Aalborg VS Kraków
Aalborg |
Kraków |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Aalborg (T1) VS Kraków (T2)
Aalborg
Kraków
Zajímavé
Aalborg
- 67% (2 z 3) výher týmu Aalborg.
- Až 2 zápasů týmu Aalborg skončilo nad hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 3 zápasů, to je až 67%.
Kraków
- 50% zápasů týmu Kraków skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledem skončilo až 2 z celkového počtu 4 zápasů.
nenalezen žádny zápas
Aalborg
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
21.11.21 | 16:30 | Aalborg | Olimp Riga | 7:2 | 1:1,2:0,4:1 | |
20.11.21 | 19:30 | Gomel | Aalborg | 2:5 | 1:2,1:2,0:1 | |
19.11.21 | 19:30 | Sheffield | Aalborg | 3:1 | 1:0,0:0,2:1 |
Kraków
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
04.03.22 | 19:00 | Kraków | Sary-Arka Karaganda | 2:1 | 0:1,2:0,0:0 | |
21.11.21 | 19:00 | Asiago | Kraków | 3:4pp | 0:1,2:1,1:1,0:1 | |
20.11.21 | 19:00 | Poprad | Kraków | 3:4sn | 1:1,1:1,1:1,0:0,1:2 | |
19.11.21 | 19:00 | Kraków | Sary-Arka Karaganda | 0:2 | 0:1,0:1,0:0 |
Aalborg
nenalezen žádny zápas
Kraków
nenalezen žádny zápas
First Round - Group A (ESP)
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaca CH | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 | 16 | 8 | 3 | |
2. | Irbis-Skate Sofia | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -13 | 2 | 15 | 0 |
First Round - Group B (LTU)
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Panter Purikad | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 11 | 24 | 13 | 6 | |
2. | Zagreb KHL | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -11 | 9 | 20 | 3 | |
3. | Skautafelag Akureyrar | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | -25 | 4 | 29 | 0 |
Second Round - Group A (LAT)
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brašov | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9 | 16 | 7 | 6 | |
2. | Celje | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 12 | 11 | 3 |
Second Round - Group B (SRB)
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokil Kyiv | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -7 | 6 | 13 | 3 | |
2. | CZ Bělehrad | 3 | -1 | 1 | 0 | 2 | -11 | 6 | 17 | 2 |
Third Round - Group B (ITA)
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cortina | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | -8 | 8 | 16 | 4 |
Third Round - Group A (FRA)
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grenoble | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | -5 | 1 | 6 | 0 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nomad Astana | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 16 | 26 | 10 | 18 | |
2. | Kaunas City | 6 | 4 | 0 | 1 | 0 | 23 | 38 | 15 | 13 | |
3. | Zemgale/LLU | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 15 | 13 | 12 | |
4. | Ferencváros Budapešť | 6 | 2 | 1 | 0 | 2 | 17 | 31 | 14 | 11 | |
5. | Herning | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | -2 | 20 | 22 | 9 | |
6. | Cardiff | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 18 | 18 | 9 | |
7. | Katowice | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | 23 | 17 | 9 | |
8. | Panter Purikad | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 11 | 24 | 13 | 6 | |
9. | Brašov | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9 | 16 | 7 | 6 | |
10. | Cortina | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | -8 | 8 | 16 | 4 | |
11. | Liege | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -11 | 12 | 23 | 3 | |
12. | Celje | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 12 | 11 | 3 | |
13. | Sokil Kyiv | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -7 | 6 | 13 | 3 | |
14. | Zagreb KHL | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -11 | 9 | 20 | 3 | |
15. | Jaca CH | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 | 16 | 8 | 3 | |
16. | CZ Bělehrad | 3 | -1 | 1 | 0 | 2 | -11 | 6 | 17 | 2 | |
17. | Grenoble | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
18. | Irbis-Skate Sofia | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -13 | 2 | 15 | 0 | |
19. | Skautafelag Akureyrar | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | -25 | 4 | 29 | 0 |
First Round - Group A (ESP)
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaca CH | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 | 16 | 8 | 3 | |
2. | Irbis-Skate Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
First Round - Group B (LTU)
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Panter Purikad | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 9 | 18 | 9 | 3 | |
2. | Zagreb KHL | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -13 | 4 | 17 | 0 | |
3. | Skautafelag Akureyrar | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 3 | 5 | 0 |
Second Round - Group A (LAT)
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brašov | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 3 | |
2. | Celje | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 11 | 7 | 3 |
Second Round - Group B (SRB)
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokil Kyiv | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -3 | 5 | 8 | 3 | |
2. | CZ Bělehrad | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 |
Third Round - Group B (ITA)
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cortina | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 |
Third Round - Group A (FRA)
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grenoble | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -4 | 1 | 5 | 0 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nomad Astana | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12 | 4 | 9 | |
2. | Katowice | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 9 | 20 | 11 | 8 | |
3. | Kaunas City | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15 | 2 | 6 | |
4. | Ferencváros Budapešť | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 12 | 16 | 4 | 6 | |
5. | Zemgale/LLU | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 7 | 6 | |
6. | Brašov | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 3 | |
7. | Celje | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 11 | 7 | 3 | |
8. | Jaca CH | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 | 16 | 8 | 3 | |
9. | Sokil Kyiv | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -3 | 5 | 8 | 3 | |
10. | Panter Purikad | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 9 | 18 | 9 | 3 | |
11. | Cardiff | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 8 | 9 | 3 | |
12. | CZ Bělehrad | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
13. | Herning | 3 | -1 | 1 | 0 | 2 | -5 | 8 | 13 | 2 | |
14. | Cortina | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 | |
15. | Irbis-Skate Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Liege | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 | |
17. | Skautafelag Akureyrar | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 3 | 5 | 0 | |
18. | Grenoble | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -4 | 1 | 5 | 0 | |
19. | Zagreb KHL | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -13 | 4 | 17 | 0 |
First Round - Group A (ESP)
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaca CH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Irbis-Skate Sofia | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -13 | 2 | 15 | 0 |
First Round - Group B (LTU)
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Panter Purikad | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
2. | Zagreb KHL | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 3 | |
3. | Skautafelag Akureyrar | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -23 | 1 | 24 | 0 |
Second Round - Group A (LAT)
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brašov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 5 | 3 | |
2. | Celje | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 |
Second Round - Group B (SRB)
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokil Kyiv | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -4 | 1 | 5 | 0 | |
2. | CZ Bělehrad | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -12 | 2 | 14 | 0 |
Third Round - Group B (ITA)
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cortina | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -7 | 4 | 11 | 3 |
Third Round - Group A (FRA)
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grenoble | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 | 1 | 0 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nomad Astana | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8 | 14 | 6 | 9 | |
2. | Herning | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 3 | 12 | 9 | 7 | |
3. | Kaunas City | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 10 | 23 | 13 | 7 | |
4. | Zemgale/LLU | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 6 | 6 | |
5. | Cardiff | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 10 | 9 | 6 | |
6. | Ferencváros Budapešť | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | 15 | 10 | 5 | |
7. | Zagreb KHL | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 3 | |
8. | Panter Purikad | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
9. | Brašov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 5 | 3 | |
10. | Cortina | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -7 | 4 | 11 | 3 | |
11. | Liege | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -10 | 11 | 21 | 3 | |
12. | Katowice | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -3 | 3 | 6 | 1 | |
13. | Jaca CH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14. | Grenoble | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 | 1 | 0 | |
15. | Celje | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 | |
16. | Sokil Kyiv | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -4 | 1 | 5 | 0 | |
17. | CZ Bělehrad | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -12 | 2 | 14 | 0 | |
18. | Irbis-Skate Sofia | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -13 | 2 | 15 | 0 | |
19. | Skautafelag Akureyrar | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -23 | 1 | 24 | 0 |