Jihlava VS Sokolov
Jihlava |
Sokolov |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Jihlava (T1) VS Sokolov (T2)
Jihlava
Sokolov
Zajímavé
Jihlava
- Jihlava vyhrál 53% zápasů (z celkového počtu 57 vyhrál 30 zápasů).
- Až 34 zápasů týmu Jihlava skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 57 zápasů, to je až 60%.
Sokolov
- Mužsvo Sokolov prohrálo až 68% svých zápasů (39 proher z 57 odehraných zápasů).
- Tým Sokolov odehral až 39 zápasů které skončily nad hranicí 5.5 gólů. Je to až 68% z celkového počtu 57 zápasů.
H2H
- Ze 5 vzájemných zápasů vyhrál domácí tým 5, což je 100%.
- 80% vzájemných zápasů skončilo nad hranicí 5.5 bodů. To je 4 z 5 zápasů.
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Česko / 1st League / 2019/2020 | ||||||
17.02.2020 | 18:00 | Sokolov | Jihlava | 2:6 | 0:3,1:1,1:2 | |
22.01.2020 | 17:30 | Jihlava | Sokolov | 5:0 | 2:0,2:0,1:0 | |
04.01.2020 | 17:00 | Sokolov | Jihlava | 2:4 | 1:1,1:2,0:1 | |
02.12.2019 | 17:30 | Jihlava | Sokolov | 6:4 | 3:1,1:0,2:3 | |
12.10.2019 | 17:00 | Sokolov | Jihlava | 4:5 | 0:3,1:1,3:1 |
Jihlava |
5 - 0 - 0 |
Sokolov |
Jihlava
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
04.03.20 | 18:00 | Ústí n. Labem | Jihlava | 3:7 | 0:5,2:1,1:1 | |
02.03.20 | 17:30 | Jihlava | Benátky | 5:0 | 3:0,1:0,1:0 | |
29.02.20 | 17:30 | Třebíč | Jihlava | 3:1 | 2:0,1:0,0:1 | |
26.02.20 | 17:30 | Jihlava | Frýdek - Místek | 6:5pp | 1:3,2:0,2:2,1:0 | |
24.02.20 | 17:30 | Benátky | Jihlava | 3:0 | 0:0,1:0,2:0 | |
22.02.20 | 17:00 | Prostějov | Jihlava | 2:5 | 1:2,0:1,1:2 | |
18.02.20 | 18:00 | Kadaň | Jihlava | 2:4 | 1:1,1:0,0:3 | |
17.02.20 | 18:00 | Sokolov | Jihlava | 2:6 | 0:3,1:1,1:2 | |
15.02.20 | 17:30 | Jihlava | Ústí n. Labem | 5:1 | 3:0,0:1,2:0 | |
12.02.20 | 17:30 | Benátky | Jihlava | 1:2 | 0:1,0:1,1:0 | |
09.02.20 | 17:00 | Frýdek - Místek | Jihlava | 6:1 | 0:0,4:0,2:1 | |
01.02.20 | 17:30 | Jihlava | Třebíč | 3:0 | 1:0,1:0,1:0 | |
29.01.20 | 18:00 | Frýdek - Místek | Jihlava | 5:6sn | 3:1,1:3,1:1,0:0,0:2 | |
27.01.20 | 17:30 | Jihlava | Prostějov | 5:4 | 1:1,2:1,2:2 | |
25.01.20 | 17:30 | Jihlava | Kadaň | 0:2 | 0:0,0:2,0:0 | |
22.01.20 | 17:30 | Jihlava | Sokolov | 5:0 | 2:0,2:0,1:0 | |
18.01.20 | 16:00 | Ústí n. Labem | Jihlava | 3:6 | 1:2,1:4,1:0 | |
15.01.20 | 17:30 | Jihlava | Benátky | 4:1 | 1:1,1:0,2:0 | |
13.01.20 | 17:30 | Třebíč | Jihlava | 4:3 | 3:1,1:1,0:1 | |
11.01.20 | 17:30 | Jihlava | Frýdek - Místek | 5:1 | 1:0,1:0,3:1 | |
08.01.20 | 18:00 | Prostějov | Jihlava | 1:3 | 0:0,0:2,1:1 | |
06.01.20 | 18:00 | Kadaň | Jihlava | 3:2sn | 0:1,1:0,1:1,0:0,3:2 | |
04.01.20 | 17:00 | Sokolov | Jihlava | 2:4 | 1:1,1:2,0:1 | |
30.12.19 | 17:30 | Jihlava | Ústí n. Labem | 7:2 | 0:1,2:0,5:1 | |
19.12.19 | 17:30 | Jihlava | Prostějov | 3:4pp | 1:1,2:2,0:0,0:1 | |
17.12.19 | 17:30 | Jihlava | Kadaň | 3:2 | 0:1,1:0,2:1 | |
14.12.19 | 17:30 | Jihlava | Třebíč | 2:3sn | 1:1,1:0,0:1,0:0,1:3 | |
07.12.19 | 17:30 | Jihlava | Třebíč | 3:1 | 0:1,1:0,2:0 | |
04.12.19 | 18:00 | Prostějov | Jihlava | 4:3sn | 1:0,1:0,1:3,0:0,4:3 | |
02.12.19 | 17:30 | Jihlava | Sokolov | 6:4 | 3:1,1:0,2:3 | |
30.11.19 | 18:00 | Havířov | Jihlava | 3:1 | 1:0,0:0,2:1 | |
27.11.19 | 17:30 | Jihlava | Frýdek - Místek | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
23.11.19 | 17:00 | Vsetín | Jihlava | 3:2 | 0:0,2:0,1:2 | |
21.11.19 | 17:30 | Jihlava | Poruba | 2:4 | 1:1,1:0,0:3 | |
18.11.19 | 17:30 | Chomutov | Jihlava | 1:3 | 0:1,1:0,0:2 | |
16.11.19 | 17:30 | Jihlava | Přerov | 0:1pp | 0:0,0:0,0:0,0:1 | |
13.11.19 | 17:30 | České Budějovice | Jihlava | 3:2 | 0:1,2:1,1:0 | |
02.11.19 | 17:00 | Litoměřice | Jihlava | 3:1 | 1:1,2:0,0:0 | |
30.10.19 | 17:30 | Jihlava | Slavia Praha | 1:2pp | 0:0,1:1,0:0,0:1 | |
26.10.19 | 17:00 | Benátky | Jihlava | 1:3 | 0:1,1:1,0:1 | |
23.10.19 | 17:30 | Jihlava | Ústí n. Labem | 2:1 | 1:0,0:0,1:1 | |
21.10.19 | 18:00 | Kadaň | Jihlava | 2:1 | 0:0,2:0,0:1 | |
19.10.19 | 17:30 | Třebíč | Jihlava | 2:4 | 1:0,0:3,1:1 | |
16.10.19 | 17:30 | Jihlava | Prostějov | 4:1 | 1:0,2:1,1:0 | |
12.10.19 | 17:00 | Sokolov | Jihlava | 4:5 | 0:3,1:1,3:1 | |
09.10.19 | 17:30 | Jihlava | Havířov | 1:3 | 1:1,0:2,0:0 | |
07.10.19 | 18:00 | Frýdek - Místek | Jihlava | 4:3sn | 1:1,2:1,0:1,0:0,3:2 | |
05.10.19 | 17:30 | Jihlava | Vsetín | 2:4 | 1:1,0:1,1:2 | |
02.10.19 | 18:00 | Poruba | Jihlava | 2:1 | 0:0,1:0,1:1 | |
28.09.19 | 17:30 | Jihlava | Chomutov | 4:0 | 2:0,1:0,1:0 | |
25.09.19 | 18:00 | Přerov | Jihlava | 1:3 | 0:0,0:1,1:2 | |
23.09.19 | 17:30 | Jihlava | České Budějovice | 2:3 | 0:1,0:0,2:2 | |
21.09.19 | 17:30 | Jihlava | Litoměřice | 2:1sn | 1:1,0:0,0:0,0:0,2:1 | |
18.09.19 | 18:00 | Slavia Praha | Jihlava | 2:1 | 2:0,0:0,0:1 | |
16.09.19 | 17:30 | Jihlava | Benátky | 4:5sn | 2:0,1:1,1:3,0:0,0:1 | |
14.09.19 | 16:00 | Ústí n. Labem | Jihlava | 2:3 | 0:0,1:2,1:1 | |
11.09.19 | 17:30 | Jihlava | Kadaň | 3:1 | 2:0,0:1,1:0 |
Sokolov
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
04.03.20 | 18:00 | Sokolov | Kadaň | 8:0 | 2:0,3:0,3:0 | |
02.03.20 | 18:00 | Sokolov | Ústí n. Labem | 3:1 | 0:1,1:0,2:0 | |
29.02.20 | 17:00 | Benátky | Sokolov | 3:2sn | 0:0,1:0,1:2,0:0,2:1 | |
26.02.20 | 18:00 | Sokolov | Třebíč | 2:5 | 1:2,1:1,0:2 | |
21.02.20 | 17:00 | Sokolov | Frýdek - Místek | 2:6 | 0:2,1:4,1:0 | |
19.02.20 | 18:00 | Sokolov | Prostějov | 3:5 | 1:3,0:0,2:2 | |
17.02.20 | 18:00 | Sokolov | Jihlava | 2:6 | 0:3,1:1,1:2 | |
15.02.20 | 17:00 | Kadaň | Sokolov | 2:1 | 0:0,1:0,1:1 | |
12.02.20 | 18:00 | Ústí n. Labem | Sokolov | 3:5 | 2:2,1:2,0:1 | |
10.02.20 | 18:00 | Sokolov | Benátky | 5:6pp | 2:1,1:2,2:2,0:1 | |
01.02.20 | 17:00 | Sokolov | Benátky | 2:1pp | 0:0,0:0,1:1,1:0 | |
29.01.20 | 17:30 | Třebíč | Sokolov | 3:1 | 1:1,2:0,0:0 | |
26.01.20 | 16:00 | Frýdek - Místek | Sokolov | 7:2 | 4:0,2:2,1:0 | |
25.01.20 | 17:00 | Prostějov | Sokolov | 6:2 | 4:1,1:1,1:0 | |
22.01.20 | 17:30 | Jihlava | Sokolov | 5:0 | 2:0,2:0,1:0 | |
18.01.20 | 17:00 | Sokolov | Kadaň | 4:3pp | 0:1,2:1,1:1,1:0 | |
15.01.20 | 18:00 | Sokolov | Ústí n. Labem | 4:1 | 0:0,0:1,4:0 | |
13.01.20 | 17:30 | Benátky | Sokolov | 4:3pp | 0:2,2:1,1:0,1:0 | |
11.01.20 | 17:00 | Sokolov | Třebíč | 1:3 | 1:2,0:1,0:0 | |
09.01.20 | 15:00 | Frýdek - Místek | Sokolov | 3:1 | 2:0,0:1,1:0 | |
06.01.20 | 18:00 | Sokolov | Prostějov | 2:4 | 1:0,1:2,0:2 | |
04.01.20 | 17:00 | Sokolov | Jihlava | 2:4 | 1:1,1:2,0:1 | |
30.12.19 | 18:00 | Kadaň | Sokolov | 2:1sn | 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0 | |
28.12.19 | 16:00 | Ústí n. Labem | Sokolov | 5:2 | 0:0,2:0,3:2 | |
21.12.19 | 17:30 | Třebíč | Sokolov | 3:4pp | 0:1,2:1,1:1,0:1 | |
19.12.19 | 18:00 | Sokolov | Frýdek - Místek | 4:7 | 0:2,1:3,3:2 | |
17.12.19 | 18:00 | Prostějov | Sokolov | 1:4 | 0:1,1:1,0:2 | |
07.12.19 | 17:00 | Přerov | Sokolov | 3:1 | 0:1,1:0,2:0 | |
04.12.19 | 18:00 | Sokolov | České Budějovice | 1:6 | 0:2,0:2,1:2 | |
02.12.19 | 17:30 | Jihlava | Sokolov | 6:4 | 3:1,1:0,2:3 | |
30.11.19 | 17:00 | Sokolov | Slavia Praha | 3:5 | 0:0,1:2,2:3 | |
27.11.19 | 17:30 | Benátky | Sokolov | 4:1 | 1:0,3:1,0:0 | |
23.11.19 | 17:00 | Sokolov | Ústí n. Labem | 8:2 | 2:0,2:2,4:0 | |
20.11.19 | 18:00 | Kadaň | Sokolov | 4:3 | 1:2,0:1,3:0 | |
18.11.19 | 18:00 | Sokolov | Třebíč | 3:4 | 0:0,2:3,1:1 | |
16.11.19 | 17:00 | Prostějov | Sokolov | 4:2 | 1:1,2:0,1:1 | |
13.11.19 | 18:00 | Sokolov | Litoměřice | 2:3sn | 0:1,0:0,2:1,0:0,0:3 | |
02.11.19 | 17:00 | Sokolov | Havířov | 3:5 | 1:2,1:1,1:2 | |
30.10.19 | 18:00 | Frýdek - Místek | Sokolov | 5:3 | 2:1,2:0,1:2 | |
26.10.19 | 17:00 | Sokolov | Vsetín | 2:6 | 0:1,2:3,0:2 | |
23.10.19 | 18:00 | Poruba | Sokolov | 7:0 | 1:0,2:0,4:0 | |
21.10.19 | 18:00 | Sokolov | Chomutov | 4:2 | 1:0,2:1,1:1 | |
19.10.19 | 17:00 | Sokolov | Přerov | 4:3sn | 1:0,1:1,1:2,0:0,2:1 | |
16.10.19 | 17:30 | České Budějovice | Sokolov | 4:1 | 1:1,2:0,1:0 | |
12.10.19 | 17:00 | Sokolov | Jihlava | 4:5 | 0:3,1:1,3:1 | |
09.10.19 | 18:00 | Slavia Praha | Sokolov | 4:0 | 2:0,1:0,1:0 | |
07.10.19 | 18:00 | Sokolov | Benátky | 3:4 | 1:1,1:2,1:1 | |
05.10.19 | 16:00 | Ústí n. Labem | Sokolov | 4:2 | 0:1,2:0,2:1 | |
02.10.19 | 18:00 | Sokolov | Kadaň | 8:3 | 4:1,4:1,0:1 | |
28.09.19 | 17:30 | Třebíč | Sokolov | 4:2 | 1:0,1:2,2:0 | |
25.09.19 | 18:00 | Sokolov | Prostějov | 3:9 | 1:5,1:2,1:2 | |
23.09.19 | 17:30 | Litoměřice | Sokolov | 5:3 | 1:0,2:3,2:0 | |
21.09.19 | 17:00 | Havířov | Sokolov | 4:2 | 1:2,1:0,2:0 | |
18.09.19 | 18:00 | Sokolov | Frýdek - Místek | 4:2 | 1:0,2:1,1:1 | |
16.09.19 | 17:30 | Vsetín | Sokolov | 3:2 | 2:1,1:1,0:0 | |
14.09.19 | 17:00 | Sokolov | Poruba | 3:5 | 1:2,1:0,1:3 | |
11.09.19 | 17:30 | Chomutov | Sokolov | 4:1 | 1:1,0:0,3:0 |
Jihlava
nenalezen žádny zápas
Sokolov
nenalezen žádny zápas
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poruba | 52 | 22 | 9 | 4 | 4 | 65 | 178 | 113 | 115 | |
2. | Vsetín | 52 | 26 | 3 | 3 | 14 | 37 | 174 | 137 | 96 | |
3. | Prostějov | 52 | 20 | 6 | 2 | 16 | 21 | 151 | 130 | 92 | |
4. | Litoměřice | 52 | 19 | 4 | 6 | 13 | 3 | 163 | 160 | 83 | |
5. | Třebíč | 52 | 15 | 5 | 11 | 5 | -2 | 130 | 132 | 81 | |
6. | Zlín | 52 | 13 | 6 | 11 | 5 | -4 | 130 | 134 | 80 | |
7. | Přerov | 52 | 12 | 8 | 3 | 18 | -2 | 116 | 118 | 79 | |
8. | Jihlava | 52 | 11 | 7 | 4 | 19 | -12 | 139 | 151 | 72 | |
9. | Slavia Praha | 52 | 15 | 4 | 5 | 19 | -17 | 133 | 150 | 70 | |
10. | Pardubice B | 52 | 12 | 5 | 7 | 16 | -6 | 133 | 139 | 68 | |
11. | Sokolov | 52 | 13 | 5 | 4 | 21 | -13 | 128 | 141 | 68 | |
12. | Kolín | 52 | 9 | 7 | 5 | 19 | -16 | 120 | 136 | 67 | |
13. | Frýdek - Místek | 52 | 13 | 4 | 5 | 21 | -25 | 127 | 152 | 64 | |
14. | Znojmo | 52 | 14 | 2 | 5 | 24 | -29 | 135 | 164 | 57 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vsetín | 26 | 18 | 1 | 2 | 2 | 42 | 106 | 64 | 61 | |
2. | Poruba | 26 | 12 | 4 | 3 | 0 | 30 | 83 | 53 | 59 | |
3. | Zlín | 26 | 10 | 3 | 5 | 0 | 13 | 78 | 65 | 50 | |
4. | Prostějov | 26 | 13 | 2 | 0 | 9 | 21 | 82 | 61 | 49 | |
5. | Litoměřice | 26 | 13 | 1 | 1 | 9 | 4 | 77 | 73 | 45 | |
6. | Znojmo | 26 | 12 | 1 | 2 | 8 | 11 | 79 | 68 | 43 | |
7. | Přerov | 26 | 8 | 3 | 3 | 6 | 8 | 61 | 53 | 42 | |
8. | Třebíč | 26 | 6 | 3 | 8 | -2 | 0 | 62 | 62 | 41 | |
9. | Slavia Praha | 26 | 9 | 2 | 3 | 7 | -6 | 64 | 70 | 40 | |
10. | Frýdek - Místek | 26 | 10 | 1 | 3 | 8 | 2 | 73 | 71 | 38 | |
11. | Jihlava | 26 | 7 | 3 | 2 | 9 | -4 | 74 | 78 | 38 | |
12. | Kolín | 26 | 5 | 4 | 2 | 9 | 0 | 65 | 65 | 37 | |
13. | Pardubice B | 26 | 6 | 2 | 5 | 6 | -8 | 66 | 74 | 33 | |
14. | Sokolov | 26 | 6 | 2 | 4 | 8 | -4 | 63 | 67 | 32 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poruba | 26 | 10 | 5 | 1 | 4 | 35 | 95 | 60 | 56 | |
2. | Prostějov | 26 | 7 | 4 | 2 | 7 | 0 | 69 | 69 | 43 | |
3. | Třebíč | 26 | 9 | 2 | 3 | 7 | -2 | 68 | 70 | 40 | |
4. | Litoměřice | 26 | 6 | 3 | 5 | 4 | -1 | 86 | 87 | 38 | |
5. | Přerov | 26 | 4 | 5 | 0 | 12 | -10 | 55 | 65 | 37 | |
6. | Sokolov | 26 | 7 | 3 | 0 | 13 | -9 | 65 | 74 | 36 | |
7. | Pardubice B | 26 | 6 | 3 | 2 | 10 | 2 | 67 | 65 | 35 | |
8. | Vsetín | 26 | 8 | 2 | 1 | 12 | -5 | 68 | 73 | 35 | |
9. | Jihlava | 26 | 4 | 4 | 2 | 10 | -8 | 65 | 73 | 34 | |
10. | Zlín | 26 | 3 | 3 | 6 | 5 | -17 | 52 | 69 | 30 | |
11. | Kolín | 26 | 4 | 3 | 3 | 10 | -16 | 55 | 71 | 30 | |
12. | Slavia Praha | 26 | 6 | 2 | 2 | 12 | -11 | 69 | 80 | 30 | |
13. | Frýdek - Místek | 26 | 3 | 3 | 2 | 13 | -27 | 54 | 81 | 26 | |
14. | Znojmo | 26 | 2 | 1 | 3 | 16 | -40 | 56 | 96 | 14 |