezda Chekhov Yugra Khanty-Mansiysk H2H
10.02.2022 16:00 Sokol Krasnoyarsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
12.02.2022 16:00 Ermak Angarsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
15.02.2022 16:00 Omskie Krylia Yugra Khanty-Mansiysk H2H
17.02.2022 16:00 Novokuzněck Yugra Khanty-Mansiysk H2H

Ťumeň


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
20.09.2021 16:00 Ťumeň Zvezda Chekhov H2H
29.09.2021 16:00 Molot-Prikam'e Perm Ťumeň H2H
01.10.2021 16:00 Toros Neftekamsk Ťumeň H2H
03.10.2021 16:00 Almetievsk Ťumeň H2H
05.10.2021 16:00 Iževsk Ťumeň H2H
10.10.2021 16:00 Ťumeň Ryazan H2H
12.10.2021 16:00 Ťumeň Dinamo St. Petersburg H2H
14.10.2021 16:00 Ťumeň Karelia SKA H2H
16.10.2021 16:00 Ťumeň Khimik Voskresensk H2H
21.10.2021 16:00 Kurgan Ťumeň H2H
23.10.2021 16:00 Gornyak Uchaly Ťumeň H2H
25.10.2021 16:00 Yuzhny Ural Orsk Ťumeň H2H
27.10.2021 16:00 Chelmet Čeljabinsk Ťumeň H2H
03.11.2021 16:00 Ťumeň Penza H2H
05.11.2021 16:00 Ťumeň Bars Kazan H2H
07.11.2021 16:00 Ťumeň Samara H2H
09.11.2021 16:00 Ťumeň Togliatti H2H
14.11.2021 16:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk H2H
19.11.2021 16:00 Rostov Ťumeň H2H
21.11.2021 16:00 Voroněž Ťumeň H2H
23.11.2021 16:00 AKM Ťumeň H2H
25.11.2021 16:00 Tambov Ťumeň H2H
29.11.2021 16:00 Ťumeň AKM H2H
01.12.2021 16:00 Ťumeň Tambov H2H
03.12.2021 16:00 Ťumeň Rostov H2H
05.12.2021 16:00 Ťumeň Voroněž H2H
09.12.2021 16:00 Bars Kazan Ťumeň H2H
11.12.2021 16:00 Penza Ťumeň H2H
13.12.2021 16:00 Togliatti Ťumeň H2H
15.12.2021 16:00 Samara Ťumeň H2H
21.12.2021 16:00 Ťumeň Gornyak Uchaly H2H
23.12.2021 16:00 Ťumeň Kurgan H2H
25.12.2021 16:00 Ťumeň Chelmet Čeljabinsk H2H
27.12.2021 16:00 Ťumeň Yuzhny Ural Orsk H2H
08.01.2022 16:00 Khimik Voskresensk Ťumeň H2H
10.01.2022 16:00 Ryazan Ťumeň H2H
12.01.2022 16:00 Karelia SKA Ťumeň H2H
14.01.2022 16:00 Dinamo St. Petersburg Ťumeň H2H
18.01.2022 16:00 Ťumeň Toros Neftekamsk H2H
20.01.2022 16:00 Ťumeň Molot-Prikam'e Perm H2H
22.01.2022 16:00 Ťumeň Iževsk H2H
24.01.2022 16:00 Ťumeň Almetievsk H2H
03.02.2022 16:00 Zvezda Chekhov Ťumeň H2H
10.02.2022 16:00 Ermak Angarsk Ťumeň H2H
12.02.2022 16:00 Sokol Krasnoyarsk Ťumeň H2H
15.02.2022 16:00 Novokuzněck Ťumeň H2H
17.02.2022 16:00 Omskie Krylia Ťumeň H2H
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 5 -3 4 0 0 6 15 9 10
2. Karelia SKA 4 4 0 0 0 13 19 6 8
3. Dinamo St. Petersburg 4 4 0 0 0 9 15 6 8
4. Molot-Prikam'e Perm 5 2 1 0 1 8 17 9 8
5. Novokuzněck 5 3 0 1 0 3 13 10 7
6. Ťumeň 5 3 0 1 0 3 13 10 7
7. Zvezda Chekhov 4 3 0 0 1 4 10 6 6
8. Yuzhny Ural Orsk 4 3 0 0 1 3 10 7 6
9. Iževsk 5 -1 2 0 2 1 10 9 6
10. Khimik Voskresensk 4 2 0 1 0 4 12 8 5
11. AKM 4 2 0 1 0 2 8 6 5
12. Toros Neftekamsk 4 2 0 1 0 0 9 9 5
13. Almetievsk 6 2 0 1 2 -3 16 19 5
14. Ryazan 5 -2 2 1 1 -3 11 14 5
15. Voroněž 5 -2 2 1 1 -3 12 15 5
16. Rostov 4 2 0 0 2 -1 9 10 4
17. Togliatti 4 2 0 0 2 -1 7 8 4
18. Chelmet Čeljabinsk 3 0 1 0 1 1 9 8 4
19. Bars Kazan 4 0 1 0 2 -3 9 12 4
20. Gornyak Uchaly 3 1 0 2 -2 2 9 7 4
21. Omskie Krylia 4 1 0 1 1 -4 8 12 3
22. Sokol Krasnoyarsk 3 1 0 0 2 -1 9 10 2
23. Kurgan 3 -1 1 0 2 -4 5 9 2
24. Tambov 4 -1 1 0 3 -8 7 15 2
25. Ermak Angarsk 4 0 0 2 0 -6 4 10 2
26. Penza 5 0 0 1 3 -9 8 17 1
27. Samara 4 0 0 1 2 -13 7 20 1
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 5 -3 4 0 0 6 15 9 10
2. Karelia SKA 4 4 0 0 0 13 19 6 8
3. Molot-Prikam'e Perm 4 2 1 0 0 9 15 6 8
4. Dinamo St. Petersburg 4 4 0 0 0 9 15 6 8
5. Zvezda Chekhov 4 3 0 0 1 4 10 6 6
6. Ťumeň 4 3 0 0 1 4 11 7 6
7. Khimik Voskresensk 4 2 0 1 0 4 12 8 5
8. Toros Neftekamsk 4 2 0 1 0 0 9 9 5
9. Almetievsk 4 2 0 1 0 2 12 10 5
10. Novokuzněck 2 2 0 0 0 5 7 2 4
11. Chelmet Čeljabinsk 2 0 1 0 0 4 7 3 4
12. Yuzhny Ural Orsk 3 2 0 0 1 1 7 6 4
13. Iževsk 4 0 1 0 2 0 7 7 4
14. Ryazan 4 -2 2 0 2 -2 8 10 4
15. Kurgan 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
16. Voroněž 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
17. Omskie Krylia 1 1 0 0 0 1 5 4 2
18. Ermak Angarsk 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
19. Bars Kazan 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Togliatti 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Sokol Krasnoyarsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Tambov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Samara 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. AKM 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Rostov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Gornyak Uchaly 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Penza 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. AKM 4 2 0 1 0 2 8 6 5
2. Gornyak Uchaly 3 1 0 2 -2 2 9 7 4
3. Togliatti 4 2 0 0 2 -1 7 8 4
4. Rostov 4 2 0 0 2 -1 9 10 4
5. Bars Kazan 4 0 1 0 2 -3 9 12 4
6. Novokuzněck 3 1 0 1 0 -2 6 8 3
7. Voroněž 4 -1 1 1 1 -4 8 12 3
8. Yuzhny Ural Orsk 1 1 0 0 0 2 3 1 2
9. Iževsk 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
10. Sokol Krasnoyarsk 3 1 0 0 2 -1 9 10 2
11. Tambov 4 -1 1 0 3 -8 7 15 2
12. Ťumeň 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
13. Ryazan 1 0 0 1 -1 -1 3 4 1
14. Ermak Angarsk 3 0 0 1 1 -5 2 7 1
15. Omskie Krylia 3 0 0 1 1 -5 3 8 1
16. Penza 4 0 0 1 2 -7 7 14 1
17. Samara 4 0 0 1 2 -13 7 20 1
18. Toros Neftekamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Yugra Khanty-Mansiysk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Karelia SKA 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Zvezda Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Dinamo St. Petersburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Khimik Voskresensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Molot-Prikam'e Perm 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
25. Chelmet Čeljabinsk 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
26. Kurgan 2 0 0 0 2 -5 1 6 0
27. Almetievsk 2 0 0 0 2 -5 4 9 0