Jaroslavl VS Magnitogorsk
Jaroslavl |
Magnitogorsk |
not win --3--0---0
not lost --3--0---0
Jaroslavl (T1) VS Magnitogorsk (T2)
Jaroslavl
Magnitogorsk
Zajímavé
Jaroslavl
- Až 66 zápasů týmu Jaroslavl skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 87 zápasů, to je až 76%.
- Jaroslavl táhne aktuálně sérii 6 zápasů v řade, ve kterých celkové skóre bylo pod hranicí 5.5 gólů.
Magnitogorsk
- 53 z celkového počtu 90 zápasů týmu Magnitogorsk skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 59%.
- Magnitogorsk už 4 zápasů v řade neprohrál.
- Magnitogorsk táhne aktuálně sérii 4 zápasů v řade, ve kterých celkové skóre bylo pod hranicí 5.5 gólů.
H2H
- Hostující tým vyhral 57% vzájemných zápasů, což je 12 výher ze 21 zápasů.
- Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 18 ze 21 vzájemných zápasů, což je 86%.
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Rusko / KHL / 2023/2024 | ||||||
22.04.2024 | 18:00 | Jaroslavl | Magnitogorsk | 1:2pp | 0:0,0:1,1:0,0:1 | |
20.04.2024 | 13:00 | Magnitogorsk | Jaroslavl | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
18.04.2024 | 16:00 | Magnitogorsk | Jaroslavl | 2:1 | 0:0,0:0,2:1 | |
09.01.2024 | 15:00 | Magnitogorsk | Jaroslavl | 5:3 | 3:1,1:1,1:1 | |
25.09.2023 | 18:30 | Jaroslavl | Magnitogorsk | 4:1 | 0:0,1:0,3:1 | |
Rusko / KHL / 2022/2023 | ||||||
06.01.2023 | 12:30 | Magnitogorsk | Jaroslavl | 3:2 | 1:0,0:0,2:2 | |
03.11.2022 | 17:30 | Jaroslavl | Magnitogorsk | 4:1 | 1:0,2:0,1:1 | |
Rusko / KHL / 2021/2022 | ||||||
07.01.2022 | 13:00 | Magnitogorsk | Jaroslavl | 3:1 | 3:1,0:0,0:0 | |
04.11.2021 | 15:00 | Jaroslavl | Magnitogorsk | 3:2 | 1:0,2:1,0:1 | |
Rusko / KHL / 2020/2021 | ||||||
19.01.2021 | 15:00 | Magnitogorsk | Jaroslavl | 4:1 | 1:0,1:1,2:0 | |
29.09.2020 | 18:00 | Jaroslavl | Magnitogorsk | 3:4ppsn | 1:1,0:1,2:1,0:0,0:1 | |
Rusko / KHL / 2019/2020 | ||||||
03.12.2019 | 17:00 | Jaroslavl | Magnitogorsk | 3:2ppsn | 0:0,0:1,2:1,0:0,1:0 | |
03.10.2019 | 16:00 | Magnitogorsk | Jaroslavl | 5:3 | 1:0,1:1,3:2 | |
Rusko / KHL / 2018/2019 | ||||||
23.10.2018 | 18:00 | Jaroslavl | Magnitogorsk | 3:2 | 1:0,2:0,0:2 | |
29.09.2018 | 14:00 | Magnitogorsk | Jaroslavl | 3:2 | 1:1,2:0,0:1 | |
Rusko / KHL / 2017/2018 | ||||||
05.01.2018 | 13:00 | Magnitogorsk | Jaroslavl | 4:1 | 3:0,0:0,1:1 | |
13.09.2017 | 18:00 | Jaroslavl | Magnitogorsk | 3:2pp | 1:1,1:1,0:0,1:0 | |
Rusko / KHL / 2016/2017 | ||||||
23.01.2017 | 17:00 | Jaroslavl | Magnitogorsk | 1:4 | 0:0,1:3,0:1 | |
23.11.2016 | 15:00 | Magnitogorsk | Jaroslavl | 2:1 | 0:1,2:0,0:0 | |
Rusko / KHL / 2015/2016 | ||||||
15.11.2015 | 12:30 | Magnitogorsk | Jaroslavl | 4:1 | 1:1,3:0,0:0 | |
15.09.2015 | 18:00 | Jaroslavl | Magnitogorsk | 3:0 | 1:0,1:0,1:0 |
Jaroslavl |
5 - 4 - 12 |
Magnitogorsk |
Jaroslavl
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
22.04.24 | 18:00 | Jaroslavl | Magnitogorsk | 1:2pp | 0:0,0:1,1:0,0:1 | |
20.04.24 | 13:00 | Magnitogorsk | Jaroslavl | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
18.04.24 | 16:00 | Magnitogorsk | Jaroslavl | 2:1 | 0:0,0:0,2:1 | |
08.04.24 | 16:00 | Čeljabinsk | Jaroslavl | 0:3 | 0:1,0:2,0:0 | |
06.04.24 | 13:30 | Čeljabinsk | Jaroslavl | 1:2 | 0:1,0:1,1:0 | |
04.04.24 | 18:30 | Jaroslavl | Čeljabinsk | 3:2pp | 1:1,1:0,0:1,1:0 | |
02.04.24 | 18:30 | Jaroslavl | Čeljabinsk | 5:2 | 2:1,2:1,1:0 | |
30.03.24 | 11:30 | Omsk | Jaroslavl | 0:2 | 0:1,0:0,0:1 | |
28.03.24 | 17:30 | Jaroslavl | Omsk | 2:3 | 1:0,1:3,0:0 | |
26.03.24 | 14:30 | Omsk | Jaroslavl | 4:2 | 0:1,2:1,2:0 | |
22.03.24 | 17:30 | Jaroslavl | Omsk | 3:1 | 1:0,0:0,2:1 | |
20.03.24 | 17:30 | Jaroslavl | Omsk | 1:2pp | 1:1,0:0,0:0,0:1 | |
18.03.24 | 14:30 | Omsk | Jaroslavl | 0:7 | 0:1,0:4,0:2 | |
16.03.24 | 11:30 | Omsk | Jaroslavl | 1:2sn | 1:0,0:0,0:1,0:0,-:- | |
08.03.24 | 15:00 | Jaroslavl | CSKA Moskva | 6:3 | 4:2,2:0,0:1 | |
06.03.24 | 17:30 | CSKA Moskva | Jaroslavl | 1:2 | 1:0,0:2,0:0 | |
04.03.24 | 17:30 | CSKA Moskva | Jaroslavl | 2:3pp | 0:0,0:2,2:0,0:1 | |
02.03.24 | 15:00 | Jaroslavl | CSKA Moskva | 2:1 | 0:1,2:0,0:0 | |
29.02.24 | 17:30 | Jaroslavl | CSKA Moskva | 0:4 | 0:2,0:2,0:0 | |
25.02.24 | 12:30 | Jekatěrinburg | Jaroslavl | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
23.02.24 | 15:00 | Nižněkamsk | Jaroslavl | 2:3pp | 0:1,2:0,0:1,0:1 | |
21.02.24 | 17:30 | Kazaň | Jaroslavl | 2:4 | 1:3,1:0,0:1 | |
17.02.24 | 15:00 | Jaroslavl | Ufa | 3:0 | 1:0,0:0,2:0 | |
15.02.24 | 17:00 | Jaroslavl | CSKA Moskva | 5:4pp | 2:2,1:1,1:1,1:0 | |
12.02.24 | 17:30 | Jaroslavl | Spartak Moskva | 1:5 | 1:1,0:2,0:2 | |
10.02.24 | 15:00 | Čerepovec | Jaroslavl | 3:2sn | 1:0,1:2,0:0,0:0,-:- | |
08.02.24 | 17:00 | Jaroslavl | Admiral Vladivostok | 1:2 | 0:0,0:1,1:1 | |
07.02.24 | 17:00 | Jaroslavl | Novosibirsk | 3:2pp | 0:2,1:0,1:0,1:0 | |
04.02.24 | 16:00 | Dynamo Moskva | Jaroslavl | 3:4sn | 3:0,0:2,0:1,0:0,-:- | |
02.02.24 | 17:00 | Vitiaz Chekhov | Jaroslavl | 0:2 | 0:2,0:0,0:0 | |
31.01.24 | 17:30 | Spartak Moskva | Jaroslavl | 1:2 | 0:0,1:2,0:0 | |
29.01.24 | 17:30 | Petrohrad | Jaroslavl | 3:0 | 0:0,2:0,1:0 | |
26.01.24 | 17:00 | Jaroslavl | Dynamo Minsk | 3:5 | 0:1,1:1,2:3 | |
24.01.24 | 17:00 | Jaroslavl | Sochi | 1:2 | 0:1,0:1,1:0 | |
21.01.24 | 15:00 | Jaroslavl | Omsk | 4:1 | 0:0,2:0,2:1 | |
19.01.24 | 17:00 | Jaroslavl | Chabarovsk Amur | 3:2pp | 1:1,0:0,1:1,1:0 | |
16.01.24 | 17:00 | Jaroslavl | Nižněkamsk | 4:2 | 0:0,2:1,2:1 | |
14.01.24 | 15:00 | Jaroslavl | Vitiaz Chekhov | 1:2 | 0:0,0:2,1:0 | |
11.01.24 | 16:00 | Togliatti | Jaroslavl | 2:3sn | 1:0,1:2,0:0,0:0,-:- | |
09.01.24 | 15:00 | Magnitogorsk | Jaroslavl | 5:3 | 3:1,1:1,1:1 | |
07.01.24 | 12:30 | Čeljabinsk | Jaroslavl | 1:3 | 0:0,0:3,1:0 | |
05.01.24 | 15:00 | Petrohrad | Jaroslavl | 1:2 | 1:0,0:1,0:1 | |
03.01.24 | 15:00 | Jaroslavl | Barys Astana | 4:5sn | 2:1,0:2,2:1,0:0,-:- | |
30.12.23 | 15:00 | Jaroslavl | Dynamo Moskva | 2:0 | 2:0,0:0,0:0 | |
28.12.23 | 17:00 | Nižnyj Novgorod | Jaroslavl | 3:5 | 0:2,0:2,3:1 | |
26.12.23 | 17:30 | Red Star Kunlun | Jaroslavl | 1:2 | 0:1,0:1,1:0 | |
23.12.23 | 15:00 | Jaroslavl | CSKA Moskva | 2:1pp | 0:0,1:0,0:1,1:0 | |
21.12.23 | 17:00 | Jaroslavl | Vitiaz Chekhov | 5:2 | 1:1,1:1,3:0 | |
19.12.23 | 17:00 | Jaroslavl | Čerepovec | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
07.12.23 | 17:00 | Jaroslavl | Kazaň | 3:1 | 0:1,0:0,3:0 | |
03.12.23 | 15:30 | Sochi | Jaroslavl | 2:3pp | 1:1,1:0,0:1,0:1 | |
01.12.23 | 17:30 | Sochi | Jaroslavl | 0:2 | 0:2,0:0,0:0 | |
29.11.23 | 17:00 | Nižnyj Novgorod | Jaroslavl | 3:2sn | 0:0,0:0,2:2,0:0,-:- | |
27.11.23 | 17:30 | CSKA Moskva | Jaroslavl | 2:3 | 0:2,2:0,0:1 | |
23.11.23 | 17:00 | Jaroslavl | Togliatti | 2:1pp | 0:0,1:1,0:0,1:0 | |
21.11.23 | 17:30 | Jaroslavl | Spartak Moskva | 2:1 | 2:1,0:0,0:0 | |
18.11.23 | 15:00 | Jaroslavl | Petrohrad | 1:2 | 0:1,1:1,0:0 | |
16.11.23 | 17:00 | Jaroslavl | Red Star Kunlun | 5:4 | 1:2,2:1,2:1 | |
12.11.23 | 12:30 | Ufa | Jaroslavl | 1:3 | 0:0,1:1,0:2 | |
10.11.23 | 13:30 | Novosibirsk | Jaroslavl | 1:2 | 1:2,0:0,0:0 | |
08.11.23 | 10:30 | Admiral Vladivostok | Jaroslavl | 5:2 | 3:0,2:0,0:2 | |
06.11.23 | 08:00 | Chabarovsk Amur | Jaroslavl | 1:4 | 0:1,0:0,1:3 | |
04.11.23 | 15:00 | Jaroslavl | Dynamo Moskva | 0:3 | 0:0,0:1,0:2 | |
02.11.23 | 17:30 | Jaroslavl | Dynamo Minsk | 1:2pp | 0:0,0:0,1:1,0:1 | |
27.10.23 | 18:00 | Jaroslavl | Čerepovec | 4:3 | 2:0,2:1,0:2 | |
23.10.23 | 18:00 | Jaroslavl | Petrohrad | 2:3 | 1:0,0:2,1:1 | |
21.10.23 | 13:00 | Vitiaz Chekhov | Jaroslavl | 2:1 | 0:0,2:0,0:1 | |
19.10.23 | 18:30 | CSKA Moskva | Jaroslavl | 3:0 | 1:0,0:0,2:0 | |
15.10.23 | 11:30 | Omsk | Jaroslavl | 4:1 | 0:1,3:0,1:0 | |
13.10.23 | 15:30 | Barys Astana | Jaroslavl | 0:6 | 0:1,0:1,0:4 | |
11.10.23 | 18:30 | Petrohrad | Jaroslavl | 2:3 | 0:1,1:2,1:0 | |
09.10.23 | 18:00 | Jaroslavl | Nižnyj Novgorod | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
06.10.23 | 18:30 | Dynamo Minsk | Jaroslavl | 3:2sn | 1:0,1:1,0:1,0:0,-:- | |
04.10.23 | 19:30 | Dynamo Moskva | Jaroslavl | 2:5 | 1:2,1:3,0:0 | |
02.10.23 | 18:30 | Spartak Moskva | Jaroslavl | 2:4 | 1:0,0:1,1:3 | |
30.09.23 | 16:00 | Čerepovec | Jaroslavl | 0:5 | 0:2,0:0,0:3 | |
27.09.23 | 18:30 | Jaroslavl | Jekatěrinburg | 3:1 | 0:1,1:0,2:0 | |
25.09.23 | 18:30 | Jaroslavl | Magnitogorsk | 4:1 | 0:0,1:0,3:1 | |
23.09.23 | 16:00 | Jaroslavl | CSKA Moskva | 1:2 | 1:1,0:1,0:0 | |
20.09.23 | 18:10 | Dynamo Minsk | Jaroslavl | 1:4 | 0:2,0:1,1:1 | |
18.09.23 | 18:00 | CSKA Moskva | Jaroslavl | 1:2 | 0:2,0:0,1:0 | |
16.09.23 | 15:00 | Red Star Kunlun | Jaroslavl | 0:4 | 0:2,0:1,0:1 | |
12.09.23 | 18:00 | Jaroslavl | Red Star Kunlun | 2:1 | 0:0,1:1,1:0 | |
11.09.23 | 18:00 | Jaroslavl | Sochi | 0:5 | 0:3,0:0,0:2 | |
08.09.23 | 18:00 | Jaroslavl | Petrohrad | 3:2 | 1:1,2:1,0:0 | |
06.09.23 | 18:00 | Jaroslavl | Čeljabinsk | 3:2pp | 1:0,0:1,1:1,1:0 | |
03.09.23 | 16:00 | Jaroslavl | Nižnyj Novgorod | 2:5 | 0:2,1:0,1:3 |
Magnitogorsk
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
22.04.24 | 18:00 | Jaroslavl | Magnitogorsk | 1:2pp | 0:0,0:1,1:0,0:1 | |
20.04.24 | 13:00 | Magnitogorsk | Jaroslavl | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
18.04.24 | 16:00 | Magnitogorsk | Jaroslavl | 2:1 | 0:0,0:0,2:1 | |
15.04.24 | 16:00 | Magnitogorsk | Jekatěrinburg | 3:2 | 2:1,1:1,0:0 | |
13.04.24 | 13:00 | Jekatěrinburg | Magnitogorsk | 5:3 | 1:0,4:2,0:1 | |
11.04.24 | 16:00 | Magnitogorsk | Jekatěrinburg | 5:2 | 2:0,0:1,3:1 | |
09.04.24 | 16:00 | Jekatěrinburg | Magnitogorsk | 5:3 | 2:3,1:0,2:0 | |
07.04.24 | 13:30 | Jekatěrinburg | Magnitogorsk | 2:3pp | 1:1,0:0,1:1,0:1 | |
05.04.24 | 16:00 | Magnitogorsk | Jekatěrinburg | 2:4 | 0:1,1:2,1:1 | |
03.04.24 | 16:00 | Magnitogorsk | Jekatěrinburg | 2:1 | 0:0,1:0,1:1 | |
30.03.24 | 15:00 | Spartak Moskva | Magnitogorsk | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
28.03.24 | 15:00 | Magnitogorsk | Spartak Moskva | 5:3 | 3:0,1:1,1:2 | |
26.03.24 | 17:30 | Spartak Moskva | Magnitogorsk | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
21.03.24 | 17:30 | Spartak Moskva | Magnitogorsk | 5:2 | 2:0,0:1,3:1 | |
19.03.24 | 15:00 | Magnitogorsk | Spartak Moskva | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
17.03.24 | 12:30 | Magnitogorsk | Spartak Moskva | 4:0 | 2:0,1:0,1:0 | |
11.03.24 | 10:00 | Chabarovsk Amur | Magnitogorsk | 2:3pp | 0:1,1:0,1:1,0:1 | |
09.03.24 | 12:30 | Magnitogorsk | Chabarovsk Amur | 3:1 | 2:0,1:0,0:1 | |
07.03.24 | 10:00 | Chabarovsk Amur | Magnitogorsk | 5:2 | 2:0,2:2,1:0 | |
05.03.24 | 10:00 | Chabarovsk Amur | Magnitogorsk | 2:3 | 1:1,1:1,0:1 | |
03.03.24 | 12:30 | Magnitogorsk | Chabarovsk Amur | 2:3 | 1:1,0:2,1:0 | |
01.03.24 | 15:00 | Magnitogorsk | Chabarovsk Amur | 2:1 | 0:0,0:0,2:1 | |
26.02.24 | 15:00 | Magnitogorsk | Omsk | 3:1 | 1:0,1:0,1:1 | |
24.02.24 | 13:00 | Magnitogorsk | Vitiaz Chekhov | 2:1 | 0:1,1:0,1:0 | |
22.02.24 | 15:00 | Magnitogorsk | Chabarovsk Amur | 3:0 | 0:0,3:0,0:0 | |
19.02.24 | 15:00 | Magnitogorsk | Kazaň | 2:1 | 1:0,0:0,1:1 | |
17.02.24 | 12:00 | Omsk | Magnitogorsk | 3:0 | 0:0,1:0,2:0 | |
15.02.24 | 17:00 | Kazaň | Magnitogorsk | 2:1 | 1:0,0:1,1:0 | |
11.02.24 | 12:30 | Magnitogorsk | Dynamo Moskva | 3:4sn | 2:0,0:2,1:1,0:0,-:- | |
06.02.24 | 15:00 | Magnitogorsk | Admiral Vladivostok | 5:1 | 3:0,0:1,2:0 | |
02.02.24 | 15:00 | Magnitogorsk | Omsk | 4:3pp | 1:1,1:2,1:0,1:0 | |
29.01.24 | 10:00 | Chabarovsk Amur | Magnitogorsk | 7:6 | 2:2,3:2,2:2 | |
28.01.24 | 08:00 | Chabarovsk Amur | Magnitogorsk | 2:3 | 0:2,1:0,1:1 | |
26.01.24 | 10:30 | Admiral Vladivostok | Magnitogorsk | 2:4 | 0:1,2:3,0:0 | |
24.01.24 | 10:30 | Admiral Vladivostok | Magnitogorsk | 2:1 | 0:0,0:1,2:0 | |
21.01.24 | 12:30 | Magnitogorsk | Čerepovec | 3:2 | 1:0,2:1,0:1 | |
19.01.24 | 15:00 | Magnitogorsk | Admiral Vladivostok | 5:2 | 1:0,0:1,4:1 | |
16.01.24 | 17:00 | Nižnyj Novgorod | Magnitogorsk | 7:4 | 0:0,6:3,1:1 | |
14.01.24 | 12:00 | Spartak Moskva | Magnitogorsk | 2:6 | 0:0,0:3,2:3 | |
11.01.24 | 15:00 | Magnitogorsk | Sochi | 4:1 | 0:1,0:0,4:0 | |
09.01.24 | 15:00 | Magnitogorsk | Jaroslavl | 5:3 | 3:1,1:1,1:1 | |
07.01.24 | 15:00 | Petrohrad | Magnitogorsk | 1:2pp | 1:0,0:0,0:1,0:1 | |
05.01.24 | 15:00 | Nižněkamsk | Magnitogorsk | 2:1pp | 0:0,1:0,0:1,1:0 | |
03.01.24 | 15:00 | Sochi | Magnitogorsk | 2:3pp | 2:0,0:2,0:0,0:1 | |
30.12.23 | 10:30 | Magnitogorsk | Red Star Kunlun | 4:1 | 0:1,3:0,1:0 | |
28.12.23 | 17:00 | Kazaň | Magnitogorsk | 1:4 | 0:1,0:2,1:1 | |
26.12.23 | 16:00 | Togliatti | Magnitogorsk | 5:1 | 3:0,1:1,1:0 | |
24.12.23 | 12:00 | Omsk | Magnitogorsk | 2:3 | 1:1,0:1,1:1 | |
22.12.23 | 15:00 | Magnitogorsk | Chabarovsk Amur | 4:3pp | 1:0,2:1,0:2,1:0 | |
07.12.23 | 15:00 | Magnitogorsk | Nižnyj Novgorod | 2:3 | 2:0,0:2,0:1 | |
05.12.23 | 15:00 | Magnitogorsk | CSKA Moskva | 0:3 | 0:1,0:0,0:2 | |
03.12.23 | 13:00 | Magnitogorsk | Petrohrad | 2:3sn | 0:1,2:1,0:0,0:0,-:- | |
30.11.23 | 14:30 | Barys Astana | Magnitogorsk | 5:2 | 1:0,2:1,2:1 | |
28.11.23 | 17:00 | Nižněkamsk | Magnitogorsk | 3:4sn | 0:0,3:1,0:2,0:0,-:- | |
25.11.23 | 12:30 | Magnitogorsk | Spartak Moskva | 3:1 | 1:0,0:1,2:0 | |
23.11.23 | 15:00 | Magnitogorsk | Čeljabinsk | 6:3 | 2:0,2:0,2:3 | |
20.11.23 | 15:00 | Magnitogorsk | Novosibirsk | 4:1 | 1:0,2:0,1:1 | |
18.11.23 | 12:30 | Magnitogorsk | Barys Astana | 2:0 | 1:0,1:0,0:0 | |
16.11.23 | 13:30 | Novosibirsk | Magnitogorsk | 2:3pp | 1:0,0:2,1:0,0:1 | |
14.11.23 | 17:10 | Dynamo Minsk | Magnitogorsk | 1:4 | 0:1,1:2,0:1 | |
11.11.23 | 13:00 | Magnitogorsk | Kazaň | 3:0 | 0:0,1:0,2:0 | |
08.11.23 | 15:00 | Magnitogorsk | Novosibirsk | 6:3 | 3:0,2:2,1:1 | |
04.11.23 | 12:30 | Magnitogorsk | Dynamo Minsk | 5:1 | 1:0,4:1,0:0 | |
31.10.23 | 15:00 | Magnitogorsk | Barys Astana | 3:2 | 0:1,1:0,2:1 | |
29.10.23 | 14:00 | Togliatti | Magnitogorsk | 4:3 | 1:0,2:2,1:1 | |
27.10.23 | 16:00 | Čeljabinsk | Magnitogorsk | 5:1 | 1:1,3:0,1:0 | |
25.10.23 | 16:00 | Magnitogorsk | Čeljabinsk | 2:4 | 0:1,0:3,2:0 | |
22.10.23 | 13:30 | Magnitogorsk | Omsk | 3:4pp | 0:0,2:2,1:1,0:1 | |
19.10.23 | 16:00 | Čeljabinsk | Magnitogorsk | 2:1 | 0:0,0:1,2:0 | |
17.10.23 | 16:00 | Jekatěrinburg | Magnitogorsk | 0:4 | 0:1,0:1,0:2 | |
15.10.23 | 11:00 | Barys Astana | Magnitogorsk | 3:4pp | 1:0,1:3,1:0,0:1 | |
13.10.23 | 14:30 | Novosibirsk | Magnitogorsk | 2:4 | 1:1,0:2,1:1 | |
11.10.23 | 15:30 | Omsk | Magnitogorsk | 4:1 | 0:1,2:0,2:0 | |
08.10.23 | 13:30 | Magnitogorsk | Ufa | 2:6 | 0:4,0:1,2:1 | |
06.10.23 | 16:00 | Magnitogorsk | Ufa | 6:3 | 1:0,2:0,3:3 | |
04.10.23 | 16:00 | Magnitogorsk | Nižněkamsk | 3:1 | 1:1,1:0,1:0 | |
02.10.23 | 16:00 | Magnitogorsk | Nižněkamsk | 8:3 | 2:1,1:1,5:1 | |
29.09.23 | 16:00 | Ufa | Magnitogorsk | 0:1 | 0:0,0:0,0:1 | |
27.09.23 | 18:30 | Red Star Kunlun | Magnitogorsk | 3:2sn | 0:2,0:0,2:0,0:0,-:- | |
25.09.23 | 18:30 | Jaroslavl | Magnitogorsk | 4:1 | 0:0,1:0,3:1 | |
23.09.23 | 16:00 | Čerepovec | Magnitogorsk | 5:4sn | 0:3,2:0,2:1,0:0,-:- | |
20.09.23 | 16:00 | Magnitogorsk | Jekatěrinburg | 2:1sn | 1:1,0:0,0:0,0:0,-:- | |
18.09.23 | 16:00 | Magnitogorsk | Jekatěrinburg | 4:2 | 1:0,2:2,1:0 | |
16.09.23 | 14:00 | Magnitogorsk | Togliatti | 1:3 | 1:1,0:1,0:1 | |
14.09.23 | 16:00 | Magnitogorsk | Togliatti | 3:2pp | 2:0,0:1,0:1,1:0 | |
11.09.23 | 16:00 | Ufa | Magnitogorsk | 1:2 | 0:2,1:0,0:0 | |
09.09.23 | 16:00 | Vitiaz Chekhov | Magnitogorsk | 3:4 | 3:2,0:1,0:1 | |
07.09.23 | 18:30 | Dynamo Moskva | Magnitogorsk | 3:5 | 0:1,2:2,1:2 | |
05.09.23 | 18:30 | CSKA Moskva | Magnitogorsk | 2:4 | 1:1,1:3,0:0 | |
02.09.23 | 14:00 | Jekatěrinburg | Magnitogorsk | 3:2pp | 1:0,0:0,1:2,1:0 |
Jaroslavl
nenalezen žádny zápas
Magnitogorsk
nenalezen žádny zápas
Eastern Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Western Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Red Star Kunlun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Chernyshev Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bobrov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Tarasov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Red Star Kunlun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kharlamov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Red Star Kunlun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Eastern Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Western Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Red Star Kunlun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Chernyshev Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bobrov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Tarasov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Red Star Kunlun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kharlamov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Red Star Kunlun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Eastern Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Western Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Red Star Kunlun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Chernyshev Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bobrov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Tarasov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Red Star Kunlun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kharlamov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Red Star Kunlun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |