Žlobin VS Něman Grodno


Žlobin

Něman Grodno

Žlobin (T1) VS Něman Grodno (T2)

Žlobin

Něman Grodno

Zajímavé

Žlobin

  • Počet remíz týmu Žlobin je až 3 z celkového počtu 7 zápasů, což je až 43%.
  • Až 5 zápasů týmu Žlobin skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 7 zápasů, to je až 71%.
  • Žlobin táhne aktuálně sérii 5 zápasů v řade, ve kterých celkové skóre bylo pod hranicí 5.5 gólů.

Něman Grodno

  • 5 z celkového počtu 7 zápasů týmu Něman Grodno skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 71%.

H2H

  • Hostující tým vyhral 67% vzájemných zápasů, což je 22 výher ze 33 zápasů.
  • Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 20 ze 33 vzájemných zápasů, což je 61%.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Bìlorusko / Ekstralegue / 2021/2022
15.09.2021 18:00 Žlobin Něman Grodno under 1:2 1:0,0:0,0:2
Bìlorusko / Ekstralegue / 2020/2021
22.02.2021 17:00 Žlobin Něman Grodno under 3:1 1:0,2:0,0:1
14.01.2021 17:00 Něman Grodno Žlobin over 2:4 1:1,0:2,1:1
12.12.2020 15:00 Žlobin Něman Grodno under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
12.11.2020 17:00 Žlobin Něman Grodno under 0:1 -:-,-:-,-:-
04.10.2020 12:00 Něman Grodno Žlobin under 0:4 0:1,0:1,0:2
03.10.2020 16:00 Něman Grodno Žlobin under 0:5 0:3,0:0,0:2
26.09.2020 16:00 Žlobin Něman Grodno over 3:4 1:0,1:3,1:1
Bìlorusko / Ekstralegue / 2019/2020
18.02.2020 17:00 Žlobin Něman Grodno under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
15.02.2020 13:30 Něman Grodno Žlobin over 5:1 0:0,2:0,3:1
16.01.2020 17:00 Žlobin Něman Grodno over 3:5 0:1,1:1,2:3
30.12.2019 17:00 Něman Grodno Žlobin under 3:0 0:0,3:0,0:0
24.12.2019 17:00 Žlobin Něman Grodno under 1:0 0:0,0:0,1:0
30.11.2019 15:00 Něman Grodno Žlobin over 5:1 1:0,2:0,2:1
31.10.2019 17:00 Žlobin Něman Grodno under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
24.10.2019 17:00 Něman Grodno Žlobin over 6:1 0:0,4:1,2:0
19.09.2019 17:00 Něman Grodno Žlobin under 4:0 1:0,2:0,1:0
13.09.2019 18:00 Žlobin Něman Grodno under 0:4 0:1,0:3,0:0
Bìlorusko / Ekstralegue / 2018/2019
28.02.2019 17:00 Něman Grodno Žlobin under 3:1 1:1,2:0,0:0
23.02.2019 11:00 Žlobin Něman Grodno under 0:1 0:0,0:0,0:1
08.01.2019 17:00 Něman Grodno Žlobin under 4:1 3:1,1:0,0:0
29.12.2018 11:00 Žlobin Něman Grodno under 3:2 1:0,2:2,0:0
13.11.2018 17:00 Něman Grodno Žlobin under 1:2 1:1,0:0,0:1
04.11.2018 11:00 Žlobin Něman Grodno over 2:7 1:2,1:3,0:2
29.09.2018 12:00 Něman Grodno Žlobin under 2:1 1:0,1:1,0:0
20.09.2018 18:00 Žlobin Něman Grodno over 2:5 0:2,1:2,1:1
17.08.2018 18:00 Něman Grodno Žlobin over 4:3 0:1,1:0,3:2
Bìlorusko / Ekstralegue / 2017/2018
19.02.2018 17:00 Žlobin Něman Grodno over 3:4pp 0:0,2:1,1:2,0:1
23.01.2018 17:00 Něman Grodno Žlobin under 4:1 0:0,2:0,2:1
15.01.2018 17:00 Žlobin Něman Grodno over 3:4 1:0,1:1,1:3
07.12.2017 17:00 Něman Grodno Žlobin under 3:1 2:0,0:0,1:1
30.11.2017 17:00 Žlobin Něman Grodno over 1:5 0:1,0:4,1:0
14.09.2017 18:00 Něman Grodno Žlobin over 5:2 2:0,0:2,3:0

Žlobin

7 - 4 - 22

Něman Grodno

Žlobin


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
17.09.21 18:00 Žlobin Lida under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
15.09.21 18:00 Žlobin Něman Grodno under 1:2 1:0,0:0,0:2
10.09.21 18:00 Žlobin Novopolock under 1:0 0:0,0:0,1:0
08.09.21 17:45 Žlobin Novopolock under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
04.09.21 12:45 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 3:0 1:0,1:0,1:0
02.09.21 18:00 Junost Minsk Žlobin over 3:4pp 1:1,1:0,1:2,0:1
31.08.21 17:45 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 3:4 0:1,2:2,1:1

Něman Grodno


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
17.09.21 18:00 Gomel Něman Grodno under 3:2 0:2,2:0,1:0
15.09.21 18:00 Žlobin Něman Grodno under 1:2 1:0,0:0,0:2
11.09.21 13:00 Něman Grodno Junost Minsk over 3:4 0:2,2:1,1:1
09.09.21 18:00 Něman Grodno Junost Minsk under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:3
05.09.21 13:30 Lokomotiv Orsha Něman Grodno over 3:5 0:2,2:0,1:3
03.09.21 18:00 Novopolock Něman Grodno under 3:0 1:0,1:0,1:0
01.09.21 18:00 Vitebsk Něman Grodno under 1:4 0:1,0:2,1:1

Žlobin


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
19.09.2021 12:45 Žlobin Brest H2H
23.09.2021 17:45 Vitebsk Žlobin H2H
25.09.2021 13:00 Vitebsk Žlobin H2H
29.09.2021 18:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk H2H
01.10.2021 18:00 Žlobin Junost Minsk H2H
03.10.2021 13:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna H2H
07.10.2021 18:00 Žlobin Lokomotiv Orsha H2H
09.10.2021 13:00 Žlobin Lokomotiv Orsha H2H
13.10.2021 18:00 Něman Grodno Žlobin H2H
15.10.2021 18:00 Lida Žlobin H2H
17.10.2021 16:00 Brest Žlobin H2H
20.10.2021 18:00 Žlobin Vitebsk H2H
22.10.2021 18:00 Žlobin Vitebsk H2H
24.10.2021 16:00 Žlobin Gomel H2H
27.10.2021 18:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin H2H
29.10.2021 18:00 Junost Minsk Žlobin H2H
31.10.2021 15:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin H2H
04.11.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin H2H
06.11.2021 15:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin H2H
15.11.2021 17:00 Gomel Žlobin H2H
23.11.2021 17:00 Žlobin Něman Grodno H2H
25.11.2021 17:00 Žlobin Lida H2H
27.11.2021 15:00 Žlobin Brest H2H
02.12.2021 17:00 Novopolock Žlobin H2H
04.12.2021 15:00 Novopolock Žlobin H2H
07.12.2021 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk H2H
09.12.2021 17:00 Žlobin Junost Minsk H2H
11.12.2021 15:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna H2H
21.12.2021 17:00 Něman Grodno Žlobin H2H
23.12.2021 17:00 Lida Žlobin H2H
25.12.2021 12:00 Brest Žlobin H2H
29.12.2021 17:00 Lokomotiv Orsha Žlobin H2H
03.01.2022 17:00 Gomel Žlobin H2H
05.01.2022 17:00 Lokomotiv Orsha Žlobin H2H
12.01.2022 17:00 Žlobin Gomel H2H
14.01.2022 17:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev H2H
16.01.2022 15:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev H2H

Něman Grodno


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
19.09.2021 16:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno H2H
22.09.2021 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno H2H
24.09.2021 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno H2H
28.09.2021 18:00 Něman Grodno Vitebsk H2H
30.09.2021 18:00 Něman Grodno Novopolock H2H
02.10.2021 13:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha H2H
06.10.2021 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno H2H
08.10.2021 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno H2H
13.10.2021 18:00 Něman Grodno Žlobin H2H
15.10.2021 18:00 Něman Grodno Gomel H2H
17.10.2021 13:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev H2H
21.10.2021 18:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk H2H
23.10.2021 16:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk H2H
26.10.2021 18:00 Vitebsk Něman Grodno H2H
28.10.2021 18:00 Novopolock Něman Grodno H2H
30.10.2021 16:00 Lokomotiv Orsha Něman Grodno H2H
03.11.2021 17:00 Něman Grodno Brest H2H
05.11.2021 17:00 Něman Grodno Brest H2H
18.11.2021 17:00 Něman Grodno Lida H2H
20.11.2021 15:00 Něman Grodno Lida H2H
23.11.2021 17:00 Žlobin Něman Grodno H2H
25.11.2021 17:00 Gomel Něman Grodno H2H
27.11.2021 15:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno H2H
01.12.2021 17:00 Junost Minsk Něman Grodno H2H
03.12.2021 17:00 Junost Minsk Něman Grodno H2H
08.12.2021 17:00 Něman Grodno Vitebsk H2H
10.12.2021 17:00 Něman Grodno Novopolock H2H
12.12.2021 15:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha H2H
21.12.2021 17:00 Něman Grodno Žlobin H2H
23.12.2021 17:00 Něman Grodno Gomel H2H
25.12.2021 15:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev H2H
30.12.2021 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna H2H
04.01.2022 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna H2H
06.01.2022 17:00 Lida Něman Grodno H2H
08.01.2022 15:00 Lida Něman Grodno H2H
13.01.2022 17:00 Brest Něman Grodno H2H
15.01.2022 12:00 Brest Něman Grodno H2H
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 7 3 1 1 0 7 16 9 15
2. Junost Minsk 7 1 2 2 -2 4 19 15 15
3. Novopolock 7 4 0 1 1 8 14 6 13
4. Lida 7 0 2 2 -1 2 17 15 12
5. Dinamo Maladzyechna 7 4 0 0 3 3 16 13 12
6. Žlobin 7 -1 3 0 2 1 14 13 12
7. Gomel 7 3 0 2 0 0 16 16 11
8. Něman Grodno 7 3 0 1 2 0 17 17 10
9. Khimvolokno Mogilev 7 2 0 1 3 -6 10 16 7
10. Lokomotiv Orsha 7 0 1 2 1 -5 13 18 7
11. Vitebsk 7 -1 2 0 4 -5 12 17 7
12. Brest 7 0 1 0 5 -9 11 20 5
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo Maladzyechna 5 4 0 0 1 7 12 5 12
2. Shakhtar Soligorsk 5 2 1 0 1 6 12 6 11
3. Gomel 4 3 0 1 -1 6 14 8 10
4. Junost Minsk 5 1 1 2 -2 2 13 11 10
5. Novopolock 3 3 0 0 0 7 8 1 9
6. Žlobin 4 -1 2 0 1 2 6 4 7
7. Khimvolokno Mogilev 4 2 0 1 0 -1 7 8 7
8. Lida 2 2 0 0 0 4 8 4 6
9. Vitebsk 3 0 1 0 1 -1 7 8 5
10. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 0 8 8 4
11. Brest 2 -1 1 0 1 -1 3 4 2
12. Něman Grodno 2 0 0 1 0 -2 4 6 1
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 5 3 0 0 2 2 13 11 9
2. Lida 5 -2 2 2 -1 -2 9 11 6
3. Junost Minsk 2 0 1 0 0 2 6 4 5
4. Žlobin 3 0 1 0 1 -1 8 9 5
5. Shakhtar Soligorsk 2 1 0 1 -1 1 4 3 4
6. Novopolock 4 1 0 1 1 1 6 5 4
7. Lokomotiv Orsha 4 -1 1 1 1 -5 5 10 3
8. Brest 5 1 0 0 4 -8 8 16 3
9. Vitebsk 4 -1 1 0 3 -4 5 9 2
10. Gomel 3 0 0 1 1 -6 2 8 1
11. Dinamo Maladzyechna 2 0 0 0 2 -4 4 8 0
12. Khimvolokno Mogilev 3 0 0 0 3 -5 3 8 0