Omsk VS Jaroslavl
Omsk |
Jaroslavl |
not win --1--0---0
not lost --1--0---0
Omsk (T1) VS Jaroslavl (T2)
Omsk
Jaroslavl
Zajímavé
Omsk
- Počet remíz týmu Omsk je až 20 z celkového počtu 74 zápasů, což je až 27%.
- Až 40 zápasů týmu Omsk skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 74 zápasů, to je až 54%.
- Omsk táhne aktuálně sérii 5 zápasů v řade, ve kterých celkové skóre bylo pod hranicí 5.5 gólů.
Jaroslavl
- 56 z celkového počtu 74 zápasů týmu Jaroslavl skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 76%.
- Jaroslavl už 5 zápasů v řade neprohrál.
H2H
- Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 16 ze 19 vzájemných zápasů, což je 84%.
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Rusko / KHL / 2023/2024 | ||||||
16.03.2024 | 11:30 | Omsk | Jaroslavl | 1:2ppsn | 1:0,0:0,0:1,0:0,-:- | |
21.01.2024 | 15:00 | Jaroslavl | Omsk | 4:1 | 0:0,2:0,2:1 | |
15.10.2023 | 11:30 | Omsk | Jaroslavl | 4:1 | 0:1,3:0,1:0 | |
Rusko / KHL / 2022/2023 | ||||||
22.02.2023 | 14:30 | Omsk | Jaroslavl | 4:3pp | 1:0,0:3,2:0,1:0 | |
28.11.2022 | 17:30 | Jaroslavl | Omsk | 3:2 | 1:0,0:2,2:0 | |
Rusko / KHL / 2021/2022 | ||||||
08.12.2021 | 17:30 | Jaroslavl | Omsk | 3:2 | 2:1,0:1,1:0 | |
27.09.2021 | 18:00 | Omsk | Jaroslavl | 1:4 | 1:0,0:1,0:3 | |
Rusko / KHL / 2020/2021 | ||||||
31.01.2021 | 15:00 | Omsk | Jaroslavl | 4:2 | 0:1,2:0,2:1 | |
29.01.2021 | 17:00 | Jaroslavl | Omsk | 3:2pp | 0:2,1:0,1:0,1:0 | |
Rusko / KHL / 2019/2020 | ||||||
23.02.2020 | 15:30 | Omsk | Jaroslavl | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
06.10.2019 | 16:00 | Jaroslavl | Omsk | 2:1 | 1:0,1:0,0:1 | |
Rusko / KHL / 2018/2019 | ||||||
22.12.2018 | 15:00 | Omsk | Jaroslavl | 0:2 | 0:2,0:0,0:0 | |
02.09.2018 | 16:30 | Jaroslavl | Omsk | 0:4 | 0:0,0:3,0:1 | |
Rusko / KHL / 2017/2018 | ||||||
30.09.2017 | 16:00 | Jaroslavl | Omsk | 2:3 | 1:0,0:2,1:1 | |
23.09.2017 | 13:00 | Omsk | Jaroslavl | 6:1 | 2:0,1:1,3:0 | |
Rusko / KHL / 2016/2017 | ||||||
07.01.2017 | 12:00 | Omsk | Jaroslavl | 3:2 | 2:2,1:0,0:0 | |
31.08.2016 | 18:00 | Jaroslavl | Omsk | 3:2pp | 0:0,1:1,1:1,1:0 | |
Rusko / KHL / 2015/2016 | ||||||
03.02.2016 | 17:30 | Jaroslavl | Omsk | 3:2 | 2:1,1:1,0:0 | |
12.09.2015 | 13:30 | Omsk | Jaroslavl | 3:0 | 1:0,0:0,2:0 |
Omsk |
7 - 4 - 8 |
Jaroslavl |
Omsk
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
16.03.24 | 11:30 | Omsk | Jaroslavl | 1:2sn | 1:0,0:0,0:1,0:0,-:- | |
09.03.24 | 11:30 | Omsk | Togliatti | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
07.03.24 | 16:00 | Togliatti | Omsk | 4:1 | 1:0,1:1,2:0 | |
05.03.24 | 16:00 | Togliatti | Omsk | 1:3 | 0:1,1:1,0:1 | |
03.03.24 | 11:30 | Omsk | Togliatti | 3:2pp | 0:0,0:2,2:0,1:0 | |
01.03.24 | 14:30 | Omsk | Togliatti | 5:1 | 2:0,2:1,1:0 | |
26.02.24 | 15:00 | Magnitogorsk | Omsk | 3:1 | 1:0,1:0,1:1 | |
24.02.24 | 12:30 | Čeljabinsk | Omsk | 3:2sn | 1:1,1:1,0:0,0:0,-:- | |
22.02.24 | 14:30 | Omsk | Togliatti | 2:3pp | 1:0,1:0,0:2,0:1 | |
20.02.24 | 14:30 | Omsk | Jekatěrinburg | 4:2 | 1:0,3:0,0:2 | |
17.02.24 | 12:00 | Omsk | Magnitogorsk | 3:0 | 0:0,1:0,2:0 | |
15.02.24 | 15:00 | Jekatěrinburg | Omsk | 4:2 | 1:0,0:2,3:0 | |
13.02.24 | 15:00 | Ufa | Omsk | 7:2 | 2:1,1:1,4:0 | |
11.02.24 | 12:00 | Omsk | Novosibirsk | 7:2 | 1:1,5:1,1:0 | |
08.02.24 | 14:30 | Omsk | Spartak Moskva | 3:5 | 0:3,1:1,2:1 | |
06.02.24 | 14:30 | Omsk | Petrohrad | 9:5 | 2:1,1:2,6:2 | |
02.02.24 | 15:00 | Magnitogorsk | Omsk | 4:3pp | 1:1,1:2,1:0,1:0 | |
31.01.24 | 14:30 | Barys Astana | Omsk | 1:3 | 1:0,0:2,0:1 | |
28.01.24 | 12:00 | Omsk | Čeljabinsk | 4:5 | 3:2,0:2,1:1 | |
26.01.24 | 14:30 | Omsk | Kazaň | 4:2 | 0:2,1:0,3:0 | |
23.01.24 | 17:00 | Čerepovec | Omsk | 2:6 | 1:1,0:2,1:3 | |
21.01.24 | 15:00 | Jaroslavl | Omsk | 4:1 | 0:0,2:0,2:1 | |
19.01.24 | 17:30 | Spartak Moskva | Omsk | 1:3 | 0:1,1:0,0:2 | |
17.01.24 | 14:30 | Omsk | CSKA Moskva | 4:1 | 3:0,0:1,1:0 | |
13.01.24 | 08:00 | Chabarovsk Amur | Omsk | 1:3 | 0:1,1:2,0:0 | |
12.01.24 | 10:00 | Chabarovsk Amur | Omsk | 2:3 | 1:1,0:1,1:1 | |
10.01.24 | 10:30 | Admiral Vladivostok | Omsk | 1:2 | 0:1,0:1,1:0 | |
08.01.24 | 08:00 | Admiral Vladivostok | Omsk | 1:2pp | 0:1,1:0,0:0,0:1 | |
06.01.24 | 12:00 | Omsk | Togliatti | 5:3 | 3:0,1:1,1:2 | |
03.01.24 | 12:00 | Omsk | Ufa | 2:4 | 0:2,2:2,0:0 | |
30.12.23 | 13:00 | Togliatti | Omsk | 1:2 | 1:1,0:1,0:0 | |
28.12.23 | 14:30 | Barys Astana | Omsk | 5:1 | 1:0,0:0,4:1 | |
26.12.23 | 13:30 | Novosibirsk | Omsk | 2:3pp | 1:1,1:1,0:0,0:1 | |
24.12.23 | 12:00 | Omsk | Magnitogorsk | 2:3 | 1:1,0:1,1:1 | |
21.12.23 | 14:30 | Omsk | Sochi | 8:3 | 1:0,4:1,3:2 | |
19.12.23 | 14:30 | Omsk | Kazaň | 0:4 | 0:0,0:2,0:2 | |
05.12.23 | 14:30 | Omsk | Barys Astana | 5:1 | 2:0,0:1,3:0 | |
04.12.23 | 14:30 | Omsk | Chabarovsk Amur | 2:1 | 0:0,0:1,2:0 | |
01.12.23 | 14:30 | Omsk | Nižněkamsk | 4:3sn | 0:2,1:1,2:0,0:0,-:- | |
29.11.23 | 14:30 | Omsk | Vitiaz Chekhov | 4:1 | 1:0,0:0,3:1 | |
23.11.23 | 15:00 | Ufa | Omsk | 3:1 | 1:0,2:0,0:1 | |
21.11.23 | 15:00 | Čeljabinsk | Omsk | 1:2pp | 0:0,1:1,0:0,0:1 | |
19.11.23 | 15:00 | Nižněkamsk | Omsk | 1:4 | 1:0,0:2,0:2 | |
17.11.23 | 14:30 | Omsk | Admiral Vladivostok | 2:1sn | 0:1,0:0,1:0,0:0,-:- | |
14.11.23 | 14:30 | Omsk | Čerepovec | 5:4pp | 1:2,2:1,1:1,1:0 | |
12.11.23 | 12:00 | Omsk | Red Star Kunlun | 6:4 | 2:2,1:1,3:1 | |
09.11.23 | 17:30 | CSKA Moskva | Omsk | 4:6 | 1:2,1:3,2:1 | |
06.11.23 | 15:10 | Dynamo Minsk | Omsk | 3:4sn | 0:1,2:1,1:1,0:0,-:- | |
04.11.23 | 15:00 | Sochi | Omsk | 2:3pp | 1:0,1:1,0:1,0:1 | |
02.11.23 | 17:30 | Petrohrad | Omsk | 3:5 | 1:2,0:2,2:1 | |
31.10.23 | 14:30 | Omsk | Nižnyj Novgorod | 3:2 | 1:1,1:0,1:1 | |
29.10.23 | 12:00 | Omsk | Dynamo Minsk | 3:4 | 2:1,1:2,0:1 | |
26.10.23 | 15:30 | Omsk | Ufa | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
24.10.23 | 18:30 | Kazaň | Omsk | 2:1pp | 1:0,0:0,0:1,1:0 | |
22.10.23 | 13:30 | Magnitogorsk | Omsk | 3:4pp | 0:0,2:2,1:1,0:1 | |
20.10.23 | 17:00 | Togliatti | Omsk | 5:3 | 0:1,3:1,2:1 | |
18.10.23 | 18:00 | Vitiaz Chekhov | Omsk | 5:2 | 0:2,4:0,1:0 | |
15.10.23 | 11:30 | Omsk | Jaroslavl | 4:1 | 0:1,3:0,1:0 | |
13.10.23 | 15:30 | Omsk | Dynamo Moskva | 3:0 | 0:0,3:0,0:0 | |
11.10.23 | 15:30 | Omsk | Magnitogorsk | 4:1 | 0:1,2:0,2:0 | |
07.10.23 | 13:00 | Omsk | Čeljabinsk | 1:4 | 0:1,1:2,0:1 | |
05.10.23 | 18:00 | Kazaň | Omsk | 5:4pp | 0:1,2:2,2:1,1:0 | |
03.10.23 | 18:30 | Nižnyj Novgorod | Omsk | 0:1 | 0:1,0:0,0:0 | |
01.10.23 | 15:00 | Red Star Kunlun | Omsk | 3:4pp | 0:1,2:1,1:1,0:1 | |
29.09.23 | 18:00 | Dynamo Moskva | Omsk | 6:0 | 1:0,4:0,1:0 | |
25.09.23 | 16:00 | Jekatěrinburg | Omsk | 5:1 | 0:1,3:0,2:0 | |
23.09.23 | 16:00 | Nižněkamsk | Omsk | 2:1pp | 1:1,0:0,0:0,1:0 | |
21.09.23 | 14:30 | Novosibirsk | Omsk | 4:3 | 1:1,2:1,1:1 | |
16.09.23 | 12:30 | Omsk | Nižněkamsk | 5:1 | 1:0,1:0,3:1 | |
14.09.23 | 15:30 | Omsk | Admiral Vladivostok | 4:3pp | 0:0,2:2,1:1,1:0 | |
11.09.23 | 15:30 | Omsk | Chabarovsk Amur | 1:5 | 0:1,1:2,0:2 | |
09.09.23 | 13:00 | Omsk | Barys Astana | 4:1 | 0:0,1:1,3:0 | |
07.09.23 | 15:30 | Omsk | Jekatěrinburg | 3:2pp | 0:0,2:1,0:1,1:0 | |
02.09.23 | 13:00 | Omsk | Novosibirsk | 2:1 | 0:0,0:1,2:0 |
Jaroslavl
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
16.03.24 | 11:30 | Omsk | Jaroslavl | 1:2sn | 1:0,0:0,0:1,0:0,-:- | |
08.03.24 | 15:00 | Jaroslavl | CSKA Moskva | 6:3 | 4:2,2:0,0:1 | |
06.03.24 | 17:30 | CSKA Moskva | Jaroslavl | 1:2 | 1:0,0:2,0:0 | |
04.03.24 | 17:30 | CSKA Moskva | Jaroslavl | 2:3pp | 0:0,0:2,2:0,0:1 | |
02.03.24 | 15:00 | Jaroslavl | CSKA Moskva | 2:1 | 0:1,2:0,0:0 | |
29.02.24 | 17:30 | Jaroslavl | CSKA Moskva | 0:4 | 0:2,0:2,0:0 | |
25.02.24 | 12:30 | Jekatěrinburg | Jaroslavl | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
23.02.24 | 15:00 | Nižněkamsk | Jaroslavl | 2:3pp | 0:1,2:0,0:1,0:1 | |
21.02.24 | 17:30 | Kazaň | Jaroslavl | 2:4 | 1:3,1:0,0:1 | |
17.02.24 | 15:00 | Jaroslavl | Ufa | 3:0 | 1:0,0:0,2:0 | |
15.02.24 | 17:00 | Jaroslavl | CSKA Moskva | 5:4pp | 2:2,1:1,1:1,1:0 | |
12.02.24 | 17:30 | Jaroslavl | Spartak Moskva | 1:5 | 1:1,0:2,0:2 | |
10.02.24 | 15:00 | Čerepovec | Jaroslavl | 3:2sn | 1:0,1:2,0:0,0:0,-:- | |
08.02.24 | 17:00 | Jaroslavl | Admiral Vladivostok | 1:2 | 0:0,0:1,1:1 | |
07.02.24 | 17:00 | Jaroslavl | Novosibirsk | 3:2pp | 0:2,1:0,1:0,1:0 | |
04.02.24 | 16:00 | Dynamo Moskva | Jaroslavl | 3:4sn | 3:0,0:2,0:1,0:0,-:- | |
02.02.24 | 17:00 | Vitiaz Chekhov | Jaroslavl | 0:2 | 0:2,0:0,0:0 | |
31.01.24 | 17:30 | Spartak Moskva | Jaroslavl | 1:2 | 0:0,1:2,0:0 | |
29.01.24 | 17:30 | Petrohrad | Jaroslavl | 3:0 | 0:0,2:0,1:0 | |
26.01.24 | 17:00 | Jaroslavl | Dynamo Minsk | 3:5 | 0:1,1:1,2:3 | |
24.01.24 | 17:00 | Jaroslavl | Sochi | 1:2 | 0:1,0:1,1:0 | |
21.01.24 | 15:00 | Jaroslavl | Omsk | 4:1 | 0:0,2:0,2:1 | |
19.01.24 | 17:00 | Jaroslavl | Chabarovsk Amur | 3:2pp | 1:1,0:0,1:1,1:0 | |
16.01.24 | 17:00 | Jaroslavl | Nižněkamsk | 4:2 | 0:0,2:1,2:1 | |
14.01.24 | 15:00 | Jaroslavl | Vitiaz Chekhov | 1:2 | 0:0,0:2,1:0 | |
11.01.24 | 16:00 | Togliatti | Jaroslavl | 2:3sn | 1:0,1:2,0:0,0:0,-:- | |
09.01.24 | 15:00 | Magnitogorsk | Jaroslavl | 5:3 | 3:1,1:1,1:1 | |
07.01.24 | 12:30 | Čeljabinsk | Jaroslavl | 1:3 | 0:0,0:3,1:0 | |
05.01.24 | 15:00 | Petrohrad | Jaroslavl | 1:2 | 1:0,0:1,0:1 | |
03.01.24 | 15:00 | Jaroslavl | Barys Astana | 4:5sn | 2:1,0:2,2:1,0:0,-:- | |
30.12.23 | 15:00 | Jaroslavl | Dynamo Moskva | 2:0 | 2:0,0:0,0:0 | |
28.12.23 | 17:00 | Nižnyj Novgorod | Jaroslavl | 3:5 | 0:2,0:2,3:1 | |
26.12.23 | 17:30 | Red Star Kunlun | Jaroslavl | 1:2 | 0:1,0:1,1:0 | |
23.12.23 | 15:00 | Jaroslavl | CSKA Moskva | 2:1pp | 0:0,1:0,0:1,1:0 | |
21.12.23 | 17:00 | Jaroslavl | Vitiaz Chekhov | 5:2 | 1:1,1:1,3:0 | |
19.12.23 | 17:00 | Jaroslavl | Čerepovec | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
07.12.23 | 17:00 | Jaroslavl | Kazaň | 3:1 | 0:1,0:0,3:0 | |
03.12.23 | 15:30 | Sochi | Jaroslavl | 2:3pp | 1:1,1:0,0:1,0:1 | |
01.12.23 | 17:30 | Sochi | Jaroslavl | 0:2 | 0:2,0:0,0:0 | |
29.11.23 | 17:00 | Nižnyj Novgorod | Jaroslavl | 3:2sn | 0:0,0:0,2:2,0:0,-:- | |
27.11.23 | 17:30 | CSKA Moskva | Jaroslavl | 2:3 | 0:2,2:0,0:1 | |
23.11.23 | 17:00 | Jaroslavl | Togliatti | 2:1pp | 0:0,1:1,0:0,1:0 | |
21.11.23 | 17:30 | Jaroslavl | Spartak Moskva | 2:1 | 2:1,0:0,0:0 | |
18.11.23 | 15:00 | Jaroslavl | Petrohrad | 1:2 | 0:1,1:1,0:0 | |
16.11.23 | 17:00 | Jaroslavl | Red Star Kunlun | 5:4 | 1:2,2:1,2:1 | |
12.11.23 | 12:30 | Ufa | Jaroslavl | 1:3 | 0:0,1:1,0:2 | |
10.11.23 | 13:30 | Novosibirsk | Jaroslavl | 1:2 | 1:2,0:0,0:0 | |
08.11.23 | 10:30 | Admiral Vladivostok | Jaroslavl | 5:2 | 3:0,2:0,0:2 | |
06.11.23 | 08:00 | Chabarovsk Amur | Jaroslavl | 1:4 | 0:1,0:0,1:3 | |
04.11.23 | 15:00 | Jaroslavl | Dynamo Moskva | 0:3 | 0:0,0:1,0:2 | |
02.11.23 | 17:30 | Jaroslavl | Dynamo Minsk | 1:2pp | 0:0,0:0,1:1,0:1 | |
27.10.23 | 18:00 | Jaroslavl | Čerepovec | 4:3 | 2:0,2:1,0:2 | |
23.10.23 | 18:00 | Jaroslavl | Petrohrad | 2:3 | 1:0,0:2,1:1 | |
21.10.23 | 13:00 | Vitiaz Chekhov | Jaroslavl | 2:1 | 0:0,2:0,0:1 | |
19.10.23 | 18:30 | CSKA Moskva | Jaroslavl | 3:0 | 1:0,0:0,2:0 | |
15.10.23 | 11:30 | Omsk | Jaroslavl | 4:1 | 0:1,3:0,1:0 | |
13.10.23 | 15:30 | Barys Astana | Jaroslavl | 0:6 | 0:1,0:1,0:4 | |
11.10.23 | 18:30 | Petrohrad | Jaroslavl | 2:3 | 0:1,1:2,1:0 | |
09.10.23 | 18:00 | Jaroslavl | Nižnyj Novgorod | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
06.10.23 | 18:30 | Dynamo Minsk | Jaroslavl | 3:2sn | 1:0,1:1,0:1,0:0,-:- | |
04.10.23 | 19:30 | Dynamo Moskva | Jaroslavl | 2:5 | 1:2,1:3,0:0 | |
02.10.23 | 18:30 | Spartak Moskva | Jaroslavl | 2:4 | 1:0,0:1,1:3 | |
30.09.23 | 16:00 | Čerepovec | Jaroslavl | 0:5 | 0:2,0:0,0:3 | |
27.09.23 | 18:30 | Jaroslavl | Jekatěrinburg | 3:1 | 0:1,1:0,2:0 | |
25.09.23 | 18:30 | Jaroslavl | Magnitogorsk | 4:1 | 0:0,1:0,3:1 | |
23.09.23 | 16:00 | Jaroslavl | CSKA Moskva | 1:2 | 1:1,0:1,0:0 | |
20.09.23 | 18:10 | Dynamo Minsk | Jaroslavl | 1:4 | 0:2,0:1,1:1 | |
18.09.23 | 18:00 | CSKA Moskva | Jaroslavl | 1:2 | 0:2,0:0,1:0 | |
16.09.23 | 15:00 | Red Star Kunlun | Jaroslavl | 0:4 | 0:2,0:1,0:1 | |
12.09.23 | 18:00 | Jaroslavl | Red Star Kunlun | 2:1 | 0:0,1:1,1:0 | |
11.09.23 | 18:00 | Jaroslavl | Sochi | 0:5 | 0:3,0:0,0:2 | |
08.09.23 | 18:00 | Jaroslavl | Petrohrad | 3:2 | 1:1,2:1,0:0 | |
06.09.23 | 18:00 | Jaroslavl | Čeljabinsk | 3:2pp | 1:0,0:1,1:1,1:0 | |
03.09.23 | 16:00 | Jaroslavl | Nižnyj Novgorod | 2:5 | 0:2,1:0,1:3 |
Omsk
nenalezen žádny zápas
Jaroslavl
nenalezen žádny zápas
Eastern Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Magnitogorsk | 68 | 26 | 9 | 7 | 10 | 45 | 212 | 167 | 95 | |
2. | Omsk | 68 | 19 | 12 | 6 | 13 | 30 | 211 | 181 | 92 | |
3. | Ufa | 68 | 30 | 6 | 5 | 16 | 53 | 196 | 143 | 89 | |
4. | Kazaň | 68 | 25 | 8 | 2 | 23 | 35 | 175 | 140 | 84 | |
5. | Jekatěrinburg | 68 | 15 | 11 | 8 | 15 | 6 | 163 | 157 | 82 | |
6. | Čeljabinsk | 68 | 17 | 10 | 6 | 19 | 16 | 183 | 167 | 80 | |
7. | Togliatti | 68 | 16 | 8 | 13 | 10 | -5 | 165 | 170 | 77 | |
8. | Chabarovsk Amur | 68 | 17 | 6 | 13 | 13 | -19 | 159 | 178 | 71 | |
9. | Novosibirsk | 68 | 10 | 10 | 11 | 16 | -30 | 154 | 184 | 71 | |
10. | Nižněkamsk | 68 | 13 | 7 | 14 | 13 | -43 | 158 | 201 | 68 | |
11. | Admiral Vladivostok | 68 | 11 | 5 | 12 | 23 | -49 | 148 | 197 | 54 | |
12. | Barys Astana | 68 | 1 | 9 | 10 | 29 | -70 | 141 | 211 | 48 |
Western Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dynamo Moskva | 68 | 16 | 15 | 6 | 10 | 55 | 215 | 160 | 98 | |
2. | Petrohrad | 68 | 34 | 6 | 3 | 16 | 81 | 220 | 139 | 95 | |
3. | Jaroslavl | 68 | 24 | 10 | 5 | 14 | 35 | 174 | 139 | 93 | |
4. | Spartak Moskva | 68 | 32 | 4 | 8 | 12 | 44 | 233 | 189 | 88 | |
5. | Čerepovec | 68 | 24 | 6 | 8 | 16 | 18 | 203 | 185 | 80 | |
6. | CSKA Moskva | 68 | 26 | 4 | 8 | 18 | 27 | 193 | 166 | 76 | |
7. | Nižnyj Novgorod | 68 | 20 | 7 | 7 | 20 | 9 | 189 | 180 | 75 | |
8. | Dynamo Minsk | 68 | 22 | 5 | 5 | 26 | 2 | 180 | 178 | 69 | |
9. | Red Star Kunlun | 68 | 5 | 10 | 6 | 31 | -63 | 159 | 222 | 56 | |
10. | Sochi | 68 | 15 | 4 | 7 | 31 | -86 | 168 | 254 | 53 | |
11. | Vitiaz Chekhov | 68 | 8 | 6 | 8 | 32 | -91 | 133 | 224 | 48 |
Chernyshev Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 68 | 19 | 12 | 6 | 13 | 30 | 211 | 181 | 92 | |
2. | Ufa | 68 | 30 | 6 | 5 | 16 | 53 | 196 | 143 | 89 | |
3. | Chabarovsk Amur | 68 | 17 | 6 | 13 | 13 | -19 | 159 | 178 | 71 | |
4. | Novosibirsk | 68 | 10 | 10 | 11 | 16 | -30 | 154 | 184 | 71 | |
5. | Admiral Vladivostok | 68 | 11 | 5 | 12 | 23 | -49 | 148 | 197 | 54 | |
6. | Barys Astana | 68 | 1 | 9 | 10 | 29 | -70 | 141 | 211 | 48 |
Bobrov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 68 | 34 | 6 | 3 | 16 | 81 | 220 | 139 | 95 | |
2. | Spartak Moskva | 68 | 32 | 4 | 8 | 12 | 44 | 233 | 189 | 88 | |
3. | Nižnyj Novgorod | 68 | 20 | 7 | 7 | 20 | 9 | 189 | 180 | 75 | |
4. | Sochi | 68 | 15 | 4 | 7 | 31 | -86 | 168 | 254 | 53 | |
5. | Vitiaz Chekhov | 68 | 8 | 6 | 8 | 32 | -91 | 133 | 224 | 48 |
Tarasov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dynamo Moskva | 68 | 16 | 15 | 6 | 10 | 55 | 215 | 160 | 98 | |
2. | Jaroslavl | 68 | 24 | 10 | 5 | 14 | 35 | 174 | 139 | 93 | |
3. | Čerepovec | 68 | 24 | 6 | 8 | 16 | 18 | 203 | 185 | 80 | |
4. | CSKA Moskva | 68 | 26 | 4 | 8 | 18 | 27 | 193 | 166 | 76 | |
5. | Dynamo Minsk | 68 | 22 | 5 | 5 | 26 | 2 | 180 | 178 | 69 | |
6. | Red Star Kunlun | 68 | 5 | 10 | 6 | 31 | -63 | 159 | 222 | 56 |
Kharlamov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Magnitogorsk | 68 | 26 | 9 | 7 | 10 | 45 | 212 | 167 | 95 | |
2. | Kazaň | 68 | 25 | 8 | 2 | 23 | 35 | 175 | 140 | 84 | |
3. | Jekatěrinburg | 68 | 15 | 11 | 8 | 15 | 6 | 163 | 157 | 82 | |
4. | Čeljabinsk | 68 | 17 | 10 | 6 | 19 | 16 | 183 | 167 | 80 | |
5. | Togliatti | 68 | 16 | 8 | 13 | 10 | -5 | 165 | 170 | 77 | |
6. | Nižněkamsk | 68 | 13 | 7 | 14 | 13 | -43 | 158 | 201 | 68 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dynamo Moskva | 68 | 16 | 15 | 6 | 10 | 55 | 215 | 160 | 98 | |
2. | Petrohrad | 68 | 34 | 6 | 3 | 16 | 81 | 220 | 139 | 95 | |
3. | Magnitogorsk | 68 | 26 | 9 | 7 | 10 | 45 | 212 | 167 | 95 | |
4. | Jaroslavl | 68 | 24 | 10 | 5 | 14 | 35 | 174 | 139 | 93 | |
5. | Omsk | 68 | 19 | 12 | 6 | 13 | 30 | 211 | 181 | 92 | |
6. | Ufa | 68 | 30 | 6 | 5 | 16 | 53 | 196 | 143 | 89 | |
7. | Spartak Moskva | 68 | 32 | 4 | 8 | 12 | 44 | 233 | 189 | 88 | |
8. | Kazaň | 68 | 25 | 8 | 2 | 23 | 35 | 175 | 140 | 84 | |
9. | Jekatěrinburg | 68 | 15 | 11 | 8 | 15 | 6 | 163 | 157 | 82 | |
10. | Čerepovec | 68 | 24 | 6 | 8 | 16 | 18 | 203 | 185 | 80 | |
11. | Čeljabinsk | 68 | 17 | 10 | 6 | 19 | 16 | 183 | 167 | 80 | |
12. | Togliatti | 68 | 16 | 8 | 13 | 10 | -5 | 165 | 170 | 77 | |
13. | CSKA Moskva | 68 | 26 | 4 | 8 | 18 | 27 | 193 | 166 | 76 | |
14. | Nižnyj Novgorod | 68 | 20 | 7 | 7 | 20 | 9 | 189 | 180 | 75 | |
15. | Chabarovsk Amur | 68 | 17 | 6 | 13 | 13 | -19 | 159 | 178 | 71 | |
16. | Novosibirsk | 68 | 10 | 10 | 11 | 16 | -30 | 154 | 184 | 71 | |
17. | Dynamo Minsk | 68 | 22 | 5 | 5 | 26 | 2 | 180 | 178 | 69 | |
18. | Nižněkamsk | 68 | 13 | 7 | 14 | 13 | -43 | 158 | 201 | 68 | |
19. | Red Star Kunlun | 68 | 5 | 10 | 6 | 31 | -63 | 159 | 222 | 56 | |
20. | Admiral Vladivostok | 68 | 11 | 5 | 12 | 23 | -49 | 148 | 197 | 54 | |
21. | Sochi | 68 | 15 | 4 | 7 | 31 | -86 | 168 | 254 | 53 | |
22. | Vitiaz Chekhov | 68 | 8 | 6 | 8 | 32 | -91 | 133 | 224 | 48 | |
23. | Barys Astana | 68 | 1 | 9 | 10 | 29 | -70 | 141 | 211 | 48 |
Eastern Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Magnitogorsk | 34 | 18 | 4 | 3 | 2 | 45 | 117 | 72 | 55 | |
2. | Omsk | 34 | 15 | 5 | 1 | 7 | 41 | 123 | 82 | 51 | |
3. | Ufa | 34 | 18 | 3 | 1 | 8 | 45 | 104 | 59 | 49 | |
4. | Kazaň | 34 | 12 | 7 | 1 | 6 | 33 | 101 | 68 | 53 | |
5. | Jekatěrinburg | 34 | 8 | 7 | 5 | 2 | 9 | 81 | 72 | 49 | |
6. | Čeljabinsk | 34 | 11 | 6 | 2 | 7 | 29 | 92 | 63 | 48 | |
7. | Togliatti | 34 | 15 | 2 | 5 | 5 | 12 | 86 | 74 | 43 | |
8. | Chabarovsk Amur | 34 | 16 | 0 | 6 | 6 | 2 | 89 | 87 | 38 | |
9. | Novosibirsk | 34 | 8 | 4 | 7 | 4 | -6 | 83 | 89 | 39 | |
10. | Nižněkamsk | 34 | 7 | 5 | 10 | -3 | -1 | 84 | 85 | 44 | |
11. | Admiral Vladivostok | 34 | 10 | 1 | 6 | 10 | -10 | 82 | 92 | 30 | |
12. | Barys Astana | 34 | 4 | 4 | 6 | 10 | -15 | 76 | 91 | 30 |
Western Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dynamo Moskva | 34 | 8 | 8 | 2 | 6 | 36 | 117 | 81 | 50 | |
2. | Petrohrad | 34 | 18 | 3 | 2 | 6 | 55 | 118 | 63 | 50 | |
3. | Jaroslavl | 34 | 8 | 6 | 2 | 10 | 6 | 81 | 75 | 42 | |
4. | Spartak Moskva | 34 | 15 | 4 | 0 | 11 | 24 | 125 | 101 | 46 | |
5. | Čerepovec | 34 | 12 | 3 | 5 | 6 | 4 | 102 | 98 | 41 | |
6. | CSKA Moskva | 34 | 14 | 2 | 2 | 12 | 23 | 103 | 80 | 38 | |
7. | Nižnyj Novgorod | 34 | 9 | 5 | 4 | 7 | 9 | 98 | 89 | 42 | |
8. | Dynamo Minsk | 34 | 12 | 2 | 4 | 10 | -3 | 81 | 84 | 36 | |
9. | Red Star Kunlun | 34 | 4 | 5 | 5 | 10 | -16 | 84 | 100 | 33 | |
10. | Sochi | 34 | 10 | 1 | 5 | 12 | -35 | 92 | 127 | 29 | |
11. | Vitiaz Chekhov | 34 | 0 | 5 | 2 | 20 | -43 | 69 | 112 | 22 |
Chernyshev Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 34 | 15 | 5 | 1 | 7 | 41 | 123 | 82 | 51 | |
2. | Ufa | 34 | 18 | 3 | 1 | 8 | 45 | 104 | 59 | 49 | |
3. | Chabarovsk Amur | 34 | 16 | 0 | 6 | 6 | 2 | 89 | 87 | 38 | |
4. | Novosibirsk | 34 | 8 | 4 | 7 | 4 | -6 | 83 | 89 | 39 | |
5. | Admiral Vladivostok | 34 | 10 | 1 | 6 | 10 | -10 | 82 | 92 | 30 | |
6. | Barys Astana | 34 | 4 | 4 | 6 | 10 | -15 | 76 | 91 | 30 |
Bobrov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 34 | 18 | 3 | 2 | 6 | 55 | 118 | 63 | 50 | |
2. | Spartak Moskva | 34 | 15 | 4 | 0 | 11 | 24 | 125 | 101 | 46 | |
3. | Nižnyj Novgorod | 34 | 9 | 5 | 4 | 7 | 9 | 98 | 89 | 42 | |
4. | Sochi | 34 | 10 | 1 | 5 | 12 | -35 | 92 | 127 | 29 | |
5. | Vitiaz Chekhov | 34 | 0 | 5 | 2 | 20 | -43 | 69 | 112 | 22 |
Tarasov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dynamo Moskva | 34 | 8 | 8 | 2 | 6 | 36 | 117 | 81 | 50 | |
2. | Jaroslavl | 34 | 8 | 6 | 2 | 10 | 6 | 81 | 75 | 42 | |
3. | Čerepovec | 34 | 12 | 3 | 5 | 6 | 4 | 102 | 98 | 41 | |
4. | CSKA Moskva | 34 | 14 | 2 | 2 | 12 | 23 | 103 | 80 | 38 | |
5. | Dynamo Minsk | 34 | 12 | 2 | 4 | 10 | -3 | 81 | 84 | 36 | |
6. | Red Star Kunlun | 34 | 4 | 5 | 5 | 10 | -16 | 84 | 100 | 33 |
Kharlamov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Magnitogorsk | 34 | 18 | 4 | 3 | 2 | 45 | 117 | 72 | 55 | |
2. | Kazaň | 34 | 12 | 7 | 1 | 6 | 33 | 101 | 68 | 53 | |
3. | Jekatěrinburg | 34 | 8 | 7 | 5 | 2 | 9 | 81 | 72 | 49 | |
4. | Čeljabinsk | 34 | 11 | 6 | 2 | 7 | 29 | 92 | 63 | 48 | |
5. | Togliatti | 34 | 15 | 2 | 5 | 5 | 12 | 86 | 74 | 43 | |
6. | Nižněkamsk | 34 | 7 | 5 | 10 | -3 | -1 | 84 | 85 | 44 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Magnitogorsk | 34 | 18 | 4 | 3 | 2 | 45 | 117 | 72 | 55 | |
2. | Kazaň | 34 | 12 | 7 | 1 | 6 | 33 | 101 | 68 | 53 | |
3. | Omsk | 34 | 15 | 5 | 1 | 7 | 41 | 123 | 82 | 51 | |
4. | Petrohrad | 34 | 18 | 3 | 2 | 6 | 55 | 118 | 63 | 50 | |
5. | Dynamo Moskva | 34 | 8 | 8 | 2 | 6 | 36 | 117 | 81 | 50 | |
6. | Ufa | 34 | 18 | 3 | 1 | 8 | 45 | 104 | 59 | 49 | |
7. | Jekatěrinburg | 34 | 8 | 7 | 5 | 2 | 9 | 81 | 72 | 49 | |
8. | Čeljabinsk | 34 | 11 | 6 | 2 | 7 | 29 | 92 | 63 | 48 | |
9. | Spartak Moskva | 34 | 15 | 4 | 0 | 11 | 24 | 125 | 101 | 46 | |
10. | Nižněkamsk | 34 | 7 | 5 | 10 | -3 | -1 | 84 | 85 | 44 | |
11. | Togliatti | 34 | 15 | 2 | 5 | 5 | 12 | 86 | 74 | 43 | |
12. | Jaroslavl | 34 | 8 | 6 | 2 | 10 | 6 | 81 | 75 | 42 | |
13. | Nižnyj Novgorod | 34 | 9 | 5 | 4 | 7 | 9 | 98 | 89 | 42 | |
14. | Čerepovec | 34 | 12 | 3 | 5 | 6 | 4 | 102 | 98 | 41 | |
15. | Novosibirsk | 34 | 8 | 4 | 7 | 4 | -6 | 83 | 89 | 39 | |
16. | CSKA Moskva | 34 | 14 | 2 | 2 | 12 | 23 | 103 | 80 | 38 | |
17. | Chabarovsk Amur | 34 | 16 | 0 | 6 | 6 | 2 | 89 | 87 | 38 | |
18. | Dynamo Minsk | 34 | 12 | 2 | 4 | 10 | -3 | 81 | 84 | 36 | |
19. | Red Star Kunlun | 34 | 4 | 5 | 5 | 10 | -16 | 84 | 100 | 33 | |
20. | Barys Astana | 34 | 4 | 4 | 6 | 10 | -15 | 76 | 91 | 30 | |
21. | Admiral Vladivostok | 34 | 10 | 1 | 6 | 10 | -10 | 82 | 92 | 30 | |
22. | Sochi | 34 | 10 | 1 | 5 | 12 | -35 | 92 | 127 | 29 | |
23. | Vitiaz Chekhov | 34 | 0 | 5 | 2 | 20 | -43 | 69 | 112 | 22 |
Eastern Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Magnitogorsk | 34 | 8 | 5 | 4 | 8 | 0 | 95 | 95 | 40 | |
2. | Omsk | 34 | 4 | 7 | 5 | 6 | -11 | 88 | 99 | 41 | |
3. | Ufa | 34 | 12 | 3 | 4 | 8 | 8 | 92 | 84 | 40 | |
4. | Kazaň | 34 | 13 | 1 | 1 | 17 | 2 | 74 | 72 | 31 | |
5. | Jekatěrinburg | 34 | 7 | 4 | 3 | 13 | -3 | 82 | 85 | 33 | |
6. | Čeljabinsk | 34 | 6 | 4 | 4 | 12 | -13 | 91 | 104 | 32 | |
7. | Togliatti | 34 | 1 | 6 | 8 | 5 | -17 | 79 | 96 | 34 | |
8. | Chabarovsk Amur | 34 | 1 | 6 | 7 | 7 | -21 | 70 | 91 | 33 | |
9. | Novosibirsk | 34 | 2 | 6 | 4 | 12 | -24 | 71 | 95 | 32 | |
10. | Nižněkamsk | 34 | 6 | 2 | 4 | 16 | -42 | 74 | 116 | 24 | |
11. | Admiral Vladivostok | 34 | 1 | 4 | 6 | 13 | -39 | 66 | 105 | 24 | |
12. | Barys Astana | 34 | -3 | 5 | 4 | 19 | -55 | 65 | 120 | 18 |
Western Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dynamo Moskva | 34 | 8 | 7 | 4 | 4 | 19 | 98 | 79 | 48 | |
2. | Petrohrad | 34 | 16 | 3 | 1 | 10 | 26 | 102 | 76 | 45 | |
3. | Jaroslavl | 34 | 16 | 4 | 3 | 4 | 29 | 93 | 64 | 51 | |
4. | Spartak Moskva | 34 | 17 | 0 | 8 | 1 | 20 | 108 | 88 | 42 | |
5. | Čerepovec | 34 | 12 | 3 | 3 | 10 | 14 | 101 | 87 | 39 | |
6. | CSKA Moskva | 34 | 12 | 2 | 6 | 6 | 4 | 90 | 86 | 38 | |
7. | Nižnyj Novgorod | 34 | 11 | 2 | 3 | 13 | 0 | 91 | 91 | 33 | |
8. | Dynamo Minsk | 34 | 10 | 3 | 1 | 16 | 5 | 99 | 94 | 33 | |
9. | Red Star Kunlun | 34 | 1 | 5 | 1 | 21 | -47 | 75 | 122 | 23 | |
10. | Sochi | 34 | 5 | 3 | 2 | 19 | -51 | 76 | 127 | 24 | |
11. | Vitiaz Chekhov | 34 | 8 | 1 | 6 | 12 | -48 | 64 | 112 | 26 |
Chernyshev Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 34 | 4 | 7 | 5 | 6 | -11 | 88 | 99 | 41 | |
2. | Ufa | 34 | 12 | 3 | 4 | 8 | 8 | 92 | 84 | 40 | |
3. | Chabarovsk Amur | 34 | 1 | 6 | 7 | 7 | -21 | 70 | 91 | 33 | |
4. | Novosibirsk | 34 | 2 | 6 | 4 | 12 | -24 | 71 | 95 | 32 | |
5. | Admiral Vladivostok | 34 | 1 | 4 | 6 | 13 | -39 | 66 | 105 | 24 | |
6. | Barys Astana | 34 | -3 | 5 | 4 | 19 | -55 | 65 | 120 | 18 |
Bobrov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 34 | 16 | 3 | 1 | 10 | 26 | 102 | 76 | 45 | |
2. | Spartak Moskva | 34 | 17 | 0 | 8 | 1 | 20 | 108 | 88 | 42 | |
3. | Nižnyj Novgorod | 34 | 11 | 2 | 3 | 13 | 0 | 91 | 91 | 33 | |
4. | Sochi | 34 | 5 | 3 | 2 | 19 | -51 | 76 | 127 | 24 | |
5. | Vitiaz Chekhov | 34 | 8 | 1 | 6 | 12 | -48 | 64 | 112 | 26 |
Tarasov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dynamo Moskva | 34 | 8 | 7 | 4 | 4 | 19 | 98 | 79 | 48 | |
2. | Jaroslavl | 34 | 16 | 4 | 3 | 4 | 29 | 93 | 64 | 51 | |
3. | Čerepovec | 34 | 12 | 3 | 3 | 10 | 14 | 101 | 87 | 39 | |
4. | CSKA Moskva | 34 | 12 | 2 | 6 | 6 | 4 | 90 | 86 | 38 | |
5. | Dynamo Minsk | 34 | 10 | 3 | 1 | 16 | 5 | 99 | 94 | 33 | |
6. | Red Star Kunlun | 34 | 1 | 5 | 1 | 21 | -47 | 75 | 122 | 23 |
Kharlamov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Magnitogorsk | 34 | 8 | 5 | 4 | 8 | 0 | 95 | 95 | 40 | |
2. | Kazaň | 34 | 13 | 1 | 1 | 17 | 2 | 74 | 72 | 31 | |
3. | Jekatěrinburg | 34 | 7 | 4 | 3 | 13 | -3 | 82 | 85 | 33 | |
4. | Čeljabinsk | 34 | 6 | 4 | 4 | 12 | -13 | 91 | 104 | 32 | |
5. | Togliatti | 34 | 1 | 6 | 8 | 5 | -17 | 79 | 96 | 34 | |
6. | Nižněkamsk | 34 | 6 | 2 | 4 | 16 | -42 | 74 | 116 | 24 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 34 | 16 | 4 | 3 | 4 | 29 | 93 | 64 | 51 | |
2. | Dynamo Moskva | 34 | 8 | 7 | 4 | 4 | 19 | 98 | 79 | 48 | |
3. | Petrohrad | 34 | 16 | 3 | 1 | 10 | 26 | 102 | 76 | 45 | |
4. | Spartak Moskva | 34 | 17 | 0 | 8 | 1 | 20 | 108 | 88 | 42 | |
5. | Omsk | 34 | 4 | 7 | 5 | 6 | -11 | 88 | 99 | 41 | |
6. | Ufa | 34 | 12 | 3 | 4 | 8 | 8 | 92 | 84 | 40 | |
7. | Magnitogorsk | 34 | 8 | 5 | 4 | 8 | 0 | 95 | 95 | 40 | |
8. | Čerepovec | 34 | 12 | 3 | 3 | 10 | 14 | 101 | 87 | 39 | |
9. | CSKA Moskva | 34 | 12 | 2 | 6 | 6 | 4 | 90 | 86 | 38 | |
10. | Togliatti | 34 | 1 | 6 | 8 | 5 | -17 | 79 | 96 | 34 | |
11. | Jekatěrinburg | 34 | 7 | 4 | 3 | 13 | -3 | 82 | 85 | 33 | |
12. | Nižnyj Novgorod | 34 | 11 | 2 | 3 | 13 | 0 | 91 | 91 | 33 | |
13. | Chabarovsk Amur | 34 | 1 | 6 | 7 | 7 | -21 | 70 | 91 | 33 | |
14. | Dynamo Minsk | 34 | 10 | 3 | 1 | 16 | 5 | 99 | 94 | 33 | |
15. | Novosibirsk | 34 | 2 | 6 | 4 | 12 | -24 | 71 | 95 | 32 | |
16. | Čeljabinsk | 34 | 6 | 4 | 4 | 12 | -13 | 91 | 104 | 32 | |
17. | Kazaň | 34 | 13 | 1 | 1 | 17 | 2 | 74 | 72 | 31 | |
18. | Vitiaz Chekhov | 34 | 8 | 1 | 6 | 12 | -48 | 64 | 112 | 26 | |
19. | Admiral Vladivostok | 34 | 1 | 4 | 6 | 13 | -39 | 66 | 105 | 24 | |
20. | Nižněkamsk | 34 | 6 | 2 | 4 | 16 | -42 | 74 | 116 | 24 | |
21. | Sochi | 34 | 5 | 3 | 2 | 19 | -51 | 76 | 127 | 24 | |
22. | Red Star Kunlun | 34 | 1 | 5 | 1 | 21 | -47 | 75 | 122 | 23 | |
23. | Barys Astana | 34 | -3 | 5 | 4 | 19 | -55 | 65 | 120 | 18 |