Jaroslavl VS Magnitogorsk


Jaroslavl

Magnitogorsk

not draw --0--0---0
not win --3--0---0
not lost --3--0---0

Jaroslavl (T1) VS Magnitogorsk (T2)

Jaroslavl

Magnitogorsk

Zajímavé

Jaroslavl

  • Až 66 zápasů týmu Jaroslavl skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 87 zápasů, to je až 76%.
  • Jaroslavl táhne aktuálně sérii 6 zápasů v řade, ve kterých celkové skóre bylo pod hranicí 5.5 gólů.

Magnitogorsk

  • 53 z celkového počtu 90 zápasů týmu Magnitogorsk skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 59%.
  • Magnitogorsk už 4 zápasů v řade neprohrál.
  • Magnitogorsk táhne aktuálně sérii 4 zápasů v řade, ve kterých celkové skóre bylo pod hranicí 5.5 gólů.

H2H

  • Hostující tým vyhral 57% vzájemných zápasů, což je 12 výher ze 21 zápasů.
  • Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 18 ze 21 vzájemných zápasů, což je 86%.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Rusko / KHL / 2023/2024
22.04.2024 18:00 Jaroslavl Magnitogorsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
20.04.2024 13:00 Magnitogorsk Jaroslavl under 1:0 0:0,0:0,1:0
18.04.2024 16:00 Magnitogorsk Jaroslavl under 2:1 0:0,0:0,2:1
09.01.2024 15:00 Magnitogorsk Jaroslavl over 5:3 3:1,1:1,1:1
25.09.2023 18:30 Jaroslavl Magnitogorsk under 4:1 0:0,1:0,3:1
Rusko / KHL / 2022/2023
06.01.2023 12:30 Magnitogorsk Jaroslavl under 3:2 1:0,0:0,2:2
03.11.2022 17:30 Jaroslavl Magnitogorsk under 4:1 1:0,2:0,1:1
Rusko / KHL / 2021/2022
07.01.2022 13:00 Magnitogorsk Jaroslavl under 3:1 3:1,0:0,0:0
04.11.2021 15:00 Jaroslavl Magnitogorsk under 3:2 1:0,2:1,0:1
Rusko / KHL / 2020/2021
19.01.2021 15:00 Magnitogorsk Jaroslavl under 4:1 1:0,1:1,2:0
29.09.2020 18:00 Jaroslavl Magnitogorsk over 3:4ppsn 1:1,0:1,2:1,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2019/2020
03.12.2019 17:00 Jaroslavl Magnitogorsk under 3:2ppsn 0:0,0:1,2:1,0:0,1:0
03.10.2019 16:00 Magnitogorsk Jaroslavl over 5:3 1:0,1:1,3:2
Rusko / KHL / 2018/2019
23.10.2018 18:00 Jaroslavl Magnitogorsk under 3:2 1:0,2:0,0:2
29.09.2018 14:00 Magnitogorsk Jaroslavl under 3:2 1:1,2:0,0:1
Rusko / KHL / 2017/2018
05.01.2018 13:00 Magnitogorsk Jaroslavl under 4:1 3:0,0:0,1:1
13.09.2017 18:00 Jaroslavl Magnitogorsk under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
23.01.2017 17:00 Jaroslavl Magnitogorsk under 1:4 0:0,1:3,0:1
23.11.2016 15:00 Magnitogorsk Jaroslavl under 2:1 0:1,2:0,0:0
Rusko / KHL / 2015/2016
15.11.2015 12:30 Magnitogorsk Jaroslavl under 4:1 1:1,3:0,0:0
15.09.2015 18:00 Jaroslavl Magnitogorsk under 3:0 1:0,1:0,1:0

Jaroslavl

5 - 4 - 12

Magnitogorsk

Jaroslavl


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
22.04.24 18:00 Jaroslavl Magnitogorsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
20.04.24 13:00 Magnitogorsk Jaroslavl under 1:0 0:0,0:0,1:0
18.04.24 16:00 Magnitogorsk Jaroslavl under 2:1 0:0,0:0,2:1
08.04.24 16:00 Čeljabinsk Jaroslavl under 0:3 0:1,0:2,0:0
06.04.24 13:30 Čeljabinsk Jaroslavl under 1:2 0:1,0:1,1:0
04.04.24 18:30 Jaroslavl Čeljabinsk under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
02.04.24 18:30 Jaroslavl Čeljabinsk over 5:2 2:1,2:1,1:0
30.03.24 11:30 Omsk Jaroslavl under 0:2 0:1,0:0,0:1
28.03.24 17:30 Jaroslavl Omsk under 2:3 1:0,1:3,0:0
26.03.24 14:30 Omsk Jaroslavl over 4:2 0:1,2:1,2:0
22.03.24 17:30 Jaroslavl Omsk under 3:1 1:0,0:0,2:1
20.03.24 17:30 Jaroslavl Omsk under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
18.03.24 14:30 Omsk Jaroslavl over 0:7 0:1,0:4,0:2
16.03.24 11:30 Omsk Jaroslavl under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
08.03.24 15:00 Jaroslavl CSKA Moskva over 6:3 4:2,2:0,0:1
06.03.24 17:30 CSKA Moskva Jaroslavl under 1:2 1:0,0:2,0:0
04.03.24 17:30 CSKA Moskva Jaroslavl under 2:3pp 0:0,0:2,2:0,0:1
02.03.24 15:00 Jaroslavl CSKA Moskva under 2:1 0:1,2:0,0:0
29.02.24 17:30 Jaroslavl CSKA Moskva under 0:4 0:2,0:2,0:0
25.02.24 12:30 Jekatěrinburg Jaroslavl under 2:0 0:0,1:0,1:0
23.02.24 15:00 Nižněkamsk Jaroslavl under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
21.02.24 17:30 Kazaň Jaroslavl over 2:4 1:3,1:0,0:1
17.02.24 15:00 Jaroslavl Ufa under 3:0 1:0,0:0,2:0
15.02.24 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva over 5:4pp 2:2,1:1,1:1,1:0
12.02.24 17:30 Jaroslavl Spartak Moskva over 1:5 1:1,0:2,0:2
10.02.24 15:00 Čerepovec Jaroslavl under 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,-:-
08.02.24 17:00 Jaroslavl Admiral Vladivostok under 1:2 0:0,0:1,1:1
07.02.24 17:00 Jaroslavl Novosibirsk under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
04.02.24 16:00 Dynamo Moskva Jaroslavl over 3:4sn 3:0,0:2,0:1,0:0,-:-
02.02.24 17:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl under 0:2 0:2,0:0,0:0
31.01.24 17:30 Spartak Moskva Jaroslavl under 1:2 0:0,1:2,0:0
29.01.24 17:30 Petrohrad Jaroslavl under 3:0 0:0,2:0,1:0
26.01.24 17:00 Jaroslavl Dynamo Minsk over 3:5 0:1,1:1,2:3
24.01.24 17:00 Jaroslavl Sochi under 1:2 0:1,0:1,1:0
21.01.24 15:00 Jaroslavl Omsk under 4:1 0:0,2:0,2:1
19.01.24 17:00 Jaroslavl Chabarovsk Amur under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
16.01.24 17:00 Jaroslavl Nižněkamsk over 4:2 0:0,2:1,2:1
14.01.24 15:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov under 1:2 0:0,0:2,1:0
11.01.24 16:00 Togliatti Jaroslavl under 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,-:-
09.01.24 15:00 Magnitogorsk Jaroslavl over 5:3 3:1,1:1,1:1
07.01.24 12:30 Čeljabinsk Jaroslavl under 1:3 0:0,0:3,1:0
05.01.24 15:00 Petrohrad Jaroslavl under 1:2 1:0,0:1,0:1
03.01.24 15:00 Jaroslavl Barys Astana over 4:5sn 2:1,0:2,2:1,0:0,-:-
30.12.23 15:00 Jaroslavl Dynamo Moskva under 2:0 2:0,0:0,0:0
28.12.23 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl over 3:5 0:2,0:2,3:1
26.12.23 17:30 Red Star Kunlun Jaroslavl under 1:2 0:1,0:1,1:0
23.12.23 15:00 Jaroslavl CSKA Moskva under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
21.12.23 17:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov over 5:2 1:1,1:1,3:0
19.12.23 17:00 Jaroslavl Čerepovec under 0:1 0:0,0:1,0:0
07.12.23 17:00 Jaroslavl Kazaň under 3:1 0:1,0:0,3:0
03.12.23 15:30 Sochi Jaroslavl under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
01.12.23 17:30 Sochi Jaroslavl under 0:2 0:2,0:0,0:0
29.11.23 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl under 3:2sn 0:0,0:0,2:2,0:0,-:-
27.11.23 17:30 CSKA Moskva Jaroslavl under 2:3 0:2,2:0,0:1
23.11.23 17:00 Jaroslavl Togliatti under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
21.11.23 17:30 Jaroslavl Spartak Moskva under 2:1 2:1,0:0,0:0
18.11.23 15:00 Jaroslavl Petrohrad under 1:2 0:1,1:1,0:0
16.11.23 17:00 Jaroslavl Red Star Kunlun over 5:4 1:2,2:1,2:1
12.11.23 12:30 Ufa Jaroslavl under 1:3 0:0,1:1,0:2
10.11.23 13:30 Novosibirsk Jaroslavl under 1:2 1:2,0:0,0:0
08.11.23 10:30 Admiral Vladivostok Jaroslavl over 5:2 3:0,2:0,0:2
06.11.23 08:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl under 1:4 0:1,0:0,1:3
04.11.23 15:00 Jaroslavl Dynamo Moskva under 0:3 0:0,0:1,0:2
02.11.23 17:30 Jaroslavl Dynamo Minsk under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
27.10.23 18:00 Jaroslavl Čerepovec over 4:3 2:0,2:1,0:2
23.10.23 18:00 Jaroslavl Petrohrad under 2:3 1:0,0:2,1:1
21.10.23 13:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl under 2:1 0:0,2:0,0:1
19.10.23 18:30 CSKA Moskva Jaroslavl under 3:0 1:0,0:0,2:0
15.10.23 11:30 Omsk Jaroslavl under 4:1 0:1,3:0,1:0
13.10.23 15:30 Barys Astana Jaroslavl over 0:6 0:1,0:1,0:4
11.10.23 18:30 Petrohrad Jaroslavl under 2:3 0:1,1:2,1:0
09.10.23 18:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod under 1:0 0:0,0:0,1:0
06.10.23 18:30 Dynamo Minsk Jaroslavl under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,-:-
04.10.23 19:30 Dynamo Moskva Jaroslavl over 2:5 1:2,1:3,0:0
02.10.23 18:30 Spartak Moskva Jaroslavl over 2:4 1:0,0:1,1:3
30.09.23 16:00 Čerepovec Jaroslavl under 0:5 0:2,0:0,0:3
27.09.23 18:30 Jaroslavl Jekatěrinburg under 3:1 0:1,1:0,2:0
25.09.23 18:30 Jaroslavl Magnitogorsk under 4:1 0:0,1:0,3:1
23.09.23 16:00 Jaroslavl CSKA Moskva under 1:2 1:1,0:1,0:0
20.09.23 18:10 Dynamo Minsk Jaroslavl under 1:4 0:2,0:1,1:1
18.09.23 18:00 CSKA Moskva Jaroslavl under 1:2 0:2,0:0,1:0
16.09.23 15:00 Red Star Kunlun Jaroslavl under 0:4 0:2,0:1,0:1
12.09.23 18:00 Jaroslavl Red Star Kunlun under 2:1 0:0,1:1,1:0
11.09.23 18:00 Jaroslavl Sochi under 0:5 0:3,0:0,0:2
08.09.23 18:00 Jaroslavl Petrohrad under 3:2 1:1,2:1,0:0
06.09.23 18:00 Jaroslavl Čeljabinsk under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
03.09.23 16:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod over 2:5 0:2,1:0,1:3

Magnitogorsk


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
22.04.24 18:00 Jaroslavl Magnitogorsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
20.04.24 13:00 Magnitogorsk Jaroslavl under 1:0 0:0,0:0,1:0
18.04.24 16:00 Magnitogorsk Jaroslavl under 2:1 0:0,0:0,2:1
15.04.24 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 3:2 2:1,1:1,0:0
13.04.24 13:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 5:3 1:0,4:2,0:1
11.04.24 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg over 5:2 2:0,0:1,3:1
09.04.24 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 5:3 2:3,1:0,2:0
07.04.24 13:30 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
05.04.24 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg over 2:4 0:1,1:2,1:1
03.04.24 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 2:1 0:0,1:0,1:1
30.03.24 15:00 Spartak Moskva Magnitogorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
28.03.24 15:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 5:3 3:0,1:1,1:2
26.03.24 17:30 Spartak Moskva Magnitogorsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
21.03.24 17:30 Spartak Moskva Magnitogorsk over 5:2 2:0,0:1,3:1
19.03.24 15:00 Magnitogorsk Spartak Moskva under 1:0 0:0,0:0,1:0
17.03.24 12:30 Magnitogorsk Spartak Moskva under 4:0 2:0,1:0,1:0
11.03.24 10:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
09.03.24 12:30 Magnitogorsk Chabarovsk Amur under 3:1 2:0,1:0,0:1
07.03.24 10:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk over 5:2 2:0,2:2,1:0
05.03.24 10:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk under 2:3 1:1,1:1,0:1
03.03.24 12:30 Magnitogorsk Chabarovsk Amur under 2:3 1:1,0:2,1:0
01.03.24 15:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,0:0,2:1
26.02.24 15:00 Magnitogorsk Omsk under 3:1 1:0,1:0,1:1
24.02.24 13:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov under 2:1 0:1,1:0,1:0
22.02.24 15:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur under 3:0 0:0,3:0,0:0
19.02.24 15:00 Magnitogorsk Kazaň under 2:1 1:0,0:0,1:1
17.02.24 12:00 Omsk Magnitogorsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
15.02.24 17:00 Kazaň Magnitogorsk under 2:1 1:0,0:1,1:0
11.02.24 12:30 Magnitogorsk Dynamo Moskva over 3:4sn 2:0,0:2,1:1,0:0,-:-
06.02.24 15:00 Magnitogorsk Admiral Vladivostok over 5:1 3:0,0:1,2:0
02.02.24 15:00 Magnitogorsk Omsk over 4:3pp 1:1,1:2,1:0,1:0
29.01.24 10:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk over 7:6 2:2,3:2,2:2
28.01.24 08:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk under 2:3 0:2,1:0,1:1
26.01.24 10:30 Admiral Vladivostok Magnitogorsk over 2:4 0:1,2:3,0:0
24.01.24 10:30 Admiral Vladivostok Magnitogorsk under 2:1 0:0,0:1,2:0
21.01.24 12:30 Magnitogorsk Čerepovec under 3:2 1:0,2:1,0:1
19.01.24 15:00 Magnitogorsk Admiral Vladivostok over 5:2 1:0,0:1,4:1
16.01.24 17:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk over 7:4 0:0,6:3,1:1
14.01.24 12:00 Spartak Moskva Magnitogorsk over 2:6 0:0,0:3,2:3
11.01.24 15:00 Magnitogorsk Sochi under 4:1 0:1,0:0,4:0
09.01.24 15:00 Magnitogorsk Jaroslavl over 5:3 3:1,1:1,1:1
07.01.24 15:00 Petrohrad Magnitogorsk under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
05.01.24 15:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
03.01.24 15:00 Sochi Magnitogorsk under 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
30.12.23 10:30 Magnitogorsk Red Star Kunlun under 4:1 0:1,3:0,1:0
28.12.23 17:00 Kazaň Magnitogorsk under 1:4 0:1,0:2,1:1
26.12.23 16:00 Togliatti Magnitogorsk over 5:1 3:0,1:1,1:0
24.12.23 12:00 Omsk Magnitogorsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
22.12.23 15:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur over 4:3pp 1:0,2:1,0:2,1:0
07.12.23 15:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod under 2:3 2:0,0:2,0:1
05.12.23 15:00 Magnitogorsk CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:0,0:2
03.12.23 13:00 Magnitogorsk Petrohrad under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,-:-
30.11.23 14:30 Barys Astana Magnitogorsk over 5:2 1:0,2:1,2:1
28.11.23 17:00 Nižněkamsk Magnitogorsk over 3:4sn 0:0,3:1,0:2,0:0,-:-
25.11.23 12:30 Magnitogorsk Spartak Moskva under 3:1 1:0,0:1,2:0
23.11.23 15:00 Magnitogorsk Čeljabinsk over 6:3 2:0,2:0,2:3
20.11.23 15:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 4:1 1:0,2:0,1:1
18.11.23 12:30 Magnitogorsk Barys Astana under 2:0 1:0,1:0,0:0
16.11.23 13:30 Novosibirsk Magnitogorsk under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
14.11.23 17:10 Dynamo Minsk Magnitogorsk under 1:4 0:1,1:2,0:1
11.11.23 13:00 Magnitogorsk Kazaň under 3:0 0:0,1:0,2:0
08.11.23 15:00 Magnitogorsk Novosibirsk over 6:3 3:0,2:2,1:1
04.11.23 12:30 Magnitogorsk Dynamo Minsk over 5:1 1:0,4:1,0:0
31.10.23 15:00 Magnitogorsk Barys Astana under 3:2 0:1,1:0,2:1
29.10.23 14:00 Togliatti Magnitogorsk over 4:3 1:0,2:2,1:1
27.10.23 16:00 Čeljabinsk Magnitogorsk over 5:1 1:1,3:0,1:0
25.10.23 16:00 Magnitogorsk Čeljabinsk over 2:4 0:1,0:3,2:0
22.10.23 13:30 Magnitogorsk Omsk over 3:4pp 0:0,2:2,1:1,0:1
19.10.23 16:00 Čeljabinsk Magnitogorsk under 2:1 0:0,0:1,2:0
17.10.23 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 0:4 0:1,0:1,0:2
15.10.23 11:00 Barys Astana Magnitogorsk over 3:4pp 1:0,1:3,1:0,0:1
13.10.23 14:30 Novosibirsk Magnitogorsk over 2:4 1:1,0:2,1:1
11.10.23 15:30 Omsk Magnitogorsk under 4:1 0:1,2:0,2:0
08.10.23 13:30 Magnitogorsk Ufa over 2:6 0:4,0:1,2:1
06.10.23 16:00 Magnitogorsk Ufa over 6:3 1:0,2:0,3:3
04.10.23 16:00 Magnitogorsk Nižněkamsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
02.10.23 16:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 8:3 2:1,1:1,5:1
29.09.23 16:00 Ufa Magnitogorsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
27.09.23 18:30 Red Star Kunlun Magnitogorsk under 3:2sn 0:2,0:0,2:0,0:0,-:-
25.09.23 18:30 Jaroslavl Magnitogorsk under 4:1 0:0,1:0,3:1
23.09.23 16:00 Čerepovec Magnitogorsk over 5:4sn 0:3,2:0,2:1,0:0,-:-
20.09.23 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,-:-
18.09.23 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg over 4:2 1:0,2:2,1:0
16.09.23 14:00 Magnitogorsk Togliatti under 1:3 1:1,0:1,0:1
14.09.23 16:00 Magnitogorsk Togliatti under 3:2pp 2:0,0:1,0:1,1:0
11.09.23 16:00 Ufa Magnitogorsk under 1:2 0:2,1:0,0:0
09.09.23 16:00 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk over 3:4 3:2,0:1,0:1
07.09.23 18:30 Dynamo Moskva Magnitogorsk over 3:5 0:1,2:2,1:2
05.09.23 18:30 CSKA Moskva Magnitogorsk over 2:4 1:1,1:3,0:0
02.09.23 14:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 3:2pp 1:0,0:0,1:2,1:0

Jaroslavl


nenalezen žádny zápas

Magnitogorsk


nenalezen žádny zápas

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Togliatti 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Chernyshev Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bobrov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Tarasov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Kharlamov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Togliatti 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Togliatti 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Togliatti 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Chernyshev Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bobrov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Tarasov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Kharlamov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Togliatti 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Togliatti 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Togliatti 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Chernyshev Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bobrov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Tarasov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Kharlamov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Togliatti 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Togliatti 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0