Khimvolokno Mogilev VS Něman Grodno
Khimvolokno Mogilev |
Něman Grodno |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Khimvolokno Mogilev (T1) VS Něman Grodno (T2)
Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno
Zajímavé
Khimvolokno Mogilev
- Mužsvo Khimvolokno Mogilev prohrálo až 65% svých zápasů. 26 proher z 40 odehraných zápasů.
- Khimvolokno Mogilev už 6 zápasů v řade neremizoval.
Něman Grodno
- 23 výher z celkového počtu 40 (58%).
- Něman Grodno už 7 zápasů v řade neremizoval.
H2H
- Hostující tým vyhral 84% vzájemných zápasů, což je 26 výher ze 31 zápasů.
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Bìlorusko / Ekstralegue / 2023/2024 | ||||||
11.01.2024 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 4:2 | 2:0,1:0,1:2 | |
23.10.2023 | 18:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 8:3 | 2:2,4:1,2:0 | |
21.10.2023 | 16:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 4:1 | 1:0,1:0,2:1 | |
Bìlorusko / Ekstralegue / 2022/2023 | ||||||
28.01.2023 | 12:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 1:2pp | 0:0,1:0,0:1,0:1 | |
20.01.2023 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 5:6 | 1:1,1:2,3:3 | |
18.01.2023 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 0:6 | 0:1,0:3,0:2 | |
31.10.2022 | 17:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 5:1 | 1:1,4:0,0:0 | |
29.10.2022 | 16:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 4:1 | 1:0,1:1,2:0 | |
Bìlorusko / Ekstralegue / 2021/2022 | ||||||
25.12.2021 | 15:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 5:1 | 2:0,2:1,1:0 | |
27.11.2021 | 15:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 0:3 | 0:2,0:1,0:0 | |
17.10.2021 | 13:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 4:2 | 3:0,1:1,0:1 | |
19.09.2021 | 16:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
Bìlorusko / Ekstralegue / 2020/2021 | ||||||
20.02.2021 | 15:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 0:5 | 0:2,0:1,0:2 | |
24.01.2021 | 11:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 1:4 | 0:2,1:0,0:2 | |
22.01.2021 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 3:4ppsn | 0:2,1:1,2:0,0:0,0:2 | |
24.12.2020 | 17:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 5:0 | 0:0,3:0,2:0 | |
29.10.2020 | 17:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 6:2 | 2:0,1:2,3:0 | |
12.10.2020 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 2:4 | 0:2,2:1,0:1 | |
17.09.2020 | 18:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
22.08.2020 | 16:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 0:5 | 0:1,0:1,0:3 | |
Bìlorusko / Ekstralegue / 2019/2020 | ||||||
03.03.2020 | 16:15 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 1:5 | 0:0,0:2,1:3 | |
02.03.2020 | 18:30 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 2:3 | 1:1,1:2,0:0 | |
28.02.2020 | 17:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 1:0 | 1:0,0:0,0:0 | |
27.02.2020 | 18:30 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 3:0 | 1:0,0:0,2:0 | |
23.11.2019 | 15:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 0:2 | 0:0,0:2,0:0 | |
12.10.2019 | 12:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 2:10 | 0:4,0:4,2:2 | |
07.10.2019 | 18:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 4:3 | 1:0,1:3,2:0 | |
27.08.2019 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 3:1 | 0:0,0:1,3:0 | |
05.08.2019 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 0:4 | 0:3,0:0,0:1 | |
Bìlorusko / Ekstralegue / 2017/2018 | ||||||
30.10.2017 | 17:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 5:3 | 1:1,2:0,2:2 | |
21.09.2017 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 3:8 | 1:1,1:2,1:5 |
Khimvolokno Mogilev |
3 - 2 - 26 |
Něman Grodno |
Khimvolokno Mogilev
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
11.01.24 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 4:2 | 2:0,1:0,1:2 | |
07.01.24 | 11:00 | Vitebsk | Khimvolokno Mogilev | 6:4 | 1:2,2:1,3:1 | |
05.01.24 | 15:00 | Vitebsk | Khimvolokno Mogilev | 3:2 | 1:1,1:0,1:1 | |
29.12.23 | 17:00 | Žlobin | Khimvolokno Mogilev | 3:1 | 0:1,2:0,1:0 | |
27.12.23 | 15:55 | Žlobin | Khimvolokno Mogilev | 5:2 | 2:0,1:1,2:1 | |
21.12.23 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Junost Minsk | 2:5 | 1:1,1:1,0:3 | |
19.12.23 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Junost Minsk | 4:5pp | 3:1,1:0,0:3,0:1 | |
10.12.23 | 15:00 | Dinamo Maladzyechna | Khimvolokno Mogilev | 1:3 | 0:0,1:0,0:3 | |
08.12.23 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Khimvolokno Mogilev | 3:1 | 2:0,0:0,1:1 | |
04.12.23 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Lokomotiv Orsha | 5:6 | 2:2,0:2,3:2 | |
02.12.23 | 14:00 | Khimvolokno Mogilev | Lokomotiv Orsha | 7:3 | 2:1,3:2,2:0 | |
28.11.23 | 17:00 | Brest | Khimvolokno Mogilev | 2:3sn | 1:1,1:1,0:0,0:0,-:- | |
26.11.23 | 12:00 | Brest | Khimvolokno Mogilev | 1:2 | 0:0,1:1,0:1 | |
21.11.23 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Novopolock | 1:3 | 0:1,1:2,0:0 | |
19.11.23 | 11:00 | Khimvolokno Mogilev | Novopolock | 4:3 | 1:0,1:1,2:2 | |
10.11.23 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Khimvolokno Mogilev | 5:0 | 0:0,4:0,1:0 | |
08.11.23 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Khimvolokno Mogilev | 8:0 | 1:0,3:0,4:0 | |
05.11.23 | 12:00 | Khimvolokno Mogilev | Lida | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
03.11.23 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Lida | 4:5 | 2:3,1:1,1:1 | |
30.10.23 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Gomel | 3:2 | 2:0,1:1,0:1 | |
28.10.23 | 13:00 | Khimvolokno Mogilev | Gomel | 1:3 | 0:0,1:0,0:3 | |
23.10.23 | 18:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 8:3 | 2:2,4:1,2:0 | |
21.10.23 | 16:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 4:1 | 1:0,1:0,2:1 | |
18.10.23 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Vitebsk | 3:5 | 1:1,0:2,2:2 | |
16.10.23 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Vitebsk | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
12.10.23 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Žlobin | 6:5 | 2:0,2:3,2:2 | |
10.10.23 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Žlobin | 2:5 | 0:4,1:0,1:1 | |
05.10.23 | 19:10 | Junost Minsk | Khimvolokno Mogilev | 6:3 | 4:2,0:1,2:0 | |
03.10.23 | 18:25 | Junost Minsk | Khimvolokno Mogilev | 3:1 | 1:0,0:0,2:1 | |
29.09.23 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Dinamo Maladzyechna | 5:2 | 1:1,0:0,4:1 | |
27.09.23 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Dinamo Maladzyechna | 0:1 | 0:1,0:0,0:0 | |
23.09.23 | 16:00 | Lokomotiv Orsha | Khimvolokno Mogilev | 4:3sn | 1:1,2:0,0:2,0:0,-:- | |
21.09.23 | 19:10 | Lokomotiv Orsha | Khimvolokno Mogilev | 4:3 | 2:2,2:1,0:0 | |
17.09.23 | 16:00 | Khimvolokno Mogilev | Brest | 3:2 | 1:1,0:1,2:0 | |
15.09.23 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Brest | 1:4 | 0:0,0:1,1:3 | |
12.09.23 | 18:00 | Novopolock | Khimvolokno Mogilev | 5:0 | 1:0,2:0,2:0 | |
10.09.23 | 13:00 | Novopolock | Khimvolokno Mogilev | 1:2pp | 1:0,0:1,0:0,0:1 | |
06.09.23 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Shakhtar Soligorsk | 1:7 | 0:4,0:2,1:1 | |
04.09.23 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Shakhtar Soligorsk | 2:12 | 0:4,1:3,1:5 | |
30.08.23 | 18:00 | Lida | Khimvolokno Mogilev | 4:1 | 3:0,0:1,1:0 |
Něman Grodno
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
11.01.24 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 4:2 | 2:0,1:0,1:2 | |
07.01.24 | 17:25 | Něman Grodno | Junost Minsk | 3:2 | 0:2,2:0,1:0 | |
05.01.24 | 17:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 5:1 | 2:1,1:0,2:0 | |
29.12.23 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 1:7 | 1:1,0:3,0:3 | |
27.12.23 | 18:10 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 7:2 | 1:1,3:0,3:1 | |
20.12.23 | 17:00 | Něman Grodno | Lokomotiv Orsha | 3:2 | 0:1,2:0,1:1 | |
18.12.23 | 17:00 | Něman Grodno | Lokomotiv Orsha | 4:2 | 2:2,1:0,1:0 | |
09.12.23 | 15:00 | Brest | Něman Grodno | 1:2sn | 1:0,0:0,0:1,0:0,-:- | |
07.12.23 | 17:00 | Brest | Něman Grodno | 4:3 | 2:1,1:1,1:1 | |
04.12.23 | 16:45 | Něman Grodno | Novopolock | 4:2 | 1:0,3:0,0:2 | |
02.12.23 | 15:00 | Něman Grodno | Novopolock | 6:3 | 1:0,1:1,4:2 | |
27.11.23 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 2:3 | 2:2,0:1,0:0 | |
25.11.23 | 15:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 3:6 | 1:0,0:3,2:3 | |
22.11.23 | 17:00 | Něman Grodno | Lida | 4:3pp | 0:2,2:0,1:1,1:0 | |
20.11.23 | 17:00 | Něman Grodno | Lida | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
15.11.23 | 16:55 | Gomel | Něman Grodno | 3:2pp | 0:1,1:1,1:0,1:0 | |
16:55 | Gomel | Něman Grodno | 5:0 | 0:0,3:0,2:0 | ||
05.11.23 | 15:00 | Něman Grodno | Žlobin | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
03.11.23 | 17:00 | Něman Grodno | Žlobin | 3:0 | 1:0,0:0,2:0 | |
30.10.23 | 17:00 | Vitebsk | Něman Grodno | 5:3 | 1:0,1:2,3:1 | |
28.10.23 | 16:00 | Vitebsk | Něman Grodno | 2:1 | 2:1,0:0,0:0 | |
23.10.23 | 18:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 8:3 | 2:2,4:1,2:0 | |
21.10.23 | 16:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 4:1 | 1:0,1:0,2:1 | |
18.10.23 | 18:55 | Junost Minsk | Něman Grodno | 2:3pp | 0:0,0:0,2:2,0:1 | |
16.10.23 | 19:10 | Junost Minsk | Něman Grodno | 4:0 | 3:0,1:0,0:0 | |
11.10.23 | 18:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 6:3 | 2:1,1:1,3:1 | |
09.10.23 | 17:55 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 2:0 | 1:0,1:0,0:0 | |
06.10.23 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Něman Grodno | 4:2 | 2:0,2:1,0:1 | |
04.10.23 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Něman Grodno | 4:5 | 3:0,0:4,1:1 | |
30.09.23 | 12:45 | Něman Grodno | Brest | 4:3 | 2:0,0:1,2:2 | |
28.09.23 | 18:00 | Něman Grodno | Brest | 3:2 | 1:1,1:1,1:0 | |
23.09.23 | 13:00 | Novopolock | Něman Grodno | 4:3pp | 0:1,2:1,1:1,1:0 | |
21.09.23 | 18:00 | Novopolock | Něman Grodno | 3:5 | 1:1,2:2,0:2 | |
18.09.23 | 18:25 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 1:4 | 0:2,0:0,1:2 | |
16.09.23 | 10:55 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 0:4 | 0:1,0:2,0:1 | |
11.09.23 | 18:00 | Lida | Něman Grodno | 1:4 | 0:1,1:3,0:0 | |
09.09.23 | 13:00 | Lida | Něman Grodno | 3:5 | 0:3,2:0,1:2 | |
06.09.23 | 18:00 | Něman Grodno | Gomel | 4:5 | 2:1,1:3,1:1 | |
04.09.23 | 18:00 | Něman Grodno | Gomel | 4:1 | 1:1,1:0,2:0 | |
30.08.23 | 18:25 | Žlobin | Něman Grodno | 5:4 | 1:2,0:2,4:0 |
Khimvolokno Mogilev
nenalezen žádny zápas
Něman Grodno
nenalezen žádny zápas
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 55 | 34 | 5 | 0 | 11 | 104 | 209 | 105 | 88 | |
2. | Vitebsk | 55 | 29 | 6 | 4 | 6 | 63 | 168 | 105 | 86 | |
3. | Junost Minsk | 55 | 21 | 7 | 8 | 4 | 56 | 171 | 115 | 78 | |
4. | Něman Grodno | 55 | 27 | 3 | 6 | 10 | 34 | 181 | 147 | 72 | |
5. | Gomel | 55 | 17 | 7 | 4 | 15 | 31 | 166 | 135 | 67 | |
6. | Žlobin | 55 | 21 | 5 | 3 | 18 | 16 | 162 | 146 | 65 | |
7. | Brest | 55 | 15 | 4 | 9 | 14 | -27 | 113 | 140 | 55 | |
8. | Novopolock | 55 | 11 | 7 | 3 | 24 | -29 | 130 | 159 | 53 | |
9. | Lokomotiv Orsha | 55 | 1 | 8 | 9 | 20 | -45 | 127 | 172 | 43 | |
10. | Lida | 55 | 12 | 3 | 4 | 28 | -54 | 119 | 173 | 41 | |
11. | Khimvolokno Mogilev | 55 | 11 | 3 | 2 | 34 | -79 | 132 | 211 | 36 | |
12. | Dinamo Maladzyechna | 55 | 12 | 1 | 7 | 27 | -70 | 131 | 201 | 35 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 29 | 17 | 4 | 1 | 2 | 45 | 96 | 51 | 51 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 28 | 14 | 4 | 0 | 6 | 54 | 105 | 51 | 44 | |
3. | Něman Grodno | 28 | 19 | 1 | 2 | 3 | 39 | 95 | 56 | 44 | |
4. | Junost Minsk | 28 | 12 | 3 | 5 | 0 | 30 | 87 | 57 | 41 | |
5. | Žlobin | 28 | 13 | 3 | 1 | 7 | 26 | 93 | 67 | 39 | |
6. | Gomel | 27 | 15 | 2 | 0 | 8 | 39 | 89 | 50 | 38 | |
7. | Novopolock | 27 | 6 | 5 | 1 | 9 | -1 | 75 | 76 | 33 | |
8. | Brest | 27 | 9 | 2 | 5 | 4 | -5 | 60 | 65 | 31 | |
9. | Khimvolokno Mogilev | 27 | 9 | 1 | 1 | 14 | -19 | 77 | 96 | 23 | |
10. | Dinamo Maladzyechna | 27 | 7 | 1 | 5 | 8 | -22 | 76 | 98 | 23 | |
11. | Lokomotiv Orsha | 27 | 1 | 3 | 6 | 8 | -24 | 59 | 83 | 20 | |
12. | Lida | 27 | 3 | 2 | 1 | 17 | -29 | 59 | 88 | 16 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 27 | 20 | 1 | 0 | 5 | 50 | 104 | 54 | 44 | |
2. | Junost Minsk | 27 | 9 | 4 | 3 | 4 | 26 | 84 | 58 | 37 | |
3. | Vitebsk | 26 | 12 | 2 | 3 | 4 | 18 | 72 | 54 | 35 | |
4. | Gomel | 28 | 2 | 5 | 4 | 7 | -8 | 77 | 85 | 29 | |
5. | Něman Grodno | 27 | 8 | 2 | 4 | 7 | -5 | 86 | 91 | 28 | |
6. | Žlobin | 27 | 8 | 2 | 2 | 11 | -10 | 69 | 79 | 26 | |
7. | Lida | 28 | 9 | 1 | 3 | 11 | -25 | 60 | 85 | 25 | |
8. | Brest | 28 | 6 | 2 | 4 | 10 | -22 | 53 | 75 | 24 | |
9. | Lokomotiv Orsha | 28 | 0 | 5 | 3 | 12 | -21 | 68 | 89 | 23 | |
10. | Novopolock | 28 | 5 | 2 | 2 | 15 | -28 | 55 | 83 | 20 | |
11. | Khimvolokno Mogilev | 28 | 2 | 2 | 1 | 20 | -60 | 55 | 115 | 13 | |
12. | Dinamo Maladzyechna | 28 | 5 | 0 | 2 | 19 | -48 | 55 | 103 | 12 |