Stoczniowiec Gdaňsk VS Orlik Opole
Stoczniowiec Gdaňsk |
Orlik Opole |
not win --3--0---0
not lost --3--0---0
Stoczniowiec Gdaňsk (T1) VS Orlik Opole (T2)
Stoczniowiec Gdaňsk
Orlik Opole
Zajímavé
Stoczniowiec Gdaňsk
- Z celkového počtu 25 prohrál tým Stoczniowiec Gdaňsk až 56% svých zápasů. 14 prohraných zápasů.
- Až 14 zápasů týmu Stoczniowiec Gdaňsk skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 25 zápasů, to je až 56%.
- Stoczniowiec Gdaňsk už 6 zápasů v řade neremizoval.
Orlik Opole
- Z celkového počtu 23 prohrál tým Orlik Opole až 52% svých zápasů.
- 30% zápasů týmu Orlik Opole skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledem skončilo až 7 z celkového počtu 23 zápasů.
- Tým Orlik Opole odehral až 15 zápasů které skončily nad hranicí 5.5 gólů. Je to až 65% z celkového počtu 23 zápasů.
- Orlik Opole už 4 zápasů v řade neremizoval.
H2H
- Až 38% vzájemných zápasov (3 z 8) skončilo remízou.
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Polsko / Extraliga / 2018/2019 | ||||||
04.11.2018 | 17:00 | Orlik Opole | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:2pp | 1:0,1:2,0:0,1:0 | |
02.11.2018 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Bytom | 3:4ppsn | 1:1,1:0,1:2,0:0,1:2 | |
25.09.2018 | 18:00 | Bytom | Stoczniowiec Gdaňsk | 2:3 | 1:1,0:2,1:0 | |
23.09.2018 | 17:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Orlik Opole | 5:6ppsn | 0:1,2:3,3:1,0:0,0:2 | |
Polsko / Ekstraliga / 2017/2018 | ||||||
28.01.2018 | 17:00 | Orlik Opole | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:0 | 0:0,2:0,1:0 | |
19.12.2017 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Orlik Opole | 5:1 | 0:0,2:0,3:1 | |
22.10.2017 | 17:00 | Orlik Opole | Stoczniowiec Gdaňsk | 1:2 | 0:1,0:0,1:1 | |
13.09.2017 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Orlik Opole | 4:3 | 0:1,2:2,2:0 |
Stoczniowiec Gdaňsk |
4 - 3 - 1 |
Orlik Opole |
Stoczniowiec Gdaňsk
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
27.11.18 | 18:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 6:3 | 3:0,1:1,2:2 | |
23.11.18 | 18:30 | Kraków | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:1 | 1:0,1:0,1:1 | |
20.11.18 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Kraków | 1:5 | 1:2,0:2,0:1 | |
17.11.18 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Jastrzebie JKH GKS | 3:0 | 0:0,1:0,2:0 | |
16.11.18 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Unia Osvětim | 2:4 | 1:2,0:2,1:0 | |
13.11.18 | 18:00 | Jastrzebie JKH GKS | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:1 | 0:0,1:1,2:0 | |
04.11.18 | 17:00 | Orlik Opole | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:2pp | 1:0,1:2,0:0,1:0 | |
02.11.18 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Bytom | 3:4sn | 1:1,1:0,1:2,0:0,1:2 | |
28.10.18 | 17:00 | Toruň | Stoczniowiec Gdaňsk | 4:0 | 0:0,2:0,2:0 | |
26.10.18 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Zagłębie Sosnowiec | 3:5 | 1:3,2:1,0:1 | |
21.10.18 | 17:00 | Tychy | Stoczniowiec Gdaňsk | 7:3 | 1:0,1:1,5:2 | |
19.10.18 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Katowice | 1:2 | 0:2,1:0,0:0 | |
16.10.18 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Polsko 20 | 9:1 | 4:0,2:1,3:0 | |
14.10.18 | 18:00 | Podhale Nowy Targ | Stoczniowiec Gdaňsk | 1:0 | 1:0,0:0,0:0 | |
12.10.18 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Podhale Nowy Targ | 2:1 | 0:0,1:1,1:0 | |
07.10.18 | 17:00 | Katowice | Stoczniowiec Gdaňsk | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
05.10.18 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Tychy | 2:3pp | 1:0,0:1,1:1,0:1 | |
02.10.18 | 19:00 | Zagłębie Sosnowiec | Stoczniowiec Gdaňsk | 4:1 | 1:1,2:0,1:0 | |
30.09.18 | 17:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Toruň | 5:2 | 3:0,1:1,1:1 | |
25.09.18 | 18:00 | Bytom | Stoczniowiec Gdaňsk | 2:3 | 1:1,0:2,1:0 | |
23.09.18 | 17:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Orlik Opole | 5:6sn | 0:1,2:3,3:1,0:0,0:2 | |
21.09.18 | 18:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:6 | 1:1,1:1,1:4 | |
16.09.18 | 17:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Jastrzebie JKH GKS | 1:2 | 0:0,1:2,0:0 | |
14.09.18 | 18:30 | Kraków | Stoczniowiec Gdaňsk | 2:1 | 1:1,1:0,0:0 | |
05.09.18 | 18:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Polsko 20 | 4:2 | 2:0,0:2,2:0 |
Orlik Opole
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
27.11.18 | 18:00 | Bytom | Orlik Opole | 3:6 | 2:1,1:2,0:3 | |
23.11.18 | 18:00 | Unia Osvětim | Orlik Opole | 3:0 | 1:0,2:0,0:0 | |
20.11.18 | 18:30 | Orlik Opole | Unia Osvětim | 2:8 | 0:5,2:2,0:1 | |
16.11.18 | 18:30 | Orlik Opole | Bytom | 5:1 | 1:0,3:1,1:0 | |
04.11.18 | 17:00 | Orlik Opole | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:2pp | 1:0,1:2,0:0,1:0 | |
02.11.18 | 18:30 | Toruň | Orlik Opole | 2:4 | 0:0,1:1,1:3 | |
30.10.18 | 18:30 | Orlik Opole | Zagłębie Sosnowiec | 4:5 | 1:2,2:1,1:2 | |
28.10.18 | 17:00 | Tychy | Orlik Opole | 10:2 | 0:0,6:0,4:2 | |
26.10.18 | 18:30 | Orlik Opole | Katowice | 2:5 | 1:2,0:2,1:1 | |
21.10.18 | 18:00 | Podhale Nowy Targ | Orlik Opole | 6:1 | 2:0,3:0,1:1 | |
19.10.18 | 18:30 | Orlik Opole | Kraków | 2:3 | 0:2,1:0,1:1 | |
14.10.18 | 17:00 | Jastrzebie JKH GKS | Orlik Opole | 6:0 | 1:0,2:0,3:0 | |
12.10.18 | 18:30 | Orlik Opole | Jastrzebie JKH GKS | 3:2pp | 1:2,0:0,1:0,1:0 | |
07.10.18 | 15:00 | Kraków | Orlik Opole | 2:3 | 1:0,1:1,0:2 | |
05.10.18 | 18:30 | Orlik Opole | Podhale Nowy Targ | 2:3pp | 1:1,1:0,0:1,0:1 | |
02.10.18 | 18:30 | Katowice | Orlik Opole | 11:3 | 1:0,4:3,6:0 | |
30.09.18 | 17:00 | Orlik Opole | Tychy | 1:5 | 0:1,0:1,1:3 | |
28.09.18 | 19:00 | Zagłębie Sosnowiec | Orlik Opole | 3:2pp | 1:0,0:2,1:0,1:0 | |
25.09.18 | 18:30 | Orlik Opole | Toruň | 2:4 | 1:1,1:1,0:2 | |
23.09.18 | 17:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Orlik Opole | 5:6sn | 0:1,2:3,3:1,0:0,0:2 | |
21.09.18 | 18:00 | Bytom | Orlik Opole | 6:3 | 2:1,1:2,3:0 | |
18.09.18 | 18:30 | Orlik Opole | Polsko 20 | 6:5pp | 2:2,2:1,1:2,1:0 | |
14.09.18 | 18:00 | Unia Osvětim | Orlik Opole | 3:2pp | 0:1,1:1,1:0,1:0 |
Stoczniowiec Gdaňsk
nenalezen žádny zápas
Orlik Opole
nenalezen žádny zápas
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Katowice | 40 | 19 | 7 | 1 | 5 | 55 | 155 | 100 | 93 | |
2. | Unia Osvětim | 40 | 22 | 3 | 1 | 10 | 56 | 164 | 108 | 82 | |
3. | Tychy | 40 | 15 | 6 | 4 | 5 | 32 | 124 | 92 | 79 | |
4. | Jastrzebie JKH GKS | 40 | 16 | 4 | 4 | 8 | 37 | 150 | 113 | 72 | |
5. | Toruň | 40 | 13 | 2 | 3 | 17 | -12 | 116 | 128 | 52 | |
6. | Kraków | 40 | 4 | 6 | 8 | 8 | -26 | 123 | 149 | 50 | |
7. | Podhale Nowy Targ | 40 | 13 | 1 | 6 | 13 | -11 | 136 | 147 | 50 | |
8. | Zagłębie Sosnowiec | 40 | 8 | 4 | 2 | 20 | -16 | 113 | 129 | 46 | |
9. | Sanok | 40 | 4 | 0 | 4 | 28 | -115 | 67 | 182 | 16 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Katowice | 20 | 14 | 2 | 0 | 2 | 33 | 75 | 42 | 52 | |
2. | Jastrzebie JKH GKS | 20 | 11 | 2 | 2 | 1 | 43 | 87 | 44 | 45 | |
3. | Unia Osvětim | 20 | 13 | 1 | 1 | 3 | 38 | 88 | 50 | 45 | |
4. | Tychy | 20 | 9 | 3 | 1 | 3 | 27 | 70 | 43 | 43 | |
5. | Podhale Nowy Targ | 21 | 10 | 1 | 4 | 1 | 22 | 87 | 65 | 39 | |
6. | Toruň | 20 | 8 | 2 | 2 | 4 | 20 | 76 | 56 | 36 | |
7. | Zagłębie Sosnowiec | 20 | 7 | 2 | 1 | 7 | 7 | 59 | 52 | 32 | |
8. | Kraków | 19 | 2 | 2 | 4 | 5 | -24 | 51 | 75 | 20 | |
9. | Sanok | 20 | 2 | 0 | 3 | 12 | -58 | 35 | 93 | 9 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Katowice | 20 | 5 | 5 | 1 | 3 | 22 | 80 | 58 | 41 | |
2. | Unia Osvětim | 20 | 9 | 2 | 0 | 7 | 18 | 76 | 58 | 37 | |
3. | Tychy | 20 | 6 | 3 | 3 | 2 | 5 | 54 | 49 | 36 | |
4. | Kraków | 21 | 2 | 4 | 4 | 3 | -2 | 72 | 74 | 30 | |
5. | Jastrzebie JKH GKS | 20 | 5 | 2 | 2 | 7 | -6 | 63 | 69 | 27 | |
6. | Toruň | 20 | 5 | 0 | 1 | 13 | -32 | 40 | 72 | 16 | |
7. | Zagłębie Sosnowiec | 20 | 1 | 2 | 1 | 13 | -23 | 54 | 77 | 14 | |
8. | Podhale Nowy Targ | 19 | 3 | 0 | 2 | 12 | -33 | 49 | 82 | 11 | |
9. | Sanok | 20 | 2 | 0 | 1 | 16 | -57 | 32 | 89 | 7 |