Lokomotiv Orsha VS Něman Grodno
Lokomotiv Orsha |
Něman Grodno |
not win --3--0---0
not lost --3--0---0
Lokomotiv Orsha (T1) VS Něman Grodno (T2)
Lokomotiv Orsha
Něman Grodno
Zajímavé
Lokomotiv Orsha
- Počet remíz týmu Lokomotiv Orsha je až 5 z celkového počtu 11 zápasů, což je až 45%.
- Až 6 zápasů týmu Lokomotiv Orsha skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 11 zápasů, to je až 55%.
Něman Grodno
- Něman Grodno už 4 zápasů v řade neprohrál.
H2H
- 61% vzájemných zápasů skončilo nad hranicí 5.5 bodů. To je 11 z 18 zápasů.
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Bìlorusko / Ekstralegue / 2022/2023 | ||||||
05.02.2023 | 15:00 | Něman Grodno | Lokomotiv Orsha | 4:3 | 1:1,2:1,1:1 | |
29.11.2022 | 17:00 | Lokomotiv Orsha | Něman Grodno | 5:4 | 2:1,1:2,2:1 | |
27.11.2022 | 14:55 | Lokomotiv Orsha | Něman Grodno | 2:5 | 1:3,0:0,1:2 | |
18.09.2022 | 13:00 | Něman Grodno | Lokomotiv Orsha | 4:6 | 3:1,1:2,0:3 | |
16.09.2022 | 18:00 | Něman Grodno | Lokomotiv Orsha | 3:5 | 1:1,0:0,2:4 | |
Bìlorusko / Ekstralegue / 2021/2022 | ||||||
12.12.2021 | 15:00 | Něman Grodno | Lokomotiv Orsha | 4:2 | 1:0,2:0,1:2 | |
30.10.2021 | 16:00 | Lokomotiv Orsha | Něman Grodno | 4:3ppsn | 1:0,1:2,1:1,0:0,2:1 | |
02.10.2021 | 13:00 | Něman Grodno | Lokomotiv Orsha | 1:2 | 0:0,1:2,0:0 | |
05.09.2021 | 13:30 | Lokomotiv Orsha | Něman Grodno | 3:5 | 0:2,2:0,1:3 | |
Bìlorusko / Ekstralegue / 2020/2021 | ||||||
18.02.2021 | 17:00 | Něman Grodno | Lokomotiv Orsha | 3:4pp | 1:0,1:1,1:2,0:1 | |
20.01.2021 | 17:00 | Lokomotiv Orsha | Něman Grodno | 4:1 | 1:0,1:1,2:0 | |
22.12.2020 | 17:00 | Něman Grodno | Lokomotiv Orsha | 3:2ppsn | 1:0,1:1,0:1,0:0,3:1 | |
27.11.2020 | 16:00 | Lokomotiv Orsha | Něman Grodno | 1:0 | 1:0,0:0,0:0 | |
25.11.2020 | 16:00 | Lokomotiv Orsha | Něman Grodno | 0:2 | 0:1,0:1,0:0 | |
31.10.2020 | 15:00 | Něman Grodno | Lokomotiv Orsha | 4:1 | 1:1,3:0,0:0 | |
19.09.2020 | 16:00 | Něman Grodno | Lokomotiv Orsha | 5:3 | 1:1,0:2,4:0 | |
20.08.2020 | 18:00 | Něman Grodno | Lokomotiv Orsha | 4:5ppsn | 2:1,1:0,1:3,0:0,0:2 | |
Bìlorusko / Pohár / 2019/2020 | ||||||
07.08.2019 | 19:45 | Něman Grodno | Lokomotiv Orsha | 2:0 | 0:0,0:0,2:0 |
Lokomotiv Orsha |
6 - 4 - 8 |
Něman Grodno |
Lokomotiv Orsha
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
29.09.23 | 18:00 | Vitebsk | Lokomotiv Orsha | 7:2 | 1:1,3:0,3:1 | |
27.09.23 | 18:00 | Vitebsk | Lokomotiv Orsha | 3:1 | 0:1,2:0,1:0 | |
23.09.23 | 16:00 | Lokomotiv Orsha | Khimvolokno Mogilev | 4:3sn | 1:1,2:0,0:2,0:0,-:- | |
21.09.23 | 19:10 | Lokomotiv Orsha | Khimvolokno Mogilev | 4:3 | 2:2,2:1,0:0 | |
17.09.23 | 10:55 | Junost Minsk | Lokomotiv Orsha | 2:1 | 0:0,1:0,1:1 | |
15.09.23 | 17:10 | Junost Minsk | Lokomotiv Orsha | 2:3sn | 0:0,1:2,1:0,0:0,-:- | |
12.09.23 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Dinamo Maladzyechna | 4:3 | 1:3,3:0,0:0 | |
10.09.23 | 17:55 | Lokomotiv Orsha | Dinamo Maladzyechna | 4:0 | 1:0,1:0,2:0 | |
05.09.23 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Žlobin | 4:3sn | 1:0,2:1,0:2,0:0,-:- | |
03.09.23 | 11:25 | Lokomotiv Orsha | Žlobin | 2:3sn | 1:1,0:0,1:1,0:0,-:- | |
31.08.23 | 18:00 | Brest | Lokomotiv Orsha | 2:3sn | 0:0,1:1,1:1,0:0,-:- |
Něman Grodno
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
30.09.23 | 12:45 | Něman Grodno | Brest | 4:3 | 2:0,0:1,2:2 | |
28.09.23 | 18:00 | Něman Grodno | Brest | 3:2 | 1:1,1:1,1:0 | |
23.09.23 | 13:00 | Novopolock | Něman Grodno | 4:3pp | 0:1,2:1,1:1,1:0 | |
21.09.23 | 18:00 | Novopolock | Něman Grodno | 3:5 | 1:1,2:2,0:2 | |
18.09.23 | 18:25 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 1:4 | 0:2,0:0,1:2 | |
16.09.23 | 10:55 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 0:4 | 0:1,0:2,0:1 | |
11.09.23 | 18:00 | Lida | Něman Grodno | 1:4 | 0:1,1:3,0:0 | |
09.09.23 | 13:00 | Lida | Něman Grodno | 3:5 | 0:3,2:0,1:2 | |
06.09.23 | 18:00 | Něman Grodno | Gomel | 4:5 | 2:1,1:3,1:1 | |
04.09.23 | 18:00 | Něman Grodno | Gomel | 4:1 | 1:1,1:0,2:0 | |
30.08.23 | 18:25 | Žlobin | Něman Grodno | 5:4 | 1:2,0:2,4:0 |
Lokomotiv Orsha
nenalezen žádny zápas
Něman Grodno
nenalezen žádny zápas
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 55 | 34 | 5 | 0 | 11 | 104 | 209 | 105 | 88 | |
2. | Vitebsk | 55 | 29 | 6 | 4 | 6 | 63 | 168 | 105 | 86 | |
3. | Junost Minsk | 55 | 21 | 7 | 8 | 4 | 56 | 171 | 115 | 78 | |
4. | Něman Grodno | 55 | 27 | 3 | 6 | 10 | 34 | 181 | 147 | 72 | |
5. | Gomel | 55 | 17 | 7 | 4 | 15 | 31 | 166 | 135 | 67 | |
6. | Žlobin | 55 | 21 | 5 | 3 | 18 | 16 | 162 | 146 | 65 | |
7. | Brest | 55 | 15 | 4 | 9 | 14 | -27 | 113 | 140 | 55 | |
8. | Novopolock | 55 | 11 | 7 | 3 | 24 | -29 | 130 | 159 | 53 | |
9. | Lokomotiv Orsha | 55 | 1 | 8 | 9 | 20 | -45 | 127 | 172 | 43 | |
10. | Lida | 55 | 12 | 3 | 4 | 28 | -54 | 119 | 173 | 41 | |
11. | Khimvolokno Mogilev | 55 | 11 | 3 | 2 | 34 | -79 | 132 | 211 | 36 | |
12. | Dinamo Maladzyechna | 55 | 12 | 1 | 7 | 27 | -70 | 131 | 201 | 35 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 29 | 17 | 4 | 1 | 2 | 45 | 96 | 51 | 51 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 28 | 14 | 4 | 0 | 6 | 54 | 105 | 51 | 44 | |
3. | Něman Grodno | 28 | 19 | 1 | 2 | 3 | 39 | 95 | 56 | 44 | |
4. | Junost Minsk | 28 | 12 | 3 | 5 | 0 | 30 | 87 | 57 | 41 | |
5. | Žlobin | 28 | 13 | 3 | 1 | 7 | 26 | 93 | 67 | 39 | |
6. | Gomel | 27 | 15 | 2 | 0 | 8 | 39 | 89 | 50 | 38 | |
7. | Novopolock | 27 | 6 | 5 | 1 | 9 | -1 | 75 | 76 | 33 | |
8. | Brest | 27 | 9 | 2 | 5 | 4 | -5 | 60 | 65 | 31 | |
9. | Khimvolokno Mogilev | 27 | 9 | 1 | 1 | 14 | -19 | 77 | 96 | 23 | |
10. | Dinamo Maladzyechna | 27 | 7 | 1 | 5 | 8 | -22 | 76 | 98 | 23 | |
11. | Lokomotiv Orsha | 27 | 1 | 3 | 6 | 8 | -24 | 59 | 83 | 20 | |
12. | Lida | 27 | 3 | 2 | 1 | 17 | -29 | 59 | 88 | 16 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 27 | 20 | 1 | 0 | 5 | 50 | 104 | 54 | 44 | |
2. | Junost Minsk | 27 | 9 | 4 | 3 | 4 | 26 | 84 | 58 | 37 | |
3. | Vitebsk | 26 | 12 | 2 | 3 | 4 | 18 | 72 | 54 | 35 | |
4. | Gomel | 28 | 2 | 5 | 4 | 7 | -8 | 77 | 85 | 29 | |
5. | Něman Grodno | 27 | 8 | 2 | 4 | 7 | -5 | 86 | 91 | 28 | |
6. | Žlobin | 27 | 8 | 2 | 2 | 11 | -10 | 69 | 79 | 26 | |
7. | Lida | 28 | 9 | 1 | 3 | 11 | -25 | 60 | 85 | 25 | |
8. | Brest | 28 | 6 | 2 | 4 | 10 | -22 | 53 | 75 | 24 | |
9. | Lokomotiv Orsha | 28 | 0 | 5 | 3 | 12 | -21 | 68 | 89 | 23 | |
10. | Novopolock | 28 | 5 | 2 | 2 | 15 | -28 | 55 | 83 | 20 | |
11. | Khimvolokno Mogilev | 28 | 2 | 2 | 1 | 20 | -60 | 55 | 115 | 13 | |
12. | Dinamo Maladzyechna | 28 | 5 | 0 | 2 | 19 | -48 | 55 | 103 | 12 |