Esbjerg VS Odense


Esbjerg

Odense

Esbjerg (T1) VS Odense (T2)

Esbjerg

Odense

Zajímavé

Esbjerg

  • Esbjerg vyhrál 53% zápasů (z celkového počtu 59 vyhrál 31 zápasů).
  • Až 42 zápasů týmu Esbjerg skončilo nad hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 59 zápasů, to je až 71%.
  • Esbjerg už 7 zápasů v řade neremizoval.

Odense

  • 65% proher (30 zápasů) z celkového počtu 46 týmu Odense.
  • Tým Odense odehral až 29 zápasů které skončily nad hranicí 5.5 gólů. Je to až 63% z celkového počtu 46 zápasů.
  • Odense už 4 zápasů v řade nevyhrál.

H2H

  • 26% vzájemných zápasov (13 z 50) skončilo remízou.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Dánsko / Metal Ligaen / 2020/2021
09.03.2021 19:30 Esbjerg Odense over 4:2 2:0,2:2,0:0
05.02.2021 19:30 Odense Esbjerg over 5:6pp 0:3,2:2,3:0,0:1
15.01.2021 19:00 Esbjerg Odense over 7:4 1:2,3:1,3:1
08.01.2021 19:30 Odense Esbjerg over 1:7 1:4,0:1,0:2
17.11.2020 19:00 Esbjerg Odense over 8:1 2:0,5:1,1:0
09.10.2020 19:30 Odense Esbjerg under 1:2 1:0,0:2,0:0
Dánsko / Metal Ligaen / 2019/2020
01.03.2020 16:00 Esbjerg Odense over 3:4ppsn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:2
24.01.2020 19:30 Odense Esbjerg over 7:4 1:2,4:1,2:1
03.01.2020 19:00 Esbjerg Odense under 3:2 1:0,1:0,1:2
06.12.2019 19:30 Odense Esbjerg under 1:2 1:0,0:0,0:2
15.10.2019 19:00 Esbjerg Odense over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
17.09.2019 19:00 Odense Esbjerg under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019
22.02.2019 19:00 Esbjerg Odense over 8:3 5:0,0:3,3:0
18.12.2018 19:00 Odense Esbjerg under 0:4 0:1,0:2,0:1
09.12.2018 16:00 Esbjerg Odense under 4:1 1:0,0:1,3:0
19.10.2018 19:30 Odense Esbjerg under 1:4 1:3,0:0,0:1
05.10.2018 19:00 Esbjerg Odense over 6:0 2:0,1:0,3:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2017/2018
27.02.2018 20:30 Odense Esbjerg over 1:6 0:1,1:2,0:3
23.01.2018 19:00 Esbjerg Odense under 3:1 1:1,2:0,0:0
19.12.2017 19:00 Odense Esbjerg over 4:2 1:0,3:1,0:1
21.11.2017 19:00 Esbjerg Odense under 4:1 2:1,1:0,1:0
29.09.2017 20:00 Odense Esbjerg over 7:3 2:1,3:0,2:2
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2016/2017
21.01.2017 19:30 Odense Esbjerg under 0:2 0:2,0:0,0:0
20.01.2017 19:00 Esbjerg Odense under 3:2ppsn 1:0,1:1,0:1,0:0,-:-
06.12.2016 19:00 Esbjerg Odense under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
12.11.2016 19:30 Odense Esbjerg under 3:1 0:0,1:1,2:0
30.09.2016 19:00 Esbjerg Odense under 1:2ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2015/2016
23.02.2016 19:00 Esbjerg Odense under 0:1 0:0,0:0,0:1
05.01.2016 19:00 Odense Esbjerg over 9:3 3:2,6:1,0:0
15.12.2015 19:00 Esbjerg Odense over 9:0 3:0,3:0,3:0
26.10.2015 20:30 Odense Esbjerg over 3:4pp 0:2,2:0,1:1,0:1
09.10.2015 19:30 Esbjerg Odense over 7:4 3:2,1:0,3:2
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2014/2015
06.03.2015 19:30 Esbjerg Odense over 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
03.03.2015 19:00 Odense Esbjerg under 1:3 1:0,0:0,0:3
01.03.2015 14:00 Esbjerg Odense under 3:2 1:0,2:2,0:0
27.02.2015 19:30 Odense Esbjerg under 1:2 0:0,1:1,0:1
15.02.2015 14:00 Esbjerg Odense over 5:4 2:0,0:1,3:3
06.01.2015 19:00 Odense Esbjerg under 3:2 2:1,1:0,0:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2010/2011
22.12.2010 19:30 Odense Esbjerg under 4:1 3:0,1:0,0:1
03.12.2010 19:00 Esbjerg Odense under 3:1 0:0,1:1,2:0
05.11.2010 21:00 Odense Esbjerg over 7:1 1:1,3:0,3:0
08.10.2010 19:00 Esbjerg Odense over 7:4 1:1,4:1,2:2
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2009/2010
05.02.2010 20:00 Odense Esbjerg over 5:4ppsn 1:1,2:2,1:1,0:0,-:-
26.01.2010 19:30 Esbjerg Odense under 2:0 1:0,0:0,1:0
08.01.2010 19:30 Esbjerg Odense under 2:3ppsn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
08.12.2009 19:00 Odense Esbjerg over 4:3pp 1:0,0:2,2:1,1:0
30.10.2009 21:00 Esbjerg Odense under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
29.09.2009 19:00 Odense Esbjerg over 1:5 0:1,0:1,1:3
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2005/2006
17.02.2006 20:00 Esbjerg Odense over 5:3 4:2,0:1,1:0
13.01.2006 20:00 Esbjerg Odense over 2:5 1:2,0:0,1:3

Esbjerg

27 - 13 - 10

Odense

Esbjerg


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
11.04.21 15:00 Esbjerg Aalborg under 2:3 1:0,0:2,1:1
09.04.21 19:30 Aalborg Esbjerg over 5:2 3:2,1:0,1:0
06.04.21 17:50 Esbjerg Aalborg over 8:4 1:0,7:1,0:3
04.04.21 18:30 Aalborg Esbjerg under 4:1 1:0,0:1,3:0
02.04.21 19:30 Esbjerg Aalborg under 3:2 1:0,1:0,1:2
30.03.21 17:50 Aalborg Esbjerg over 4:3 1:1,0:1,3:1
26.03.21 19:30 Esbjerg Fredrikshavn under 5:0 0:0,4:0,1:0
23.03.21 20:30 Fredrikshavn Esbjerg under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
21.03.21 20:00 Esbjerg Fredrikshavn over 4:2 1:2,0:0,3:0
19.03.21 19:30 Fredrikshavn Esbjerg over 4:3pp 1:0,0:2,2:1,1:0
16.03.21 17:50 Esbjerg Fredrikshavn over 3:4pp 0:1,3:1,0:1,0:1
14.03.21 15:00 Fredrikshavn Esbjerg over 2:4 1:1,0:1,1:2
12.03.21 16:50 Esbjerg Fredrikshavn over 5:2 0:0,3:0,2:2
09.03.21 19:30 Esbjerg Odense over 4:2 2:0,2:2,0:0
07.03.21 15:00 Fredrikshavn Esbjerg over 4:2 1:1,1:1,2:0
05.03.21 19:30 Esbjerg Herning over 6:3 3:0,2:2,1:1
02.03.21 19:00 Rungsted Esbjerg over 4:2 1:1,2:1,1:0
28.02.21 15:00 Herlev Esbjerg over 5:2 2:2,1:0,2:0
26.02.21 19:00 Esbjerg Herning over 3:4 1:1,1:1,1:2
23.02.21 20:30 Herlev Esbjerg under 0:5 0:1,0:3,0:1
18.02.21 19:00 Esbjerg Aalborg under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
07.02.21 15:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 9:2 2:1,5:0,2:1
05.02.21 19:30 Odense Esbjerg over 5:6pp 0:3,2:2,3:0,0:1
02.02.21 19:00 Esbjerg Fredrikshavn over 5:4sn 0:2,1:1,3:1,0:0,1:0
26.01.21 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 3:1 0:0,2:1,1:0
24.01.21 15:00 Esbjerg Aalborg over 5:3 2:0,1:1,2:2
22.01.21 19:30 Aalborg Esbjerg over 2:4 0:1,0:0,2:3
19.01.21 19:00 Esbjerg Herlev over 7:1 1:1,2:0,4:0
15.01.21 19:00 Esbjerg Odense over 7:4 1:2,3:1,3:1
12.01.21 19:00 Rungsted Esbjerg over 5:2 5:1,0:1,0:0
10.01.21 15:00 Esbjerg Rungsted over 6:7sn 1:2,2:0,3:4,0:0,0:1
08.01.21 19:30 Odense Esbjerg over 1:7 1:4,0:1,0:2
05.01.21 19:00 Esbjerg Rungsted under 0:2 0:2,0:0,0:0
30.12.20 19:30 Sonderjylland IK Esbjerg under 2:3pp 0:1,0:0,2:1,0:1
29.12.20 18:00 Esbjerg Sonderjylland IK under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
22.12.20 19:00 Esbjerg Herlev over 6:0 1:0,2:0,3:0
18.12.20 19:30 Herning Esbjerg over 6:5pp 3:0,2:4,0:1,1:0
15.12.20 19:00 Esbjerg Fredrikshavn over 6:1 2:0,1:1,3:0
11.12.20 19:30 Sonderjylland IK Esbjerg under 1:4 0:2,1:0,0:2
06.12.20 15:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 7:3 1:1,3:1,3:1
04.12.20 19:30 Aalborg Esbjerg over 1:5 0:2,0:2,1:1
29.11.20 14:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 4:3sn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:0
27.11.20 19:30 Esbjerg Sonderjylland IK over 5:3 2:1,1:1,2:1
24.11.20 19:00 Fredrikshavn Esbjerg over 3:4 0:3,1:0,2:1
20.11.20 19:30 Sonderjylland IK Esbjerg over 4:2 1:1,3:1,0:0
17.11.20 19:00 Esbjerg Odense over 8:1 2:0,5:1,1:0
13.11.20 19:30 Aalborg Esbjerg over 4:5 2:4,0:0,2:1
12.11.20 19:00 Esbjerg Aalborg over 5:2 1:2,1:0,3:0
01.11.20 15:00 Rungsted Esbjerg under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
30.10.20 19:00 Esbjerg Herning over 4:2 2:0,0:2,2:0
23.10.20 19:00 Esbjerg Sonderjylland IK under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
20.10.20 18:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 5:2 2:2,2:0,1:0
16.10.20 19:30 Herning Esbjerg under 1:3 0:1,1:0,0:2
13.10.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 2:3 1:1,1:2,0:0
09.10.20 19:30 Odense Esbjerg under 1:2 1:0,0:2,0:0
06.10.20 19:00 Esbjerg Fredrikshavn over 2:4 0:1,2:1,0:2
02.10.20 19:30 Fredrikshavn Esbjerg over 5:2 1:0,3:1,1:1
29.09.20 19:00 Esbjerg Herlev over 5:2 2:1,2:1,1:0
18.09.20 19:30 Esbjerg Rungsted over 3:4sn 0:2,3:0,0:1,0:0,1:3

Odense


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
09.03.21 19:30 Esbjerg Odense over 4:2 2:0,2:2,0:0
07.03.21 15:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 5:4pp 2:0,0:1,2:3,1:0
05.03.21 19:30 Sonderjylland IK Odense under 3:0 0:0,1:0,2:0
02.03.21 19:00 Odense Aalborg over 2:4 1:2,1:1,0:1
26.02.21 19:30 Odense Herlev over 4:2 1:0,1:0,2:2
19.02.21 19:30 Sonderjylland IK Odense under 1:4 1:2,0:0,0:2
16.02.21 19:00 Odense Rungsted under 2:3sn 1:0,0:0,1:2,0:0,0:1
05.02.21 19:30 Odense Esbjerg over 5:6pp 0:3,2:2,3:0,0:1
02.02.21 19:00 Rungsted Odense under 1:4 0:0,0:3,1:1
24.01.21 15:00 Odense Herning over 3:6 0:2,2:0,1:4
22.01.21 19:30 Herlev Odense over 4:3sn 2:2,0:0,1:1,0:0,2:1
19.01.21 19:00 Odense Fredrikshavn under 4:1 2:0,1:1,1:0
15.01.21 19:00 Esbjerg Odense over 7:4 1:2,3:1,3:1
12.01.21 19:00 Odense Herlev under 1:4 1:0,0:1,0:3
10.01.21 15:00 Herning Odense over 5:1 1:1,2:0,2:0
08.01.21 19:30 Odense Esbjerg over 1:7 1:4,0:1,0:2
05.01.21 19:00 Fredrikshavn Odense over 7:2 2:1,3:1,2:0
27.12.20 19:30 Odense Sonderjylland IK over 2:4 1:1,1:0,0:3
22.12.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 5:3 2:0,1:0,2:3
18.12.20 19:30 Odense Sonderjylland IK under 3:2 0:1,2:1,1:0
13.12.20 15:00 Fredrikshavn Odense over 1:5 1:0,0:2,0:3
11.12.20 19:30 Herlev Odense over 7:4 2:1,1:2,4:1
08.12.20 19:00 Aalborg Odense over 5:4 3:1,2:1,0:2
06.12.20 15:00 Odense Fredrikshavn over 2:4 1:0,0:2,1:2
04.12.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 6:2 2:1,3:1,1:0
01.12.20 19:00 Odense Rungsted under 1:2 0:0,0:2,1:0
29.11.20 15:00 Rungsted Odense over 9:2 4:0,3:2,2:0
27.11.20 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 2:6 1:1,1:2,0:3
24.11.20 19:00 Aalborg Odense under 4:0 1:0,2:0,1:0
22.11.20 15:00 Odense Aalborg over 0:7 0:4,0:2,0:1
17.11.20 19:00 Esbjerg Odense over 8:1 2:0,5:1,1:0
13.11.20 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 6:4 2:3,3:0,1:1
11.11.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 5:3 2:0,2:1,1:2
30.10.20 19:30 Odense Aalborg under 2:3 0:1,0:1,2:1
27.10.20 19:00 Herning Odense over 7:1 4:0,1:0,2:1
23.10.20 19:00 Odense Fredrikshavn under 3:1 2:1,0:0,1:0
20.10.20 19:00 Fredrikshavn Odense under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
16.10.20 19:30 Rungsted Odense over 8:2 2:1,5:0,1:1
13.10.20 19:00 Odense Rungsted over 4:7 2:2,1:4,1:1
09.10.20 19:30 Odense Esbjerg under 1:2 1:0,0:2,0:0
06.10.20 19:00 Herlev Odense under 1:2 0:0,0:1,1:1
02.10.20 19:30 Odense Sonderjylland IK under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
29.09.20 19:00 Sonderjylland IK Odense under 4:0 2:0,2:0,0:0
25.09.20 19:30 Odense Herning under 1:2 1:0,0:1,0:1
23.09.20 19:00 Odense Herlev over 2:5 0:2,1:1,1:2
18.09.20 19:30 Aalborg Odense over 4:3pp 1:2,2:0,0:1,1:0

Esbjerg


nenalezen žádny zápas

Odense


nenalezen žádny zápas
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rungsted 47 21 7 1 10 79 200 121 100
2. Aalborg 46 22 5 3 8 58 171 113 97
3. Esbjerg 46 20 5 6 4 61 188 127 94
4. Sonderjylland IK 48 17 4 4 15 13 155 142 75
5. Herning 43 15 4 1 18 0 138 138 73
6. Fredrikshavn 45 16 3 5 13 -11 148 159 72
7. Herlev 43 7 4 4 20 -55 108 163 52
8. Rodovre Kobenhavn 42 7 2 5 21 -59 118 177 45
9. Odense 46 8 1 6 24 -86 112 198 38
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rungsted 24 13 3 0 5 51 105 54 54
2. Esbjerg 24 12 3 3 0 53 115 62 54
3. Aalborg 23 9 4 1 4 36 96 60 48
4. Sonderjylland IK 24 11 1 3 5 16 76 60 41
5. Fredrikshavn 21 11 1 0 8 15 86 71 38
6. Herning 21 5 3 1 8 4 67 63 31
7. Herlev 22 5 2 3 7 -12 64 76 28
8. Rodovre Kobenhavn 21 4 2 1 11 -18 59 77 23
9. Odense 23 4 1 3 11 -31 58 89 20
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 23 13 1 2 4 22 75 53 46
2. Rungsted 23 8 4 1 5 28 95 67 45
3. Esbjerg 22 8 2 3 4 8 73 65 37
4. Herning 22 10 1 0 10 -4 71 75 35
5. Sonderjylland IK 24 6 3 1 10 -3 79 82 34
6. Fredrikshavn 24 5 2 5 5 -26 62 88 30
7. Herlev 21 2 2 1 13 -43 44 87 17
8. Odense 23 4 0 3 13 -55 54 109 15
9. Rodovre Kobenhavn 21 3 0 4 10 -41 59 100 13