VHL - Playoffs - Rusko

Datum Čas Zápas
09.04.2013 15:00 HC Saryarka - Ariada-Akpars Volzhsk
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
30.04.2013 15:00 HC Saryarka - Toros Neftekamsk 0:3 0:2,0:0,0:1
28.04.2013 13:00 Toros Neftekamsk - HC Saryarka 2:3 1:2,1:0,0:1
26.04.2013 15:00 HC Saryarka - Toros Neftekamsk 2:3 -:-,-:-,-:-
23.04.2013 15:00 Toros Neftekamsk - HC Saryarka 1:2 0:1,0:1,1:0
22.04.2013 15:00 Toros Neftekamsk - HC Saryarka 2:0 0:0,1:0,1:0
19.04.2013 15:00 HC Saryarka - Toros Neftekamsk 1:7 -:-,-:-,-:-
18.04.2013 15:00 HC Saryarka - Toros Neftekamsk 4:1 3:1,1:0,0:0
07.04.2013 15:00 HC Buran Voronezh - Toros Neftekamsk 1:2 1:1,0:0,0:1
06.04.2013 15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Saryarka 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
15:00 HC Buran Voronezh - Toros Neftekamsk 2:3 0:1,2:1,0:1
05.04.2013 16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Saryarka 0:2 0:0,0:1,0:1
03.04.2013 15:00 Toros Neftekamsk - HC Buran Voronezh 4:3 3:1,1:0,0:2
02.04.2013 15:00 HC Saryarka - Ariada-Akpars Volzhsk 4:1 1:0,1:0,2:1
15:00 Toros Neftekamsk - HC Buran Voronezh 5:0 1:0,1:0,3:0
01.04.2013 15:00 HC Saryarka - Ariada-Akpars Volzhsk 6:3 1:2,1:1,4:0
28.03.2013 14:00 Rubin Tyumen - Ariada-Akpars Volzhsk 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - HC Buran Voronezh 3:4pp 2:2,0:1,1:0,0:1
26.03.2013 16:00 HC Buran Voronezh - Sputnik Nizhny Tagil 2:5 2:0,0:4,0:1
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Rubin Tyumen 2:5 1:1,1:3,0:1
25.03.2013 14:00 Molot Prikamie Perm - HC Saryarka 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
24.03.2013 12:00 Rubin Tyumen - Ariada-Akpars Volzhsk 1:0 1:0,0:0,0:0
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Buran Voronezh 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
23.03.2013 12:00 Toros Neftekamsk - Lada Togliatti 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
12:00 HC Saryarka - Molot Prikamie Perm 3:4 3:1,0:2,0:1
21.03.2013 16:00 HC Buran Voronezh - Sputnik Nizhny Tagil 4:1 2:0,0:1,2:0
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Rubin Tyumen 4:2 -:-,-:-,-:-
20.03.2013 16:00 HC Buran Voronezh - Sputnik Nizhny Tagil 7:3 2:3,1:0,4:0
15:30 Lada Togliatti - Toros Neftekamsk 3:1 1:1,1:0,1:0
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Rubin Tyumen 4:2 1:1,2:1,1:0
14:00 Molot Prikamie Perm - HC Saryarka 6:1 1:0,4:0,1:1
19.03.2013 15:30 Lada Togliatti - Toros Neftekamsk 3:4 2:0,1:2,0:2
14:00 Molot Prikamie Perm - HC Saryarka 2:4 0:3,1:1,1:0
17.03.2013 12:00 Rubin Tyumen - Ariada-Akpars Volzhsk 3:0 0:0,2:0,1:0
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Buran Voronezh 1:3 1:0,0:1,0:2
16.03.2013 12:00 Rubin Tyumen - Ariada-Akpars Volzhsk 3:4pp 1:0,1:1,1:2,0:1
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Buran Voronezh 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0
12:00 HC Saryarka - Molot Prikamie Perm 4:2 1:0,2:1,1:1
12:00 Toros Neftekamsk - Lada Togliatti 6:0 1:0,2:0,3:0
15.03.2013 14:00 HC Saryarka - Molot Prikamie Perm 4:2 2:0,1:1,1:1
14:00 Toros Neftekamsk - Lada Togliatti 4:3pp 1:0,0:1,2:2,1:0
11.03.2013 14:00 Rubin Tyumen - HC Sarov 5:1 2:0,2:1,1:0
11:00 Yermak Angarsk - Lada Togliatti 3:4 2:3,1:0,0:1
10.03.2013 14:00 HC Buran Voronezh - Lokomotiv-2 Yaroslavl 4:1 -:-,-:-,-:-
08.03.2013 14:00 HC Sarov - Rubin Tyumen 4:1 0:1,3:0,1:0
14:00 HC Dynamo Balashiha - Sputnik Nizhny Tagil 2:6 0:1,0:4,2:1
14:00 Lada Togliatti - Yermak Angarsk 6:5pp 1:2,2:2,2:1,1:0
12:00 Molot Prikamie Perm - Neftyanik Almetievsk 3:2 -:-,-:-,-:-
07.03.2013 16:30 Lokomotiv-2 Yaroslavl - HC Buran Voronezh 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:00 HC Dynamo Balashiha - Sputnik Nizhny Tagil 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
15:30 HC Sarov - Rubin Tyumen 1:2 0:0,1:0,0:2
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Yuzhny Ural Orsk 2:1 1:0,0:1,1:0
15:30 Lada Togliatti - Yermak Angarsk 5:3 0:0,1:3,4:0
14:00 Molot Prikamie Perm - Neftyanik Almetievsk 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
06.03.2013 16:30 Lokomotiv-2 Yaroslavl - HC Buran Voronezh 1:3 -:-,-:-,-:-
16:00 Dizel Penza - HC Saryarka 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Yuzhny Ural Orsk 3:1 0:0,1:0,2:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Toros Neftekamsk 0:2 0:0,0:1,0:1
04.03.2013 15:30 Neftyanik Almetievsk - Molot Prikamie Perm 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:00 Rubin Tyumen - HC Sarov 3:2pp 0:2,2:0,0:0,1:0
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - HC Dynamo Balashiha 3:0 0:0,0:0,3:0
11:00 Yermak Angarsk - Lada Togliatti 4:2 2:0,1:2,1:0
03.03.2013 14:00 HC Buran Voronezh - Lokomotiv-2 Yaroslavl 0:1 0:0,0:1,0:0
14:00 Neftyanik Almetievsk - Molot Prikamie Perm 2:3 0:3,1:0,1:0
12:00 Toros Neftekamsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:2 2:2,0:0,2:0
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Dynamo Balashiha 3:2 0:0,2:1,1:1
12:00 Yuzhny Ural Orsk - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2 0:0,2:2,1:0
12:00 HC Saryarka - Dizel Penza 8:1 3:0,4:0,1:1
12:00 Rubin Tyumen - HC Sarov 2:3 0:2,1:1,1:0
09:00 Yermak Angarsk - Lada Togliatti 3:1 -:-,-:-,-:-
02.03.2013 14:00 HC Buran Voronezh - Lokomotiv-2 Yaroslavl 3:2 0:1,1:1,2:0
12:00 HC Saryarka - Dizel Penza 4:2 1:0,2:1,1:1
12:00 Toros Neftekamsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:0 1:0,1:0,1:0
12:00 Yuzhny Ural Orsk - Ariada-Akpars Volzhsk 1:2 0:0,1:1,0:1