Žlobin VS Gomel
Žlobin |
Gomel |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Žlobin (T1) VS Gomel (T2)
Žlobin
Gomel
Zajímavé
Žlobin
- 100% (4 z 4) výher týmu Žlobin.
- Žlobin táhne aktuálně sérii 4 výher v řade.
- Žlobin už 4 zápasů v řade neprohrál.
- Žlobin už 4 zápasů v řade neremizoval.
Gomel
- 50% zápasů týmu Gomel skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledem skončilo až 2 z celkového počtu 4 zápasů.
- 3 z celkového počtu 4 zápasů týmu Gomel skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 75%.
- Gomel už 4 zápasů v řade neprohrál.
H2H
- Až 25% vzájemných zápasov (8 z 32) skončilo remízou.
- Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 19 ze 32 vzájemných zápasů, což je 59%.
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Bìlorusko / Ekstralegue / 2020/2021 | ||||||
04.02.2021 | 16:45 | Žlobin | Gomel | 4:2 | 1:1,2:0,1:1 | |
16.01.2021 | 11:00 | Žlobin | Gomel | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
09.01.2021 | 15:00 | Gomel | Žlobin | 5:6 | 2:1,2:2,1:3 | |
14.11.2020 | 11:00 | Žlobin | Gomel | 0:1 | -:-,-:-,-:- | |
20.10.2020 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 5:4 | 2:0,1:3,2:1 | |
29.09.2020 | 18:00 | Žlobin | Gomel | 5:4pp | 3:1,1:2,0:1,1:0 | |
07.09.2020 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 1:4 | 0:0,0:3,1:1 | |
18.08.2020 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 5:4 | 1:0,1:2,3:2 | |
Bìlorusko / Ekstralegue / 2019/2020 | ||||||
24.02.2020 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 1:2pp | 0:1,0:0,1:0,0:1 | |
01.02.2020 | 16:00 | Žlobin | Gomel | 4:3ppsn | 0:0,1:1,2:2,0:0,2:1 | |
21.01.2020 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 4:3 | 2:0,0:2,2:1 | |
04.01.2020 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 4:5 | 1:2,1:2,2:1 | |
17.12.2019 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 1:2ppsn | 1:0,0:0,0:1,0:0,1:2 | |
05.12.2019 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 2:5 | 0:1,1:4,1:0 | |
02.11.2019 | 15:00 | Gomel | Žlobin | 3:4 | 1:2,2:1,0:1 | |
26.10.2019 | 16:00 | Žlobin | Gomel | 2:3pp | 1:0,0:0,1:2,0:1 | |
22.09.2019 | 16:00 | Žlobin | Gomel | 1:3 | 0:0,0:2,1:1 | |
08.09.2019 | 16:00 | Gomel | Žlobin | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
Bìlorusko / Ekstralegue / 2018/2019 | ||||||
09.02.2019 | 11:00 | Gomel | Žlobin | 2:1pp | 0:0,1:1,0:0,1:0 | |
22.01.2019 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 3:2 | 2:0,0:2,1:0 | |
22.12.2018 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 3:0 | 0:0,2:0,1:0 | |
15.12.2018 | 11:00 | Žlobin | Gomel | 1:2 | 1:2,0:0,0:0 | |
30.10.2018 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 1:0ppsn | 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1 | |
20.10.2018 | 12:00 | Gomel | Žlobin | 1:2pp | 0:0,0:0,1:1,0:1 | |
22.09.2018 | 12:00 | Žlobin | Gomel | 1:3 | 0:1,0:1,1:1 | |
11.09.2018 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 2:1 | 0:0,1:1,1:0 | |
10.08.2018 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 5:3 | 2:1,2:0,1:2 | |
Bìlorusko / Ekstralegue / 2017/2018 | ||||||
24.02.2018 | 15:00 | Gomel | Žlobin | 2:0 | 0:0,0:0,2:0 | |
20.01.2018 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 2:4 | 0:2,2:1,0:1 | |
28.12.2017 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 3:0 | 0:0,3:0,0:0 | |
14.10.2017 | 12:00 | Žlobin | Gomel | 4:2 | 0:0,2:1,2:1 | |
12.10.2017 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 |
Žlobin |
10 - 8 - 14 |
Gomel |
Žlobin
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
07.08.21 | 16:00 | Žlobin | Khimvolokno Mogilev | 5:2 | 1:1,2:0,2:1 | |
03.08.21 | 18:00 | Novopolock | Žlobin | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
01.08.21 | 16:00 | Lokomotiv Orsha | Žlobin | 2:5 | 0:2,1:1,1:2 | |
30.07.21 | 18:00 | Vitebsk | Žlobin | 1:3 | 0:1,1:0,0:2 |
Gomel
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
05.08.21 | 18:00 | Gomel | Khimvolokno Mogilev | 2:1sn | 0:0,0:1,1:0,0:0,2:1 | |
03.08.21 | 18:00 | Gomel | Vitebsk | 5:3 | 3:0,1:1,1:2 | |
30.07.21 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Gomel | 2:1pp | 0:1,1:0,0:0,1:0 | |
28.07.21 | 18:00 | Novopolock | Gomel | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 |
Žlobin
nenalezen žádny zápas
Gomel
nenalezen žádny zápas
Group A
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
2. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
3. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
4. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
5. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 |
Group B
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
4. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
5. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
3. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
4. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
5. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
7. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
8. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
9. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
10. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
Group A
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
3. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 |
Group B
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
2. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
4. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
5. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
3. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
7. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
8. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
9. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
10. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
Group A
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
4. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
5. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 |
Group B
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
4. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
5. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
4. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
5. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
6. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
7. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 | |
8. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
9. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
10. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 | |
12. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 |