Sokol Krasnoyarsk VS Ermak Angarsk


Sokol Krasnoyarsk

Ermak Angarsk

Sokol Krasnoyarsk (T1) VS Ermak Angarsk (T2)

Sokol Krasnoyarsk

Ermak Angarsk

Zajímavé

Sokol Krasnoyarsk

  • Sokol Krasnoyarsk vyhrál 52% zápasů (z celkového počtu 25 vyhrál 13 zápasů).
  • Až 17 zápasů týmu Sokol Krasnoyarsk skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 25 zápasů, to je až 68%.
  • Sokol Krasnoyarsk už 10 zápasů v řade neprohrál.

Ermak Angarsk

  • 64% proher (16 zápasů) z celkového počtu 25 týmu Ermak Angarsk.
  • 28% zápasů týmu Ermak Angarsk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledem skončilo až 7 z celkového počtu 25 zápasů.
  • 14 z celkového počtu 25 zápasů týmu Ermak Angarsk skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 56%.
  • Ermak Angarsk už 4 zápasů v řade neremizoval.
  • Ermak Angarsk táhne aktuálně sérii 4 proher v řade.
  • Ermak Angarsk už 9 zápasů v řade nevyhrál.

H2H

  • Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 7 ze 10 vzájemných zápasů, což je 70%.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Rusko / MHL / 2020/2021
16.02.2021 13:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk over 6:3 2:2,3:0,1:1
08.09.2020 13:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk under 3:1 2:0,0:0,1:1
Rusko / MHL / 2019/2020
27.12.2019 12:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk under 2:3ppsn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:3
26.12.2019 12:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk over 3:6 2:2,1:1,0:3
21.12.2019 11:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
20.12.2019 13:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk under 3:2 1:0,1:0,1:2
Rusko / MHL / 2018/2019
09.02.2019 10:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk under 3:2 0:0,1:1,2:1
11.11.2018 11:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk under 2:0 1:0,1:0,0:0
Rusko / MHL / 2017/2018
26.01.2018 13:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk over 3:4 1:0,0:2,2:2
02.10.2017 13:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1

Sokol Krasnoyarsk

5 - 2 - 3

Ermak Angarsk

Sokol Krasnoyarsk


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
20.11.21 12:00 Omskie Krylia Sokol Krasnoyarsk under 1:2 0:0,1:1,0:1
18.11.21 13:00 Novokuzněck Sokol Krasnoyarsk over 5:4sn 1:1,1:2,2:1,0:0,3:2
12.11.21 13:00 Sokol Krasnoyarsk AKM over 9:5 3:1,3:2,3:2
10.11.21 13:00 Sokol Krasnoyarsk Tambov under 3:0 1:0,0:0,2:0
08.11.21 13:00 Sokol Krasnoyarsk Voroněž over 4:2 1:0,2:2,1:0
06.11.21 11:00 Sokol Krasnoyarsk Rostov under 3:1 1:0,2:1,0:0
31.10.21 14:00 Togliatti Sokol Krasnoyarsk under 3:2sn 2:2,0:0,0:0,0:0,2:0
29.10.21 17:00 Samara Sokol Krasnoyarsk over 1:5 0:1,0:2,1:2
27.10.21 17:30 Bars Kazan Sokol Krasnoyarsk under 1:4 1:1,0:2,0:1
25.10.21 18:00 Penza Sokol Krasnoyarsk under 2:3sn 2:0,0:2,0:0,0:0,1:2
19.10.21 14:00 Sokol Krasnoyarsk Gornyak Uchaly under 0:1 0:1,0:0,0:0
17.10.21 12:00 Sokol Krasnoyarsk Kurgan under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,3:2
15.10.21 14:00 Sokol Krasnoyarsk Yuzhny Ural Orsk under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
12.10.21 14:00 Sokol Krasnoyarsk Chelmet Čeljabinsk over 6:1 2:0,2:0,2:1
06.10.21 18:00 Karelia SKA Sokol Krasnoyarsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
04.10.21 18:00 Dinamo St. Petersburg Sokol Krasnoyarsk under 3:1 0:0,2:1,1:0
02.10.21 16:00 Khimik Voskresensk Sokol Krasnoyarsk under 2:3 0:3,0:0,2:0
30.09.21 18:00 Ryazan Sokol Krasnoyarsk under 3:1 0:1,2:0,1:0
25.09.21 12:00 Sokol Krasnoyarsk Toros Neftekamsk over 2:4 0:1,1:1,1:2
23.09.21 14:00 Sokol Krasnoyarsk Molot-Prikam'e Perm under 3:2 1:1,2:0,0:1
21.09.21 14:00 Sokol Krasnoyarsk Almetievsk under 2:0 1:0,0:0,1:0
18.09.21 12:00 Sokol Krasnoyarsk Iževsk under 3:1 0:0,2:0,1:1
13.09.21 16:00 Zvezda Chekhov Sokol Krasnoyarsk under 1:4 0:2,0:0,1:2
11.09.21 14:00 Ťumeň Sokol Krasnoyarsk over 5:3 4:1,0:1,1:1
09.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Sokol Krasnoyarsk over 4:2 1:1,2:1,1:0

Ermak Angarsk


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
18.11.21 14:00 Omskie Krylia Ermak Angarsk over 4:3 3:0,0:1,1:2
16.11.21 12:00 Novokuzněck Ermak Angarsk over 8:1 3:1,0:0,5:0
10.11.21 12:00 Ermak Angarsk AKM over 4:7 1:2,1:4,2:1
08.11.21 12:00 Ermak Angarsk Tambov under 0:2 0:0,0:2,0:0
06.11.21 10:00 Ermak Angarsk Voroněž under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,3:2
04.11.21 10:00 Ermak Angarsk Rostov under 0:3 0:3,0:0,0:0
29.10.21 17:00 Togliatti Ermak Angarsk under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
27.10.21 17:00 Samara Ermak Angarsk under 2:1 0:1,1:0,1:0
25.10.21 17:30 Bars Kazan Ermak Angarsk over 6:5 1:2,3:0,2:3
23.10.21 16:00 Penza Ermak Angarsk under 2:3 1:0,1:1,0:2
17.10.21 11:00 Ermak Angarsk Gornyak Uchaly over 3:6 0:3,2:1,1:2
15.10.21 13:00 Ermak Angarsk Kurgan under 1:3 0:0,1:2,0:1
13.10.21 13:00 Ermak Angarsk Yuzhny Ural Orsk over 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
10.10.21 11:00 Ermak Angarsk Chelmet Čeljabinsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
04.10.21 16:00 Karelia SKA Ermak Angarsk over 6:3 2:2,2:0,2:1
02.10.21 16:00 Dinamo St. Petersburg Ermak Angarsk over 5:1 3:0,0:0,2:1
30.09.21 17:30 Khimik Voskresensk Ermak Angarsk over 4:3 2:3,1:0,1:0
28.09.21 18:00 Ryazan Ermak Angarsk under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:2
23.09.21 13:00 Ermak Angarsk Toros Neftekamsk over 6:5pp 0:2,3:3,2:0,1:0
21.09.21 13:00 Ermak Angarsk Molot-Prikam'e Perm over 3:6 0:3,1:1,2:2
19.09.21 11:00 Ermak Angarsk Almetievsk under 2:3 1:0,0:3,1:0
16.09.21 13:00 Ermak Angarsk Iževsk under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
11.09.21 12:00 Zvezda Chekhov Ermak Angarsk under 4:1 1:0,1:1,2:0
09.09.21 16:00 Ťumeň Ermak Angarsk under 1:0 1:0,0:0,0:0
07.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ermak Angarsk under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0

Sokol Krasnoyarsk


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
29.11.2021 13:00 Sokol Krasnoyarsk Novokuzněck H2H
03.12.2021 11:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk H2H
08.12.2021 17:00 AKM Sokol Krasnoyarsk H2H
10.12.2021 16:30 Tambov Sokol Krasnoyarsk H2H
12.12.2021 11:00 Rostov Sokol Krasnoyarsk H2H
14.12.2021 16:00 Voroněž Sokol Krasnoyarsk H2H
18.12.2021 16:00 Sokol Krasnoyarsk Togliatti H2H
20.12.2021 12:00 Sokol Krasnoyarsk Samara H2H
22.12.2021 12:00 Sokol Krasnoyarsk Penza H2H
25.12.2021 11:00 Sokol Krasnoyarsk Bars Kazan H2H
05.01.2022 16:00 Gornyak Uchaly Sokol Krasnoyarsk H2H
07.01.2022 16:00 Kurgan Sokol Krasnoyarsk H2H
09.01.2022 16:00 Chelmet Čeljabinsk Sokol Krasnoyarsk H2H
11.01.2022 16:00 Yuzhny Ural Orsk Sokol Krasnoyarsk H2H
16.01.2022 16:00 Sokol Krasnoyarsk Karelia SKA H2H
18.01.2022 16:00 Sokol Krasnoyarsk Dinamo St. Petersburg H2H
20.01.2022 16:00 Sokol Krasnoyarsk Ryazan H2H
23.01.2022 16:00 Sokol Krasnoyarsk Khimik Voskresensk H2H
27.01.2022 16:00 Toros Neftekamsk Sokol Krasnoyarsk H2H
29.01.2022 16:00 Molot-Prikam'e Perm Sokol Krasnoyarsk H2H
31.01.2022 16:00 Iževsk Sokol Krasnoyarsk H2H
02.02.2022 16:00 Almetievsk Sokol Krasnoyarsk H2H
10.02.2022 16:00 Sokol Krasnoyarsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
12.02.2022 16:00 Sokol Krasnoyarsk Ťumeň H2H
15.02.2022 16:00 Sokol Krasnoyarsk Zvezda Chekhov H2H

Ermak Angarsk


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
29.11.2021 12:00 Ermak Angarsk Omskie Krylia H2H
01.12.2021 12:00 Ermak Angarsk Novokuzněck H2H
03.12.2021 11:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk H2H
10.12.2021 17:00 AKM Ermak Angarsk H2H
12.12.2021 15:00 Tambov Ermak Angarsk H2H
14.12.2021 16:00 Rostov Ermak Angarsk H2H
16.12.2021 16:00 Voroněž Ermak Angarsk H2H
20.12.2021 12:00 Ermak Angarsk Togliatti H2H
22.12.2021 12:00 Ermak Angarsk Samara H2H
24.12.2021 12:00 Ermak Angarsk Penza H2H
27.12.2021 16:00 Ermak Angarsk Bars Kazan H2H
07.01.2022 16:00 Gornyak Uchaly Ermak Angarsk H2H
09.01.2022 16:00 Kurgan Ermak Angarsk H2H
11.01.2022 16:00 Chelmet Čeljabinsk Ermak Angarsk H2H
13.01.2022 16:00 Yuzhny Ural Orsk Ermak Angarsk H2H
18.01.2022 16:00 Ermak Angarsk Karelia SKA H2H
20.01.2022 16:00 Ermak Angarsk Dinamo St. Petersburg H2H
22.01.2022 16:00 Ermak Angarsk Ryazan H2H
25.01.2022 16:00 Ermak Angarsk Khimik Voskresensk H2H
29.01.2022 16:00 Toros Neftekamsk Ermak Angarsk H2H
31.01.2022 16:00 Molot-Prikam'e Perm Ermak Angarsk H2H
02.02.2022 16:00 Iževsk Ermak Angarsk H2H
04.02.2022 16:00 Almetievsk Ermak Angarsk H2H
10.02.2022 16:00 Ermak Angarsk Ťumeň H2H
12.02.2022 16:00 Ermak Angarsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
17.02.2022 16:00 Ermak Angarsk Zvezda Chekhov H2H
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 27 15 3 2 2 50 104 54 44
2. Yugra Khanty-Mansiysk 27 9 5 4 0 27 83 56 42
3. Khimik Voskresensk 27 10 5 1 5 23 83 60 41
4. Novokuzněck 26 11 4 3 1 30 90 60 41
5. Ťumeň 27 8 5 5 -1 26 86 60 41
6. Dinamo St. Petersburg 26 11 4 2 3 27 80 53 40
7. Molot-Prikam'e Perm 26 14 2 3 2 33 91 58 39
8. Togliatti 27 7 5 4 2 16 84 68 38
9. Toros Neftekamsk 27 11 2 6 0 13 86 73 36
10. Sokol Krasnoyarsk 27 12 2 3 5 21 81 60 35
11. Rostov 26 9 3 5 1 10 72 62 35
12. Gornyak Uchaly 27 4 5 6 1 1 82 81 34
13. Bars Kazan 26 9 2 6 1 4 74 70 32
14. Zvezda Chekhov 27 11 2 1 10 3 66 63 31
15. Almetievsk 26 10 2 1 10 -3 62 65 29
16. Kurgan 26 3 4 6 3 -10 58 68 28
17. AKM 27 10 1 3 9 3 78 75 27
18. Chelmet Čeljabinsk 27 -1 7 1 12 -14 63 77 27
19. Omskie Krylia 27 4 4 2 11 -10 71 81 26
20. Tambov 26 3 4 3 9 -25 55 80 25
21. Yuzhny Ural Orsk 27 6 2 4 9 -7 62 69 24
22. Ryazan 27 3 2 5 10 -17 65 82 19
23. Voroněž 26 2 3 2 14 -30 49 79 18
24. Ermak Angarsk 26 -2 5 2 14 -30 62 92 18
25. Penza 26 2 2 5 10 -28 54 82 17
26. Iževsk 26 1 2 0 21 -40 45 85 10
27. Samara 26 2 0 2 20 -73 36 109 6
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 14 12 1 0 0 42 63 21 28
2. Yugra Khanty-Mansiysk 14 6 3 2 -2 24 46 22 26
3. Novokuzněck 14 7 3 0 1 31 58 27 26
4. Molot-Prikam'e Perm 13 9 1 2 -2 19 45 26 24
5. Dinamo St. Petersburg 12 9 1 1 -1 24 43 19 23
6. Khimik Voskresensk 15 9 1 1 2 17 48 31 23
7. Sokol Krasnoyarsk 14 8 1 1 2 21 47 26 21
8. Rostov 14 7 1 3 -1 11 44 33 21
9. Togliatti 12 2 3 4 -4 9 36 27 20
10. Chelmet Čeljabinsk 14 -3 6 1 3 1 33 32 19
11. Toros Neftekamsk 15 8 0 3 1 6 41 35 19
12. Bars Kazan 15 5 1 5 -2 1 45 44 19
13. Omskie Krylia 15 6 1 2 3 0 44 44 18
14. Ťumeň 14 5 1 3 1 4 37 33 17
15. Almetievsk 11 7 0 1 2 8 31 23 15
16. Kurgan 12 1 2 5 -3 -2 31 33 15
17. Zvezda Chekhov 13 7 0 0 6 4 37 33 14
18. Ryazan 15 1 2 3 4 -6 31 37 13
19. Tambov 12 2 2 0 6 -13 26 39 12
20. AKM 11 3 1 1 4 -2 28 30 11
21. Gornyak Uchaly 11 2 1 3 1 -9 30 39 11
22. Yuzhny Ural Orsk 14 3 1 1 7 -8 35 43 11
23. Voroněž 13 1 2 0 8 -12 26 38 10
24. Ermak Angarsk 12 -2 3 1 6 -13 29 42 9
25. Penza 14 2 0 4 4 -18 32 50 8
26. Iževsk 12 1 1 0 9 -13 24 37 6
27. Samara 13 2 0 1 9 -34 17 51 5
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 13 3 4 2 -2 22 49 27 24
2. Gornyak Uchaly 16 2 4 3 0 10 52 42 23
3. Khimik Voskresensk 12 1 4 0 3 6 35 29 18
4. Togliatti 15 5 2 0 6 7 48 41 18
5. Zvezda Chekhov 14 4 2 1 4 -1 29 30 17
6. Dinamo St. Petersburg 14 2 3 1 4 3 37 34 17
7. Toros Neftekamsk 12 3 2 3 -1 7 45 38 17
8. Karelia SKA 13 3 2 2 2 8 41 33 16
9. Yugra Khanty-Mansiysk 13 3 2 2 2 3 37 34 16
10. AKM 16 7 0 2 5 5 50 45 16
11. Molot-Prikam'e Perm 13 5 1 1 4 14 46 32 15
12. Novokuzněck 12 4 1 3 0 -1 32 33 15
13. Rostov 12 2 2 2 2 -1 28 29 14
14. Sokol Krasnoyarsk 13 4 1 2 3 0 34 34 14
15. Almetievsk 15 3 2 0 8 -11 31 42 14
16. Bars Kazan 11 4 1 1 3 3 29 26 13
17. Yuzhny Ural Orsk 13 3 1 3 2 1 27 26 13
18. Kurgan 14 2 2 1 6 -8 27 35 13
19. Tambov 14 1 2 3 3 -12 29 41 13
20. Penza 12 0 2 1 6 -10 22 32 9
21. Ermak Angarsk 14 0 2 1 8 -17 33 50 9
22. Omskie Krylia 12 -2 3 0 8 -10 27 37 8
23. Voroněž 13 1 1 2 6 -18 23 41 8
24. Chelmet Čeljabinsk 13 2 1 0 9 -15 30 45 8
25. Ryazan 12 2 0 2 6 -11 34 45 6
26. Iževsk 14 0 1 0 12 -27 21 48 4
27. Samara 13 0 0 1 11 -39 19 58 1