Tseng Tou Jilin VS Togliatti
Tseng Tou Jilin |
Togliatti |
not win --13--0---0
not lost --13--0---0
Tseng Tou Jilin (T1) VS Togliatti (T2)
Tseng Tou Jilin
Togliatti
Zajímavé
Tseng Tou Jilin
- Mužsvo Tseng Tou Jilin prohrálo až 73% svých zápasů. 37 proher z 51 odehraných zápasů.
- Tseng Tou Jilin už 14 zápasů v řade neremizoval.
- Tseng Tou Jilin táhne aktuálně sérii 13 proher v řade.
- Tseng Tou Jilin už 13 zápasů v řade nevyhrál.
Togliatti
- 32 z celkového počtu 51 zápasů týmu Togliatti skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 63%.
- Togliatti už 4 zápasů v řade neprohrál.
H2H
- Až 33% vzájemných zápasov (1 z 3) skončilo remízou.
- 67% vzájemných zápasů skončilo nad hranicí 5.5 bodů. To je 2 z 3 zápasů.
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Rusko / MHL / 2019/2020 | ||||||
12.09.2019 | 17:00 | Togliatti | Tseng Tou Jilin | 3:2pp | 1:0,0:0,1:2,1:0 | |
Rusko / MHL / 2018/2019 | ||||||
14.12.2018 | 16:00 | Togliatti | Tseng Tou Jilin | 2:5 | 0:3,0:1,2:1 | |
21.09.2018 | 12:30 | Tseng Tou Jilin | Togliatti | 3:4 | 0:2,1:1,2:1 |
Tseng Tou Jilin |
1 - 1 - 1 |
Togliatti |
Tseng Tou Jilin
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
10.02.20 | 16:00 | Tseng Tou Jilin | Samara | 3:7 | 2:2,0:2,1:3 | |
05.02.20 | 17:00 | Heilongjiang Harbin | Tseng Tou Jilin | 6:0 | 1:0,2:0,3:0 | |
31.01.20 | 17:00 | ORG Beijing | Tseng Tou Jilin | 3:1 | 2:1,0:0,1:0 | |
27.01.20 | 17:00 | Ryazan | Tseng Tou Jilin | 2:1 | 2:1,0:0,0:0 | |
25.01.20 | 15:00 | Bars Kazan | Tseng Tou Jilin | 4:2 | 2:1,0:1,2:0 | |
23.01.20 | 16:30 | Torpedo Gorky | Tseng Tou Jilin | 3:2 | 1:0,1:0,1:2 | |
18.01.20 | 11:00 | Tseng Tou Jilin | Dynamo Tver | 1:5 | 1:1,0:1,0:3 | |
16.01.20 | 12:00 | Tseng Tou Jilin | Karelia SKA | 4:6 | 0:0,2:2,2:4 | |
14.01.20 | 11:30 | Tseng Tou Jilin | Dinamo St. Petersburg | 0:3 | 0:2,0:1,0:0 | |
09.01.20 | 17:30 | Rostov | Tseng Tou Jilin | 2:1 | 0:1,1:0,1:0 | |
07.01.20 | 15:00 | Voroněž | Tseng Tou Jilin | 5:3 | 2:1,2:1,1:1 | |
05.01.20 | 15:00 | Tambov | Tseng Tou Jilin | 6:2 | 2:1,2:1,2:0 | |
29.12.19 | 08:00 | Heilongjiang Harbin | Tseng Tou Jilin | 5:4 | 1:3,3:1,1:0 | |
27.12.19 | 06:00 | ORG Beijing | Tseng Tou Jilin | 1:4 | 1:1,0:2,0:1 | |
23.12.19 | 12:00 | Tseng Tou Jilin | Heilongjiang Harbin | 2:1pp | 0:0,0:1,1:0,1:0 | |
21.12.19 | 11:00 | Tseng Tou Jilin | Karaganda | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
19.12.19 | 12:00 | Tseng Tou Jilin | Nomad Astana | 1:3 | 0:0,0:2,1:1 | |
17.12.19 | 11:30 | Tseng Tou Jilin | Kazzinc-Torpedo | 2:3 | 0:2,1:0,1:1 | |
14.12.19 | 11:00 | Tseng Tou Jilin | Novokuzněck | 1:4 | 0:0,0:4,1:0 | |
08.12.19 | 13:00 | Toros Neftekamsk | Tseng Tou Jilin | 4:3 | 2:0,0:0,2:3 | |
06.12.19 | 16:30 | Almetievsk | Tseng Tou Jilin | 4:3pp | 1:1,1:1,1:1,1:0 | |
04.12.19 | 16:00 | Iževsk | Tseng Tou Jilin | 6:3 | 2:2,3:0,1:1 | |
02.12.19 | 15:00 | Molot-Prikam'e Perm | Tseng Tou Jilin | 3:2pp | 0:0,0:0,2:2,1:0 | |
27.11.19 | 11:30 | Tseng Tou Jilin | Humo Tashkent | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
25.11.19 | 11:30 | Tseng Tou Jilin | Khimik Voskresensk | 2:1pp | 1:0,0:0,0:1,1:0 | |
23.11.19 | 11:00 | Tseng Tou Jilin | Zvezda Chekhov | 1:4 | 0:0,0:2,1:2 | |
19.11.19 | 15:30 | Humo Tashkent | Tseng Tou Jilin | 4:2 | 1:0,2:2,1:0 | |
17.11.19 | 15:00 | Khimik Voskresensk | Tseng Tou Jilin | 0:1sn | 0:0,0:0,0:0,0:0,0:2 | |
15.11.19 | 17:00 | Zvezda Chekhov | Tseng Tou Jilin | 5:0 | 3:0,2:0,0:0 | |
11.11.19 | 11:30 | Tseng Tou Jilin | Tambov | 5:1 | 3:0,1:0,1:1 | |
09.11.19 | 11:00 | Tseng Tou Jilin | Voroněž | 2:3 | 0:1,1:2,1:0 | |
07.11.19 | 11:30 | Tseng Tou Jilin | Rostov | 0:4 | 0:1,0:2,0:1 | |
03.11.19 | 15:00 | Dinamo St. Petersburg | Tseng Tou Jilin | 5:1 | 0:0,4:1,1:0 | |
01.11.19 | 17:00 | Karelia SKA | Tseng Tou Jilin | 6:1 | 2:0,4:1,0:0 | |
30.10.19 | 17:00 | Dynamo Tver | Tseng Tou Jilin | 2:1 | 0:0,1:1,1:0 | |
26.10.19 | 12:00 | Tseng Tou Jilin | Sokol Krasnoyarsk | 1:5 | 0:1,1:2,0:2 | |
24.10.19 | 12:30 | Tseng Tou Jilin | Ermak Angarsk | 3:4sn | 1:0,2:1,0:2,0:0,0:1 | |
21.10.19 | 12:30 | Tseng Tou Jilin | Yugra Khanty-Mansiysk | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
19.10.19 | 12:00 | Tseng Tou Jilin | Ťumeň | 2:3 | 0:1,1:2,1:0 | |
13.10.19 | 11:00 | Chelmet Čeljabinsk | Tseng Tou Jilin | 4:2 | 2:1,0:1,2:0 | |
11.10.19 | 15:30 | Yuzhny Ural Orsk | Tseng Tou Jilin | 3:4pp | 2:2,1:0,0:1,0:1 | |
09.10.19 | 15:30 | Gornyak Uchaly | Tseng Tou Jilin | 4:2 | 1:0,0:0,3:2 | |
07.10.19 | 16:00 | Kurgan | Tseng Tou Jilin | 4:0 | 0:0,2:0,2:0 | |
02.10.19 | 12:30 | Tseng Tou Jilin | Torpedo Gorky | 1:2sn | 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1 | |
30.09.19 | 12:30 | Tseng Tou Jilin | Bars Kazan | 3:4 | 0:1,3:2,0:1 | |
28.09.19 | 12:00 | Tseng Tou Jilin | Ryazan | 3:4 | 3:1,0:0,0:3 | |
20.09.19 | 12:30 | Tseng Tou Jilin | ORG Beijing | 5:4sn | 0:1,3:1,1:2,0:0,2:1 | |
18.09.19 | 12:30 | Tseng Tou Jilin | Heilongjiang Harbin | 1:3 | 0:1,1:1,0:1 | |
14.09.19 | 15:00 | Samara | Tseng Tou Jilin | 3:4sn | 0:1,0:0,3:2,0:0,1:2 | |
12.09.19 | 17:00 | Togliatti | Tseng Tou Jilin | 3:2pp | 1:0,0:0,1:2,1:0 | |
10.09.19 | 18:00 | Penza | Tseng Tou Jilin | 6:0 | 3:0,1:0,2:0 |
Togliatti
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
06.02.20 | 16:00 | Togliatti | Ryazan | 2:1 | 1:1,1:0,0:0 | |
04.02.20 | 16:00 | Togliatti | Bars Kazan | 2:3sn | 0:1,1:1,1:0,0:0,1:2 | |
02.02.20 | 14:00 | Togliatti | Torpedo Gorky | 5:1 | 1:0,2:0,2:1 | |
29.01.20 | 17:00 | Dynamo Tver | Togliatti | 4:5sn | 1:2,3:2,0:0,0:0,1:2 | |
27.01.20 | 17:00 | Karelia SKA | Togliatti | 2:0 | 1:0,0:0,1:0 | |
25.01.20 | 15:00 | Dinamo St. Petersburg | Togliatti | 5:1 | 3:1,1:0,1:0 | |
20.01.20 | 16:00 | Togliatti | Rostov | 6:0 | 3:0,1:0,2:0 | |
18.01.20 | 14:00 | Togliatti | Voroněž | 3:1 | 2:0,0:0,1:1 | |
16.01.20 | 16:00 | Togliatti | Tambov | 2:3pp | 0:0,2:1,0:1,0:1 | |
13.01.20 | 17:00 | Penza | Togliatti | 8:1 | 1:0,3:1,4:0 | |
09.01.20 | 16:00 | Samara | Togliatti | 1:7 | 0:2,1:1,0:4 | |
07.01.20 | 14:00 | Togliatti | Penza | 3:2sn | 0:0,1:2,1:0,0:0,-:- | |
27.12.19 | 14:00 | Karaganda | Togliatti | 2:3 | 1:2,0:1,1:0 | |
25.12.19 | 08:00 | Nomad Astana | Togliatti | 2:3 | 1:1,0:1,1:1 | |
23.12.19 | 13:30 | Kazzinc-Torpedo | Togliatti | 3:1 | 1:0,0:0,2:1 | |
20.12.19 | 13:00 | Novokuzněck | Togliatti | 3:0 | 1:0,1:0,1:0 | |
15.12.19 | 14:00 | Togliatti | Toros Neftekamsk | 2:1 | 0:1,0:0,2:0 | |
13.12.19 | 16:00 | Togliatti | Almetievsk | 0:2 | 0:0,0:0,0:2 | |
11.12.19 | 16:00 | Togliatti | Iževsk | 4:1 | 2:0,1:0,1:1 | |
09.12.19 | 16:00 | Togliatti | Molot-Prikam'e Perm | 3:1 | 0:1,2:0,1:0 | |
03.12.19 | 15:30 | Humo Tashkent | Togliatti | 2:4 | 0:3,0:0,2:1 | |
01.12.19 | 15:00 | Khimik Voskresensk | Togliatti | 3:2 | 0:0,1:1,2:1 | |
29.11.19 | 17:00 | Zvezda Chekhov | Togliatti | 3:1 | 2:0,0:0,1:1 | |
24.11.19 | 14:00 | Togliatti | Samara | 4:2 | 2:0,0:0,2:2 | |
20.11.19 | 17:00 | Penza | Togliatti | 2:1 | 0:0,1:0,1:1 | |
18.11.19 | 16:00 | Samara | Togliatti | 1:2sn | 0:0,1:1,0:0,0:0,3:4 | |
13.11.19 | 16:00 | Togliatti | Penza | 2:1 | 0:1,1:0,1:0 | |
09.11.19 | 14:00 | Togliatti | Humo Tashkent | 4:3sn | 0:1,2:1,1:1,0:0,5:4 | |
07.11.19 | 16:00 | Togliatti | Khimik Voskresensk | 4:6 | 0:1,3:2,1:3 | |
05.11.19 | 16:00 | Togliatti | Zvezda Chekhov | 7:4 | 1:1,5:1,1:2 | |
01.11.19 | 16:30 | Tambov | Togliatti | 2:4 | 1:1,0:2,1:1 | |
30.10.19 | 17:00 | Voroněž | Togliatti | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
28.10.19 | 17:30 | Rostov | Togliatti | 5:6 | 4:4,1:1,0:1 | |
24.10.19 | 17:00 | Togliatti | Dinamo St. Petersburg | 3:4sn | 1:0,0:3,2:0,0:0,1:2 | |
22.10.19 | 17:00 | Togliatti | Karelia SKA | 3:4 | 1:1,0:2,2:1 | |
20.10.19 | 15:00 | Togliatti | Dynamo Tver | 4:0 | 1:0,0:0,3:0 | |
16.10.19 | 14:00 | Sokol Krasnoyarsk | Togliatti | 3:1 | 1:0,1:0,1:1 | |
14.10.19 | 13:00 | Ermak Angarsk | Togliatti | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
11.10.19 | 16:00 | Yugra Khanty-Mansiysk | Togliatti | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 | |
09.10.19 | 16:00 | Ťumeň | Togliatti | 5:4pp | 2:1,1:2,1:1,1:0 | |
03.10.19 | 17:00 | Togliatti | Chelmet Čeljabinsk | 4:2 | 1:0,2:2,1:0 | |
01.10.19 | 17:00 | Togliatti | Yuzhny Ural Orsk | 6:3 | 2:0,1:1,3:2 | |
29.09.19 | 15:00 | Togliatti | Gornyak Uchaly | 3:2pp | 1:1,0:0,1:1,1:0 | |
27.09.19 | 17:00 | Togliatti | Kurgan | 1:4 | 1:1,0:0,0:3 | |
21.09.19 | 14:00 | Torpedo Gorky | Togliatti | 2:3pp | 0:1,2:0,0:1,0:1 | |
19.09.19 | 17:30 | Bars Kazan | Togliatti | 1:3 | 1:1,0:1,0:1 | |
17.09.19 | 18:00 | Ryazan | Togliatti | 1:3 | 0:1,0:1,1:1 | |
12.09.19 | 17:00 | Togliatti | Tseng Tou Jilin | 3:2pp | 1:0,0:0,1:2,1:0 | |
10.09.19 | 17:00 | Togliatti | ORG Beijing | 3:2 | 0:0,1:0,2:2 | |
08.09.19 | 15:00 | Togliatti | Heilongjiang Harbin | 7:2 | 2:0,3:1,2:1 | |
06.09.19 | 17:00 | Togliatti | Samara | 3:0 | 0:0,2:0,1:0 |
Tseng Tou Jilin
nenalezen žádny zápas
Togliatti
nenalezen žádny zápas
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ťumeň | 56 | 24 | 7 | 8 | 2 | 64 | 175 | 111 | 84 | |
2. | Molot-Prikam'e Perm | 56 | 19 | 11 | 2 | 11 | 64 | 192 | 128 | 84 | |
3. | Kurgan | 56 | 14 | 13 | 3 | 10 | 47 | 169 | 122 | 83 | |
4. | AKM | 56 | 31 | 4 | 4 | 9 | 67 | 162 | 95 | 82 | |
5. | Yugra Khanty-Mansiysk | 56 | 22 | 8 | 6 | 6 | 59 | 185 | 126 | 82 | |
6. | Khimik Voskresensk | 56 | 19 | 9 | 5 | 9 | 57 | 201 | 144 | 79 | |
7. | Karelia SKA | 56 | 17 | 9 | 4 | 13 | 44 | 172 | 128 | 74 | |
8. | Dinamo St. Petersburg | 56 | 25 | 4 | 6 | 10 | 43 | 191 | 148 | 73 | |
9. | Almetievsk | 56 | 15 | 8 | 11 | 3 | 25 | 167 | 142 | 73 | |
10. | Tambov | 56 | 19 | 7 | 4 | 15 | 31 | 159 | 128 | 70 | |
11. | Voroněž | 56 | 19 | 6 | 8 | 9 | 13 | 152 | 139 | 70 | |
12. | Yuzhny Ural Orsk | 56 | 15 | 8 | 8 | 9 | 12 | 152 | 140 | 70 | |
13. | Toros Neftekamsk | 56 | 19 | 6 | 5 | 15 | 22 | 170 | 148 | 67 | |
14. | Zvezda Chekhov | 56 | 15 | 7 | 9 | 9 | 2 | 153 | 151 | 67 | |
15. | Sokol Krasnoyarsk | 56 | 23 | 3 | 6 | 15 | 4 | 165 | 161 | 64 | |
16. | Norilsk | 56 | 18 | 5 | 8 | 12 | 8 | 167 | 159 | 64 | |
17. | Chelmet Čeljabinsk | 56 | 21 | 4 | 5 | 17 | 11 | 151 | 140 | 63 | |
18. | Novokuzněck | 56 | 19 | 5 | 5 | 17 | 16 | 163 | 147 | 63 | |
19. | Gornyak Uchaly | 56 | 14 | 7 | 4 | 20 | -13 | 148 | 161 | 60 | |
20. | Dynamo Altay | 56 | 13 | 5 | 10 | 13 | -33 | 131 | 164 | 56 | |
21. | Ryazan | 56 | 11 | 6 | 7 | 19 | -18 | 124 | 142 | 53 | |
22. | Penza | 56 | 20 | 1 | 8 | 18 | -20 | 134 | 154 | 52 | |
23. | Samara | 56 | 8 | 7 | 4 | 26 | -43 | 143 | 186 | 48 | |
24. | Omskie Krylia | 56 | 7 | 7 | 6 | 23 | -41 | 143 | 184 | 48 | |
25. | Bars Kazan | 56 | 13 | 4 | 4 | 27 | -17 | 122 | 139 | 46 | |
26. | Iževsk | 56 | 3 | 7 | 7 | 25 | -67 | 110 | 177 | 41 | |
27. | Rostov | 56 | 4 | 4 | 8 | 27 | -72 | 118 | 190 | 33 | |
28. | Saratov | 56 | 8 | 1 | 7 | 32 | -119 | 121 | 240 | 27 | |
29. | Chelny | 56 | 4 | 3 | 4 | 38 | -146 | 99 | 245 | 24 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Yugra Khanty-Mansiysk | 28 | 12 | 5 | 3 | 0 | 49 | 103 | 54 | 47 | |
2. | Khimik Voskresensk | 28 | 11 | 5 | 3 | 1 | 42 | 107 | 65 | 45 | |
3. | Toros Neftekamsk | 28 | 12 | 4 | 3 | 2 | 34 | 97 | 63 | 43 | |
4. | Almetievsk | 28 | 15 | 2 | 4 | 1 | 33 | 90 | 57 | 42 | |
5. | Molot-Prikam'e Perm | 28 | 12 | 4 | 1 | 6 | 32 | 102 | 70 | 41 | |
6. | Karelia SKA | 28 | 11 | 4 | 2 | 5 | 34 | 96 | 62 | 40 | |
7. | Dinamo St. Petersburg | 28 | 14 | 2 | 2 | 5 | 26 | 97 | 71 | 39 | |
8. | Ťumeň | 28 | 7 | 5 | 4 | 3 | 21 | 80 | 59 | 38 | |
9. | Kurgan | 28 | 6 | 6 | 2 | 6 | 13 | 82 | 69 | 38 | |
10. | Voroněž | 28 | 16 | 0 | 5 | 2 | 19 | 82 | 63 | 37 | |
11. | Zvezda Chekhov | 28 | 10 | 3 | 5 | 2 | 16 | 86 | 70 | 37 | |
12. | Gornyak Uchaly | 28 | 10 | 4 | 1 | 8 | 11 | 86 | 75 | 37 | |
13. | Dynamo Altay | 28 | 9 | 3 | 6 | 1 | 7 | 70 | 63 | 36 | |
14. | Yuzhny Ural Orsk | 28 | 9 | 3 | 6 | 1 | 3 | 74 | 71 | 36 | |
15. | AKM | 28 | 13 | 2 | 1 | 9 | 32 | 89 | 57 | 35 | |
16. | Sokol Krasnoyarsk | 28 | 13 | 2 | 0 | 11 | 7 | 81 | 74 | 34 | |
17. | Tambov | 28 | 11 | 2 | 2 | 9 | 20 | 82 | 62 | 32 | |
18. | Chelmet Čeljabinsk | 28 | 9 | 3 | 2 | 9 | 7 | 75 | 68 | 32 | |
19. | Novokuzněck | 28 | 13 | 1 | 2 | 9 | 10 | 84 | 74 | 32 | |
20. | Samara | 28 | 6 | 4 | 4 | 6 | 3 | 78 | 75 | 32 | |
21. | Norilsk | 28 | 9 | 2 | 5 | 5 | 0 | 79 | 79 | 31 | |
22. | Penza | 28 | 12 | 0 | 5 | 6 | -8 | 66 | 74 | 29 | |
23. | Omskie Krylia | 28 | 7 | 3 | 2 | 11 | -13 | 81 | 94 | 28 | |
24. | Bars Kazan | 28 | 4 | 3 | 3 | 12 | -11 | 62 | 73 | 23 | |
25. | Ryazan | 28 | 2 | 4 | 3 | 12 | -16 | 60 | 76 | 23 | |
26. | Iževsk | 28 | 0 | 5 | 1 | 16 | -33 | 52 | 85 | 21 | |
27. | Rostov | 28 | 2 | 3 | 4 | 12 | -30 | 68 | 98 | 20 | |
28. | Saratov | 28 | 3 | 1 | 6 | 11 | -42 | 66 | 108 | 16 | |
29. | Chelny | 28 | 1 | 3 | 1 | 19 | -61 | 47 | 108 | 15 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AKM | 28 | 18 | 2 | 3 | 0 | 35 | 73 | 38 | 47 | |
2. | Ťumeň | 28 | 17 | 2 | 4 | -1 | 43 | 95 | 52 | 46 | |
3. | Kurgan | 28 | 8 | 7 | 1 | 4 | 34 | 87 | 53 | 45 | |
4. | Molot-Prikam'e Perm | 28 | 7 | 7 | 1 | 5 | 32 | 90 | 58 | 43 | |
5. | Tambov | 28 | 8 | 5 | 2 | 6 | 11 | 77 | 66 | 38 | |
6. | Yugra Khanty-Mansiysk | 28 | 10 | 3 | 3 | 6 | 10 | 82 | 72 | 35 | |
7. | Karelia SKA | 28 | 6 | 5 | 2 | 8 | 10 | 76 | 66 | 34 | |
8. | Yuzhny Ural Orsk | 28 | 6 | 5 | 2 | 8 | 9 | 78 | 69 | 34 | |
9. | Dinamo St. Petersburg | 28 | 11 | 2 | 4 | 5 | 17 | 94 | 77 | 34 | |
10. | Khimik Voskresensk | 28 | 8 | 4 | 2 | 8 | 15 | 94 | 79 | 34 | |
11. | Voroněž | 28 | 3 | 6 | 3 | 7 | -6 | 70 | 76 | 33 | |
12. | Norilsk | 28 | 9 | 3 | 3 | 7 | 8 | 88 | 80 | 33 | |
13. | Chelmet Čeljabinsk | 28 | 12 | 1 | 3 | 8 | 4 | 76 | 72 | 31 | |
14. | Novokuzněck | 28 | 6 | 4 | 3 | 8 | 6 | 79 | 73 | 31 | |
15. | Almetievsk | 28 | 0 | 6 | 7 | 2 | -8 | 77 | 85 | 31 | |
16. | Ryazan | 28 | 9 | 2 | 4 | 7 | -2 | 64 | 66 | 30 | |
17. | Zvezda Chekhov | 28 | 5 | 4 | 4 | 7 | -14 | 67 | 81 | 30 | |
18. | Sokol Krasnoyarsk | 28 | 10 | 1 | 6 | 4 | -3 | 84 | 87 | 30 | |
19. | Toros Neftekamsk | 28 | 7 | 2 | 2 | 13 | -12 | 73 | 85 | 24 | |
20. | Bars Kazan | 28 | 9 | 1 | 1 | 15 | -6 | 60 | 66 | 23 | |
21. | Penza | 28 | 8 | 1 | 3 | 12 | -12 | 68 | 80 | 23 | |
22. | Gornyak Uchaly | 28 | 4 | 3 | 3 | 12 | -24 | 62 | 86 | 23 | |
23. | Omskie Krylia | 28 | 0 | 4 | 4 | 12 | -28 | 62 | 90 | 20 | |
24. | Iževsk | 28 | 3 | 2 | 6 | 9 | -34 | 58 | 92 | 20 | |
25. | Dynamo Altay | 28 | 4 | 2 | 4 | 12 | -40 | 61 | 101 | 20 | |
26. | Samara | 28 | 2 | 3 | 0 | 20 | -46 | 65 | 111 | 16 | |
27. | Rostov | 28 | 2 | 1 | 4 | 15 | -42 | 50 | 92 | 13 | |
28. | Saratov | 28 | 5 | 0 | 1 | 21 | -77 | 55 | 132 | 11 | |
29. | Chelny | 28 | 3 | 0 | 3 | 19 | -85 | 52 | 137 | 9 |