VHL - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
19.02.2016 17:00 Dizel Penza - Molot Prikamie Perm 3:2 0:2,3:0,0:0
17:00 Kristall Saratov - Sputnik Nizhny Tagil 2:3 0:1,2:1,0:1
17:00 HC Buran Voronezh - Zvezda 5:3 2:0,2:1,1:2
16:30 MHC Khimik - HC Ryazan 0:4 0:1,0:2,0:1
15:30 Izhstal Izhevsk - Toros Neftekamsk 2:0 0:0,1:0,1:0
15:00 Rubin Tyumen - Neftyanik Almetievsk 2:1 0:0,2:0,0:1
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Ariada-Akpars Volzhsk 3:1 2:0,0:0,1:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Sarov 4:3 1:1,2:0,1:2
14:30 Zauralie Kurgan - MHC Bars 4:1 0:0,2:0,2:1
14:00 HC Saryarka - THC Tver 7:2 3:1,3:1,1:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC VMF St.Petersburg 4:3pp 0:2,1:0,2:1,1:0
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Dynamo Balashiha 1:3 0:1,1:0,0:2
17.02.2016 17:00 Kristall Saratov - Molot Prikamie Perm 1:4 0:1,1:1,0:2
17:00 Dizel Penza - Sputnik Nizhny Tagil 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
15:00 Rubin Tyumen - MHC Bars 2:1 1:1,0:0,1:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Ariada-Akpars Volzhsk 1:2 0:1,1:1,0:0
14:30 Zauralie Kurgan - Neftyanik Almetievsk 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
14:30 Chelmet Chelyabinsk - HC Sarov 3:0 2:0,0:0,1:0
14:00 HC Saryarka - HC VMF St.Petersburg 1:0 0:0,1:0,0:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - THC Tver 3:1 1:0,0:0,2:1
12:00 Yermak Angarsk - HC Dynamo Balashiha 5:1 3:0,2:0,0:1
16.02.2016 17:00 HC Buran Voronezh - HC Ryazan 1:2 0:1,1:0,0:1
17:00 Zvezda - MHC Khimik 4:1 2:0,1:0,1:1
15.02.2016 17:00 Dizel Penza - Toros Neftekamsk 1:3 0:0,1:1,0:2
17:00 Kristall Saratov - Izhstal Izhevsk 3:4 0:2,3:0,0:2
15:00 Rubin Tyumen - Ariada-Akpars Volzhsk 0:2 0:0,0:1,0:1
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Neftyanik Almetievsk 3:0 0:0,1:0,2:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - MHC Bars 4:1 1:1,1:0,2:0
14:30 Zauralie Kurgan - HC Sarov 3:1 0:1,1:0,2:0
14:00 HC Saryarka - HC Dynamo Balashiha 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - THC Tver 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
12:00 Yermak Angarsk - HC VMF St.Petersburg 1:4 1:1,0:2,0:1
14.02.2016 15:00 HC Buran Voronezh - MHC Khimik 6:3 1:0,4:1,1:2
15:00 Zvezda - HC Ryazan 0:6 0:1,0:2,0:3
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Molot Prikamie Perm 1:3 0:1,0:0,1:2
13.02.2016 15:00 Kristall Saratov - Toros Neftekamsk 1:7 0:2,1:2,0:3
15:00 Dizel Penza - Izhstal Izhevsk 0:2 0:0,0:0,0:2
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Neftyanik Almetievsk 2:3 0:1,1:2,1:0
13:00 Rubin Tyumen - HC Sarov 0:1 0:0,0:1,0:0
13:00 Zauralie Kurgan - Ariada-Akpars Volzhsk 4:1 2:1,1:0,1:0
13:00 Chelmet Chelyabinsk - MHC Bars 3:1 0:0,1:0,2:1
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Dynamo Balashiha 4:2 3:1,1:1,0:0
11:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC VMF St.Petersburg 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
10:00 Yermak Angarsk - THC Tver 1:3 1:2,0:1,0:0
09.02.2016 16:30 Neftyanik Almetievsk - MHC Bars 7:1 1:0,3:1,3:0
14:00 HC Saryarka - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
08.02.2016 15:00 Molot Prikamie Perm - HC Sokol Krasnoyarsk 2:1 2:0,0:0,0:1
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - Yermak Angarsk 2:1 0:1,1:0,1:0
07.02.2016 11:00 THC Tver - HC Buran Voronezh 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
06.02.2016 15:00 HC Sarov - Kristall Saratov 2:3pp 0:1,0:1,2:0,0:1
15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Dizel Penza 2:3 0:0,0:3,2:0
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Sokol Krasnoyarsk 7:1 1:1,3:0,3:0
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Zauralie Kurgan 1:2 0:0,0:2,1:0
13:00 Molot Prikamie Perm - Yermak Angarsk 3:5 0:0,3:1,0:4
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Rubin Tyumen 5:2 2:0,1:2,2:0
05.02.2016 17:00 THC Tver - Zvezda 4:1 2:0,1:0,1:1
17:00 HC Dynamo Balashiha - MHC Khimik 4:0 1:0,2:0,1:0
15:00 HC VMF St.Petersburg - HC Buran Voronezh 3:2 0:1,1:0,2:1
04.02.2016 16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Kristall Saratov 5:3 2:0,3:1,0:2
16:30 HC Sarov - Dizel Penza 2:3 1:1,0:1,1:1
15:30 Izhstal Izhevsk - Yermak Angarsk 3:4 1:1,0:2,2:1
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
15:00 Molot Prikamie Perm - HC Saryarka 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
15:00 Toros Neftekamsk - HC Sokol Krasnoyarsk 4:3 1:0,1:3,2:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Zauralie Kurgan 6:1 1:0,3:0,2:1
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Rubin Tyumen 4:2 2:0,1:1,1:1
03.02.2016 17:00 THC Tver - HC Ryazan 5:1 1:1,2:0,2:0
17:00 HC Dynamo Balashiha - HC Buran Voronezh 1:0 1:0,0:0,0:0
17:00 HC VMF St.Petersburg - Zvezda 1:0 0:0,0:0,1:0
02.02.2016 17:00 MHC Bars - Dizel Penza 1:4 0:1,1:1,0:2
16:30 Neftyanik Almetievsk - Kristall Saratov 5:2 0:1,2:1,3:0
15:30 Izhstal Izhevsk - HC Sokol Krasnoyarsk 0:2 0:0,0:1,0:1
15:00 Toros Neftekamsk - Yermak Angarsk 5:2 2:0,2:1,1:1
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Saryarka 5:4sn 2:3,0:0,2:1,0:0,1:0
15:00 Molot Prikamie Perm - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,0:1
01.02.2016 17:00 THC Tver - MHC Khimik 7:0 1:0,4:0,2:0
17:00 HC Dynamo Balashiha - Zvezda 4:1 0:0,2:1,2:0
16:30 HC VMF St.Petersburg - HC Ryazan 1:2 0:2,1:0,0:0
31.01.2016 15:00 Neftyanik Almetievsk - Dizel Penza 2:1 1:0,0:1,1:0
14:00 Izhstal Izhevsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:2 1:0,1:1,1:1
13:00 Toros Neftekamsk - HC Saryarka 2:3 0:1,0:2,2:0
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Chelmet Chelyabinsk 4:1 1:0,2:0,1:1
13:00 Rubin Tyumen - Zauralie Kurgan 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
11:00 MHC Bars - Kristall Saratov 1:2 0:1,1:0,0:1
30.01.2016 15:00 HC Dynamo Balashiha - HC Ryazan 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
15:00 HC VMF St.Petersburg - MHC Khimik 2:5 2:1,0:2,0:2
29.01.2016 15:30 Izhstal Izhevsk - HC Saryarka 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
15:00 Toros Neftekamsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 5:2 1:0,3:1,1:1
28.01.2016 17:00 Zvezda - Molot Prikamie Perm 3:2 1:1,2:0,0:1
17:00 HC Buran Voronezh - Sputnik Nizhny Tagil 3:5 1:0,1:3,1:2
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Sarov 1:0 1:0,0:0,0:0
12:00 Yermak Angarsk - Ariada-Akpars Volzhsk 2:1 1:0,1:1,0:0
26.01.2016 17:00 HC Buran Voronezh - Molot Prikamie Perm 4:2 2:0,1:2,1:0
17:00 Zvezda - Sputnik Nizhny Tagil 0:5 0:2,0:1,0:2
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2 1:0,1:2,1:0
12:00 Yermak Angarsk - HC Sarov 1:3 0:0,1:1,0:2
25.01.2016 17:00 Kristall Saratov - Zauralie Kurgan 0:4 0:4,0:0,0:0
17:00 Dizel Penza - Rubin Tyumen 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
24.01.2016 15:00 HC Ryazan - Molot Prikamie Perm 4:3 0:0,2:2,2:1
15:00 MHC Khimik - Sputnik Nizhny Tagil 2:4 0:1,1:2,1:1
15:00 HC Dynamo Balashiha - HC VMF St.Petersburg 2:4 1:0,1:1,0:3
12:00 HC Saryarka - HC Sarov 7:1 1:0,2:0,4:1
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Ariada-Akpars Volzhsk 4:3sn 1:2,0:0,2:1,0:0,1:0
11:00 HC Sokol Krasnoyarsk - MHC Bars 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,1:0
10:00 Yermak Angarsk - Neftyanik Almetievsk 3:5 2:2,1:1,0:2
23.01.2016 15:00 Dizel Penza - Zauralie Kurgan 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:1
15:00 Zvezda - Toros Neftekamsk 1:2 1:1,0:1,0:0
15:00 Kristall Saratov - Rubin Tyumen 3:0 0:0,2:0,1:0
15:00 HC Buran Voronezh - Izhstal Izhevsk 3:1 0:0,1:0,2:1
22.01.2016 17:00 HC Dynamo Balashiha - THC Tver 3:0 0:0,2:0,1:0
17:00 HC Ryazan - Sputnik Nizhny Tagil 3:2 1:1,2:1,0:0
16:30 MHC Khimik - Molot Prikamie Perm 1:2 0:1,0:0,1:1
14:00 HC Saryarka - Ariada-Akpars Volzhsk 6:1 2:0,1:0,3:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Sarov 4:1 3:0,0:0,1:1
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Neftyanik Almetievsk 4:1 1:0,1:0,2:1
12:00 Yermak Angarsk - MHC Bars 4:0 4:0,0:0,0:0
21.01.2016 17:00 Zvezda - Izhstal Izhevsk 2:4 1:0,0:0,1:4
17:00 Kristall Saratov - Yuzhny Ural Orsk 1:9 0:1,0:6,1:2
17:00 HC Buran Voronezh - Toros Neftekamsk 4:3sn 0:1,2:1,1:1,0:0,1:0
16:00 Dizel Penza - Chelmet Chelyabinsk 2:3 1:1,0:1,1:1
20.01.2016 14:00 HC Saryarka - MHC Bars 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Neftyanik Almetievsk 2:1 0:0,1:0,1:1
19.01.2016 17:00 Kristall Saratov - Chelmet Chelyabinsk 2:0 1:0,0:0,1:0
17:00 HC Ryazan - Toros Neftekamsk 2:3 1:1,0:1,1:1
17:00 Dizel Penza - Yuzhny Ural Orsk 3:0 1:0,0:0,2:0
16:30 MHC Khimik - Izhstal Izhevsk 3:4sn 1:0,1:2,1:1,0:0,0:1
18.01.2016 14:00 HC Saryarka - Neftyanik Almetievsk 2:5 1:0,1:3,0:2
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - MHC Bars 5:0 1:0,1:0,3:0
17.01.2016 15:00 MHC Khimik - Toros Neftekamsk 1:4 0:2,0:1,1:1
15:00 HC Ryazan - Izhstal Izhevsk 4:1 1:1,1:0,2:0
13:00 Zauralie Kurgan - Yermak Angarsk 1:2 0:1,0:1,1:0
13:00 Rubin Tyumen - HC Sokol Krasnoyarsk 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - THC Tver 2:1 0:0,0:1,2:0
13:00 Molot Prikamie Perm - HC VMF St.Petersburg 7:3 1:1,4:1,2:1
16.01.2016 15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Zvezda 3:1 0:0,1:0,2:1
15:00 HC Sarov - HC Buran Voronezh 0:2 0:0,0:2,0:0
15.01.2016 15:00 Rubin Tyumen - Yermak Angarsk 3:5 1:1,1:2,1:2
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC VMF St.Petersburg 4:3sn 1:1,1:0,1:2,0:0,1:0
15:00 Molot Prikamie Perm - THC Tver 1:3 1:0,0:2,0:1
14:30 Zauralie Kurgan - HC Sokol Krasnoyarsk 4:2 3:0,0:1,1:1
14.01.2016 16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Buran Voronezh 2:5 1:1,0:3,1:1
16:30 HC Sarov - Zvezda 2:1 1:1,1:0,0:0
13.01.2016 15:30 Izhstal Izhevsk - THC Tver 1:4 0:1,0:2,1:1
15:00 Rubin Tyumen - HC Saryarka 3:5 1:1,1:1,1:3
15:00 Toros Neftekamsk - HC VMF St.Petersburg 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Dynamo Balashiha 2:1 0:1,2:0,0:0
14:30 Chelmet Chelyabinsk - HC Sokol Krasnoyarsk 4:3sn 1:2,2:0,0:1,0:0,1:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Yermak Angarsk 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
14:30 Zauralie Kurgan - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:0 0:0,0:0,1:0
12.01.2016 17:00 MHC Bars - Zvezda 1:2 0:1,0:0,1:1
16:30 HC Sarov - MHC Khimik 3:2 1:1,1:0,1:1
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Ryazan 2:4 1:2,0:2,1:0
16:30 Neftyanik Almetievsk - HC Buran Voronezh 6:1 0:1,3:0,3:0
11.01.2016 15:30 Izhstal Izhevsk - HC VMF St.Petersburg 5:2 0:0,2:2,3:0
15:00 Rubin Tyumen - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:3 1:2,0:0,0:1
15:00 Molot Prikamie Perm - HC Dynamo Balashiha 1:4 0:1,0:1,1:2
15:00 Toros Neftekamsk - THC Tver 3:0 0:0,1:0,2:0
14:30 Zauralie Kurgan - HC Saryarka 0:3 0:0,0:1,0:2
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Yermak Angarsk 4:3 2:1,1:1,1:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Sokol Krasnoyarsk 4:1 1:1,1:0,2:0
10.01.2016 15:00 HC Sarov - HC Ryazan 4:1 1:0,3:1,0:0
15:00 Neftyanik Almetievsk - Zvezda 4:2 1:1,1:0,2:1
15:00 Dizel Penza - Kristall Saratov 4:2 2:1,1:1,1:0
15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - MHC Khimik 2:3 1:1,0:2,1:0
15:00 MHC Bars - HC Buran Voronezh 0:2 0:1,0:1,0:0
09.01.2016 14:00 Izhstal Izhevsk - HC Dynamo Balashiha 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:4 0:1,1:2,1:1
13:00 Chelmet Chelyabinsk - HC Saryarka 1:2 1:2,0:0,0:0
08.01.2016 15:00 Neftyanik Almetievsk - MHC Khimik 2:1 0:0,2:1,0:0
15:00 MHC Bars - HC Ryazan 0:3 0:0,0:2,0:1
07.01.2016 13:00 Toros Neftekamsk - HC Dynamo Balashiha 2:4 0:1,1:2,1:1
13:00 Yuzhny Ural Orsk - HC Saryarka 1:0 0:0,1:0,0:0
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
06.01.2016 15:00 MHC Bars - MHC Khimik 3:2 1:0,0:1,2:1
15:00 Neftyanik Almetievsk - HC Ryazan 2:3 0:0,1:2,1:1
28.12.2015 17:00 HC VMF St.Petersburg - HC Sarov 3:2 2:0,0:0,1:2
17:00 HC Buran Voronezh - Zauralie Kurgan 3:6 1:1,1:4,1:1
17:00 THC Tver - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2 1:1,2:1,0:0
15:00 Zvezda - Rubin Tyumen 3:4 1:1,1:1,1:2
27.12.2015 10:00 Yermak Angarsk - Dizel Penza 2:1 0:0,2:1,0:0
07:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Kristall Saratov 3:0 1:0,1:0,1:0
26.12.2015 15:00 HC VMF St.Petersburg - Ariada-Akpars Volzhsk 2:0 0:0,0:0,2:0
15:00 HC Buran Voronezh - Rubin Tyumen 5:1 1:0,2:1,2:0
15:00 THC Tver - HC Sarov 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
15:00 Zvezda - Zauralie Kurgan 4:2 1:0,0:2,3:0
25.12.2015 16:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Dizel Penza 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
15:30 Izhstal Izhevsk - Molot Prikamie Perm 3:0 2:0,1:0,0:0
15:00 Toros Neftekamsk - Sputnik Nizhny Tagil 7:3 3:0,2:2,2:1
12:00 Yermak Angarsk - Kristall Saratov 4:0 0:0,3:0,1:0
24.12.2015 17:00 THC Tver - Neftyanik Almetievsk 3:0 1:0,1:0,1:0
17:00 HC Dynamo Balashiha - Ariada-Akpars Volzhsk 5:2 3:0,2:0,0:2
17:00 HC Ryazan - Rubin Tyumen 3:1 0:0,1:0,2:1
16:30 MHC Khimik - Zauralie Kurgan 2:4 1:0,1:2,0:2
15:00 HC VMF St.Petersburg - MHC Bars 2:0 0:0,2:0,0:0
23.12.2015 17:00 HC Buran Voronezh - Yuzhny Ural Orsk 3:2 1:1,1:0,1:1
15:30 Izhstal Izhevsk - Sputnik Nizhny Tagil 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
15:00 Toros Neftekamsk - Molot Prikamie Perm 2:1 0:0,0:1,2:0
15:00 Zvezda - Chelmet Chelyabinsk 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
14:00 HC Saryarka - Kristall Saratov 4:2 2:2,0:0,2:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Dizel Penza 7:0 1:0,4:0,2:0
22.12.2015 17:00 HC VMF St.Petersburg - Neftyanik Almetievsk 1:0 0:0,0:0,1:0
17:00 THC Tver - MHC Bars 4:0 1:0,2:0,1:0
17:00 HC Dynamo Balashiha - HC Sarov 2:3 1:0,0:2,1:1
17:00 HC Ryazan - Zauralie Kurgan 3:0 1:0,1:0,1:0
16:30 MHC Khimik - Rubin Tyumen 0:1 0:0,0:1,0:0
21.12.2015 17:00 HC Buran Voronezh - Chelmet Chelyabinsk 3:1 2:1,1:0,0:0
17:00 Zvezda - Yuzhny Ural Orsk 3:4 1:3,1:0,1:1
14:00 HC Saryarka - Dizel Penza 4:3 1:1,2:1,1:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Kristall Saratov 6:0 1:0,2:0,3:0
20.12.2015 15:00 HC Dynamo Balashiha - Neftyanik Almetievsk 1:4 0:0,0:0,1:4
11:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Yermak Angarsk 2:3 0:0,1:1,1:2
19.12.2015 15:00 HC Ryazan - Chelmet Chelyabinsk 3:1 0:1,3:0,0:0
15:00 MHC Khimik - Yuzhny Ural Orsk 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
18.12.2015 17:00 HC Dynamo Balashiha - MHC Bars 0:2 0:0,0:1,0:1
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Sputnik Nizhny Tagil 2:1 0:0,1:1,1:0
16:30 HC Sarov - Molot Prikamie Perm 4:3pp 2:0,1:3,0:0,1:0
17.12.2015 17:00 HC Ryazan - Yuzhny Ural Orsk 2:0 1:0,1:0,0:0
16:30 MHC Khimik - Chelmet Chelyabinsk 2:3 0:1,1:1,1:1
15:00 Rubin Tyumen - HC VMF St.Petersburg 0:7 0:0,0:4,0:3
14:30 Zauralie Kurgan - THC Tver 3:2sn 1:2,0:0,1:0,0:0,1:0
16.12.2015 16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Molot Prikamie Perm 4:1 2:0,1:0,1:1
16:30 HC Sarov - Sputnik Nizhny Tagil 8:2 0:0,3:1,5:1
15.12.2015 17:00 Dizel Penza - HC Buran Voronezh 0:3 0:1,0:2,0:0
17:00 Kristall Saratov - Zvezda 2:4 1:0,0:3,1:1
15:00 Rubin Tyumen - THC Tver 1:4 0:0,0:1,1:3
14:30 Zauralie Kurgan - HC VMF St.Petersburg 2:1 0:0,2:1,0:0
14.12.2015 17:00 MHC Bars - Sputnik Nizhny Tagil 0:2 0:0,0:1,0:1
16:30 Neftyanik Almetievsk - Molot Prikamie Perm 1:0 0:0,1:0,0:0
13.12.2015 15:00 Dizel Penza - Zvezda 3:1 1:0,1:0,1:1
15:00 Kristall Saratov - HC Buran Voronezh 2:3 0:1,1:0,1:2
13:00 Yuzhny Ural Orsk - THC Tver 2:1 0:0,1:1,1:0
13:00 Chelmet Chelyabinsk - HC VMF St.Petersburg 0:3 0:1,0:2,0:0
13:00 Zauralie Kurgan - HC Dynamo Balashiha 0:3 0:2,0:1,0:0
12.12.2015 15:00 HC Sarov - Toros Neftekamsk 5:4sn 2:0,1:1,1:3,0:0,1:0
15:00 Neftyanik Almetievsk - Sputnik Nizhny Tagil 3:2 0:0,1:0,2:2
15:00 MHC Bars - Molot Prikamie Perm 2:1 1:0,1:0,0:1
15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Izhstal Izhevsk 1:3 0:0,0:1,1:2
11:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:1 0:1,0:0,2:0
10:00 Yermak Angarsk - HC Saryarka 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
11.12.2015 15:00 Rubin Tyumen - HC Dynamo Balashiha 1:0 0:0,0:0,1:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - HC VMF St.Petersburg 2:1 1:0,0:0,1:1
13:00 Chelmet Chelyabinsk - THC Tver 1:2 0:0,0:0,1:2
10.12.2015 17:00 Dizel Penza - MHC Khimik 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
17:00 Kristall Saratov - HC Ryazan 1:5 0:1,0:1,1:3
16:30 HC Sarov - Izhstal Izhevsk 3:2 0:1,2:1,1:0
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Toros Neftekamsk 1:3 0:2,1:0,0:1
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Saryarka 5:6 1:2,1:1,3:3
12:00 Yermak Angarsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:0 1:0,0:0,1:0
09.12.2015 14:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Dynamo Balashiha 2:1 0:0,2:0,0:1
08.12.2015 17:00 Kristall Saratov - MHC Khimik 4:2 1:1,2:0,1:1
17:00 Dizel Penza - HC Ryazan 0:1 0:0,0:0,0:1
17:00 MHC Bars - Izhstal Izhevsk 0:5 0:1,0:3,0:1
16:30 Neftyanik Almetievsk - Toros Neftekamsk 2:0 0:0,0:0,2:0
07.12.2015 14:30 Chelmet Chelyabinsk - HC Dynamo Balashiha 5:2 4:0,1:0,0:2
06.12.2015 15:00 MHC Bars - Toros Neftekamsk 0:2 0:2,0:0,0:0
15:00 Neftyanik Almetievsk - Izhstal Izhevsk 1:2 1:0,0:1,0:1
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Rubin Tyumen 3:2 2:2,0:0,1:0
13:00 Molot Prikamie Perm - Zauralie Kurgan 1:4 1:0,0:3,0:1
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Saryarka 2:1 1:1,1:0,0:0
05.12.2015 15:00 HC Buran Voronezh - HC Sokol Krasnoyarsk 0:4 0:1,0:3,0:0
15:00 Zvezda - Yermak Angarsk 3:1 1:1,2:0,0:0
04.12.2015 15:00 Sputnik Nizhny Tagil - Zauralie Kurgan 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
15:00 Molot Prikamie Perm - Rubin Tyumen 3:2 0:0,1:2,2:0
03.12.2015 17:00 Zvezda - HC Sokol Krasnoyarsk 3:2pp 0:0,0:1,2:1,1:0
17:00 HC Buran Voronezh - Yermak Angarsk 5:3 1:1,3:0,1:2
17:00 THC Tver - Dizel Penza 3:4sn 0:3,0:0,3:0,0:0,0:1
02.12.2015 16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Sarov 1:2 0:0,0:0,1:2
15:30 Izhstal Izhevsk - Rubin Tyumen 4:3sn 1:1,0:1,2:1,0:0,1:0
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - Chelmet Chelyabinsk 2:4 0:3,0:0,2:1
15:00 Molot Prikamie Perm - Yuzhny Ural Orsk 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
15:00 Toros Neftekamsk - Zauralie Kurgan 3:2ppsn 0:1,2:1,0:0,0:0,1:0
01.12.2015 17:00 THC Tver - Kristall Saratov 5:2 3:0,1:2,1:0
17:00 HC VMF St.Petersburg - Dizel Penza 2:3 0:2,1:0,1:1
17:00 HC Ryazan - Yermak Angarsk 2:3sn 1:2,0:0,1:0,0:0,0:1
16:30 MHC Khimik - HC Sokol Krasnoyarsk 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
30.11.2015 17:00 Zvezda - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:4 1:1,1:2,1:1
17:00 HC Buran Voronezh - HC Saryarka 2:6 0:1,0:2,2:3
15:30 Izhstal Izhevsk - Zauralie Kurgan 2:1 1:1,0:0,1:0
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - Yuzhny Ural Orsk 5:3 2:2,2:1,1:0
15:00 Toros Neftekamsk - Rubin Tyumen 6:2 3:0,1:2,2:0
15:00 Molot Prikamie Perm - Chelmet Chelyabinsk 5:2 2:0,1:1,2:1
29.11.2015 17:00 HC VMF St.Petersburg - Kristall Saratov 5:1 2:0,2:0,1:1
15:00 HC Dynamo Balashiha - Dizel Penza 5:3 2:1,2:0,1:2
15:00 HC Ryazan - HC Sokol Krasnoyarsk 2:1 0:0,0:0,2:1
15:00 Neftyanik Almetievsk - HC Sarov 0:2 0:0,0:1,0:1
15:00 MHC Bars - Ariada-Akpars Volzhsk 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
15:00 MHC Khimik - Yermak Angarsk 4:3sn 1:1,1:0,1:2,0:0,1:0
28.11.2015 15:00 Zvezda - HC Saryarka 0:1 0:0,0:0,0:1
15:00 HC Buran Voronezh - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:0 0:0,1:0,1:0
14:00 Izhstal Izhevsk - Chelmet Chelyabinsk 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
13:00 Toros Neftekamsk - Yuzhny Ural Orsk 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,0:1
27.11.2015 17:00 HC VMF St.Petersburg - THC Tver 1:3 1:0,0:2,0:1
17:00 MHC Bars - HC Sarov 3:1 0:0,3:1,0:0
17:00 HC Dynamo Balashiha - Kristall Saratov 4:3sn 3:1,0:1,0:1,0:0,1:0
16:30 Neftyanik Almetievsk - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2 2:0,1:2,0:0
26.11.2015 17:00 HC Ryazan - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:3 0:1,2:1,0:1
16:30 MHC Khimik - HC Saryarka 2:3 1:1,0:1,1:1
15:30 Izhstal Izhevsk - Yuzhny Ural Orsk 0:2 0:1,0:1,0:0
15:00 Toros Neftekamsk - Chelmet Chelyabinsk 6:2 1:0,3:1,2:1
25.11.2015 15:00 Rubin Tyumen - Sputnik Nizhny Tagil 3:1 1:0,0:1,2:0
14:30 Zauralie Kurgan - Molot Prikamie Perm 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
24.11.2015 17:00 HC Ryazan - HC Saryarka 1:0 1:0,0:0,0:0
16:30 MHC Khimik - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
23.11.2015 15:00 Rubin Tyumen - Molot Prikamie Perm 0:5 0:2,0:1,0:2
14:30 Zauralie Kurgan - Sputnik Nizhny Tagil 4:5sn 1:1,3:3,0:0,0:0,0:1
22.11.2015 15:00 Kristall Saratov - HC VMF St.Petersburg 3:4sn 1:0,0:2,2:1,0:0,0:1
15:00 Dizel Penza - THC Tver 1:2 1:1,0:1,0:0
11:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Buran Voronezh 1:4 0:0,1:2,0:2
10:00 Yermak Angarsk - Zvezda 4:2 1:1,2:0,1:1
21.11.2015 15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - MHC Bars 1:3 1:0,0:0,0:3
15:00 HC Sarov - Neftyanik Almetievsk 3:4 2:0,1:1,0:3
13:00 Rubin Tyumen - Izhstal Izhevsk 2:1 1:0,1:1,0:0
13:00 Zauralie Kurgan - Toros Neftekamsk 4:1 1:0,2:1,1:0
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Molot Prikamie Perm 0:2 0:1,0:0,0:1
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Sputnik Nizhny Tagil 3:4sn 2:2,1:0,0:1,0:0,0:1
20.11.2015 17:00 Dizel Penza - HC VMF St.Petersburg 2:3sn 0:0,0:1,2:1,0:0,0:1
17:00 Kristall Saratov - THC Tver 0:2 0:1,0:0,0:1
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Zvezda 1:7 0:1,0:3,1:3
12:00 Yermak Angarsk - HC Buran Voronezh 4:0 1:0,0:0,3:0
19.11.2015 16:30 HC Sarov - MHC Bars 2:1 1:0,0:0,1:1
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Neftyanik Almetievsk 4:5 1:2,1:0,2:3
15:00 Rubin Tyumen - Toros Neftekamsk 1:3 1:1,0:0,0:2
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Sputnik Nizhny Tagil 5:2 2:0,2:0,1:2
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Molot Prikamie Perm 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
14:30 Zauralie Kurgan - Izhstal Izhevsk 6:5sn 0:0,3:4,2:1,0:0,1:0
18.11.2015 17:00 Kristall Saratov - Zvezda VDV 4:1 1:0,1:1,2:0
17:00 Dizel Penza - HC Dynamo Balashiha 3:4 0:1,2:3,1:0
14:00 HC Saryarka - HC Buran Voronezh 4:3pp 2:2,1:0,0:1,1:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Zvezda 4:1 2:1,0:0,2:0
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - MHC Khimik 0:1 0:0,0:0,0:1
12:00 Yermak Angarsk - HC Ryazan 3:2sn 1:0,0:2,1:0,0:0,1:0
17.11.2015 14:30 Chelmet Chelyabinsk - Izhstal Izhevsk 3:1 2:1,1:0,0:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Toros Neftekamsk 1:3 1:1,0:2,0:0
16.11.2015 17:00 Kristall Saratov - HC Dynamo Balashiha 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
17:00 Dizel Penza - Zvezda VDV 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
14:00 HC Saryarka - Zvezda 3:2 2:1,0:1,1:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Buran Voronezh 1:5 0:1,1:1,0:3
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Ryazan 4:3 0:1,1:2,3:0
12:00 Yermak Angarsk - MHC Khimik 3:4sn 1:0,1:0,1:3,0:0,0:1
15.11.2015 13:00 Chelmet Chelyabinsk - Toros Neftekamsk 3:1 3:0,0:0,0:1
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Izhstal Izhevsk 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
14.11.2015 15:00 THC Tver - Zauralie Kurgan 4:1 1:0,1:0,2:1
15:00 HC VMF St.Petersburg - Rubin Tyumen 6:1 2:0,3:0,1:1
13:00 Molot Prikamie Perm - Ariada-Akpars Volzhsk 4:0 2:0,1:0,1:0
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Sarov 4:1 1:0,2:1,1:0
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Ryazan 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
12:00 HC Saryarka - MHC Khimik 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
12.11.2015 17:00 HC VMF St.Petersburg - Zauralie Kurgan 2:0 0:0,1:0,1:0
17:00 THC Tver - Rubin Tyumen 3:1 2:0,1:0,0:1
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - Ariada-Akpars Volzhsk 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
15:00 Molot Prikamie Perm - HC Sarov 4:6 1:1,1:2,2:3
14:00 HC Saryarka - HC Ryazan 1:3 1:0,0:2,0:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - MHC Khimik 3:5 0:2,2:2,1:1
11.11.2015 17:00 HC Buran Voronezh - Dizel Penza 4:2 1:0,2:0,1:2
17:00 Zvezda - Kristall Saratov 5:2 0:0,4:1,1:1
10.11.2015 17:00 Zvezda VDV - Rubin Tyumen 1:3 0:0,1:2,0:1
17:00 HC Dynamo Balashiha - Zauralie Kurgan 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
15:30 Izhstal Izhevsk - HC Sarov 3:0 2:0,0:0,1:0
15:00 Toros Neftekamsk - Ariada-Akpars Volzhsk 2:3sn 0:0,2:2,0:0,0:0,0:1
09.11.2015 17:00 HC VMF St.Petersburg - Chelmet Chelyabinsk 2:3 1:1,0:1,1:1
17:00 Zvezda - Dizel Penza 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
17:00 HC Buran Voronezh - Kristall Saratov 5:1 2:1,3:0,0:0
17:00 THC Tver - Yuzhny Ural Orsk 3:0 1:0,2:0,0:0
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - MHC Bars 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
15:00 Molot Prikamie Perm - Neftyanik Almetievsk 3:4 0:1,2:0,1:3
08.11.2015 17:30 Zvezda VDV - Zauralie Kurgan 0:4 0:1,0:1,0:2
15:00 HC Dynamo Balashiha - Rubin Tyumen 0:3 0:1,0:1,0:1
14:00 Izhstal Izhevsk - Ariada-Akpars Volzhsk 5:4sn 0:1,4:0,0:3,0:0,1:0
13:00 Toros Neftekamsk - HC Sarov 2:0 0:0,1:0,1:0
07.11.2015 15:00 MHC Khimik - Dizel Penza 4:1 1:0,0:1,3:0
15:00 HC VMF St.Petersburg - Yuzhny Ural Orsk 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,0:1
15:00 HC Ryazan - Kristall Saratov 6:1 2:1,2:0,2:0
15:00 THC Tver - Chelmet Chelyabinsk 1:2 0:0,1:1,0:1
13:00 Molot Prikamie Perm - MHC Bars 3:2 1:1,2:1,0:0
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Neftyanik Almetievsk 4:2 2:0,0:2,2:0
06.11.2015 14:00 HC Saryarka - Yermak Angarsk 3:2 1:0,2:1,0:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Sokol Krasnoyarsk 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:0
05.11.2015 17:00 Zvezda VDV - Chelmet Chelyabinsk 3:1 0:0,2:0,1:1
17:00 HC Ryazan - Dizel Penza 3:1 2:1,0:0,1:0
17:00 HC Dynamo Balashiha - Yuzhny Ural Orsk 2:0 1:0,0:0,1:0
16:30 MHC Khimik - Kristall Saratov 6:2 2:1,2:1,2:0
15:30 Izhstal Izhevsk - MHC Bars 5:2 1:0,1:1,3:1
15:00 Toros Neftekamsk - Neftyanik Almetievsk 2:3 0:1,1:0,1:2
04.11.2015 14:00 HC Saryarka - HC Sokol Krasnoyarsk 0:2 0:1,0:0,0:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yermak Angarsk 4:0 0:0,2:0,2:0
03.11.2015 17:00 HC Dynamo Balashiha - Chelmet Chelyabinsk 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
17:00 Zvezda VDV - Yuzhny Ural Orsk 1:2ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
15:30 Izhstal Izhevsk - Neftyanik Almetievsk 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
15:00 Toros Neftekamsk - MHC Bars 6:1 1:0,1:1,4:0
02.11.2015 15:00 Rubin Tyumen - Zvezda 6:1 2:0,2:0,2:1
14:30 Zauralie Kurgan - HC Buran Voronezh 1:6 0:0,1:3,0:3
01.11.2015 15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - HC VMF St.Petersburg 1:4 1:0,0:2,0:2
15:00 HC Sarov - THC Tver 1:2 1:0,0:1,0:1
31.10.2015 13:00 Rubin Tyumen - HC Buran Voronezh 1:0 0:0,0:0,1:0
13:00 Zauralie Kurgan - Zvezda 4:1 0:1,1:0,3:0
30.10.2015 17:00 Kristall Saratov - HC Sokol Krasnoyarsk 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,1:0
17:00 Dizel Penza - Yermak Angarsk 2:5 0:1,2:3,0:1
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - THC Tver 0:3 0:1,0:0,0:2
16:30 HC Sarov - HC VMF St.Petersburg 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
29.10.2015 15:00 Sputnik Nizhny Tagil - Toros Neftekamsk 0:3 0:0,0:2,0:1
15:00 Rubin Tyumen - MHC Khimik 4:3 2:1,0:0,2:2
15:00 Molot Prikamie Perm - Izhstal Izhevsk 2:1 0:0,1:0,1:1
14:30 Zauralie Kurgan - HC Ryazan 2:3 0:3,2:0,0:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Zvezda 0:1 0:0,0:1,0:0
14:30 Chelmet Chelyabinsk - HC Buran Voronezh 3:4 1:0,1:1,1:3
28.10.2015 17:00 Kristall Saratov - Yermak Angarsk 2:7 1:1,1:3,0:3
17:00 Dizel Penza - HC Sokol Krasnoyarsk 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
17:00 MHC Bars - HC VMF St.Petersburg 1:4 0:3,1:1,0:0
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Zvezda VDV 3:1 0:0,2:0,1:1
16:30 HC Sarov - HC Dynamo Balashiha 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
16:30 Neftyanik Almetievsk - THC Tver 4:3sn 0:0,3:1,0:2,0:0,1:0
27.10.2015 15:00 Sputnik Nizhny Tagil - Izhstal Izhevsk 3:2 2:1,1:1,0:0
15:00 Rubin Tyumen - HC Ryazan 0:1 0:0,0:0,0:1
15:00 Molot Prikamie Perm - Toros Neftekamsk 2:7 0:1,1:3,1:3
14:30 Zauralie Kurgan - MHC Khimik 4:0 1:0,2:0,1:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Buran Voronezh 4:5 0:1,3:0,1:4
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Zvezda 1:3 0:0,0:2,1:1
26.10.2015 17:00 Kristall Saratov - HC Saryarka 2:4 0:1,1:1,1:2
17:00 Dizel Penza - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:2 0:2,0:0,1:0
17:00 MHC Bars - THC Tver 0:1 0:1,0:0,0:0
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Dynamo Balashiha 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
16:30 Neftyanik Almetievsk - HC VMF St.Petersburg 2:1ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
16:30 HC Sarov - Zvezda VDV 5:1 0:1,4:0,1:0
25.10.2015 13:00 Chelmet Chelyabinsk - HC Ryazan 2:4 0:1,1:1,1:2
13:00 Yuzhny Ural Orsk - MHC Khimik 3:2 1:0,0:2,2:0
24.10.2015 16:00 Dizel Penza - HC Saryarka 0:1 0:0,0:0,0:1
16:00 Neftyanik Almetievsk - HC Dynamo Balashiha 4:5sn 1:0,1:3,2:1,0:0,0:1
16:00 Kristall Saratov - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,1:0
16:00 MHC Bars - Zvezda VDV 4:0 1:0,3:0,0:0
23.10.2015 15:30 Chelmet Chelyabinsk - MHC Khimik 6:2 4:1,1:1,1:0
15:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Ryazan 2:1 0:1,0:0,2:0
14:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Rubin Tyumen 2:3 1:1,1:1,0:1
13:00 Yermak Angarsk - Zauralie Kurgan 1:4 0:3,0:0,1:1
22.10.2015 18:00 HC Buran Voronezh - Ariada-Akpars Volzhsk 1:2 0:0,0:1,1:1
18:00 MHC Bars - HC Dynamo Balashiha 2:1 2:0,0:0,0:1
18:00 HC VMF St.Petersburg - Molot Prikamie Perm 3:1 0:0,1:1,2:0
18:00 Zvezda - HC Sarov 4:5 0:1,4:3,0:1
18:00 THC Tver - Sputnik Nizhny Tagil 2:1 0:0,0:0,2:1
17:30 Neftyanik Almetievsk - Zvezda VDV 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
21.10.2015 14:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Zauralie Kurgan 4:1 1:1,1:0,2:0
13:00 Yermak Angarsk - Rubin Tyumen 6:3 3:0,1:1,2:2
20.10.2015 18:00 HC VMF St.Petersburg - Sputnik Nizhny Tagil 3:2 1:0,0:1,2:1
18:00 HC Buran Voronezh - HC Sarov 2:0 1:0,0:0,1:0
18:00 THC Tver - Molot Prikamie Perm 3:4 1:1,2:3,0:0
18:00 Zvezda - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2 0:1,0:0,3:1
19.10.2015 15:00 HC Saryarka - Rubin Tyumen 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Zauralie Kurgan 1:3 1:1,0:1,0:1
14:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Chelmet Chelyabinsk 4:1 2:1,1:0,1:0
13:00 Yermak Angarsk - Yuzhny Ural Orsk 7:3 1:2,4:0,2:1
18.10.2015 16:00 Zvezda VDV - Molot Prikamie Perm 1:4 0:0,1:4,0:0
16:00 Zvezda - MHC Bars 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
16:00 MHC Khimik - Ariada-Akpars Volzhsk 6:1 2:0,3:0,1:1
16:00 HC Buran Voronezh - Neftyanik Almetievsk 5:4pp 2:0,1:4,1:0,1:0
16:00 HC VMF St.Petersburg - Toros Neftekamsk 3:1 2:1,0:0,1:0
16:00 HC Ryazan - HC Sarov 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
16:00 HC Dynamo Balashiha - Sputnik Nizhny Tagil 4:3 1:0,2:1,1:2
16:00 THC Tver - Izhstal Izhevsk 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
17.10.2015 16:00 Kristall Saratov - Dizel Penza 2:3 1:1,0:1,1:1
13:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Rubin Tyumen 2:1 2:0,0:1,0:0
13:00 HC Saryarka - Zauralie Kurgan 2:3 1:2,1:1,0:0
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Yuzhny Ural Orsk 5:3 2:1,1:1,2:1
11:00 Yermak Angarsk - Chelmet Chelyabinsk 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
16.10.2015 18:00 HC Buran Voronezh - MHC Bars 2:3 0:1,2:0,0:2
18:00 HC VMF St.Petersburg - Izhstal Izhevsk 1:3 0:1,1:0,0:2
18:00 HC Ryazan - Ariada-Akpars Volzhsk 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
18:00 HC Dynamo Balashiha - Molot Prikamie Perm 1:5 0:3,1:1,0:1
18:00 THC Tver - Toros Neftekamsk 4:1 2:1,1:0,1:0
18:00 Zvezda - Neftyanik Almetievsk 1:3 0:0,1:0,0:3
18:00 Zvezda VDV - Sputnik Nizhny Tagil 1:3 1:1,0:2,0:0
17:30 MHC Khimik - HC Sarov 0:2 0:0,0:2,0:0
15.10.2015 15:00 HC Saryarka - Chelmet Chelyabinsk 3:0 0:0,1:0,2:0
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yuzhny Ural Orsk 3:1 2:0,1:1,0:0
14.10.2015 18:00 HC Dynamo Balashiha - Izhstal Izhevsk 3:1 1:0,1:0,1:1
18:00 Zvezda VDV - Toros Neftekamsk 0:3 0:2,0:1,0:0
18:00 HC Ryazan - MHC Bars 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
17:30 MHC Khimik - Neftyanik Almetievsk 3:5 1:0,1:1,1:4
13.10.2015 15:00 HC Saryarka - Yuzhny Ural Orsk 1:2 0:1,0:1,1:0
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Chelmet Chelyabinsk 2:3 0:1,1:1,1:1
12.10.2015 18:00 HC Dynamo Balashiha - Toros Neftekamsk 3:4sn 0:1,1:0,2:2,0:0,0:1
18:00 HC Ryazan - Neftyanik Almetievsk 7:3 1:0,3:2,3:1
18:00 Zvezda VDV - Izhstal Izhevsk 0:1 0:0,0:0,0:1
17:30 MHC Khimik - MHC Bars 2:3sn 2:0,0:0,0:2,0:0,0:1
16:00 Molot Prikamie Perm - Zvezda 4:1 1:0,1:1,2:0
16:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Buran Voronezh 2:4 2:0,0:2,0:2
11.10.2015 16:00 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Sokol Krasnoyarsk 5:1 1:0,2:0,2:1
16:00 HC Sarov - Yermak Angarsk 2:3 1:0,1:1,0:2
10.10.2015 14:00 Molot Prikamie Perm - HC Buran Voronezh 5:3 1:2,2:1,2:0
14:00 Rubin Tyumen - Dizel Penza 0:3 0:3,0:0,0:0
14:00 Zauralie Kurgan - Kristall Saratov 3:0 2:0,0:0,1:0
14:00 Sputnik Nizhny Tagil - Zvezda 6:0 2:0,2:0,2:0
09.10.2015 17:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Yermak Angarsk 2:1 0:0,1:1,1:0
17:30 HC Sarov - HC Sokol Krasnoyarsk 3:2 1:1,1:0,1:1
08.10.2015 18:00 HC VMF St.Petersburg - HC Dynamo Balashiha 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
18:00 THC Tver - Zvezda VDV 7:0 4:0,1:0,2:0
16:30 Izhstal Izhevsk - HC Buran Voronezh 4:3 1:2,1:0,2:1
16:00 Molot Prikamie Perm - HC Ryazan 4:2 1:0,2:2,1:0
16:00 Rubin Tyumen - Kristall Saratov 1:2 1:1,0:1,0:0
16:00 Sputnik Nizhny Tagil - MHC Khimik 3:2sn 2:1,0:1,0:0,0:0,1:0
16:00 Toros Neftekamsk - Zvezda 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
15:30 Zauralie Kurgan - Dizel Penza 0:1 0:1,0:0,0:0
07.10.2015 17:30 Neftyanik Almetievsk - Yermak Angarsk 0:5 0:3,0:2,0:0
17:30 HC Sarov - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 0:1 0:0,0:1,0:0
17:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Saryarka 2:3pp 0:0,0:2,2:0,0:1
16:00 MHC Bars - HC Sokol Krasnoyarsk 3:7 2:1,1:3,0:3
06.10.2015 18:00 HC VMF St.Petersburg - Zvezda VDV 4:1 1:0,0:0,3:1
18:00 THC Tver - HC Dynamo Balashiha 2:3 0:1,1:0,1:2
16:30 Izhstal Izhevsk - Zvezda 4:3 1:1,2:1,1:1
16:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Ryazan 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
16:00 Toros Neftekamsk - HC Buran Voronezh 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
16:00 Molot Prikamie Perm - MHC Khimik 1:3 0:1,0:2,1:0
15:30 Yuzhny Ural Orsk - Kristall Saratov 3:2 0:0,2:0,1:2
15:30 Chelmet Chelyabinsk - Dizel Penza 6:0 1:0,4:0,1:0
05.10.2015 18:00 MHC Bars - Yermak Angarsk 2:3 0:2,2:1,0:0
17:30 Neftyanik Almetievsk - HC Sokol Krasnoyarsk 2:1 0:0,1:1,1:0
17:30 HC Sarov - HC Saryarka 3:1 1:0,2:1,0:0
17:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:3 0:0,2:2,0:1
04.10.2015 15:00 Izhstal Izhevsk - MHC Khimik 4:3 0:0,3:1,1:2
14:00 Chelmet Chelyabinsk - Kristall Saratov 3:2 1:1,1:0,1:1
14:00 Yuzhny Ural Orsk - Dizel Penza 3:2sn 1:2,1:0,0:0,0:0,1:0
14:00 Toros Neftekamsk - HC Ryazan 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
03.10.2015 16:00 MHC Bars - HC Saryarka 1:3 0:1,1:2,0:0
16:00 Neftyanik Almetievsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:2 1:1,1:1,1:0
02.10.2015 18:00 Zvezda VDV - HC Dynamo Balashiha 3:4 0:1,1:3,2:0
16:30 Izhstal Izhevsk - HC Ryazan 3:2 3:0,0:1,0:1
16:00 Toros Neftekamsk - MHC Khimik 3:1 0:0,2:0,1:1
01.10.2015 18:00 HC Buran Voronezh - HC VMF St.Petersburg 0:2 0:1,0:0,0:1
18:00 MHC Bars - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:2 0:1,1:1,0:0
17:30 Neftyanik Almetievsk - HC Saryarka 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
17:00 Zvezda - THC Tver 1:4 0:1,0:0,1:3
30.09.2015 14:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Molot Prikamie Perm 2:5 0:2,1:1,1:2
13:00 Yermak Angarsk - Sputnik Nizhny Tagil 3:2 2:0,1:1,0:1
29.09.2015 18:00 Kristall Saratov - Ariada-Akpars Volzhsk 5:4 2:1,2:1,1:2
18:00 Dizel Penza - HC Sarov 2:4 0:0,2:2,0:2
18:00 Zvezda - HC VMF St.Petersburg 6:3 1:0,3:1,2:2
18:00 HC Buran Voronezh - THC Tver 1:2 0:0,0:1,1:1
16:00 Rubin Tyumen - Yuzhny Ural Orsk 4:3 2:0,0:2,2:1
15:30 Zauralie Kurgan - Chelmet Chelyabinsk 3:0 1:0,2:0,0:0
28.09.2015 14:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Sputnik Nizhny Tagil 3:2 2:0,1:1,0:1
13:00 Yermak Angarsk - Molot Prikamie Perm 3:0 1:0,1:0,1:0
27.09.2015 16:00 MHC Khimik - HC VMF St.Petersburg 2:1 0:1,1:0,1:0
16:00 Kristall Saratov - HC Sarov 5:2 3:0,1:2,1:0
16:00 HC Ryazan - THC Tver 1:4 1:2,0:1,0:1
16:00 Dizel Penza - Ariada-Akpars Volzhsk 1:4 1:1,0:1,0:2
14:00 Zauralie Kurgan - Yuzhny Ural Orsk 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
14:00 Rubin Tyumen - Chelmet Chelyabinsk 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:0
26.09.2015 16:00 Zvezda - HC Dynamo Balashiha 4:3sn 0:1,3:2,0:0,0:0,1:0
16:00 MHC Bars - Neftyanik Almetievsk 0:2 0:0,0:1,0:1
16:00 HC Buran Voronezh - Zvezda VDV 4:2 0:0,3:1,1:1
13:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Sputnik Nizhny Tagil 4:5sn 0:1,3:2,1:1,0:0,0:1
13:00 HC Saryarka - Molot Prikamie Perm 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,1:0
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Toros Neftekamsk 1:3 0:1,0:2,1:0
11:00 Yermak Angarsk - Izhstal Izhevsk 5:3 2:1,0:1,3:1
25.09.2015 18:00 HC Ryazan - HC VMF St.Petersburg 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
17:30 MHC Khimik - THC Tver 1:3 0:0,1:2,0:1
24.09.2015 18:00 Zvezda - Zvezda VDV 4:1 2:0,1:1,1:0
18:00 HC Buran Voronezh - HC Dynamo Balashiha 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
15:30 Chelmet Chelyabinsk - Yuzhny Ural Orsk 4:3sn 2:1,0:1,1:1,0:0,1:0
14:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Izhstal Izhevsk 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
13:00 HC Saryarka - Sputnik Nizhny Tagil 2:3ppsn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
13:00 Yermak Angarsk - Toros Neftekamsk 1:2 0:0,1:1,0:1
13:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Molot Prikamie Perm 3:4 1:1,1:0,1:3
23.09.2015 18:00 Dizel Penza - MHC Bars 3:0 1:0,1:0,1:0
18:00 Kristall Saratov - Neftyanik Almetievsk 1:4 1:1,0:2,0:1
22.09.2015 18:00 HC Ryazan - HC Dynamo Balashiha 3:1 1:0,2:0,0:1
17:30 MHC Khimik - Zvezda VDV 3:4 1:0,1:2,1:2
15:00 HC Saryarka - Toros Neftekamsk 1:3 0:3,1:0,0:0
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Izhstal Izhevsk 1:0 0:0,0:0,1:0
21.09.2015 18:00 Kristall Saratov - MHC Bars 2:3 2:1,0:2,0:0
18:00 Dizel Penza - Neftyanik Almetievsk 2:3 0:1,1:0,1:2
20.09.2015 16:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Zauralie Kurgan 1:0 0:0,0:0,1:0
16:00 HC Sarov - Rubin Tyumen 3:1 1:0,1:0,1:1
16:00 MHC Khimik - HC Dynamo Balashiha 1:4 0:3,1:1,0:0
16:00 HC Ryazan - Zvezda VDV 8:0 2:0,4:0,2:0
13:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Toros Neftekamsk 5:3 2:1,2:0,1:2
13:00 HC Saryarka - Izhstal Izhevsk 0:3 0:1,0:1,0:1
19.09.2015 16:00 THC Tver - HC Sokol Krasnoyarsk 1:2 0:1,1:0,0:1
16:00 Zvezda - HC Buran Voronezh 1:3 0:0,0:1,1:2
16:00 HC VMF St.Petersburg - Yermak Angarsk 1:0 1:0,0:0,0:0
18.09.2015 17:30 HC Sarov - Zauralie Kurgan 1:0 0:0,0:0,1:0
17:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Rubin Tyumen 3:4sn 2:0,1:1,0:2,0:0,0:1
17.09.2015 18:00 THC Tver - Yermak Angarsk 0:1 0:0,0:1,0:0
18:00 HC VMF St.Petersburg - HC Sokol Krasnoyarsk 3:0 0:0,1:0,2:0
16.09.2015 18:00 HC Ryazan - MHC Khimik 5:2 3:1,2:0,0:1
17:30 Neftyanik Almetievsk - Rubin Tyumen 5:4sn 0:0,2:2,2:2,0:0,1:0
17:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Yuzhny Ural Orsk 4:3 2:2,0:1,2:0
17:30 HC Sarov - Chelmet Chelyabinsk 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
16:00 Sputnik Nizhny Tagil - Kristall Saratov 5:4 0:1,3:2,2:1
16:00 MHC Bars - Zauralie Kurgan 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
16:00 Molot Prikamie Perm - Dizel Penza 2:4 1:1,0:3,1:0
15.09.2015 18:00 Zvezda VDV - Yermak Angarsk 2:5 0:1,2:1,0:3
18:00 THC Tver - HC Saryarka 4:0 3:0,1:0,0:0
18:00 HC Dynamo Balashiha - HC Sokol Krasnoyarsk 2:1 0:0,1:0,1:1
14:00 HC VMF St.Petersburg - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:3 2:1,2:0,0:2
14.09.2015 18:00 MHC Bars - Rubin Tyumen 3:5 0:2,1:1,2:2
17:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Chelmet Chelyabinsk 4:5 2:1,2:0,0:4
17:30 HC Sarov - Yuzhny Ural Orsk 3:4sn 0:1,3:0,0:2,0:0,0:1
17:30 Neftyanik Almetievsk - Zauralie Kurgan 0:2 0:2,0:0,0:0
16:00 Sputnik Nizhny Tagil - Dizel Penza 2:3sn 2:1,0:1,0:0,0:0,0:1
16:00 Molot Prikamie Perm - Kristall Saratov 6:1 2:1,3:0,1:0
13.09.2015 16:00 HC Dynamo Balashiha - Yermak Angarsk 4:3 1:2,2:1,1:0
16:00 HC VMF St.Petersburg - HC Saryarka 4:2 1:0,1:2,2:0
16:00 Zvezda VDV - HC Sokol Krasnoyarsk 0:3 0:1,0:0,0:2
16:00 THC Tver - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:1 0:0,1:0,2:1
12.09.2015 16:00 HC Ryazan - HC Buran Voronezh 3:6 1:1,1:2,1:3
16:00 Neftyanik Almetievsk - Chelmet Chelyabinsk 6:0 4:0,1:0,1:0
16:00 MHC Bars - Yuzhny Ural Orsk 4:3 3:1,1:2,0:0
16:00 MHC Khimik - Zvezda 2:3 0:1,0:2,2:0
15:00 Izhstal Izhevsk - Kristall Saratov 6:2 1:0,3:1,2:1
14:00 Toros Neftekamsk - Dizel Penza 4:1 2:1,1:0,1:0
11.09.2015 18:00 HC Dynamo Balashiha - HC Saryarka 1:2 1:1,0:0,0:1
18:00 Zvezda VDV - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
10.09.2015 18:00 HC Ryazan - Zvezda 2:0 1:0,0:0,1:0
18:00 MHC Bars - Chelmet Chelyabinsk 3:4 0:1,0:3,3:0
17:30 Neftyanik Almetievsk - Yuzhny Ural Orsk 1:2 0:1,0:1,1:0
17:30 MHC Khimik - HC Buran Voronezh 0:2 0:0,0:0,0:2
16:30 Izhstal Izhevsk - Dizel Penza 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,1:0
16:00 Toros Neftekamsk - Kristall Saratov 8:1 3:0,2:0,3:1
09.09.2015 18:00 THC Tver - HC VMF St.Petersburg 2:1 1:0,1:0,0:1
18:00 Zvezda VDV - HC Saryarka 0:10 0:3,0:2,0:5
18:00 HC Dynamo Balashiha - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:2 2:1,0:1,2:0
17:30 HC Sarov - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2 3:0,0:0,0:2
16:00 Molot Prikamie Perm - Sputnik Nizhny Tagil 5:3 3:1,2:1,0:1
15:30 Zauralie Kurgan - Rubin Tyumen 3:1 0:0,1:1,2:0
13:00 Yermak Angarsk - HC Sokol Krasnoyarsk 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0
08.09.2015 16:00 Toros Neftekamsk - Izhstal Izhevsk 2:4 0:1,1:0,1:3