KHL - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
05.02.2016 15:00 Metallurg Magnitogorsk - Severstal Cherepovets 4:3 2:1,0:1,2:1
04.02.2016 10:30 Admiral Vladivostok - KHL Medvescak Zagreb 5:4pp 1:1,2:1,1:2,1:0
10:30 Amur Khabarovsk - HC Slovan Bratislava 2:3ppsn 1:2,1:0,0:0,0:0,0:1
03.02.2016 18:30 Dinamo Riga - Jokerit 0:7 0:3,0:2,0:2
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk Region 3:2 2:1,1:1,0:0
17:30 HC Sochi - Barys Astana 6:2 3:1,0:1,3:0
17:30 SKA Saint Petersburg - Avtomobilist Yekaterinburg 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
17:30 Vityaz Chekhov - Dynamo Moskva 1:2 0:2,0:0,1:0
17:30 Spartak Moscow - Yugra Khanty-Mansiysk 0:3 0:1,0:0,0:2
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Torpedo Nizhny Novgorod 1:4 0:1,0:2,1:1
17:00 Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk 2:1 0:0,2:0,0:1
16:00 Lada Togliatti - Metallurg Novokuznetsk 2:3 1:0,1:1,0:2
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Severstal Cherepovets 3:0 1:0,2:0,0:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - Dinamo Minsk 6:3 0:1,2:1,4:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moscow 1:3 0:0,1:2,0:1
02.02.2016 10:30 Amur Khabarovsk - KHL Medvescak Zagreb 3:6 1:2,1:2,1:2
10:30 Admiral Vladivostok - HC Slovan Bratislava 1:3 1:2,0:0,0:1
01.02.2016 17:30 Severstal Cherepovets - Dinamo Riga 1:3 0:0,1:1,0:2
17:30 SKA Saint Petersburg - Jokerit 2:1 0:1,1:0,1:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg 3:4sn 2:1,1:2,0:0,0:0,0:1
16:00 Lada Togliatti - Dinamo Minsk 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Barys Astana 5:4 3:1,1:2,1:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3 0:1,1:0,1:2
14:00 Avangard Omsk Region - Torpedo Nizhny Novgorod 4:1 0:0,1:1,3:0
31.01.2016 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - HC Sochi 3:6 1:1,2:2,0:3
15:00 Spartak Moscow - CSKA Moscow 2:4 1:0,1:2,0:2
15:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk 0:1 0:1,0:0,0:0
12:30 Sibir Novosibirsk - HC Slovan Bratislava 3:2 1:0,1:2,1:0
11:00 Metallurg Novokuznetsk - KHL Medvescak Zagreb 5:1 1:1,2:0,2:0
08:00 Amur Khabarovsk - Vityaz Chekhov 1:4 0:2,0:1,1:1
08:00 Admiral Vladivostok - Dynamo Moskva 2:5 1:0,1:3,0:2
30.01.2016 15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Riga 4:1 1:1,1:0,2:0
12:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Avtomobilist Yekaterinburg 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
29.01.2016 17:30 CSKA Moscow - Jokerit 2:1 0:1,1:0,1:0
17:30 Dinamo Minsk - Spartak Moscow 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
17:30 SKA Saint Petersburg - Severstal Cherepovets 6:1 3:1,2:0,1:0
17:00 Ak Bars Kazan - HC Sochi 2:6 0:2,1:3,1:1
16:00 Lada Togliatti - Lokomotiv Yaroslavl 2:4 0:2,2:1,0:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk 3:4sn 2:0,0:1,1:2,0:0,0:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
14:30 Sibir Novosibirsk - KHL Medvescak Zagreb 6:0 1:0,3:0,2:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - HC Slovan Bratislava 2:3 0:1,2:1,0:1
10:30 Admiral Vladivostok - Vityaz Chekhov 4:3sn 0:2,2:1,1:0,0:0,1:0
10:30 Amur Khabarovsk - Dynamo Moskva 2:5 2:1,0:2,0:2
27.01.2016 18:30 Dinamo Riga - CSKA Moscow 0:5 0:0,0:2,0:3
17:30 Severstal Cherepovets - Jokerit 1:2 1:1,0:0,0:1
17:30 Dinamo Minsk - SKA Saint Petersburg 3:2 2:0,1:1,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Spartak Moscow 7:2 5:1,2:0,0:1
17:00 Ak Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
16:00 Lada Togliatti - HC Sochi 1:3 1:0,0:2,0:1
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Yulaev Ufa 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Metallurg Magnitogorsk 4:2 0:0,1:1,3:1
14:30 Sibir Novosibirsk - Vityaz Chekhov 5:2 1:1,2:1,2:0
14:30 Barys Astana - Traktor Chelyabinsk 5:4sn 3:1,0:3,1:0,0:0,1:0
14:00 Avangard Omsk Region - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:4 0:1,0:1,1:2
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Dynamo Moskva 1:4 1:0,0:3,0:1
25.01.2016 18:30 Dinamo Riga - Dinamo Minsk 0:3 0:1,0:2,0:0
17:30 Severstal Cherepovets - Spartak Moscow 3:0 2:0,1:0,0:0
17:30 SKA Saint Petersburg - CSKA Moscow 2:3 0:0,1:2,1:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Jokerit 5:6sn 2:2,1:2,2:1,0:0,0:1
16:00 Lada Togliatti - Ak Bars Kazan 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Salavat Yulaev Ufa 5:3 1:1,1:1,3:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg 6:2 1:0,2:1,3:1
14:30 Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskva 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
14:30 Barys Astana - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2 0:0,0:1,1:1
14:00 Avangard Omsk Region - Traktor Chelyabinsk 1:2 0:1,1:1,0:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Vityaz Chekhov 2:3 0:1,1:1,1:1
21.01.2016 18:30 Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk 2:0 0:0,2:0,0:0
17:30 Vityaz Chekhov - Severstal Cherepovets 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
17:30 Spartak Moscow - Amur Khabarovsk 2:1 1:0,1:1,0:0
17:30 Jokerit - Metallurg Novokuznetsk 6:2 1:1,2:0,3:1
17:30 SKA Saint Petersburg - Admiral Vladivostok 3:4sn 0:2,1:1,2:0,0:0,0:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - HC Sochi 0:3 0:0,0:0,0:3
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Lada Togliatti 1:5 0:3,1:1,0:1
14:30 Barys Astana - Avangard Omsk Region 2:7 0:4,1:1,1:2
20.01.2016 19:30 HC Slovan Bratislava - KHL Medvescak Zagreb 3:2 1:1,0:0,2:1
17:30 Dynamo Moskva - CSKA Moscow 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:0 1:0,0:0,0:0
19.01.2016 18:30 Dinamo Riga - Amur Khabarovsk 1:2 1:0,0:1,0:1
17:30 SKA Saint Petersburg - Metallurg Novokuznetsk 4:0 3:0,1:0,0:0
17:30 Vityaz Chekhov - HC Sochi 4:3 1:0,1:1,2:2
17:30 Spartak Moscow - Sibir Novosibirsk 3:4sn 2:2,0:0,1:1,0:0,0:1
17:30 Jokerit - Admiral Vladivostok 3:2 1:0,2:1,0:1
17:00 Ak Bars Kazan - Lada Togliatti 5:3 1:0,3:1,1:2
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Traktor Chelyabinsk 0:1 0:0,0:0,0:1
14:30 Barys Astana - Dinamo Minsk 4:2 0:0,3:1,1:1
18.01.2016 19:00 HC Slovan Bratislava - Dynamo Moskva 3:4 2:0,0:1,1:3
17:30 Severstal Cherepovets - Lokomotiv Yaroslavl 0:1 0:0,0:0,0:1
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk 6:3 0:1,3:2,3:0
17.01.2016 16:00 Dinamo Riga - Admiral Vladivostok 4:2 1:0,1:1,2:1
15:00 Jokerit - Amur Khabarovsk 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
15:00 SKA Saint Petersburg - Sibir Novosibirsk 6:2 2:2,3:0,1:0
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Traktor Chelyabinsk 1:2 1:1,0:0,0:1
15:00 Spartak Moscow - Metallurg Novokuznetsk 2:3 2:0,0:2,0:1
12:30 Barys Astana - Torpedo Nizhny Novgorod 5:2 1:0,2:2,2:0
12:30 Yugra Khanty-Mansiysk - CSKA Moscow 0:5 0:1,0:1,0:3
12:00 Avangard Omsk Region - Dinamo Minsk 8:1 4:0,2:0,2:1
16.01.2016 17:30 KHL Medvescak Zagreb - Dynamo Moskva 2:1 0:0,1:1,1:0
17:30 HC Slovan Bratislava - Vityaz Chekhov 4:2 2:1,1:0,1:1
15:00 HC Sochi - Lokomotiv Yaroslavl 2:5 1:2,0:0,1:3
15.01.2016 18:30 Dinamo Riga - Metallurg Novokuznetsk 4:3pp 1:3,0:0,2:0,1:0
17:30 Spartak Moscow - Admiral Vladivostok 5:4ppsn 4:2,0:0,0:2,0:0,1:0
17:30 Jokerit - Sibir Novosibirsk 2:1 1:0,1:0,0:1
17:30 SKA Saint Petersburg - Amur Khabarovsk 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - CSKA Moscow 0:2 0:2,0:0,0:0
17:00 Ak Bars Kazan - Yugra Khanty-Mansiysk 4:1 2:0,1:0,1:1
16:00 Lada Togliatti - Avtomobilist Yekaterinburg 0:2 0:1,0:0,0:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Torpedo Nizhny Novgorod 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Dinamo Minsk 4:3 1:1,2:0,1:2
15:00 Traktor Chelyabinsk - Severstal Cherepovets 2:1 2:0,0:1,0:0
14.01.2016 17:30 HC Sochi - Vityaz Chekhov 5:4 2:1,1:0,2:3
13.01.2016 18:30 Dinamo Riga - Avangard Omsk Region 1:2 1:0,0:2,0:0
17:30 Spartak Moscow - KHL Medvescak Zagreb 1:4 0:1,1:3,0:0
17:30 SKA Saint Petersburg - HC Slovan Bratislava 3:2 1:0,1:0,1:2
17:00 Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg 1:2 1:0,0:2,0:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Barys Astana 4:1 0:0,1:0,3:1
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Severstal Cherepovets 3:0 2:0,1:0,0:0
16:00 Lada Togliatti - Yugra Khanty-Mansiysk 5:2 1:1,2:1,2:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - CSKA Moscow 0:3 0:1,0:2,0:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Dinamo Minsk 5:1 1:1,1:0,3:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Torpedo Nizhny Novgorod 1:3 0:0,1:2,0:1
12.01.2016 17:30 Dynamo Moskva - Jokerit 3:2 2:0,1:2,0:0
11.01.2016 17:30 Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod 3:0 0:0,0:0,3:0
17:30 SKA Saint Petersburg - KHL Medvescak Zagreb 5:3 0:0,2:0,3:3
17:30 Spartak Moscow - HC Slovan Bratislava 0:4 0:2,0:1,0:1
17:00 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk Region 0:3 0:1,0:1,0:1
16:00 Lada Togliatti - Barys Astana 1:4 1:1,0:1,0:2
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Severstal Cherepovets 1:2 0:0,1:1,0:1
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - CSKA Moscow 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
10.01.2016 15:00 Dynamo Moskva - Dinamo Riga 2:1 0:0,1:0,1:1
15:00 Vityaz Chekhov - Jokerit 1:3 0:1,1:1,0:1
15:00 Dinamo Minsk - HC Sochi 2:3sn 0:0,0:0,2:2,0:0,0:1
12:30 Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk 2:6 1:0,0:1,1:5
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Salavat Yulaev Ufa 1:5 0:3,1:1,0:1
08:30 Amur Khabarovsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:3 0:1,1:2,1:0
08:00 Admiral Vladivostok - Traktor Chelyabinsk 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
09.01.2016 14:00 Lada Togliatti - Avangard Omsk Region 0:2 0:0,0:1,0:1
12:30 Avtomobilist Yekaterinburg - Severstal Cherepovets 0:2 0:1,0:0,0:1
08.01.2016 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Spartak Moscow 1:2 1:1,0:1,0:0
17:30 Jokerit - Dynamo Moskva 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:1
15:00 Vityaz Chekhov - Dinamo Riga 1:3 1:1,0:0,0:2
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - HC Sochi 5:1 3:1,1:0,1:0
15:00 Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:0 0:0,0:0,1:0
15:00 CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg 4:2 0:2,2:0,2:0
12:30 Sibir Novosibirsk - Salavat Yulaev Ufa 5:4sn 0:2,2:0,2:2,0:0,1:0
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Metallurg Magnitogorsk 3:7 0:1,0:2,3:4
08:30 Amur Khabarovsk - Traktor Chelyabinsk 5:3 4:0,1:2,0:1
08:00 Admiral Vladivostok - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:1 0:0,2:1,1:0
07.01.2016 12:00 Avangard Omsk Region - Avtomobilist Yekaterinburg 3:0 2:0,0:0,1:0
06.01.2016 18:30 Dinamo Riga - KHL Medvescak Zagreb 2:5 0:1,0:1,2:3
17:30 Dinamo Minsk - Lada Togliatti 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,0:1
17:00 HC Slovan Bratislava - Jokerit 4:2 1:0,1:1,2:1
15:30 CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 4:0 3:0,1:0,0:0
15:00 Vityaz Chekhov - SKA Saint Petersburg 2:4 2:0,0:2,0:2
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Ak Bars Kazan 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,1:0
15:00 Severstal Cherepovets - HC Sochi 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,1:0
12:30 Sibir Novosibirsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1 0:0,0:0,2:1
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Traktor Chelyabinsk 2:3 1:1,0:0,1:2
08:30 Amur Khabarovsk - Salavat Yulaev Ufa 5:4pp 1:1,3:2,0:1,1:0
08:00 Admiral Vladivostok - Metallurg Magnitogorsk 2:0 1:0,1:0,0:0
05.01.2016 14:30 Barys Astana - Avtomobilist Yekaterinburg 4:3 0:2,2:0,2:1
12:00 Avangard Omsk Region - Yugra Khanty-Mansiysk 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
04.01.2016 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Jokerit 2:4 1:0,0:3,1:1
18:30 Dinamo Riga - HC Slovan Bratislava 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
17:30 Dinamo Minsk - Ak Bars Kazan 2:4 1:1,1:2,0:1
15:00 Dynamo Moskva - SKA Saint Petersburg 5:1 1:1,2:0,2:0
15:00 Severstal Cherepovets - Lokomotiv Yaroslavl 1:2 1:0,0:2,0:0
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Lada Togliatti 4:0 2:0,2:0,0:0
15:00 CSKA Moscow - HC Sochi 1:2 0:0,1:1,0:1
12:30 Sibir Novosibirsk - Traktor Chelyabinsk 3:1 0:0,1:1,2:0
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
08:30 Amur Khabarovsk - Metallurg Magnitogorsk 0:1 0:0,0:1,0:0
08:00 Admiral Vladivostok - Salavat Yulaev Ufa 2:4 0:3,1:0,1:1
03.01.2016 12:30 Barys Astana - Yugra Khanty-Mansiysk 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:0
30.12.2015 17:30 Vityaz Chekhov - Spartak Moscow 3:6 2:2,1:2,0:2
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - KHL Medvescak Zagreb 2:4 1:0,1:2,0:2
15:00 Traktor Chelyabinsk - HC Slovan Bratislava 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
29.12.2015 17:30 HC Sochi - Sibir Novosibirsk 3:2 2:1,0:1,1:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Novokuznetsk 3:2 1:1,1:1,1:0
17:00 Ak Bars Kazan - Amur Khabarovsk 1:0 1:0,0:0,0:0
16:00 Lada Togliatti - Admiral Vladivostok 1:5 0:0,1:2,0:3
14:30 Barys Astana - CSKA Moscow 4:3 2:0,1:2,1:1
14:00 Avangard Omsk Region - Severstal Cherepovets 4:0 0:0,1:0,3:0
28.12.2015 18:30 Dinamo Riga - Torpedo Nizhny Novgorod 1:4 0:2,0:0,1:2
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Slovan Bratislava 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - KHL Medvescak Zagreb 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Moskva 2:1 1:1,0:0,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Vityaz Chekhov 3:0 0:0,2:0,1:0
27.12.2015 15:00 HC Sochi - Metallurg Novokuznetsk 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
15:00 Ak Bars Kazan - Admiral Vladivostok 2:3 1:1,0:1,1:1
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk 2:0 2:0,0:0,0:0
14:00 Lada Togliatti - Amur Khabarovsk 4:1 0:1,1:0,3:0
12:30 Barys Astana - Severstal Cherepovets 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0
12:00 Avangard Omsk Region - CSKA Moscow 0:3 0:0,0:0,0:3
26.12.2015 17:00 HC Slovan Bratislava - Torpedo Nizhny Novgorod 3:0 1:0,1:0,1:0
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Vityaz Chekhov 5:3 3:0,0:3,2:0
12:30 Salavat Yulaev Ufa - SKA Saint Petersburg 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
12:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Dynamo Moskva 2:5 0:1,0:3,2:1
12:30 Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moscow 4:0 3:0,1:0,0:0
25.12.2015 17:30 HC Sochi - Amur Khabarovsk 6:4 2:3,0:0,4:1
17:30 Severstal Cherepovets - Ak Bars Kazan 3:4pp 2:1,1:2,0:0,0:1
17:30 CSKA Moscow - Lada Togliatti 1:2 1:1,0:1,0:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Admiral Vladivostok 3:0 1:0,2:0,0:0
24.12.2015 15:30 Traktor Chelyabinsk - Dynamo Moskva 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
15:30 Salavat Yulaev Ufa - Spartak Moscow 1:2 0:1,0:1,1:0
15:00 KHL Medvescak Zagreb - Dinamo Minsk 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - SKA Saint Petersburg 4:5 1:2,0:3,3:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Vityaz Chekhov 2:3 0:1,2:1,0:1
14:30 Sibir Novosibirsk - Barys Astana 5:1 1:1,2:0,2:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Avangard Omsk Region 3:4sn 1:2,1:0,1:1,0:0,0:1
23.12.2015 17:30 HC Sochi - Admiral Vladivostok 1:4 0:0,1:3,0:1
17:30 Severstal Cherepovets - Lada Togliatti 4:3sn 1:0,1:0,1:3,0:0,1:0
17:30 CSKA Moscow - Ak Bars Kazan 2:1 2:1,0:0,0:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Amur Khabarovsk 4:1 1:0,0:0,3:1
22.12.2015 19:30 HC Slovan Bratislava - Dinamo Minsk 4:2 1:0,1:2,2:0
18:30 KHL Medvescak Zagreb - Dinamo Riga 0:3 0:0,0:1,0:2
17:30 Spartak Moscow - Jokerit 1:3 0:2,0:0,1:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - SKA Saint Petersburg 6:5pp 1:2,1:2,3:1,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Vityaz Chekhov 4:2 0:1,1:0,3:1
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Avtomobilist Yekaterinburg 3:2 1:2,2:0,0:0
14:30 Salavat Yulaev Ufa - Dynamo Moskva 2:0 0:0,1:0,1:0
14:30 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk Region 0:3 0:2,0:0,0:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Barys Astana 2:6 0:3,2:2,0:1
14.12.2015 17:30 Jokerit - KHL Medvescak Zagreb 4:1 1:0,1:1,2:0
13.12.2015 16:00 Dinamo Riga - Dinamo Minsk 3:5 0:2,2:1,1:2
11.12.2015 19:00 HC Slovan Bratislava - Lokomotiv Yaroslavl 0:1 0:1,0:0,0:0
18:30 KHL Medvescak Zagreb - HC Sochi 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,1:0
17:30 SKA Saint Petersburg - Metallurg Magnitogorsk 5:3 1:0,2:2,2:1
17:30 Vityaz Chekhov - Ak Bars Kazan 3:2 1:0,0:2,2:0
17:30 Dynamo Moskva - Lada Togliatti 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
17:30 Spartak Moscow - Salavat Yulaev Ufa 3:1 0:0,0:1,3:0
17:30 Severstal Cherepovets - Dinamo Minsk 0:5 0:3,0:1,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - CSKA Moscow 0:3 0:1,0:0,0:2
10:30 Amur Khabarovsk - Avangard Omsk Region 2:4 0:0,0:3,2:1
10:30 Admiral Vladivostok - Barys Astana 6:3 2:0,3:1,1:2
10.12.2015 18:30 Dinamo Riga - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:1 0:1,2:0,2:0
17:30 Jokerit - Traktor Chelyabinsk 5:4sn 2:2,1:2,1:0,0:0,1:0
14:30 Sibir Novosibirsk - Yugra Khanty-Mansiysk 5:2 3:0,1:2,1:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2:3 1:2,0:1,1:0
10:30 Amur Khabarovsk - Avangard Omsk Region 2:0 0:0,0:0,2:0
10:30 Admiral Vladivostok - Barys Astana 4:2 1:0,2:0,1:2
09.12.2015 20:00 KHL Medvescak Zagreb - Lokomotiv Yaroslavl 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
19:00 HC Slovan Bratislava - HC Sochi 4:5 2:1,1:3,1:1
17:30 Dynamo Moskva - Ak Bars Kazan 0:2 0:1,0:1,0:0
17:30 Spartak Moscow - Metallurg Magnitogorsk 3:2sn 1:2,0:0,1:0,0:0,1:0
17:30 Vityaz Chekhov - Lada Togliatti 0:2 0:0,0:0,0:2
17:30 SKA Saint Petersburg - Salavat Yulaev Ufa 5:3 2:1,0:2,3:0
17:30 Dinamo Minsk - CSKA Moscow 1:3 0:1,0:1,1:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovets 3:1 3:0,0:0,0:1
08.12.2015 18:30 Dinamo Riga - Traktor Chelyabinsk 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
17:30 Jokerit - Neftekhimik Nizhnekamsk 6:5pp 1:1,2:3,2:1,1:0
14:30 Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg 4:2 0:0,2:2,2:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3 0:2,1:0,1:1
10:30 Amur Khabarovsk - Barys Astana 3:2 1:0,1:1,1:1
10:30 Admiral Vladivostok - Avangard Omsk Region 0:1 0:0,0:1,0:0
07.12.2015 17:30 HC Sochi - Metallurg Magnitogorsk 2:1 1:0,1:1,0:0
17:30 Dynamo Moskva - Severstal Cherepovets 4:2 2:0,1:1,1:1
17:30 Vityaz Chekhov - CSKA Moscow 1:2 1:1,0:1,0:0
17:00 Ak Bars Kazan - Torpedo Nizhny Novgorod 2:1 1:0,1:0,0:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Yulaev Ufa 1:3 0:0,0:1,1:2
06.12.2015 15:00 Spartak Moscow - Traktor Chelyabinsk 5:1 1:0,2:1,2:0
15:00 SKA Saint Petersburg - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
08:00 Amur Khabarovsk - Yugra Khanty-Mansiysk 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
08:00 Admiral Vladivostok - Avtomobilist Yekaterinburg 3:2 2:0,1:0,0:2
05.12.2015 15:00 Vityaz Chekhov - Severstal Cherepovets 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0
15:00 Dynamo Moskva - CSKA Moscow 2:1ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
15:00 Ak Bars Kazan - Dinamo Riga 2:3 1:1,1:1,0:1
15:00 HC Sochi - Salavat Yulaev Ufa 7:5 5:1,2:3,0:1
14:00 Lada Togliatti - Jokerit 1:3 0:2,1:1,0:0
12:30 Barys Astana - KHL Medvescak Zagreb 6:1 1:1,4:0,1:0
12:00 Avangard Omsk Region - HC Slovan Bratislava 5:3 2:0,2:1,1:2
04.12.2015 17:30 Spartak Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:5 1:1,2:1,0:3
17:30 Dinamo Minsk - Metallurg Novokuznetsk 5:4sn 3:1,1:2,0:1,0:0,1:0
17:30 SKA Saint Petersburg - Traktor Chelyabinsk 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Sibir Novosibirsk 3:2ppsn 2:1,0:1,0:0,0:0,1:0
10:30 Admiral Vladivostok - Yugra Khanty-Mansiysk 4:3 1:0,2:3,1:0
10:30 Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2:1 0:0,2:0,0:1
03.12.2015 17:30 HC Sochi - Dinamo Riga 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets 3:1 0:1,1:0,2:0
17:00 Ak Bars Kazan - Jokerit 4:1 1:0,2:1,1:0
14:30 Barys Astana - HC Slovan Bratislava 5:4pp 2:2,2:2,0:0,1:0
14:00 Avangard Omsk Region - KHL Medvescak Zagreb 6:3 2:0,2:1,2:2
02.12.2015 17:30 Dinamo Minsk - Sibir Novosibirsk 2:3pp 0:1,0:0,2:1,0:1
17:30 SKA Saint Petersburg - Spartak Moscow 5:0 1:0,3:0,1:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Novokuznetsk 2:4 0:0,1:2,1:2
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Magnitogorsk 6:2 2:0,3:1,1:1
01.12.2015 17:30 Jokerit - Lada Togliatti 1:3 0:2,0:1,1:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - KHL Medvescak Zagreb 4:1 0:0,2:1,2:0
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - HC Slovan Bratislava 4:3 2:2,2:0,0:1
14:00 Avangard Omsk Region - Vityaz Chekhov 3:1 1:1,0:0,2:0
12:30 Barys Astana - Dynamo Moskva 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
30.11.2015 17:30 Severstal Cherepovets - Sibir Novosibirsk 1:2 0:0,1:1,0:1
17:30 Dinamo Minsk - Amur Khabarovsk 3:1 0:1,1:0,2:0
17:30 HC Sochi - SKA Saint Petersburg 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moscow 4:3ppsn 2:1,0:1,1:1,0:0,1:0
17:30 CSKA Moscow - Metallurg Novokuznetsk 3:0 2:0,0:0,1:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Admiral Vladivostok 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,0:1
14:30 Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 5:0 0:0,2:0,3:0
29.11.2015 16:00 Dinamo Riga - Lada Togliatti 2:0 1:0,1:0,0:0
15:00 Jokerit - Ak Bars Kazan 2:1 1:0,0:0,1:1
12:30 Barys Astana - Vityaz Chekhov 4:1 1:0,1:0,2:1
12:30 Traktor Chelyabinsk - Salavat Yulaev Ufa 1:3 0:0,1:1,0:2
12:30 Avtomobilist Yekaterinburg - KHL Medvescak Zagreb 0:1 0:0,0:1,0:0
12:30 Yugra Khanty-Mansiysk - HC Slovan Bratislava 1:3 0:0,1:1,0:2
12:00 Avangard Omsk Region - Dynamo Moskva 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
28.11.2015 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - SKA Saint Petersburg 2:3 0:2,2:1,0:0
15:00 CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk 3:1 2:0,0:1,1:0
15:00 Severstal Cherepovets - Metallurg Novokuznetsk 1:3 0:1,1:1,0:1
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Amur Khabarovsk 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
15:00 Dinamo Minsk - Admiral Vladivostok 5:3 0:1,4:0,1:2
15:00 HC Sochi - Spartak Moscow 2:1 1:0,1:1,0:0
27.11.2015 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - Vityaz Chekhov 3:8 1:0,0:4,2:4
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Dynamo Moskva 1:4 0:1,0:1,1:2
14:30 Barys Astana - Salavat Yulaev Ufa 1:4 0:2,0:0,1:2
26.11.2015 18:30 Dinamo Riga - Lokomotiv Yaroslavl 0:3 0:1,0:1,0:1
17:30 Severstal Cherepovets - Admiral Vladivostok 4:5sn 1:1,2:3,1:0,0:0,0:1
17:30 CSKA Moscow - Amur Khabarovsk 2:0 0:0,0:0,2:0
17:30 Jokerit - HC Sochi 2:5 1:0,1:3,0:2
17:00 Ak Bars Kazan - Spartak Moscow 6:1 0:1,3:0,3:0
16:00 Lada Togliatti - SKA Saint Petersburg 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
25.11.2015 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Dynamo Moskva 5:3 3:1,1:1,1:1
15:30 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk 1:4 0:2,0:1,1:1
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Vityaz Chekhov 3:2 1:0,2:2,0:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Salavat Yulaev Ufa 2:4 1:1,0:3,1:0
24.11.2015 19:30 KHL Medvescak Zagreb - Torpedo Nizhny Novgorod 2:1 1:0,1:1,0:0
19:00 HC Slovan Bratislava - Dinamo Minsk 4:1 1:0,0:1,3:0
18:30 Dinamo Riga - HC Sochi 1:2 0:1,0:0,1:1
17:30 Severstal Cherepovets - Amur Khabarovsk 1:4 1:2,0:0,0:2
17:30 CSKA Moscow - Admiral Vladivostok 5:1 2:0,1:0,2:1
17:30 Jokerit - Lokomotiv Yaroslavl 3:1 2:0,0:0,1:1
17:00 Ak Bars Kazan - SKA Saint Petersburg 3:2 1:0,0:1,2:1
16:00 Lada Togliatti - Spartak Moscow 1:2 0:2,1:0,0:0
23.11.2015 15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Yugra Khanty-Mansiysk 3:1 1:1,0:0,2:0
14:00 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk Region 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
22.11.2015 15:00 Vityaz Chekhov - Dinamo Minsk 2:4 1:1,1:1,0:2
15:00 Dynamo Moskva - Torpedo Nizhny Novgorod 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Traktor Chelyabinsk 3:0 2:0,1:0,0:0
21.11.2015 15:00 Jokerit - Barys Astana 2:0 0:0,0:0,2:0
15:00 HC Sochi - Avtomobilist Yekaterinburg 5:6pp 2:1,1:0,2:4,0:1
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Yugra Khanty-Mansiysk 3:1 1:1,0:0,2:0
15:00 CSKA Moscow - KHL Medvescak Zagreb 3:1 1:0,1:1,1:0
15:00 Severstal Cherepovets - HC Slovan Bratislava 1:2 0:1,0:1,1:0
15:00 Spartak Moscow - Avangard Omsk Region 3:1 1:1,1:0,1:0
12:30 Metallurg Magnitogorsk - Lada Togliatti 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:0
12:30 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 4:2 2:0,1:2,1:0
20.11.2015 17:30 Vityaz Chekhov - Torpedo Nizhny Novgorod 3:4sn 1:2,2:1,0:0,0:0,0:1
17:30 Dynamo Moskva - Dinamo Minsk 4:0 1:0,3:0,0:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
10:30 Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
10:30 Admiral Vladivostok - Metallurg Novokuznetsk 2:0 1:0,0:0,1:0
19.11.2015 17:30 CSKA Moscow - HC Slovan Bratislava 0:2 0:0,0:1,0:1
17:30 Severstal Cherepovets - KHL Medvescak Zagreb 4:0 1:0,1:0,2:0
17:30 SKA Saint Petersburg - Barys Astana 5:1 2:1,2:0,1:0
17:30 Jokerit - Avangard Omsk Region 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
17:30 HC Sochi - Yugra Khanty-Mansiysk 5:1 0:0,1:1,4:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avtomobilist Yekaterinburg 7:4 3:3,2:1,2:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Lada Togliatti 5:1 1:1,2:0,2:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
10:30 Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk 0:3 0:0,0:2,0:1
10:30 Admiral Vladivostok - Metallurg Novokuznetsk 2:1 1:0,0:0,1:1
17.11.2015 17:30 SKA Saint Petersburg - Avangard Omsk Region 1:3 0:0,1:3,0:0
17:30 Spartak Moscow - Barys Astana 2:5 0:2,1:1,1:2
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Lokomotiv Yaroslavl 2:4 0:0,0:3,2:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - Lada Togliatti 3:2sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - HC Sochi 3:2 1:1,1:1,1:0
10:30 Amur Khabarovsk - Metallurg Novokuznetsk 3:4 0:1,1:1,2:2
10:30 Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk 4:2 1:0,1:1,2:1
16.11.2015 19:30 HC Slovan Bratislava - Severstal Cherepovets 5:4 2:2,2:1,1:1
19:30 KHL Medvescak Zagreb - CSKA Moscow 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
17:30 Dinamo Minsk - Vityaz Chekhov 3:2 2:0,1:1,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Dynamo Moskva 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,0:1
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Riga 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Jokerit 2:4 1:0,0:2,1:2
15.11.2015 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Lada Togliatti 2:5 1:2,0:1,1:2
15:00 Spartak Moscow - HC Sochi 2:3 0:1,1:1,1:1
12:30 Traktor Chelyabinsk - Ak Bars Kazan 1:2 0:0,1:1,0:1
12:30 Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl 4:1 1:1,3:0,0:0
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Sibir Novosibirsk 3:1 0:1,1:0,2:0
14.11.2015 17:30 KHL Medvescak Zagreb - Severstal Cherepovets 4:2 1:1,3:0,0:1
17:30 HC Slovan Bratislava - CSKA Moscow 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,1:0
15:00 Dinamo Minsk - Dynamo Moskva 1:2 0:1,0:0,1:1
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Vityaz Chekhov 3:1 0:1,3:0,0:0
12:30 Avtomobilist Yekaterinburg - Jokerit 3:4sn 0:0,2:1,1:2,0:0,0:1
12:30 Barys Astana - Admiral Vladivostok 4:3 1:1,0:1,3:1
12:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Dinamo Riga 2:1 1:0,1:1,0:0
12:00 Avangard Omsk Region - Amur Khabarovsk 3:0 2:0,1:0,0:0
12.11.2015 17:30 SKA Saint Petersburg - Vityaz Chekhov 5:3 2:0,0:2,3:1
17:30 HC Sochi - Severstal Cherepovets 4:1 1:0,2:0,1:1
17:30 Dinamo Minsk - HC Slovan Bratislava 2:1 1:0,1:0,0:1
17:30 Spartak Moscow - Dynamo Moskva 0:3 0:1,0:1,0:1
17:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moscow 0:2 0:1,0:1,0:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - KHL Medvescak Zagreb 5:2 4:1,0:1,1:0
16:00 Lada Togliatti - Salavat Yulaev Ufa 3:0 2:0,0:0,1:0
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Neftekhimik Nizhnekamsk 0:4 0:3,0:0,0:1
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Traktor Chelyabinsk 3:1 0:0,3:0,0:1
14:30 Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk 0:7 0:3,0:0,0:4
14:30 Barys Astana - Jokerit 2:0 2:0,0:0,0:0
14:00 Avangard Omsk Region - Dinamo Riga 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Admiral Vladivostok 0:2 0:2,0:0,0:0
10.11.2015 17:30 SKA Saint Petersburg - Dynamo Moskva 3:2 1:2,1:0,1:0
17:30 HC Sochi - CSKA Moscow 2:4 2:0,0:1,0:3
17:30 Dinamo Minsk - KHL Medvescak Zagreb 1:4 0:1,1:1,0:2
17:30 Spartak Moscow - Vityaz Chekhov 2:1 0:0,2:0,0:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - HC Slovan Bratislava 5:3 3:0,2:1,0:2
17:00 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 3:2 1:1,0:1,2:0
16:00 Lada Togliatti - Metallurg Magnitogorsk 1:7 1:2,0:4,0:1
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelyabinsk 5:2 0:2,4:0,1:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1 2:0,0:1,0:0
14:30 Barys Astana - Dinamo Riga 5:1 0:0,1:0,4:1
14:30 Sibir Novosibirsk - Metallurg Novokuznetsk 6:4 0:0,2:4,4:0
14:00 Avangard Omsk Region - Jokerit 0:1 0:1,0:0,0:0
02.11.2015 17:30 Dinamo Minsk - Dinamo Riga 2:0 1:0,1:0,0:0
01.11.2015 17:30 KHL Medvescak Zagreb - HC Slovan Bratislava 6:2 2:0,1:1,3:1
15:00 Dynamo Moskva - Spartak Moscow 5:4sn 2:0,1:4,1:0,0:0,1:0
31.10.2015 15:00 Jokerit - Dinamo Riga 5:6sn 0:0,5:0,0:5,0:0,0:1
30.10.2015 19:00 HC Slovan Bratislava - Ak Bars Kazan 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
18:30 KHL Medvescak Zagreb - Lada Togliatti 1:4 0:1,1:2,0:1
17:30 Severstal Cherepovets - Dynamo Moskva 4:2 1:0,0:0,3:2
17:30 Dinamo Minsk - Salavat Yulaev Ufa 1:5 0:2,1:1,0:2
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk 2:4 1:1,0:1,1:2
14:30 Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk 2:1 0:1,0:0,2:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Admiral Vladivostok 3:4sn 1:1,1:0,1:2,0:0,0:1
29.10.2015 18:30 Dinamo Riga - Avtomobilist Yekaterinburg 5:4pp 0:2,2:2,2:0,1:0
17:30 Jokerit - Yugra Khanty-Mansiysk 6:1 1:1,2:0,3:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Lokomotiv Yaroslavl 4:3 2:0,1:2,1:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - HC Sochi 5:3 3:0,2:3,0:0
28.10.2015 19:30 KHL Medvescak Zagreb - Ak Bars Kazan 3:4 0:2,0:1,3:1
19:00 HC Slovan Bratislava - Lada Togliatti 2:5 0:2,0:2,2:1
17:30 Severstal Cherepovets - Vityaz Chekhov 2:3 1:3,0:0,1:0
17:30 Dinamo Minsk - Metallurg Magnitogorsk 6:4 2:3,2:1,2:0
17:30 CSKA Moscow - Dynamo Moskva 3:2 2:0,1:2,0:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Salavat Yulaev Ufa 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
14:30 Barys Astana - SKA Saint Petersburg 4:2 1:1,1:1,2:0
14:30 Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok 2:0 2:0,0:0,0:0
14:00 Avangard Omsk Region - Spartak Moscow 2:3pp 2:0,0:0,0:2,0:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Amur Khabarovsk 2:3ppsn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
27.10.2015 18:30 Dinamo Riga - Yugra Khanty-Mansiysk 7:1 4:0,2:1,1:0
17:30 Jokerit - Avtomobilist Yekaterinburg 4:1 1:1,1:0,2:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Sochi 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:1 0:0,1:0,1:1
26.10.2015 17:30 Dinamo Minsk - HC Slovan Bratislava 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,0:1
17:30 CSKA Moscow - Severstal Cherepovets 7:1 2:0,2:1,3:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Admiral Vladivostok 5:6 2:3,2:2,1:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Amur Khabarovsk 3:0 2:0,0:0,1:0
14:30 Barys Astana - Spartak Moscow 4:3pp 1:0,1:3,1:0,1:0
14:00 Avangard Omsk Region - SKA Saint Petersburg 1:4 0:1,0:0,1:3
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Sibir Novosibirsk 1:2 0:0,1:0,0:2
25.10.2015 15:00 Ak Bars Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
15:00 Vityaz Chekhov - Lokomotiv Yaroslavl 2:3 0:1,1:0,1:2
15:00 Dynamo Moskva - HC Sochi 2:4 1:2,1:0,0:2
14:00 Lada Togliatti - Traktor Chelyabinsk 4:2 2:0,0:2,2:0
24.10.2015 13:30 Yugra Khanty-Mansiysk - SKA Saint Petersburg 2:4 1:2,0:1,1:1
13:30 Metallurg Magnitogorsk - Dinamo Riga 1:3 0:1,1:1,0:1
13:30 Avtomobilist Yekaterinburg - Spartak Moscow 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
13:30 Salavat Yulaev Ufa - Jokerit 4:0 2:0,0:0,2:0
23.10.2015 19:30 KHL Medvescak Zagreb - Barys Astana 3:0 1:0,1:0,1:0
19:00 HC Slovan Bratislava - Avangard Omsk Region 0:3 0:1,0:2,0:0
18:30 Vityaz Chekhov - HC Sochi 3:1 1:0,1:1,1:0
18:30 Dynamo Moskva - Lokomotiv Yaroslavl 2:4 1:0,0:4,1:0
18:00 Ak Bars Kazan - Traktor Chelyabinsk 5:1 2:0,2:0,1:1
17:00 Lada Togliatti - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2 0:0,1:1,2:1
11:30 Admiral Vladivostok - Dinamo Minsk 5:2 0:1,2:1,3:0
11:30 Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod 1:3 1:1,0:0,0:2
22.10.2015 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - SKA Saint Petersburg 4:2 2:2,1:0,1:0
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Spartak Moscow 2:5 0:2,1:1,1:2
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Jokerit 2:3 1:0,0:2,1:1
16:00 Salavat Yulaev Ufa - Dinamo Riga 3:1 0:0,1:0,2:1
21.10.2015 19:30 KHL Medvescak Zagreb - Avangard Omsk Region 0:1 0:1,0:0,0:0
19:00 HC Slovan Bratislava - Barys Astana 5:3 3:1,0:2,2:0
15:30 Sibir Novosibirsk - CSKA Moscow 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Severstal Cherepovets 4:5pp 0:1,2:1,2:2,0:1
11:30 Amur Khabarovsk - Dinamo Minsk 4:2 1:0,2:0,1:2
11:30 Admiral Vladivostok - Torpedo Nizhny Novgorod 3:8 0:2,2:4,1:2
20.10.2015 18:30 HC Sochi - Jokerit 3:0 1:0,2:0,0:0
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Lada Togliatti 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Riga 3:1 0:0,2:0,1:1
16:00 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 2:1 1:1,1:0,0:0
19.10.2015 19:30 KHL Medvescak Zagreb - Yugra Khanty-Mansiysk 6:7sn 3:3,2:2,1:1,0:0,0:1
19:00 HC Slovan Bratislava - Avtomobilist Yekaterinburg 4:3sn 0:0,1:1,2:2,0:0,1:0
18:30 Vityaz Chekhov - Avangard Omsk Region 3:1 1:0,1:1,1:0
18:30 Dynamo Moskva - Barys Astana 1:2 1:0,0:0,0:2
15:30 Sibir Novosibirsk - Torpedo Nizhny Novgorod 4:1 1:0,2:0,1:1
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Dinamo Minsk 3:4sn 1:0,1:2,1:1,0:0,0:1
11:30 Amur Khabarovsk - Severstal Cherepovets 2:3 1:0,1:1,0:2
11:30 Admiral Vladivostok - CSKA Moscow 0:2 0:0,0:0,0:2
18.10.2015 16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit 3:1 0:0,1:1,2:0
16:00 SKA Saint Petersburg - Lada Togliatti 2:1 1:0,0:1,1:0
16:00 Spartak Moscow - Ak Bars Kazan 3:2 0:1,1:1,2:0
13:30 Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk 4:3pp 0:0,1:2,2:1,1:0
17.10.2015 17:30 KHL Medvescak Zagreb - Avtomobilist Yekaterinburg 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
17:00 HC Slovan Bratislava - Yugra Khanty-Mansiysk 6:0 3:0,3:0,0:0
16:00 Vityaz Chekhov - Barys Astana 4:3sn 0:0,3:3,0:0,0:0,1:0
16:00 Dynamo Moskva - Avangard Omsk Region 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
13:30 Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
12:00 Metallurg Novokuznetsk - Torpedo Nizhny Novgorod 3:4pp 2:1,1:1,0:1,0:1
09:00 Admiral Vladivostok - Severstal Cherepovets 1:4 0:3,0:0,1:1
09:00 Amur Khabarovsk - CSKA Moscow 3:2 1:0,1:1,1:1
16.10.2015 18:30 SKA Saint Petersburg - Ak Bars Kazan 1:3 1:1,0:1,0:1
18:30 HC Sochi - Traktor Chelyabinsk 2:3sn 0:0,2:2,0:0,0:0,0:1
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:2 1:0,3:1,0:1
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa 4:6 0:2,2:3,2:1
15.10.2015 18:30 Dynamo Moskva - Yugra Khanty-Mansiysk 2:0 0:0,2:0,0:0
18:30 Vityaz Chekhov - Avtomobilist Yekaterinburg 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
15:30 Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovets 3:2 2:1,1:0,0:1
14:00 Metallurg Novokuznetsk - CSKA Moscow 0:1 0:0,0:1,0:0
14.10.2015 18:30 Spartak Moscow - SKA Saint Petersburg 1:3 0:0,1:1,0:2
18:30 HC Sochi - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
18:30 Dinamo Riga - Salavat Yulaev Ufa 3:5 2:1,1:1,0:3
18:00 Jokerit - Metallurg Magnitogorsk 4:2 0:0,3:0,1:2
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Traktor Chelyabinsk 3:0 0:0,2:0,1:0
15:30 Barys Astana - Amur Khabarovsk 2:3 1:2,1:0,0:1
15:00 Avangard Omsk Region - Admiral Vladivostok 6:5sn 1:1,2:2,2:2,0:0,1:0
13.10.2015 18:30 Dynamo Moskva - Avtomobilist Yekaterinburg 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
18:30 Vityaz Chekhov - Yugra Khanty-Mansiysk 1:0 0:0,1:0,0:0
18:00 Ak Bars Kazan - HC Slovan Bratislava 0:1 0:0,0:1,0:0
18:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Minsk 2:1 1:0,0:0,1:1
17:00 Lada Togliatti - KHL Medvescak Zagreb 5:2 1:1,0:0,4:1
12.10.2015 18:30 Spartak Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 0:2 0:1,0:1,0:0
18:30 Dinamo Riga - Metallurg Magnitogorsk 1:2 0:0,0:1,1:1
18:30 SKA Saint Petersburg - HC Sochi 1:2 1:1,0:0,0:1
18:00 Jokerit - Salavat Yulaev Ufa 1:5 1:1,0:3,0:1
16:00 Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:3 0:0,1:1,0:2
15:30 Barys Astana - Admiral Vladivostok 5:3 1:1,2:1,2:1
15:00 Avangard Omsk Region - Amur Khabarovsk 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
11.10.2015 16:00 CSKA Moscow - Dinamo Minsk 2:1 1:0,0:1,1:0
16:00 Severstal Cherepovets - Torpedo Nizhny Novgorod 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
16:00 Ak Bars Kazan - KHL Medvescak Zagreb 2:0 1:0,0:0,1:0
15:00 Lada Togliatti - HC Slovan Bratislava 2:1 1:0,1:1,0:0
10.10.2015 16:00 SKA Saint Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 0:3 0:2,0:1,0:0
16:00 Spartak Moscow - HC Sochi 4:3 2:0,0:2,2:1
13:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Admiral Vladivostok 3:0 0:0,2:0,1:0
13:30 Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk 2:0 0:0,2:0,0:0
13:30 Barys Astana - Sibir Novosibirsk 3:6 3:2,0:2,0:2
13:00 Avangard Omsk Region - Metallurg Novokuznetsk 1:4 0:3,1:1,0:0
09.10.2015 18:30 CSKA Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod 1:4 0:2,0:0,1:2
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Jokerit 0:3 0:1,0:0,0:2
18:00 Ak Bars Kazan - Vityaz Chekhov 2:4 0:2,2:2,0:0
17:00 Lada Togliatti - Dynamo Moskva 0:5 0:2,0:1,0:2
16:00 Salavat Yulaev Ufa - KHL Medvescak Zagreb 2:5 0:3,2:1,0:1
16:00 Traktor Chelyabinsk - Dinamo Riga 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,1:0
16:00 Metallurg Magnitogorsk - HC Slovan Bratislava 2:3 0:2,1:1,1:0
08.10.2015 18:30 Dinamo Minsk - Severstal Cherepovets 1:3 0:1,1:1,0:1
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Admiral Vladivostok 1:3 0:0,1:2,0:1
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Amur Khabarovsk 0:1 0:0,0:1,0:0
15:30 Barys Astana - Metallurg Novokuznetsk 4:2 2:0,1:2,1:0
15:00 Avangard Omsk Region - Sibir Novosibirsk 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:0
07.10.2015 18:30 Ak Bars Kazan - Dynamo Moskva 3:2 1:0,1:0,1:2
18:30 HC Sochi - Spartak Moscow 2:6 1:0,1:2,0:4
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Dinamo Riga 3:1 0:0,2:1,1:0
17:00 Lada Togliatti - Vityaz Chekhov 1:0 0:0,1:0,0:0
16:00 Traktor Chelyabinsk - Jokerit 5:3 1:0,4:1,0:2
16:00 Metallurg Magnitogorsk - KHL Medvescak Zagreb 3:2pp 0:0,0:1,2:1,1:0
16:00 Salavat Yulaev Ufa - HC Slovan Bratislava 3:2 3:1,0:1,0:0
06.10.2015 18:30 Severstal Cherepovets - CSKA Moscow 2:1 1:1,0:0,1:0
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Novokuznetsk 2:1 0:0,1:1,1:0
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Sibir Novosibirsk 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
05.10.2015 18:30 Dinamo Minsk - Barys Astana 6:2 0:1,5:1,1:0
18:30 HC Sochi - Dynamo Moskva 4:3 1:0,1:0,2:3
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Chekhov 3:1 1:0,1:1,1:0
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - SKA Saint Petersburg 3:4sn 0:1,1:0,2:2,0:0,0:1
18:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Avangard Omsk Region 3:2sn 1:2,0:0,1:0,0:0,1:0
17:00 Lada Togliatti - Dinamo Riga 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
16:00 Traktor Chelyabinsk - Spartak Moscow 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
04.10.2015 17:30 HC Slovan Bratislava - Metallurg Magnitogorsk 2:5 0:1,0:1,2:3
17:30 KHL Medvescak Zagreb - Salavat Yulaev Ufa 2:3 1:0,0:1,1:2
15:00 Jokerit - CSKA Moscow 1:3 0:1,1:0,0:2
13:30 Avtomobilist Yekaterinburg - Sibir Novosibirsk 2:3sn 2:0,0:1,0:1,0:0,0:1
13:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Metallurg Novokuznetsk 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,1:0
09:00 Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk 2:0 1:0,0:0,1:0
03.10.2015 16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Spartak Moscow 3:0 0:0,2:0,1:0
16:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Astana 2:0 0:0,1:0,1:0
16:00 Dinamo Minsk - Avangard Omsk Region 4:2 0:2,0:0,4:0
16:00 HC Sochi - Vityaz Chekhov 7:1 2:0,2:1,3:0
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskva 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
13:30 Traktor Chelyabinsk - SKA Saint Petersburg 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
02.10.2015 19:30 HC Slovan Bratislava - Salavat Yulaev Ufa 3:4pp 1:0,0:3,2:0,0:1
19:30 KHL Medvescak Zagreb - Metallurg Magnitogorsk 4:1 0:0,3:0,1:1
01.10.2015 18:30 CSKA Moscow - Barys Astana 4:3pp 1:2,2:0,0:1,1:0
18:30 Severstal Cherepovets - Avangard Omsk Region 3:4 2:3,1:0,0:1
18:30 Dinamo Riga - Spartak Moscow 4:3sn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:0
17:30 Jokerit - SKA Saint Petersburg 3:2 0:1,2:1,1:0
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Torpedo Nizhny Novgorod 3:2 1:1,1:1,1:0
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Dinamo Minsk 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
11:30 Amur Khabarovsk - Lada Togliatti 3:2 0:1,2:1,1:0
11:30 Admiral Vladivostok - Ak Bars Kazan 1:0 1:0,0:0,0:0
30.09.2015 19:30 KHL Medvescak Zagreb - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2pp 2:2,0:0,0:0,1:0
19:30 HC Slovan Bratislava - Traktor Chelyabinsk 1:3 1:1,0:1,0:1
18:30 Vityaz Chekhov - Salavat Yulaev Ufa 3:0 0:0,2:0,1:0
18:30 Dynamo Moskva - Metallurg Magnitogorsk 2:1 1:0,0:1,1:0
29.09.2015 18:30 Severstal Cherepovets - Barys Astana 5:4pp 0:2,3:1,1:1,1:0
18:30 SKA Saint Petersburg - Dinamo Riga 1:4 0:2,1:1,0:1
18:30 CSKA Moscow - Avangard Omsk Region 2:0 0:0,1:0,1:0
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Torpedo Nizhny Novgorod 3:2 1:0,1:1,1:1
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk 1:4 1:1,0:0,0:3
15:30 Sibir Novosibirsk - HC Sochi 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,1:0
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:4 1:1,0:3,0:0
11:30 Admiral Vladivostok - Lada Togliatti 1:0 0:0,1:0,0:0
11:30 Amur Khabarovsk - Ak Bars Kazan 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
28.09.2015 19:30 HC Slovan Bratislava - Neftekhimik Nizhnekamsk 0:3 0:0,0:1,0:2
19:30 KHL Medvescak Zagreb - Traktor Chelyabinsk 2:1 0:0,1:0,1:1
18:30 Vityaz Chekhov - Metallurg Magnitogorsk 2:7 2:3,0:3,0:1
18:30 Dynamo Moskva - Salavat Yulaev Ufa 6:3 2:0,1:0,3:3
27.09.2015 16:00 CSKA Moscow - Jokerit 5:2 1:0,2:0,2:2
16:00 Severstal Cherepovets - Yugra Khanty-Mansiysk 3:0 1:0,1:0,1:0
16:00 Spartak Moscow - Dinamo Riga 3:2 2:1,0:0,1:1
13:30 Sibir Novosibirsk - Lada Togliatti 5:4sn 0:1,1:1,3:2,0:0,1:0
12:00 Metallurg Novokuznetsk - Ak Bars Kazan 3:4sn 2:1,1:2,0:0,0:0,0:1
09:00 Amur Khabarovsk - HC Sochi 1:0 0:0,1:0,0:0
09:00 Admiral Vladivostok - Lokomotiv Yaroslavl 0:3 0:2,0:1,0:0
26.09.2015 16:00 Vityaz Chekhov - Traktor Chelyabinsk 1:4 1:1,0:2,0:1
16:00 Dynamo Moskva - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:0 1:0,1:0,1:0
25.09.2015 18:30 SKA Saint Petersburg - Jokerit 6:3 0:0,5:2,1:1
18:30 Dinamo Riga - HC Slovan Bratislava 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
18:30 Spartak Moscow - KHL Medvescak Zagreb 1:2 0:1,1:1,0:0
18:30 Dinamo Minsk - Avtomobilist Yekaterinburg 5:1 1:0,4:1,0:0
18:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Yugra Khanty-Mansiysk 6:0 4:0,1:0,1:0
15:30 Avangard Omsk Region - Barys Astana 2:4 1:1,1:2,0:1
15:30 Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan 5:4pp 0:2,2:1,2:1,1:0
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Lada Togliatti 2:0 0:0,1:0,1:0
11:30 Admiral Vladivostok - HC Sochi 0:2 0:0,0:0,0:2
11:30 Amur Khabarovsk - Lokomotiv Yaroslavl 0:1 0:0,0:0,0:1
24.09.2015 18:30 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:0 0:0,0:0,1:0
18:30 Dynamo Moskva - Traktor Chelyabinsk 3:1 1:0,1:1,1:0
23.09.2015 18:30 Dinamo Minsk - Yugra Khanty-Mansiysk 0:3 0:0,0:2,0:1
18:30 CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg 1:2 0:1,0:1,1:0
18:30 Dinamo Riga - KHL Medvescak Zagreb 1:2 1:0,0:2,0:0
18:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Avtomobilist Yekaterinburg 2:4 1:0,1:1,0:3
17:30 Jokerit - HC Slovan Bratislava 4:1 2:0,0:0,2:1
15:30 Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:0 0:0,1:0,0:0
14:00 Metallurg Novokuznetsk - HC Sochi 3:4sn 0:1,1:2,2:0,0:0,0:1
22.09.2015 18:30 Spartak Moscow - Severstal Cherepovets 2:1 0:0,1:1,1:0
16:00 Salavat Yulaev Ufa - Amur Khabarovsk 1:4 1:1,0:1,0:2
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Admiral Vladivostok 0:2 0:0,0:1,0:1
15:30 Barys Astana - Avangard Omsk Region 1:4 0:1,1:2,0:1
21.09.2015 19:30 KHL Medvescak Zagreb - Vityaz Chekhov 3:1 1:0,0:0,2:1
19:30 HC Slovan Bratislava - Dinamo Riga 3:2pp 0:0,0:1,2:1,1:0
18:30 Dynamo Moskva - SKA Saint Petersburg 3:2 0:1,2:1,1:0
20.09.2015 16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Admiral Vladivostok 2:3 1:1,0:2,1:0
16:00 HC Sochi - Dinamo Minsk 4:1 1:0,1:1,2:0
16:00 Ak Bars Kazan - Severstal Cherepovets 3:1 1:0,0:1,2:0
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod 3:1 1:1,0:0,2:0
15:00 Lada Togliatti - CSKA Moscow 2:4 1:2,1:1,0:1
13:30 Traktor Chelyabinsk - Amur Khabarovsk 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
13:30 Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Novokuznetsk 5:2 1:1,3:1,1:0
13:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Avangard Omsk Region 3:0 1:0,1:0,1:0
13:30 Salavat Yulaev Ufa - Sibir Novosibirsk 2:1 0:1,2:0,0:0
13:30 Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Astana 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
19.09.2015 17:30 HC Slovan Bratislava - Spartak Moscow 2:5 0:1,0:0,2:4
17:30 KHL Medvescak Zagreb - SKA Saint Petersburg 3:4 1:1,2:1,0:2
15:00 Jokerit - Vityaz Chekhov 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
18.09.2015 18:30 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk 4:0 1:0,2:0,1:0
18:30 HC Sochi - Torpedo Nizhny Novgorod 0:1 0:0,0:1,0:0
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Amur Khabarovsk 3:2 1:2,0:0,2:0
18:00 Ak Bars Kazan - CSKA Moscow 6:3 1:0,2:2,3:1
17:00 Lada Togliatti - Severstal Cherepovets 0:2 0:0,0:1,0:1
16:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Novokuznetsk 4:1 1:0,2:0,1:1
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Avangard Omsk Region 3:2pp 1:0,0:0,1:2,1:0
16:00 Traktor Chelyabinsk - Admiral Vladivostok 2:1ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 3:2ppsn 0:0,2:2,0:0,0:0,1:0
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Barys Astana 1:0 0:0,0:0,1:0
17.09.2015 19:30 KHL Medvescak Zagreb - Spartak Moscow 1:7 1:1,0:3,0:3
19:30 HC Slovan Bratislava - SKA Saint Petersburg 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
18:30 Dinamo Riga - Vityaz Chekhov 1:4 0:0,1:3,0:1
17:30 Jokerit - Dynamo Moskva 2:1 0:0,2:0,0:1
16.09.2015 18:30 Ak Bars Kazan - Dinamo Minsk 4:5 1:1,1:1,2:3
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Sibir Novosibirsk 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
17:00 Lada Togliatti - Torpedo Nizhny Novgorod 1:2 0:0,1:2,0:0
16:00 Salavat Yulaev Ufa - Barys Astana 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
16:00 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Novokuznetsk 2:3 1:2,1:0,0:1
15.09.2015 18:30 CSKA Moscow - Yugra Khanty-Mansiysk 4:0 0:0,4:0,0:0
18:30 SKA Saint Petersburg - Dynamo Moskva 2:4 0:1,1:2,1:1
18:30 Severstal Cherepovets - Avtomobilist Yekaterinburg 4:1 0:0,2:1,2:0
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Magnitogorsk 3:0 1:0,1:0,1:0
14.09.2015 19:30 KHL Medvescak Zagreb - HC Slovan Bratislava 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
18:30 Spartak Moscow - Dinamo Minsk 1:4 0:1,0:3,1:0
18:30 Vityaz Chekhov - Torpedo Nizhny Novgorod 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Novokuznetsk 1:0 0:0,0:0,1:0
16:00 Traktor Chelyabinsk - Sibir Novosibirsk 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
15:30 Avangard Omsk Region - HC Sochi 5:1 3:0,1:0,1:1
11:30 Amur Khabarovsk - Jokerit 2:3 2:0,0:3,0:0
11:30 Admiral Vladivostok - Dinamo Riga 2:4 0:1,1:1,1:2
13.09.2015 16:00 Severstal Cherepovets - Metallurg Magnitogorsk 3:4 0:2,2:2,1:0
16:00 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 3:4sn 0:2,2:0,1:1,0:0,0:1
16:00 CSKA Moscow - Avtomobilist Yekaterinburg 4:1 2:0,1:1,1:0
15:00 Lada Togliatti - Yugra Khanty-Mansiysk 1:2 0:0,0:2,1:0
12.09.2015 16:00 Vityaz Chekhov - HC Slovan Bratislava 2:5 0:1,0:3,2:1
13:30 Barys Astana - HC Sochi 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
13:30 Avangard Omsk Region - Lokomotiv Yaroslavl 3:0 1:0,0:0,2:0
09:00 Amur Khabarovsk - Dinamo Riga 3:2 3:0,0:2,0:0
09:00 Admiral Vladivostok - Jokerit 1:6 0:2,0:1,1:3
11.09.2015 18:30 Severstal Cherepovets - Salavat Yulaev Ufa 1:2 1:1,0:1,0:0
18:30 CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk 1:3 1:0,0:2,0:1
10.09.2015 18:30 Vityaz Chekhov - KHL Medvescak Zagreb 4:3sn 0:1,2:1,1:1,0:0,1:0
18:30 Torpedo Nizhny Novgorod - Traktor Chelyabinsk 3:0 0:0,2:0,1:0
18:30 Dinamo Minsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:1
18:30 Dynamo Moskva - HC Slovan Bratislava 1:2 0:1,1:1,0:0
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - HC Sochi 1:4 1:2,0:0,0:2
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Lokomotiv Yaroslavl 2:1 1:1,1:0,0:0
15:30 Avangard Omsk Region - Lada Togliatti 6:1 1:0,5:0,0:1
15:30 Sibir Novosibirsk - Dinamo Riga 4:1 1:0,1:0,2:1
15:30 Barys Astana - Ak Bars Kazan 3:1 1:1,1:0,1:0
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Jokerit 2:3 0:2,1:0,1:1
11:30 Amur Khabarovsk - Spartak Moscow 1:2 0:2,1:0,0:0
11:30 Admiral Vladivostok - SKA Saint Petersburg 1:5 1:0,0:3,0:2
09.09.2015 18:30 CSKA Moscow - Salavat Yulaev Ufa 5:2 1:0,1:2,3:0
08.09.2015 18:30 Dynamo Moskva - KHL Medvescak Zagreb 2:1 2:0,0:0,0:1
18:30 Dinamo Minsk - Traktor Chelyabinsk 4:0 1:0,2:0,1:0
18:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Lokomotiv Yaroslavl 2:3pp 0:2,0:0,2:0,0:1
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - HC Sochi 3:2 1:1,0:1,2:0
15:30 Avangard Omsk Region - Ak Bars Kazan 2:3sn 0:0,0:1,2:1,0:0,0:1
15:30 Sibir Novosibirsk - Jokerit 0:2 0:0,0:2,0:0
15:30 Barys Astana - Lada Togliatti 0:6 0:0,0:5,0:1
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Dinamo Riga 1:4 1:1,0:0,0:3
11:30 Amur Khabarovsk - SKA Saint Petersburg 0:3 0:0,0:2,0:1
11:30 Admiral Vladivostok - Spartak Moscow 4:1 1:1,1:0,2:0
06.09.2015 17:30 HC Slovan Bratislava - KHL Medvescak Zagreb 3:2 0:1,0:0,3:1
16:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Vityaz Chekhov 1:0 0:0,1:0,0:0
16:00 Severstal Cherepovets - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:4 0:2,1:1,0:1
16:00 CSKA Moscow - Traktor Chelyabinsk 3:0 0:0,2:0,1:0
13:30 Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow 2:1 2:1,0:0,0:0
13:30 Avtomobilist Yekaterinburg - Lada Togliatti 4:1 1:0,1:1,2:0
13:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Ak Bars Kazan 2:3 0:1,1:1,1:1
13:30 Barys Astana - Lokomotiv Yaroslavl 4:3 2:2,2:0,0:1
12:00 Metallurg Novokuznetsk - SKA Saint Petersburg 4:3 2:1,1:0,1:2
05.09.2015 13:30 Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk Region 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
09:00 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok 2:4 2:1,0:2,0:1
04.09.2015 18:30 Severstal Cherepovets - Traktor Chelyabinsk 0:3 0:0,0:1,0:2
18:30 Dynamo Moskva - Vityaz Chekhov 2:3 1:0,1:3,0:0
18:30 CSKA Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:1 2:0,0:0,2:1
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kazan 5:3 2:1,3:0,0:2
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Lada Togliatti 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
15:30 Sibir Novosibirsk - SKA Saint Petersburg 5:2 2:1,1:0,2:1
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Spartak Moscow 2:1 1:1,0:0,1:0
03.09.2015 19:30 KHL Medvescak Zagreb - Dinamo Riga 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
18:30 Lokomotiv Yaroslavl - HC Sochi 3:0 2:0,1:0,0:0
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Barys Astana 3:2sn 0:2,2:0,0:0,0:0,1:0
16:00 Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk Region 2:3 0:2,2:0,0:1
02.09.2015 18:30 Severstal Cherepovets - Torpedo Nizhny Novgorod 4:3sn 2:1,0:2,1:0,0:0,1:0
17:30 Jokerit - Dinamo Minsk 0:1 0:0,0:0,0:1
01.09.2015 19:30 KHL Medvescak Zagreb - Metallurg Novokuznetsk 4:3sn 2:1,0:1,1:1,0:0,1:0
18:30 Vityaz Chekhov - Amur Khabarovsk 2:1 0:0,2:1,0:0
18:30 CSKA Moscow - Dinamo Riga 5:0 1:0,2:0,2:0
18:30 Dynamo Moskva - Admiral Vladivostok 3:4sn 0:3,2:0,1:0,0:0,0:1
18:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk Region 1:4 0:0,0:3,1:1
17:00 HC Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk 2:3 0:0,2:2,0:1
16:00 Salavat Yulaev Ufa - Avtomobilist Yekaterinburg 4:5 1:2,1:1,2:2
16:00 Traktor Chelyabinsk - Barys Astana 2:1 1:0,1:0,0:1
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Yugra Khanty-Mansiysk 6:2 1:0,2:1,3:1
31.08.2015 18:30 HC Sochi - Lokomotiv Yaroslavl 2:1 1:1,0:0,1:0
18:30 Severstal Cherepovets - SKA Saint Petersburg 0:3 0:1,0:0,0:2
18:30 Spartak Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod 2:5 1:0,1:4,0:1
17:00 Lada Togliatti - Ak Bars Kazan 1:4 0:2,0:2,1:0
30.08.2015 17:30 HC Slovan Bratislava - Metallurg Novokuznetsk 6:0 3:0,1:0,2:0
17:30 KHL Medvescak Zagreb - Sibir Novosibirsk 4:2 2:0,1:2,1:0
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Barys Astana 5:2 0:0,3:0,2:2
16:00 Dynamo Moskva - Amur Khabarovsk 7:2 3:0,4:1,0:1
16:00 Vityaz Chekhov - Admiral Vladivostok 5:4pp 2:1,0:2,2:1,1:0
16:00 Dinamo Minsk - Dinamo Riga 0:4 0:0,0:2,0:2
13:30 Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1:2 0:2,1:0,0:0
13:30 Salavat Yulaev Ufa - Yugra Khanty-Mansiysk 4:2 3:0,1:2,0:0
13:30 Traktor Chelyabinsk - Avangard Omsk Region 1:2 1:2,0:0,0:0
29.08.2015 16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan 3:1 0:0,1:1,2:0
16:00 SKA Saint Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod 1:3 1:2,0:0,0:1
16:00 Spartak Moscow - Lada Togliatti 1:3 0:1,1:1,0:1
15:00 Jokerit - CSKA Moscow 3:0 0:0,2:0,1:0
28.08.2015 19:30 HC Slovan Bratislava - Amur Khabarovsk 0:1 0:0,0:0,0:1
19:30 KHL Medvescak Zagreb - Admiral Vladivostok 3:1 1:0,1:1,1:0
18:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1:2 1:0,0:2,0:0
18:30 Vityaz Chekhov - Sibir Novosibirsk 1:5 0:5,1:0,0:0
18:30 Dynamo Moskva - Metallurg Novokuznetsk 4:3 1:1,1:1,2:1
16:00 Traktor Chelyabinsk - Yugra Khanty-Mansiysk 3:5 0:2,3:1,0:2
27.08.2015 18:30 CSKA Moscow - Spartak Moscow 5:2 2:1,2:0,1:1
18:30 SKA Saint Petersburg - Dinamo Minsk 2:1 1:0,0:1,1:0
18:30 Dinamo Riga - Severstal Cherepovets 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
18:30 HC Sochi - Ak Bars Kazan 0:1 0:0,0:1,0:0
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Lada Togliatti 2:0 1:0,1:0,0:0
17:30 Jokerit - Torpedo Nizhny Novgorod 5:1 1:0,1:1,3:0
15:30 Barys Astana - Salavat Yulaev Ufa 5:3 1:1,2:1,2:1
15:30 Avangard Omsk Region - Metallurg Magnitogorsk 3:4sn 0:2,2:0,1:1,0:0,0:1
26.08.2015 19:30 HC Slovan Bratislava - Admiral Vladivostok 1:3 0:1,1:1,0:1
19:30 KHL Medvescak Zagreb - Amur Khabarovsk 2:3sn 0:0,2:2,0:0,0:0,0:1
18:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:1 1:0,0:0,1:1
18:30 Vityaz Chekhov - Metallurg Novokuznetsk 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
18:30 Dynamo Moskva - Sibir Novosibirsk 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
16:00 Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2:1ppsn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
25.08.2015 18:30 HC Sochi - Lada Togliatti 4:2 0:0,1:0,3:2
18:30 Spartak Moscow - Dinamo Minsk 4:3pp 1:0,0:1,2:2,1:0
18:30 Dinamo Riga - Ak Bars Kazan 3:1 0:0,1:1,2:0
18:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
17:30 Jokerit - Severstal Cherepovets 3:2 0:0,2:1,1:1
15:30 Avangard Omsk Region - Salavat Yulaev Ufa 4:2 0:1,3:0,1:1
15:30 Barys Astana - Metallurg Magnitogorsk 1:2 1:0,0:0,0:2
24.08.2015 18:30 SKA Saint Petersburg - CSKA Moscow 3:4pp 0:0,2:2,1:1,0:1