Shinik Bobruisk VS Baranavichy
Shinik Bobruisk |
Baranavichy |
not win --3--0---0
not lost --3--0---0
Shinik Bobruisk (T1) VS Baranavichy (T2)
Shinik Bobruisk
Baranavichy
Zajímavé
Shinik Bobruisk
- Z celkového počtu 40 prohrál tým Shinik Bobruisk až 53% svých zápasů. 21 prohraných zápasů.
- Až 23 zápasů týmu Shinik Bobruisk skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 40 zápasů, to je až 58%.
Baranavichy
- Baranavichy už 6 zápasů v řade neprohrál.
H2H
- Hostující tým vyhral 60% vzájemných zápasů, což je 9 výher ze 15 zápasů.
- 67% vzájemných zápasů skončilo nad hranicí 5.5 bodů. To je 10 z 15 zápasů.
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Bìlorusko / Ekstralegue / 2019/2020 | ||||||
19.12.2019 | 17:00 | Baranavichy | Shinik Bobruisk | 2:1 | 0:0,2:1,0:0 | |
18.12.2019 | 17:00 | Baranavichy | Shinik Bobruisk | 5:4ppsn | 0:0,3:3,1:1,0:0,1:0 | |
23.11.2019 | 11:00 | Shinik Bobruisk | Baranavichy | 3:4 | 1:2,2:1,0:1 | |
14.10.2019 | 18:00 | Baranavichy | Shinik Bobruisk | 6:4 | 5:1,1:3,0:0 | |
06.10.2019 | 12:00 | Shinik Bobruisk | Baranavichy | 3:4 | 3:2,0:0,0:2 | |
29.08.2019 | 18:00 | Baranavichy | Shinik Bobruisk | 5:6ppsn | 4:0,1:3,0:2,0:0,-:- | |
03.08.2019 | 12:00 | Shinik Bobruisk | Baranavichy | 4:1 | 1:0,2:1,1:0 | |
Bìlorusko / Ekstralegue / 2018/2019 | ||||||
23.04.2019 | 18:00 | Baranavichy | Shinik Bobruisk | 3:7 | 1:3,2:1,0:3 | |
29.03.2019 | 17:00 | Shinik Bobruisk | Baranavichy | 1:3 | 1:0,0:2,0:1 | |
02.03.2019 | 11:00 | Baranavichy | Shinik Bobruisk | 3:2 | 0:0,1:2,2:0 | |
19.02.2019 | 17:00 | Shinik Bobruisk | Baranavichy | 3:6 | 1:3,2:1,0:2 | |
22.12.2018 | 17:00 | Baranavichy | Shinik Bobruisk | 1:2 | 0:0,0:1,1:1 | |
06.12.2018 | 17:00 | Shinik Bobruisk | Baranavichy | 5:3 | 3:1,1:2,1:0 | |
11.10.2018 | 18:00 | Baranavichy | Shinik Bobruisk | 7:0 | 1:0,1:0,5:0 | |
02.10.2018 | 18:00 | Shinik Bobruisk | Baranavichy | 3:7 | 1:3,1:2,1:2 |
Shinik Bobruisk |
4 - 2 - 9 |
Baranavichy |
Shinik Bobruisk
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
19.12.19 | 17:00 | Baranavichy | Shinik Bobruisk | 2:1 | 0:0,2:1,0:0 | |
18.12.19 | 17:00 | Baranavichy | Shinik Bobruisk | 5:4sn | 0:0,3:3,1:1,0:0,1:0 | |
05.12.19 | 17:00 | Shinik Bobruisk | Vitebsk | 2:1pp | 1:0,0:0,0:1,1:0 | |
04.12.19 | 17:00 | Shinik Bobruisk | Vitebsk | 4:2 | 2:1,1:0,1:1 | |
28.11.19 | 17:00 | Lokomotiv Orsha | Shinik Bobruisk | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
23.11.19 | 11:00 | Shinik Bobruisk | Baranavichy | 3:4 | 1:2,2:1,0:1 | |
21.11.19 | 17:00 | Shinik Bobruisk | Brest | 2:6 | 0:0,1:4,1:2 | |
18.11.19 | 17:00 | Vitebsk | Shinik Bobruisk | 7:2 | 3:0,1:1,3:1 | |
16.11.19 | 16:00 | Novopolock | Shinik Bobruisk | 3:1 | 2:0,0:1,1:0 | |
12.11.19 | 17:00 | Bělorusko 20 | Shinik Bobruisk | 5:0 | 2:0,2:0,1:0 | |
03.11.19 | 10:00 | Shinik Bobruisk | Lokomotiv Orsha | 2:4 | 0:2,1:2,1:0 | |
31.10.19 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Shinik Bobruisk | 2:3pp | 0:2,2:0,0:0,0:1 | |
25.10.19 | 18:00 | Shinik Bobruisk | Bělorusko 20 | 0:3 | 0:2,0:1,0:0 | |
21.10.19 | 18:00 | Shinik Bobruisk | Novopolock | 3:4 | 0:0,2:2,1:2 | |
19.10.19 | 12:00 | Shinik Bobruisk | Vitebsk | 3:2 | 1:2,1:0,1:0 | |
14.10.19 | 18:00 | Baranavichy | Shinik Bobruisk | 6:4 | 5:1,1:3,0:0 | |
13.10.19 | 16:00 | Brest | Shinik Bobruisk | 1:2 | 0:1,1:0,0:1 | |
08.10.19 | 18:00 | Shinik Bobruisk | Brest | 1:5 | 0:1,1:1,0:3 | |
06.10.19 | 12:00 | Shinik Bobruisk | Baranavichy | 3:4 | 3:2,0:0,0:2 | |
02.10.19 | 18:00 | Vitebsk | Shinik Bobruisk | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
30.09.19 | 18:00 | Novopolock | Shinik Bobruisk | 5:1 | 2:0,1:1,2:0 | |
26.09.19 | 18:00 | Bělorusko 20 | Shinik Bobruisk | 1:4 | 0:2,1:0,0:2 | |
22.09.19 | 15:30 | Lokomotiv Orsha | Shinik Bobruisk | 1:2 | 0:0,1:2,0:0 | |
20.09.19 | 18:00 | Shinik Bobruisk | Pinskiye Yastreby | 5:6pp | 4:2,1:1,0:2,0:1 | |
13.09.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Shinik Bobruisk | 2:1 | 0:0,1:1,1:0 | |
08.09.19 | 12:00 | Shinik Bobruisk | Bělorusko 20 | 1:2pp | 0:1,1:0,0:0,0:1 | |
03.09.19 | 18:00 | Shinik Bobruisk | Vitebsk | 0:3 | 0:0,0:3,0:0 | |
02.09.19 | 18:00 | Shinik Bobruisk | Novopolock | 2:1sn | 0:1,1:0,0:0,0:0,-:- | |
29.08.19 | 18:00 | Baranavichy | Shinik Bobruisk | 5:6sn | 4:0,1:3,0:2,0:0,-:- | |
27.08.19 | 18:00 | Brest | Shinik Bobruisk | 1:2pp | 0:0,0:1,1:0,0:1 | |
09.01.20 | 11:00 | Bělorusko 18 | Shinik Bobruisk | 0:2 | 0:0,0:2,0:0 | |
08.01.20 | 17:00 | Bělorusko 18 | Shinik Bobruisk | 3:4 | 1:0,1:1,1:3 | |
27.12.19 | 11:00 | Shinik Bobruisk | Bělorusko 18 | 2:4 | 1:0,1:2,0:2 | |
26.12.19 | 17:00 | Shinik Bobruisk | Bělorusko 18 | 2:0 | 0:0,0:0,2:0 | |
13.11.19 | 17:00 | Bělorusko 18 | Shinik Bobruisk | 4:1 | 0:0,0:0,4:1 | |
05.11.19 | 17:00 | Shinik Bobruisk | Pinskiye Yastreby | 3:4 | 1:2,2:1,0:1 | |
27.10.19 | 11:00 | Shinik Bobruisk | Bělorusko 18 | 3:2pp | 0:1,1:1,1:0,1:0 | |
25.09.19 | 18:00 | Bělorusko 18 | Shinik Bobruisk | 2:1sn | 0:1,0:0,1:0,0:0,2:1 | |
16.09.19 | 18:00 | Shinik Bobruisk | Lokomotiv Orsha | 3:4 | 3:1,0:2,0:1 | |
06.09.19 | 18:00 | Shinik Bobruisk | Bělorusko 18 | 4:0 | 1:0,1:0,2:0 |
Baranavichy
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
09.01.20 | 17:00 | Vitebsk | Baranavichy | 1:4 | 0:0,0:2,1:2 | |
08.01.20 | 17:00 | Vitebsk | Baranavichy | 3:4pp | 2:2,0:1,1:0,0:1 | |
27.12.19 | 17:00 | Baranavichy | Vitebsk | 4:3pp | 1:2,1:0,1:1,1:0 | |
26.12.19 | 17:00 | Baranavichy | Vitebsk | 5:3 | 1:1,3:1,1:1 | |
19.12.19 | 17:00 | Baranavichy | Shinik Bobruisk | 2:1 | 0:0,2:1,0:0 | |
18.12.19 | 17:00 | Baranavichy | Shinik Bobruisk | 5:4sn | 0:0,3:3,1:1,0:0,1:0 | |
25.11.19 | 17:00 | Lokomotiv Orsha | Baranavichy | 4:2 | 2:1,2:0,0:1 | |
23.11.19 | 11:00 | Shinik Bobruisk | Baranavichy | 3:4 | 1:2,2:1,0:1 | |
20.11.19 | 17:00 | Baranavichy | Pinskiye Yastreby | 3:2sn | 0:0,0:2,2:0,0:0,1:0 | |
13.11.19 | 17:00 | Novopolock | Baranavichy | 1:3 | 0:1,0:1,1:1 | |
12.11.19 | 17:00 | Vitebsk | Baranavichy | 1:3 | 0:0,1:2,0:1 | |
30.10.19 | 17:00 | Bělorusko 20 | Baranavichy | 3:1 | 1:1,1:0,1:0 | |
27.10.19 | 11:00 | Baranavichy | Novopolock | 0:4 | 0:0,0:1,0:3 | |
25.10.19 | 18:00 | Baranavichy | Vitebsk | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
17.10.19 | 18:00 | Baranavichy | Brest | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
15.10.19 | 18:00 | Baranavichy | Lokomotiv Orsha | 0:5 | 0:1,0:2,0:2 | |
14.10.19 | 18:00 | Baranavichy | Shinik Bobruisk | 6:4 | 5:1,1:3,0:0 | |
11.10.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Baranavichy | 1:4 | 0:2,1:0,0:2 | |
08.10.19 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Baranavichy | 1:2pp | 0:1,1:0,0:0,0:1 | |
06.10.19 | 12:00 | Shinik Bobruisk | Baranavichy | 3:4 | 3:2,0:0,0:2 | |
04.10.19 | 18:00 | Baranavichy | Pinskiye Yastreby | 2:5 | 0:3,1:1,1:1 | |
29.09.19 | 12:00 | Baranavichy | Bělorusko 20 | 2:1 | 1:1,1:0,0:0 | |
26.09.19 | 18:00 | Vitebsk | Baranavichy | 1:2 | 0:1,1:1,0:0 | |
25.09.19 | 18:00 | Novopolock | Baranavichy | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
22.09.19 | 16:00 | Brest | Baranavichy | 0:3 | 0:0,0:2,0:1 | |
19.09.19 | 18:00 | Baranavichy | Bělorusko 20 | 4:3pp | 1:2,0:0,2:1,1:0 | |
12.09.19 | 18:00 | Bělorusko 20 | Baranavichy | 3:0 | 3:0,0:0,0:0 | |
10.09.19 | 18:00 | Brest | Baranavichy | 3:4sn | 0:1,1:0,2:2,0:0,-:- | |
08.09.19 | 12:00 | Baranavichy | Vitebsk | 6:2 | 1:1,3:1,2:0 | |
06.09.19 | 18:00 | Baranavichy | Novopolock | 1:6 | 0:2,0:2,1:2 | |
31.08.19 | 12:00 | Pinskiye Yastreby | Baranavichy | 2:4 | 0:0,1:1,1:3 | |
29.08.19 | 18:00 | Baranavichy | Shinik Bobruisk | 5:6sn | 4:0,1:3,0:2,0:0,-:- | |
27.08.19 | 18:00 | Baranavichy | Lokomotiv Orsha | 0:5 | 0:2,0:1,0:2 | |
07.12.19 | 11:00 | Bělorusko 18 | Baranavichy | 3:6 | 1:2,1:2,1:2 | |
06.12.19 | 17:00 | Bělorusko 18 | Baranavichy | 1:4 | 1:3,0:1,0:0 | |
28.11.19 | 17:00 | Baranavichy | Bělorusko 18 | 1:3 | 0:1,1:1,0:1 | |
31.10.19 | 17:00 | Bělorusko 18 | Baranavichy | 3:2 | 1:1,1:0,1:1 | |
20.09.19 | 18:00 | Baranavichy | Bělorusko 18 | 3:1 | 0:0,2:1,1:0 | |
16.09.19 | 18:00 | Baranavichy | Brest | 4:6 | 1:3,1:2,2:1 | |
13.09.19 | 18:00 | Bělorusko 18 | Baranavichy | 4:2 | 0:1,1:1,3:0 |
Shinik Bobruisk
nenalezen žádny zápas
Baranavichy
nenalezen žádny zápas
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 55 | 34 | 5 | 0 | 11 | 104 | 209 | 105 | 88 | |
2. | Vitebsk | 55 | 29 | 6 | 4 | 6 | 63 | 168 | 105 | 86 | |
3. | Junost Minsk | 55 | 21 | 7 | 8 | 4 | 56 | 171 | 115 | 78 | |
4. | Něman Grodno | 55 | 27 | 3 | 6 | 10 | 34 | 181 | 147 | 72 | |
5. | Gomel | 55 | 17 | 7 | 4 | 15 | 31 | 166 | 135 | 67 | |
6. | Žlobin | 55 | 21 | 5 | 3 | 18 | 16 | 162 | 146 | 65 | |
7. | Brest | 55 | 15 | 4 | 9 | 14 | -27 | 113 | 140 | 55 | |
8. | Novopolock | 55 | 11 | 7 | 3 | 24 | -29 | 130 | 159 | 53 | |
9. | Lokomotiv Orsha | 55 | 1 | 8 | 9 | 20 | -45 | 127 | 172 | 43 | |
10. | Lida | 55 | 12 | 3 | 4 | 28 | -54 | 119 | 173 | 41 | |
11. | Khimvolokno Mogilev | 55 | 11 | 3 | 2 | 34 | -79 | 132 | 211 | 36 | |
12. | Dinamo Maladzyechna | 55 | 12 | 1 | 7 | 27 | -70 | 131 | 201 | 35 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 29 | 17 | 4 | 1 | 2 | 45 | 96 | 51 | 51 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 28 | 14 | 4 | 0 | 6 | 54 | 105 | 51 | 44 | |
3. | Něman Grodno | 28 | 19 | 1 | 2 | 3 | 39 | 95 | 56 | 44 | |
4. | Junost Minsk | 28 | 12 | 3 | 5 | 0 | 30 | 87 | 57 | 41 | |
5. | Žlobin | 28 | 13 | 3 | 1 | 7 | 26 | 93 | 67 | 39 | |
6. | Gomel | 27 | 15 | 2 | 0 | 8 | 39 | 89 | 50 | 38 | |
7. | Novopolock | 27 | 6 | 5 | 1 | 9 | -1 | 75 | 76 | 33 | |
8. | Brest | 27 | 9 | 2 | 5 | 4 | -5 | 60 | 65 | 31 | |
9. | Khimvolokno Mogilev | 27 | 9 | 1 | 1 | 14 | -19 | 77 | 96 | 23 | |
10. | Dinamo Maladzyechna | 27 | 7 | 1 | 5 | 8 | -22 | 76 | 98 | 23 | |
11. | Lokomotiv Orsha | 27 | 1 | 3 | 6 | 8 | -24 | 59 | 83 | 20 | |
12. | Lida | 27 | 3 | 2 | 1 | 17 | -29 | 59 | 88 | 16 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 27 | 20 | 1 | 0 | 5 | 50 | 104 | 54 | 44 | |
2. | Junost Minsk | 27 | 9 | 4 | 3 | 4 | 26 | 84 | 58 | 37 | |
3. | Vitebsk | 26 | 12 | 2 | 3 | 4 | 18 | 72 | 54 | 35 | |
4. | Gomel | 28 | 2 | 5 | 4 | 7 | -8 | 77 | 85 | 29 | |
5. | Něman Grodno | 27 | 8 | 2 | 4 | 7 | -5 | 86 | 91 | 28 | |
6. | Žlobin | 27 | 8 | 2 | 2 | 11 | -10 | 69 | 79 | 26 | |
7. | Lida | 28 | 9 | 1 | 3 | 11 | -25 | 60 | 85 | 25 | |
8. | Brest | 28 | 6 | 2 | 4 | 10 | -22 | 53 | 75 | 24 | |
9. | Lokomotiv Orsha | 28 | 0 | 5 | 3 | 12 | -21 | 68 | 89 | 23 | |
10. | Novopolock | 28 | 5 | 2 | 2 | 15 | -28 | 55 | 83 | 20 | |
11. | Khimvolokno Mogilev | 28 | 2 | 2 | 1 | 20 | -60 | 55 | 115 | 13 | |
12. | Dinamo Maladzyechna | 28 | 5 | 0 | 2 | 19 | -48 | 55 | 103 | 12 |