Humo Tashkent 2 VS Gornyak Rudny
Humo Tashkent 2 |
Gornyak Rudny |
not win --2--0---0
not lost --2--0---0
Humo Tashkent 2 (T1) VS Gornyak Rudny (T2)
Humo Tashkent 2
Gornyak Rudny
Zajímavé
Humo Tashkent 2
- Z celkového počtu 36 prohrál tým Humo Tashkent 2 až 56% svých zápasů. 20 prohraných zápasů.
- Až 22 zápasů týmu Humo Tashkent 2 skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 36 zápasů, to je až 61%.
- Humo Tashkent 2 už 9 zápasů v řade neremizoval.
Gornyak Rudny
- Z celkového počtu 36 prohrál tým Gornyak Rudny až 56% svých zápasů.
- 20 z celkového počtu 36 zápasů týmu Gornyak Rudny skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 56%.
- Gornyak Rudny už 6 zápasů v řade neremizoval. Gornyak Rudny táhne aktuálně sérii 6 proher v řade.
- Gornyak Rudny už 7 zápasů v řade nevyhrál.
Humo Tashkent 2
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
16.12.19 | 12:00 | Kulager | Humo Tashkent 2 | 3:1 | 1:0,0:0,2:1 | |
15.12.19 | 12:00 | Kulager | Humo Tashkent 2 | 3:1 | 2:0,1:0,0:1 | |
12.12.19 | 14:00 | Astana HK | Humo Tashkent 2 | 3:5 | 0:0,0:2,3:3 | |
11.12.19 | 14:00 | Astana HK | Humo Tashkent 2 | 1:6 | 1:2,0:1,0:3 | |
06.12.19 | 10:00 | Humo Tashkent 2 | Yertis Pavlodar | 3:1 | 1:0,2:1,0:0 | |
05.12.19 | 10:00 | Humo Tashkent 2 | Yertis Pavlodar | 0:4 | 0:1,0:2,0:1 | |
02.12.19 | 15:00 | Humo Tashkent 2 | Kazzinc-Torpedo 2 | 1:4 | 1:1,0:0,0:3 | |
01.12.19 | 08:00 | Humo Tashkent 2 | Kazzinc-Torpedo 2 | 4:3 | 0:0,1:0,3:3 | |
20.11.19 | 09:00 | Humo Tashkent 2 | Arystan Temirtau | 2:0 | 2:0,0:0,0:0 | |
19.11.19 | 10:00 | Humo Tashkent 2 | Arystan Temirtau | 2:1pp | 0:0,1:0,0:1,1:0 | |
11.11.19 | 15:00 | Humo Tashkent 2 | Beibarys Atyrau | 0:5 | 0:1,0:1,0:3 | |
10.11.19 | 13:00 | Humo Tashkent 2 | Beibarys Atyrau | 2:3sn | 0:1,2:0,0:1,0:0,0:1 | |
07.11.19 | 14:00 | Arlan Kokshetau | Humo Tashkent 2 | 5:2 | 1:1,3:1,1:0 | |
06.11.19 | 14:00 | Arlan Kokshetau | Humo Tashkent 2 | 4:0 | 0:0,1:0,3:0 | |
03.11.19 | 12:00 | Gornyak Rudny | Humo Tashkent 2 | 5:2 | 1:0,3:1,1:1 | |
02.11.19 | 12:00 | Gornyak Rudny | Humo Tashkent 2 | 1:2 | 0:0,1:1,0:1 | |
25.10.19 | 11:00 | Humo Tashkent 2 | Arlan Kokshetau | 1:3 | 1:1,0:1,0:1 | |
24.10.19 | 13:00 | Humo Tashkent 2 | Arlan Kokshetau | 2:1pp | 1:1,0:0,0:0,1:0 | |
21.10.19 | 11:00 | Humo Tashkent 2 | Aktobe | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
20.10.19 | 13:00 | Humo Tashkent 2 | Aktobe | 2:5 | 0:1,2:2,0:2 | |
17.10.19 | 14:00 | Humo Tashkent 2 | Almaty HK | 2:3 | 0:0,2:1,0:2 | |
16.10.19 | 16:00 | Humo Tashkent 2 | Almaty HK | 1:2 | 1:0,0:1,0:1 | |
07.10.19 | 16:00 | Beibarys Atyrau | Humo Tashkent 2 | 7:6pp | 2:4,1:1,3:1,1:0 | |
06.10.19 | 14:00 | Beibarys Atyrau | Humo Tashkent 2 | 5:1 | 1:0,3:1,1:0 | |
03.10.19 | 16:00 | Aktobe | Humo Tashkent 2 | 4:1 | 1:0,2:0,1:1 | |
02.10.19 | 17:00 | Aktobe | Humo Tashkent 2 | 4:3sn | 0:0,1:2,2:1,0:0,3:2 | |
29.09.19 | 13:00 | Arystan Temirtau | Humo Tashkent 2 | 3:1 | 3:0,0:1,0:0 | |
28.09.19 | 13:00 | Arystan Temirtau | Humo Tashkent 2 | 4:1 | 1:1,2:0,1:0 | |
20.09.19 | 16:00 | Humo Tashkent 2 | Kulager | 1:3 | 0:2,1:0,0:1 | |
19.09.19 | 16:00 | Humo Tashkent 2 | Kulager | 4:2 | 2:1,1:1,1:0 | |
16.09.19 | 16:00 | Humo Tashkent 2 | Astana HK | 4:1 | 2:0,1:1,1:0 | |
15.09.19 | 08:00 | Humo Tashkent 2 | Astana HK | 7:3 | 2:1,2:0,3:2 | |
11.09.19 | 10:00 | Kazzinc-Torpedo 2 | Humo Tashkent 2 | 5:1 | 0:1,4:0,1:0 | |
10.09.19 | 10:00 | Kazzinc-Torpedo 2 | Humo Tashkent 2 | 1:4 | 1:2,0:2,0:0 | |
07.09.19 | 13:00 | Yertis Pavlodar | Humo Tashkent 2 | 6:0 | 1:0,3:0,2:0 | |
06.09.19 | 15:00 | Yertis Pavlodar | Humo Tashkent 2 | 3:4pp | 1:1,0:1,2:1,0:1 |
Gornyak Rudny
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
17.12.19 | 09:00 | Almaty HK | Gornyak Rudny | 3:0 | 1:0,1:0,1:0 | |
16.12.19 | 09:00 | Almaty HK | Gornyak Rudny | 4:1 | 0:0,2:1,2:0 | |
12.12.19 | 14:00 | Gornyak Rudny | Kulager | 1:5 | 0:2,0:2,1:1 | |
11.12.19 | 14:00 | Gornyak Rudny | Kulager | 2:4 | 1:0,0:3,1:1 | |
01.12.19 | 13:00 | Aktobe | Gornyak Rudny | 5:1 | 0:0,2:0,3:1 | |
30.11.19 | 13:00 | Aktobe | Gornyak Rudny | 3:2 | 0:1,2:0,1:1 | |
27.11.19 | 15:00 | Beibarys Atyrau | Gornyak Rudny | 3:2sn | 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1 | |
26.11.19 | 15:00 | Beibarys Atyrau | Gornyak Rudny | 1:2 | 0:0,0:2,1:0 | |
20.11.19 | 14:00 | Gornyak Rudny | Almaty HK | 2:1 | 0:1,1:0,1:0 | |
19.11.19 | 14:00 | Gornyak Rudny | Almaty HK | 2:1 | 0:0,2:1,0:0 | |
16.11.19 | 12:00 | Gornyak Rudny | Kazzinc-Torpedo 2 | 4:1 | 1:0,3:0,0:1 | |
15.11.19 | 14:00 | Gornyak Rudny | Kazzinc-Torpedo 2 | 0:6 | 0:0,0:3,0:3 | |
12.11.19 | 14:00 | Gornyak Rudny | Yertis Pavlodar | 1:4 | 0:1,0:0,1:3 | |
11.11.19 | 14:00 | Gornyak Rudny | Yertis Pavlodar | 2:5 | 0:0,1:4,1:1 | |
03.11.19 | 12:00 | Gornyak Rudny | Humo Tashkent 2 | 5:2 | 1:0,3:1,1:1 | |
02.11.19 | 12:00 | Gornyak Rudny | Humo Tashkent 2 | 1:2 | 0:0,1:1,0:1 | |
30.10.19 | 14:00 | Astana HK | Gornyak Rudny | 2:3sn | 1:1,0:0,1:1,0:0,1:2 | |
29.10.19 | 14:00 | Astana HK | Gornyak Rudny | 4:6 | 0:1,2:4,2:1 | |
26.10.19 | 13:00 | Arystan Temirtau | Gornyak Rudny | 1:2pp | 0:0,1:1,0:0,0:1 | |
25.10.19 | 15:00 | Arystan Temirtau | Gornyak Rudny | 5:1 | 2:0,2:1,1:0 | |
22.10.19 | 15:00 | Gornyak Rudny | Beibarys Atyrau | 1:0sn | 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0 | |
21.10.19 | 15:00 | Gornyak Rudny | Beibarys Atyrau | 2:6 | 0:1,1:2,1:3 | |
12.10.19 | 13:00 | Gornyak Rudny | Astana HK | 5:1 | 2:1,2:0,1:0 | |
11.10.19 | 15:00 | Gornyak Rudny | Astana HK | 11:2 | 4:0,1:0,6:2 | |
07.10.19 | 10:00 | Kazzinc-Torpedo 2 | Gornyak Rudny | 4:1 | 2:0,0:1,2:0 | |
06.10.19 | 09:00 | Kazzinc-Torpedo 2 | Gornyak Rudny | 7:0 | 0:0,5:0,2:0 | |
03.10.19 | 15:00 | Yertis Pavlodar | Gornyak Rudny | 2:1sn | 1:0,0:0,0:1,0:0,2:0 | |
02.10.19 | 15:00 | Yertis Pavlodar | Gornyak Rudny | 2:0 | 1:0,1:0,0:0 | |
25.09.19 | 15:00 | Gornyak Rudny | Arlan Kokshetau | 0:7 | 0:3,0:2,0:2 | |
24.09.19 | 15:00 | Gornyak Rudny | Arlan Kokshetau | 0:2 | 0:1,0:0,0:1 | |
17.09.19 | 15:00 | Gornyak Rudny | Arystan Temirtau | 4:3sn | 1:0,0:2,2:1,0:0,3:1 | |
16.09.19 | 15:00 | Gornyak Rudny | Arystan Temirtau | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
11.09.19 | 15:00 | Arlan Kokshetau | Gornyak Rudny | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 | |
10.09.19 | 15:00 | Arlan Kokshetau | Gornyak Rudny | 4:1 | 1:1,2:0,1:0 | |
07.09.19 | 13:00 | Kulager | Gornyak Rudny | 4:3pp | 1:0,0:2,2:1,1:0 | |
06.09.19 | 15:00 | Kulager | Gornyak Rudny | 1:5 | 1:4,0:0,0:1 |
Humo Tashkent 2
nenalezen žádny zápas
Gornyak Rudny
nenalezen žádny zápas
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arlan Kokshetau | 50 | 30 | 5 | 4 | 2 | 117 | 194 | 77 | 84 | |
2. | Humo Tashkent | 50 | 26 | 6 | 3 | 6 | 97 | 180 | 83 | 79 | |
3. | Nomad Astana | 50 | 23 | 5 | 3 | 11 | 59 | 179 | 120 | 69 | |
4. | Kazzinc-Torpedo | 50 | 13 | 7 | 9 | 5 | 35 | 163 | 128 | 63 | |
5. | Aktobe | 50 | 17 | 5 | 3 | 17 | -4 | 147 | 151 | 57 | |
6. | Gornyak Rudny | 50 | 16 | 4 | 7 | 12 | -2 | 157 | 159 | 55 | |
7. | Sary-Arka Karaganda | 50 | 12 | 6 | 5 | 16 | -8 | 137 | 145 | 53 | |
8. | Beibarys Atyrau | 50 | 6 | 7 | 7 | 16 | -22 | 140 | 162 | 47 | |
9. | Kulager | 50 | 18 | 1 | 3 | 24 | -37 | 118 | 155 | 43 | |
10. | Almaty HK | 50 | 5 | 5 | 7 | 21 | -79 | 130 | 209 | 37 | |
11. | Yertis Pavlodar | 50 | 3 | 2 | 2 | 39 | -156 | 89 | 245 | 16 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arlan Kokshetau | 25 | 14 | 4 | 1 | 1 | 70 | 108 | 38 | 45 | |
2. | Humo Tashkent | 25 | 16 | 3 | 0 | 3 | 71 | 103 | 32 | 44 | |
3. | Kazzinc-Torpedo | 25 | 11 | 1 | 5 | 2 | 27 | 92 | 65 | 31 | |
4. | Aktobe | 25 | 13 | 1 | 1 | 8 | 7 | 77 | 70 | 31 | |
5. | Nomad Astana | 25 | 8 | 3 | 2 | 7 | 22 | 90 | 68 | 30 | |
6. | Sary-Arka Karaganda | 25 | 3 | 4 | 4 | 6 | -1 | 78 | 79 | 26 | |
7. | Beibarys Atyrau | 25 | 8 | 1 | 5 | 5 | 0 | 68 | 68 | 25 | |
8. | Gornyak Rudny | 25 | 7 | 2 | 3 | 8 | 7 | 77 | 70 | 25 | |
9. | Almaty HK | 25 | 4 | 2 | 5 | 7 | -29 | 72 | 101 | 21 | |
10. | Kulager | 25 | 8 | 0 | 3 | 11 | -28 | 56 | 84 | 19 | |
11. | Yertis Pavlodar | 25 | 1 | 2 | 1 | 18 | -54 | 42 | 96 | 11 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arlan Kokshetau | 25 | 16 | 1 | 3 | 1 | 47 | 86 | 39 | 39 | |
2. | Nomad Astana | 25 | 15 | 2 | 1 | 4 | 37 | 89 | 52 | 39 | |
3. | Humo Tashkent | 25 | 10 | 3 | 3 | 3 | 26 | 77 | 51 | 35 | |
4. | Kazzinc-Torpedo | 25 | 2 | 6 | 4 | 3 | 8 | 71 | 63 | 32 | |
5. | Gornyak Rudny | 25 | 9 | 2 | 4 | 4 | -9 | 80 | 89 | 30 | |
6. | Sary-Arka Karaganda | 25 | 9 | 2 | 1 | 10 | -7 | 59 | 66 | 27 | |
7. | Aktobe | 25 | 4 | 4 | 2 | 9 | -11 | 70 | 81 | 26 | |
8. | Kulager | 25 | 10 | 1 | 0 | 13 | -9 | 62 | 71 | 24 | |
9. | Beibarys Atyrau | 25 | -2 | 6 | 2 | 11 | -22 | 72 | 94 | 22 | |
10. | Almaty HK | 25 | 1 | 3 | 2 | 14 | -50 | 58 | 108 | 16 | |
11. | Yertis Pavlodar | 25 | 2 | 0 | 1 | 21 | -102 | 47 | 149 | 5 |