Tambov VS Kurgan


Tambov

Kurgan

not draw --4--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Tambov (T1) VS Kurgan (T2)

Tambov

Kurgan

Zajímavé

Tambov

  • Počet remíz týmu Tambov je až 9 z celkového počtu 26 zápasů, což je až 35%.
  • Až 14 zápasů týmu Tambov skončilo nad hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 26 zápasů, to je až 54%.
  • Tambov už 4 zápasů v řade neremizoval.

Kurgan

  • 20 z celkového počtu 26 zápasů týmu Kurgan skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 77%.
  • Kurgan táhne aktuálně sérii 4 zápasů v řade, ve kterých celkové skóre bylo pod hranicí 5.5 gólů.

H2H

  • 38% vzájemných zápasov (3 z 8) skončilo remízou.
  • Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 7 ze 8 vzájemných zápasů, což je 88%.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Rusko / MHL / 2022/2023
19.11.2022 13:00 Kurgan Tambov under 1:3 0:2,0:0,1:1
Rusko / MHL / 2021/2022
21.01.2022 16:30 Tambov Kurgan under 2:3 2:1,0:1,0:1
04.10.2021 15:30 Kurgan Tambov under 3:2ppsn 1:0,0:1,1:1,0:0,6:5
Rusko / MHL / 2020/2021
15.01.2021 14:30 Kurgan Tambov over 3:4ppsn 0:0,1:1,2:2,0:0,2:3
11.10.2020 16:00 Tambov Kurgan under 1:0 0:0,1:0,0:0
Rusko / MHL / 2019/2020
14.12.2019 15:00 Tambov Kurgan under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
Rusko / MHL / 2018/2019
10.01.2019 16:30 Tambov Kurgan under 3:1 1:0,1:1,1:0
12.10.2018 15:30 Kurgan Tambov under 1:0 0:0,0:0,1:0

Tambov

3 - 3 - 2

Kurgan

Tambov


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
26.11.22 11:00 Tambov Gornyak Uchaly over 5:1 0:0,2:1,3:0
21.11.22 14:30 Gornyak Uchaly Tambov over 7:0 3:0,1:0,3:0
19.11.22 13:00 Kurgan Tambov under 1:3 0:2,0:0,1:1
17.11.22 15:00 Chelmet Čeljabinsk Tambov under 1:3 0:1,1:1,0:1
15.11.22 14:30 Yuzhny Ural Orsk Tambov over 3:4pp 2:1,1:1,0:1,0:1
07.11.22 16:30 Tambov Voroněž over 3:4pp 2:0,1:2,0:1,0:1
05.11.22 11:00 Tambov Rostov over 5:1 4:0,0:1,1:0
29.10.22 15:00 Togliatti Tambov under 2:3 0:0,0:2,2:1
27.10.22 17:30 Bars Kazan Tambov under 3:2 1:1,2:0,0:1
25.10.22 18:00 AKM Tambov over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
23.10.22 16:00 Zvezda Chekhov Tambov over 1:5 0:0,1:2,0:3
18.10.22 17:30 Tambov Novokuzněck under 0:3 0:1,0:1,0:1
16.10.22 12:00 Tambov Omskie Krylia under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
14.10.22 17:30 Tambov Ermak Angarsk over 6:3 3:1,1:2,2:0
12.10.22 17:30 Tambov Sokol Krasnoyarsk over 3:4sn 1:1,2:1,0:1,0:0,-:-
07.10.22 18:00 Karelia SKA Tambov over 6:2 3:0,0:1,3:1
05.10.22 18:00 Dinamo St. Petersburg Tambov over 3:4sn 1:1,2:0,0:2,0:0,-:-
03.10.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Tambov over 5:2 1:0,1:1,3:1
01.10.22 14:00 Ťumeň Tambov under 1:0 0:0,0:0,1:0
26.09.22 17:30 Tambov Iževsk over 5:4 1:1,3:2,1:1
24.09.22 12:00 Tambov Almetievsk under 0:3 0:2,0:1,0:0
22.09.22 17:30 Tambov Molot-Prikam'e Perm under 2:3sn 0:0,0:1,2:1,0:0,-:-
20.09.22 17:30 Tambov Toros Neftekamsk under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
15.09.22 17:30 Tambov Penza under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
07.09.22 18:00 Ryazan Tambov over 1:5 0:1,1:2,0:2
05.09.22 17:30 Khimik Voskresensk Tambov under 3:0 2:0,0:0,1:0

Kurgan


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
26.11.22 15:00 Penza Kurgan under 1:3 0:0,0:2,1:1
21.11.22 14:30 Kurgan Penza under 1:3 0:0,0:1,1:2
19.11.22 13:00 Kurgan Tambov under 1:3 0:2,0:0,1:1
16.11.22 14:30 Kurgan Ryazan under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
14.11.22 14:30 Kurgan Khimik Voskresensk over 3:4pp 1:1,1:0,1:2,0:1
08.11.22 14:30 Gornyak Uchaly Kurgan under 1:0 0:0,1:0,0:0
02.11.22 14:30 Kurgan Chelmet Čeljabinsk over 3:4sn 1:2,0:1,2:0,0:0,-:-
31.10.22 14:30 Kurgan Yuzhny Ural Orsk under 2:3 1:0,0:2,1:1
26.10.22 18:00 Voroněž Kurgan under 2:3 0:1,2:2,0:0
24.10.22 18:30 Rostov Kurgan over 4:2 1:1,1:1,2:0
18.10.22 15:30 Kurgan Bars Kazan under 0:2 0:0,0:1,0:1
16.10.22 14:00 Kurgan Togliatti under 3:2 1:0,1:1,1:1
14.10.22 15:30 Kurgan AKM under 3:1 0:1,2:0,1:0
12.10.22 15:30 Kurgan Zvezda Chekhov under 1:2 0:1,1:1,0:0
07.10.22 15:00 Omskie Krylia Kurgan over 2:4 1:1,1:1,0:2
05.10.22 13:30 Novokuzněck Kurgan under 1:3 0:0,0:1,1:2
02.10.22 12:00 Sokol Krasnoyarsk Kurgan under 4:0 1:0,2:0,1:0
30.09.22 13:00 Ermak Angarsk Kurgan under 0:1 0:0,0:1,0:0
25.09.22 14:00 Kurgan Karelia SKA over 3:5 0:1,1:1,2:3
23.09.22 15:30 Kurgan Dinamo St. Petersburg under 1:2 1:0,0:0,0:2
21.09.22 15:30 Kurgan Yugra Khanty-Mansiysk under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
19.09.22 15:30 Kurgan Ťumeň under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
14.09.22 16:30 Iževsk Kurgan under 3:2 1:0,2:2,0:0
12.09.22 17:30 Almetievsk Kurgan over 3:4sn 1:1,0:1,2:1,0:0,-:-
10.09.22 14:00 Toros Neftekamsk Kurgan under 0:1 0:0,0:1,0:0
08.09.22 16:00 Molot-Prikam'e Perm Kurgan under 1:4 1:1,0:1,0:2

Tambov


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
01.02.2023 15:00 Toros Neftekamsk Tambov H2H
03.02.2023 15:00 Molot-Prikam'e Perm Tambov H2H
09.02.2023 17:00 Penza Tambov H2H
15.02.2023 16:30 Tambov Ryazan H2H
17.02.2023 16:30 Tambov Khimik Voskresensk H2H

Kurgan


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
01.02.2023 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Kurgan H2H
03.02.2023 15:00 Ťumeň Kurgan H2H
11.02.2023 13:00 Kurgan Toros Neftekamsk H2H
13.02.2023 14:30 Kurgan Molot-Prikam'e Perm H2H
15.02.2023 14:30 Kurgan Iževsk H2H
17.02.2023 14:30 Kurgan Almetievsk H2H
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 44 18 7 6 0 57 146 89 70
2. Novokuzněck 45 13 9 2 10 44 159 115 64
3. Ťumeň 44 14 6 10 -2 25 116 91 62
4. Sokol Krasnoyarsk 44 10 9 6 4 34 137 103 62
5. Penza 45 10 9 6 5 15 123 108 62
6. Togliatti 45 19 4 5 8 25 126 101 59
7. Khimik Voskresensk 44 14 7 3 10 49 154 105 59
8. Tambov 45 7 9 8 4 4 129 125 58
9. Almetievsk 44 16 5 4 10 18 111 93 56
10. Kurgan 44 14 5 6 8 13 113 100 54
11. Dinamo St. Petersburg 45 7 9 4 12 13 137 124 54
12. Gornyak Uchaly 44 13 6 2 15 1 124 123 52
13. AKM 44 7 8 6 9 3 129 126 52
14. Karelia SKA 45 11 6 5 12 6 141 135 51
15. Iževsk 44 9 6 8 7 -23 113 136 50
16. Toros Neftekamsk 42 18 2 5 10 5 110 105 49
17. Ryazan 44 8 6 7 10 -12 103 115 47
18. Molot-Prikam'e Perm 42 8 7 2 16 -16 110 126 46
19. Chelmet Čeljabinsk 42 6 7 6 10 -12 97 109 46
20. Rostov 43 7 6 8 8 -21 109 130 46
21. Yuzhny Ural Orsk 42 9 4 8 9 -23 105 128 42
22. Omskie Krylia 45 12 3 3 21 -22 109 131 39
23. Bars Kazan 44 5 5 9 11 -29 89 118 39
24. Zvezda Chekhov 44 10 1 6 20 -40 82 122 30
25. Voroněž 44 6 1 8 20 -47 91 138 24
26. Ermak Angarsk 44 4 1 5 28 -67 81 148 17
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimik Voskresensk 25 9 5 0 6 34 92 58 38
2. Yugra Khanty-Mansiysk 21 12 2 3 -1 36 75 39 35
3. Sokol Krasnoyarsk 23 4 6 3 1 22 72 50 35
4. Novokuzněck 23 11 3 1 4 31 84 53 35
5. Dinamo St. Petersburg 23 1 7 4 0 20 84 64 34
6. Iževsk 23 5 5 4 0 9 74 65 34
7. Ťumeň 21 12 1 5 -3 17 59 42 33
8. Togliatti 22 15 0 3 1 23 68 45 33
9. Tambov 23 2 6 5 -1 12 69 57 33
10. Almetievsk 23 11 2 1 6 19 67 48 31
11. Karelia SKA 22 6 4 1 6 16 75 59 29
12. Gornyak Uchaly 21 11 1 2 4 12 60 48 28
13. Penza 22 8 3 0 8 8 63 55 28
14. Ryazan 25 6 3 4 5 -4 60 64 28
15. Toros Neftekamsk 21 7 2 4 2 4 56 52 26
16. AKM 19 3 4 3 2 7 57 50 25
17. Molot-Prikam'e Perm 21 6 3 1 7 -3 54 57 25
18. Omskie Krylia 25 8 2 1 11 7 68 61 25
19. Chelmet Čeljabinsk 21 7 2 2 6 3 52 49 24
20. Yuzhny Ural Orsk 21 3 3 5 2 -8 54 62 23
21. Rostov 21 4 3 3 5 -10 56 66 23
22. Kurgan 21 3 3 4 4 3 52 49 22
23. Zvezda Chekhov 19 5 1 3 6 -7 41 48 17
24. Bars Kazan 21 -1 3 3 10 -24 37 61 13
25. Voroněž 21 4 0 5 7 -17 45 62 13
26. Ermak Angarsk 23 1 0 4 14 -30 38 68 6
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 23 6 5 3 1 21 71 50 35
2. Penza 23 2 6 6 -3 7 60 53 34
3. Kurgan 23 11 2 2 4 10 61 51 32
4. Ťumeň 23 2 5 5 1 8 57 49 29
5. Novokuzněck 22 2 6 1 6 13 75 62 29
6. Sokol Krasnoyarsk 21 6 3 3 3 12 65 53 27
7. AKM 25 4 4 3 7 -4 72 76 27
8. Togliatti 23 4 4 2 7 2 58 56 26
9. Bars Kazan 23 6 2 6 1 -5 52 57 26
10. Almetievsk 21 5 3 3 4 -1 44 45 25
11. Tambov 22 5 3 3 5 -8 60 68 25
12. Gornyak Uchaly 23 2 5 0 11 -11 64 75 24
13. Toros Neftekamsk 21 11 0 1 8 1 54 53 23
14. Rostov 22 3 3 5 3 -11 53 64 23
15. Chelmet Čeljabinsk 21 -1 5 4 4 -15 45 60 22
16. Karelia SKA 23 5 2 4 6 -10 66 76 22
17. Khimik Voskresensk 19 5 2 3 4 15 62 47 21
18. Molot-Prikam'e Perm 21 2 4 1 9 -13 56 69 21
19. Dinamo St. Petersburg 22 6 2 0 12 -7 53 60 20
20. Ryazan 19 2 3 3 5 -8 43 51 19
21. Yuzhny Ural Orsk 21 6 1 3 7 -15 51 66 19
22. Iževsk 21 4 1 4 7 -32 39 71 16
23. Omskie Krylia 20 4 1 2 10 -29 41 70 14
24. Zvezda Chekhov 25 5 0 3 14 -33 41 74 13
25. Voroněž 23 2 1 3 13 -30 46 76 11
26. Ermak Angarsk 21 3 1 1 14 -37 43 80 11