Penza VS Gornyak Uchaly


Penza

Gornyak Uchaly

not draw --2--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Penza (T1) VS Gornyak Uchaly (T2)

Penza

Gornyak Uchaly

Zajímavé

Penza

  • Počet remíz týmu Penza je až 10 z celkového počtu 26 zápasů, což je až 38%.
  • Až 17 zápasů týmu Penza skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 26 zápasů, to je až 65%.

Gornyak Uchaly

    H2H

    • 30% vzájemných zápasov (3 z 10) skončilo remízou.
    • Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 8 ze 10 vzájemných zápasů, což je 80%.
    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
    Rusko / MHL / 2022/2023
    19.11.2022 09:00 Gornyak Uchaly Penza under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
    Rusko / MHL / 2021/2022
    01.02.2022 14:30 Gornyak Uchaly Penza under 2:3ppsn 1:0,1:0,0:2,0:0,-:-
    21.09.2021 18:00 Penza Gornyak Uchaly over 1:6 1:1,0:0,0:5
    Rusko / MHL / 2020/2021
    27.01.2021 14:30 Gornyak Uchaly Penza under 3:2ppsn 1:2,1:0,0:0,0:0,3:0
    24.09.2020 18:00 Penza Gornyak Uchaly under 2:0 0:0,2:0,0:0
    Rusko / MHL / 2019/2020
    27.09.2019 18:00 Penza Gornyak Uchaly over 2:4 1:1,1:2,0:1
    Rusko / MHL / 2018/2019
    29.11.2018 14:30 Gornyak Uchaly Penza under 0:4 0:2,0:1,0:1
    06.09.2018 15:30 Penza Gornyak Uchaly under 2:3 0:1,1:1,1:1
    Rusko / MHL / 2017/2018
    13.01.2018 15:00 Penza Gornyak Uchaly under 2:1 1:0,1:0,0:1
    11.10.2017 12:00 Gornyak Uchaly Penza under 1:2 0:1,1:1,0:0

    Penza

    4 - 3 - 3

    Gornyak Uchaly

    Penza


    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
    26.11.22 15:00 Penza Kurgan under 1:3 0:0,0:2,1:1
    21.11.22 14:30 Kurgan Penza under 1:3 0:0,0:1,1:2
    19.11.22 09:00 Gornyak Uchaly Penza under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
    17.11.22 14:30 Yuzhny Ural Orsk Penza over 2:5 0:1,0:2,2:2
    15.11.22 13:00 Chelmet Čeljabinsk Penza under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
    09.11.22 17:00 Penza Voroněž over 6:1 0:1,4:0,2:0
    07.11.22 17:00 Penza Rostov over 3:4 1:1,0:2,2:1
    29.10.22 16:00 Bars Kazan Penza under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
    27.10.22 17:00 Togliatti Penza over 3:5 1:1,1:2,1:2
    25.10.22 16:00 Zvezda Chekhov Penza under 1:4 0:1,1:2,0:1
    23.10.22 16:00 AKM Penza under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
    18.10.22 18:00 Penza Omskie Krylia over 6:0 3:0,2:0,1:0
    16.10.22 16:00 Penza Novokuzněck under 2:3 2:2,0:1,0:0
    14.10.22 18:00 Penza Sokol Krasnoyarsk over 5:2 3:0,1:2,1:0
    12.10.22 18:00 Penza Ermak Angarsk over 5:2 4:0,1:1,0:1
    07.10.22 18:00 Dinamo St. Petersburg Penza under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,-:-
    05.10.22 18:00 Karelia SKA Penza under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,-:-
    03.10.22 16:00 Ťumeň Penza over 4:5sn 3:0,1:1,0:3,0:0,-:-
    01.10.22 10:00 Yugra Khanty-Mansiysk Penza under 3:1 0:0,2:1,1:0
    26.09.22 18:00 Penza Almetievsk under 3:2 1:0,1:0,1:2
    24.09.22 16:00 Penza Iževsk under 3:1 0:1,1:0,2:0
    22.09.22 18:00 Penza Toros Neftekamsk over 4:2 0:1,3:1,1:0
    20.09.22 18:00 Penza Molot-Prikam'e Perm under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
    15.09.22 17:30 Tambov Penza under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
    09.09.22 18:00 Ryazan Penza under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-
    07.09.22 17:30 Khimik Voskresensk Penza under 4:1 1:0,1:0,2:1

    Gornyak Uchaly


    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
    26.11.22 11:00 Tambov Gornyak Uchaly over 5:1 0:0,2:1,3:0
    21.11.22 14:30 Gornyak Uchaly Tambov over 7:0 3:0,1:0,3:0
    19.11.22 09:00 Gornyak Uchaly Penza under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
    16.11.22 10:30 Gornyak Uchaly Khimik Voskresensk under 3:2 3:2,0:0,0:0
    14.11.22 14:30 Gornyak Uchaly Ryazan under 2:3sn 0:2,2:0,0:0,0:0,-:-
    08.11.22 14:30 Gornyak Uchaly Kurgan under 1:0 0:0,1:0,0:0
    04.11.22 09:00 Gornyak Uchaly Chelmet Čeljabinsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
    02.11.22 14:30 Gornyak Uchaly Yuzhny Ural Orsk over 3:6 2:1,0:1,1:4
    26.10.22 18:30 Rostov Gornyak Uchaly over 4:3 0:1,2:0,2:2
    24.10.22 18:00 Voroněž Gornyak Uchaly under 3:0 2:0,0:0,1:0
    18.10.22 15:30 Gornyak Uchaly Togliatti over 1:5 1:2,0:3,0:0
    16.10.22 10:00 Gornyak Uchaly Bars Kazan under 1:2 0:2,0:0,1:0
    14.10.22 10:00 Gornyak Uchaly Zvezda Chekhov under 2:1 0:0,0:1,2:0
    12.10.22 15:30 Gornyak Uchaly AKM over 7:3 3:1,1:1,3:1
    07.10.22 14:30 Novokuzněck Gornyak Uchaly over 6:2 4:0,0:0,2:2
    05.10.22 09:00 Omskie Krylia Gornyak Uchaly under 4:1 1:0,3:0,0:1
    02.10.22 11:00 Ermak Angarsk Gornyak Uchaly under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
    30.09.22 14:00 Sokol Krasnoyarsk Gornyak Uchaly over 4:2 1:0,2:0,1:2
    25.09.22 10:00 Gornyak Uchaly Dinamo St. Petersburg under 1:4 0:0,0:2,1:2
    23.09.22 15:30 Gornyak Uchaly Karelia SKA over 5:3 4:0,0:3,1:0
    21.09.22 15:30 Gornyak Uchaly Ťumeň under 2:3 1:1,0:1,1:1
    19.09.22 15:30 Gornyak Uchaly Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4pp 1:1,1:2,1:0,0:1
    14.09.22 17:30 Almetievsk Gornyak Uchaly under 0:2 0:1,0:1,0:0
    12.09.22 16:30 Iževsk Gornyak Uchaly over 3:4 3:1,0:2,0:1
    10.09.22 14:00 Molot-Prikam'e Perm Gornyak Uchaly over 1:5 0:3,1:1,0:1
    08.09.22 16:00 Toros Neftekamsk Gornyak Uchaly over 4:6 2:2,2:0,0:4

    Penza


    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
    01.02.2023 14:00 Molot-Prikam'e Perm Penza H2H
    03.02.2023 15:00 Toros Neftekamsk Penza H2H
    09.02.2023 17:00 Penza Tambov H2H
    15.02.2023 17:00 Penza Khimik Voskresensk H2H
    17.02.2023 17:00 Penza Ryazan H2H

    Gornyak Uchaly


    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
    01.02.2023 15:00 Ťumeň Gornyak Uchaly H2H
    03.02.2023 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Gornyak Uchaly H2H
    11.02.2023 09:00 Gornyak Uchaly Molot-Prikam'e Perm H2H
    13.02.2023 14:30 Gornyak Uchaly Toros Neftekamsk H2H
    15.02.2023 14:30 Gornyak Uchaly Almetievsk H2H
    17.02.2023 14:30 Gornyak Uchaly Iževsk H2H
    Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
    #   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Yugra Khanty-Mansiysk 44 18 7 6 0 57 146 89 70
    2. Novokuzněck 45 13 9 2 10 44 159 115 64
    3. Ťumeň 44 14 6 10 -2 25 116 91 62
    4. Sokol Krasnoyarsk 44 10 9 6 4 34 137 103 62
    5. Penza 45 10 9 6 5 15 123 108 62
    6. Togliatti 45 19 4 5 8 25 126 101 59
    7. Khimik Voskresensk 44 14 7 3 10 49 154 105 59
    8. Tambov 45 7 9 8 4 4 129 125 58
    9. Almetievsk 44 16 5 4 10 18 111 93 56
    10. Kurgan 44 14 5 6 8 13 113 100 54
    11. Dinamo St. Petersburg 45 7 9 4 12 13 137 124 54
    12. Gornyak Uchaly 44 13 6 2 15 1 124 123 52
    13. AKM 44 7 8 6 9 3 129 126 52
    14. Karelia SKA 45 11 6 5 12 6 141 135 51
    15. Iževsk 44 9 6 8 7 -23 113 136 50
    16. Toros Neftekamsk 42 18 2 5 10 5 110 105 49
    17. Ryazan 44 8 6 7 10 -12 103 115 47
    18. Molot-Prikam'e Perm 42 8 7 2 16 -16 110 126 46
    19. Chelmet Čeljabinsk 42 6 7 6 10 -12 97 109 46
    20. Rostov 43 7 6 8 8 -21 109 130 46
    21. Yuzhny Ural Orsk 42 9 4 8 9 -23 105 128 42
    22. Omskie Krylia 45 12 3 3 21 -22 109 131 39
    23. Bars Kazan 44 5 5 9 11 -29 89 118 39
    24. Zvezda Chekhov 44 10 1 6 20 -40 82 122 30
    25. Voroněž 44 6 1 8 20 -47 91 138 24
    26. Ermak Angarsk 44 4 1 5 28 -67 81 148 17
    Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
    #   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Khimik Voskresensk 25 9 5 0 6 34 92 58 38
    2. Yugra Khanty-Mansiysk 21 12 2 3 -1 36 75 39 35
    3. Sokol Krasnoyarsk 23 4 6 3 1 22 72 50 35
    4. Novokuzněck 23 11 3 1 4 31 84 53 35
    5. Dinamo St. Petersburg 23 1 7 4 0 20 84 64 34
    6. Iževsk 23 5 5 4 0 9 74 65 34
    7. Ťumeň 21 12 1 5 -3 17 59 42 33
    8. Togliatti 22 15 0 3 1 23 68 45 33
    9. Tambov 23 2 6 5 -1 12 69 57 33
    10. Almetievsk 23 11 2 1 6 19 67 48 31
    11. Karelia SKA 22 6 4 1 6 16 75 59 29
    12. Gornyak Uchaly 21 11 1 2 4 12 60 48 28
    13. Penza 22 8 3 0 8 8 63 55 28
    14. Ryazan 25 6 3 4 5 -4 60 64 28
    15. Toros Neftekamsk 21 7 2 4 2 4 56 52 26
    16. AKM 19 3 4 3 2 7 57 50 25
    17. Molot-Prikam'e Perm 21 6 3 1 7 -3 54 57 25
    18. Omskie Krylia 25 8 2 1 11 7 68 61 25
    19. Chelmet Čeljabinsk 21 7 2 2 6 3 52 49 24
    20. Yuzhny Ural Orsk 21 3 3 5 2 -8 54 62 23
    21. Rostov 21 4 3 3 5 -10 56 66 23
    22. Kurgan 21 3 3 4 4 3 52 49 22
    23. Zvezda Chekhov 19 5 1 3 6 -7 41 48 17
    24. Bars Kazan 21 -1 3 3 10 -24 37 61 13
    25. Voroněž 21 4 0 5 7 -17 45 62 13
    26. Ermak Angarsk 23 1 0 4 14 -30 38 68 6
    Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
    #   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Yugra Khanty-Mansiysk 23 6 5 3 1 21 71 50 35
    2. Penza 23 2 6 6 -3 7 60 53 34
    3. Kurgan 23 11 2 2 4 10 61 51 32
    4. Ťumeň 23 2 5 5 1 8 57 49 29
    5. Novokuzněck 22 2 6 1 6 13 75 62 29
    6. Sokol Krasnoyarsk 21 6 3 3 3 12 65 53 27
    7. AKM 25 4 4 3 7 -4 72 76 27
    8. Togliatti 23 4 4 2 7 2 58 56 26
    9. Bars Kazan 23 6 2 6 1 -5 52 57 26
    10. Almetievsk 21 5 3 3 4 -1 44 45 25
    11. Tambov 22 5 3 3 5 -8 60 68 25
    12. Gornyak Uchaly 23 2 5 0 11 -11 64 75 24
    13. Toros Neftekamsk 21 11 0 1 8 1 54 53 23
    14. Rostov 22 3 3 5 3 -11 53 64 23
    15. Chelmet Čeljabinsk 21 -1 5 4 4 -15 45 60 22
    16. Karelia SKA 23 5 2 4 6 -10 66 76 22
    17. Khimik Voskresensk 19 5 2 3 4 15 62 47 21
    18. Molot-Prikam'e Perm 21 2 4 1 9 -13 56 69 21
    19. Dinamo St. Petersburg 22 6 2 0 12 -7 53 60 20
    20. Ryazan 19 2 3 3 5 -8 43 51 19
    21. Yuzhny Ural Orsk 21 6 1 3 7 -15 51 66 19
    22. Iževsk 21 4 1 4 7 -32 39 71 16
    23. Omskie Krylia 20 4 1 2 10 -29 41 70 14
    24. Zvezda Chekhov 25 5 0 3 14 -33 41 74 13
    25. Voroněž 23 2 1 3 13 -30 46 76 11
    26. Ermak Angarsk 21 3 1 1 14 -37 43 80 11