Merano Junior VS Zell Am See


Merano Junior

Zell Am See

Merano Junior (T1) VS Zell Am See (T2)

Merano Junior

Zell Am See

Zajímavé

Merano Junior

  • Merano Junior už 5 zápasů v řade neremizoval.

Zell Am See

  • Tým Zell Am See odehral až 11 zápasů které skončily nad hranicí 5.5 gólů. Je to až 61% z celkového počtu 18 zápasů.
  • Zell Am See už 11 zápasů v řade neremizoval.
nenalezen žádny zápas

Merano Junior


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
20.11.21 19:30 Merano Junior Klagenfurt II over 4:3 2:0,0:2,2:1
18.11.21 19:15 Salzburg II Merano Junior over 6:2 1:1,3:1,2:0
06.11.21 19:30 Merano Junior Feldkirch under 3:2 0:0,0:2,3:0
04.11.21 19:30 Kitzbühel Merano Junior over 3:7 3:2,0:2,0:3
30.10.21 20:30 Cortina Merano Junior under 1:3 0:1,1:1,0:1
23.10.21 19:30 Feldkirch Merano Junior over 3:4pp 1:0,1:3,1:0,0:1
21.10.21 20:30 Merano Junior Gherdeina Selva under 1:3 0:0,1:2,0:1
16.10.21 19:00 Klagenfurt II Merano Junior under 3:2 0:0,2:0,1:2
14.10.21 20:30 Merano Junior Lustenau under 0:3 0:1,0:1,0:1
09.10.21 20:30 Asiago Merano Junior over 7:0 3:0,3:0,1:0
07.10.21 20:30 Merano Junior Cortina under 0:5 0:0,0:2,0:3
02.10.21 20:30 Fassa Merano Junior under 2:3 1:0,1:1,0:2
28.09.21 20:30 Gherdeina Selva Merano Junior over 3:4 0:0,3:4,0:0
23.09.21 20:30 Merano Junior Vipiteno under 3:2 0:0,0:2,3:0
18.09.21 19:30 Merano Junior Linz II over 3:4 1:1,0:0,2:3
16.09.21 20:30 Merano Junior Ritten Collalbo over 3:4sn 1:0,0:2,2:1,0:0,0:1
11.09.21 17:30 Jesenice Merano Junior under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1

Zell Am See


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
20.11.21 19:30 Zell Am See Salzburg II over 3:4 2:0,0:2,1:2
18.11.21 19:00 Jesenice Zell Am See under 3:2 0:1,1:0,2:1
11.11.21 19:30 Feldkirch Zell Am See over 2:4 1:0,1:1,0:3
06.11.21 19:30 Zell Am See Ritten Collalbo under 2:1 0:0,0:0,2:1
04.11.21 19:00 Linz II Zell Am See under 1:2 1:1,0:1,0:0
30.10.21 19:30 Zell Am See Lustenau under 1:3 0:1,1:2,0:0
23.10.21 19:15 CE Wien II Zell Am See over 1:8 0:3,1:4,0:1
16.10.21 19:30 Bregenzerwald Zell Am See under 1:2 0:0,0:0,1:2
14.10.21 19:30 Zell Am See Jesenice over 5:4 1:1,2:1,2:2
09.10.21 19:30 Zell Am See Kitzbühel over 6:7 2:2,3:3,1:2
07.10.21 20:00 Ritten Collalbo Zell Am See over 8:2 1:0,5:0,2:2
02.10.21 19:30 Lustenau Zell Am See over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
28.09.21 19:30 Zell Am See Fassa over 5:4 1:0,4:2,0:2
25.09.21 19:15 Salzburg II Zell Am See over 3:4 0:1,3:2,0:1
23.09.21 19:30 Zell Am See CE Wien II over 6:2 3:0,1:0,2:2
18.09.21 18:30 Gherdeina Selva Zell Am See under 2:3 1:1,0:1,1:1
16.09.21 19:00 Klagenfurt II Zell Am See over 4:3 1:1,2:2,1:0
11.09.21 19:30 Zell Am See Feldkirch under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1

Merano Junior


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
02.12.2021 20:30 Merano Junior Fassa H2H
04.12.2021 19:15 Bregenzerwald Merano Junior H2H
09.12.2021 20:00 Merano Junior Salzburg II H2H
11.12.2021 19:15 Merano Junior Asiago H2H
21.12.2021 20:30 Merano Junior Jesenice H2H
27.12.2021 18:00 CE Wien II Merano Junior H2H
28.12.2021 18:00 Linz II Merano Junior H2H
30.12.2021 18:00 Merano Junior Kitzbühel H2H
02.01.2022 18:00 Merano Junior CE Wien II H2H
06.01.2022 18:00 Zell Am See Merano Junior H2H
20.01.2022 18:00 Merano Junior Bregenzerwald H2H
22.01.2022 18:00 Lustenau Merano Junior H2H

Zell Am See


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
02.12.2021 19:30 Zell Am See Linz II H2H
04.12.2021 19:15 Vipiteno Zell Am See H2H
09.12.2021 20:00 Fassa Zell Am See H2H
11.12.2021 19:15 Zell Am See Bregenzerwald H2H
21.12.2021 20:30 Cortina Zell Am See H2H
23.12.2021 19:25 Zell Am See Gherdeina Selva H2H
28.12.2021 18:00 Zell Am See Vipiteno H2H
30.12.2021 18:00 Asiago Zell Am See H2H
02.01.2022 18:00 Kitzbühel Zell Am See H2H
06.01.2022 18:00 Zell Am See Merano Junior H2H
08.01.2022 18:00 Zell Am See Klagenfurt II H2H
22.01.2022 18:00 Zell Am See Asiago H2H
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 20 11 3 1 1 47 87 40 49
2. Ritten Collalbo 20 11 2 0 5 38 86 48 43
3. Lustenau 21 9 3 1 4 22 76 54 43
4. Asiago 17 13 0 0 4 28 62 34 39
5. Salzburg II 24 10 1 2 8 19 89 70 37
6. Gherdeina Selva 20 12 0 0 8 7 66 59 36
7. Zell Am See 20 11 0 2 5 2 68 66 35
8. Bregenzerwald 18 6 2 2 4 10 66 56 30
9. Merano Junior 19 6 2 1 7 -8 54 62 29
10. Klagenfurt II 25 9 0 2 12 -14 59 73 29
11. Cortina 20 7 1 1 9 1 57 56 27
12. Vipiteno 18 6 1 1 8 -7 53 60 24
13. Kitzbühel 19 3 2 3 6 -22 51 73 22
14. Linz II 19 5 1 0 12 -30 44 74 20
15. Fassa 18 6 0 1 10 -9 62 71 19
16. Feldkirch 19 0 2 3 9 -30 36 66 13
17. CE Wien II 19 3 0 0 16 -54 39 93 9
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lustenau 12 6 2 0 2 18 45 27 28
2. Asiago 10 9 0 0 1 23 40 17 27
3. Ritten Collalbo 11 9 0 0 2 26 55 29 27
4. Klagenfurt II 12 8 0 0 4 3 36 33 24
5. Jesenice 9 4 2 1 -1 17 33 16 23
6. Salzburg II 12 5 1 1 3 16 50 34 21
7. Zell Am See 9 5 0 1 2 3 33 30 16
8. Bregenzerwald 7 3 1 1 0 11 30 19 15
9. Linz II 11 3 1 0 6 -8 27 35 14
10. Merano Junior 9 4 0 1 3 -4 24 28 13
11. Fassa 9 4 0 0 5 3 34 31 12
12. Cortina 11 2 1 1 5 -5 27 32 12
13. Gherdeina Selva 10 4 0 0 6 -3 32 35 12
14. Kitzbühel 10 0 2 2 2 -10 25 35 12
15. Feldkirch 11 1 1 1 6 -18 21 39 9
16. CE Wien II 11 3 0 0 8 -27 26 53 9
17. Vipiteno 4 2 0 0 2 2 13 11 6
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 11 7 1 0 2 30 54 24 26
2. Gherdeina Selva 10 8 0 0 2 10 34 24 24
3. Zell Am See 11 6 0 1 3 -1 35 36 19
4. Vipiteno 14 4 1 1 6 -9 40 49 18
5. Ritten Collalbo 9 2 2 0 3 12 31 19 16
6. Merano Junior 10 2 2 0 4 -4 30 34 16
7. Salzburg II 12 5 0 1 5 3 39 36 16
8. Cortina 9 5 0 0 4 6 30 24 15
9. Lustenau 9 3 1 1 2 4 31 27 15
10. Bregenzerwald 11 3 1 1 4 -1 36 37 15
11. Asiago 7 4 0 0 3 5 22 17 12
12. Kitzbühel 9 3 0 1 4 -12 26 38 10
13. Fassa 9 2 0 1 5 -12 28 40 7
14. Linz II 8 2 0 0 6 -22 17 39 6
15. Klagenfurt II 13 1 0 2 8 -17 23 40 5
16. Feldkirch 8 -1 1 2 3 -12 15 27 4
17. CE Wien II 8 0 0 0 8 -27 13 40 0