Sakhalinskie Akuly U21 VS SKA-Varyagi U21


Sakhalinskie Akuly U21

SKA-Varyagi U21

Sakhalinskie Akuly U21 (T1) VS SKA-Varyagi U21 (T2)

Sakhalinskie Akuly U21

SKA-Varyagi U21

Zajímavé

Sakhalinskie Akuly U21

  • Mužsvo Sakhalinskie Akuly U21 prohrálo až 70% svých zápasů. 21 proher z 30 odehraných zápasů.
  • Sakhalinskie Akuly U21 už 20 zápasů v řade neremizoval.

SKA-Varyagi U21

  • Z celkového počtu 32 prohrál tým SKA-Varyagi U21 až 56% svých zápasů.
  • Tým SKA-Varyagi U21 odehral až 19 zápasů které skončily nad hranicí 5.5 gólů. Je to až 59% z celkového počtu 32 zápasů.
  • SKA-Varyagi U21 už 8 zápasů v řade neremizoval.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Rusko / Liga MHL / 2021/2022
16.10.2021 12:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 5:4 2:1,2:1,1:2
15.10.2021 18:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 2:4 1:2,1:2,0:0
Rusko / Liga MHL / 2020/2021
12.01.2021 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 over 6:2 0:2,3:0,3:0
11.01.2021 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
22.11.2020 11:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
21.11.2020 11:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
Rusko / Liga MHL / 2019/2020
10.11.2019 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 over 3:4 2:0,0:2,1:2
09.11.2019 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 under 4:1 2:0,2:1,0:0
10.09.2019 18:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
09.09.2019 18:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1

Sakhalinskie Akuly U21

3 - 2 - 5

SKA-Varyagi U21

Sakhalinskie Akuly U21


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
19.11.21 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 4:2 1:0,3:2,0:0
18.11.21 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 1:4 0:1,1:1,0:2
15.11.21 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 7:0 4:0,3:0,0:0
14.11.21 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 5:1 1:1,0:0,4:0
11.11.21 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:4 0:2,3:1,0:1
10.11.21 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 1:1,0:1,0:1
07.11.21 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:3 0:2,1:1,0:0
06.11.21 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:8 1:2,2:4,0:2
31.10.21 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:0 1:0,0:0,0:0
30.10.21 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 HC MVD Balashikha U21 under 5:0 0:0,2:0,3:0
27.10.21 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
26.10.21 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:7 0:5,1:0,1:2
16.10.21 12:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 5:4 2:1,2:1,1:2
15.10.21 18:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 2:4 1:2,1:2,0:0
12.10.21 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 4:1 0:0,3:1,1:0
11.10.21 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:1 2:1,1:0,0:0
08.10.21 11:30 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 0:3 0:0,0:2,0:1
07.10.21 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 7:5 1:1,5:2,1:2
02.10.21 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 Kapitan Stupino U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
01.10.21 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Kapitan Stupino U21 under 5:0 2:0,1:0,2:0
28.09.21 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
27.09.21 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 1:5 0:2,0:3,1:0
19.09.21 12:00 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 9:2 3:1,3:0,3:1
18.09.21 14:00 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
15.09.21 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Mikhaylov Academy U21 over 5:9 0:2,1:3,4:4
14.09.21 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Mikhaylov Academy U21 over 1:5 0:0,0:1,1:4
11.09.21 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 MHC Spartak Moscow U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
10.09.21 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 MHC Spartak Moscow U21 over 3:5 3:2,0:0,0:3
06.09.21 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:3 0:2,1:1,1:0
05.09.21 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 6:2 1:0,2:1,3:1

SKA-Varyagi U21


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
20.11.21 11:00 SKA-Varyagi U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
19.11.21 17:00 SKA-Varyagi U21 HC MVD Balashikha U21 over 4:5 1:0,1:2,2:3
16.11.21 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 3:5 1:2,1:0,1:3
15.11.21 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
11.11.21 11:00 SKA-Varyagi U21 Kapitan Stupino U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
10.11.21 11:00 SKA-Varyagi U21 Kapitan Stupino U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
07.11.21 11:00 SKA-Varyagi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 2:6 1:2,0:3,1:1
06.11.21 11:00 SKA-Varyagi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 3:4 0:2,1:1,2:1
30.10.21 12:00 HK Riga U21 SKA-Varyagi U21 over 5:4pp 1:2,2:1,1:1,1:0
29.10.21 12:00 HK Riga U21 SKA-Varyagi U21 under 2:3sn 0:1,0:1,2:0,0:0,1:3
26.10.21 12:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
25.10.21 18:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 over 8:4 3:1,3:2,2:1
22.10.21 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-Varyagi U21 over 6:2 1:0,4:0,1:2
21.10.21 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-Varyagi U21 over 12:1 1:1,5:0,6:0
16.10.21 12:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 5:4 2:1,2:1,1:2
15.10.21 18:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 2:4 1:2,1:2,0:0
12.10.21 18:00 SKA-Varyagi U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 4:3 0:0,1:1,3:2
11.10.21 18:00 SKA-Varyagi U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:1 1:1,0:0,2:0
06.10.21 12:00 SKA-Varyagi U21 Mikhaylov Academy U21 over 3:5 1:3,2:1,0:1
05.10.21 18:00 SKA-Varyagi U21 Mikhaylov Academy U21 under 4:1 1:0,1:1,2:0
03.10.21 12:00 SKA-Varyagi U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
01.10.21 18:00 SKA-Varyagi U21 MHC Spartak Moscow U21 over 4:3 0:0,3:1,1:2
27.09.21 18:00 SKA-Varyagi U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
26.09.21 12:00 SKA-Varyagi U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
21.09.21 17:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 over 5:2 2:0,3:0,0:2
20.09.21 17:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 over 8:2 2:0,3:1,3:1
17.09.21 17:30 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 over 4:2 2:1,0:0,2:1
16.09.21 17:30 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 over 5:3 2:1,1:2,2:0
10.09.21 18:00 SKA-Varyagi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
08.09.21 18:00 SKA-Varyagi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 4:1 3:0,0:0,1:1
06.09.21 12:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
05.09.21 12:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 3:5 1:2,1:2,1:1

Sakhalinskie Akuly U21


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
29.11.2021 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
30.11.2021 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
04.12.2021 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
05.12.2021 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
08.12.2021 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
09.12.2021 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
16.12.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
17.12.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
20.12.2021 17:00 Kapitan Stupino U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
21.12.2021 17:00 Kapitan Stupino U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
29.12.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H
30.12.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H
05.01.2022 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
06.01.2022 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
12.01.2022 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
13.01.2022 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
16.01.2022 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
17.01.2022 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
03.02.2022 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
04.02.2022 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
07.02.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
08.02.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
11.02.2022 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 H2H
12.02.2022 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 H2H
22.02.2022 15:00 Almaz Cherepovets U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
23.02.2022 15:00 Almaz Cherepovets U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
26.02.2022 15:00 Loko Yaroslavl U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
27.02.2022 15:00 Loko Yaroslavl U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
02.03.2022 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
03.03.2022 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
06.03.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
07.03.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H

SKA-Varyagi U21


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
29.11.2021 10:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-Varyagi U21 H2H
30.11.2021 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-Varyagi U21 H2H
18.12.2021 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 H2H
19.12.2021 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 H2H
22.12.2021 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-Varyagi U21 H2H
23.12.2021 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-Varyagi U21 H2H
04.01.2022 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 H2H
05.01.2022 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 H2H
11.01.2022 15:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
12.01.2022 15:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
15.01.2022 15:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
17.01.2022 15:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
21.01.2022 15:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-Varyagi U21 H2H
22.01.2022 15:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-Varyagi U21 H2H
25.01.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 SKA-Varyagi U21 H2H
26.01.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 SKA-Varyagi U21 H2H
06.02.2022 15:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 H2H
07.02.2022 15:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 H2H
13.02.2022 15:00 SKA-Varyagi U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
14.02.2022 15:00 SKA-Varyagi U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
17.02.2022 15:00 SKA-Varyagi U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
18.02.2022 15:00 SKA-Varyagi U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
22.02.2022 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-Varyagi U21 H2H
23.02.2022 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-Varyagi U21 H2H
26.02.2022 15:00 Kapitan Stupino U21 SKA-Varyagi U21 H2H
27.02.2022 15:00 Kapitan Stupino U21 SKA-Varyagi U21 H2H
03.03.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 H2H
04.03.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 H2H
07.03.2022 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-Varyagi U21 H2H
08.03.2022 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-Varyagi U21 H2H

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 17 3 1 3 69 118 49 47
2. Tolpar Ufa U21 29 16 2 3 3 49 103 54 43
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 12 3 3 4 24 89 65 39
4. Omskye Yastreby U21 29 12 3 2 7 31 110 79 38
5. Sputnik Almetievsk U21 28 14 1 5 2 25 82 57 37
6. Avto Yekaterinburg U21 29 11 3 3 6 12 83 71 37
7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 16 1 0 10 29 109 80 36
8. Loko-76 U21 28 11 3 0 11 -5 73 78 34
9. Irbis Kazan U21 30 7 4 3 9 9 77 68 33
10. Ladia Tolyatti U21 27 10 2 2 9 10 86 76 30
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 7 3 3 9 -14 76 90 29
12. Oktan Perm U21 29 4 3 9 1 -22 60 82 29
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 2 5 3 12 -29 81 110 27
14. Kuznetskie Medvedi U21 26 4 3 4 8 -18 57 75 24
15. Sarmaty Orenburg U21 27 2 4 2 13 -34 66 100 22
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 2 3 2 16 -40 56 96 18
17. Tyumen Legion U21 30 2 0 1 26 -96 39 135 5

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 35 26 2 1 3 82 154 72 61
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 18 2 1 4 60 113 53 45
3. Loko Yaroslavl U21 30 15 3 3 3 40 121 81 45
4. Dynamo St.Petersburg U21 34 14 2 6 4 9 112 103 42
5. Almaz Cherepovets U21 28 17 1 0 9 26 92 66 38
6. HC MVD Balashikha U21 30 15 2 0 11 24 94 70 38
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 12 2 4 6 28 103 75 36
8. MHC Spartak Moscow U21 28 9 4 0 11 17 82 65 34
9. Mikhaylov Academy U21 28 8 4 2 8 5 86 81 34
10. HK Riga U21 37 5 4 2 20 -31 104 135 28
11. Taifun Primorsky Krai U21 32 10 1 3 14 -42 76 118 27
12. SKA-Varyagi U21 34 8 2 3 16 -38 88 126 27
13. Krylya Sovetov MHC U21 28 8 2 2 12 -13 68 81 26
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 30 8 1 3 14 -53 64 117 23
15. Atlanty Mytishchi U21 32 6 2 2 18 -23 82 105 22
16. Sakhalinskie Akuly U21 32 8 0 2 20 -41 77 118 18
17. Kapitan Stupino U21 30 4 2 2 18 -50 55 105 18
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 35 26 2 1 3 82 154 72 61
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 17 3 1 3 69 118 49 47
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 18 2 1 4 60 113 53 45
4. Loko Yaroslavl U21 30 15 3 3 3 40 121 81 45
5. Tolpar Ufa U21 29 16 2 3 3 49 103 54 43
6. Dynamo St.Petersburg U21 34 14 2 6 4 9 112 103 42
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 12 3 3 4 24 89 65 39
8. Almaz Cherepovets U21 28 17 1 0 9 26 92 66 38
9. HC MVD Balashikha U21 30 15 2 0 11 24 94 70 38
10. Omskye Yastreby U21 29 12 3 2 7 31 110 79 38
11. Sputnik Almetievsk U21 28 14 1 5 2 25 82 57 37
12. Avto Yekaterinburg U21 29 11 3 3 6 12 83 71 37
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 16 1 0 10 29 109 80 36
14. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 12 2 4 6 28 103 75 36
15. Loko-76 U21 28 11 3 0 11 -5 73 78 34
16. MHC Spartak Moscow U21 28 9 4 0 11 17 82 65 34
17. Mikhaylov Academy U21 28 8 4 2 8 5 86 81 34
18. Irbis Kazan U21 30 7 4 3 9 9 77 68 33
19. Ladia Tolyatti U21 27 10 2 2 9 10 86 76 30
20. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 7 3 3 9 -14 76 90 29
21. Oktan Perm U21 29 4 3 9 1 -22 60 82 29
22. HK Riga U21 37 5 4 2 20 -31 104 135 28
23. Taifun Primorsky Krai U21 32 10 1 3 14 -42 76 118 27
24. SKA-Varyagi U21 34 8 2 3 16 -38 88 126 27
25. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 2 5 3 12 -29 81 110 27
26. Krylya Sovetov MHC U21 28 8 2 2 12 -13 68 81 26
27. Kuznetskie Medvedi U21 26 4 3 4 8 -18 57 75 24
28. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 30 8 1 3 14 -53 64 117 23
29. Atlanty Mytishchi U21 32 6 2 2 18 -23 82 105 22
30. Sarmaty Orenburg U21 27 2 4 2 13 -34 66 100 22
31. Sakhalinskie Akuly U21 32 8 0 2 20 -41 77 118 18
32. Kapitan Stupino U21 30 4 2 2 18 -50 55 105 18
33. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 2 3 2 16 -40 56 96 18
34. Tyumen Legion U21 30 2 0 1 26 -96 39 135 5

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 8 1 0 2 34 51 17 20
2. Tolpar Ufa U21 14 10 1 0 2 32 51 19 24
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 18 7 3 2 1 17 54 37 28
4. Omskye Yastreby U21 13 5 1 2 2 12 41 29 16
5. Sputnik Almetievsk U21 12 7 0 2 1 6 33 27 16
6. Avto Yekaterinburg U21 13 1 2 1 6 -7 31 38 11
7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 12 8 0 0 4 15 49 34 16
8. Loko-76 U21 18 8 2 0 6 -2 49 51 24
9. Irbis Kazan U21 18 4 4 3 0 20 57 37 27
10. Ladia Tolyatti U21 17 9 0 2 4 10 58 48 20
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 16 4 2 1 6 -6 43 49 17
12. Oktan Perm U21 12 3 1 3 1 -3 29 32 13
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 12 3 0 0 9 -26 30 56 6
14. Kuznetskie Medvedi U21 14 0 3 4 0 -10 29 39 16
15. Sarmaty Orenburg U21 16 1 3 1 7 -19 44 63 15
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 12 1 1 1 7 -19 25 44 7
17. Tyumen Legion U21 12 1 0 0 11 -31 20 51 2

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 16 14 1 0 0 60 85 25 32
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 12 9 0 0 3 24 45 21 18
3. Loko Yaroslavl U21 14 6 2 2 0 21 61 40 22
4. Dynamo St.Petersburg U21 20 12 0 2 4 11 70 59 26
5. Almaz Cherepovets U21 14 8 0 0 6 -1 37 38 16
6. HC MVD Balashikha U21 14 7 1 0 5 8 40 32 18
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 5 1 4 1 12 52 40 18
8. MHC Spartak Moscow U21 10 0 3 0 4 2 28 26 12
9. Mikhaylov Academy U21 10 4 1 0 4 4 28 24 12
10. HK Riga U21 23 0 4 2 11 -15 66 81 18
11. Taifun Primorsky Krai U21 18 5 1 2 7 -16 44 60 16
12. SKA-Varyagi U21 22 8 1 1 10 -4 57 61 21
13. Krylya Sovetov MHC U21 12 1 2 1 5 -4 41 45 11
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 10 3 0 0 7 -15 25 40 6
15. Atlanty Mytishchi U21 16 5 1 0 9 5 50 45 14
16. Sakhalinskie Akuly U21 20 5 0 1 13 -20 48 68 11
17. Kapitan Stupino U21 16 -1 2 1 11 -35 27 62 7
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 16 14 1 0 0 60 85 25 32
2. Chaika Nizhny Novgorod U21 18 7 3 2 1 17 54 37 28
3. Irbis Kazan U21 18 4 4 3 0 20 57 37 27
4. Dynamo St.Petersburg U21 20 12 0 2 4 11 70 59 26
5. Tolpar Ufa U21 14 10 1 0 2 32 51 19 24
6. Loko-76 U21 18 8 2 0 6 -2 49 51 24
7. Loko Yaroslavl U21 14 6 2 2 0 21 61 40 22
8. SKA-Varyagi U21 22 8 1 1 10 -4 57 61 21
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 8 1 0 2 34 51 17 20
10. Ladia Tolyatti U21 17 9 0 2 4 10 58 48 20
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 12 9 0 0 3 24 45 21 18
12. HC MVD Balashikha U21 14 7 1 0 5 8 40 32 18
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 5 1 4 1 12 52 40 18
14. HK Riga U21 23 0 4 2 11 -15 66 81 18
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 16 4 2 1 6 -6 43 49 17
16. Sputnik Almetievsk U21 12 7 0 2 1 6 33 27 16
17. Omskye Yastreby U21 13 5 1 2 2 12 41 29 16
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 12 8 0 0 4 15 49 34 16
19. Almaz Cherepovets U21 14 8 0 0 6 -1 37 38 16
20. Kuznetskie Medvedi U21 14 0 3 4 0 -10 29 39 16
21. Taifun Primorsky Krai U21 18 5 1 2 7 -16 44 60 16
22. Sarmaty Orenburg U21 16 1 3 1 7 -19 44 63 15
23. Atlanty Mytishchi U21 16 5 1 0 9 5 50 45 14
24. Oktan Perm U21 12 3 1 3 1 -3 29 32 13
25. Mikhaylov Academy U21 10 4 1 0 4 4 28 24 12
26. MHC Spartak Moscow U21 10 0 3 0 4 2 28 26 12
27. Avto Yekaterinburg U21 13 1 2 1 6 -7 31 38 11
28. Krylya Sovetov MHC U21 12 1 2 1 5 -4 41 45 11
29. Sakhalinskie Akuly U21 20 5 0 1 13 -20 48 68 11
30. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 12 1 1 1 7 -19 25 44 7
31. Kapitan Stupino U21 16 -1 2 1 11 -35 27 62 7
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 10 3 0 0 7 -15 25 40 6
33. Reaktor Nizhnekamsk U21 12 3 0 0 9 -26 30 56 6
34. Tyumen Legion U21 12 1 0 0 11 -31 20 51 2

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 9 2 1 1 35 67 32 27
2. Tolpar Ufa U21 15 6 1 3 1 17 52 35 19
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 10 5 0 1 3 7 35 28 11
4. Omskye Yastreby U21 16 7 2 0 5 19 69 50 22
5. Sputnik Almetievsk U21 16 7 1 3 1 19 49 30 21
6. Avto Yekaterinburg U21 16 10 1 2 0 19 52 33 26
7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 8 1 0 6 14 60 46 20
8. Loko-76 U21 10 3 1 0 5 -3 24 27 10
9. Irbis Kazan U21 12 3 0 0 9 -11 20 31 6
10. Ladia Tolyatti U21 10 1 2 0 5 0 28 28 10
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 3 1 2 3 -8 33 41 12
12. Oktan Perm U21 17 1 2 6 0 -19 31 50 16
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 -1 5 3 3 -3 51 54 21
14. Kuznetskie Medvedi U21 12 4 0 0 8 -8 28 36 8
15. Sarmaty Orenburg U21 11 1 1 1 6 -15 22 37 7
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 1 2 1 9 -21 31 52 11
17. Tyumen Legion U21 18 1 0 1 15 -65 19 84 3

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 19 12 1 1 3 22 69 47 29
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 16 9 2 1 1 36 68 32 27
3. Loko Yaroslavl U21 16 9 1 1 3 19 60 41 23
4. Dynamo St.Petersburg U21 14 2 2 4 0 -2 42 44 16
5. Almaz Cherepovets U21 14 9 1 0 3 27 55 28 22
6. HC MVD Balashikha U21 16 8 1 0 6 16 54 38 20
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 7 1 0 5 16 51 35 18
8. MHC Spartak Moscow U21 18 9 1 0 7 15 54 39 22
9. Mikhaylov Academy U21 18 4 3 2 4 1 58 57 22
10. HK Riga U21 14 5 0 0 9 -16 38 54 10
11. Taifun Primorsky Krai U21 14 5 0 1 7 -26 32 58 11
12. SKA-Varyagi U21 12 0 1 2 6 -34 31 65 6
13. Krylya Sovetov MHC U21 16 7 0 1 7 -9 27 36 15
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 20 5 1 3 7 -38 39 77 17
15. Atlanty Mytishchi U21 16 1 1 2 9 -28 32 60 8
16. Sakhalinskie Akuly U21 12 3 0 1 7 -21 29 50 7
17. Kapitan Stupino U21 14 5 0 1 7 -15 28 43 11
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 19 12 1 1 3 22 69 47 29
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 16 9 2 1 1 36 68 32 27
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 9 2 1 1 35 67 32 27
4. Avto Yekaterinburg U21 16 10 1 2 0 19 52 33 26
5. Loko Yaroslavl U21 16 9 1 1 3 19 60 41 23
6. Almaz Cherepovets U21 14 9 1 0 3 27 55 28 22
7. MHC Spartak Moscow U21 18 9 1 0 7 15 54 39 22
8. Omskye Yastreby U21 16 7 2 0 5 19 69 50 22
9. Mikhaylov Academy U21 18 4 3 2 4 1 58 57 22
10. Sputnik Almetievsk U21 16 7 1 3 1 19 49 30 21
11. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 -1 5 3 3 -3 51 54 21
12. HC MVD Balashikha U21 16 8 1 0 6 16 54 38 20
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 8 1 0 6 14 60 46 20
14. Tolpar Ufa U21 15 6 1 3 1 17 52 35 19
15. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 7 1 0 5 16 51 35 18
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 20 5 1 3 7 -38 39 77 17
17. Dynamo St.Petersburg U21 14 2 2 4 0 -2 42 44 16
18. Oktan Perm U21 17 1 2 6 0 -19 31 50 16
19. Krylya Sovetov MHC U21 16 7 0 1 7 -9 27 36 15
20. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 3 1 2 3 -8 33 41 12
21. Chaika Nizhny Novgorod U21 10 5 0 1 3 7 35 28 11
22. Kapitan Stupino U21 14 5 0 1 7 -15 28 43 11
23. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 1 2 1 9 -21 31 52 11
24. Taifun Primorsky Krai U21 14 5 0 1 7 -26 32 58 11
25. Loko-76 U21 10 3 1 0 5 -3 24 27 10
26. Ladia Tolyatti U21 10 1 2 0 5 0 28 28 10
27. HK Riga U21 14 5 0 0 9 -16 38 54 10
28. Kuznetskie Medvedi U21 12 4 0 0 8 -8 28 36 8
29. Atlanty Mytishchi U21 16 1 1 2 9 -28 32 60 8
30. Sarmaty Orenburg U21 11 1 1 1 6 -15 22 37 7
31. Sakhalinskie Akuly U21 12 3 0 1 7 -21 29 50 7
32. Irbis Kazan U21 12 3 0 0 9 -11 20 31 6
33. SKA-Varyagi U21 12 0 1 2 6 -34 31 65 6
34. Tyumen Legion U21 18 1 0 1 15 -65 19 84 3