Krylya Sovetov MHC U21 VS Amurskie Tigry Khabarovsk U21
Krylya Sovetov MHC U21 |
Amurskie Tigry Khabarovsk U21 |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Krylya Sovetov MHC U21 (T1) VS Amurskie Tigry Khabarovsk U21 (T2)
Krylya Sovetov MHC U21
Amurskie Tigry Khabarovsk U21
Zajímavé
Krylya Sovetov MHC U21
- Z celkového počtu 49 prohrál tým Krylya Sovetov MHC U21 až 49% svých zápasů. 24 prohraných zápasů.
- Až 29 zápasů týmu Krylya Sovetov MHC U21 skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 49 zápasů, to je až 59%.
- Krylya Sovetov MHC U21 už 11 zápasů v řade neremizoval.
- Krylya Sovetov MHC U21 táhne aktuálně sérii 6 zápasů v řade, ve kterých celkové skóre bylo nad hranicí 5.5 gólů.
Amurskie Tigry Khabarovsk U21
- Tým Amurskie Tigry Khabarovsk U21 odehral až 28 zápasů které skončily nad hranicí 5.5 gólů. Je to až 57% z celkového počtu 49 zápasů.
- Amurskie Tigry Khabarovsk U21 táhne aktuálně sérii 4 výher v řade.
- Amurskie Tigry Khabarovsk U21 už 4 zápasů v řade neprohrál.
- Amurskie Tigry Khabarovsk U21 už 18 zápasů v řade neremizoval.
H2H
- Ze 21 vzájemných zápasů vyhrál domácí tým 14, což je 67%.
- Až 29% vzájemných zápasov (6 z 21) skončilo remízou.
- 67% vzájemných zápasů skončilo nad hranicí 5.5 bodů. To je 14 z 21 zápasů.
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Rusko / MHL U21 / 2022/2023 | ||||||
14.09.2022 | 11:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 4:3pp | 2:1,1:2,0:0,1:0 | |
Rusko / MHL U21 / 2021/2022 | ||||||
21.12.2021 | 17:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 6:1 | 4:1,0:0,2:0 | |
20.12.2021 | 17:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 2:1 | 0:1,1:0,1:0 | |
30.11.2021 | 10:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 1:3 | 0:0,0:3,1:0 | |
29.11.2021 | 10:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 2:1 | 1:0,1:0,0:1 | |
Rusko / MHL U21 / 2020/2021 | ||||||
21.12.2020 | 10:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 0:9 | 0:1,0:4,0:4 | |
20.12.2020 | 04:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 1:2 | 0:1,1:0,0:1 | |
13.12.2020 | 11:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 4:2 | 0:0,0:1,4:1 | |
12.12.2020 | 11:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 7:2 | 2:0,2:0,3:2 | |
Rusko / MHL U21 / 2019/2020 | ||||||
08.01.2020 | 11:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 3:2pp | 0:2,1:0,1:0,1:0 | |
07.01.2020 | 11:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 4:2 | 2:1,0:1,2:0 | |
29.09.2019 | 05:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 3:4pp | 1:2,2:0,0:1,0:1 | |
28.09.2019 | 04:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 2:4 | 1:1,1:2,0:1 | |
Rusko / Liga MHL / 2018/2019 | ||||||
16.01.2019 | 10:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 3:4 | 1:2,2:1,0:1 | |
15.01.2019 | 04:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 1:2 | 0:1,1:1,0:0 | |
12.10.2018 | 18:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 2:1pp | 0:0,0:0,1:1,1:0 | |
11.10.2018 | 18:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 4:3 | 2:1,1:2,1:0 | |
Rusko / MHL U21 / 2017/2018 | ||||||
07.02.2018 | 17:30 | Krylya Sovetov MHC U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 5:6pp | 1:0,2:1,2:4,0:1 | |
06.02.2018 | 17:30 | Krylya Sovetov MHC U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 4:5pp | 1:0,3:2,0:2,0:1 | |
02.10.2017 | 11:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 1:5 | 0:2,1:0,0:3 | |
01.10.2017 | 05:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 3:6 | 1:1,2:2,0:3 |
Krylya Sovetov MHC U21 |
14 - 6 - 1 |
Amurskie Tigry Khabarovsk U21 |
Krylya Sovetov MHC U21
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
11.02.23 | 11:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Sakhalinskie Akuly U21 | 6:2 | 2:0,2:0,2:2 | |
08.02.23 | 17:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Taifun Primorsky Krai U21 | 5:2 | 1:1,2:0,2:1 | |
05.02.23 | 11:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 2:4 | 0:1,1:2,1:1 | |
28.01.23 | 12:00 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 1:5 | 0:0,1:2,0:3 | |
25.01.23 | 16:00 | MHC Spartak Moscow U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 4:3 | 1:0,1:2,2:1 | |
22.01.23 | 11:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 1:5 | 0:0,1:3,0:2 | |
21.01.23 | 11:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
13.01.23 | 17:00 | HC MVD Balashikha U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 5:1 | 3:0,1:0,1:1 | |
12.01.23 | 17:30 | HC MVD Balashikha U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 4:3 | 0:1,1:1,2:1 | |
08.01.23 | 11:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Dynamo St.Petersburg U21 | 2:0 | 1:0,0:0,1:0 | |
07.01.23 | 11:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Dynamo St.Petersburg U21 | 2:3 | 1:1,1:0,0:2 | |
29.12.22 | 15:00 | Almaz Cherepovets U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 3:4pp | 0:1,2:2,1:0,0:1 | |
28.12.22 | 11:00 | Almaz Cherepovets U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 3:1 | 0:0,2:1,1:0 | |
25.12.22 | 11:00 | Loko Yaroslavl U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 2:1sn | 0:0,1:0,0:1,0:0,-:- | |
24.12.22 | 11:00 | Loko Yaroslavl U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 2:0 | 1:0,0:0,1:0 | |
18.12.22 | 11:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | MHC Spartak Moscow U21 | 4:5sn | 0:0,1:2,3:2,0:0,-:- | |
16.12.22 | 17:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | MHC Spartak Moscow U21 | 3:2pp | 0:2,0:0,2:0,1:0 | |
13.12.22 | 17:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1:6 | 1:2,0:3,0:1 | |
12.12.22 | 17:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 2:4 | 2:0,0:0,0:4 | |
08.12.22 | 15:00 | Krasnaya Armiya Moscow U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 0:2 | 0:0,0:2,0:0 | |
07.12.22 | 15:00 | Krasnaya Armiya Moscow U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 1:0pp | 0:0,0:0,0:0,1:0 | |
01.12.22 | 17:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | SKA-GUOR Karelia U21 | 3:1 | 0:0,0:0,3:1 | |
29.11.22 | 17:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | SKA-Varyagi U21 | 3:2 | 0:1,2:0,1:1 | |
27.11.22 | 10:00 | MHC Spartak Moscow U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 4:0 | 0:0,1:0,3:0 | |
23.11.22 | 17:00 | Atlanty Mytishchi U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 1:2 | 0:1,0:1,1:0 | |
19.11.22 | 11:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Kapitan Stupino U21 | 1:4 | 1:3,0:0,0:1 | |
16.11.22 | 15:30 | Krylya Sovetov MHC U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 0:5 | 0:2,0:2,0:1 | |
15.11.22 | 17:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 2:4 | 0:1,0:1,2:2 | |
12.11.22 | 11:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Loko Yaroslavl U21 | 2:3pp | 1:2,0:0,1:0,0:1 | |
11.11.22 | 17:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Loko Yaroslavl U21 | 2:4 | 1:2,1:0,0:2 | |
08.11.22 | 17:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Almaz Cherepovets U21 | 3:2 | 1:1,1:1,1:0 | |
07.11.22 | 17:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Almaz Cherepovets U21 | 3:2 | 1:0,2:1,0:1 | |
02.11.22 | 17:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Atlanty Mytishchi U21 | 2:3sn | 0:0,2:1,0:1,0:0,-:- | |
28.10.22 | 16:00 | SKA-GUOR Karelia U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 2:3 | 1:1,0:2,1:0 | |
26.10.22 | 18:00 | SKA-Varyagi U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 3:0 | 2:0,0:0,1:0 | |
21.10.22 | 18:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | HC MVD Balashikha U21 | 3:4pp | 0:0,3:1,0:2,0:1 | |
20.10.22 | 18:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | HC MVD Balashikha U21 | 0:4 | 0:3,0:0,0:1 | |
16.10.22 | 12:00 | Dynamo St.Petersburg U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 3:1 | 0:0,2:1,1:0 | |
15.10.22 | 12:00 | Dynamo St.Petersburg U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 4:3pp | 2:0,1:2,0:1,1:0 | |
12.10.22 | 18:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 4:1 | 0:0,2:0,2:1 | |
11.10.22 | 18:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 7:0 | 1:0,4:0,2:0 | |
04.10.22 | 16:30 | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 0:3 | 0:2,0:0,0:1 | |
01.10.22 | 13:00 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 1:2 | 0:1,0:1,1:0 | |
27.09.22 | 18:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | AKM U21 | 4:2 | 2:0,0:1,2:1 | |
24.09.22 | 12:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Mikhaylov Academy U21 | 1:2 | 1:0,0:0,0:2 | |
16.09.22 | 10:00 | Sakhalinskie Akuly U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 7:3 | 3:2,3:0,1:1 | |
14.09.22 | 11:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 4:3pp | 2:1,1:2,0:0,1:0 | |
12.09.22 | 11:00 | Taifun Primorsky Krai U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 1:3 | 0:1,1:1,0:1 | |
05.09.22 | 18:00 | Kapitan Stupino U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 3:2 | 1:1,2:1,0:0 |
Amurskie Tigry Khabarovsk U21
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
10.02.23 | 10:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | SKA-GUOR Karelia U21 | 4:1 | 1:1,1:0,2:0 | |
09.02.23 | 10:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | SKA-GUOR Karelia U21 | 4:2 | 1:2,1:0,2:0 | |
06.02.23 | 10:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | SKA-Varyagi U21 | 7:0 | 1:0,1:0,5:0 | |
05.02.23 | 08:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | SKA-Varyagi U21 | 7:3 | 0:0,3:1,4:2 | |
01.02.23 | 17:00 | Mikhaylov Academy U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 4:1 | 2:1,1:0,1:0 | |
30.01.23 | 17:00 | Mikhaylov Academy U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 4:0 | 1:0,0:0,3:0 | |
28.01.23 | 11:00 | AKM U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 1:3 | 0:2,1:0,0:1 | |
27.01.23 | 11:00 | AKM U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 3:4 | 0:2,3:0,0:2 | |
23.01.23 | 17:00 | SKA-GUOR Karelia U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 1:4 | 0:0,0:1,1:3 | |
22.01.23 | 11:00 | SKA-GUOR Karelia U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 0:2 | 0:1,0:0,0:1 | |
19.01.23 | 17:00 | SKA-Varyagi U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 3:4 | 0:0,2:1,1:3 | |
18.01.23 | 17:00 | SKA-Varyagi U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 1:6 | 1:2,0:3,0:1 | |
12.01.23 | 10:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 2:3 | 1:1,1:0,0:1 | |
11.01.23 | 10:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 4:2 | 1:0,2:1,1:1 | |
04.01.23 | 04:00 | Sakhalinskie Akuly U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 3:5 | 1:0,2:5,0:0 | |
03.01.23 | 07:00 | Sakhalinskie Akuly U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 2:4 | 2:2,0:0,0:2 | |
27.12.22 | 17:00 | Kapitan Stupino U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 6:2 | 1:0,4:1,1:1 | |
26.12.22 | 17:00 | Kapitan Stupino U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 4:2 | 1:0,2:0,1:2 | |
23.12.22 | 17:00 | Atlanty Mytishchi U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 4:5sn | 1:2,2:0,1:2,0:0,-:- | |
22.12.22 | 17:00 | Atlanty Mytishchi U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 1:2pp | 1:0,0:1,0:0,0:1 | |
18.12.22 | 04:00 | Taifun Primorsky Krai U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 1:5 | 1:0,0:1,0:4 | |
17.12.22 | 04:00 | Taifun Primorsky Krai U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 2:3pp | 0:1,2:0,0:1,0:1 | |
12.12.22 | 10:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Dynamo St.Petersburg U21 | 6:4 | 2:2,0:1,4:1 | |
09.12.22 | 10:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 1:2 | 1:0,0:1,0:1 | |
27.11.22 | 12:30 | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 2:3 | 0:1,0:2,2:0 | |
26.11.22 | 11:00 | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
19.11.22 | 11:00 | Loko Yaroslavl U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 7:1 | 2:0,1:1,4:0 | |
16.11.22 | 15:00 | Almaz Cherepovets U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 5:1 | 3:0,2:1,0:0 | |
11.11.22 | 10:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | HC MVD Balashikha U21 | 3:5 | 2:1,1:1,0:3 | |
07.11.22 | 10:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 1:6 | 0:2,1:1,0:3 | |
04.11.22 | 04:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1:2 | 0:0,0:2,1:0 | |
01.11.22 | 10:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | MHC Spartak Moscow U21 | 3:0 | 0:0,1:0,2:0 | |
27.10.22 | 17:30 | Dynamo St.Petersburg U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 3:2 | 0:2,2:0,1:0 | |
25.10.22 | 18:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 10:3 | 3:2,2:0,5:1 | |
19.10.22 | 11:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | AKM U21 | 1:2 | 0:0,1:1,0:1 | |
18.10.22 | 11:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | AKM U21 | 4:3pp | 0:0,3:2,0:1,1:0 | |
15.10.22 | 05:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Mikhaylov Academy U21 | 6:3 | 3:2,1:0,2:1 | |
14.10.22 | 11:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Mikhaylov Academy U21 | 2:3pp | 0:1,1:1,1:0,0:1 | |
10.10.22 | 05:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Sakhalinskie Akuly U21 | 8:1 | 3:0,2:1,3:0 | |
09.10.22 | 05:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Sakhalinskie Akuly U21 | 3:4pp | 1:1,1:0,1:2,0:1 | |
02.10.22 | 05:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Taifun Primorsky Krai U21 | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
01.10.22 | 05:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Taifun Primorsky Krai U21 | 7:1 | 1:0,4:0,2:1 | |
28.09.22 | 11:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Kapitan Stupino U21 | 3:4 | 1:2,1:1,1:1 | |
27.09.22 | 11:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Kapitan Stupino U21 | 2:3 | 0:1,1:1,1:1 | |
24.09.22 | 05:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Atlanty Mytishchi U21 | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
23.09.22 | 11:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Atlanty Mytishchi U21 | 3:1 | 1:0,1:1,1:0 | |
14.09.22 | 11:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 4:3pp | 2:1,1:2,0:0,1:0 | |
10.09.22 | 12:00 | MHC Spartak Moscow U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 3:5 | 0:0,1:5,2:0 | |
08.09.22 | 17:00 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 4:2 | 0:0,2:0,2:2 |
Krylya Sovetov MHC U21
nenalezen žádny zápas
Amurskie Tigry Khabarovsk U21
nenalezen žádny zápas
Eastern Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 50 | 27 | 7 | 2 | 5 | 92 | 175 | 83 | 84 | |
2. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 50 | 25 | 4 | 3 | 11 | 39 | 165 | 126 | 69 | |
3. | Omskye Yastreby U21 | 50 | 15 | 9 | 3 | 11 | 32 | 161 | 129 | 69 | |
4. | Kuznetskie Medvedi U21 | 50 | 25 | 3 | 4 | 10 | 58 | 181 | 123 | 67 | |
5. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 50 | 25 | 3 | 4 | 11 | 58 | 172 | 114 | 66 | |
6. | Irbis Kazan U21 | 50 | 12 | 8 | 9 | 4 | 16 | 152 | 136 | 65 | |
7. | Ladia Tolyatti U21 | 50 | 19 | 4 | 7 | 9 | 35 | 170 | 135 | 61 | |
8. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 50 | 12 | 7 | 5 | 13 | 22 | 147 | 125 | 58 | |
9. | Avto Yekaterinburg U21 | 50 | 19 | 4 | 1 | 21 | 4 | 122 | 118 | 55 | |
10. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 50 | 17 | 3 | 7 | 12 | -12 | 155 | 167 | 54 | |
11. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 50 | 16 | 3 | 8 | 11 | 0 | 177 | 177 | 53 | |
12. | Loko-76 U21 | 50 | 17 | 3 | 6 | 15 | 15 | 176 | 161 | 52 | |
13. | Tolpar Ufa U21 | 50 | 17 | 3 | 3 | 21 | -10 | 153 | 163 | 49 | |
14. | Oktan Perm U21 | 50 | 8 | 7 | 3 | 22 | -39 | 135 | 174 | 47 | |
15. | Tyumen Legion U21 | 50 | 9 | 5 | 8 | 15 | -21 | 130 | 151 | 46 | |
16. | Sputnik Almetievsk U21 | 50 | 5 | 7 | 3 | 25 | -85 | 123 | 208 | 41 | |
17. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 50 | 8 | 2 | 8 | 22 | -68 | 107 | 175 | 32 | |
18. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 50 | 0 | 4 | 2 | 38 | -136 | 99 | 235 | 18 |
Western Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko Yaroslavl U21 | 52 | 32 | 6 | 2 | 4 | 143 | 248 | 105 | 90 | |
2. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 51 | 37 | 0 | 6 | 2 | 136 | 234 | 98 | 80 | |
3. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 54 | 24 | 5 | 10 | 0 | 63 | 198 | 135 | 78 | |
4. | MHC Spartak Moscow U21 | 52 | 24 | 5 | 6 | 6 | 57 | 182 | 125 | 74 | |
5. | HC MVD Balashikha U21 | 52 | 16 | 10 | 1 | 14 | 56 | 188 | 132 | 73 | |
6. | Almaz Cherepovets U21 | 52 | 27 | 3 | 6 | 7 | 36 | 180 | 144 | 72 | |
7. | Mikhaylov Academy U21 | 52 | 22 | 5 | 6 | 8 | 49 | 173 | 124 | 70 | |
8. | Atlanty Mytishchi U21 | 54 | 22 | 5 | 3 | 16 | 16 | 150 | 134 | 67 | |
9. | Krylya Sovetov MHC U21 | 54 | 10 | 9 | 6 | 14 | -1 | 137 | 138 | 62 | |
10. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 52 | 24 | 2 | 4 | 16 | 27 | 188 | 161 | 60 | |
11. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 54 | 15 | 6 | 6 | 15 | -1 | 180 | 181 | 60 | |
12. | Dynamo St.Petersburg U21 | 52 | 20 | 3 | 6 | 14 | -4 | 173 | 177 | 58 | |
13. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 54 | 14 | 7 | 2 | 22 | 3 | 154 | 151 | 58 | |
14. | SKA-Varyagi U21 | 54 | 8 | 9 | 2 | 23 | -8 | 174 | 182 | 55 | |
15. | Sakhalinskie Akuly U21 | 54 | 14 | 1 | 3 | 32 | -67 | 122 | 189 | 35 | |
16. | Kapitan Stupino U21 | 51 | 7 | 4 | 5 | 26 | -97 | 119 | 216 | 35 | |
17. | AKM U21 | 54 | 6 | 1 | 6 | 33 | -122 | 123 | 245 | 23 | |
18. | Taifun Primorsky Krai U21 | 54 | 6 | 2 | 1 | 42 | -139 | 126 | 265 | 21 | |
19. | SKA-GUOR Karelia U21 | 54 | 4 | 2 | 4 | 38 | -147 | 119 | 266 | 20 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko Yaroslavl U21 | 52 | 32 | 6 | 2 | 4 | 143 | 248 | 105 | 90 | |
2. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 50 | 27 | 7 | 2 | 5 | 92 | 175 | 83 | 84 | |
3. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 51 | 37 | 0 | 6 | 2 | 136 | 234 | 98 | 80 | |
4. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 54 | 24 | 5 | 10 | 0 | 63 | 198 | 135 | 78 | |
5. | MHC Spartak Moscow U21 | 52 | 24 | 5 | 6 | 6 | 57 | 182 | 125 | 74 | |
6. | HC MVD Balashikha U21 | 52 | 16 | 10 | 1 | 14 | 56 | 188 | 132 | 73 | |
7. | Almaz Cherepovets U21 | 52 | 27 | 3 | 6 | 7 | 36 | 180 | 144 | 72 | |
8. | Mikhaylov Academy U21 | 52 | 22 | 5 | 6 | 8 | 49 | 173 | 124 | 70 | |
9. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 50 | 25 | 4 | 3 | 11 | 39 | 165 | 126 | 69 | |
10. | Omskye Yastreby U21 | 50 | 15 | 9 | 3 | 11 | 32 | 161 | 129 | 69 | |
11. | Kuznetskie Medvedi U21 | 50 | 25 | 3 | 4 | 10 | 58 | 181 | 123 | 67 | |
12. | Atlanty Mytishchi U21 | 54 | 22 | 5 | 3 | 16 | 16 | 150 | 134 | 67 | |
13. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 50 | 25 | 3 | 4 | 11 | 58 | 172 | 114 | 66 | |
14. | Irbis Kazan U21 | 50 | 12 | 8 | 9 | 4 | 16 | 152 | 136 | 65 | |
15. | Krylya Sovetov MHC U21 | 54 | 10 | 9 | 6 | 14 | -1 | 137 | 138 | 62 | |
16. | Ladia Tolyatti U21 | 50 | 19 | 4 | 7 | 9 | 35 | 170 | 135 | 61 | |
17. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 52 | 24 | 2 | 4 | 16 | 27 | 188 | 161 | 60 | |
18. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 54 | 15 | 6 | 6 | 15 | -1 | 180 | 181 | 60 | |
19. | Dynamo St.Petersburg U21 | 52 | 20 | 3 | 6 | 14 | -4 | 173 | 177 | 58 | |
20. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 54 | 14 | 7 | 2 | 22 | 3 | 154 | 151 | 58 | |
21. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 50 | 12 | 7 | 5 | 13 | 22 | 147 | 125 | 58 | |
22. | Avto Yekaterinburg U21 | 50 | 19 | 4 | 1 | 21 | 4 | 122 | 118 | 55 | |
23. | SKA-Varyagi U21 | 54 | 8 | 9 | 2 | 23 | -8 | 174 | 182 | 55 | |
24. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 50 | 17 | 3 | 7 | 12 | -12 | 155 | 167 | 54 | |
25. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 50 | 16 | 3 | 8 | 11 | 0 | 177 | 177 | 53 | |
26. | Loko-76 U21 | 50 | 17 | 3 | 6 | 15 | 15 | 176 | 161 | 52 | |
27. | Tolpar Ufa U21 | 50 | 17 | 3 | 3 | 21 | -10 | 153 | 163 | 49 | |
28. | Oktan Perm U21 | 50 | 8 | 7 | 3 | 22 | -39 | 135 | 174 | 47 | |
29. | Tyumen Legion U21 | 50 | 9 | 5 | 8 | 15 | -21 | 130 | 151 | 46 | |
30. | Sputnik Almetievsk U21 | 50 | 5 | 7 | 3 | 25 | -85 | 123 | 208 | 41 | |
31. | Sakhalinskie Akuly U21 | 54 | 14 | 1 | 3 | 32 | -67 | 122 | 189 | 35 | |
32. | Kapitan Stupino U21 | 51 | 7 | 4 | 5 | 26 | -97 | 119 | 216 | 35 | |
33. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 50 | 8 | 2 | 8 | 22 | -68 | 107 | 175 | 32 | |
34. | AKM U21 | 54 | 6 | 1 | 6 | 33 | -122 | 123 | 245 | 23 | |
35. | Taifun Primorsky Krai U21 | 54 | 6 | 2 | 1 | 42 | -139 | 126 | 265 | 21 | |
36. | SKA-GUOR Karelia U21 | 54 | 4 | 2 | 4 | 38 | -147 | 119 | 266 | 20 | |
37. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 50 | 0 | 4 | 2 | 38 | -136 | 99 | 235 | 18 |
Eastern Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 25 | 11 | 6 | 0 | 2 | 59 | 97 | 38 | 46 | |
2. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 25 | 14 | 1 | 2 | 5 | 28 | 91 | 63 | 34 | |
3. | Omskye Yastreby U21 | 25 | 10 | 4 | 0 | 7 | 18 | 87 | 69 | 36 | |
4. | Kuznetskie Medvedi U21 | 25 | 13 | 2 | 0 | 8 | 29 | 94 | 65 | 34 | |
5. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 25 | 15 | 1 | 2 | 4 | 32 | 84 | 52 | 36 | |
6. | Irbis Kazan U21 | 25 | 5 | 4 | 4 | 4 | 10 | 75 | 65 | 30 | |
7. | Ladia Tolyatti U21 | 25 | 11 | 1 | 5 | 2 | 26 | 89 | 63 | 31 | |
8. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 25 | 8 | 3 | 4 | 2 | 22 | 76 | 54 | 33 | |
9. | Avto Yekaterinburg U21 | 25 | 6 | 4 | 0 | 11 | 4 | 62 | 58 | 28 | |
10. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 25 | 12 | 1 | 6 | -2 | 17 | 81 | 64 | 35 | |
11. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 25 | 8 | 0 | 5 | 7 | -20 | 77 | 97 | 21 | |
12. | Loko-76 U21 | 25 | 12 | 1 | 4 | 3 | 20 | 94 | 74 | 32 | |
13. | Tolpar Ufa U21 | 25 | 13 | 2 | 1 | 6 | 18 | 95 | 77 | 35 | |
14. | Oktan Perm U21 | 25 | 3 | 1 | 3 | 14 | -38 | 63 | 101 | 13 | |
15. | Tyumen Legion U21 | 25 | 6 | 2 | 5 | 5 | -9 | 58 | 67 | 25 | |
16. | Sputnik Almetievsk U21 | 25 | 3 | 2 | 1 | 16 | -48 | 57 | 105 | 15 | |
17. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 25 | 4 | 1 | 6 | 7 | -21 | 58 | 79 | 18 | |
18. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 25 | 2 | 1 | 1 | 19 | -69 | 51 | 120 | 9 |
Western Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko Yaroslavl U21 | 26 | 17 | 3 | 1 | 1 | 90 | 138 | 48 | 47 | |
2. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 26 | 22 | 0 | 2 | 0 | 92 | 136 | 44 | 46 | |
3. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 27 | 15 | 2 | 4 | 0 | 45 | 104 | 59 | 42 | |
4. | MHC Spartak Moscow U21 | 26 | 13 | 2 | 4 | 1 | 24 | 84 | 60 | 38 | |
5. | HC MVD Balashikha U21 | 26 | 12 | 4 | 0 | 6 | 36 | 99 | 63 | 40 | |
6. | Almaz Cherepovets U21 | 26 | 14 | 1 | 4 | 2 | 21 | 89 | 68 | 36 | |
7. | Mikhaylov Academy U21 | 26 | 13 | 1 | 3 | 5 | 23 | 84 | 61 | 33 | |
8. | Atlanty Mytishchi U21 | 27 | 11 | 2 | 2 | 8 | 14 | 77 | 63 | 32 | |
9. | Krylya Sovetov MHC U21 | 27 | 5 | 5 | 4 | 4 | 6 | 73 | 67 | 34 | |
10. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 26 | 12 | 1 | 2 | 8 | 15 | 98 | 83 | 30 | |
11. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 27 | 7 | 4 | 5 | 2 | 16 | 102 | 86 | 35 | |
12. | Dynamo St.Petersburg U21 | 26 | 11 | 1 | 5 | 3 | -2 | 85 | 87 | 31 | |
13. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 27 | 10 | 2 | 1 | 11 | 7 | 82 | 75 | 29 | |
14. | SKA-Varyagi U21 | 27 | 10 | 1 | 1 | 12 | -3 | 82 | 85 | 26 | |
15. | Sakhalinskie Akuly U21 | 27 | 7 | 1 | 2 | 14 | -27 | 68 | 95 | 20 | |
16. | Kapitan Stupino U21 | 25 | 3 | 3 | 2 | 12 | -49 | 60 | 109 | 20 | |
17. | AKM U21 | 27 | 7 | 0 | 2 | 16 | -43 | 70 | 113 | 16 | |
18. | Taifun Primorsky Krai U21 | 27 | 3 | 2 | 1 | 18 | -54 | 68 | 122 | 15 | |
19. | SKA-GUOR Karelia U21 | 27 | 0 | 2 | 3 | 17 | -57 | 62 | 119 | 11 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko Yaroslavl U21 | 26 | 17 | 3 | 1 | 1 | 90 | 138 | 48 | 47 | |
2. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 25 | 11 | 6 | 0 | 2 | 59 | 97 | 38 | 46 | |
3. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 26 | 22 | 0 | 2 | 0 | 92 | 136 | 44 | 46 | |
4. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 27 | 15 | 2 | 4 | 0 | 45 | 104 | 59 | 42 | |
5. | HC MVD Balashikha U21 | 26 | 12 | 4 | 0 | 6 | 36 | 99 | 63 | 40 | |
6. | MHC Spartak Moscow U21 | 26 | 13 | 2 | 4 | 1 | 24 | 84 | 60 | 38 | |
7. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 25 | 15 | 1 | 2 | 4 | 32 | 84 | 52 | 36 | |
8. | Almaz Cherepovets U21 | 26 | 14 | 1 | 4 | 2 | 21 | 89 | 68 | 36 | |
9. | Omskye Yastreby U21 | 25 | 10 | 4 | 0 | 7 | 18 | 87 | 69 | 36 | |
10. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 25 | 12 | 1 | 6 | -2 | 17 | 81 | 64 | 35 | |
11. | Tolpar Ufa U21 | 25 | 13 | 2 | 1 | 6 | 18 | 95 | 77 | 35 | |
12. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 27 | 7 | 4 | 5 | 2 | 16 | 102 | 86 | 35 | |
13. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 25 | 14 | 1 | 2 | 5 | 28 | 91 | 63 | 34 | |
14. | Kuznetskie Medvedi U21 | 25 | 13 | 2 | 0 | 8 | 29 | 94 | 65 | 34 | |
15. | Krylya Sovetov MHC U21 | 27 | 5 | 5 | 4 | 4 | 6 | 73 | 67 | 34 | |
16. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 25 | 8 | 3 | 4 | 2 | 22 | 76 | 54 | 33 | |
17. | Mikhaylov Academy U21 | 26 | 13 | 1 | 3 | 5 | 23 | 84 | 61 | 33 | |
18. | Atlanty Mytishchi U21 | 27 | 11 | 2 | 2 | 8 | 14 | 77 | 63 | 32 | |
19. | Loko-76 U21 | 25 | 12 | 1 | 4 | 3 | 20 | 94 | 74 | 32 | |
20. | Ladia Tolyatti U21 | 25 | 11 | 1 | 5 | 2 | 26 | 89 | 63 | 31 | |
21. | Dynamo St.Petersburg U21 | 26 | 11 | 1 | 5 | 3 | -2 | 85 | 87 | 31 | |
22. | Irbis Kazan U21 | 25 | 5 | 4 | 4 | 4 | 10 | 75 | 65 | 30 | |
23. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 26 | 12 | 1 | 2 | 8 | 15 | 98 | 83 | 30 | |
24. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 27 | 10 | 2 | 1 | 11 | 7 | 82 | 75 | 29 | |
25. | Avto Yekaterinburg U21 | 25 | 6 | 4 | 0 | 11 | 4 | 62 | 58 | 28 | |
26. | SKA-Varyagi U21 | 27 | 10 | 1 | 1 | 12 | -3 | 82 | 85 | 26 | |
27. | Tyumen Legion U21 | 25 | 6 | 2 | 5 | 5 | -9 | 58 | 67 | 25 | |
28. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 25 | 8 | 0 | 5 | 7 | -20 | 77 | 97 | 21 | |
29. | Sakhalinskie Akuly U21 | 27 | 7 | 1 | 2 | 14 | -27 | 68 | 95 | 20 | |
30. | Kapitan Stupino U21 | 25 | 3 | 3 | 2 | 12 | -49 | 60 | 109 | 20 | |
31. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 25 | 4 | 1 | 6 | 7 | -21 | 58 | 79 | 18 | |
32. | AKM U21 | 27 | 7 | 0 | 2 | 16 | -43 | 70 | 113 | 16 | |
33. | Sputnik Almetievsk U21 | 25 | 3 | 2 | 1 | 16 | -48 | 57 | 105 | 15 | |
34. | Taifun Primorsky Krai U21 | 27 | 3 | 2 | 1 | 18 | -54 | 68 | 122 | 15 | |
35. | Oktan Perm U21 | 25 | 3 | 1 | 3 | 14 | -38 | 63 | 101 | 13 | |
36. | SKA-GUOR Karelia U21 | 27 | 0 | 2 | 3 | 17 | -57 | 62 | 119 | 11 | |
37. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 25 | 2 | 1 | 1 | 19 | -69 | 51 | 120 | 9 |
Eastern Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 25 | 16 | 1 | 2 | 3 | 33 | 78 | 45 | 38 | |
2. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 25 | 11 | 3 | 1 | 6 | 11 | 74 | 63 | 35 | |
3. | Omskye Yastreby U21 | 25 | 5 | 5 | 3 | 4 | 14 | 74 | 60 | 33 | |
4. | Kuznetskie Medvedi U21 | 25 | 12 | 1 | 4 | 2 | 29 | 87 | 58 | 33 | |
5. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 25 | 10 | 2 | 2 | 7 | 26 | 88 | 62 | 30 | |
6. | Irbis Kazan U21 | 25 | 7 | 4 | 5 | 0 | 6 | 77 | 71 | 35 | |
7. | Ladia Tolyatti U21 | 25 | 8 | 3 | 2 | 7 | 9 | 81 | 72 | 30 | |
8. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 25 | 4 | 4 | 1 | 11 | 0 | 71 | 71 | 25 | |
9. | Avto Yekaterinburg U21 | 25 | 13 | 0 | 1 | 10 | 0 | 60 | 60 | 27 | |
10. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 25 | 5 | 2 | 1 | 14 | -29 | 74 | 103 | 19 | |
11. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 25 | 8 | 3 | 3 | 4 | 20 | 100 | 80 | 32 | |
12. | Loko-76 U21 | 25 | 5 | 2 | 2 | 12 | -5 | 82 | 87 | 20 | |
13. | Tolpar Ufa U21 | 25 | 4 | 1 | 2 | 15 | -28 | 58 | 86 | 14 | |
14. | Oktan Perm U21 | 25 | 5 | 6 | 0 | 8 | -1 | 72 | 73 | 34 | |
15. | Tyumen Legion U21 | 25 | 3 | 3 | 3 | 10 | -12 | 72 | 84 | 21 | |
16. | Sputnik Almetievsk U21 | 25 | 2 | 5 | 2 | 9 | -37 | 66 | 103 | 26 | |
17. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 25 | 4 | 1 | 2 | 15 | -47 | 49 | 96 | 14 | |
18. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 25 | -2 | 3 | 1 | 19 | -67 | 48 | 115 | 9 |
Western Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko Yaroslavl U21 | 26 | 15 | 3 | 1 | 3 | 53 | 110 | 57 | 43 | |
2. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 25 | 15 | 0 | 4 | 2 | 44 | 98 | 54 | 34 | |
3. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 27 | 9 | 3 | 6 | 0 | 18 | 94 | 76 | 36 | |
4. | MHC Spartak Moscow U21 | 26 | 11 | 3 | 2 | 5 | 33 | 98 | 65 | 36 | |
5. | HC MVD Balashikha U21 | 26 | 4 | 6 | 1 | 8 | 20 | 89 | 69 | 33 | |
6. | Almaz Cherepovets U21 | 26 | 13 | 2 | 2 | 5 | 15 | 91 | 76 | 36 | |
7. | Mikhaylov Academy U21 | 26 | 9 | 4 | 3 | 3 | 26 | 89 | 63 | 37 | |
8. | Atlanty Mytishchi U21 | 27 | 11 | 3 | 1 | 8 | 2 | 73 | 71 | 35 | |
9. | Krylya Sovetov MHC U21 | 27 | 5 | 4 | 2 | 10 | -7 | 64 | 71 | 28 | |
10. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 26 | 12 | 1 | 2 | 8 | 12 | 90 | 78 | 30 | |
11. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 27 | 8 | 2 | 1 | 13 | -17 | 78 | 95 | 25 | |
12. | Dynamo St.Petersburg U21 | 26 | 9 | 2 | 1 | 11 | -2 | 88 | 90 | 27 | |
13. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 27 | 4 | 5 | 1 | 11 | -4 | 72 | 76 | 29 | |
14. | SKA-Varyagi U21 | 27 | -2 | 8 | 1 | 11 | -5 | 92 | 97 | 29 | |
15. | Sakhalinskie Akuly U21 | 27 | 7 | 0 | 1 | 18 | -40 | 54 | 94 | 15 | |
16. | Kapitan Stupino U21 | 26 | 4 | 1 | 3 | 14 | -48 | 59 | 107 | 15 | |
17. | AKM U21 | 27 | -1 | 1 | 4 | 17 | -79 | 53 | 132 | 7 | |
18. | Taifun Primorsky Krai U21 | 27 | 3 | 0 | 0 | 24 | -85 | 58 | 143 | 6 | |
19. | SKA-GUOR Karelia U21 | 27 | 4 | 0 | 1 | 21 | -90 | 57 | 147 | 9 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko Yaroslavl U21 | 26 | 15 | 3 | 1 | 3 | 53 | 110 | 57 | 43 | |
2. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 25 | 16 | 1 | 2 | 3 | 33 | 78 | 45 | 38 | |
3. | Mikhaylov Academy U21 | 26 | 9 | 4 | 3 | 3 | 26 | 89 | 63 | 37 | |
4. | MHC Spartak Moscow U21 | 26 | 11 | 3 | 2 | 5 | 33 | 98 | 65 | 36 | |
5. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 27 | 9 | 3 | 6 | 0 | 18 | 94 | 76 | 36 | |
6. | Almaz Cherepovets U21 | 26 | 13 | 2 | 2 | 5 | 15 | 91 | 76 | 36 | |
7. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 25 | 11 | 3 | 1 | 6 | 11 | 74 | 63 | 35 | |
8. | Irbis Kazan U21 | 25 | 7 | 4 | 5 | 0 | 6 | 77 | 71 | 35 | |
9. | Atlanty Mytishchi U21 | 27 | 11 | 3 | 1 | 8 | 2 | 73 | 71 | 35 | |
10. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 25 | 15 | 0 | 4 | 2 | 44 | 98 | 54 | 34 | |
11. | Oktan Perm U21 | 25 | 5 | 6 | 0 | 8 | -1 | 72 | 73 | 34 | |
12. | Kuznetskie Medvedi U21 | 25 | 12 | 1 | 4 | 2 | 29 | 87 | 58 | 33 | |
13. | Omskye Yastreby U21 | 25 | 5 | 5 | 3 | 4 | 14 | 74 | 60 | 33 | |
14. | HC MVD Balashikha U21 | 26 | 4 | 6 | 1 | 8 | 20 | 89 | 69 | 33 | |
15. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 25 | 8 | 3 | 3 | 4 | 20 | 100 | 80 | 32 | |
16. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 25 | 10 | 2 | 2 | 7 | 26 | 88 | 62 | 30 | |
17. | Ladia Tolyatti U21 | 25 | 8 | 3 | 2 | 7 | 9 | 81 | 72 | 30 | |
18. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 26 | 12 | 1 | 2 | 8 | 12 | 90 | 78 | 30 | |
19. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 27 | 4 | 5 | 1 | 11 | -4 | 72 | 76 | 29 | |
20. | SKA-Varyagi U21 | 27 | -2 | 8 | 1 | 11 | -5 | 92 | 97 | 29 | |
21. | Krylya Sovetov MHC U21 | 27 | 5 | 4 | 2 | 10 | -7 | 64 | 71 | 28 | |
22. | Avto Yekaterinburg U21 | 25 | 13 | 0 | 1 | 10 | 0 | 60 | 60 | 27 | |
23. | Dynamo St.Petersburg U21 | 26 | 9 | 2 | 1 | 11 | -2 | 88 | 90 | 27 | |
24. | Sputnik Almetievsk U21 | 25 | 2 | 5 | 2 | 9 | -37 | 66 | 103 | 26 | |
25. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 25 | 4 | 4 | 1 | 11 | 0 | 71 | 71 | 25 | |
26. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 27 | 8 | 2 | 1 | 13 | -17 | 78 | 95 | 25 | |
27. | Tyumen Legion U21 | 25 | 3 | 3 | 3 | 10 | -12 | 72 | 84 | 21 | |
28. | Loko-76 U21 | 25 | 5 | 2 | 2 | 12 | -5 | 82 | 87 | 20 | |
29. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 25 | 5 | 2 | 1 | 14 | -29 | 74 | 103 | 19 | |
30. | Sakhalinskie Akuly U21 | 27 | 7 | 0 | 1 | 18 | -40 | 54 | 94 | 15 | |
31. | Kapitan Stupino U21 | 26 | 4 | 1 | 3 | 14 | -48 | 59 | 107 | 15 | |
32. | Tolpar Ufa U21 | 25 | 4 | 1 | 2 | 15 | -28 | 58 | 86 | 14 | |
33. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 25 | 4 | 1 | 2 | 15 | -47 | 49 | 96 | 14 | |
34. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 25 | -2 | 3 | 1 | 19 | -67 | 48 | 115 | 9 | |
35. | SKA-GUOR Karelia U21 | 27 | 4 | 0 | 1 | 21 | -90 | 57 | 147 | 9 | |
36. | AKM U21 | 27 | -1 | 1 | 4 | 17 | -79 | 53 | 132 | 7 | |
37. | Taifun Primorsky Krai U21 | 27 | 3 | 0 | 0 | 24 | -85 | 58 | 143 | 6 |