Rodovre Kobenhavn VS Sonderjylland IK


Rodovre Kobenhavn

Sonderjylland IK

Rodovre Kobenhavn (T1) VS Sonderjylland IK (T2)

Rodovre Kobenhavn

Sonderjylland IK

Zajímavé

Rodovre Kobenhavn

  • 60% proher (3 zápasů) z celkového počtu 5 týmu Rodovre Kobenhavn.
  • Až 3 zápasů týmu Rodovre Kobenhavn skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 5 zápasů, to je až 60%.
  • Rodovre Kobenhavn už 5 zápasů v řade neremizoval.

Sonderjylland IK

    H2H

    • Hostující tým vyhral 56% vzájemných zápasů, což je 35 výher ze 62 zápasů.
    • 26% vzájemných zápasov (16 z 62) skončilo remízou.
    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
    Dánsko / Metal Ligaen / 2021/2022
    15.09.2021 18:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:1 1:1,0:0,1:0
    Dánsko / Metal Ligaen / 2020/2021
    02.03.2021 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 1:5 0:0,0:3,1:2
    02.02.2021 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 5:0 2:0,1:0,2:0
    24.01.2021 15:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 3:1 1:1,1:0,1:0
    22.11.2020 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 1:8 0:0,1:5,0:3
    17.11.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3 1:2,1:0,0:1
    27.10.2020 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 8:3 2:2,3:1,3:0
    Dánsko / Metal Ligaen / 2019/2020
    03.03.2020 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:1 0:0,0:0,5:1
    26.01.2020 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 4:3pp 1:0,1:3,1:0,1:0
    07.01.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:2ppsn 0:0,1:2,1:0,0:0,-:-
    10.12.2019 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:6pp 2:4,2:0,1:1,0:1
    22.10.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:2 0:2,1:0,0:0
    24.09.2019 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 6:2 1:2,2:0,3:0
    Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019
    19.03.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 0:1 0:1,0:0,0:0
    17.03.2019 17:15 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 6:2 3:0,2:2,1:0
    15.03.2019 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
    12.03.2019 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:2 1:0,3:1,1:1
    10.03.2019 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 4:1 1:1,0:0,3:0
    08.03.2019 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 0:1 0:1,0:0,0:0
    20.01.2019 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 5:4 2:0,2:2,1:2
    11.01.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3ppsn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
    23.11.2018 20:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
    20.11.2018 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 4:2 0:1,1:0,3:1
    14.09.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:3 0:0,1:1,0:2
    Dánsko / SuperBest-ligaen / 2017/2018
    06.02.2018 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 3:2 0:1,1:0,2:1
    03.12.2017 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 4:5pp 1:0,1:2,2:2,0:1
    27.10.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:0 0:0,1:0,2:0
    15.10.2017 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 4:3ppsn 2:0,0:2,1:1,0:0,-:-
    22.09.2017 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 4:1 0:0,2:1,2:0
    Dánsko / SuperBest-ligaen / 2016/2017
    29.01.2017 15:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:4 2:1,2:2,1:1
    27.01.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:2 2:0,0:1,1:1
    29.11.2016 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 1:5 0:2,1:0,0:3
    25.11.2016 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 4:1 3:1,0:0,1:0
    23.09.2016 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 3:6 1:3,1:3,1:0
    Dánsko / SuperBest-ligaen / 2015/2016
    23.02.2016 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
    08.01.2016 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:1ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,-:-
    15.12.2015 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 1:0 0:0,0:0,1:0
    27.10.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3 1:2,1:1,0:0
    09.10.2015 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
    Dánsko / SuperBest-ligaen / 2014/2015
    08.03.2015 18:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 8:0 0:0,4:0,4:0
    06.03.2015 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 1:5 0:2,0:3,1:0
    03.03.2015 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:2 2:2,0:0,3:0
    01.03.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:1 0:1,2:0,0:0
    27.02.2015 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:2 2:1,1:1,2:0
    17.02.2015 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 6:1 3:0,1:0,2:1
    06.01.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 4:2 2:1,1:1,1:0
    Dánsko / SuperBest-ligaen / 2010/2011
    22.12.2010 20:40 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:4 0:2,0:2,1:0
    05.11.2010 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 4:0 1:0,3:0,0:0
    08.10.2010 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 9:2 1:1,3:1,5:0
    Dánsko / SuperBest-ligaen / 2009/2010
    10.01.2010 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 2:5 0:3,2:0,0:2
    30.12.2009 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 4:1 1:1,2:0,1:0
    17.11.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
    09.10.2009 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 4:2 1:0,2:2,1:0
    Dánsko / SuperBest-ligaen / 2008/2009
    24.03.2009 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 4:0 1:0,2:0,1:0
    21.03.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:1 0:0,1:1,2:0
    19.03.2009 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 7:5 1:1,2:4,4:0
    17.03.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 4:5pp 0:1,1:2,3:1,0:1
    14.03.2009 18:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 2:1 1:0,0:1,1:0
    12.03.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
    20.02.2009 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
    20.01.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:1 1:0,0:1,2:0
    Dánsko / SuperBest-ligaen / 2005/2006
    22.01.2006 17:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 4:3pp 0:0,1:2,2:1,1:0

    Rodovre Kobenhavn

    11 - 16 - 35

    Sonderjylland IK

    Rodovre Kobenhavn


    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
    17.09.21 18:00 Herlev Rodovre Kobenhavn under 3:1 0:1,2:0,1:0
    15.09.21 18:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:1 1:1,0:0,1:0
    13.09.21 19:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 6:0 2:0,3:0,1:0
    10.09.21 18:00 Rodovre Kobenhavn Herning over 4:3 1:1,1:1,2:1
    03.09.21 20:15 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 3:2 0:1,0:0,3:1

    Sonderjylland IK


    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
    17.09.21 20:15 Sonderjylland IK Aalborg over 2:6 0:4,1:2,1:0
    15.09.21 18:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:1 1:1,0:0,1:0
    10.09.21 20:15 Sonderjylland IK Esbjerg over 4:3sn 1:1,1:2,1:0,0:0,2:1
    07.09.21 19:00 Odense Sonderjylland IK under 0:1 0:1,0:0,0:0

    Rodovre Kobenhavn


    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
    22.09.2021 18:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg H2H
    25.09.2021 15:00 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn H2H
    01.10.2021 20:15 Rungsted Rodovre Kobenhavn H2H
    05.10.2021 18:00 Rodovre Kobenhavn Odense H2H
    13.10.2021 18:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn H2H
    15.10.2021 20:15 Rodovre Kobenhavn Herlev H2H
    20.10.2021 19:00 Herning Rodovre Kobenhavn H2H
    23.10.2021 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn H2H
    25.10.2021 18:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg H2H
    28.10.2021 18:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn H2H
    30.10.2021 18:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted H2H
    04.11.2021 20:15 Rodovre Kobenhavn Herning H2H
    08.11.2021 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn H2H
    16.11.2021 20:15 Rodovre Kobenhavn Esbjerg H2H
    19.11.2021 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn H2H
    23.11.2021 18:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn H2H
    26.11.2021 19:30 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn H2H
    29.11.2021 18:00 Rodovre Kobenhavn Odense H2H
    03.12.2021 18:00 Herlev Rodovre Kobenhavn H2H
    06.12.2021 19:00 Herning Rodovre Kobenhavn H2H
    09.12.2021 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense H2H
    13.12.2021 18:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn H2H
    21.12.2021 18:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn H2H
    27.12.2021 18:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted H2H
    29.12.2021 18:00 Herlev Rodovre Kobenhavn H2H
    06.01.2022 20:15 Esbjerg Rodovre Kobenhavn H2H
    07.01.2022 20:15 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK H2H
    09.01.2022 15:00 Odense Rodovre Kobenhavn H2H
    19.01.2022 18:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn H2H
    21.01.2022 20:15 Rodovre Kobenhavn Rungsted H2H
    26.01.2022 18:00 Rodovre Kobenhavn Herlev H2H
    28.01.2022 20:15 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn H2H
    30.01.2022 18:00 Rodovre Kobenhavn Herning H2H
    01.02.2022 20:15 Esbjerg Rodovre Kobenhavn H2H
    03.02.2022 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg H2H
    06.02.2022 15:45 Herning Rodovre Kobenhavn H2H
    16.02.2022 18:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg H2H
    21.02.2022 19:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn H2H
    25.02.2022 18:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK H2H
    28.02.2022 19:00 Odense Rodovre Kobenhavn H2H
    02.03.2022 20:15 Rodovre Kobenhavn Herlev H2H
    06.03.2022 15:45 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn H2H
    08.03.2022 18:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg H2H

    Sonderjylland IK


    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
    19.09.2021 13:00 Sonderjylland IK Rungsted H2H
    24.09.2021 20:15 Herning Sonderjylland IK H2H
    27.09.2021 18:00 Sonderjylland IK Fredrikshavn H2H
    30.09.2021 19:00 Herlev Sonderjylland IK H2H
    08.10.2021 18:00 Esbjerg Sonderjylland IK H2H
    10.10.2021 15:00 Sonderjylland IK Herning H2H
    17.10.2021 15:00 Fredrikshavn Sonderjylland IK H2H
    19.10.2021 19:00 Rungsted Sonderjylland IK H2H
    22.10.2021 18:00 Sonderjylland IK Odense H2H
    24.10.2021 15:00 Sonderjylland IK Herlev H2H
    26.10.2021 18:00 Aalborg Sonderjylland IK H2H
    28.10.2021 18:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn H2H
    05.11.2021 19:30 Fredrikshavn Sonderjylland IK H2H
    07.11.2021 15:00 Herning Sonderjylland IK H2H
    23.11.2021 18:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn H2H
    01.12.2021 19:00 Herlev Sonderjylland IK H2H
    03.12.2021 19:30 Aalborg Sonderjylland IK H2H
    08.12.2021 18:00 Sonderjylland IK Rungsted H2H
    10.12.2021 20:15 Sonderjylland IK Herlev H2H
    12.12.2021 18:00 Fredrikshavn Sonderjylland IK H2H
    14.12.2021 20:15 Rungsted Sonderjylland IK H2H
    16.12.2021 18:00 Sonderjylland IK Herning H2H
    21.12.2021 19:00 Sonderjylland IK Odense H2H
    27.12.2021 20:15 Odense Sonderjylland IK H2H
    29.12.2021 18:00 Sonderjylland IK Esbjerg H2H
    30.12.2021 18:00 Esbjerg Sonderjylland IK H2H
    07.01.2022 20:15 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK H2H
    14.01.2022 18:00 Sonderjylland IK Odense H2H
    19.01.2022 18:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn H2H
    22.01.2022 15:00 Herlev Sonderjylland IK H2H
    24.01.2022 18:00 Sonderjylland IK Fredrikshavn H2H
    27.01.2022 18:00 Aalborg Sonderjylland IK H2H
    30.01.2022 13:30 Sonderjylland IK Esbjerg H2H
    01.02.2022 18:00 Herning Sonderjylland IK H2H
    04.02.2022 18:00 Sonderjylland IK Rungsted H2H
    07.02.2022 18:00 Sonderjylland IK Aalborg H2H
    15.02.2022 18:00 Odense Sonderjylland IK H2H
    23.02.2022 19:00 Sonderjylland IK Herlev H2H
    25.02.2022 18:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK H2H
    27.02.2022 17:15 Sonderjylland IK Fredrikshavn H2H
    01.03.2022 20:15 Esbjerg Sonderjylland IK H2H
    03.03.2022 20:15 Sonderjylland IK Aalborg H2H
    05.03.2022 19:00 Rungsted Sonderjylland IK H2H
    08.03.2022 18:00 Sonderjylland IK Herning H2H
    Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
    #   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Aalborg 5 4 0 0 1 7 16 9 12
    2. Herlev 5 3 0 1 0 2 15 13 10
    3. Esbjerg 4 1 0 3 -3 -2 13 15 6
    4. Rodovre Kobenhavn 5 2 0 0 3 -7 9 16 6
    5. Fredrikshavn 3 0 1 0 1 4 11 7 5
    6. Sonderjylland IK 4 0 1 0 2 -3 8 11 5
    7. Rungsted 3 -2 2 0 1 -1 11 12 4
    8. Herning 3 1 0 0 2 -1 6 7 3
    9. Odense 4 1 0 0 3 1 8 7 3
    Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
    #   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Herlev 4 2 0 1 0 -1 11 12 7
    2. Aalborg 2 2 0 0 0 4 7 3 6
    3. Rodovre Kobenhavn 2 2 0 0 0 2 6 4 6
    4. Esbjerg 2 1 0 1 -1 0 7 7 4
    5. Odense 2 1 0 0 1 5 6 1 3
    6. Herning 2 1 0 0 1 0 3 3 3
    7. Rungsted 2 -1 1 0 1 -2 5 7 2
    8. Sonderjylland IK 2 -1 1 0 1 -3 6 9 2
    9. Fredrikshavn 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
    #   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Aalborg 3 2 0 0 1 3 9 6 6
    2. Fredrikshavn 3 0 1 0 1 4 11 7 5
    3. Herlev 1 1 0 0 0 3 4 1 3
    4. Sonderjylland IK 2 1 0 0 1 0 2 2 3
    5. Rungsted 1 -1 1 0 0 1 6 5 2
    6. Esbjerg 2 0 0 2 -2 -2 6 8 2
    7. Herning 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
    8. Odense 2 0 0 0 2 -4 2 6 0
    9. Rodovre Kobenhavn 3 0 0 0 3 -9 3 12 0