Kladno VS Ústí n. Labem
Kladno |
Ústí n. Labem |
not win --3--0---0
not lost --3--0---0
Kladno (T1) VS Ústí n. Labem (T2)
Kladno
Ústí n. Labem
Zajímavé
Kladno
- Kladno vyhrál 54% zápasů (z celkového počtu 56 vyhrál 30 zápasů).
- Až 36 zápasů týmu Kladno skončilo nad hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 56 zápasů, to je až 64%.
Ústí n. Labem
- Tým Ústí n. Labem odehral až 39 zápasů které skončily nad hranicí 5.5 gólů. Je to až 65% z celkového počtu 60 zápasů.
H2H
- 67% vzájemných zápasů skončilo nad hranicí 5.5 bodů. To je 10 z 15 zápasů.
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Česko / 1. liga / 2015/2016 | ||||||
05.03.2016 | 17:00 | Ústí n. Labem | Kladno | 6:2 | 2:0,2:0,2:2 | |
04.03.2016 | 18:00 | Ústí n. Labem | Kladno | 3:2 | 0:0,2:2,1:0 | |
01.03.2016 | 18:00 | Kladno | Ústí n. Labem | 1:2pp | 0:0,0:0,1:1,0:1 | |
29.02.2016 | 18:00 | Kladno | Ústí n. Labem | 5:1 | 1:0,3:0,1:1 | |
03.02.2016 | 18:00 | Kladno | Ústí n. Labem | 2:3pp | 1:1,0:0,1:1,0:1 | |
22.12.2015 | 18:00 | Ústí n. Labem | Kladno | 6:5 | 0:2,2:2,4:1 | |
11.11.2015 | 18:00 | Kladno | Ústí n. Labem | 6:2 | 2:0,1:2,3:0 | |
28.09.2015 | 18:00 | Ústí n. Labem | Kladno | 3:6 | 2:1,0:3,1:2 | |
Česko / 1. liga / 2014/2015 | ||||||
10.01.2015 | 16:00 | Kladno | Ústí n. Labem | 6:1 | 4:1,0:0,2:0 | |
29.11.2014 | 16:00 | Kladno | Ústí n. Labem | 3:1 | 1:0,0:1,2:0 | |
22.10.2014 | 18:00 | Ústí n. Labem | Kladno | 3:2 | 2:1,1:0,0:1 | |
13.09.2014 | 17:00 | Ústí n. Labem | Kladno | 1:6 | 0:2,1:3,0:1 | |
Česko / Extraliga / 2007/2008 | ||||||
23.12.2007 | 17:30 | Kladno | Ústí n. Labem | 7:2 | 2:1,3:1,2:0 | |
04.11.2007 | 17:30 | Ústí n. Labem | Kladno | 5:4ppsn | 1:3,2:1,1:0,0:0,-:- | |
28.09.2007 | 17:30 | Kladno | Ústí n. Labem | 1:5 | 0:3,0:1,1:1 |
Kladno |
7 - 3 - 5 |
Ústí n. Labem |
Kladno
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
05.03.16 | 17:00 | Ústí n. Labem | Kladno | 6:2 | 2:0,2:0,2:2 | |
04.03.16 | 18:00 | Ústí n. Labem | Kladno | 3:2 | 0:0,2:2,1:0 | |
01.03.16 | 18:00 | Kladno | Ústí n. Labem | 1:2pp | 0:0,0:0,1:1,0:1 | |
29.02.16 | 18:00 | Kladno | Ústí n. Labem | 5:1 | 1:0,3:0,1:1 | |
17.02.16 | 18:00 | Kladno | Prostějov | 8:7 | 3:1,4:2,1:4 | |
13.02.16 | 17:00 | Benátky | Kladno | 3:2sn | 0:0,1:1,1:1,0:0,-:- | |
10.02.16 | 17:30 | České Budějovice | Kladno | 6:2 | 2:1,2:0,2:1 | |
08.02.16 | 18:00 | Kladno | Přerov | 3:4pp | 0:1,2:1,1:1,0:1 | |
06.02.16 | 17:00 | Šumperk | Kladno | 3:5 | 1:0,1:4,1:1 | |
03.02.16 | 18:00 | Kladno | Ústí n. Labem | 2:3pp | 1:1,0:0,1:1,0:1 | |
30.01.16 | 17:00 | Litoměřice | Kladno | 3:1 | 1:0,2:1,0:0 | |
27.01.16 | 18:00 | Kladno | Havířov | 5:2 | 4:0,1:1,0:1 | |
25.01.16 | 17:30 | Jihlava | Kladno | 2:4 | 1:1,1:3,0:0 | |
23.01.16 | 16:00 | Kladno | Most | 3:2 | 1:0,1:0,1:2 | |
20.01.16 | 17:30 | Třebíč | Kladno | 3:2 | 1:0,2:2,0:0 | |
16.01.16 | 16:00 | Kladno | Kadaň | 6:1 | 2:1,1:0,3:0 | |
13.01.16 | 18:00 | Slavia Praha | Kladno | 4:2 | 2:0,0:1,2:1 | |
09.01.16 | 17:00 | Prostějov | Kladno | 3:4pp | 2:1,0:1,1:1,0:1 | |
06.01.16 | 18:00 | Kladno | Benátky | 2:1 | 0:0,2:1,0:0 | |
04.01.16 | 18:00 | Kladno | České Budějovice | 3:0 | 1:0,2:0,0:0 | |
30.12.15 | 18:00 | Přerov | Kladno | 4:5 | 1:1,1:1,2:3 | |
28.12.15 | 18:00 | Kladno | Šumperk | 6:2 | 1:0,2:1,3:1 | |
22.12.15 | 18:00 | Ústí n. Labem | Kladno | 6:5 | 0:2,2:2,4:1 | |
12.12.15 | 16:00 | Kladno | Litoměřice | 4:7 | 2:4,2:2,0:1 | |
09.12.15 | 18:00 | Havířov | Kladno | 5:6 | 2:0,2:2,1:4 | |
07.12.15 | 18:00 | Kladno | Jihlava | 5:2 | 1:1,2:1,2:0 | |
05.12.15 | 17:30 | Most | Kladno | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
02.12.15 | 18:00 | Kladno | Třebíč | 4:3 | 0:1,2:1,2:1 | |
30.11.15 | 18:00 | Kadaň | Kladno | 3:5 | 2:2,1:1,0:2 | |
28.11.15 | 16:00 | Kladno | Slavia Praha | 3:5 | 1:2,1:0,1:3 | |
25.11.15 | 18:00 | Kladno | Prostějov | 5:2 | 3:0,2:0,0:2 | |
21.11.15 | 17:00 | Benátky | Kladno | 3:6 | 0:1,1:1,2:4 | |
18.11.15 | 17:30 | České Budějovice | Kladno | 9:7 | 2:2,2:1,5:4 | |
16.11.15 | 18:00 | Kladno | Přerov | 5:3 | 1:0,3:1,1:2 | |
14.11.15 | 17:00 | Šumperk | Kladno | 1:6 | 0:1,1:2,0:3 | |
11.11.15 | 18:00 | Kladno | Ústí n. Labem | 6:2 | 2:0,1:2,3:0 | |
09.11.15 | 18:00 | Litoměřice | Kladno | 2:1sn | 0:1,1:0,0:0,0:0,-:- | |
31.10.15 | 16:00 | Kladno | Havířov | 5:2 | 0:0,4:0,1:2 | |
28.10.15 | 17:30 | Jihlava | Kladno | 4:2 | 2:1,0:1,2:0 | |
24.10.15 | 16:00 | Kladno | Most | 5:3 | 1:2,1:1,3:0 | |
21.10.15 | 17:30 | Třebíč | Kladno | 0:3 | 0:2,0:0,0:1 | |
17.10.15 | 16:00 | Kladno | Kadaň | 3:5 | 1:0,0:3,2:2 | |
14.10.15 | 18:00 | Slavia Praha | Kladno | 2:3sn | 0:1,2:1,0:0,0:0,-:- | |
12.10.15 | 18:00 | Prostějov | Kladno | 1:4 | 0:1,0:0,1:3 | |
10.10.15 | 16:00 | Kladno | Benátky | 7:2 | 2:2,1:0,4:0 | |
07.10.15 | 18:00 | Kladno | České Budějovice | 3:4pp | 3:2,0:0,0:1,0:1 | |
03.10.15 | 17:00 | Přerov | Kladno | 1:2sn | 0:1,1:0,0:0,0:0,-:- | |
30.09.15 | 18:00 | Kladno | Šumperk | 3:0 | 2:0,0:0,1:0 | |
28.09.15 | 18:00 | Ústí n. Labem | Kladno | 3:6 | 2:1,0:3,1:2 | |
26.09.15 | 16:00 | Kladno | Litoměřice | 4:3sn | 2:2,1:0,0:1,0:0,-:- | |
23.09.15 | 18:00 | Havířov | Kladno | 2:1sn | 1:0,0:0,0:1,0:0,-:- | |
19.09.15 | 16:00 | Kladno | Jihlava | 3:1 | 1:0,0:1,2:0 | |
16.09.15 | 17:30 | Most | Kladno | 4:5 | 1:1,1:4,2:0 | |
14.09.15 | 18:00 | Kladno | Třebíč | 1:2sn | 1:0,0:1,0:0,0:0,-:- | |
12.09.15 | 17:00 | Kadaň | Kladno | 4:2 | 1:2,1:0,2:0 | |
09.09.15 | 18:00 | Kladno | Slavia Praha | 3:2sn | 0:1,2:1,0:0,0:0,-:- |
Ústí n. Labem
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
05.03.16 | 17:00 | Ústí n. Labem | Kladno | 6:2 | 2:0,2:0,2:2 | |
04.03.16 | 18:00 | Ústí n. Labem | Kladno | 3:2 | 0:0,2:2,1:0 | |
01.03.16 | 18:00 | Kladno | Ústí n. Labem | 1:2pp | 0:0,0:0,1:1,0:1 | |
29.02.16 | 18:00 | Kladno | Ústí n. Labem | 5:1 | 1:0,3:0,1:1 | |
24.02.16 | 18:00 | Kadaň | Ústí n. Labem | 3:4 | 2:1,1:2,0:1 | |
23.02.16 | 18:00 | Kadaň | Ústí n. Labem | 1:2 | 1:0,0:1,0:1 | |
20.02.16 | 17:00 | Ústí n. Labem | Kadaň | 3:4pp | 0:2,1:0,2:1,0:1 | |
19.02.16 | 18:00 | Ústí n. Labem | Kadaň | 5:1 | 3:0,2:1,0:0 | |
17.02.16 | 18:00 | Ústí n. Labem | Třebíč | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
13.02.16 | 17:00 | Kadaň | Ústí n. Labem | 4:6 | 2:2,1:1,1:3 | |
10.02.16 | 18:00 | Ústí n. Labem | Slavia Praha | 3:4sn | 2:1,1:0,0:2,0:0,-:- | |
08.02.16 | 18:00 | Prostějov | Ústí n. Labem | 5:4pp | 1:2,1:0,2:2,1:0 | |
06.02.16 | 17:00 | Ústí n. Labem | Benátky | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
03.02.16 | 18:00 | Kladno | Ústí n. Labem | 2:3pp | 1:1,0:0,1:1,0:1 | |
30.01.16 | 17:00 | Ústí n. Labem | Přerov | 2:3 | 1:0,0:3,1:0 | |
27.01.16 | 18:00 | Šumperk | Ústí n. Labem | 3:4sn | 1:0,2:1,0:2,0:0,-:- | |
25.01.16 | 17:30 | České Budějovice | Ústí n. Labem | 8:3 | 2:0,3:2,3:1 | |
23.01.16 | 17:00 | Ústí n. Labem | Litoměřice | 3:1 | 0:0,1:0,2:1 | |
20.01.16 | 18:00 | Havířov | Ústí n. Labem | 4:3 | 0:0,3:1,1:2 | |
16.01.16 | 17:00 | Ústí n. Labem | Jihlava | 3:4 | 0:0,1:2,2:2 | |
13.01.16 | 17:30 | Most | Ústí n. Labem | 3:2sn | 0:0,1:2,1:0,0:0,-:- | |
09.01.16 | 17:30 | Třebíč | Ústí n. Labem | 3:1 | 0:0,2:1,1:0 | |
06.01.16 | 18:00 | Ústí n. Labem | Kadaň | 2:0 | 1:0,1:0,0:0 | |
04.01.16 | 18:00 | Slavia Praha | Ústí n. Labem | 2:4 | 0:1,1:1,1:2 | |
22.12.15 | 18:00 | Ústí n. Labem | Kladno | 6:5 | 0:2,2:2,4:1 | |
19.12.15 | 17:00 | Benátky | Ústí n. Labem | 4:6 | 1:1,2:3,1:2 | |
15.12.15 | 18:00 | Ústí n. Labem | Prostějov | 3:4 | 0:1,2:2,1:1 | |
12.12.15 | 17:00 | Přerov | Ústí n. Labem | 4:2 | 1:0,3:2,0:0 | |
09.12.15 | 18:00 | Ústí n. Labem | Šumperk | 3:4 | 1:0,2:4,0:0 | |
07.12.15 | 18:00 | Ústí n. Labem | České Budějovice | 1:4 | 1:2,0:1,0:1 | |
05.12.15 | 17:00 | Litoměřice | Ústí n. Labem | 2:6 | 1:1,0:0,1:5 | |
02.12.15 | 18:00 | Ústí n. Labem | Havířov | 5:6 | 0:2,3:2,2:2 | |
30.11.15 | 17:30 | Jihlava | Ústí n. Labem | 4:1 | 0:0,1:1,3:0 | |
28.11.15 | 17:00 | Ústí n. Labem | Most | 5:1 | 1:1,2:0,2:0 | |
25.11.15 | 18:00 | Ústí n. Labem | Třebíč | 5:0 | 2:0,3:0,0:0 | |
21.11.15 | 17:00 | Kadaň | Ústí n. Labem | 4:2 | 2:0,2:1,0:1 | |
18.11.15 | 18:00 | Ústí n. Labem | Slavia Praha | 1:2 | 1:0,0:2,0:0 | |
16.11.15 | 18:00 | Prostějov | Ústí n. Labem | 3:4sn | 0:1,2:1,1:1,0:0,-:- | |
14.11.15 | 17:00 | Ústí n. Labem | Benátky | 6:3 | 2:1,1:0,3:2 | |
11.11.15 | 18:00 | Kladno | Ústí n. Labem | 6:2 | 2:0,1:2,3:0 | |
09.11.15 | 18:00 | Ústí n. Labem | Přerov | 3:1 | 1:1,0:0,2:0 | |
29.10.15 | 18:00 | Ústí n. Labem | Šumperk | 4:2 | 0:0,1:1,3:1 | |
28.10.15 | 17:30 | České Budějovice | Ústí n. Labem | 6:2 | 0:0,4:0,2:2 | |
24.10.15 | 17:00 | Ústí n. Labem | Litoměřice | 5:3 | 1:2,1:0,3:1 | |
21.10.15 | 18:00 | Havířov | Ústí n. Labem | 6:4 | 2:2,1:1,3:1 | |
17.10.15 | 17:00 | Ústí n. Labem | Jihlava | 3:4 | 0:2,0:2,3:0 | |
14.10.15 | 17:30 | Most | Ústí n. Labem | 5:2 | 1:1,1:0,3:1 | |
12.10.15 | 17:30 | Třebíč | Ústí n. Labem | 3:5 | 2:3,0:0,1:2 | |
10.10.15 | 17:00 | Ústí n. Labem | Kadaň | 6:3 | 2:2,1:1,3:0 | |
07.10.15 | 18:00 | Slavia Praha | Ústí n. Labem | 7:1 | 5:0,1:1,1:0 | |
03.10.15 | 17:00 | Ústí n. Labem | Prostějov | 2:3sn | 0:0,2:0,0:2,0:0,-:- | |
30.09.15 | 17:30 | Benátky | Ústí n. Labem | 2:6 | 1:2,1:1,0:3 | |
28.09.15 | 18:00 | Ústí n. Labem | Kladno | 3:6 | 2:1,0:3,1:2 | |
25.09.15 | 18:00 | Přerov | Ústí n. Labem | 6:4 | 0:2,5:1,1:1 | |
24.09.15 | 17:30 | Šumperk | Ústí n. Labem | 2:3 | 0:2,2:0,0:1 | |
19.09.15 | 17:00 | Ústí n. Labem | České Budějovice | 2:3pp | 1:1,0:1,1:0,0:1 | |
16.09.15 | 18:00 | Litoměřice | Ústí n. Labem | 5:4sn | 0:2,1:0,3:2,0:0,-:- | |
14.09.15 | 18:00 | Ústí n. Labem | Havířov | 7:4 | 1:1,5:0,1:3 | |
12.09.15 | 17:30 | Jihlava | Ústí n. Labem | 4:1 | 1:0,2:0,1:1 | |
09.09.15 | 18:00 | Ústí n. Labem | Most | 3:1 | 0:0,1:1,2:0 |
Kladno
nenalezen žádny zápas
Ústí n. Labem
nenalezen žádny zápas
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poruba | 52 | 22 | 9 | 4 | 4 | 65 | 178 | 113 | 115 | |
2. | Vsetín | 52 | 26 | 3 | 3 | 14 | 37 | 174 | 137 | 96 | |
3. | Prostějov | 52 | 20 | 6 | 2 | 16 | 21 | 151 | 130 | 92 | |
4. | Litoměřice | 52 | 19 | 4 | 6 | 13 | 3 | 163 | 160 | 83 | |
5. | Třebíč | 52 | 15 | 5 | 11 | 5 | -2 | 130 | 132 | 81 | |
6. | Zlín | 52 | 13 | 6 | 11 | 5 | -4 | 130 | 134 | 80 | |
7. | Přerov | 52 | 12 | 8 | 3 | 18 | -2 | 116 | 118 | 79 | |
8. | Jihlava | 52 | 11 | 7 | 4 | 19 | -12 | 139 | 151 | 72 | |
9. | Slavia Praha | 52 | 15 | 4 | 5 | 19 | -17 | 133 | 150 | 70 | |
10. | Pardubice B | 52 | 12 | 5 | 7 | 16 | -6 | 133 | 139 | 68 | |
11. | Sokolov | 52 | 13 | 5 | 4 | 21 | -13 | 128 | 141 | 68 | |
12. | Kolín | 52 | 9 | 7 | 5 | 19 | -16 | 120 | 136 | 67 | |
13. | Frýdek - Místek | 52 | 13 | 4 | 5 | 21 | -25 | 127 | 152 | 64 | |
14. | Znojmo | 52 | 14 | 2 | 5 | 24 | -29 | 135 | 164 | 57 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vsetín | 26 | 18 | 1 | 2 | 2 | 42 | 106 | 64 | 61 | |
2. | Poruba | 26 | 12 | 4 | 3 | 0 | 30 | 83 | 53 | 59 | |
3. | Zlín | 26 | 10 | 3 | 5 | 0 | 13 | 78 | 65 | 50 | |
4. | Prostějov | 26 | 13 | 2 | 0 | 9 | 21 | 82 | 61 | 49 | |
5. | Litoměřice | 26 | 13 | 1 | 1 | 9 | 4 | 77 | 73 | 45 | |
6. | Znojmo | 26 | 12 | 1 | 2 | 8 | 11 | 79 | 68 | 43 | |
7. | Přerov | 26 | 8 | 3 | 3 | 6 | 8 | 61 | 53 | 42 | |
8. | Třebíč | 26 | 6 | 3 | 8 | -2 | 0 | 62 | 62 | 41 | |
9. | Slavia Praha | 26 | 9 | 2 | 3 | 7 | -6 | 64 | 70 | 40 | |
10. | Frýdek - Místek | 26 | 10 | 1 | 3 | 8 | 2 | 73 | 71 | 38 | |
11. | Jihlava | 26 | 7 | 3 | 2 | 9 | -4 | 74 | 78 | 38 | |
12. | Kolín | 26 | 5 | 4 | 2 | 9 | 0 | 65 | 65 | 37 | |
13. | Pardubice B | 26 | 6 | 2 | 5 | 6 | -8 | 66 | 74 | 33 | |
14. | Sokolov | 26 | 6 | 2 | 4 | 8 | -4 | 63 | 67 | 32 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poruba | 26 | 10 | 5 | 1 | 4 | 35 | 95 | 60 | 56 | |
2. | Prostějov | 26 | 7 | 4 | 2 | 7 | 0 | 69 | 69 | 43 | |
3. | Třebíč | 26 | 9 | 2 | 3 | 7 | -2 | 68 | 70 | 40 | |
4. | Litoměřice | 26 | 6 | 3 | 5 | 4 | -1 | 86 | 87 | 38 | |
5. | Přerov | 26 | 4 | 5 | 0 | 12 | -10 | 55 | 65 | 37 | |
6. | Sokolov | 26 | 7 | 3 | 0 | 13 | -9 | 65 | 74 | 36 | |
7. | Pardubice B | 26 | 6 | 3 | 2 | 10 | 2 | 67 | 65 | 35 | |
8. | Vsetín | 26 | 8 | 2 | 1 | 12 | -5 | 68 | 73 | 35 | |
9. | Jihlava | 26 | 4 | 4 | 2 | 10 | -8 | 65 | 73 | 34 | |
10. | Zlín | 26 | 3 | 3 | 6 | 5 | -17 | 52 | 69 | 30 | |
11. | Kolín | 26 | 4 | 3 | 3 | 10 | -16 | 55 | 71 | 30 | |
12. | Slavia Praha | 26 | 6 | 2 | 2 | 12 | -11 | 69 | 80 | 30 | |
13. | Frýdek - Místek | 26 | 3 | 3 | 2 | 13 | -27 | 54 | 81 | 26 | |
14. | Znojmo | 26 | 2 | 1 | 3 | 16 | -40 | 56 | 96 | 14 |