KHL - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
26.02.2009 18:30 Dinamo Riga - Amur Khabarovsk 0:1 0:0,0:0,0:1
18:00 Dinamo Minsk - Metallurg Novokuznetsk 2:4 2:1,0:1,0:2
17:45 CSKA Moscow - HK MVD Tver 3:2 0:2,2:0,1:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Traktor Chelyabinsk 3:1 1:0,0:0,2:1
17:00 SKA Saint Petersburg - Salavat Yulaev Ufa 5:4pp 2:1,1:0,1:3,1:0
17:00 Atlant Moscow Region - Spartak Moscow 3:2 2:2,0:0,1:0
17:00 Severstal Cherepovets - Metallurg Magnitogorsk 1:2 0:0,1:1,0:1
14:00 Barys Astana - Vityaz Chekhov 6:4 4:1,2:1,0:2
25.02.2009 18:30 Dinamo Riga - Amur Khabarovsk 2:1 2:1,0:0,0:0
18:00 Dinamo Minsk - Metallurg Novokuznetsk 2:1 0:0,0:1,2:0
17:30 Dynamo Moskva - Sibir Novosibirsk 3:4 1:3,1:0,1:1
16:30 Khimik Voskresensk - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:4 0:3,0:0,1:1
14:00 Barys Astana - Torpedo Nizhny Novgorod 5:2 1:1,2:1,2:0
24.02.2009 17:30 Spartak Moscow - HK MVD Tver 5:2 1:1,2:0,2:1
17:00 Severstal Cherepovets - Salavat Yulaev Ufa 0:4 0:2,0:1,0:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Magnitogorsk 6:2 2:1,3:1,1:0
17:00 SKA Saint Petersburg - Traktor Chelyabinsk 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,1:0
16:30 Khimik Voskresensk - Lada Togliatti 0:2 0:1,0:1,0:0
14:00 Avangard Omsk Region - Ak Bars Kazan 1:3 0:0,1:1,0:2
23.02.2009 18:30 Dinamo Riga - Metallurg Novokuznetsk 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
18:00 Dinamo Minsk - Sibir Novosibirsk 2:7 0:2,1:3,1:2
15:00 Dynamo Moskva - Amur Khabarovsk 2:0 1:0,0:0,1:0
15:00 Vityaz Chekhov - Atlant Moscow Region 0:4 0:1,0:3,0:0
14:00 Barys Astana - Neftekhimik Nizhnekamsk 6:5 4:0,2:4,0:1
11:00 CSKA Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod 4:2 1:1,1:1,2:0
22.02.2009 15:00 SKA Saint Petersburg - Metallurg Magnitogorsk 3:0 1:0,2:0,0:0
15:00 Severstal Cherepovets - Traktor Chelyabinsk 3:0 1:0,1:0,1:0
15:00 Khimik Voskresensk - Ak Bars Kazan 1:4 0:2,0:1,1:1
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Yulaev Ufa 3:1 1:0,0:1,2:0
12:00 Barys Astana - Lada Togliatti 3:4sn 1:3,0:0,2:0,0:0,0:1
21.02.2009 16:00 Dinamo Minsk - Amur Khabarovsk 3:2 2:1,0:0,1:1
16:00 Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
15:00 HK MVD Tver - Vityaz Chekhov 7:1 2:0,2:1,3:0
15:00 Dynamo Moskva - Metallurg Novokuznetsk 6:1 1:1,4:0,1:0
15:00 Spartak Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod 5:3 3:1,0:1,2:1
12:00 Avangard Omsk Region - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:5pp 2:1,2:1,0:2,0:1
20.02.2009 18:30 Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk 6:4 3:1,2:2,1:1
17:45 CSKA Moscow - Traktor Chelyabinsk 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
17:00 Atlant Moscow Region - Salavat Yulaev Ufa 0:1 0:0,0:0,0:1
14:00 Barys Astana - Ak Bars Kazan 0:3 0:1,0:1,0:1
14:00 Avangard Omsk Region - Lada Togliatti 0:3 0:0,0:2,0:1
19.02.2009 17:30 Dynamo Moskva - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:4 0:2,0:1,1:1
17:30 Spartak Moscow - Metallurg Novokuznetsk 2:1 0:0,0:0,2:1
17:00 Vityaz Chekhov - Torpedo Nizhny Novgorod 3:5 2:1,0:3,1:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - HK MVD Tver 1:4 0:1,0:2,1:1
18.02.2009 17:30 Dynamo Moskva - Ak Bars Kazan 2:5 1:2,1:1,0:2
17.02.2009 15:00 Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk Region 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:1
16.02.2009 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Riga 4:5pp 1:1,2:1,1:2,0:1
17:00 Atlant Moscow Region - CSKA Moscow 2:7 2:1,0:1,0:5
15:30 Traktor Chelyabinsk - Khimik Voskresensk 4:1 2:0,0:1,2:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Barys Astana 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
14:00 Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl 5:3 3:1,1:1,1:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Severstal Cherepovets 6:4 0:2,5:1,1:1
10:00 Amur Khabarovsk - SKA Saint Petersburg 2:3 1:1,1:0,0:2
15.02.2009 15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Dynamo Moskva 3:2 0:1,1:0,2:1
15:00 Ak Bars Kazan - Lada Togliatti 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
15:00 HK MVD Tver - Dinamo Minsk 6:5sn 3:2,1:0,1:3,0:0,1:0
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Vityaz Chekhov 10:2 3:1,3:1,4:0
13:00 Traktor Chelyabinsk - Avangard Omsk Region 3:6 1:2,1:2,1:2
14.02.2009 15:00 Atlant Moscow Region - Dinamo Riga 4:2 0:1,3:0,1:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Barys Astana 5:2 2:0,1:1,2:1
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Khimik Voskresensk 3:5 0:1,2:1,1:3
12:00 Sibir Novosibirsk - SKA Saint Petersburg 2:3 0:3,1:0,1:0
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:2 0:1,1:0,0:1
08:00 Amur Khabarovsk - Severstal Cherepovets 1:5 0:2,1:1,0:2
13.02.2009 17:45 CSKA Moscow - Spartak Moscow 0:2 0:1,0:1,0:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Vityaz Chekhov 5:2 4:1,1:0,0:1
17:00 HK MVD Tver - Dynamo Moskva 1:4 1:3,0:0,0:1
17:00 Ak Bars Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1 1:1,0:0,1:0
17:00 Atlant Moscow Region - Dinamo Minsk 4:2 1:1,0:0,3:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk Region 3:1 1:0,0:0,2:1
12.02.2009 17:00 HK MVD Tver - Dinamo Riga 2:4 2:2,0:2,0:0
15:30 Traktor Chelyabinsk - Barys Astana 3:1 2:0,1:1,0:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Khimik Voskresensk 4:3 2:1,1:2,1:0
14:00 Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovets 2:3 0:0,1:2,1:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - SKA Saint Petersburg 0:1 0:1,0:0,0:0
10:00 Amur Khabarovsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
11.02.2009 17:30 Dynamo Moskva - Atlant Moscow Region 4:2 0:0,2:2,2:0
17:00 Ak Bars Kazan - Vityaz Chekhov 4:2 0:1,1:1,3:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Minsk 3:2 2:0,0:1,1:1
15:30 Lada Togliatti - Avangard Omsk Region 2:0 0:0,0:0,2:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moscow 5:4sn 2:2,0:1,2:1,0:0,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Spartak Moscow 2:1 0:1,2:0,0:0
10:00 Amur Khabarovsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:5 0:3,1:1,1:1
03.02.2009 15:30 Lada Togliatti - Metallurg Magnitogorsk 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
01.02.2009 16:00 Dinamo Minsk - Spartak Moscow 0:2 0:0,0:1,0:1
15:00 HK MVD Tver - CSKA Moscow 2:0 2:0,0:0,0:0
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk 5:1 2:0,2:0,1:1
14:00 Lada Togliatti - Salavat Yulaev Ufa 5:2 1:2,2:0,2:0
12:00 Avangard Omsk Region - Sibir Novosibirsk 7:1 1:1,3:0,3:0
11:00 Dynamo Moskva - Torpedo Nizhny Novgorod 4:2 1:0,2:2,1:0
30.01.2009 17:30 Dynamo Moskva - Spartak Moscow 4:1 1:1,2:0,1:0
17:00 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,1:0
17:00 SKA Saint Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,0:1
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Traktor Chelyabinsk 2:4 0:0,1:2,1:2
17:00 Severstal Cherepovets - Atlant Moscow Region 0:6 0:2,0:1,0:3
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - HK MVD Tver 7:2 3:0,2:2,2:0
16:30 Khimik Voskresensk - Metallurg Novokuznetsk 1:3 0:1,1:0,0:2
14:00 Avangard Omsk Region - Amur Khabarovsk 2:5 1:2,1:0,0:3
14:00 Barys Astana - Sibir Novosibirsk 3:4sn 1:0,0:2,2:1,0:0,0:1
29.01.2009 18:30 Dinamo Riga - CSKA Moscow 2:6 2:4,0:2,0:0
18:00 Dinamo Minsk - Vityaz Chekhov 5:4sn 1:1,2:2,1:1,0:0,1:0
28.01.2009 18:30 Dinamo Riga - Spartak Moscow 4:1 1:0,2:0,1:1
17:00 SKA Saint Petersburg - HK MVD Tver 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:1
17:00 Severstal Cherepovets - Torpedo Nizhny Novgorod 3:4 2:0,0:2,1:2
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Salavat Yulaev Ufa 2:3 1:1,1:1,0:1
17:00 Ak Bars Kazan - Traktor Chelyabinsk 6:2 2:1,2:0,2:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Atlant Moscow Region 5:1 3:1,2:0,0:0
16:30 Khimik Voskresensk - Amur Khabarovsk 5:2 0:1,2:0,3:1
15:30 Lada Togliatti - Sibir Novosibirsk 3:2 2:1,1:0,0:1
14:00 Barys Astana - Metallurg Novokuznetsk 3:1 0:0,2:0,1:1
27.01.2009 18:00 Dinamo Minsk - CSKA Moscow 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
17:00 Vityaz Chekhov - Dynamo Moskva 0:6 0:0,0:3,0:3
26.01.2009 17:00 Severstal Cherepovets - HK MVD Tver 4:1 2:1,1:0,1:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod 2:4 1:0,0:1,1:3
17:00 SKA Saint Petersburg - Atlant Moscow Region 1:2 1:0,0:2,0:0
16:30 Khimik Voskresensk - Sibir Novosibirsk 4:3pp 1:1,0:2,2:0,1:0
15:30 Lada Togliatti - Traktor Chelyabinsk 4:1 0:0,1:1,3:0
14:00 Barys Astana - Amur Khabarovsk 5:4sn 1:0,2:2,1:2,0:0,1:0
14:00 Avangard Omsk Region - Metallurg Novokuznetsk 3:4pp 1:3,0:0,2:0,0:1
25.01.2009 16:00 Dinamo Riga - Vityaz Chekhov 4:2 1:0,2:1,1:1
15:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk 0:2 0:0,0:0,0:2
15:00 Dynamo Moskva - CSKA Moscow 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
24.01.2009 16:00 Dinamo Minsk - Atlant Moscow Region 1:6 0:1,1:4,0:1
15:00 Khimik Voskresensk - Traktor Chelyabinsk 3:2pp 2:2,0:0,0:0,1:0
22.01.2009 17:30 Dynamo Moskva - Dinamo Riga 7:1 2:0,3:0,2:1
21.01.2009 17:45 CSKA Moscow - Severstal Cherepovets 4:1 0:1,3:0,1:0
17:30 Spartak Moscow - SKA Saint Petersburg 0:1 0:1,0:0,0:0
17:00 HK MVD Tver - Barys Astana 0:3 0:0,0:2,0:1
17:00 Atlant Moscow Region - Khimik Voskresensk 8:1 4:0,1:0,3:1
17:00 Vityaz Chekhov - Lokomotiv Yaroslavl 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
20.01.2009 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Avangard Omsk Region 3:2 2:0,0:2,1:0
10:00 Amur Khabarovsk - Lada Togliatti 2:0 1:0,1:0,0:0
19.01.2009 18:30 Dinamo Riga - Lokomotiv Yaroslavl 2:1 0:0,2:1,0:0
17:45 CSKA Moscow - Khimik Voskresensk 4:2 1:1,1:0,2:1
17:30 Spartak Moscow - Dinamo Minsk 7:4 1:1,4:0,2:3
17:30 Dynamo Moskva - Vityaz Chekhov 6:1 3:1,3:0,0:0
17:00 Atlant Moscow Region - Barys Astana 5:1 0:1,1:0,4:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - SKA Saint Petersburg 3:1 1:0,1:0,1:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Severstal Cherepovets 4:3 0:0,1:2,3:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2 1:0,1:0,1:2
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Ak Bars Kazan 0:2 0:0,0:2,0:0
10:00 Amur Khabarovsk - Lada Togliatti 1:4 0:1,1:2,0:1
18.01.2009 15:00 HK MVD Tver - Avangard Omsk Region 2:3 1:2,1:1,0:0
17.01.2009 15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Khimik Voskresensk 6:1 1:0,2:0,3:1
15:00 Dynamo Moskva - Barys Astana 4:3 0:0,1:2,3:1
15:00 Vityaz Chekhov - Severstal Cherepovets 3:5 1:0,1:2,1:3
15:00 CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg 4:0 1:0,2:0,1:0
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Dinamo Minsk 5:1 1:1,2:0,2:0
13:00 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk 3:2 1:0,1:1,1:1
12:00 Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan 2:3 1:2,1:1,0:0
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Lada Togliatti 3:1 1:0,1:1,1:0
11:00 Spartak Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 3:2 0:0,1:0,2:2
08:00 Amur Khabarovsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:4 0:1,2:1,1:2
16.01.2009 18:30 Dinamo Riga - Avangard Omsk Region 5:4pp 3:1,0:2,1:1,1:0
15.01.2009 17:45 CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
17:30 Spartak Moscow - Severstal Cherepovets 5:1 1:0,3:0,1:1
17:30 Dynamo Moskva - Dinamo Minsk 1:5 0:1,1:3,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Astana 6:1 3:1,1:0,2:0
17:00 Vityaz Chekhov - SKA Saint Petersburg 5:4 2:1,1:2,2:1
17:00 HK MVD Tver - Khimik Voskresensk 4:3 2:1,2:1,0:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Magnitogorsk 3:4sn 1:2,1:0,1:1,0:0,0:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Lada Togliatti 0:2 0:0,0:1,0:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:3 0:0,1:1,1:2
10:00 Amur Khabarovsk - Ak Bars Kazan 2:3 1:2,0:1,1:0
14.01.2009 17:00 Atlant Moscow Region - Avangard Omsk Region 5:1 0:0,2:1,3:0
13.01.2009 17:45 CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk 0:3 0:1,0:1,0:1
17:30 Dynamo Moskva - Ak Bars Kazan 4:3 1:0,2:2,1:1
17:00 Severstal Cherepovets - SKA Saint Petersburg 1:4 0:1,0:2,1:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Traktor Chelyabinsk 4:1 1:0,2:1,1:0
10:00 Amur Khabarovsk - HK MVD Tver 3:0 1:0,1:0,1:0
09.01.2009 15:00 Khimik Voskresensk - CSKA Moscow 2:4 0:1,0:1,2:2
14:00 Lada Togliatti - Dinamo Riga 0:2 0:1,0:0,0:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk 4:2 2:1,1:0,1:1
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Novokuznetsk 3:1 0:0,2:1,1:0
13:00 SKA Saint Petersburg - Dynamo Moskva 3:4sn 0:1,3:1,0:1,0:0,0:1
08.01.2009 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Torpedo Nizhny Novgorod 4:2 1:1,1:0,2:1
15:00 Ak Bars Kazan - HK MVD Tver 3:1 1:1,1:0,1:0
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk 2:1 0:0,1:0,1:1
12:00 Avangard Omsk Region - Vityaz Chekhov 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
07.01.2009 15:00 Severstal Cherepovets - Dynamo Moskva 1:2 0:2,1:0,0:0
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Atlant Moscow Region 1:3 0:2,1:1,0:0
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Riga 6:1 1:0,1:1,4:0
15:00 Khimik Voskresensk - Spartak Moscow 2:3 1:2,0:1,1:0
14:00 Lada Togliatti - Amur Khabarovsk 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
13:00 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Novokuznetsk 2:0 0:0,2:0,0:0
12:00 Avangard Omsk Region - Sibir Novosibirsk 5:4sn 3:1,0:2,1:1,0:0,1:0
12:00 Barys Astana - CSKA Moscow 2:5 1:3,1:1,0:1
06.01.2009 15:00 Khimik Voskresensk - Vityaz Chekhov 1:3 1:0,0:1,0:2
15:00 Ak Bars Kazan - Torpedo Nizhny Novgorod 0:2 0:0,0:1,0:1
15:00 SKA Saint Petersburg - Dinamo Minsk 0:1 0:0,0:1,0:0
14:00 Lada Togliatti - HK MVD Tver 2:0 0:0,1:0,1:0
05.01.2009 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskva 4:3 1:2,2:0,1:1
15:00 Ak Bars Kazan - Atlant Moscow Region 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
15:00 Severstal Cherepovets - Dinamo Riga 3:1 1:0,0:1,2:0
14:00 Barys Astana - Spartak Moscow 3:5 0:2,1:1,2:2
13:00 Traktor Chelyabinsk - Sibir Novosibirsk 1:4 0:0,0:1,1:3
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Amur Khabarovsk 4:1 2:0,1:0,1:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Novokuznetsk 7:4 3:1,1:1,3:2
12:00 Avangard Omsk Region - CSKA Moscow 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,1:0
04.01.2009 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - HK MVD Tver 4:2 1:1,1:1,2:0
15:00 Severstal Cherepovets - Dinamo Minsk 3:2 0:1,3:1,0:0
14:00 Lada Togliatti - Torpedo Nizhny Novgorod 0:2 0:0,0:1,0:1
12:00 Barys Astana - Vityaz Chekhov 11:6 4:1,5:1,2:4
03.01.2009 15:00 SKA Saint Petersburg - Dinamo Riga 4:0 1:0,2:0,1:0
14:00 Lada Togliatti - Atlant Moscow Region 2:3 0:0,1:1,1:2
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Sibir Novosibirsk 4:0 1:0,2:0,1:0
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Amur Khabarovsk 4:1 1:1,1:0,2:0
13:00 Traktor Chelyabinsk - CSKA Moscow 3:4 0:2,0:2,3:0
12:00 Avangard Omsk Region - Spartak Moscow 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
30.12.2008 17:30 Dinamo Minsk - Severstal Cherepovets 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
17:30 Spartak Moscow - Lada Togliatti 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - SKA Saint Petersburg 5:0 2:0,2:0,1:0
17:00 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1 2:0,0:0,0:1
17:00 HK MVD Tver - Salavat Yulaev Ufa 2:5 0:1,2:2,0:2
17:00 Atlant Moscow Region - Metallurg Magnitogorsk 5:2 2:0,0:2,3:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Traktor Chelyabinsk 5:7 1:5,3:0,1:2
29.12.2008 17:00 HK MVD Tver - Khimik Voskresensk 5:4pp 2:1,2:1,0:2,1:0
14:00 Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk 2:1 1:0,0:1,1:0
28.12.2008 16:00 Dinamo Minsk - Salavat Yulaev Ufa 3:6 3:3,0:1,0:2
16:00 Dinamo Riga - Barys Astana 1:0 0:0,1:0,0:0
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
15:00 SKA Saint Petersburg - Severstal Cherepovets 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
15:00 Atlant Moscow Region - Traktor Chelyabinsk 2:3ppsn 0:1,2:1,0:0,0:0,0:1
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk Region 4:2 1:0,3:0,0:2
15:00 Spartak Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:2 2:0,0:1,2:1
12:00 Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk 2:3 1:2,1:0,0:1
11:00 CSKA Moscow - Lada Togliatti 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
27.12.2008 16:00 Dinamo Riga - Khimik Voskresensk 4:2 1:1,1:1,2:0
15:00 Vityaz Chekhov - Ak Bars Kazan 5:6 4:3,0:3,1:0
26.12.2008 17:30 Atlant Moscow Region - Salavat Yulaev Ufa 2:5 1:0,1:0,0:5
17:30 Dinamo Minsk - Avangard Omsk Region 3:7 0:1,3:4,0:2
17:00 SKA Saint Petersburg - Metallurg Magnitogorsk 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,0:1
17:00 Vityaz Chekhov - Barys Astana 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:1 1:0,1:1,2:0
17:00 Severstal Cherepovets - Lokomotiv Yaroslavl 4:3 1:0,1:1,2:2
17:00 HK MVD Tver - Traktor Chelyabinsk 4:2 0:1,3:0,1:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Lada Togliatti 1:2 0:0,0:1,1:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Amur Khabarovsk 1:2 0:1,0:1,1:0
25.12.2008 17:45 CSKA Moscow - Ak Bars Kazan 3:5 0:1,2:4,1:0
16:00 Dinamo Minsk - Khimik Voskresensk 5:2 1:0,2:0,2:2
24.12.2008 17:45 CSKA Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
17:30 Dynamo Moskva - Barys Astana 7:6 4:1,1:0,2:5
17:00 Atlant Moscow Region - Severstal Cherepovets 3:0 1:0,0:0,2:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Lada Togliatti 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Salavat Yulaev Ufa 2:4 1:0,0:2,1:2
17:00 HK MVD Tver - Metallurg Magnitogorsk 4:2 1:0,1:1,2:1
17:00 SKA Saint Petersburg - Traktor Chelyabinsk 4:1 1:0,0:1,3:0
14:00 Dinamo Riga - Avangard Omsk Region 2:0 0:0,1:0,1:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Sibir Novosibirsk 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
23.12.2008 17:30 Spartak Moscow - Ak Bars Kazan 1:6 0:1,1:4,0:1
17:30 Dynamo Moskva - Khimik Voskresensk 5:0 1:0,3:0,1:0
22.12.2008 17:30 Dinamo Minsk - Barys Astana 2:3 0:2,2:1,0:0
14.12.2008 15:00 Vityaz Chekhov - Ak Bars Kazan 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
15:00 Khimik Voskresensk - HK MVD Tver 0:3 0:2,0:0,0:1
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Atlant Moscow Region 1:3 0:0,0:2,1:1
13.12.2008 14:00 Barys Astana - Dynamo Moskva 2:7 2:0,0:3,0:4
12.12.2008 17:45 CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk 5:2 2:1,0:1,3:0
17:00 Vityaz Chekhov - Salavat Yulaev Ufa 3:4 0:1,0:1,3:2
16:30 Khimik Voskresensk - Lokomotiv Yaroslavl 1:2 1:1,0:1,0:0
14:30 Traktor Chelyabinsk - HK MVD Tver 2:6 1:1,1:2,0:3
14:00 Sibir Novosibirsk - Atlant Moscow Region 4:1 0:0,2:1,2:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Spartak Moscow 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
11.12.2008 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Dinamo Riga 1:3 1:0,0:1,0:2
17:00 Ak Bars Kazan - Dynamo Moskva 1:0 0:0,1:0,0:0
15:30 Lada Togliatti - Dinamo Minsk 1:0 0:0,0:0,1:0
10:00 Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod 1:2 0:1,0:0,1:1
10.12.2008 16:30 Khimik Voskresensk - Severstal Cherepovets 3:1 0:0,1:1,2:0
14:30 Traktor Chelyabinsk - Spartak Moscow 1:4 0:1,1:1,0:2
14:00 Avangard Omsk Region - SKA Saint Petersburg 5:1 1:1,2:0,2:0
14:00 Sibir Novosibirsk - HK MVD Tver 1:3 0:1,1:0,0:2
14:00 Barys Astana - Lokomotiv Yaroslavl 3:6 2:2,0:3,1:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Atlant Moscow Region 3:4 1:1,1:1,1:4
09.12.2008 17:00 Ak Bars Kazan - Dinamo Minsk 2:1 1:1,0:0,1:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Dynamo Moskva 6:2 1:1,3:1,2:0
15:30 Lada Togliatti - Dinamo Riga 0:1 0:0,0:0,0:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Torpedo Nizhny Novgorod 4:5pp 3:0,0:4,1:0,0:1
08.12.2008 16:30 Khimik Voskresensk - SKA Saint Petersburg 0:5 0:0,0:2,0:3
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moscow 6:1 2:0,2:1,2:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - CSKA Moscow 4:3pp 1:0,1:2,1:1,1:0
14:30 Traktor Chelyabinsk - Vityaz Chekhov 5:4 2:1,2:1,1:2
14:00 Avangard Omsk Region - Lokomotiv Yaroslavl 3:1 0:0,2:0,1:1
14:00 Barys Astana - Severstal Cherepovets 1:4 0:1,1:1,0:2
13:00 Metallurg Novokuznetsk - HK MVD Tver 3:4 1:0,1:4,1:0
10:00 Amur Khabarovsk - Atlant Moscow Region 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
07.12.2008 15:00 Ak Bars Kazan - Dinamo Riga 0:2 0:0,0:0,0:2
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Dinamo Minsk 2:0 1:0,0:0,1:0
14:00 Lada Togliatti - Dynamo Moskva 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Torpedo Nizhny Novgorod 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
06.12.2008 13:00 Traktor Chelyabinsk - CSKA Moscow 5:1 3:1,0:0,2:0
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Spartak Moscow 2:1 0:0,0:0,2:1
12:00 Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:3 1:1,1:1,0:1
12:00 Avangard Omsk Region - Severstal Cherepovets 5:2 2:1,2:0,1:1
12:00 Barys Astana - SKA Saint Petersburg 1:4 1:2,0:2,0:0
05.12.2008 17:30 Dinamo Minsk - Dinamo Riga 4:2 2:0,1:1,1:1
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan 1:4 0:3,1:0,0:1
17:00 Vityaz Chekhov - Metallurg Magnitogorsk 1:6 1:1,0:1,0:4
04.12.2008 17:30 Spartak Moscow - Atlant Moscow Region 4:1 0:0,2:1,2:0
14:30 Traktor Chelyabinsk - SKA Saint Petersburg 4:1 4:0,0:1,0:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Severstal Cherepovets 3:1 1:0,1:0,1:1
03.12.2008 17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Riga 2:4 0:1,1:2,1:1
02.12.2008 17:45 CSKA Moscow - Khimik Voskresensk 5:1 2:0,2:1,1:0
17:00 Vityaz Chekhov - Lada Togliatti 1:3 0:0,1:2,0:1
17:00 Atlant Moscow Region - HK MVD Tver 0:1 0:0,0:1,0:0
01.12.2008 17:30 Dynamo Moskva - Metallurg Magnitogorsk 5:6 2:2,1:1,2:3
17:30 Spartak Moscow - Salavat Yulaev Ufa 1:5 0:0,1:4,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Ak Bars Kazan 3:4 2:2,1:1,0:1
14:00 Avangard Omsk Region - Barys Astana 2:5 0:1,1:0,1:4
30.11.2008 15:00 Severstal Cherepovets - Lada Togliatti 0:2 0:0,0:1,0:1
15:00 HK MVD Tver - Traktor Chelyabinsk 5:2 0:0,1:2,4:0
15:00 SKA Saint Petersburg - Khimik Voskresensk 2:1 1:0,1:1,0:0
29.11.2008 16:00 Dinamo Riga - Salavat Yulaev Ufa 2:3 1:2,0:1,1:0
16:00 Dinamo Minsk - Metallurg Magnitogorsk 4:5sn 1:1,3:1,0:2,0:0,0:1
15:00 Vityaz Chekhov - Sibir Novosibirsk 5:4 2:2,2:2,1:0
15:00 Severstal Cherepovets - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1 0:0,1:1,1:0
15:00 CSKA Moscow - Metallurg Novokuznetsk 3:2 2:1,0:1,1:0
12:00 Avangard Omsk Region - Amur Khabarovsk 1:3 0:0,1:2,0:1
11:00 Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan 0:1 0:0,0:1,0:0
28.11.2008 17:30 Dynamo Moskva - Traktor Chelyabinsk 4:3pp 1:1,2:2,0:0,1:0
17:00 SKA Saint Petersburg - Lada Togliatti 2:0 0:0,0:0,2:0
17:00 HK MVD Tver - Torpedo Nizhny Novgorod 5:3 2:1,1:1,2:1
27.11.2008 18:30 Dinamo Riga - Metallurg Magnitogorsk 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
17:45 CSKA Moscow - Amur Khabarovsk 2:6 1:1,0:3,1:2
17:30 Spartak Moscow - Sibir Novosibirsk 5:3 2:1,2:2,1:0
17:30 Dinamo Minsk - Salavat Yulaev Ufa 3:5 2:1,0:1,1:3
17:00 HK MVD Tver - Atlant Moscow Region 2:3 0:0,1:0,1:3
17:00 SKA Saint Petersburg - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:0
17:00 Vityaz Chekhov - Metallurg Novokuznetsk 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
17:00 Severstal Cherepovets - Ak Bars Kazan 0:7 0:3,0:3,0:1
26.11.2008 18:30 Dinamo Riga - Traktor Chelyabinsk 5:0 2:0,2:0,1:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Lada Togliatti 4:2 1:0,1:0,2:2
25.11.2008 17:45 CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk 5:3 2:0,2:1,1:2
17:30 Spartak Moscow - Amur Khabarovsk 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Atlant Moscow Region 2:1 0:0,2:1,0:0
17:00 Severstal Cherepovets - Metallurg Novokuznetsk 3:2sn 2:0,0:1,0:1,0:0,1:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:1 0:0,2:1,1:0
16:00 SKA Saint Petersburg - Ak Bars Kazan 5:1 1:0,1:0,3:1
14:00 Barys Astana - Khimik Voskresensk 4:2 0:0,2:1,2:1
24.11.2008 18:30 Dinamo Riga - Lada Togliatti 0:1 0:0,0:0,0:1
17:30 Dinamo Minsk - Traktor Chelyabinsk 3:2 2:2,1:0,0:0
23.11.2008 15:00 Vityaz Chekhov - Amur Khabarovsk 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Dynamo Moskva 2:3 0:1,2:0,0:2
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk 2:0 0:0,1:0,1:0
15:00 Severstal Cherepovets - Atlant Moscow Region 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,0:1
12:00 Avangard Omsk Region - Khimik Voskresensk 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,1:0
12:00 Spartak Moscow - Metallurg Novokuznetsk 4:2 1:2,0:0,3:0
21.11.2008 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - HK MVD Tver 3:1 0:0,0:1,3:0
17:00 Atlant Moscow Region - Metallurg Novokuznetsk 2:1 2:0,0:1,0:0
17:00 Ak Bars Kazan - Barys Astana 7:0 2:0,2:0,3:0
15:30 Lada Togliatti - Neftekhimik Nizhnekamsk 0:2 0:0,0:1,0:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Dynamo Moskva 7:6pp 1:2,3:2,2:2,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 3:2 3:0,0:0,0:2
20.11.2008 14:00 Avangard Omsk Region - Lokomotiv Yaroslavl 1:5 0:2,1:1,0:2
10:00 Amur Khabarovsk - CSKA Moscow 3:6 0:1,2:2,1:3
19.11.2008 17:00 Ak Bars Kazan - SKA Saint Petersburg 1:3 0:3,0:0,1:0
16:30 Khimik Voskresensk - Barys Astana 3:6 2:3,0:2,1:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Dinamo Minsk 3:1 0:0,1:0,2:1
14:30 Traktor Chelyabinsk - Dynamo Moskva 3:1 1:1,0:0,2:0
18.11.2008 17:45 CSKA Moscow - HK MVD Tver 4:1 2:1,1:0,1:0
14:00 Sibir Novosibirsk - Vityaz Chekhov 7:4 2:3,3:1,2:0
10:00 Amur Khabarovsk - Spartak Moscow 3:2 2:2,0:0,1:0
17.11.2008 17:30 Khimik Voskresensk - Avangard Omsk Region 3:1 2:0,1:1,0:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
15:30 Lada Togliatti - SKA Saint Petersburg 0:4 0:0,0:2,0:2
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Dinamo Riga 4:0 0:0,0:0,4:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Moskva 4:3pp 2:2,1:0,0:1,1:0
14:30 Traktor Chelyabinsk - Dinamo Minsk 5:2 1:1,2:1,2:0
16.11.2008 15:00 Khimik Voskresensk - CSKA Moscow 3:4sn 0:0,2:3,1:0,0:0,0:1
15:00 Atlant Moscow Region - Torpedo Nizhny Novgorod 8:2 1:1,4:0,3:1
15:00 Ak Bars Kazan - Severstal Cherepovets 3:4sn 0:2,1:0,2:1,0:0,0:1
12:00 Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow 4:1 2:0,0:1,2:0
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Vityaz Chekhov 3:1 0:0,2:0,1:1
15.11.2008 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - SKA Saint Petersburg 0:1 0:0,0:1,0:0
13:00 Traktor Chelyabinsk - Dinamo Riga 4:3 1:0,2:2,1:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Dinamo Minsk 4:3sn 3:1,0:0,0:2,0:0,1:0
12:00 Barys Astana - Avangard Omsk Region 4:2 1:1,1:1,2:0
11:00 Ak Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl 4:3sn 0:1,3:1,0:1,0:0,1:0
14.11.2008 17:30 Dynamo Moskva - Salavat Yulaev Ufa 3:6 2:2,1:2,0:2
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Torpedo Nizhny Novgorod 1:3 1:1,0:0,0:2
15:30 Lada Togliatti - Severstal Cherepovets 2:7 0:3,0:2,2:2
14:00 Sibir Novosibirsk - CSKA Moscow 4:3sn 1:2,1:0,1:1,0:0,1:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Spartak Moscow 4:6 1:2,2:1,1:3
10:00 Amur Khabarovsk - Vityaz Chekhov 1:0 0:0,1:0,0:0
13.11.2008 17:30 Atlant Moscow Region - Dinamo Minsk 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
16:30 HK MVD Tver - SKA Saint Petersburg 0:4 0:2,0:1,0:1
15:30 Lada Togliatti - Lokomotiv Yaroslavl 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Dinamo Riga 5:3 0:2,3:0,2:1
14:30 Traktor Chelyabinsk - Khimik Voskresensk 3:1 1:1,0:0,2:0
14:00 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk Region 4:1 1:0,1:0,2:1
12.11.2008 17:30 Dynamo Moskva - Vityaz Chekhov 4:2 1:1,2:1,1:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Severstal Cherepovets 3:2pp 0:0,2:1,0:1,1:0
17:00 Ak Bars Kazan - Torpedo Nizhny Novgorod 6:3 0:1,3:2,3:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - CSKA Moscow 0:1 0:0,0:0,0:1
11.11.2008 15:00 Metallurg Magnitogorsk - Khimik Voskresensk 3:2 0:0,1:1,2:1
02.11.2008 15:30 Dynamo Moskva - Avangard Omsk Region 5:1 1:1,3:0,1:0
15:00 Spartak Moscow - Metallurg Magnitogorsk 1:4 0:2,1:1,0:1
15:00 Ak Bars Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk 6:2 0:1,2:1,4:0
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Vityaz Chekhov 5:3 1:1,2:2,2:0
01.11.2008 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Sibir Novosibirsk 4:1 1:0,2:1,1:0
17:00 SKA Saint Petersburg - Barys Astana 4:2 2:0,0:1,2:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Khimik Voskresensk 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
16:30 HK MVD Tver - Metallurg Novokuznetsk 5:1 2:0,1:1,2:0
15:00 Atlant Moscow Region - Amur Khabarovsk 3:0 0:0,1:0,2:0
31.10.2008 17:45 CSKA Moscow - Salavat Yulaev Ufa 5:4 4:0,1:2,0:2
17:30 Dinamo Minsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:1 2:0,2:1,0:0
17:30 Spartak Moscow - Traktor Chelyabinsk 4:0 1:0,0:0,3:0
17:30 Dynamo Moskva - Lada Togliatti 4:3 2:1,1:2,1:0
17:00 Severstal Cherepovets - Avangard Omsk Region 1:4 0:0,1:2,0:2
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Vityaz Chekhov 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
30.10.2008 17:00 Atlant Moscow Region - Metallurg Novokuznetsk 4:3sn 0:1,2:0,1:2,0:0,1:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Amur Khabarovsk 5:4sn 1:0,3:3,0:1,0:0,1:0
17:00 Severstal Cherepovets - Khimik Voskresensk 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Barys Astana 7:1 2:1,2:0,3:0
16:30 HK MVD Tver - Sibir Novosibirsk 3:0 1:0,1:0,1:0
29.10.2008 18:30 Dinamo Riga - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:5 0:1,1:1,0:3
17:45 CSKA Moscow - Traktor Chelyabinsk 0:1 0:0,0:1,0:0
17:30 Dinamo Minsk - Lada Togliatti 3:1 0:0,1:0,2:1
17:00 Vityaz Chekhov - Spartak Moscow 4:7 0:4,1:1,3:2
17:00 SKA Saint Petersburg - Avangard Omsk Region 5:0 2:0,1:0,2:0
28.10.2008 17:30 Dinamo Minsk - Ak Bars Kazan 3:8 1:3,1:1,1:4
17:00 Atlant Moscow Region - Sibir Novosibirsk 2:1 0:0,0:0,2:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Novokuznetsk 3:0 1:0,0:0,2:0
17:00 SKA Saint Petersburg - Khimik Voskresensk 3:5 1:0,0:2,2:3
17:00 Severstal Cherepovets - Barys Astana 2:6 0:1,0:2,2:3
16:30 HK MVD Tver - Amur Khabarovsk 0:3 0:1,0:1,0:1
27.10.2008 18:00 Dinamo Riga - Lada Togliatti 0:6 0:1,0:3,0:2
17:30 Dynamo Moskva - Neftekhimik Nizhnekamsk 0:2 0:1,0:0,0:1
17:30 Spartak Moscow - Salavat Yulaev Ufa 0:3 0:2,0:0,0:1
17:00 Vityaz Chekhov - Traktor Chelyabinsk 0:5 0:5,0:0,0:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk Region 3:2pp 1:0,0:0,1:2,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moscow 4:3ppsn 0:2,2:0,1:1,0:0,1:0
26.10.2008 17:00 Dinamo Riga - Ak Bars Kazan 2:3 1:0,0:2,1:1
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Astana 2:3 0:1,1:2,1:0
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Amur Khabarovsk 7:1 2:0,3:0,2:1
25.10.2008 15:00 Severstal Cherepovets - Salavat Yulaev Ufa 4:3pp 0:1,3:2,0:0,1:0
12:00 Avangard Omsk Region - Dynamo Moskva 3:2ppsn 0:0,0:0,2:2,0:0,1:0
11:00 SKA Saint Petersburg - CSKA Moscow 4:3pp 2:2,1:0,0:1,1:0
24.10.2008 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan 4:1 2:0,2:1,0:0
16:30 HK MVD Tver - Metallurg Magnitogorsk 4:2 0:2,2:0,2:0
14:30 Traktor Chelyabinsk - Amur Khabarovsk 2:3sn 1:0,0:2,1:0,0:0,0:1
23.10.2008 17:45 CSKA Moscow - Vityaz Chekhov 3:2sn 1:2,1:0,0:0,0:0,1:0
14:30 Traktor Chelyabinsk - Atlant Moscow Region 2:1 2:0,0:0,0:1
14:00 Avangard Omsk Region - Dinamo Riga 3:0 1:0,1:0,1:0
22.10.2008 17:00 Severstal Cherepovets - Spartak Moscow 2:5 1:1,0:1,1:3
16:30 Khimik Voskresensk - Dinamo Minsk 1:3 0:1,1:1,0:1
15:30 Lada Togliatti - Lokomotiv Yaroslavl 2:3 0:1,1:1,1:1
15:00 Barys Astana - Dynamo Moskva 5:4sn 2:3,0:1,2:0,0:0,1:0
14:00 Avangard Omsk Region - Dinamo Riga 2:3 1:1,0:1,1:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Metallurg Novokuznetsk 3:0 2:0,0:0,1:0
21.10.2008 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - CSKA Moscow 2:4 1:1,0:1,1:2
17:00 Ak Bars Kazan - Vityaz Chekhov 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Atlant Moscow Region 3:5 1:2,1:2,1:1
14:30 Traktor Chelyabinsk - Torpedo Nizhny Novgorod 3:2 1:1,0:1,2:0
20.10.2008 17:00 SKA Saint Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 3:2 1:1,1:0,1:1
16:30 Khimik Voskresensk - Dynamo Moskva 2:3sn 0:0,0:2,2:0,0:0,0:1
15:30 Lada Togliatti - Spartak Moscow 3:5 2:0,0:2,1:3
15:00 Barys Astana - Dinamo Riga 3:0 0:0,2:0,1:0
14:00 Avangard Omsk Region - Dinamo Minsk 5:3 1:1,2:1,2:1
10:00 Amur Khabarovsk - Metallurg Novokuznetsk 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
19.10.2008 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Vityaz Chekhov 3:2 1:1,1:0,1:1
14:00 Lada Togliatti - CSKA Moscow 1:3 0:1,1:1,0:1
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Torpedo Nizhny Novgorod 7:1 3:0,1:1,3:0
12:00 Metallurg Magnitogorsk - Atlant Moscow Region 6:5sn 0:1,1:3,4:1,0:0,1:0
18.10.2008 15:00 Ak Bars Kazan - Spartak Moscow 3:2 1:1,2:0,0:1
15:00 Khimik Voskresensk - Dinamo Riga 1:2 0:0,0:1,1:1
13:00 Barys Astana - Dinamo Minsk 5:2 2:0,1:2,2:0
12:00 Salavat Yulaev Ufa - HK MVD Tver 3:1 3:0,0:0,0:1
08:00 Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk 1:2 0:2,0:0,1:0
17.10.2008 17:30 Ak Bars Kazan - CSKA Moscow 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
15:30 Lada Togliatti - Vityaz Chekhov 7:4 2:0,4:3,1:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Torpedo Nizhny Novgorod 4:1 1:1,2:0,1:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Atlant Moscow Region 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
10:00 Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk 4:3 0:1,3:1,1:1
16.10.2008 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Spartak Moscow 6:1 2:0,1:1,3:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - HK MVD Tver 5:0 0:0,0:0,5:0
15.10.2008 16:30 Khimik Voskresensk - SKA Saint Petersburg 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:1
14.10.2008 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Barys Astana 4:2 1:1,2:0,1:1
14:30 Traktor Chelyabinsk - HK MVD Tver 3:1 1:0,1:0,1:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Salavat Yulaev Ufa 2:9 2:2,0:5,0:2
13.10.2008 18:30 Dinamo Riga - Lokomotiv Yaroslavl 2:3 0:3,1:0,1:0
17:30 Dinamo Minsk - Severstal Cherepovets 3:7 0:3,2:1,1:3
17:30 Dynamo Moskva - SKA Saint Petersburg 4:1 0:1,1:0,3:0
17:00 Vityaz Chekhov - Avangard Omsk Region 5:4 1:1,2:1,2:2
12.10.2008 15:00 Spartak Moscow - Barys Astana 4:3 0:2,1:0,3:1
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Salavat Yulaev Ufa 1:4 0:1,0:1,1:2
11.10.2008 16:00 Dinamo Minsk - SKA Saint Petersburg 0:3 0:1,0:1,0:1
15:00 Atlant Moscow Region - Lada Togliatti 3:0 2:0,0:0,1:0
15:00 Dinamo Riga - Severstal Cherepovets 1:2 0:1,1:0,0:1
15:00 CSKA Moscow - Avangard Omsk Region 4:2 2:1,0:1,2:0
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Ak Bars Kazan 0:3 0:2,0:0,0:1
15:00 HK MVD Tver - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:1 1:0,2:1,1:0
15:00 Dynamo Moskva - Lokomotiv Yaroslavl 2:0 1:0,0:0,1:0
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Traktor Chelyabinsk 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
08:00 Amur Khabarovsk - Metallurg Magnitogorsk 0:3 0:0,0:2,0:1
10.10.2008 17:30 Spartak Moscow - Khimik Voskresensk 5:3 2:0,3:2,0:1
17:00 Vityaz Chekhov - Barys Astana 4:5pp 1:2,2:1,1:1,0:1
10:00 Amur Khabarovsk - Salavat Yulaev Ufa 0:3 0:0,0:2,0:1
09.10.2008 18:30 Dinamo Riga - SKA Saint Petersburg 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
17:30 Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl 0:2 0:0,0:1,0:1
17:30 HK MVD Tver - Ak Bars Kazan 2:3 0:0,2:0,0:3
17:30 Dynamo Moskva - Severstal Cherepovets 4:1 2:0,2:0,0:1
17:30 Spartak Moscow - Avangard Omsk Region 2:5 1:3,1:1,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Lada Togliatti 2:3 1:2,0:1,1:0
17:00 Atlant Moscow Region - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:0 0:0,3:0,2:0
14:00 Sibir Novosibirsk - Traktor Chelyabinsk 5:1 1:0,2:1,2:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Metallurg Magnitogorsk 2:4 0:1,1:2,1:1
08.10.2008 17:45 CSKA Moscow - Barys Astana 4:3pp 0:2,3:0,0:1,1:0
17:00 Vityaz Chekhov - Khimik Voskresensk 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
07.10.2008 17:30 Spartak Moscow - Severstal Cherepovets 8:2 2:1,2:0,4:1
17:30 HK MVD Tver - Lada Togliatti 3:1 0:0,0:0,3:1
17:00 Atlant Moscow Region - Ak Bars Kazan 6:1 0:0,4:1,2:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:2 3:1,1:1,0:0
14:00 Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk 2:1 0:0,1:1,1:0
10:00 Amur Khabarovsk - Traktor Chelyabinsk 3:5 0:3,1:2,2:0
06.10.2008 18:30 Dinamo Riga - Dinamo Minsk 8:5 4:1,3:2,1:2
05.10.2008 15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Dynamo Moskva 3:0 1:0,0:0,2:0
15:00 Khimik Voskresensk - Metallurg Magnitogorsk 4:0 1:0,1:0,2:0
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Novokuznetsk 3:1 1:1,1:0,1:0
04.10.2008 15:00 SKA Saint Petersburg - Vityaz Chekhov 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
15:00 Severstal Cherepovets - Spartak Moscow 5:4 1:1,2:1,2:2
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk 5:1 2:1,0:0,3:0
11:00 Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moscow 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
03.10.2008 17:30 Dinamo Minsk - Dynamo Moskva 0:2 0:1,0:1,0:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Novokuznetsk 3:2 1:1,1:0,1:1
17:00 Ak Bars Kazan - Amur Khabarovsk 4:2 2:0,1:2,1:0
16:30 Khimik Voskresensk - HK MVD Tver 1:3 0:1,0:2,1:0
15:30 Lada Togliatti - Sibir Novosibirsk 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
14:00 Avangard Omsk Region - Atlant Moscow Region 3:4ppsn 0:0,0:1,3:2,0:0,0:1
02.10.2008 17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moscow 5:2 3:0,1:1,1:1
17:00 SKA Saint Petersburg - CSKA Moscow 5:3 1:1,1:1,3:1
17:00 Severstal Cherepovets - Vityaz Chekhov 4:3 1:2,1:0,2:1
15:00 Barys Astana - Torpedo Nizhny Novgorod 3:0 1:0,0:0,2:0
01.10.2008 18:30 Dinamo Riga - Dynamo Moskva 4:3 0:0,2:1,2:2
17:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Novokuznetsk 6:3 3:2,1:1,2:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Sibir Novosibirsk 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
16:30 Khimik Voskresensk - Atlant Moscow Region 1:4 0:2,1:1,0:1
15:30 Lada Togliatti - Amur Khabarovsk 3:0 0:0,1:0,2:0
15:00 Barys Astana - HK MVD Tver 4:2 2:0,1:0,1:2
30.09.2008 17:00 Severstal Cherepovets - CSKA Moscow 3:1 2:0,1:1,0:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Chekhov 4:1 1:0,0:0,3:1
14:30 Traktor Chelyabinsk - Salavat Yulaev Ufa 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
14:00 Avangard Omsk Region - Torpedo Nizhny Novgorod 4:3 0:0,2:3,2:0
29.09.2008 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Amur Khabarovsk 4:2 4:0,0:0,0:2
17:00 SKA Saint Petersburg - Spartak Moscow 4:1 0:0,2:1,2:0
17:00 Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk 8:4 2:1,4:2,2:1
15:30 Lada Togliatti - Metallurg Novokuznetsk 1:3 0:2,0:1,1:0
15:00 Barys Astana - Atlant Moscow Region 3:4 1:0,1:2,1:2
14:00 Avangard Omsk Region - HK MVD Tver 7:4 2:0,1:2,4:2
28.09.2008 15:00 Severstal Cherepovets - Dinamo Minsk 5:1 2:0,2:1,1:0
15:00 Khimik Voskresensk - Torpedo Nizhny Novgorod 3:2 1:0,2:1,0:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa 1:5 0:3,0:1,1:1
26.09.2008 17:45 CSKA Moscow - Dinamo Minsk 8:3 3:0,3:2,2:1
17:30 Spartak Moscow - Dynamo Moskva 2:4 2:1,0:1,0:2
17:00 Vityaz Chekhov - Dinamo Riga 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
14:30 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk 1:3 1:1,0:1,0:1
10:00 Amur Khabarovsk - Avangard Omsk Region 3:4 2:4,1:0,0:0
25.09.2008 17:30 HK MVD Tver - SKA Saint Petersburg 0:3 0:2,0:0,0:1
17:00 Atlant Moscow Region - Severstal Cherepovets 6:1 0:0,5:1,1:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl 2:1 1:1,1:0,0:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Lada Togliatti 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
14:00 Sibir Novosibirsk - Khimik Voskresensk 4:3ppsn 2:1,1:1,0:1,0:0,1:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Barys Astana 3:4 1:1,1:1,1:2
10:00 Amur Khabarovsk - Avangard Omsk Region 0:4 0:1,0:1,0:2
24.09.2008 17:45 CSKA Moscow - Dynamo Moskva 3:2 1:1,1:1,1:0
17:30 Spartak Moscow - Dinamo Riga 5:1 1:0,3:1,1:0
17:00 Vityaz Chekhov - Dinamo Minsk 0:2 0:1,0:1,0:0
23.09.2008 17:30 Atlant Moscow Region - SKA Saint Petersburg 4:1 0:1,2:0,2:0
17:00 HK MVD Tver - Lokomotiv Yaroslavl 2:5 0:3,1:0,1:2
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovets 0:1 0:0,0:1,0:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 4:2 3:0,1:0,0:2
14:30 Traktor Chelyabinsk - Lada Togliatti 2:6 1:2,1:1,0:3
14:00 Sibir Novosibirsk - Barys Astana 2:4 0:1,1:2,1:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Avangard Omsk Region 2:3 0:2,0:1,2:0
10:00 Amur Khabarovsk - Khimik Voskresensk 4:2 0:1,3:0,1:1
22.09.2008 17:45 CSKA Moscow - Dinamo Riga 3:4 0:2,2:1,1:1
17:30 Spartak Moscow - Dinamo Minsk 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:5 1:0,1:5,1:0
21.09.2008 15:00 HK MVD Tver - Severstal Cherepovets 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0
15:00 Atlant Moscow Region - Lokomotiv Yaroslavl 4:3 3:2,0:1,1:0
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - SKA Saint Petersburg 4:2 2:0,0:1,2:1
13:00 Traktor Chelyabinsk - Ak Bars Kazan 4:1 1:0,3:0,0:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Lada Togliatti 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
12:00 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk Region 2:3pp 0:0,2:2,0:0,0:1
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Khimik Voskresensk 3:2ppsn 0:0,0:2,2:0,0:0,1:0
08:00 Amur Khabarovsk - Barys Astana 1:2 0:0,1:2,0:0
20.09.2008 13:00 Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:3sn 2:2,0:0,1:1,0:0,1:0
19.09.2008 17:45 CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg 1:0 1:0,0:0,0:0
17:00 Atlant Moscow Region - Dynamo Moskva 6:3 1:1,3:2,2:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 3:5 1:1,1:2,1:2
14:00 Avangard Omsk Region - Lada Togliatti 5:1 3:0,1:0,1:1
18.09.2008 17:30 Spartak Moscow - Vityaz Chekhov 5:2 0:1,3:0,2:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:3pp 0:1,1:0,2:2,1:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Salavat Yulaev Ufa 2:1 0:0,2:1,-:-
17.09.2008 17:30 Dinamo Minsk - HK MVD Tver 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
17:30 Dynamo Moskva - Torpedo Nizhny Novgorod 4:1 1:0,1:1,2:0
15:00 Barys Astana - Ak Bars Kazan 2:7 0:4,2:2,0:1
16.09.2008 17:00 SKA Saint Petersburg - Sibir Novosibirsk 4:0 1:0,1:0,2:0
17:00 Vityaz Chekhov - CSKA Moscow 1:4 1:1,0:2,0:1
16:30 Khimik Voskresensk - Salavat Yulaev Ufa 1:2 0:0,0:1,1:1
15:00 Barys Astana - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2pp 0:2,2:0,0:-,1:0
15.09.2008 18:30 Dinamo Riga - Torpedo Nizhny Novgorod 4:1 0:0,2:0,2:1
17:30 Dynamo Moskva - HK MVD Tver 3:2 0:0,3:1,0:1
17:30 Dinamo Minsk - Spartak Moscow 0:2 0:0,0:1,0:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Amur Khabarovsk 3:0 0:0,2:0,1:0
17:00 SKA Saint Petersburg - Metallurg Novokuznetsk 0:1 0:0,0:0,0:1
15:30 Lada Togliatti - Ak Bars Kazan 3:2pp 0:0,2:1,0:1,1:0
14:00 Avangard Omsk Region - Traktor Chelyabinsk 3:6 1:1,0:2,2:3
14.09.2008 16:00 Dinamo Riga - Atlant Moscow Region 2:0 0:0,0:0,2:0
15:00 Severstal Cherepovets - Sibir Novosibirsk 6:1 3:0,2:0,1:1
15:00 Khimik Voskresensk - Metallurg Magnitogorsk 1:2 1:0,0:1,0:1
15:00 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1 1:0,1:0,0:1
13:00 Barys Astana - Salavat Yulaev Ufa 3:2sn 0:0,0:2,2:0,0:0,1:0
13.09.2008 16:00 Dinamo Minsk - Torpedo Nizhny Novgorod 0:5 0:1,0:2,0:2
15:00 Severstal Cherepovets - Amur Khabarovsk 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
15:00 Vityaz Chekhov - Dynamo Moskva 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
15:00 Khimik Voskresensk - Traktor Chelyabinsk 0:5 0:1,0:1,0:3
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Novokuznetsk 5:3 1:0,2:2,2:1
15:00 SKA Saint Petersburg - HK MVD Tver 2:3 1:0,0:2,1:1
12.09.2008 17:30 Spartak Moscow - CSKA Moscow 6:5sn 1:1,1:3,3:1,0:0,1:0
17:30 Dinamo Minsk - Atlant Moscow Region 1:4 0:2,1:0,0:2
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk 3:1 1:0,1:1,1:0
15:00 Barys Astana - Metallurg Magnitogorsk 3:4 0:1,2:2,1:1
14:00 Avangard Omsk Region - Salavat Yulaev Ufa 1:5 0:1,1:3,0:1
11.09.2008 18:30 Dinamo Riga - HK MVD Tver 2:1 2:0,0:1,0:0
17:00 Ak Bars Kazan - Dynamo Moskva 3:4pp 0:2,3:0,0:1,0:1
17:00 SKA Saint Petersburg - Amur Khabarovsk 4:0 1:0,1:0,2:0
17:00 Vityaz Chekhov - Torpedo Nizhny Novgorod 6:5sn 1:2,3:2,1:1,0:0,1:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Lada Togliatti 2:1 0:0,2:0,0:1
17:00 Severstal Cherepovets - Metallurg Novokuznetsk 1:1 0:1,0:1,1:4
15:00 Barys Astana - Traktor Chelyabinsk 3:4 2:2,0:2,1:0
10.09.2008 14:00 Avangard Omsk Region - Metallurg Magnitogorsk 6:0 1:0,4:0,1:0
09.09.2008 17:00 Atlant Moscow Region - Spartak Moscow 3:2 0:1,2:1,1:0
08.09.2008 14:00 Sibir Novosibirsk - Dinamo Riga 6:1 3:0,0:1,3:0
07.09.2008 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Khimik Voskresensk 1:2 1:0,0:1,0:1
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Vityaz Chekhov 5:3 1:1,1:2,3:0
15:00 HK MVD Tver - Spartak Moscow 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,1:0
15:00 Ak Bars Kazan - Barys Astana 3:2 1:0,1:2,1:0
15:00 CSKA Moscow - Atlant Moscow Region 0:2 0:0,0:2,0:0
14:00 Lada Togliatti - Avangard Omsk Region 1:2 1:0,0:-,0:2
13:00 Traktor Chelyabinsk - SKA Saint Petersburg 3:4sn 2:1,1:1,0:1,0:0,0:1
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Severstal Cherepovets 5:2 0:1,3:0,2:1
12:00 Sibir Novosibirsk - Dinamo Riga 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Dynamo Moskva 2:4 0:2,1:0,1:2
08:00 Amur Khabarovsk - Dinamo Minsk 1:0 1:0,0:0,0:0
06.09.2008 13:00 Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:4 2:1,0:1,0:2
05.09.2008 17:30 HK MVD Tver - CSKA Moscow 1:3 1:0,0:2,0:1
17:00 Ak Bars Kazan - Khimik Voskresensk 4:0 1:0,1:0,2:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk Region 3:1 1:1,0:0,2:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Spartak Moscow 3:4sn 1:2,1:0,1:1,0:0,0:1
15:30 Lada Togliatti - Barys Astana 2:1 1:0,1:1,0:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Severstal Cherepovets 3:4sn 1:2,2:0,0:1,0:0,0:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - SKA Saint Petersburg 3:1 0:1,0:0,3:0
14:00 Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk 1:2 0:0,1:1,0:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Dinamo Riga 7:0 2:0,3:0,2:0
10:00 Amur Khabarovsk - Dynamo Moskva 1:0 0:0,0:0,1:0
04.09.2008 17:00 Atlant Moscow Region - Vityaz Chekhov 4:1 0:1,2:0,2:0
14:30 Traktor Chelyabinsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:5 1:3,0:1,1:1
03.09.2008 17:30 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk Region 4:2 0:1,2:0,2:1
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Barys Astana 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - CSKA Moscow 2:3 0:0,2:0,0:3
15:30 Lada Togliatti - Khimik Voskresensk 5:4 2:1,1:1,2:2
15:00 Metallurg Magnitogorsk - SKA Saint Petersburg 2:1 1:1,0:0,1:0
14:30 Traktor Chelyabinsk - Severstal Cherepovets 3:2 2:2,1:0,0:0
14:00 Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskva 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Dinamo Minsk 5:2 1:0,3:1,1:1
10:00 Amur Khabarovsk - Dinamo Riga 7:6sn 1:1,3:3,2:2,0:0,1:0
02.09.2008 17:30 Spartak Moscow - Atlant Moscow Region 6:5pp 1:1,3:3,1:1,1:0
17:00 Vityaz Chekhov - HK MVD Tver 4:5ppsn 3:2,0:1,1:1,0:0,0:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Lokomotiv Yaroslavl 4:1 0:1,2:0,2:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Dinamo Minsk 4:5pp 3:3,0:1,1:0,0:1
10:00 Amur Khabarovsk - Dinamo Riga 2:4 0:1,1:1,1:2