VHL - Rusko

Datum Čas Zápas
17.01.2013 13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC VMF St.Petersburg
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
25.02.2013 17:00 Yunost Minsk - Lada Togliatti 1:7 -:-,-:-,-:-
16:30 Lokomotiv-2 Yaroslavl - Ariada-Akpars Volzhsk 3:5 0:2,2:2,1:1
16:00 THC Tver - Neftyanik Almetievsk 1:6 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Ryazan - HC Sokol Krasnoyarsk 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:00 HC Buran Voronezh - Kristall Saratov 3:2 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Dynamo Balashiha - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:30 HC Sarov - Yermak Angarsk 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:00 Rubin Tyumen - Molot Prikamie Perm 5:4 2:2,3:1,0:1
14:00 HC Saryarka - HC VMF St.Petersburg 5:4pp 0:1,3:2,1:1,1:0
13:30 Zauralie Kurgan - Toros Neftekamsk 1:3 0:1,1:0,0:2
13:30 Chelmet Chelyabinsk - Titan Klin 4:3 1:1,1:2,2:0
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Izhstal Izhevsk 5:3 1:1,3:2,1:0
13:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Kuban Krasnodar 5:3 1:2,2:1,2:0
23.02.2013 15:00 Yunost Minsk - Neftyanik Almetievsk 1:8 0:3,0:4,1:1
14:00 HC Sarov - HC Sokol Krasnoyarsk 2:1 1:1,0:0,1:0
14:00 HC Dynamo Balashiha - Yermak Angarsk 4:3sn 1:1,1:0,1:2,0:0,1:0
14:00 HC Ryazan - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:2 0:2,1:0,2:0
14:00 Dizel Penza - HC Buran Voronezh 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
14:00 THC Tver - Ariada-Akpars Volzhsk 5:4ppsn 2:1,2:0,0:3,0:0,1:0
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - Toros Neftekamsk 3:2 1:0,1:1,1:1
12:00 HC Saryarka - Titan Klin 0:2 0:0,0:1,0:1
12:00 Yuzhny Ural Orsk - HC VMF St.Petersburg 3:1 1:1,1:0,1:0
12:00 Rubin Tyumen - Izhstal Izhevsk 5:4sn 2:1,2:1,0:2,0:0,1:0
12:00 Lokomotiv-2 Yaroslavl - Lada Togliatti 1:3 0:0,1:1,0:2
12:00 Zauralie Kurgan - Molot Prikamie Perm 4:3pp 1:0,2:1,0:2,1:0
12:00 Chelmet Chelyabinsk - HC Kuban Krasnodar 0:3 0:2,0:1,0:0
21.02.2013 17:00 Yunost Minsk - Ariada-Akpars Volzhsk 4:2 1:0,0:2,3:0
16:30 Lokomotiv-2 Yaroslavl - Neftyanik Almetievsk 4:0 1:0,3:0,0:0
16:00 THC Tver - Lada Togliatti 2:1 0:0,1:0,1:1
16:00 HC Ryazan - Yermak Angarsk 4:3pp 1:1,0:0,2:2,1:0
16:00 HC Dynamo Balashiha - HC Sokol Krasnoyarsk 3:2 0:0,2:1,1:1
15:30 Kristall Saratov - Dizel Penza 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
15:30 HC Sarov - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:2ppsn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:0
14:00 HC Saryarka - HC Kuban Krasnodar 2:1 1:0,1:0,0:1
14:00 Rubin Tyumen - Toros Neftekamsk 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
13:30 Zauralie Kurgan - Izhstal Izhevsk 2:3ppsn 0:1,2:1,0:0,0:0,0:1
13:30 Chelmet Chelyabinsk - HC VMF St.Petersburg 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Molot Prikamie Perm 1:3 1:0,0:2,0:1
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Titan Klin 3:1 1:1,0:0,2:0
18.02.2013 13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Rubin Tyumen 5:2 2:2,1:0,2:0
12:30 HC Sokol Krasnoyarsk - Kristall Saratov 4:2 2:1,1:1,1:0
17.02.2013 14:00 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Ryazan 6:4 2:1,1:0,3:3
14:00 Izhstal Izhevsk - HC Saryarka 0:3 0:2,0:0,0:1
12:00 Toros Neftekamsk - Chelmet Chelyabinsk 2:0 0:0,2:0,0:0
12:00 Molot Prikamie Perm - Yuzhny Ural Orsk 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Buran Voronezh 1:3 -:-,-:-,-:-
16.02.2013 15:00 Titan Klin - THC Tver 4:5 2:1,0:3,2:1
14:00 HC VMF St.Petersburg - Lokomotiv-2 Yaroslavl 2:0 0:0,1:0,1:0
14:00 HC Kuban Krasnodar - Yunost Minsk 9:0 3:0,4:0,2:0
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - Zauralie Kurgan 5:2 2:1,0:0,3:1
09:00 Yermak Angarsk - Kristall Saratov 0:1 0:1,0:0,0:0
15.02.2013 16:00 Izhstal Izhevsk - Chelmet Chelyabinsk 5:1 1:0,3:1,1:0
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Sarov 3:1 1:0,0:0,2:1
15:30 Lada Togliatti - HC Dynamo Balashiha 4:3 1:0,3:1,0:2
15:30 Neftyanik Almetievsk - HC Ryazan 4:1 2:0,2:0,0:1
14:00 Toros Neftekamsk - Yuzhny Ural Orsk 4:2 0:0,3:1,1:1
14:00 Molot Prikamie Perm - HC Saryarka 1:2 0:0,0:1,1:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Dizel Penza 0:4 0:1,0:0,0:3
12:30 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Buran Voronezh 0:2 0:0,0:1,0:1
14.02.2013 16:30 HC VMF St.Petersburg - Yunost Minsk 6:2 3:0,2:1,1:1
16:00 HC Kuban Krasnodar - THC Tver 4:3sn 2:1,1:1,0:1,0:0,1:0
15:30 Titan Klin - Lokomotiv-2 Yaroslavl 1:2 1:1,0:0,0:1
14:00 Rubin Tyumen - Zauralie Kurgan 7:4 0:0,4:1,3:3
13.02.2013 16:00 Izhstal Izhevsk - Yuzhny Ural Orsk 4:3 1:0,2:2,1:1
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Dynamo Balashiha 3:4 1:0,0:3,2:1
15:30 Lada Togliatti - HC Ryazan 0:2 0:1,0:1,0:0
15:30 Neftyanik Almetievsk - HC Sarov 4:3sn 1:1,2:2,0:0,0:0,1:0
14:00 Toros Neftekamsk - HC Saryarka 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
14:00 Molot Prikamie Perm - Chelmet Chelyabinsk 3:4 0:3,2:1,1:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Kristall Saratov 5:2 1:1,1:1,3:0
12:30 HC Sokol Krasnoyarsk - Dizel Penza 5:4sn 1:1,0:3,3:0,0:0,1:0
11:00 Yermak Angarsk - HC Buran Voronezh 2:4 0:1,0:2,2:1
12.02.2013 16:30 HC VMF St.Petersburg - THC Tver 5:6sn 1:1,3:2,1:2,0:0,0:1
16:00 HC Kuban Krasnodar - Lokomotiv-2 Yaroslavl 1:3 1:1,0:0,0:2
14:00 Titan Klin - Yunost Minsk 1:0 0:0,0:0,1:0
11.02.2013 15:30 Lada Togliatti - HC Sarov 4:2 0:0,3:0,1:2
15:30 Neftyanik Almetievsk - HC Dynamo Balashiha 5:2 2:0,1:1,2:1
11:00 Yermak Angarsk - Dizel Penza 2:0 0:0,0:0,2:0
06.02.2013 16:00 THC Tver - Toros Neftekamsk 1:7 1:1,0:2,0:4
16:00 HC Ryazan - Titan Klin 4:2 1:0,2:2,1:0
05.02.2013 15:30 Kristall Saratov - Ariada-Akpars Volzhsk 5:4pp 2:2,1:2,1:0,1:0
04.02.2013 17:00 Yunost Minsk - Toros Neftekamsk 0:7 0:2,0:2,0:3
16:30 Lokomotiv-2 Yaroslavl - Izhstal Izhevsk 4:3 0:1,1:1,3:1
16:00 HC Ryazan - HC Kuban Krasnodar 4:2 0:0,2:1,2:1
16:00 HC Dynamo Balashiha - HC VMF St.Petersburg 3:1 0:1,0:0,3:0
16:00 THC Tver - Molot Prikamie Perm 3:0 0:0,2:0,1:0
15:30 HC Sarov - Titan Klin 5:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Yermak Angarsk - HC Sokol Krasnoyarsk 2:0 0:0,1:0,1:0
03.02.2013 14:00 HC Buran Voronezh - Lada Togliatti 1:4 0:2,0:2,1:0
14:00 Kristall Saratov - Neftyanik Almetievsk 2:3 0:1,1:1,1:1
14:00 Dizel Penza - Ariada-Akpars Volzhsk 4:2 1:0,2:1,1:1
12:00 Yuzhny Ural Orsk - Zauralie Kurgan 11:1 2:0,2:1,7:0
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Rubin Tyumen 1:3 0:1,1:1,0:1
02.02.2013 15:00 Yunost Minsk - Molot Prikamie Perm 2:3 0:1,2:2,0:0
14:00 HC Ryazan - HC VMF St.Petersburg 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,1:0
14:00 THC Tver - Izhstal Izhevsk 3:4 1:1,1:1,1:2
14:00 HC Dynamo Balashiha - Titan Klin 3:2 2:1,1:1,0:0
14:00 HC Sarov - HC Kuban Krasnodar 1:3 0:0,1:2,0:1
11:00 Lokomotiv-2 Yaroslavl - Toros Neftekamsk 3:6 2:1,0:3,1:2
01.02.2013 16:00 Dizel Penza - Neftyanik Almetievsk 0:1 0:0,0:1,0:0
16:00 HC Buran Voronezh - Ariada-Akpars Volzhsk 7:1 3:0,3:0,1:1
15:30 Kristall Saratov - Lada Togliatti 6:3 4:1,0:1,2:1
14:00 HC Saryarka - Rubin Tyumen 5:2 2:0,2:0,1:2
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Sputnik Nizhny Tagil 2:3 1:0,1:1,0:2
13:30 Chelmet Chelyabinsk - Zauralie Kurgan 3:5 1:1,1:1,1:3
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yermak Angarsk 3:2 3:1,0:0,0:1
31.01.2013 17:00 Yunost Minsk - Izhstal Izhevsk 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
16:30 Lokomotiv-2 Yaroslavl - Molot Prikamie Perm 5:3 0:1,3:2,2:0
16:00 HC Dynamo Balashiha - HC Kuban Krasnodar 3:4sn 1:2,1:1,1:0,0:0,0:1
15:30 HC Sarov - HC VMF St.Petersburg 3:1 1:0,1:1,1:0
30.01.2013 16:00 Dizel Penza - Lada Togliatti 1:3 1:0,0:1,0:2
16:00 HC Buran Voronezh - Neftyanik Almetievsk 4:1 1:0,1:0,2:1
14:00 HC Saryarka - Zauralie Kurgan 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
13:30 Chelmet Chelyabinsk - Sputnik Nizhny Tagil 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Rubin Tyumen 2:3 1:2,0:0,1:1
29.01.2013 14:00 Toros Neftekamsk - HC Ryazan 5:1 1:0,2:1,2:0
28.01.2013 15:30 Titan Klin - Kristall Saratov 6:0 -:-,-:-,-:-
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:00 HC Saryarka - Sputnik Nizhny Tagil 2:3 0:1,0:1,2:1
27.01.2013 14:00 Izhstal Izhevsk - HC Sarov 3:4sn 1:2,1:1,1:0,0:0,0:1
12:00 Molot Prikamie Perm - HC Ryazan 3:1 1:1,2:0,0:0
12:00 Toros Neftekamsk - HC Dynamo Balashiha 2:4 1:1,1:2,0:1
26.01.2013 14:00 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Sokol Krasnoyarsk 4:0 1:0,1:0,2:0
14:00 Lada Togliatti - Yermak Angarsk 7:3 2:0,2:1,3:2
14:00 HC VMF St.Petersburg - Kristall Saratov 2:1 2:1,0:0,0:0
14:00 Neftyanik Almetievsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
14:00 Titan Klin - HC Buran Voronezh 3:5 1:0,1:2,1:3
12:00 Rubin Tyumen - Lokomotiv-2 Yaroslavl 4:1 2:0,2:0,0:1
12:00 HC Kuban Krasnodar - Dizel Penza 2:1 2:1,0:0,0:0
25.01.2013 16:00 Izhstal Izhevsk - HC Ryazan 3:2 0:1,1:1,2:0
14:00 Molot Prikamie Perm - HC Dynamo Balashiha 1:3 1:1,0:2,0:0
14:00 Toros Neftekamsk - HC Sarov 0:4 0:2,0:0,0:2
14:00 HC Saryarka - Chelmet Chelyabinsk 4:3 1:2,1:0,2:1
24.01.2013 16:30 HC VMF St.Petersburg - HC Buran Voronezh 3:4sn 2:2,1:0,0:1,0:0,0:1
16:00 HC Kuban Krasnodar - Kristall Saratov 1:4 0:2,0:0,1:2
15:30 Titan Klin - Dizel Penza 4:2 1:2,1:0,2:0
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Yermak Angarsk 4:3 2:2,2:0,0:1
15:30 Lada Togliatti - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:0 1:0,3:0,0:0
15:30 Neftyanik Almetievsk - HC Sokol Krasnoyarsk 4:1 1:0,2:0,1:1
14:00 Rubin Tyumen - THC Tver 3:2pp 2:1,0:0,0:1,1:0
13:30 Zauralie Kurgan - Lokomotiv-2 Yaroslavl 2:1ppsn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Yunost Minsk 4:0 1:0,2:0,1:0
23.01.2013 16:00 Izhstal Izhevsk - HC Dynamo Balashiha 6:0 -:-,-:-,-:-
14:00 Molot Prikamie Perm - HC Sarov 2:5 1:2,0:1,1:2
13:30 Chelmet Chelyabinsk - Yuzhny Ural Orsk 2:3pp 0:2,2:0,0:0,0:1
22.01.2013 16:30 HC VMF St.Petersburg - Dizel Penza 0:3 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Kuban Krasnodar - HC Buran Voronezh 3:2sn 0:0,2:0,0:2,0:0,1:0
15:30 Lada Togliatti - HC Sokol Krasnoyarsk 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,0:1
15:30 Neftyanik Almetievsk - Yermak Angarsk 1:2 0:1,0:1,1:0
14:00 Rubin Tyumen - Yunost Minsk 5:4sn 0:3,2:0,2:1,0:0,1:0
13:30 Zauralie Kurgan - THC Tver 4:2 1:0,2:1,1:1
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Lokomotiv-2 Yaroslavl 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
21.01.2013 14:00 HC Saryarka - Yuzhny Ural Orsk 2:3 1:1,0:2,1:0
20.01.2013 14:00 Kristall Saratov - Toros Neftekamsk 1:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - THC Tver 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
12:00 Zauralie Kurgan - Yunost Minsk 2:3ppsn 0:0,2:1,0:1,0:0,0:1
19.01.2013 12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Titan Klin 9:1 0:0,5:1,4:0
18.01.2013 16:30 Lokomotiv-2 Yaroslavl - Chelmet Chelyabinsk 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
16:00 HC Buran Voronezh - Izhstal Izhevsk 5:4ppsn 1:1,2:3,1:0,0:0,1:0
16:00 HC Ryazan - Rubin Tyumen 1:2ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
16:00 Dizel Penza - Toros Neftekamsk 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Lada Togliatti 3:2 0:0,0:0,3:2
15:30 Kristall Saratov - Molot Prikamie Perm 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
12:30 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Kuban Krasnodar 2:3ppsn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:1
16.01.2013 17:00 Yunost Minsk - Chelmet Chelyabinsk 2:0 1:0,1:0,0:0
16:30 Lokomotiv-2 Yaroslavl - HC Saryarka 4:3sn 0:2,2:0,1:1,0:0,1:0
16:00 Dizel Penza - Molot Prikamie Perm 2:4 1:3,1:1,0:0
16:00 HC Buran Voronezh - Toros Neftekamsk 2:3 0:1,2:0,0:2
16:00 HC Ryazan - Sputnik Nizhny Tagil 1:8 0:3,1:1,0:4
16:00 THC Tver - Yuzhny Ural Orsk 0:2 0:2,0:0,0:0
16:00 HC Dynamo Balashiha - Rubin Tyumen 4:1 0:1,4:0,0:0
15:30 Kristall Saratov - Izhstal Izhevsk 8:0 7:0,1:0,0:0
15:30 HC Sarov - Zauralie Kurgan 4:1 1:0,3:0,0:1
12:30 HC Sokol Krasnoyarsk - Titan Klin 0:4 0:1,0:2,0:1
11:00 Yermak Angarsk - HC Kuban Krasnodar 5:1 2:0,2:0,1:1
15.01.2013 15:30 Lada Togliatti - Neftyanik Almetievsk 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,0:1
14.01.2013 17:00 Yunost Minsk - HC Saryarka 4:6 -:-,-:-,-:-
16:30 Lokomotiv-2 Yaroslavl - Yuzhny Ural Orsk 3:2 -:-,-:-,-:-
16:00 Dizel Penza - Izhstal Izhevsk 2:1 1:0,0:0,1:1
16:00 HC Buran Voronezh - Molot Prikamie Perm 0:3 0:1,0:1,0:1
16:00 HC Ryazan - Zauralie Kurgan 3:2 1:0,2:2,0:0
16:00 THC Tver - Chelmet Chelyabinsk 1:4 1:0,0:0,0:4
16:00 HC Dynamo Balashiha - Sputnik Nizhny Tagil 4:3 1:1,2:1,1:1
15:30 HC Sarov - Rubin Tyumen 1:6 -:-,-:-,-:-
12:30 HC Sokol Krasnoyarsk - HC VMF St.Petersburg 1:2 0:2,0:0,1:0
11:00 Yermak Angarsk - Titan Klin 4:1 3:0,1:0,0:1
13.01.2013 14:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Neftyanik Almetievsk 4:3sn 1:1,1:1,1:1,0:0,1:0
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Kuban Krasnodar 3:0 2:0,1:0,0:0
12.01.2013 15:00 Yunost Minsk - Yuzhny Ural Orsk 5:1 1:0,2:0,2:1
14:00 THC Tver - HC Saryarka 1:3 1:2,0:0,0:1
14:00 HC Sarov - Sputnik Nizhny Tagil 1:2 0:1,0:1,1:0
14:00 HC Dynamo Balashiha - Zauralie Kurgan 6:2 2:0,3:1,1:1
09:00 Yermak Angarsk - HC VMF St.Petersburg 4:1 1:0,3:1,0:0
10.01.2013 15:30 Titan Klin - Lada Togliatti 1:3 0:1,0:2,1:0
14:00 Molot Prikamie Perm - HC Sokol Krasnoyarsk 4:3pp 1:2,2:0,0:1,1:0
14:00 Rubin Tyumen - Kristall Saratov 4:2 1:0,0:1,3:1
13:30 Chelmet Chelyabinsk - HC Ryazan 5:0 0:0,3:0,2:0
09.01.2013 16:00 THC Tver - Lokomotiv-2 Yaroslavl 4:2 1:1,0:0,3:1
08.01.2013 14:00 Titan Klin - Neftyanik Almetievsk 1:3 1:1,0:2,0:0
14:00 HC Saryarka - HC Dynamo Balashiha 7:1 2:1,2:0,3:0
14:00 HC Kuban Krasnodar - Ariada-Akpars Volzhsk 0:1 0:0,0:0,0:1
14:00 HC VMF St.Petersburg - Lada Togliatti 4:5sn 1:3,2:0,1:1,0:0,0:1
14:00 Izhstal Izhevsk - HC Sokol Krasnoyarsk 3:1 1:1,1:0,1:0
12:00 Zauralie Kurgan - Kristall Saratov 3:1 0:0,1:1,2:0
12:00 Chelmet Chelyabinsk - HC Sarov 4:5 1:2,1:0,2:3
12:00 Molot Prikamie Perm - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 5:4sn 2:1,1:2,1:1,0:0,1:0
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Buran Voronezh 5:3 2:1,1:0,2:2
12:00 Rubin Tyumen - Dizel Penza 5:2 2:0,1:0,2:2
12:00 Yuzhny Ural Orsk - HC Ryazan 3:1 1:0,0:0,2:1
12:00 Toros Neftekamsk - Yermak Angarsk 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
07.01.2013 10:00 Lokomotiv-2 Yaroslavl - Yunost Minsk 3:2 -:-,-:-,-:-
06.01.2013 14:00 HC Kuban Krasnodar - Lada Togliatti 3:0 1:0,1:0,1:0
14:00 HC VMF St.Petersburg - Neftyanik Almetievsk 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
14:00 Izhstal Izhevsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:3 0:1,1:0,0:2
14:00 Titan Klin - Ariada-Akpars Volzhsk 3:4sn 1:2,1:1,1:0,0:0,0:1
12:00 Yuzhny Ural Orsk - HC Sarov 3:2 0:1,0:0,3:1
12:00 Rubin Tyumen - HC Buran Voronezh 6:3 1:1,3:2,2:0
12:00 Zauralie Kurgan - Dizel Penza 1:3 1:1,0:2,0:0
12:00 Chelmet Chelyabinsk - HC Dynamo Balashiha 7:3 1:1,4:2,2:0
12:00 Toros Neftekamsk - HC Sokol Krasnoyarsk 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - Kristall Saratov 4:7 1:3,2:3,1:1
12:00 HC Saryarka - HC Ryazan 5:0 3:0,1:0,1:0
12:00 Molot Prikamie Perm - Yermak Angarsk 5:3 0:0,2:0,3:3
05.01.2013 14:00 THC Tver - Yunost Minsk 6:4 -:-,-:-,-:-
04.01.2013 14:00 HC VMF St.Petersburg - Ariada-Akpars Volzhsk 3:4 2:3,0:0,1:1
14:00 HC Kuban Krasnodar - Neftyanik Almetievsk 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
14:00 HC Saryarka - HC Sarov 4:2 1:0,3:1,0:1
14:00 Izhstal Izhevsk - Yermak Angarsk 3:4sn 0:0,3:2,0:1,0:0,0:1
12:00 Yuzhny Ural Orsk - HC Dynamo Balashiha 4:2 0:1,3:0,1:1
12:00 Zauralie Kurgan - HC Buran Voronezh 3:4 2:1,0:1,1:2
12:00 Toros Neftekamsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 5:2 3:0,1:2,1:0
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - Dizel Penza 0:3 0:0,0:1,0:2
26.12.2012 13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Sokol Krasnoyarsk 5:1 1:0,4:0,0:1
25.12.2012 15:30 Lada Togliatti - Molot Prikamie Perm 2:1 2:0,0:1,0:0
24.12.2012 16:30 HC VMF St.Petersburg - Titan Klin 5:7 3:2,2:4,0:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Sputnik Nizhny Tagil 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
11:00 Yermak Angarsk - Rubin Tyumen 0:2 0:0,0:2,0:0
23.12.2012 14:00 Lada Togliatti - Izhstal Izhevsk 5:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Neftyanik Almetievsk - Toros Neftekamsk 1:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Dizel Penza - Chelmet Chelyabinsk 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Molot Prikamie Perm 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:00 HC Buran Voronezh - HC Saryarka 1:2ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
22.12.2012 14:00 HC VMF St.Petersburg - HC Kuban Krasnodar 1:2 0:1,0:1,1:0
14:00 HC Sarov - Lokomotiv-2 Yaroslavl 5:2 0:1,1:1,4:0
14:00 HC Dynamo Balashiha - THC Tver 1:4 0:1,1:2,0:1
14:00 HC Ryazan - Yunost Minsk 0:1 0:0,0:0,0:1
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Zauralie Kurgan 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
10:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Rubin Tyumen 4:6 2:0,2:3,0:3
21.12.2012 16:00 HC Buran Voronezh - Yuzhny Ural Orsk 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:00 Dizel Penza - HC Saryarka 0:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Izhstal Izhevsk 7:1 -:-,-:-,-:-
15:30 Kristall Saratov - Chelmet Chelyabinsk 2:1 -:-,-:-,-:-
15:30 Neftyanik Almetievsk - Molot Prikamie Perm 3:5 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - Toros Neftekamsk 2:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Yermak Angarsk - Sputnik Nizhny Tagil 4:2 0:1,2:1,2:0
20.12.2012 16:00 HC Dynamo Balashiha - Lokomotiv-2 Yaroslavl 1:3 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Ryazan - THC Tver 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:30 HC Sarov - Yunost Minsk 6:2 1:1,3:1,2:0
15:30 Titan Klin - HC Kuban Krasnodar 0:5 0:1,0:1,0:3
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Rubin Tyumen 2:0 0:0,1:0,1:0
19.12.2012 16:00 HC Buran Voronezh - Chelmet Chelyabinsk 0:3 0:0,0:1,0:2
16:00 Dizel Penza - Yuzhny Ural Orsk 1:2 0:1,0:1,1:0
15:30 Kristall Saratov - HC Saryarka 1:2 1:1,0:1,0:0
15:30 Neftyanik Almetievsk - Izhstal Izhevsk 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,1:0
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Toros Neftekamsk 1:2 1:1,0:0,0:1
12:30 HC Sokol Krasnoyarsk - Sputnik Nizhny Tagil 2:7 0:2,0:3,2:2
11:00 Yermak Angarsk - Zauralie Kurgan 1:2 0:0,1:1,0:1
18.12.2012 16:00 HC Dynamo Balashiha - Yunost Minsk 1:3 1:1,0:1,0:1
15:30 HC Sarov - THC Tver 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
17.12.2012 15:30 Kristall Saratov - Yuzhny Ural Orsk 3:1 2:0,0:0,1:1
12:30 HC Sokol Krasnoyarsk - Zauralie Kurgan 5:3 2:0,1:2,2:1
15.12.2012 14:00 HC Ryazan - Lokomotiv-2 Yaroslavl 1:4 0:1,0:0,1:3
14.12.2012 16:00 Lokomotiv-2 Yaroslavl - HC Ryazan 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
10.12.2012 16:30 Lokomotiv-2 Yaroslavl - HC Buran Voronezh 4:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Molot Prikamie Perm - HC Kuban Krasnodar 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
13:30 Chelmet Chelyabinsk - Yermak Angarsk 0:5 0:1,0:3,0:1
09.12.2012 14:00 HC Dynamo Balashiha - HC Ryazan 5:3 4:1,1:1,0:1
12:00 Rubin Tyumen - Neftyanik Almetievsk 5:4sn 2:1,2:1,0:2,0:0,1:0
08.12.2012 15:00 Yunost Minsk - HC Buran Voronezh 3:1 1:0,2:1,0:0
14:00 THC Tver - Dizel Penza 1:5 0:2,1:3,0:0
14:00 Izhstal Izhevsk - HC Kuban Krasnodar 1:2 0:0,0:0,1:2
12:00 Chelmet Chelyabinsk - HC Sokol Krasnoyarsk 0:2 0:1,0:1,0:0
12:00 Toros Neftekamsk - HC VMF St.Petersburg 4:1 1:0,1:1,2:0
12:00 HC Saryarka - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:0 1:0,1:0,1:0
12:00 Yuzhny Ural Orsk - Yermak Angarsk 1:3 0:1,0:2,1:0
12:00 Molot Prikamie Perm - Titan Klin 3:2 0:1,3:0,0:1
11:00 Lokomotiv-2 Yaroslavl - Kristall Saratov 2:0 1:0,1:0,0:0
07.12.2012 16:00 HC Ryazan - HC Sarov 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
14:00 Rubin Tyumen - Lada Togliatti 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
13:30 Zauralie Kurgan - Neftyanik Almetievsk 2:3 -:-,-:-,-:-
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Ariada-Akpars Volzhsk 3:1 -:-,-:-,-:-
06.12.2012 17:00 Yunost Minsk - Kristall Saratov 0:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Lokomotiv-2 Yaroslavl - Dizel Penza 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:00 Izhstal Izhevsk - Titan Klin 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:00 THC Tver - HC Buran Voronezh 5:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Molot Prikamie Perm - HC VMF St.Petersburg 4:2 1:1,3:1,0:0
14:00 Toros Neftekamsk - HC Kuban Krasnodar 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
14:00 HC Saryarka - Yermak Angarsk 2:1 2:0,0:1,0:0
13:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Sokol Krasnoyarsk 2:0 0:0,1:0,1:0
13:30 Chelmet Chelyabinsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:5 1:1,1:2,0:2
05.12.2012 16:00 HC Dynamo Balashiha - HC Sarov 1:3 1:1,0:1,0:1
14:00 Rubin Tyumen - Ariada-Akpars Volzhsk 3:0 -:-,-:-,-:-
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Neftyanik Almetievsk 3:4 -:-,-:-,-:-
13:30 Zauralie Kurgan - Lada Togliatti 1:2 -:-,-:-,-:-
04.12.2012 17:00 Yunost Minsk - Dizel Penza 1:5 1:3,0:2,0:0
16:00 Izhstal Izhevsk - HC VMF St.Petersburg 2:5 1:1,1:3,0:1
16:00 THC Tver - Kristall Saratov 3:1 0:1,1:0,2:0
14:00 HC Saryarka - HC Sokol Krasnoyarsk 4:3 0:1,3:1,1:1
14:00 Toros Neftekamsk - Titan Klin 6:1 3:0,3:1,0:0
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:0 0:0,2:0,0:0
03.12.2012 13:30 Zauralie Kurgan - Ariada-Akpars Volzhsk 0:2 0:0,0:1,0:1
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Lada Togliatti 4:3pp 1:0,1:2,1:1,1:0
02.12.2012 14:00 HC Buran Voronezh - HC Ryazan 5:2 3:0,1:0,1:2
09:00 Yermak Angarsk - Lokomotiv-2 Yaroslavl 2:0 1:0,1:0,0:0
01.12.2012 14:00 HC Kuban Krasnodar - Rubin Tyumen 1:2 0:0,1:1,0:1
14:00 Neftyanik Almetievsk - Chelmet Chelyabinsk 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
30.11.2012 16:00 HC Buran Voronezh - HC Sarov 2:1 1:0,1:0,0:1
16:00 Dizel Penza - HC Ryazan 4:2 1:0,3:2,0:0
15:30 Kristall Saratov - HC Dynamo Balashiha 3:4 1:1,0:2,2:1
14:00 Molot Prikamie Perm - Toros Neftekamsk 3:4sn 2:0,0:1,1:2,0:0,0:1
12:30 HC Sokol Krasnoyarsk - Lokomotiv-2 Yaroslavl 1:2 0:1,1:0,0:1
11:00 Yermak Angarsk - Yunost Minsk 4:3sn 1:1,2:1,0:1,0:0,1:0
29.11.2012 16:30 HC VMF St.Petersburg - Rubin Tyumen 0:3 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Kuban Krasnodar - Sputnik Nizhny Tagil 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:30 Neftyanik Almetievsk - HC Saryarka 1:2 0:1,0:1,1:0
15:30 Titan Klin - Zauralie Kurgan 2:3sn 1:0,0:2,1:0,0:0,0:1
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Chelmet Chelyabinsk 4:2 1:1,2:1,1:0
15:30 Lada Togliatti - Yuzhny Ural Orsk 3:2 1:0,1:1,1:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - THC Tver 7:2 2:0,3:0,2:2
28.11.2012 16:00 HC Buran Voronezh - HC Dynamo Balashiha 4:5 2:1,1:2,1:2
16:00 Izhstal Izhevsk - Toros Neftekamsk 0:7 0:2,0:2,0:3
16:00 Dizel Penza - HC Sarov 2:4 1:1,0:1,1:2
15:30 Kristall Saratov - HC Ryazan 4:3 4:1,0:1,0:1
12:30 HC Sokol Krasnoyarsk - Yunost Minsk 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
27.11.2012 16:30 HC VMF St.Petersburg - Sputnik Nizhny Tagil 4:6 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Kuban Krasnodar - Zauralie Kurgan 3:5 1:1,2:1,0:3
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Saryarka 2:4 0:0,1:3,1:1
15:30 Lada Togliatti - Chelmet Chelyabinsk 3:2 1:0,0:2,2:0
15:30 Neftyanik Almetievsk - Yuzhny Ural Orsk 1:3 0:0,0:0,1:3
15:30 Titan Klin - Rubin Tyumen 4:3sn 1:1,0:1,2:1,0:0,1:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Lokomotiv-2 Yaroslavl 4:3pp 1:0,1:2,1:1,1:0
11:00 Yermak Angarsk - THC Tver 5:2 1:1,2:1,2:0
26.11.2012 16:00 Izhstal Izhevsk - Molot Prikamie Perm 3:0 0:0,1:0,2:0
16:00 Dizel Penza - HC Dynamo Balashiha 4:5 0:2,2:3,2:0
15:30 Kristall Saratov - HC Sarov 4:5sn 1:1,1:3,2:0,0:0,0:1
25.11.2012 14:00 Lada Togliatti - HC Saryarka 0:4 0:1,0:2,0:1
14:00 HC VMF St.Petersburg - Zauralie Kurgan 4:3pp 1:2,2:0,0:1,1:0
14:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Yuzhny Ural Orsk 2:0 0:0,1:0,1:0
14:00 Titan Klin - Sputnik Nizhny Tagil 4:3 1:2,2:0,1:1
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yunost Minsk 5:2 1:0,4:0,0:2
10:00 HC Sokol Krasnoyarsk - THC Tver 6:5 5:2,1:1,0:2
24.11.2012 14:00 HC Ryazan - HC Buran Voronezh 1:3 0:1,0:2,1:0
23.11.2012 16:30 Lokomotiv-2 Yaroslavl - Yermak Angarsk 2:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Rubin Tyumen - HC Kuban Krasnodar 4:0 1:0,2:0,1:0
13:30 Chelmet Chelyabinsk - Neftyanik Almetievsk 3:1 -:-,-:-,-:-
22.11.2012 16:00 HC Dynamo Balashiha - HC Buran Voronezh 3:4 2:2,1:1,0:1
16:00 HC Ryazan - Kristall Saratov 1:3 1:2,0:0,0:1
15:30 HC Sarov - Dizel Penza 2:0 0:0,1:0,1:0
14:00 Molot Prikamie Perm - Izhstal Izhevsk 4:2 1:0,3:1,0:1
21.11.2012 17:00 Yunost Minsk - Yermak Angarsk 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 Lokomotiv-2 Yaroslavl - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:4 0:0,1:3,0:1
16:00 THC Tver - HC Sokol Krasnoyarsk 3:1 1:1,1:0,1:0
14:00 HC Saryarka - Ariada-Akpars Volzhsk 2:1 0:1,0:0,2:0
14:00 Rubin Tyumen - Titan Klin 2:1 1:0,0:1,1:0
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - HC VMF St.Petersburg 3:4 1:3,1:1,1:0
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Neftyanik Almetievsk 2:0 0:0,2:0,0:0
13:30 Zauralie Kurgan - HC Kuban Krasnodar 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
13:30 Chelmet Chelyabinsk - Lada Togliatti 3:4 2:2,1:1,0:1
20.11.2012 16:00 HC Dynamo Balashiha - Kristall Saratov 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
16:00 HC Ryazan - Dizel Penza 1:4 0:2,0:2,1:0
15:30 HC Sarov - HC Buran Voronezh 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
14:00 Toros Neftekamsk - Molot Prikamie Perm 6:1 2:1,2:0,2:0
19.11.2012 17:00 Yunost Minsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:2 1:1,2:0,0:1
16:30 Lokomotiv-2 Yaroslavl - HC Sokol Krasnoyarsk 1:4 1:3,0:1,0:0
16:00 THC Tver - Yermak Angarsk 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
14:00 HC Saryarka - Neftyanik Almetievsk 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
14:00 Rubin Tyumen - HC VMF St.Petersburg 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:1
13:30 Zauralie Kurgan - Titan Klin 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,1:0
13:30 Chelmet Chelyabinsk - Ariada-Akpars Volzhsk 2:5 1:4,0:0,1:1
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - HC Kuban Krasnodar 4:0 1:0,2:0,1:0
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Lada Togliatti 1:3 0:1,1:0,0:2
18.11.2012 14:00 HC Sarov - Kristall Saratov 2:3 1:2,1:0,0:1
14:00 HC Dynamo Balashiha - Dizel Penza 6:5pp 3:2,2:1,0:2,1:0
12:00 Toros Neftekamsk - Izhstal Izhevsk 3:1 0:0,2:1,1:0
17.11.2012 15:00 Yunost Minsk - HC Sokol Krasnoyarsk 2:3 1:2,1:1,0:0
14:00 THC Tver - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:6 1:1,1:2,2:3
12:00 Zauralie Kurgan - HC VMF St.Petersburg 3:5 2:1,0:3,1:1
12:00 HC Saryarka - Lada Togliatti 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - Titan Klin 3:1 0:0,0:1,3:0
12:00 Yuzhny Ural Orsk - Ariada-Akpars Volzhsk 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,0:1
15.11.2012 16:00 HC Buran Voronezh - Lokomotiv-2 Yaroslavl 3:1 1:1,1:0,1:0
16:00 HC Kuban Krasnodar - Molot Prikamie Perm 4:5 1:2,2:1,1:2
15:30 Neftyanik Almetievsk - Rubin Tyumen 2:3 0:0,2:1,0:2
11:00 Yermak Angarsk - Chelmet Chelyabinsk 2:3 1:1,1:1,0:1
14.11.2012 15:30 HC Sarov - HC Ryazan 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
13.11.2012 16:00 Dizel Penza - Lokomotiv-2 Yaroslavl 1:2 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Buran Voronezh - THC Tver 4:3 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Kuban Krasnodar - Izhstal Izhevsk 1:0 -:-,-:-,-:-
15:30 Neftyanik Almetievsk - Sputnik Nizhny Tagil 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:30 Kristall Saratov - Yunost Minsk 3:1 0:1,2:0,1:0
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Rubin Tyumen 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:30 HC VMF St.Petersburg - Toros Neftekamsk 4:1 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - Zauralie Kurgan 2:1 1:0,0:1,1:0
15:30 Titan Klin - Molot Prikamie Perm 1:3 1:3,0:0,0:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Saryarka 3:5 -:-,-:-,-:-
12:30 HC Sokol Krasnoyarsk - Chelmet Chelyabinsk 0:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Yermak Angarsk - Yuzhny Ural Orsk 4:1 -:-,-:-,-:-
12.11.2012 16:00 HC Ryazan - HC Dynamo Balashiha 3:5 -:-,-:-,-:-
11.11.2012 14:00 HC Kuban Krasnodar - Toros Neftekamsk 4:2 2:2,1:0,1:0
14:00 Lada Togliatti - Rubin Tyumen 1:2 0:0,0:2,1:0
14:00 Titan Klin - Izhstal Izhevsk 1:2 0:1,1:1,0:0
14:00 Neftyanik Almetievsk - Zauralie Kurgan 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
14:00 Kristall Saratov - Lokomotiv-2 Yaroslavl 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
14:00 HC VMF St.Petersburg - Molot Prikamie Perm 4:6 0:2,4:3,0:1
14:00 HC Buran Voronezh - Yunost Minsk 3:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Sputnik Nizhny Tagil 2:4 1:2,0:0,1:2
14:00 Dizel Penza - THC Tver 5:1 2:0,3:0,0:1
10:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Yuzhny Ural Orsk 6:2 3:0,2:0,1:2
10.11.2012 14:00 HC Sarov - HC Dynamo Balashiha 1:2 0:1,0:0,1:1
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Chelmet Chelyabinsk 2:1 0:0,1:0,1:1
09:00 Yermak Angarsk - HC Saryarka 0:2 0:2,0:0,0:0
09.11.2012 16:00 Dizel Penza - Yunost Minsk 4:0 -:-,-:-,-:-
15:30 HC VMF St.Petersburg - Izhstal Izhevsk 1:2 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - Sputnik Nizhny Tagil 5:2 -:-,-:-,-:-
15:30 Titan Klin - Toros Neftekamsk 3:4 -:-,-:-,-:-
15:30 Kristall Saratov - THC Tver 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Zauralie Kurgan 5:4pp -:-,-:-,-:-,1:0
08.11.2012 13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yuzhny Ural Orsk 3:0 -:-,-:-,-:-
12:30 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Saryarka 0:3 -:-,-:-,-:-
07.11.2012 14:00 Molot Prikamie Perm - Neftyanik Almetievsk 1:4 -:-,-:-,-:-
06.11.2012 14:00 Rubin Tyumen - Yermak Angarsk 5:0 0:0,2:0,3:0
13:30 Chelmet Chelyabinsk - HC Buran Voronezh 4:1 1:0,1:1,2:0
05.11.2012 14:00 HC Kuban Krasnodar - Titan Klin 4:1 2:0,1:0,1:1
14:00 Izhstal Izhevsk - Neftyanik Almetievsk 0:5 0:2,0:3,0:0
12:00 Toros Neftekamsk - Ariada-Akpars Volzhsk 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
12:00 Molot Prikamie Perm - Lada Togliatti 4:2 1:2,2:0,1:0
04.11.2012 15:00 Yunost Minsk - HC Dynamo Balashiha 3:1 -:-,-:-,-:-
14:00 THC Tver - HC Ryazan 2:3 0:1,0:2,2:0
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Sokol Krasnoyarsk 4:3 1:0,1:1,2:2
12:00 HC Saryarka - Dizel Penza 3:1 0:1,1:0,2:0
12:00 Yuzhny Ural Orsk - HC Buran Voronezh 3:2 0:0,2:1,1:1
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Kristall Saratov 2:1 0:0,0:0,2:1
12:00 Zauralie Kurgan - Yermak Angarsk 3:4 2:1,0:3,1:0
12:00 Rubin Tyumen - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:0 -:-,-:-,-:-
11:00 Lokomotiv-2 Yaroslavl - HC Sarov 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,1:0
03.11.2012 14:00 Izhstal Izhevsk - Lada Togliatti 0:4 -:-,-:-,-:-
14:00 HC Kuban Krasnodar - HC VMF St.Petersburg 1:0pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 Molot Prikamie Perm - Ariada-Akpars Volzhsk 5:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Toros Neftekamsk - Neftyanik Almetievsk 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
02.11.2012 17:00 Yunost Minsk - HC Ryazan 3:2ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 Lokomotiv-2 Yaroslavl - HC Dynamo Balashiha 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:00 THC Tver - HC Sarov 3:0 -:-,-:-,-:-
14:00 HC Saryarka - HC Buran Voronezh 3:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Rubin Tyumen - HC Sokol Krasnoyarsk 1:0 -:-,-:-,-:-
13:30 Zauralie Kurgan - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:2 -:-,-:-,-:-
13:30 Chelmet Chelyabinsk - Dizel Penza 1:4 -:-,-:-,-:-
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Yermak Angarsk 5:2 -:-,-:-,-:-
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Kristall Saratov 3:0 -:-,-:-,-:-
01.11.2012 16:00 Izhstal Izhevsk - Ariada-Akpars Volzhsk 2:3 0:1,0:0,2:2
15:30 Titan Klin - HC VMF St.Petersburg 3:1 0:0,1:1,2:0
14:00 Toros Neftekamsk - Lada Togliatti 3:1 -:-,-:-,-:-
31.10.2012 17:00 Yunost Minsk - HC Sarov 2:5 0:3,1:1,1:1
16:00 THC Tver - HC Dynamo Balashiha 4:3 1:1,2:1,1:1
14:00 HC Saryarka - Kristall Saratov 6:1 0:0,3:0,3:1
13:30 Zauralie Kurgan - HC Sokol Krasnoyarsk 2:3 2:0,0:1,0:2
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Dizel Penza 3:1 0:1,2:0,1:0
29.10.2012 16:00 HC Buran Voronezh - Rubin Tyumen 0:6 0:2,0:1,0:3
15:30 Neftyanik Almetievsk - HC Kuban Krasnodar 3:1 1:0,0:0,2:1
15:00 HC Ryazan - Chelmet Chelyabinsk 1:7 -:-,-:-,-:-
11:00 Yermak Angarsk - Molot Prikamie Perm 1:4 1:1,0:1,0:2
28.10.2012 15:00 Yunost Minsk - Lokomotiv-2 Yaroslavl 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,0:1
27.10.2012 15:00 HC Dynamo Balashiha - Chelmet Chelyabinsk 3:1 1:0,1:1,1:0
15:00 HC Buran Voronezh - Sputnik Nizhny Tagil 4:5sn 2:1,1:1,1:2,0:0,0:1
15:00 Dizel Penza - Rubin Tyumen 2:3 1:1,1:2,0:0
15:00 HC Sarov - Yuzhny Ural Orsk 4:2 0:2,1:0,3:0
15:00 Neftyanik Almetievsk - Titan Klin 3:0 0:0,2:0,1:0
15:00 Kristall Saratov - Zauralie Kurgan 4:3sn 2:0,1:3,0:0,0:0,1:0
15:00 HC Ryazan - HC Saryarka 2:1 1:0,1:1,0:0
15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Kuban Krasnodar 4:1 2:0,1:0,1:1
15:00 Lada Togliatti - HC VMF St.Petersburg 6:3 1:0,3:2,2:1
13:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Toros Neftekamsk 0:1 0:0,0:1,0:0
11:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Molot Prikamie Perm 2:1 1:1,0:0,1:0
10:00 Yermak Angarsk - Izhstal Izhevsk 4:1 3:1,1:0,0:0
26.10.2012 17:30 Lokomotiv-2 Yaroslavl - THC Tver 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
25.10.2012 17:00 Dizel Penza - Sputnik Nizhny Tagil 1:3 0:2,0:1,1:0
17:00 HC Buran Voronezh - Zauralie Kurgan 5:0 1:0,2:0,2:0
17:00 HC Dynamo Balashiha - HC Saryarka 4:1 1:1,0:0,3:0
17:00 HC Ryazan - Yuzhny Ural Orsk 2:5 0:1,1:0,1:4
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Titan Klin 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
16:30 HC Sarov - Chelmet Chelyabinsk 4:5 2:3,1:2,1:0
16:30 Kristall Saratov - Rubin Tyumen 2:3 0:0,1:2,1:1
16:30 Lada Togliatti - HC Kuban Krasnodar 2:4 0:0,2:1,0:3
15:00 Neftyanik Almetievsk - HC VMF St.Petersburg 3:1 0:0,2:1,1:0
13:30 HC Sokol Krasnoyarsk - Izhstal Izhevsk 3:4 0:2,2:1,1:1
24.10.2012 14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Molot Prikamie Perm 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Yermak Angarsk - Toros Neftekamsk 2:0 1:0,0:0,1:0
23.10.2012 18:00 Yunost Minsk - THC Tver 1:3 0:2,0:1,1:0
17:00 HC Dynamo Balashiha - Yuzhny Ural Orsk 1:2 0:0,1:2,0:0
17:00 Dizel Penza - Zauralie Kurgan 4:1 1:0,3:0,0:1
16:30 Kristall Saratov - Sputnik Nizhny Tagil 1:4 0:3,1:1,0:0
16:30 HC Sarov - HC Saryarka 5:1 0:1,2:0,3:0
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC VMF St.Petersburg 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 Lada Togliatti - Titan Klin 3:2 1:1,2:1,0:0
22.10.2012 14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Izhstal Izhevsk 6:0 2:0,3:0,1:0
13:30 HC Sokol Krasnoyarsk - Toros Neftekamsk 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
21.10.2012 13:00 Rubin Tyumen - HC Ryazan 4:1 1:1,2:0,1:0
20.10.2012 15:00 HC Kuban Krasnodar - Yermak Angarsk 1:3 1:1,0:0,0:2
13:00 Molot Prikamie Perm - HC Buran Voronezh 3:5 0:1,1:3,2:1
19.10.2012 16:30 Neftyanik Almetievsk - Lada Togliatti 4:2 1:1,0:1,3:0
15:00 Rubin Tyumen - HC Sarov 5:0 1:0,2:0,2:0
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - HC Dynamo Balashiha 4:2 0:1,2:1,2:0
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Lokomotiv-2 Yaroslavl 1:2 0:2,0:0,1:0
14:30 Zauralie Kurgan - HC Ryazan 5:3 2:0,1:2,2:1
18.10.2012 17:00 HC Kuban Krasnodar - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:3 -:-,-:-,-:-
17:00 Izhstal Izhevsk - HC Buran Voronezh 1:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Titan Klin - HC Sokol Krasnoyarsk 1:2 0:1,1:0,0:1
16:30 HC VMF St.Petersburg - Yermak Angarsk 0:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Dizel Penza 8:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Kristall Saratov 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
17.10.2012 16:30 Neftyanik Almetievsk - Ariada-Akpars Volzhsk 1:2ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 Rubin Tyumen - HC Dynamo Balashiha 5:2 3:0,0:0,2:2
15:00 HC Saryarka - Yunost Minsk 4:2 1:0,0:1,3:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Lokomotiv-2 Yaroslavl 1:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - HC Sarov 1:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - THC Tver 3:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - HC Ryazan 6:1 -:-,-:-,-:-
16.10.2012 17:00 HC Kuban Krasnodar - HC Sokol Krasnoyarsk 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:00 Izhstal Izhevsk - Kristall Saratov 2:0 -:-,-:-,-:-
16:30 HC VMF St.Petersburg - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Titan Klin - Yermak Angarsk 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Dizel Penza 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - HC Buran Voronezh 1:4 -:-,-:-,-:-
15.10.2012 16:30 Lada Togliatti - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:0
15:00 HC Saryarka - Lokomotiv-2 Yaroslavl 2:1 0:0,0:1,2:0
14:30 Zauralie Kurgan - HC Dynamo Balashiha 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Yunost Minsk 1:2ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - HC Sarov 2:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - THC Tver 6:3 -:-,-:-,-:-
14.10.2012 15:00 Izhstal Izhevsk - Dizel Penza 2:3 1:0,1:1,0:2
15:00 Titan Klin - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 6:2 2:1,2:1,2:0
13:00 Toros Neftekamsk - Kristall Saratov 1:0 0:0,1:0,0:0
12:00 HC VMF St.Petersburg - HC Sokol Krasnoyarsk 2:1 0:1,0:0,2:0
13.10.2012 13:00 Yuzhny Ural Orsk - Yunost Minsk 4:2 1:1,1:0,2:1
13:00 HC Saryarka - THC Tver 2:0 0:0,0:0,2:0
12.10.2012 17:00 HC Ryazan - Molot Prikamie Perm 4:3 1:0,2:2,1:1
12:00 Yermak Angarsk - Neftyanik Almetievsk 4:7 -:-,-:-,-:-
11.10.2012 17:30 Lokomotiv-2 Yaroslavl - Rubin Tyumen 4:3 -:-,-:-,-:-
17:00 HC Buran Voronezh - HC Kuban Krasnodar 0:3 0:1,0:1,0:1
10.10.2012 17:00 HC Ryazan - Toros Neftekamsk 1:2 1:1,0:1,0:0
17:00 HC Dynamo Balashiha - Molot Prikamie Perm 3:8 0:6,1:1,2:1
16:30 HC Sarov - Izhstal Izhevsk 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Chelmet Chelyabinsk 4:1 0:1,2:0,2:0
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Lada Togliatti 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,0:1
13:30 HC Sokol Krasnoyarsk - Neftyanik Almetievsk 1:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Yermak Angarsk - Ariada-Akpars Volzhsk 3:1 2:1,0:0,1:0
09.10.2012 18:00 Yunost Minsk - Rubin Tyumen 3:1 -:-,-:-,-:-
17:30 Lokomotiv-2 Yaroslavl - Sputnik Nizhny Tagil 5:3 -:-,-:-,-:-
17:00 Dizel Penza - HC Kuban Krasnodar 2:0 0:0,0:0,2:0
17:00 HC Buran Voronezh - Titan Klin 6:0 3:0,2:0,1:0
17:00 THC Tver - Zauralie Kurgan 5:3 0:2,3:0,2:1
16:30 Kristall Saratov - HC VMF St.Petersburg 1:8 1:0,0:3,0:5
08.10.2012 17:00 HC Ryazan - Izhstal Izhevsk 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:00 HC Dynamo Balashiha - Toros Neftekamsk 2:4 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - Molot Prikamie Perm 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Neftyanik Almetievsk 4:2 1:1,1:0,2:1
14:30 Chelmet Chelyabinsk - HC Saryarka 0:3 0:0,0:0,0:3
13:30 HC Sokol Krasnoyarsk - Ariada-Akpars Volzhsk 3:5 -:-,-:-,-:-
07.10.2012 16:00 Yunost Minsk - Sputnik Nizhny Tagil 3:1 1:1,2:0,0:0
15:00 Kristall Saratov - HC Kuban Krasnodar 2:4 1:0,0:2,1:2
15:00 HC Buran Voronezh - HC VMF St.Petersburg 3:4 1:1,0:0,2:3
15:00 Dizel Penza - Titan Klin 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
15:00 THC Tver - Rubin Tyumen 2:4 1:1,1:2,0:1
12:00 Lokomotiv-2 Yaroslavl - Zauralie Kurgan 1:3 0:1,1:0,0:2
10:00 Yermak Angarsk - Lada Togliatti 2:1 2:0,0:1,0:0
06.10.2012 15:00 HC Sarov - Toros Neftekamsk 6:1 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Dynamo Balashiha - Izhstal Izhevsk 4:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Yuzhny Ural Orsk - HC Saryarka 4:3 -:-,-:-,-:-
05.10.2012 18:00 Yunost Minsk - Zauralie Kurgan 1:5 -:-,-:-,-:-
17:00 THC Tver - Sputnik Nizhny Tagil 4:3 -:-,-:-,-:-
17:00 Dizel Penza - HC VMF St.Petersburg 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,1:0
16:30 Kristall Saratov - Titan Klin 4:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Ariada-Akpars Volzhsk 5:6 2:0,0:4,3:2
13:30 HC Sokol Krasnoyarsk - Lada Togliatti 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
03.10.2012 17:00 HC Kuban Krasnodar - HC Ryazan 7:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - HC Buran Voronezh 4:2 0:1,4:1,0:0
15:00 Rubin Tyumen - Chelmet Chelyabinsk 2:0 1:0,1:0,0:0
15:00 Molot Prikamie Perm - Lokomotiv-2 Yaroslavl 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
02.10.2012 13:30 HC Sokol Krasnoyarsk - Yermak Angarsk 4:5pp 2:1,1:2,1:1,0:1
01.10.2012 17:00 Izhstal Izhevsk - Lokomotiv-2 Yaroslavl 2:3 0:2,0:1,2:0
17:00 HC Kuban Krasnodar - HC Dynamo Balashiha 2:3 0:0,1:2,1:1
16:30 Lada Togliatti - Dizel Penza 3:2 2:0,1:1,0:1
16:30 Neftyanik Almetievsk - Kristall Saratov 5:3 0:0,3:0,2:3
16:30 Titan Klin - HC Sarov 1:5 0:3,0:0,1:2
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Buran Voronezh 2:5 0:1,1:3,1:1
15:00 Toros Neftekamsk - Yunost Minsk 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
15:00 Molot Prikamie Perm - THC Tver 3:2 1:0,1:1,1:1
15:00 Rubin Tyumen - HC Saryarka 0:2 0:0,0:0,0:2
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Yuzhny Ural Orsk 2:0 0:0,2:0,0:0
14:30 Zauralie Kurgan - Chelmet Chelyabinsk 1:5 1:2,0:2,0:1
12:00 HC VMF St.Petersburg - HC Ryazan 6:5 2:1,3:2,1:2
30.09.2012 10:00 Yermak Angarsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:1 1:0,0:0,1:1
29.09.2012 15:00 HC Kuban Krasnodar - HC Sarov 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
15:00 Lada Togliatti - HC Buran Voronezh 3:1 2:0,0:0,1:1
15:00 Titan Klin - HC Ryazan 3:1 1:1,1:0,1:0
15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Kristall Saratov 6:2 1:1,3:1,2:0
15:00 HC VMF St.Petersburg - HC Dynamo Balashiha 0:4 0:2,0:2,0:0
15:00 Izhstal Izhevsk - THC Tver 2:3 0:0,1:2,1:1
15:00 Neftyanik Almetievsk - Dizel Penza 1:3 0:1,1:1,0:1
13:00 Zauralie Kurgan - HC Saryarka 2:3sn 0:2,2:0,0:0,0:0,0:1
13:00 Molot Prikamie Perm - Yunost Minsk 1:4 0:3,0:0,1:1
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Chelmet Chelyabinsk 2:4 1:3,1:1,0:0
13:00 Toros Neftekamsk - Lokomotiv-2 Yaroslavl 2:5 2:0,0:4,0:1
13:00 Rubin Tyumen - Yuzhny Ural Orsk 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
28.09.2012 13:30 HC Sokol Krasnoyarsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:2 0:1,0:0,1:1
27.09.2012 17:00 Izhstal Izhevsk - Yunost Minsk 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 Lada Togliatti - Kristall Saratov 4:1 -:-,-:-,-:-
16:30 HC VMF St.Petersburg - HC Sarov 5:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Dizel Penza 1:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Titan Klin - HC Dynamo Balashiha 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - THC Tver 4:1 1:0,1:1,2:0
14:30 Zauralie Kurgan - Yuzhny Ural Orsk 2:4 0:1,1:0,1:3
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - HC Saryarka 0:3 0:1,0:1,0:1
25.09.2012 17:00 HC Buran Voronezh - Yermak Angarsk 3:2 -:-,-:-,-:-
17:00 HC Ryazan - Neftyanik Almetievsk 2:8 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Molot Prikamie Perm 1:4 0:0,0:1,1:3
24.09.2012 17:30 Lokomotiv-2 Yaroslavl - HC Kuban Krasnodar 3:2 3:0,0:2,0:0
23.09.2012 15:00 HC Ryazan - Lada Togliatti 5:4 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Buran Voronezh - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:3 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Dynamo Balashiha - Neftyanik Almetievsk 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Kristall Saratov - HC Sokol Krasnoyarsk 3:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Dizel Penza - Yermak Angarsk 3:4 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Sarov - Ariada-Akpars Volzhsk 2:4 -:-,-:-,-:-
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Molot Prikamie Perm 3:0 2:0,1:0,0:0
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Toros Neftekamsk 0:3 0:2,0:1,0:0
13:00 Rubin Tyumen - Sputnik Nizhny Tagil 3:4sn 3:0,0:3,0:0,0:0,0:1
13:00 HC Saryarka - Izhstal Izhevsk 2:0 0:0,1:0,1:0
22.09.2012 16:00 Yunost Minsk - HC Kuban Krasnodar 1:4 -:-,-:-,-:-
15:00 THC Tver - HC VMF St.Petersburg 5:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Lokomotiv-2 Yaroslavl - Titan Klin 1:3 -:-,-:-,-:-
21.09.2012 17:00 Dizel Penza - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:1 2:1,1:0,0:0
17:00 HC Ryazan - Ariada-Akpars Volzhsk 3:5 1:2,1:2,1:1
17:00 HC Buran Voronezh - HC Sokol Krasnoyarsk 6:2 2:2,1:0,3:0
17:00 HC Dynamo Balashiha - Lada Togliatti 4:2 2:0,0:1,2:1
16:30 Kristall Saratov - Yermak Angarsk 1:4 1:1,0:2,0:1
16:30 HC Sarov - Neftyanik Almetievsk 1:3 0:1,0:2,1:0
15:00 HC Saryarka - Molot Prikamie Perm 0:2 0:0,0:0,0:2
14:30 Zauralie Kurgan - Sputnik Nizhny Tagil 2:4 1:3,1:0,0:1
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Izhstal Izhevsk 4:3pp 0:1,2:0,1:2,1:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Toros Neftekamsk 2:0 1:0,0:0,1:0
20.09.2012 18:00 Yunost Minsk - Titan Klin 1:2 -:-,-:-,-:-
17:30 Lokomotiv-2 Yaroslavl - HC VMF St.Petersburg 1:3 0:1,1:1,0:1
17:00 THC Tver - HC Kuban Krasnodar 3:5 -:-,-:-,-:-
19.09.2012 17:00 Dizel Penza - HC Sokol Krasnoyarsk 5:0 3:0,2:0,0:0
17:00 HC Dynamo Balashiha - Ariada-Akpars Volzhsk 7:4 1:0,2:1,4:3
16:30 Kristall Saratov - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
16:30 HC Sarov - Lada Togliatti 5:2 0:0,3:1,2:1
15:00 HC Saryarka - Toros Neftekamsk 5:1 1:0,3:1,1:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Izhstal Izhevsk 5:0 1:0,3:0,1:0
14:30 Zauralie Kurgan - Rubin Tyumen 1:0 0:0,0:0,1:0
18.09.2012 18:00 Yunost Minsk - HC VMF St.Petersburg 1:2 0:0,0:2,1:0
17:00 THC Tver - Titan Klin 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,1:0
17.09.2012 12:00 Yermak Angarsk - HC Ryazan 4:3 -:-,-:-,-:-
16.09.2012 15:00 Neftyanik Almetievsk - Lokomotiv-2 Yaroslavl 4:0 -:-,-:-,-:-
15.09.2012 15:00 Izhstal Izhevsk - Sputnik Nizhny Tagil 3:4sn 2:0,0:1,1:2,0:0,0:1
15:00 HC Buran Voronezh - Dizel Penza 3:5 2:1,0:2,1:2
13:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Sarov 4:2 1:0,0:1,3:1
13:00 Molot Prikamie Perm - Zauralie Kurgan 1:3 1:1,0:2,0:0
11:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Ryazan 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
10:00 Yermak Angarsk - HC Dynamo Balashiha 3:4ppsn 1:3,0:0,2:0,0:0,0:1
14.09.2012 17:00 HC Kuban Krasnodar - HC Saryarka 2:3 1:1,1:2,0:0
16:30 Titan Klin - Yuzhny Ural Orsk 3:2 0:1,3:0,0:1
16:30 Lada Togliatti - THC Tver 6:5sn 3:1,2:2,0:2,0:0,1:0
16:30 Neftyanik Almetievsk - Yunost Minsk 0:5 0:0,0:1,0:4
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Lokomotiv-2 Yaroslavl 2:3 0:2,2:1,0:0
15:00 HC VMF St.Petersburg - Chelmet Chelyabinsk 5:3 1:1,3:0,1:2
13.09.2012 17:00 Izhstal Izhevsk - Zauralie Kurgan 2:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Kristall Saratov - HC Buran Voronezh 1:6 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Rubin Tyumen 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Sputnik Nizhny Tagil 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:30 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Dynamo Balashiha 2:3sn 1:0,0:2,1:0,0:0,0:1
12.09.2012 17:00 HC Kuban Krasnodar - Yuzhny Ural Orsk 1:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Titan Klin - Chelmet Chelyabinsk 1:5 -:-,-:-,-:-
16:30 Lada Togliatti - Lokomotiv-2 Yaroslavl 2:6 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - THC Tver 5:2 -:-,-:-,-:-
16:30 HC VMF St.Petersburg - HC Saryarka 7:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Yunost Minsk 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Ryazan 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Yermak Angarsk - HC Sarov 5:3 -:-,-:-,-:-
11.09.2012 17:00 Izhstal Izhevsk - Rubin Tyumen 0:2 -:-,-:-,-:-
17:00 Dizel Penza - Kristall Saratov 2:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Zauralie Kurgan 2:0 0:0,1:0,1:0
15:00 Molot Prikamie Perm - Sputnik Nizhny Tagil 3:2 1:0,2:1,0:1
10.09.2012 17:00 HC Kuban Krasnodar - Chelmet Chelyabinsk 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 HC VMF St.Petersburg - Yuzhny Ural Orsk 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 Lada Togliatti - Yunost Minsk 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 Titan Klin - HC Saryarka 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - THC Tver 4:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Dynamo Balashiha 4:3 -:-,-:-,-:-
13:30 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Sarov 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
09.09.2012 13:00 Toros Neftekamsk - Rubin Tyumen 4:3pp 2:2,0:1,1:0,1:0