Chabarovsk Amur VS Čerepovec


Chabarovsk Amur

Čerepovec

Chabarovsk Amur (T1) VS Čerepovec (T2)

Chabarovsk Amur

Čerepovec

Zajímavé

Chabarovsk Amur

  • Mužsvo Chabarovsk Amur prohrálo až 67% svých zápasů. 4 proher z 6 odehraných zápasů.
  • Až 5 zápasů týmu Chabarovsk Amur skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 6 zápasů, to je až 83%.

Čerepovec

  • 57% proher (4 zápasů) z celkového počtu 7 týmu Čerepovec.
  • 29% zápasů týmu Čerepovec skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledem skončilo až 2 z celkového počtu 7 zápasů.
  • 6 z celkového počtu 7 zápasů týmu Čerepovec skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 86%.

H2H

  • Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 11 ze 15 vzájemných zápasů, což je 73%.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Rusko / KHL / 2021/2022
15.09.2021 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 3:2 2:1,0:0,1:1
Rusko / KHL / 2020/2021
08.10.2020 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 3:1 1:0,0:0,2:1
03.09.2020 18:00 Čerepovec Chabarovsk Amur over 6:4 2:2,1:2,3:0
Rusko / KHL / 2019/2020
05.01.2020 15:00 Čerepovec Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0
17.10.2019 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 1:0 0:0,1:0,0:0
Rusko / KHL / 2018/2019
04.02.2019 17:00 Čerepovec Chabarovsk Amur under 5:0 0:0,1:0,4:0
13.01.2019 08:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 2:3ppsn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:2
Rusko / KHL / 2017/2018
26.12.2017 10:30 Chabarovsk Amur Čerepovec over 4:2 0:0,2:1,2:1
27.09.2017 18:00 Čerepovec Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,1:0,0:0
Rusko / KHL / 2016/2017
05.12.2016 10:30 Chabarovsk Amur Čerepovec over 4:2 1:0,0:0,3:2
27.09.2016 18:00 Čerepovec Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2015/2016
24.11.2015 17:30 Čerepovec Chabarovsk Amur under 1:4 1:2,0:0,0:2
19.10.2015 11:30 Chabarovsk Amur Čerepovec under 2:3 1:0,1:1,0:2
Rusko / KHL / 2011/2012
16.01.2012 16:00 Čerepovec Chabarovsk Amur under 3:2 3:0,0:1,0:1
16.10.2011 08:00 Chabarovsk Amur Čerepovec over 4:3 3:1,1:0,0:2

Chabarovsk Amur

7 - 1 - 7

Čerepovec

Chabarovsk Amur


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
15.09.21 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 3:2 2:1,0:0,1:1
12.09.21 09:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva over 2:6 1:2,1:1,0:3
08.09.21 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 2:0,1:1,0:1
06.09.21 18:00 Omsk Chabarovsk Amur under 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
04.09.21 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 3:1 0:0,2:0,1:1
02.09.21 18:30 Sochi Chabarovsk Amur under 4:0 2:0,1:0,1:0

Čerepovec


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
17.09.21 11:30 Admiral Vladivostok Čerepovec under 4:1 0:0,2:0,2:1
15.09.21 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 3:2 2:1,0:0,1:1
13.09.21 14:30 Novosibirsk Čerepovec over 2:4 1:2,1:0,0:2
10.09.21 18:00 Čerepovec Čeljabinsk under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:3
08.09.21 18:00 Čerepovec Admiral Vladivostok under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
05.09.21 16:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 1:4 1:2,0:1,0:1
02.09.21 18:00 Čerepovec Petrohrad under 2:3 1:1,1:0,0:2

Chabarovsk Amur


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
18.09.2021 09:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk H2H
21.09.2021 18:30 Petrohrad Chabarovsk Amur H2H
23.09.2021 18:30 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur H2H
25.09.2021 16:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur H2H
27.09.2021 15:00 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur H2H
30.09.2021 15:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod H2H
02.10.2021 15:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga H2H
04.10.2021 15:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov H2H
07.10.2021 15:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk H2H
09.10.2021 15:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk H2H
13.10.2021 15:00 CSKA Moskva Chabarovsk Amur H2H
15.10.2021 15:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur H2H
17.10.2021 15:00 Kazaň Chabarovsk Amur H2H
19.10.2021 15:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur H2H
21.10.2021 15:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok H2H
24.10.2021 15:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk H2H
26.10.2021 15:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva H2H
28.10.2021 15:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki H2H
30.10.2021 15:00 Chabarovsk Amur Barys Astana H2H
03.11.2021 15:00 Ufa Chabarovsk Amur H2H
05.11.2021 14:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur H2H
07.11.2021 15:00 Jaroslavl Chabarovsk Amur H2H
15.11.2021 15:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur H2H
17.11.2021 15:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur H2H
19.11.2021 15:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur H2H
22.11.2021 15:00 Chabarovsk Amur Omsk H2H
24.11.2021 15:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg H2H
26.11.2021 15:00 Chabarovsk Amur Sochi H2H
28.11.2021 15:00 Chabarovsk Amur Ufa H2H
02.12.2021 15:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur H2H
04.12.2021 15:00 Čerepovec Chabarovsk Amur H2H
06.12.2021 15:00 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur H2H
08.12.2021 15:00 Dinamo Riga Chabarovsk Amur H2H
12.12.2021 15:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur H2H
20.12.2021 15:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok H2H
22.12.2021 15:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk H2H
23.12.2021 15:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk H2H
25.12.2021 15:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl H2H
27.12.2021 15:00 Chabarovsk Amur Petrohrad H2H
03.01.2022 15:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur H2H
05.01.2022 15:00 Chabarovsk Amur Kazaň H2H
07.01.2022 15:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva H2H
09.01.2022 15:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk H2H
10.01.2022 15:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk H2H
19.01.2022 15:00 Novosibirsk Chabarovsk Amur H2H
21.01.2022 15:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur H2H
23.02.2022 15:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun H2H
25.02.2022 15:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun H2H
27.02.2022 15:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur H2H
01.03.2022 15:00 Novosibirsk Chabarovsk Amur H2H

Čerepovec


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
21.09.2021 18:00 Čerepovec Ufa H2H
23.09.2021 18:30 Čerepovec Dinamo Riga H2H
27.09.2021 15:00 Čerepovec Novosibirsk H2H
29.09.2021 18:30 Dinamo Riga Čerepovec H2H
01.10.2021 15:00 Jokerit Helsinki Čerepovec H2H
03.10.2021 15:00 Spartak Moskva Čerepovec H2H
07.10.2021 15:00 Čerepovec Jaroslavl H2H
09.10.2021 15:00 Dynamo Moskva Čerepovec H2H
11.10.2021 15:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec H2H
13.10.2021 15:00 Jaroslavl Čerepovec H2H
16.10.2021 15:00 Čerepovec Nižněkamsk H2H
19.10.2021 15:00 Čerepovec Red Star Kunlun H2H
22.10.2021 15:00 Čerepovec Dinamo Riga H2H
24.10.2021 15:00 Barys Astana Čerepovec H2H
26.10.2021 15:00 Ufa Čerepovec H2H
28.10.2021 15:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod H2H
02.11.2021 15:00 Čerepovec Spartak Moskva H2H
04.11.2021 15:00 Čerepovec Jekatěrinburg H2H
06.11.2021 15:00 Čerepovec Magnitogorsk H2H
15.11.2021 15:00 CSKA Moskva Čerepovec H2H
17.11.2021 15:00 Dynamo Minsk Čerepovec H2H
20.11.2021 15:00 Čerepovec Barys Astana H2H
22.11.2021 15:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec H2H
24.11.2021 15:00 Čerepovec CSKA Moskva H2H
27.11.2021 15:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod H2H
29.11.2021 15:00 Petrohrad Čerepovec H2H
01.12.2021 15:00 Dinamo Riga Čerepovec H2H
04.12.2021 15:00 Čerepovec Chabarovsk Amur H2H
06.12.2021 15:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov H2H
08.12.2021 15:00 Čerepovec Jokerit Helsinki H2H
10.12.2021 15:00 Čerepovec Omsk H2H
12.12.2021 15:00 Sochi Čerepovec H2H
21.12.2021 15:00 Magnitogorsk Čerepovec H2H
23.12.2021 15:00 Čeljabinsk Čerepovec H2H
25.12.2021 15:00 Kazaň Čerepovec H2H
28.12.2021 15:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov H2H
30.12.2021 15:00 Čerepovec Dynamo Moskva H2H
03.01.2022 15:00 Čerepovec Dynamo Minsk H2H
06.01.2022 15:00 Red Star Kunlun Čerepovec H2H
09.01.2022 15:00 Čerepovec Sochi H2H
11.01.2022 15:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec H2H
13.01.2022 15:00 Jekatěrinburg Čerepovec H2H
17.01.2022 15:00 Dynamo Minsk Čerepovec H2H
19.01.2022 15:00 Sochi Čerepovec H2H
21.01.2022 15:00 Omsk Čerepovec H2H
22.02.2022 15:00 Čerepovec Sochi H2H
24.02.2022 15:00 Nižněkamsk Čerepovec H2H
26.02.2022 15:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec H2H
28.02.2022 15:00 Čerepovec Kazaň H2H

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 6 6 0 0 0 20 28 8 12
2. Čeljabinsk 6 1 2 1 -1 9 22 13 11
3. Magnitogorsk 6 3 1 0 1 8 25 17 10
4. Jekatěrinburg 7 2 1 0 3 0 20 20 8
5. Omsk 7 0 2 0 3 1 22 21 8
6. Kazaň 7 -1 2 1 2 -2 15 17 7
7. Nižněkamsk 6 3 0 0 3 -2 15 17 6
8. Admiral Vladivostok 7 1 0 3 0 -12 18 30 5
9. Barys Astana 6 2 0 0 4 -5 14 19 4
10. Red Star Kunlun 7 0 1 0 5 -12 20 32 4
11. Novosibirsk 6 1 0 1 3 -7 13 20 3
12. Chabarovsk Amur 6 1 0 1 3 -11 10 21 3

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 6 6 0 0 0 17 29 12 12
2. CSKA Moskva 7 3 1 0 2 2 20 18 10
3. Petrohrad 7 3 1 0 2 10 24 14 10
4. Jokerit Helsinki 7 1 2 0 2 1 23 22 10
5. Spartak Moskva 7 2 1 0 3 4 18 14 8
6. Nižnyj Novgorod 7 3 0 1 2 -4 16 20 7
7. Dynamo Minsk 5 3 0 0 2 3 15 12 6
8. Dinamo Riga 7 3 0 0 4 -8 16 24 6
9. Sochi 7 0 1 2 1 -3 16 19 6
10. Vitiaz Chekhov 6 1 0 4 -3 -2 20 22 6
11. Jaroslavl 6 2 0 1 2 -1 14 15 5
12. Čerepovec 7 0 1 1 3 -6 14 20 5

Chernyshev Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 6 6 0 0 0 20 28 8 12
2. Omsk 7 0 2 0 3 1 22 21 8
3. Admiral Vladivostok 7 1 0 3 0 -12 18 30 5
4. Barys Astana 6 2 0 0 4 -5 14 19 4
5. Novosibirsk 6 1 0 1 3 -7 13 20 3
6. Chabarovsk Amur 6 1 0 1 3 -11 10 21 3

Bobrov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 7 3 1 0 2 10 24 14 10
2. Jokerit Helsinki 7 1 2 0 2 1 23 22 10
3. Spartak Moskva 7 2 1 0 3 4 18 14 8
4. Nižnyj Novgorod 7 3 0 1 2 -4 16 20 7
5. Sochi 7 0 1 2 1 -3 16 19 6
6. Vitiaz Chekhov 6 1 0 4 -3 -2 20 22 6

Tarasov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 6 6 0 0 0 17 29 12 12
2. CSKA Moskva 7 3 1 0 2 2 20 18 10
3. Dynamo Minsk 5 3 0 0 2 3 15 12 6
4. Dinamo Riga 7 3 0 0 4 -8 16 24 6
5. Jaroslavl 6 2 0 1 2 -1 14 15 5
6. Čerepovec 7 0 1 1 3 -6 14 20 5

Kharlamov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 6 1 2 1 -1 9 22 13 11
2. Magnitogorsk 6 3 1 0 1 8 25 17 10
3. Jekatěrinburg 7 2 1 0 3 0 20 20 8
4. Kazaň 7 -1 2 1 2 -2 15 17 7
5. Nižněkamsk 6 3 0 0 3 -2 15 17 6
6. Red Star Kunlun 7 0 1 0 5 -12 20 32 4
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 6 6 0 0 0 20 28 8 12
2. Dynamo Moskva 6 6 0 0 0 17 29 12 12
3. Čeljabinsk 6 1 2 1 -1 9 22 13 11
4. Magnitogorsk 6 3 1 0 1 8 25 17 10
5. CSKA Moskva 7 3 1 0 2 2 20 18 10
6. Petrohrad 7 3 1 0 2 10 24 14 10
7. Jokerit Helsinki 7 1 2 0 2 1 23 22 10
8. Spartak Moskva 7 2 1 0 3 4 18 14 8
9. Jekatěrinburg 7 2 1 0 3 0 20 20 8
10. Omsk 7 0 2 0 3 1 22 21 8
11. Nižnyj Novgorod 7 3 0 1 2 -4 16 20 7
12. Kazaň 7 -1 2 1 2 -2 15 17 7
13. Dynamo Minsk 5 3 0 0 2 3 15 12 6
14. Nižněkamsk 6 3 0 0 3 -2 15 17 6
15. Dinamo Riga 7 3 0 0 4 -8 16 24 6
16. Sochi 7 0 1 2 1 -3 16 19 6
17. Vitiaz Chekhov 6 1 0 4 -3 -2 20 22 6
18. Jaroslavl 6 2 0 1 2 -1 14 15 5
19. Čerepovec 7 0 1 1 3 -6 14 20 5
20. Admiral Vladivostok 7 1 0 3 0 -12 18 30 5
21. Barys Astana 6 2 0 0 4 -5 14 19 4
22. Red Star Kunlun 7 0 1 0 5 -12 20 32 4
23. Novosibirsk 6 1 0 1 3 -7 13 20 3
24. Chabarovsk Amur 6 1 0 1 3 -11 10 21 3

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 3 3 0 0 0 9 12 3 6
2. Čeljabinsk 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
3. Magnitogorsk 4 1 1 0 1 3 17 14 6
4. Jekatěrinburg 3 0 0 0 3 -8 5 13 0
5. Omsk 4 -1 2 0 1 5 13 8 6
6. Kazaň 4 1 0 1 1 -1 8 9 3
7. Nižněkamsk 4 3 0 0 1 6 14 8 6
8. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 1 7 6 2
9. Barys Astana 4 1 0 0 3 -7 6 13 2
10. Red Star Kunlun 4 -1 1 0 3 -5 14 19 2
11. Novosibirsk 2 0 0 0 2 -3 6 9 0
12. Chabarovsk Amur 2 1 0 0 1 -3 5 8 2

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 3 3 0 0 0 10 13 3 6
2. CSKA Moskva 3 2 0 0 1 0 9 9 4
3. Petrohrad 2 1 0 0 1 5 11 6 2
4. Jokerit Helsinki 3 -1 2 0 0 4 12 8 6
5. Spartak Moskva 5 1 1 0 2 2 13 11 6
6. Nižnyj Novgorod 4 2 0 0 2 -4 8 12 4
7. Dynamo Minsk 2 1 0 0 1 2 6 4 2
8. Dinamo Riga 4 2 0 0 2 -7 6 13 4
9. Sochi 5 0 1 1 1 -1 13 14 5
10. Vitiaz Chekhov 3 0 0 2 -1 -3 7 10 2
11. Jaroslavl 3 1 0 1 0 -1 9 10 3
12. Čerepovec 4 -1 1 1 1 -4 7 11 3

Chernyshev Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 3 3 0 0 0 9 12 3 6
2. Omsk 4 -1 2 0 1 5 13 8 6
3. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 1 7 6 2
4. Barys Astana 4 1 0 0 3 -7 6 13 2
5. Novosibirsk 2 0 0 0 2 -3 6 9 0
6. Chabarovsk Amur 2 1 0 0 1 -3 5 8 2

Bobrov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 2 1 0 0 1 5 11 6 2
2. Jokerit Helsinki 3 -1 2 0 0 4 12 8 6
3. Spartak Moskva 5 1 1 0 2 2 13 11 6
4. Nižnyj Novgorod 4 2 0 0 2 -4 8 12 4
5. Sochi 5 0 1 1 1 -1 13 14 5
6. Vitiaz Chekhov 3 0 0 2 -1 -3 7 10 2

Tarasov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 3 3 0 0 0 10 13 3 6
2. CSKA Moskva 3 2 0 0 1 0 9 9 4
3. Dynamo Minsk 2 1 0 0 1 2 6 4 2
4. Dinamo Riga 4 2 0 0 2 -7 6 13 4
5. Jaroslavl 3 1 0 1 0 -1 9 10 3
6. Čerepovec 4 -1 1 1 1 -4 7 11 3

Kharlamov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
2. Magnitogorsk 4 1 1 0 1 3 17 14 6
3. Jekatěrinburg 3 0 0 0 3 -8 5 13 0
4. Kazaň 4 1 0 1 1 -1 8 9 3
5. Nižněkamsk 4 3 0 0 1 6 14 8 6
6. Red Star Kunlun 4 -1 1 0 3 -5 14 19 2
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 3 3 0 0 0 10 13 3 6
2. Ufa 3 3 0 0 0 9 12 3 6
3. Nižněkamsk 4 3 0 0 1 6 14 8 6
4. Omsk 4 -1 2 0 1 5 13 8 6
5. Jokerit Helsinki 3 -1 2 0 0 4 12 8 6
6. Spartak Moskva 5 1 1 0 2 2 13 11 6
7. Magnitogorsk 4 1 1 0 1 3 17 14 6
8. Sochi 5 0 1 1 1 -1 13 14 5
9. CSKA Moskva 3 2 0 0 1 0 9 9 4
10. Nižnyj Novgorod 4 2 0 0 2 -4 8 12 4
11. Dinamo Riga 4 2 0 0 2 -7 6 13 4
12. Kazaň 4 1 0 1 1 -1 8 9 3
13. Jaroslavl 3 1 0 1 0 -1 9 10 3
14. Čerepovec 4 -1 1 1 1 -4 7 11 3
15. Čeljabinsk 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
16. Dynamo Minsk 2 1 0 0 1 2 6 4 2
17. Petrohrad 2 1 0 0 1 5 11 6 2
18. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 1 7 6 2
19. Chabarovsk Amur 2 1 0 0 1 -3 5 8 2
20. Vitiaz Chekhov 3 0 0 2 -1 -3 7 10 2
21. Barys Astana 4 1 0 0 3 -7 6 13 2
22. Red Star Kunlun 4 -1 1 0 3 -5 14 19 2
23. Novosibirsk 2 0 0 0 2 -3 6 9 0
24. Jekatěrinburg 3 0 0 0 3 -8 5 13 0

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 3 3 0 0 0 11 16 5 6
2. Čeljabinsk 5 2 1 1 -1 8 19 11 9
3. Magnitogorsk 2 2 0 0 0 5 8 3 4
4. Jekatěrinburg 4 2 1 0 0 8 15 7 8
5. Omsk 3 1 0 0 2 -4 9 13 2
6. Kazaň 3 -2 2 0 1 -1 7 8 4
7. Nižněkamsk 2 0 0 0 2 -8 1 9 0
8. Admiral Vladivostok 5 0 0 3 -1 -13 11 24 3
9. Barys Astana 2 1 0 0 1 2 8 6 2
10. Red Star Kunlun 3 1 0 0 2 -7 6 13 2
11. Novosibirsk 4 1 0 1 1 -4 7 11 3
12. Chabarovsk Amur 4 0 0 1 2 -8 5 13 1

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 3 3 0 0 0 7 16 9 6
2. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 2 11 9 6
3. Petrohrad 5 2 1 0 1 5 13 8 8
4. Jokerit Helsinki 4 2 0 0 2 -3 11 14 4
5. Spartak Moskva 2 1 0 0 1 2 5 3 2
6. Nižnyj Novgorod 3 1 0 1 0 0 8 8 3
7. Dynamo Minsk 3 2 0 0 1 1 9 8 4
8. Dinamo Riga 3 1 0 0 2 -1 10 11 2
9. Sochi 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
10. Vitiaz Chekhov 3 1 0 2 -2 1 13 12 4
11. Jaroslavl 3 1 0 0 2 0 5 5 2
12. Čerepovec 3 1 0 0 2 -2 7 9 2

Chernyshev Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 3 3 0 0 0 11 16 5 6
2. Omsk 3 1 0 0 2 -4 9 13 2
3. Admiral Vladivostok 5 0 0 3 -1 -13 11 24 3
4. Barys Astana 2 1 0 0 1 2 8 6 2
5. Novosibirsk 4 1 0 1 1 -4 7 11 3
6. Chabarovsk Amur 4 0 0 1 2 -8 5 13 1

Bobrov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 5 2 1 0 1 5 13 8 8
2. Jokerit Helsinki 4 2 0 0 2 -3 11 14 4
3. Spartak Moskva 2 1 0 0 1 2 5 3 2
4. Nižnyj Novgorod 3 1 0 1 0 0 8 8 3
5. Sochi 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
6. Vitiaz Chekhov 3 1 0 2 -2 1 13 12 4

Tarasov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 3 3 0 0 0 7 16 9 6
2. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 2 11 9 6
3. Dynamo Minsk 3 2 0 0 1 1 9 8 4
4. Dinamo Riga 3 1 0 0 2 -1 10 11 2
5. Jaroslavl 3 1 0 0 2 0 5 5 2
6. Čerepovec 3 1 0 0 2 -2 7 9 2

Kharlamov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 5 2 1 1 -1 8 19 11 9
2. Magnitogorsk 2 2 0 0 0 5 8 3 4
3. Jekatěrinburg 4 2 1 0 0 8 15 7 8
4. Kazaň 3 -2 2 0 1 -1 7 8 4
5. Nižněkamsk 2 0 0 0 2 -8 1 9 0
6. Red Star Kunlun 3 1 0 0 2 -7 6 13 2
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 5 2 1 1 -1 8 19 11 9
2. Jekatěrinburg 4 2 1 0 0 8 15 7 8
3. Petrohrad 5 2 1 0 1 5 13 8 8
4. Ufa 3 3 0 0 0 11 16 5 6
5. Dynamo Moskva 3 3 0 0 0 7 16 9 6
6. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 2 11 9 6
7. Magnitogorsk 2 2 0 0 0 5 8 3 4
8. Dynamo Minsk 3 2 0 0 1 1 9 8 4
9. Kazaň 3 -2 2 0 1 -1 7 8 4
10. Vitiaz Chekhov 3 1 0 2 -2 1 13 12 4
11. Jokerit Helsinki 4 2 0 0 2 -3 11 14 4
12. Nižnyj Novgorod 3 1 0 1 0 0 8 8 3
13. Novosibirsk 4 1 0 1 1 -4 7 11 3
14. Admiral Vladivostok 5 0 0 3 -1 -13 11 24 3
15. Spartak Moskva 2 1 0 0 1 2 5 3 2
16. Jaroslavl 3 1 0 0 2 0 5 5 2
17. Barys Astana 2 1 0 0 1 2 8 6 2
18. Čerepovec 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
19. Dinamo Riga 3 1 0 0 2 -1 10 11 2
20. Omsk 3 1 0 0 2 -4 9 13 2
21. Red Star Kunlun 3 1 0 0 2 -7 6 13 2
22. Sochi 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
23. Chabarovsk Amur 4 0 0 1 2 -8 5 13 1
24. Nižněkamsk 2 0 0 0 2 -8 1 9 0