Gherdeina Selva VS Ritten Collalbo


Gherdeina Selva

Ritten Collalbo

Gherdeina Selva (T1) VS Ritten Collalbo (T2)

Gherdeina Selva

Ritten Collalbo

Zajímavé

Gherdeina Selva

  • 12 výher z celkového počtu 19 je velmi dobrý ukazatel pro domácí tým Gherdeina Selva. 63% úspešnost výher.
  • Gherdeina Selva táhne aktuálně sérii 9 výher v řade.
  • Gherdeina Selva už 9 zápasů v řade neprohrál.
  • Gherdeina Selva už 19 zápasů v řade neremizoval.

Ritten Collalbo

  • 11 výher z celkového počtu 18 (61%).
  • Tým Ritten Collalbo odehral až 13 zápasů které skončily nad hranicí 5.5 gólů. Je to až 72% z celkového počtu 18 zápasů.
  • Ritten Collalbo už 15 zápasů v řade neremizoval.

H2H

  • Hostující tým vyhral 82% vzájemných zápasů, což je 9 výher ze 11 zápasů.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Rakousko / Alps Hockey League / 2021/2022
23.09.2021 20:00 Ritten Collalbo Gherdeina Selva over 3:4 0:0,1:2,2:2
Rakousko / Alps Hockey League / 2020/2021
30.12.2020 20:00 Ritten Collalbo Gherdeina Selva under 4:1 3:0,0:1,1:0
08.12.2020 20:30 Gherdeina Selva Ritten Collalbo under 1:4 1:4,0:0,0:0
Rakousko / Alps Hockey League / 2019/2020
30.12.2019 20:00 Ritten Collalbo Gherdeina Selva over 8:2 3:2,2:0,3:0
02.11.2019 18:30 Gherdeina Selva Ritten Collalbo under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
Rakousko / Alps Hockey League / 2018/2019
16.02.2019 20:00 Ritten Collalbo Gherdeina Selva over 4:2 1:1,2:1,1:0
01.01.2019 20:30 Gherdeina Selva Ritten Collalbo under 1:4 0:0,0:2,1:2
22.12.2018 20:30 Gherdeina Selva Ritten Collalbo under 0:4 0:1,0:1,0:2
27.09.2018 20:00 Ritten Collalbo Gherdeina Selva over 5:3 0:0,2:1,3:2
Rakousko / Alps Hockey League / 2017/2018
22.11.2017 20:00 Ritten Collalbo Gherdeina Selva under 4:0 0:0,3:0,1:0
21.10.2017 20:30 Gherdeina Selva Ritten Collalbo over 2:8 0:3,1:4,1:1

Gherdeina Selva

1 - 1 - 9

Ritten Collalbo

Gherdeina Selva


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
23.11.21 19:00 Klagenfurt II Gherdeina Selva under 1:2 0:0,0:1,1:1
20.11.21 19:30 Vipiteno Gherdeina Selva over 2:4 1:2,0:0,1:2
18.11.21 19:30 Feldkirch Gherdeina Selva over 1:5 1:2,0:1,0:2
13.11.21 19:00 Linz II Gherdeina Selva under 1:4 0:1,1:0,0:3
06.11.21 18:30 Gherdeina Selva Linz II over 9:1 3:0,2:1,4:0
02.11.21 20:30 Gherdeina Selva Vipiteno under 4:1 0:0,3:1,1:0
28.10.21 20:30 Cortina Gherdeina Selva over 3:6 2:1,0:2,1:3
23.10.21 18:30 Gherdeina Selva Fassa over 7:5 0:2,4:1,3:2
21.10.21 20:30 Merano Junior Gherdeina Selva under 1:3 0:0,1:2,0:1
17.10.21 18:30 Gherdeina Selva Jesenice under 0:3 0:0,0:1,0:2
15.10.21 20:30 Gherdeina Selva CE Wien II under 4:1 2:0,2:1,0:0
07.10.21 20:30 Asiago Gherdeina Selva under 4:1 2:0,1:1,1:0
02.10.21 18:30 Gherdeina Selva Salzburg II over 2:7 1:0,0:5,1:2
28.09.21 20:30 Gherdeina Selva Merano Junior over 3:4 0:0,3:4,0:0
25.09.21 19:30 Kitzbühel Gherdeina Selva over 3:5 1:1,1:3,1:1
23.09.21 20:00 Ritten Collalbo Gherdeina Selva over 3:4 0:0,1:2,2:2
18.09.21 18:30 Gherdeina Selva Zell Am See under 2:3 1:1,0:1,1:1
14.09.21 20:30 Gherdeina Selva Asiago under 0:5 0:3,0:2,0:0
11.09.21 19:30 Lustenau Gherdeina Selva under 5:0 1:0,0:0,4:0

Ritten Collalbo


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
23.11.21 20:00 Ritten Collalbo Linz II over 7:2 1:1,4:0,2:1
18.11.21 20:00 Ritten Collalbo Vipiteno under 4:0 1:0,0:0,3:0
16.11.21 20:00 Ritten Collalbo Jesenice over 2:8 1:1,0:6,1:1
06.11.21 19:30 Zell Am See Ritten Collalbo under 2:1 0:0,0:0,2:1
04.11.21 20:00 Ritten Collalbo Lustenau over 7:3 5:0,1:1,1:2
30.10.21 19:00 Klagenfurt II Ritten Collalbo under 4:1 1:1,2:0,1:0
28.10.21 20:00 Ritten Collalbo Asiago over 5:1 2:1,1:0,2:0
21.10.21 20:30 Cortina Ritten Collalbo under 4:1 0:1,1:0,3:0
16.10.21 18:00 Ritten Collalbo CE Wien II over 5:2 1:0,3:0,1:2
14.10.21 20:30 Fassa Ritten Collalbo over 2:4 1:1,1:1,0:2
09.10.21 19:15 Salzburg II Ritten Collalbo over 2:8 2:3,0:2,0:3
07.10.21 20:00 Ritten Collalbo Zell Am See over 8:2 1:0,5:0,2:2
28.09.21 19:30 Feldkirch Ritten Collalbo over 1:6 0:1,0:2,1:3
25.09.21 18:00 Ritten Collalbo Klagenfurt II over 4:2 0:1,0:1,4:0
23.09.21 20:00 Ritten Collalbo Gherdeina Selva over 3:4 0:0,1:2,2:2
18.09.21 19:30 Kitzbühel Ritten Collalbo under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
16.09.21 20:30 Merano Junior Ritten Collalbo over 3:4sn 1:0,0:2,2:1,0:0,0:1
11.09.21 18:00 Ritten Collalbo Fassa over 5:2 0:1,1:0,4:1

Gherdeina Selva


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
02.12.2021 19:00 Jesenice Gherdeina Selva H2H
04.12.2021 20:30 Gherdeina Selva Cortina H2H
11.12.2021 19:15 Salzburg II Gherdeina Selva H2H
21.12.2021 20:30 Gherdeina Selva Feldkirch H2H
23.12.2021 19:25 Zell Am See Gherdeina Selva H2H
26.12.2021 20:30 Gherdeina Selva Bregenzerwald H2H
02.01.2022 18:00 Gherdeina Selva Lustenau H2H
05.01.2022 18:00 Bregenzerwald Gherdeina Selva H2H
08.01.2022 18:00 Gherdeina Selva Kitzbühel H2H
20.01.2022 18:00 CE Wien II Gherdeina Selva H2H
22.01.2022 18:00 Gherdeina Selva Klagenfurt II H2H

Ritten Collalbo


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
02.12.2021 20:00 Vipiteno Ritten Collalbo H2H
04.12.2021 20:30 Asiago Ritten Collalbo H2H
09.12.2021 20:00 Ritten Collalbo Cortina H2H
11.12.2021 18:00 Ritten Collalbo Kitzbühel H2H
23.12.2021 19:25 Lustenau Ritten Collalbo H2H
28.12.2021 18:00 Ritten Collalbo Feldkirch H2H
30.12.2021 18:00 Jesenice Ritten Collalbo H2H
02.01.2022 18:00 Ritten Collalbo Bregenzerwald H2H
07.01.2022 18:00 CE Wien II Ritten Collalbo H2H
08.01.2022 18:00 Linz II Ritten Collalbo H2H
20.01.2022 18:00 Ritten Collalbo Salzburg II H2H
22.01.2022 18:00 Bregenzerwald Ritten Collalbo H2H
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 20 11 3 1 1 47 87 40 49
2. Ritten Collalbo 20 11 2 0 5 38 86 48 43
3. Lustenau 21 9 3 1 4 22 76 54 43
4. Asiago 17 13 0 0 4 28 62 34 39
5. Salzburg II 24 10 1 2 8 19 89 70 37
6. Gherdeina Selva 20 12 0 0 8 7 66 59 36
7. Zell Am See 20 11 0 2 5 2 68 66 35
8. Bregenzerwald 18 6 2 2 4 10 66 56 30
9. Merano Junior 19 6 2 1 7 -8 54 62 29
10. Klagenfurt II 25 9 0 2 12 -14 59 73 29
11. Cortina 20 7 1 1 9 1 57 56 27
12. Vipiteno 18 6 1 1 8 -7 53 60 24
13. Kitzbühel 19 3 2 3 6 -22 51 73 22
14. Linz II 19 5 1 0 12 -30 44 74 20
15. Fassa 18 6 0 1 10 -9 62 71 19
16. Feldkirch 19 0 2 3 9 -30 36 66 13
17. CE Wien II 19 3 0 0 16 -54 39 93 9
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lustenau 12 6 2 0 2 18 45 27 28
2. Asiago 10 9 0 0 1 23 40 17 27
3. Ritten Collalbo 11 9 0 0 2 26 55 29 27
4. Klagenfurt II 12 8 0 0 4 3 36 33 24
5. Jesenice 9 4 2 1 -1 17 33 16 23
6. Salzburg II 12 5 1 1 3 16 50 34 21
7. Zell Am See 9 5 0 1 2 3 33 30 16
8. Bregenzerwald 7 3 1 1 0 11 30 19 15
9. Linz II 11 3 1 0 6 -8 27 35 14
10. Merano Junior 9 4 0 1 3 -4 24 28 13
11. Fassa 9 4 0 0 5 3 34 31 12
12. Cortina 11 2 1 1 5 -5 27 32 12
13. Gherdeina Selva 10 4 0 0 6 -3 32 35 12
14. Kitzbühel 10 0 2 2 2 -10 25 35 12
15. Feldkirch 11 1 1 1 6 -18 21 39 9
16. CE Wien II 11 3 0 0 8 -27 26 53 9
17. Vipiteno 4 2 0 0 2 2 13 11 6
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 11 7 1 0 2 30 54 24 26
2. Gherdeina Selva 10 8 0 0 2 10 34 24 24
3. Zell Am See 11 6 0 1 3 -1 35 36 19
4. Vipiteno 14 4 1 1 6 -9 40 49 18
5. Ritten Collalbo 9 2 2 0 3 12 31 19 16
6. Merano Junior 10 2 2 0 4 -4 30 34 16
7. Salzburg II 12 5 0 1 5 3 39 36 16
8. Cortina 9 5 0 0 4 6 30 24 15
9. Lustenau 9 3 1 1 2 4 31 27 15
10. Bregenzerwald 11 3 1 1 4 -1 36 37 15
11. Asiago 7 4 0 0 3 5 22 17 12
12. Kitzbühel 9 3 0 1 4 -12 26 38 10
13. Fassa 9 2 0 1 5 -12 28 40 7
14. Linz II 8 2 0 0 6 -22 17 39 6
15. Klagenfurt II 13 1 0 2 8 -17 23 40 5
16. Feldkirch 8 -1 1 2 3 -12 15 27 4
17. CE Wien II 8 0 0 0 8 -27 13 40 0