VHL - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
28.02.2010 13:00 HC Sarov - Krylya Sovetov 2:5 -:-,-:-,-:-
13:00 Gazprom-OGU Orenburg - Neftyanik Almetievsk 2:6 -:-,-:-,-:-
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Rubin Tyumen 3:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Yermak Angarsk 1:4 -:-,-:-,-:-
13:00 HC VMF St.Petersburg - Titan Klin 2:5 -:-,-:-,-:-
13:00 HC Rys - HC Lipetsk 3:13 -:-,-:-,-:-
13:00 Progres Glazov - Izhstal Izhevsk 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
13:00 Zauralie Kurgan - Chelmet Chelyabinsk 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
13:00 THC Tver - HC Ryazan 3:4ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:00 Kristall Saratov - Ariada-Akpars Volzhsk 2:3 -:-,-:-,-:-
13:00 CSK VVS Samara - Toros Neftekamsk 0:7 -:-,-:-,-:-
13:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yuzhny Ural Orsk 1:4 -:-,-:-,-:-
13:00 Dizel Penza - Khimik Voskresensk 3:0 -:-,-:-,-:-
27.02.2010 16:30 THC Tver - HC Ryazan 5:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Kristall Saratov - Ariada-Akpars Volzhsk 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 Dizel Penza - Khimik Voskresensk 1:2 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - Krylya Sovetov 3:5 -:-,-:-,-:-
16:00 Progres Glazov - Izhstal Izhevsk 1:4 -:-,-:-,-:-
15:30 CSK VVS Samara - Toros Neftekamsk 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:30 HC Rys - HC Lipetsk 1:8 -:-,-:-,-:-
15:00 Gazprom-OGU Orenburg - Neftyanik Almetievsk 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Rubin Tyumen 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 HC VMF St.Petersburg - Titan Klin 4:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - Chelmet Chelyabinsk 5:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Yermak Angarsk 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yuzhny Ural Orsk 3:1 -:-,-:-,-:-
22.02.2010 15:00 HC Ryazan - HC Sarov 6:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Gazprom-OGU Orenburg 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Titan Klin - THC Tver 5:7 -:-,-:-,-:-
15:00 Krylya Sovetov - Dizel Penza 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:00 HC Lipetsk - HC VMF St.Petersburg 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftyanik Almetievsk - Progres Glazov 5:6pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:00 Izhstal Izhevsk - CSK VVS Samara 8:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Toros Neftekamsk - Molot Prikamie Perm 5:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Khimik Voskresensk - HC Rys 3:2 -:-,-:-,-:-
21.02.2010 15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Gazprom-OGU Orenburg 4:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Titan Klin - THC Tver 5:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Krylya Sovetov - Dizel Penza 2:6 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Lipetsk - HC VMF St.Petersburg 1:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftyanik Almetievsk - Progres Glazov 6:3 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Ryazan - HC Sarov 2:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Izhstal Izhevsk - CSK VVS Samara 5:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Toros Neftekamsk - Molot Prikamie Perm 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
11:00 Khimik Voskresensk - HC Rys 3:1 -:-,-:-,-:-
20.02.2010 13:00 Yuzhny Ural Orsk - Yugra Khanty-Mansiysk 1:5 -:-,-:-,-:-
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Rubin Tyumen - Sputnik Nizhny Tagil 7:3 -:-,-:-,-:-
10:00 Yermak Angarsk - Zauralie Kurgan 3:4 -:-,-:-,-:-
19.02.2010 15:00 Rubin Tyumen - Sputnik Nizhny Tagil 6:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Yermak Angarsk - Zauralie Kurgan 2:5 -:-,-:-,-:-
16.02.2010 17:00 HC Rys - HC VMF St.Petersburg 0:8 -:-,-:-,-:-
16:30 THC Tver - HC Lipetsk 6:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Dizel Penza - HC Ryazan 1:3 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - Titan Klin 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 Khimik Voskresensk - Krylya Sovetov 1:5 -:-,-:-,-:-
16:00 Progres Glazov - Ariada-Akpars Volzhsk 0:3 -:-,-:-,-:-
15:30 CSK VVS Samara - Neftyanik Almetievsk 0:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Izhstal Izhevsk 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 Gazprom-OGU Orenburg - Kristall Saratov 5:1 -:-,-:-,-:-
15.02.2010 17:00 HC Rys - HC VMF St.Petersburg 2:6 -:-,-:-,-:-
16:30 Dizel Penza - HC Ryazan 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - Titan Klin 2:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - Krylya Sovetov 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 THC Tver - HC Lipetsk 7:6sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:00 Progres Glazov - Ariada-Akpars Volzhsk 1:5 -:-,-:-,-:-
15:30 CSK VVS Samara - Neftyanik Almetievsk 3:8 -:-,-:-,-:-
15:00 Gazprom-OGU Orenburg - Kristall Saratov 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:00 Molot Prikamie Perm - Izhstal Izhevsk 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12.02.2010 15:00 Rubin Tyumen - Yuzhny Ural Orsk 1:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Chelmet Chelyabinsk 3:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Zauralie Kurgan 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yermak Angarsk 3:1 -:-,-:-,-:-
11.02.2010 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Chelmet Chelyabinsk 5:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Rubin Tyumen - Yuzhny Ural Orsk 3:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Zauralie Kurgan 7:2 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yermak Angarsk 1:2 -:-,-:-,-:-
10.02.2010 17:30 Krylya Sovetov - HC Rys 6:3 -:-,-:-,-:-
17:00 HC Ryazan - Khimik Voskresensk 5:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Titan Klin - Dizel Penza 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Kristall Saratov - Progres Glazov 4:1 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Lipetsk - HC Sarov 9:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - Molot Prikamie Perm 4:7 -:-,-:-,-:-
16:30 HC VMF St.Petersburg - THC Tver 2:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - CSK VVS Samara 6:3 -:-,-:-,-:-
15:30 Izhstal Izhevsk - Toros Neftekamsk 5:1 -:-,-:-,-:-
09.02.2010 17:30 Krylya Sovetov - HC Rys 4:3 -:-,-:-,-:-
17:00 HC Ryazan - Khimik Voskresensk 2:3 -:-,-:-,-:-
17:00 HC VMF St.Petersburg - THC Tver 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 Kristall Saratov - Progres Glazov 5:3 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Lipetsk - HC Sarov 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - Molot Prikamie Perm 4:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - CSK VVS Samara 7:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Titan Klin - Dizel Penza 0:1 -:-,-:-,-:-
15:30 Izhstal Izhevsk - Toros Neftekamsk 1:2 -:-,-:-,-:-
04.02.2010 17:30 Krylya Sovetov - HC Ryazan 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
17:00 HC Rys - THC Tver 1:7 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - Titan Klin 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 Dizel Penza - HC Lipetsk 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - HC VMF St.Petersburg 0:3 -:-,-:-,-:-
16:00 Progres Glazov - Gazprom-OGU Orenburg 2:6 -:-,-:-,-:-
15:30 CSK VVS Samara - Kristall Saratov 0:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Ariada-Akpars Volzhsk 1:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Neftyanik Almetievsk 4:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Rubin Tyumen 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Sputnik Nizhny Tagil 1:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Yermak Angarsk - Yugra Khanty-Mansiysk 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
03.02.2010 17:30 Krylya Sovetov - HC Ryazan 5:3 -:-,-:-,-:-
17:00 HC Rys - THC Tver 3:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Dizel Penza - HC Lipetsk 4:0 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - HC VMF St.Petersburg 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - Titan Klin 1:2 -:-,-:-,-:-
16:00 Progres Glazov - Gazprom-OGU Orenburg 5:4 -:-,-:-,-:-
15:30 CSK VVS Samara - Kristall Saratov 5:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Neftyanik Almetievsk 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Ariada-Akpars Volzhsk 4:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Sputnik Nizhny Tagil 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:30 Zauralie Kurgan - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 6:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Rubin Tyumen 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Yermak Angarsk - Yugra Khanty-Mansiysk 3:2 -:-,-:-,-:-
29.01.2010 17:00 HC Ryazan - HC Rys 7:1 -:-,-:-,-:-
17:00 HC VMF St.Petersburg - Dizel Penza 1:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Toros Neftekamsk 1:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Titan Klin - Krylya Sovetov 2:3 -:-,-:-,-:-
16:30 THC Tver - HC Sarov 2:6 -:-,-:-,-:-
16:30 Kristall Saratov - Molot Prikamie Perm 6:4 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Lipetsk - Khimik Voskresensk 6:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - Izhstal Izhevsk 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:00 Gazprom-OGU Orenburg - CSK VVS Samara 6:2 -:-,-:-,-:-
28.01.2010 17:00 HC Ryazan - HC Rys 7:3 -:-,-:-,-:-
16:30 HC VMF St.Petersburg - Dizel Penza 4:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Toros Neftekamsk 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 Titan Klin - Krylya Sovetov 2:4 -:-,-:-,-:-
16:30 THC Tver - HC Sarov 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Kristall Saratov - Molot Prikamie Perm 3:4 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Lipetsk - Khimik Voskresensk 1:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - Izhstal Izhevsk 3:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Gazprom-OGU Orenburg - CSK VVS Samara 5:3 -:-,-:-,-:-
27.01.2010 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Zauralie Kurgan 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Rubin Tyumen - Yermak Angarsk 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Chelmet Chelyabinsk 3:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:4 -:-,-:-,-:-
26.01.2010 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Zauralie Kurgan 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Rubin Tyumen - Yermak Angarsk 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 6:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Chelmet Chelyabinsk 3:1 -:-,-:-,-:-
23.01.2010 15:00 Dizel Penza - THC Tver 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Khimik Voskresensk - HC VMF St.Petersburg 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Rys - HC Sarov 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Krylya Sovetov - HC Lipetsk 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:00 Izhstal Izhevsk - Ariada-Akpars Volzhsk 6:5pp -:-,-:-,-:-,1:0
14:00 CSK VVS Samara - Progres Glazov 2:6 -:-,-:-,-:-
13:00 Toros Neftekamsk - Kristall Saratov 3:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Molot Prikamie Perm - Gazprom-OGU Orenburg 6:0 -:-,-:-,-:-
22.01.2010 17:30 Krylya Sovetov - HC Lipetsk 4:3 -:-,-:-,-:-
17:00 HC Ryazan - Titan Klin 1:3 -:-,-:-,-:-
17:00 HC Rys - HC Sarov 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 Dizel Penza - THC Tver 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - HC VMF St.Petersburg 5:3 -:-,-:-,-:-
15:30 Izhstal Izhevsk - Ariada-Akpars Volzhsk 3:5 -:-,-:-,-:-
15:30 CSK VVS Samara - Progres Glazov 1:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Gazprom-OGU Orenburg 2:4 -:-,-:-,-:-
14:30 Toros Neftekamsk - Kristall Saratov 3:0 -:-,-:-,-:-
21.01.2010 17:00 HC Ryazan - Titan Klin 4:3 -:-,-:-,-:-
19.01.2010 14:30 Zauralie Kurgan - Rubin Tyumen 3:5 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Sputnik Nizhny Tagil 5:3 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yugra Khanty-Mansiysk 4:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Yermak Angarsk - Yuzhny Ural Orsk 1:3 -:-,-:-,-:-
18.01.2010 14:30 Chelmet Chelyabinsk - Sputnik Nizhny Tagil 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
14:30 Zauralie Kurgan - Rubin Tyumen 3:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yugra Khanty-Mansiysk 1:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Yermak Angarsk - Yuzhny Ural Orsk 0:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17.01.2010 15:00 Titan Klin - HC Rys 8:3 -:-,-:-,-:-
15:00 THC Tver - Khimik Voskresensk 3:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Kristall Saratov - Izhstal Izhevsk 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Lipetsk - HC Ryazan 3:0 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Sarov - Dizel Penza 1:2 -:-,-:-,-:-
15:00 HC VMF St.Petersburg - Krylya Sovetov 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Neftyanik Almetievsk 0:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Progres Glazov - Molot Prikamie Perm 2:5 -:-,-:-,-:-
13:00 Gazprom-OGU Orenburg - Toros Neftekamsk 1:5 -:-,-:-,-:-
16.01.2010 15:00 Titan Klin - HC Rys 8:5 -:-,-:-,-:-
15:00 THC Tver - Khimik Voskresensk 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Kristall Saratov - Izhstal Izhevsk 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Lipetsk - HC Ryazan 3:0 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Sarov - Dizel Penza 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 HC VMF St.Petersburg - Krylya Sovetov 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Neftyanik Almetievsk 3:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Progres Glazov - Molot Prikamie Perm 2:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Gazprom-OGU Orenburg - Toros Neftekamsk 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
12.01.2010 17:00 HC Ryazan - HC VMF St.Petersburg 3:2ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Yermak Angarsk 1:2 -:-,-:-,-:-
11.01.2010 17:30 Krylya Sovetov - THC Tver 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
17:00 HC Ryazan - HC VMF St.Petersburg 2:3ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 Dizel Penza - HC Rys 8:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Titan Klin - HC Lipetsk 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 Khimik Voskresensk - HC Sarov 5:6sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 Neftyanik Almetievsk - Kristall Saratov 4:2 -:-,-:-,-:-
15:30 Izhstal Izhevsk - Gazprom-OGU Orenburg 1:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Progres Glazov 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Sputnik Nizhny Tagil 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 Rubin Tyumen - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - CSK VVS Samara 5:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Zauralie Kurgan 2:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Yermak Angarsk 2:1 -:-,-:-,-:-
10.01.2010 15:00 Dizel Penza - HC Rys 3:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Titan Klin - HC Lipetsk 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:00 Khimik Voskresensk - HC Sarov 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Krylya Sovetov - THC Tver 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftyanik Almetievsk - Kristall Saratov 2:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Izhstal Izhevsk - Gazprom-OGU Orenburg 5:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Zauralie Kurgan 2:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Toros Neftekamsk - Progres Glazov 5:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Sputnik Nizhny Tagil 2:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Rubin Tyumen - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Molot Prikamie Perm - CSK VVS Samara 6:3 -:-,-:-,-:-
26.12.2009 13:00 Zauralie Kurgan - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:3 -:-,-:-,-:-
13:00 HC Rys - Krylya Sovetov 3:6 -:-,-:-,-:-
13:00 CSK VVS Samara - Neftyanik Almetievsk 2:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Izhstal Izhevsk - Ariada-Akpars Volzhsk 2:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Chelmet Chelyabinsk 3:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Khimik Voskresensk - Titan Klin 5:9 -:-,-:-,-:-
13:00 Dizel Penza - THC Tver 7:0 -:-,-:-,-:-
13:00 Yermak Angarsk - Sputnik Nizhny Tagil 1:2 -:-,-:-,-:-
13:00 HC Ryazan - HC Lipetsk 9:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Molot Prikamie Perm - Kristall Saratov 4:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Gazprom-OGU Orenburg - Toros Neftekamsk 2:4 -:-,-:-,-:-
25.12.2009 17:00 HC Rys - Krylya Sovetov 2:8 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Ryazan - HC Lipetsk 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:30 Khimik Voskresensk - Titan Klin 6:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Dizel Penza - THC Tver 1:0 -:-,-:-,-:-
15:30 Izhstal Izhevsk - Ariada-Akpars Volzhsk 2:1 -:-,-:-,-:-
15:30 CSK VVS Samara - Neftyanik Almetievsk 3:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Kristall Saratov 5:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Gazprom-OGU Orenburg - Toros Neftekamsk 2:6 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Chelmet Chelyabinsk 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Yermak Angarsk - Sputnik Nizhny Tagil 3:2 -:-,-:-,-:-
22.12.2009 17:00 HC Rys - HC Sarov 2:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - HC Ryazan 4:6 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Lipetsk - Titan Klin 7:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Dizel Penza - HC VMF St.Petersburg 2:0 -:-,-:-,-:-
16:00 Progres Glazov - Kristall Saratov 5:1 -:-,-:-,-:-
15:30 CSK VVS Samara - Toros Neftekamsk 5:7 -:-,-:-,-:-
15:00 Gazprom-OGU Orenburg - Neftyanik Almetievsk 1:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - Chelmet Chelyabinsk 5:4pp -:-,-:-,-:-,1:0
21.12.2009 17:00 Dizel Penza - HC VMF St.Petersburg 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Rys - HC Sarov 4:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - HC Ryazan 2:4 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Lipetsk - Titan Klin 5:2 -:-,-:-,-:-
16:00 Progres Glazov - Kristall Saratov 1:3 -:-,-:-,-:-
15:30 CSK VVS Samara - Toros Neftekamsk 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 Rubin Tyumen - Yugra Khanty-Mansiysk 2:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Gazprom-OGU Orenburg - Neftyanik Almetievsk 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - Chelmet Chelyabinsk 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
20.12.2009 13:00 Rubin Tyumen - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3 -:-,-:-,-:-
16.12.2009 17:30 Krylya Sovetov - Dizel Penza 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
17:00 HC Ryazan - HC Rys 4:3 -:-,-:-,-:-
15.12.2009 17:30 Krylya Sovetov - Dizel Penza 4:2 -:-,-:-,-:-
17:00 HC Ryazan - HC Rys 1:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - Ariada-Akpars Volzhsk 2:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Kristall Saratov - Gazprom-OGU Orenburg 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Izhstal Izhevsk 0:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Yuzhny Ural Orsk 2:4 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Yugra Khanty-Mansiysk 1:6 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Rubin Tyumen 0:2 -:-,-:-,-:-
14.12.2009 17:00 HC VMF St.Petersburg - THC Tver 4:5 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - Ariada-Akpars Volzhsk 3:1 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Lipetsk - Khimik Voskresensk 7:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Kristall Saratov - Gazprom-OGU Orenburg 5:4pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Toros Neftekamsk - Izhstal Izhevsk 3:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Yugra Khanty-Mansiysk 3:5 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Yuzhny Ural Orsk 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Rubin Tyumen 0:7 -:-,-:-,-:-
13.12.2009 15:00 HC VMF St.Petersburg - THC Tver 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Lipetsk - Khimik Voskresensk 8:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Progres Glazov - Molot Prikamie Perm 3:4 -:-,-:-,-:-
12.12.2009 15:00 HC Sarov - Dizel Penza 0:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Titan Klin - HC Rys 5:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Progres Glazov - Molot Prikamie Perm 1:6 -:-,-:-,-:-
11.12.2009 16:30 HC Sarov - Dizel Penza 0:5 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - Izhstal Izhevsk 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:30 Titan Klin - HC Rys 5:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Kristall Saratov - CSK VVS Samara 8:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Ariada-Akpars Volzhsk 4:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Zauralie Kurgan 5:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Rubin Tyumen 0:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3 -:-,-:-,-:-
10.12.2009 16:30 Kristall Saratov - CSK VVS Samara 5:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - Izhstal Izhevsk 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Zauralie Kurgan 2:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Rubin Tyumen 4:5 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3 -:-,-:-,-:-
07.12.2009 17:00 HC VMF St.Petersburg - Krylya Sovetov 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:00 HC Rys - Khimik Voskresensk 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
16:30 Dizel Penza - HC Ryazan 6:2 -:-,-:-,-:-
16:30 THC Tver - HC Sarov 2:4 -:-,-:-,-:-
06.12.2009 16:30 HC VMF St.Petersburg - Krylya Sovetov 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 THC Tver - HC Sarov 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Rys - Khimik Voskresensk 0:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Dizel Penza - HC Ryazan 4:1 -:-,-:-,-:-
05.12.2009 14:00 Izhstal Izhevsk - Kristall Saratov 4:3 -:-,-:-,-:-
14:00 CSK VVS Samara - Molot Prikamie Perm 1:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Gazprom-OGU Orenburg - Progres Glazov 2:0 -:-,-:-,-:-
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Yermak Angarsk 5:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Sputnik Nizhny Tagil 3:2 -:-,-:-,-:-
04.12.2009 15:30 CSK VVS Samara - Molot Prikamie Perm 3:1 -:-,-:-,-:-
15:30 Izhstal Izhevsk - Kristall Saratov 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Gazprom-OGU Orenburg - Progres Glazov 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Sputnik Nizhny Tagil 3:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Yermak Angarsk 5:0 -:-,-:-,-:-
03.12.2009 17:00 HC VMF St.Petersburg - HC Sarov 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:00 HC Rys - HC Lipetsk 3:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Dizel Penza - Titan Klin 0:1 -:-,-:-,-:-
16:30 THC Tver - Krylya Sovetov 3:7 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Neftyanik Almetievsk 2:0 -:-,-:-,-:-
02.12.2009 17:00 HC Rys - HC Lipetsk 4:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Dizel Penza - Titan Klin 2:0 -:-,-:-,-:-
16:30 THC Tver - Krylya Sovetov 3:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Neftyanik Almetievsk 3:1 -:-,-:-,-:-
14:00 HC VMF St.Petersburg - HC Sarov 1:3 -:-,-:-,-:-
01.12.2009 16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Kristall Saratov 3:1 -:-,-:-,-:-
15:30 CSK VVS Samara - Progres Glazov 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 Gazprom-OGU Orenburg - Molot Prikamie Perm 2:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Rubin Tyumen - Sputnik Nizhny Tagil 4:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - Yermak Angarsk 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Chelmet Chelyabinsk 6:1 -:-,-:-,-:-
30.11.2009 16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Kristall Saratov 3:1 2:0,0:1,1:0
15:30 CSK VVS Samara - Progres Glazov 5:6 -:-,-:-,-:-
15:00 Rubin Tyumen - Sputnik Nizhny Tagil 5:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Gazprom-OGU Orenburg - Molot Prikamie Perm 2:5 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - Yermak Angarsk 5:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Chelmet Chelyabinsk 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
28.11.2009 15:00 Khimik Voskresensk - Dizel Penza 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Titan Klin - THC Tver 3:4 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Ryazan - HC VMF St.Petersburg 4:8 -:-,-:-,-:-
27.11.2009 17:00 HC Ryazan - HC VMF St.Petersburg 3:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - Dizel Penza 1:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Titan Klin - THC Tver 5:8 -:-,-:-,-:-
26.11.2009 16:30 HC Sarov - Krylya Sovetov 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
25.11.2009 16:30 Kristall Saratov - Neftyanik Almetievsk 3:6 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - Krylya Sovetov 5:2 -:-,-:-,-:-
16:00 Progres Glazov - Izhstal Izhevsk 0:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Ariada-Akpars Volzhsk 7:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Yermak Angarsk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
24.11.2009 17:00 HC Ryazan - THC Tver 6:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Titan Klin - HC VMF St.Petersburg 6:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Kristall Saratov - Neftyanik Almetievsk 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 HC Lipetsk - Dizel Penza 2:6 -:-,-:-,-:-
16:00 Progres Glazov - Izhstal Izhevsk 2:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Ariada-Akpars Volzhsk 6:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Yermak Angarsk - Yugra Khanty-Mansiysk 0:2 -:-,-:-,-:-
23.11.2009 17:00 HC Ryazan - THC Tver 4:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Titan Klin - HC VMF St.Petersburg 3:6 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Lipetsk - Dizel Penza 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:30 CSK VVS Samara - Gazprom-OGU Orenburg 5:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Zauralie Kurgan 1:2 -:-,-:-,-:-
22.11.2009 14:00 CSK VVS Samara - Gazprom-OGU Orenburg 2:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Zauralie Kurgan 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
21.11.2009 15:00 Kristall Saratov - Toros Neftekamsk 5:4pp -:-,-:-,-:-,1:0
14:00 Progres Glazov - Ariada-Akpars Volzhsk 2:0 -:-,-:-,-:-
13:00 Molot Prikamie Perm - Izhstal Izhevsk 2:4 -:-,-:-,-:-
10:00 Yermak Angarsk - Rubin Tyumen 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
20.11.2009 16:30 Kristall Saratov - Toros Neftekamsk 2:4 -:-,-:-,-:-
16:00 Progres Glazov - Ariada-Akpars Volzhsk 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Izhstal Izhevsk 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Yermak Angarsk - Rubin Tyumen 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
19.11.2009 16:30 THC Tver - HC Lipetsk 4:1 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - HC Ryazan 1:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Krylya Sovetov - Titan Klin 4:1 -:-,-:-,-:-
14:00 HC VMF St.Petersburg - Khimik Voskresensk 1:2 -:-,-:-,-:-
18.11.2009 17:00 HC VMF St.Petersburg - Khimik Voskresensk 7:2 3:2,2:0,2:0
16:30 THC Tver - HC Lipetsk 4:5 1:2,3:1,0:2
16:30 Krylya Sovetov - Titan Klin 3:6 0:1,3:3,0:2
16:30 HC Sarov - HC Ryazan 3:5 1:2,1:2,1:1
15.11.2009 15:00 THC Tver - Khimik Voskresensk 0:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftyanik Almetievsk - Progres Glazov 5:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Dizel Penza - HC Rys 4:0 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Sarov - Titan Klin 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Gazprom-OGU Orenburg 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 HC VMF St.Petersburg - HC Lipetsk 1:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Izhstal Izhevsk - CSK VVS Samara 9:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Zauralie Kurgan 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:00 Rubin Tyumen - Yuzhny Ural Orsk 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
13:00 Toros Neftekamsk - Molot Prikamie Perm 3:4ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:00 Krylya Sovetov - HC Ryazan 6:5 -:-,-:-,-:-
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Chelmet Chelyabinsk 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yermak Angarsk 2:3 -:-,-:-,-:-
14.11.2009 15:00 HC Sarov - Titan Klin 1:2 -:-,-:-,-:-
15:00 HC VMF St.Petersburg - HC Lipetsk 6:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Dizel Penza - HC Rys 0:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 Neftyanik Almetievsk - Progres Glazov 5:1 -:-,-:-,-:-
15:00 THC Tver - Khimik Voskresensk 2:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Gazprom-OGU Orenburg 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:00 Izhstal Izhevsk - CSK VVS Samara 1:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Rubin Tyumen - Yuzhny Ural Orsk 1:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Zauralie Kurgan 2:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Chelmet Chelyabinsk 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
13:00 Toros Neftekamsk - Molot Prikamie Perm 2:4 -:-,-:-,-:-
13:00 Krylya Sovetov - HC Ryazan 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yermak Angarsk 6:1 -:-,-:-,-:-
11.11.2009 12:00 Neftyanik Almetievsk - Molot Prikamie Perm 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Ariada-Akpars Volzhsk - CSK VVS Samara 5:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Yuzhny Ural Orsk 5:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Toros Neftekamsk - Progres Glazov 6:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Yermak Angarsk 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Rubin Tyumen - Zauralie Kurgan 6:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Izhstal Izhevsk - Gazprom-OGU Orenburg 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:3 -:-,-:-,-:-
10.11.2009 12:00 Izhstal Izhevsk - Gazprom-OGU Orenburg 2:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Yuzhny Ural Orsk 3:2 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Rys - THC Tver 0:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Neftyanik Almetievsk - Molot Prikamie Perm 4:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Ariada-Akpars Volzhsk - CSK VVS Samara 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Lipetsk - Krylya Sovetov 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Toros Neftekamsk - Progres Glazov 8:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Rubin Tyumen - Zauralie Kurgan 5:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Khimik Voskresensk - HC Sarov 5:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Yermak Angarsk 2:3 -:-,-:-,-:-
09.11.2009 12:00 HC Lipetsk - Krylya Sovetov 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Rys - THC Tver 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Khimik Voskresensk - HC Sarov 5:0 -:-,-:-,-:-
08.11.2009 12:00 Titan Klin - HC Ryazan 4:2 -:-,-:-,-:-
07.11.2009 12:00 Titan Klin - HC Ryazan 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
06.11.2009 12:00 Khimik Voskresensk - Krylya Sovetov 5:4ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 HC Lipetsk - HC Sarov 2:0 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Rys - HC VMF St.Petersburg 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
05.11.2009 12:00 HC Rys - HC VMF St.Petersburg 0:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Khimik Voskresensk - Krylya Sovetov 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Lipetsk - HC Sarov 1:3 -:-,-:-,-:-
01.11.2009 12:00 Titan Klin - Khimik Voskresensk 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 THC Tver - Dizel Penza 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Lipetsk - HC Ryazan 4:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Yermak Angarsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Krylya Sovetov - HC Rys 3:6 -:-,-:-,-:-
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Sputnik Nizhny Tagil 3:9 -:-,-:-,-:-
31.10.2009 12:00 Titan Klin - Khimik Voskresensk 6:4 -:-,-:-,-:-
12:00 CSK VVS Samara - Izhstal Izhevsk 1:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Zauralie Kurgan - Yugra Khanty-Mansiysk 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Yuzhny Ural Orsk - Rubin Tyumen 5:3 -:-,-:-,-:-
12:00 THC Tver - Dizel Penza 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Lipetsk - HC Ryazan 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Progres Glazov - Neftyanik Almetievsk 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Yermak Angarsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 7:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Krylya Sovetov - HC Rys 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Molot Prikamie Perm - Toros Neftekamsk 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Gazprom-OGU Orenburg - Ariada-Akpars Volzhsk 3:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Sputnik Nizhny Tagil 3:2 -:-,-:-,-:-
30.10.2009 12:00 CSK VVS Samara - Izhstal Izhevsk 2:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Progres Glazov - Neftyanik Almetievsk 4:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Yuzhny Ural Orsk - Rubin Tyumen 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:00 Molot Prikamie Perm - Toros Neftekamsk 6:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Zauralie Kurgan - Yugra Khanty-Mansiysk 2:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Gazprom-OGU Orenburg - Ariada-Akpars Volzhsk 3:4 -:-,-:-,-:-
28.10.2009 12:00 HC Ryazan - Khimik Voskresensk 1:3 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Sarov - HC Rys 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 HC VMF St.Petersburg - Dizel Penza 1:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Titan Klin - HC Lipetsk 4:0 -:-,-:-,-:-
27.10.2009 12:00 Zauralie Kurgan - Rubin Tyumen 0:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Gazprom-OGU Orenburg - Izhstal Izhevsk 3:4 -:-,-:-,-:-
12:00 CSK VVS Samara - Ariada-Akpars Volzhsk 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Molot Prikamie Perm - Neftyanik Almetievsk 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Titan Klin - HC Lipetsk 5:0 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Sarov - HC Rys 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 HC VMF St.Petersburg - Dizel Penza 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 Progres Glazov - Toros Neftekamsk 4:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Sputnik Nizhny Tagil 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Yuzhny Ural Orsk - Yugra Khanty-Mansiysk 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 HC Ryazan - Khimik Voskresensk 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Yermak Angarsk - Chelmet Chelyabinsk 5:2 -:-,-:-,-:-
26.10.2009 12:00 CSK VVS Samara - Ariada-Akpars Volzhsk 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Yuzhny Ural Orsk - Yugra Khanty-Mansiysk 0:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Progres Glazov - Toros Neftekamsk 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Gazprom-OGU Orenburg - Izhstal Izhevsk 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Zauralie Kurgan - Rubin Tyumen 3:7 -:-,-:-,-:-
12:00 Molot Prikamie Perm - Neftyanik Almetievsk 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Yermak Angarsk - Chelmet Chelyabinsk 2:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Sputnik Nizhny Tagil 2:4 -:-,-:-,-:-
23.10.2009 12:00 HC Rys - HC Ryazan 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Dizel Penza - Krylya Sovetov 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
22.10.2009 12:00 Dizel Penza - Krylya Sovetov 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 HC Rys - HC Ryazan 4:3 -:-,-:-,-:-
21.10.2009 12:00 Khimik Voskresensk - HC Lipetsk 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 THC Tver - HC VMF St.Petersburg 3:6 -:-,-:-,-:-
20.10.2009 12:00 Khimik Voskresensk - HC Lipetsk 6:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Neftyanik Almetievsk - Kristall Saratov 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Yermak Angarsk 3:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Izhstal Izhevsk - Progres Glazov 10:3 -:-,-:-,-:-
12:00 THC Tver - HC VMF St.Petersburg 2:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Molot Prikamie Perm 2:3 -:-,-:-,-:-
19.10.2009 12:00 Dizel Penza - HC Sarov 6:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Izhstal Izhevsk - Progres Glazov 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Yermak Angarsk 3:2 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Rys - Titan Klin 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Neftyanik Almetievsk - Kristall Saratov 7:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Molot Prikamie Perm 0:2 -:-,-:-,-:-
18.10.2009 12:00 Dizel Penza - HC Sarov 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Zauralie Kurgan - Yuzhny Ural Orsk 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 Gazprom-OGU Orenburg - CSK VVS Samara 3:2 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Rys - Titan Klin 2:3 -:-,-:-,-:-
17.10.2009 12:00 Gazprom-OGU Orenburg - CSK VVS Samara 5:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Zauralie Kurgan - Yuzhny Ural Orsk 3:2 -:-,-:-,-:-
16.10.2009 12:00 Rubin Tyumen - Yermak Angarsk 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Toros Neftekamsk - Kristall Saratov 4:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Progres Glazov 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Izhstal Izhevsk - Molot Prikamie Perm 1:5 -:-,-:-,-:-
15.10.2009 12:00 Izhstal Izhevsk - Molot Prikamie Perm 2:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Progres Glazov 6:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Toros Neftekamsk - Kristall Saratov 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Rubin Tyumen - Yermak Angarsk 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14.10.2009 12:00 HC Ryazan - Dizel Penza 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Sarov - THC Tver 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Khimik Voskresensk - HC Rys 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Krylya Sovetov - HC VMF St.Petersburg 2:1 -:-,-:-,-:-
13.10.2009 12:00 Khimik Voskresensk - HC Rys 5:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Krylya Sovetov - HC VMF St.Petersburg 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Ryazan - Dizel Penza 1:4 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Sarov - THC Tver 3:5 -:-,-:-,-:-
10.10.2009 12:00 HC Sarov - HC VMF St.Petersburg 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:00 HC Lipetsk - HC Rys 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Titan Klin - Dizel Penza 1:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Krylya Sovetov - THC Tver 9:3 -:-,-:-,-:-
09.10.2009 12:00 Progres Glazov - Gazprom-OGU Orenburg 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Titan Klin - Dizel Penza 3:6 -:-,-:-,-:-
12:00 Kristall Saratov - Izhstal Izhevsk 1:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Molot Prikamie Perm - CSK VVS Samara 5:1 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Sarov - HC VMF St.Petersburg 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - Yugra Khanty-Mansiysk 7:6 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Lipetsk - HC Rys 1:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Krylya Sovetov - THC Tver 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Yermak Angarsk - Yuzhny Ural Orsk 1:2 -:-,-:-,-:-
08.10.2009 12:00 Sputnik Nizhny Tagil - Yugra Khanty-Mansiysk 2:9 -:-,-:-,-:-
12:00 Kristall Saratov - Izhstal Izhevsk 5:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Progres Glazov - Gazprom-OGU Orenburg 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Yermak Angarsk - Yuzhny Ural Orsk 3:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Molot Prikamie Perm - CSK VVS Samara 3:0 -:-,-:-,-:-
07.10.2009 12:00 Neftyanik Almetievsk - Toros Neftekamsk 5:7 -:-,-:-,-:-
06.10.2009 12:00 Neftyanik Almetievsk - Toros Neftekamsk 2:4 -:-,-:-,-:-
05.10.2009 12:00 Sputnik Nizhny Tagil - Rubin Tyumen 2:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Dizel Penza - Khimik Voskresensk 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Kristall Saratov - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Yermak Angarsk - Zauralie Kurgan 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Progres Glazov - CSK VVS Samara 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:00 HC VMF St.Petersburg - HC Ryazan 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Molot Prikamie Perm - Gazprom-OGU Orenburg 4:3 -:-,-:-,-:-
12:00 THC Tver - Titan Klin 5:6pp -:-,-:-,-:-,0:1
04.10.2009 12:00 Yermak Angarsk - Zauralie Kurgan 6:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - Rubin Tyumen 0:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Progres Glazov - CSK VVS Samara 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 HC VMF St.Petersburg - HC Ryazan 4:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Molot Prikamie Perm - Gazprom-OGU Orenburg 9:3 -:-,-:-,-:-
12:00 THC Tver - Titan Klin 4:6 -:-,-:-,-:-
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:6 -:-,-:-,-:-
12:00 Dizel Penza - Khimik Voskresensk 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Kristall Saratov - Ariada-Akpars Volzhsk 2:3 -:-,-:-,-:-
03.10.2009 12:00 Krylya Sovetov - HC Sarov 3:0 -:-,-:-,-:-
02.10.2009 12:00 Krylya Sovetov - HC Sarov 3:1 -:-,-:-,-:-
01.10.2009 12:00 HC VMF St.Petersburg - Titan Klin 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 THC Tver - HC Ryazan 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Dizel Penza - HC Lipetsk 2:0 -:-,-:-,-:-
30.09.2009 12:00 HC VMF St.Petersburg - Titan Klin 1:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Dizel Penza - HC Lipetsk 4:0 -:-,-:-,-:-
12:00 THC Tver - HC Ryazan 1:3 -:-,-:-,-:-
28.09.2009 12:00 Izhstal Izhevsk - Toros Neftekamsk 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Chelmet Chelyabinsk 7:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Rubin Tyumen - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 7:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Gazprom-OGU Orenburg - Kristall Saratov 7:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Neftyanik Almetievsk 2:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Yuzhny Ural Orsk - Sputnik Nizhny Tagil 0:3 -:-,-:-,-:-
27.09.2009 12:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Chelmet Chelyabinsk 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Neftyanik Almetievsk 1:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Yuzhny Ural Orsk - Sputnik Nizhny Tagil 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Izhstal Izhevsk - Toros Neftekamsk 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:00 Gazprom-OGU Orenburg - Kristall Saratov 6:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Rubin Tyumen - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:3 -:-,-:-,-:-
26.09.2009 12:00 Khimik Voskresensk - HC VMF St.Petersburg 4:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Molot Prikamie Perm - Progres Glazov 8:3 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Ryazan - HC Sarov 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Titan Klin - Krylya Sovetov 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Lipetsk - THC Tver 3:5 -:-,-:-,-:-
25.09.2009 12:00 HC Ryazan - HC Sarov 4:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Titan Klin - Krylya Sovetov 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Khimik Voskresensk - HC VMF St.Petersburg 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Molot Prikamie Perm - Progres Glazov 3:2 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Lipetsk - THC Tver 3:5 -:-,-:-,-:-
24.09.2009 12:00 Rubin Tyumen - Chelmet Chelyabinsk 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Izhstal Izhevsk - Neftyanik Almetievsk 1:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Toros Neftekamsk 3:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Zauralie Kurgan - Sputnik Nizhny Tagil 5:3 -:-,-:-,-:-
12:00 CSK VVS Samara - Kristall Saratov 2:1 -:-,-:-,-:-
23.09.2009 12:00 Izhstal Izhevsk - Neftyanik Almetievsk 4:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Rubin Tyumen - Chelmet Chelyabinsk 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Toros Neftekamsk 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 5:2 -:-,-:-,-:-
12:00 CSK VVS Samara - Kristall Saratov 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Zauralie Kurgan - Sputnik Nizhny Tagil 4:2 -:-,-:-,-:-
22.09.2009 12:00 HC Lipetsk - HC VMF St.Petersburg 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Rys - Dizel Penza 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Titan Klin - HC Sarov 1:3 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Ryazan - Krylya Sovetov 1:10 -:-,-:-,-:-
12:00 Khimik Voskresensk - THC Tver 0:6 -:-,-:-,-:-
21.09.2009 12:00 HC Rys - Dizel Penza 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Lipetsk - HC VMF St.Petersburg 0:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Khimik Voskresensk - THC Tver 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Ryazan - Krylya Sovetov 3:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Titan Klin - HC Sarov 5:1 -:-,-:-,-:-
17.09.2009 12:00 Neftyanik Almetievsk - CSK VVS Samara 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Yuzhny Ural Orsk 3:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Toros Neftekamsk - Gazprom-OGU Orenburg 7:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Krylya Sovetov - HC Lipetsk 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Sarov - Khimik Voskresensk 0:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Kristall Saratov - Molot Prikamie Perm 1:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Zauralie Kurgan 4:5 -:-,-:-,-:-
12:00 THC Tver - HC Rys 3:2 -:-,-:-,-:-
16.09.2009 12:00 Kristall Saratov - Molot Prikamie Perm 0:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Krylya Sovetov - HC Lipetsk 7:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Zauralie Kurgan 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 HC Sarov - Khimik Voskresensk 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Toros Neftekamsk - Gazprom-OGU Orenburg 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Yuzhny Ural Orsk 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Neftyanik Almetievsk - CSK VVS Samara 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 THC Tver - HC Rys 6:2 -:-,-:-,-:-
15.09.2009 12:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Izhstal Izhevsk 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:00 HC Ryazan - Titan Klin 5:2 -:-,-:-,-:-
14.09.2009 12:00 HC Ryazan - Titan Klin 2:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Rubin Tyumen 3:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Izhstal Izhevsk 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13.09.2009 12:00 Sputnik Nizhny Tagil - Yermak Angarsk 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Rubin Tyumen 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Krylya Sovetov - Khimik Voskresensk 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Sarov - HC Lipetsk 5:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Zauralie Kurgan 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Toros Neftekamsk - CSK VVS Samara 3:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Neftyanik Almetievsk - Gazprom-OGU Orenburg 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yuzhny Ural Orsk 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 HC VMF St.Petersburg - HC Rys 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Kristall Saratov - Progres Glazov 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12.09.2009 12:00 Krylya Sovetov - Khimik Voskresensk 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 HC VMF St.Petersburg - HC Rys 1:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Kristall Saratov - Progres Glazov 6:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yuzhny Ural Orsk 3:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Neftyanik Almetievsk - Gazprom-OGU Orenburg 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Sarov - HC Lipetsk 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Toros Neftekamsk - CSK VVS Samara 5:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - Yermak Angarsk 6:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Zauralie Kurgan 3:1 -:-,-:-,-:-