Rungsted VS Sonderjylland IK
Rungsted |
Sonderjylland IK |
not win --2--0---0
not lost --2--0---0
Rungsted (T1) VS Sonderjylland IK (T2)
Rungsted
Sonderjylland IK
Zajímavé
Rungsted
- Až 28 zápasů týmu Rungsted skončilo nad hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 49 zápasů, to je až 57%.
- Rungsted už 5 zápasů v řade neremizoval.
Sonderjylland IK
- Sonderjylland IK už 17 zápasů v řade neremizoval.
H2H
- Hostující tým vyhral 54% vzájemných zápasů, což je 39 výher ze 72 zápasů.
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2023/2024 | ||||||
08.03.2024 | 19:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 4:2 | 2:1,1:0,1:1 | |
18.02.2024 | 18:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 4:1 | 0:0,2:1,2:0 | |
20.01.2024 | 19:30 | Sonderjylland IK | Rungsted | 7:0 | 2:0,2:0,3:0 | |
09.01.2024 | 19:29 | Rungsted | Sonderjylland IK | 1:4 | 0:2,1:1,0:1 | |
22.12.2023 | 20:14 | Sonderjylland IK | Rungsted | 6:2 | 1:1,3:0,2:1 | |
31.10.2023 | 19:30 | Rungsted | Sonderjylland IK | 2:3pp | 1:1,0:0,1:1,0:1 | |
29.10.2023 | 17:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 5:2 | 1:0,2:0,2:2 | |
08.09.2023 | 19:30 | Rungsted | Sonderjylland IK | 3:2pp | 0:0,1:1,1:1,1:0 | |
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2022/2023 | ||||||
24.02.2023 | 19:00 | Rungsted | Sonderjylland IK | 5:2 | 0:0,3:1,2:1 | |
13.01.2023 | 19:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 6:3 | 2:2,2:0,2:1 | |
11.12.2022 | 15:30 | Sonderjylland IK | Rungsted | 3:1 | 1:0,2:0,0:1 | |
29.11.2022 | 19:00 | Rungsted | Sonderjylland IK | 6:3 | 2:2,2:0,2:1 | |
12.10.2022 | 19:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 4:2 | 2:0,0:0,2:2 | |
16.09.2022 | 19:00 | Rungsted | Sonderjylland IK | 3:5 | 1:2,2:1,0:2 | |
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2021/2022 | ||||||
05.03.2022 | 19:00 | Rungsted | Sonderjylland IK | 6:3 | 3:2,1:1,2:0 | |
04.02.2022 | 18:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 4:1 | 2:0,0:1,2:0 | |
14.12.2021 | 20:15 | Rungsted | Sonderjylland IK | 5:4ppsn | 2:1,1:1,1:2,0:0,1:0 | |
08.12.2021 | 19:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 5:2 | 3:1,2:0,0:1 | |
19.10.2021 | 19:00 | Rungsted | Sonderjylland IK | 3:6 | 2:4,0:0,1:2 | |
19.09.2021 | 13:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 4:0 | 1:0,3:0,0:0 | |
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2020/2021 | ||||||
09.04.2021 | 19:30 | Rungsted | Sonderjylland IK | 4:1 | 0:0,2:1,2:0 | |
06.04.2021 | 20:30 | Sonderjylland IK | Rungsted | 2:3 | 0:0,0:1,2:2 | |
04.04.2021 | 15:00 | Rungsted | Sonderjylland IK | 4:3 | 1:1,1:1,2:1 | |
02.04.2021 | 16:50 | Sonderjylland IK | Rungsted | 2:3 | 1:1,1:0,0:2 | |
30.03.2021 | 20:30 | Rungsted | Sonderjylland IK | 2:3 | 2:0,0:2,0:1 | |
09.03.2021 | 19:30 | Sonderjylland IK | Rungsted | 6:3 | 4:1,2:1,0:1 | |
07.03.2021 | 15:00 | Rungsted | Sonderjylland IK | 3:0 | 1:0,1:0,1:0 | |
23.02.2021 | 19:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 4:3 | 2:1,1:0,1:2 | |
29.01.2021 | 17:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 4:3 | 1:0,1:2,2:1 | |
08.12.2020 | 19:00 | Rungsted | Sonderjylland IK | 6:3 | 1:0,3:1,2:2 | |
09.10.2020 | 19:30 | Rungsted | Sonderjylland IK | 4:2 | 2:1,1:1,1:0 | |
04.10.2020 | 15:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 2:4 | 1:1,0:1,1:2 | |
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2019/2020 | ||||||
21.02.2020 | 19:30 | Rungsted | Sonderjylland IK | 2:1 | 0:0,1:0,1:1 | |
14.01.2020 | 19:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 6:2 | 3:0,3:0,0:2 | |
03.01.2020 | 19:30 | Rungsted | Sonderjylland IK | 2:5 | 0:2,2:1,0:2 | |
06.12.2019 | 19:30 | Sonderjylland IK | Rungsted | 2:3 | 1:0,0:2,1:1 | |
13.10.2019 | 15:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 4:5ppsn | 1:2,1:0,2:2,0:0,1:2 | |
17.09.2019 | 19:00 | Rungsted | Sonderjylland IK | 2:5 | 1:0,1:1,0:4 | |
Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019 | ||||||
19.04.2019 | 19:30 | Sonderjylland IK | Rungsted | 0:1 | 0:0,0:0,0:1 | |
16.04.2019 | 20:30 | Rungsted | Sonderjylland IK | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
14.04.2019 | 14:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 2:3 | 0:0,0:2,2:1 | |
12.04.2019 | 19:30 | Rungsted | Sonderjylland IK | 4:3pp | 1:1,1:2,1:0,1:0 | |
22.02.2019 | 19:30 | Rungsted | Sonderjylland IK | 2:4 | 0:2,1:0,1:2 | |
18.12.2018 | 19:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 3:1 | 0:0,2:0,1:1 | |
09.12.2018 | 15:00 | Rungsted | Sonderjylland IK | 2:5 | 0:1,2:2,0:2 | |
19.10.2018 | 19:30 | Sonderjylland IK | Rungsted | 1:2pp | 1:0,0:0,0:1,0:1 | |
05.10.2018 | 19:30 | Rungsted | Sonderjylland IK | 0:3 | 0:0,0:2,0:1 | |
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2017/2018 | ||||||
10.02.2018 | 19:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 3:0 | 0:0,1:0,2:0 | |
07.01.2018 | 14:00 | Rungsted | Sonderjylland IK | 4:3 | 1:0,2:1,1:2 | |
08.12.2017 | 19:30 | Sonderjylland IK | Rungsted | 3:4 | 0:0,1:2,2:2 | |
31.10.2017 | 19:00 | Rungsted | Sonderjylland IK | 3:2 | 2:0,0:1,1:1 | |
26.09.2017 | 19:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 1:3 | 0:2,0:0,1:1 | |
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2016/2017 | ||||||
28.02.2017 | 19:30 | Rungsted | Sonderjylland IK | 1:3 | 0:2,0:0,1:1 | |
30.12.2016 | 19:30 | Sonderjylland IK | Rungsted | 4:5ppsn | 0:1,1:1,3:2,0:0,-:- | |
29.12.2016 | 19:00 | Rungsted | Sonderjylland IK | 1:3 | 0:1,0:2,1:0 | |
25.10.2016 | 19:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 5:2 | 1:0,3:1,1:1 | |
21.10.2016 | 19:45 | Rungsted | Sonderjylland IK | 5:3 | 2:0,2:3,1:0 | |
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2015/2016 | ||||||
02.02.2016 | 19:45 | Rungsted | Sonderjylland IK | 4:2 | 1:2,1:0,2:0 | |
26.01.2016 | 19:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 2:3 | 1:0,1:2,0:1 | |
29.11.2015 | 13:30 | Rungsted | Sonderjylland IK | 2:1ppsn | 1:0,0:0,0:1,0:0,-:- | |
20.11.2015 | 19:30 | Sonderjylland IK | Rungsted | 0:3 | 0:0,0:1,0:2 | |
22.09.2015 | 19:45 | Rungsted | Sonderjylland IK | 1:6 | 0:3,1:2,0:1 | |
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2014/2015 | ||||||
23.01.2015 | 19:30 | Sonderjylland IK | Rungsted | 5:3 | 1:0,2:2,2:1 | |
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2009/2010 | ||||||
15.03.2010 | 19:30 | Sonderjylland IK | Rungsted | 4:1 | 2:0,2:0,0:1 | |
12.03.2010 | 20:00 | Rungsted | Sonderjylland IK | 0:5 | 0:1,0:3,0:1 | |
10.03.2010 | 19:30 | Sonderjylland IK | Rungsted | 9:0 | 1:0,5:0,3:0 | |
08.03.2010 | 19:30 | Rungsted | Sonderjylland IK | 2:6 | 1:2,1:4,0:0 | |
06.03.2010 | 19:30 | Sonderjylland IK | Rungsted | 1:2 | 0:0,1:1,0:1 | |
23.02.2010 | 19:00 | Rungsted | Sonderjylland IK | 2:5 | 0:1,0:2,2:2 | |
05.02.2010 | 19:30 | Sonderjylland IK | Rungsted | 4:2 | 1:0,1:2,2:0 | |
05.01.2010 | 19:30 | Sonderjylland IK | Rungsted | 4:1 | 2:0,2:0,0:1 | |
27.11.2009 | 20:00 | Rungsted | Sonderjylland IK | 1:4 | 0:3,1:0,0:1 |
Rungsted |
25 - 8 - 39 |
Sonderjylland IK |
Rungsted
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
08.03.24 | 19:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 4:2 | 2:1,1:0,1:1 | |
05.03.24 | 19:00 | Rungsted | Aalborg | 1:3 | 0:0,1:1,0:2 | |
03.03.24 | 15:00 | Herning | Rungsted | 3:5 | 1:2,1:1,1:2 | |
01.03.24 | 18:59 | Rodovre Kobenhavn | Rungsted | 3:4 | 1:2,1:1,1:1 | |
26.02.24 | 19:15 | Rungsted | Esbjerg | 4:2 | 2:0,1:1,1:1 | |
23.02.24 | 19:00 | Herlev | Rungsted | 3:2pp | 1:0,0:0,1:2,1:0 | |
21.02.24 | 19:00 | Rungsted | Odense | 6:0 | 3:0,1:0,2:0 | |
18.02.24 | 18:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 4:1 | 0:0,2:1,2:0 | |
14.02.24 | 19:00 | Rungsted | Fredrikshavn | 4:3 | 2:2,1:1,1:0 | |
02.02.24 | 19:30 | Rungsted | Herlev | 1:2 | 0:0,0:1,1:1 | |
30.01.24 | 19:00 | Odense | Rungsted | 5:2 | 1:0,2:2,2:0 | |
28.01.24 | 18:00 | Rungsted | Herning | 4:2 | 1:0,0:1,3:1 | |
23.01.24 | 19:00 | Esbjerg | Rungsted | 9:3 | 7:1,1:2,1:0 | |
16.01.24 | 18:59 | Herning | Rungsted | 5:2 | 3:0,1:1,1:1 | |
12.01.24 | 19:00 | Fredrikshavn | Rungsted | 2:3pp | 1:0,1:1,0:1,0:1 | |
09.01.24 | 19:29 | Rungsted | Sonderjylland IK | 1:4 | 0:2,1:1,0:1 | |
06.01.24 | 19:00 | Aalborg | Rungsted | 6:3 | 0:0,3:2,3:1 | |
05.01.24 | 19:30 | Rungsted | Aalborg | 2:4 | 0:2,1:0,1:2 | |
29.12.23 | 19:00 | Rodovre Kobenhavn | Rungsted | 4:3 | 3:1,0:1,1:1 | |
27.12.23 | 19:00 | Rungsted | Rodovre Kobenhavn | 5:1 | 3:0,1:1,1:0 | |
22.12.23 | 20:14 | Sonderjylland IK | Rungsted | 6:2 | 1:1,3:0,2:1 | |
19.12.23 | 19:00 | Rungsted | Odense | 4:1 | 1:1,0:0,3:0 | |
15.12.23 | 19:30 | Rungsted | Esbjerg | 3:5 | 1:0,1:3,1:2 | |
08.12.23 | 19:00 | Herlev | Rungsted | 2:3 | 1:1,1:1,0:1 | |
04.12.23 | 19:00 | Rungsted | Fredrikshavn | 4:1 | 1:0,2:0,1:1 | |
01.12.23 | 19:00 | Odense | Rungsted | 0:4 | 0:3,0:0,0:1 | |
28.11.23 | 19:00 | Aalborg | Rungsted | 3:1 | 0:1,0:0,3:0 | |
23.11.23 | 19:30 | Rungsted | Rodovre Kobenhavn | 3:2 | 2:0,0:2,1:0 | |
21.11.23 | 19:00 | Esbjerg | Rungsted | 5:2 | 1:0,2:1,2:1 | |
17.11.23 | 19:30 | Rungsted | Herlev | 9:1 | 4:0,5:0,0:1 | |
15.11.23 | 19:00 | Fredrikshavn | Rungsted | 4:3 | 1:0,1:1,2:2 | |
03.11.23 | 19:00 | Rungsted | Herning | 1:4 | 0:2,1:1,0:1 | |
31.10.23 | 19:30 | Rungsted | Sonderjylland IK | 2:3pp | 1:1,0:0,1:1,0:1 | |
29.10.23 | 17:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 5:2 | 1:0,2:0,2:2 | |
23.10.23 | 19:00 | Rungsted | Esbjerg | 1:2 | 0:0,1:1,0:1 | |
20.10.23 | 19:29 | Herlev | Rungsted | 1:4 | 0:3,1:0,0:1 | |
13.10.23 | 19:00 | Rungsted | Fredrikshavn | 8:1 | 5:0,1:0,2:1 | |
10.10.23 | 19:00 | Herning | Rungsted | 4:0 | 2:0,1:0,1:0 | |
08.10.23 | 16:36 | Rungsted | Aalborg | 0:3 | 0:2,0:1,0:0 | |
06.10.23 | 19:00 | Rodovre Kobenhavn | Rungsted | 2:7 | 1:1,1:3,0:3 | |
03.10.23 | 19:30 | Rungsted | Odense | 5:4 | 1:2,2:0,2:2 | |
29.09.23 | 19:00 | Fredrikshavn | Rungsted | 2:5 | 1:0,1:4,0:1 | |
26.09.23 | 18:59 | Rungsted | Herning | 3:2 | 2:0,0:2,1:0 | |
19.09.23 | 19:00 | Aalborg | Rungsted | 6:5pp | 3:2,1:3,1:0,1:0 | |
15.09.23 | 19:00 | Rungsted | Herlev | 6:3 | 3:0,1:1,2:2 | |
11.09.23 | 19:00 | Odense | Rungsted | 4:3 | 1:1,2:0,1:2 | |
08.09.23 | 19:30 | Rungsted | Sonderjylland IK | 3:2pp | 0:0,1:1,1:1,1:0 | |
03.09.23 | 15:00 | Esbjerg | Rungsted | 2:1 | 2:1,0:0,0:0 | |
01.09.23 | 19:30 | Rungsted | Rodovre Kobenhavn | 5:6pp | 1:2,1:1,3:2,0:1 |
Sonderjylland IK
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
08.03.24 | 19:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 4:2 | 2:1,1:0,1:1 | |
05.03.24 | 18:59 | Sonderjylland IK | Herning | 2:3 | 2:0,0:2,0:1 | |
01.03.24 | 19:30 | Sonderjylland IK | Odense | 4:3 | 3:2,1:0,0:1 | |
28.02.24 | 19:00 | Rodovre Kobenhavn | Sonderjylland IK | 1:2 | 0:0,1:1,0:1 | |
23.02.24 | 19:30 | Esbjerg | Sonderjylland IK | 2:4 | 0:0,0:2,2:2 | |
21.02.24 | 19:30 | Sonderjylland IK | Herlev | 5:1 | 2:1,1:0,2:0 | |
18.02.24 | 18:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 4:1 | 0:0,2:1,2:0 | |
16.02.24 | 19:00 | Fredrikshavn | Sonderjylland IK | 1:6 | 0:2,1:4,0:0 | |
13.02.24 | 19:00 | Aalborg | Sonderjylland IK | 3:1 | 0:1,1:0,2:0 | |
02.02.24 | 19:00 | Sonderjylland IK | Rodovre Kobenhavn | 4:1 | 2:0,2:0,0:1 | |
31.01.24 | 19:00 | Sonderjylland IK | Aalborg | 10:0 | 4:0,3:0,3:0 | |
26.01.24 | 19:30 | Herning | Sonderjylland IK | 1:5 | 1:2,0:3,0:0 | |
24.01.24 | 19:30 | Sonderjylland IK | Fredrikshavn | 5:2 | 1:1,2:0,2:1 | |
16.01.24 | 19:00 | Herlev | Sonderjylland IK | 3:5 | 0:2,3:0,0:3 | |
12.01.24 | 19:30 | Odense | Sonderjylland IK | 2:6 | 1:2,0:3,1:1 | |
09.01.24 | 19:29 | Rungsted | Sonderjylland IK | 1:4 | 0:2,1:1,0:1 | |
05.01.24 | 19:00 | Sonderjylland IK | Herning | 5:3 | 4:1,0:1,1:1 | |
30.12.23 | 19:00 | Sonderjylland IK | Esbjerg | 4:3pp | 1:1,2:1,0:1,1:0 | |
29.12.23 | 20:00 | Esbjerg | Sonderjylland IK | 13:3 | 5:0,4:0,4:3 | |
27.12.23 | 19:30 | Aalborg | Sonderjylland IK | 3:4pp | 0:0,2:1,1:2,0:1 | |
22.12.23 | 20:14 | Sonderjylland IK | Rungsted | 6:2 | 1:1,3:0,2:1 | |
10.12.23 | 15:00 | Fredrikshavn | Sonderjylland IK | 5:0 | 3:0,1:0,1:0 | |
08.12.23 | 19:00 | Sonderjylland IK | Odense | 2:3 | 1:2,0:1,1:0 | |
05.12.23 | 19:00 | Rodovre Kobenhavn | Sonderjylland IK | 3:8 | 2:3,0:2,1:3 | |
03.12.23 | 15:02 | Sonderjylland IK | Herlev | 0:1 | 0:0,0:0,0:1 | |
29.11.23 | 19:00 | Herning | Sonderjylland IK | 4:1 | 2:0,2:0,0:1 | |
26.11.23 | 15:00 | Sonderjylland IK | Fredrikshavn | 7:2 | 4:1,3:0,0:1 | |
24.11.23 | 19:00 | Odense | Sonderjylland IK | 4:2 | 1:0,1:1,2:1 | |
22.11.23 | 19:30 | Sonderjylland IK | Aalborg | 3:2 | 1:0,1:1,1:1 | |
17.11.23 | 19:00 | Sonderjylland IK | Esbjerg | 7:0 | 3:0,1:0,3:0 | |
15.11.23 | 19:30 | Herlev | Sonderjylland IK | 4:1 | 0:0,2:1,2:0 | |
03.11.23 | 19:30 | Sonderjylland IK | Rodovre Kobenhavn | 4:1 | 1:0,1:1,2:0 | |
31.10.23 | 19:30 | Rungsted | Sonderjylland IK | 2:3pp | 1:1,0:0,1:1,0:1 | |
29.10.23 | 17:00 | Sonderjylland IK | Rungsted | 5:2 | 1:0,2:0,2:2 | |
27.10.23 | 19:00 | Sonderjylland IK | Herning | 3:5 | 2:3,0:1,1:1 | |
24.10.23 | 19:00 | Aalborg | Sonderjylland IK | 1:2pp | 0:0,0:1,1:0,0:1 | |
20.10.23 | 19:29 | Sonderjylland IK | Odense | 7:3 | 3:1,1:0,3:2 | |
16.10.23 | 19:00 | Rodovre Kobenhavn | Sonderjylland IK | 6:5 | 2:3,2:0,2:2 | |
13.10.23 | 19:30 | Esbjerg | Sonderjylland IK | 2:1sn | 1:0,0:0,0:1,0:0,-:- | |
08.10.23 | 18:00 | Sonderjylland IK | Rodovre Kobenhavn | 5:2 | 1:1,3:0,1:1 | |
06.10.23 | 19:30 | Fredrikshavn | Sonderjylland IK | 2:3pp | 0:2,1:0,1:0,0:1 | |
02.10.23 | 19:00 | Sonderjylland IK | Herlev | 2:3pp | 0:0,2:0,0:2,0:1 | |
29.09.23 | 19:00 | Odense | Sonderjylland IK | 0:4 | 0:0,0:1,0:3 | |
22.09.23 | 19:30 | Sonderjylland IK | Aalborg | 1:3 | 0:1,0:0,1:2 | |
20.09.23 | 19:00 | Herlev | Sonderjylland IK | 6:3 | 1:2,4:0,1:1 | |
15.09.23 | 19:30 | Sonderjylland IK | Fredrikshavn | 5:2 | 1:0,2:1,2:1 | |
08.09.23 | 19:30 | Rungsted | Sonderjylland IK | 3:2pp | 0:0,1:1,1:1,1:0 | |
05.09.23 | 19:30 | Sonderjylland IK | Esbjerg | 3:1 | 1:0,2:0,0:1 | |
01.09.23 | 19:30 | Herning | Sonderjylland IK | 4:3pp | 1:1,2:0,0:2,1:0 |
Rungsted
nenalezen žádny zápas
Sonderjylland IK
nenalezen žádny zápas
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aalborg | 48 | 30 | 1 | 7 | 2 | 62 | 181 | 119 | 102 | |
2. | Herning | 48 | 14 | 9 | 5 | 6 | 58 | 187 | 129 | 92 | |
3. | Sonderjylland IK | 48 | 21 | 5 | 4 | 9 | 56 | 181 | 125 | 92 | |
4. | Odense | 48 | 19 | 3 | 6 | 11 | 9 | 158 | 149 | 78 | |
5. | Esbjerg | 48 | 20 | 3 | 3 | 16 | 24 | 176 | 152 | 78 | |
6. | Rungsted | 48 | 18 | 2 | 4 | 18 | 4 | 155 | 151 | 68 | |
7. | Herlev | 48 | 9 | 6 | 3 | 21 | -51 | 123 | 174 | 60 | |
8. | Rodovre Kobenhavn | 48 | 3 | 6 | 1 | 31 | -91 | 115 | 206 | 40 | |
9. | Fredrikshavn | 48 | 6 | 3 | 5 | 26 | -71 | 128 | 199 | 38 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sonderjylland IK | 24 | 16 | 1 | 1 | 4 | 54 | 103 | 49 | 54 | |
2. | Herning | 24 | 11 | 4 | 1 | 3 | 47 | 109 | 62 | 54 | |
3. | Aalborg | 24 | 14 | 1 | 6 | -4 | 47 | 99 | 52 | 53 | |
4. | Esbjerg | 24 | 11 | 3 | 1 | 5 | 35 | 101 | 66 | 49 | |
5. | Rungsted | 24 | 12 | 1 | 2 | 6 | 24 | 85 | 61 | 43 | |
6. | Odense | 24 | 11 | 1 | 3 | 5 | 7 | 79 | 72 | 41 | |
7. | Herlev | 24 | 6 | 3 | 1 | 10 | -3 | 74 | 77 | 34 | |
8. | Rodovre Kobenhavn | 24 | 4 | 4 | 0 | 12 | -21 | 70 | 91 | 32 | |
9. | Fredrikshavn | 24 | 4 | 2 | 3 | 10 | -20 | 67 | 87 | 25 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aalborg | 24 | 16 | 0 | 1 | 6 | 15 | 82 | 67 | 49 | |
2. | Herning | 24 | 3 | 5 | 4 | 3 | 11 | 78 | 67 | 38 | |
3. | Sonderjylland IK | 24 | 5 | 4 | 3 | 5 | 2 | 78 | 76 | 38 | |
4. | Odense | 24 | 8 | 2 | 3 | 6 | 2 | 79 | 77 | 37 | |
5. | Esbjerg | 24 | 9 | 0 | 2 | 11 | -11 | 75 | 86 | 29 | |
6. | Herlev | 24 | 3 | 3 | 2 | 11 | -48 | 49 | 97 | 26 | |
7. | Rungsted | 24 | 6 | 1 | 2 | 12 | -20 | 70 | 90 | 25 | |
8. | Fredrikshavn | 24 | 2 | 1 | 2 | 16 | -51 | 61 | 112 | 13 | |
9. | Rodovre Kobenhavn | 24 | -1 | 2 | 1 | 19 | -70 | 45 | 115 | 8 |