VHL - Playoffs - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
27.04.2010 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Toros Neftekamsk 2:4 -:-,-:-,-:-
26.04.2010 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Toros Neftekamsk 2:4 -:-,-:-,-:-
23.04.2010 15:00 Toros Neftekamsk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
22.04.2010 15:00 Toros Neftekamsk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:4 -:-,-:-,-:-
15.04.2010 17:00 Dizel Penza - Yugra Khanty-Mansiysk 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
14.04.2010 17:00 Dizel Penza - Yugra Khanty-Mansiysk 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Toros Neftekamsk 0:3 -:-,-:-,-:-
11.04.2010 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Dizel Penza 4:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Toros Neftekamsk - Molot Prikamie Perm 2:1 -:-,-:-,-:-
10.04.2010 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Dizel Penza 4:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Toros Neftekamsk - Molot Prikamie Perm 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
06.04.2010 15:00 Molot Prikamie Perm - Rubin Tyumen 5:2 -:-,-:-,-:-
03.04.2010 15:00 Titan Klin - Dizel Penza 0:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftyanik Almetievsk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Izhstal Izhevsk - Toros Neftekamsk 1:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Rubin Tyumen - Molot Prikamie Perm 4:2 -:-,-:-,-:-
02.04.2010 16:30 Titan Klin - Dizel Penza 0:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - Yugra Khanty-Mansiysk 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:30 Izhstal Izhevsk - Toros Neftekamsk 0:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Rubin Tyumen - Molot Prikamie Perm 0:1 -:-,-:-,-:-
30.03.2010 17:00 Dizel Penza - Titan Klin 6:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Neftyanik Almetievsk 5:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Rubin Tyumen 5:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Izhstal Izhevsk 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
29.03.2010 17:00 Dizel Penza - Titan Klin 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:00 Molot Prikamie Perm - Rubin Tyumen 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Izhstal Izhevsk 1:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Neftyanik Almetievsk 5:1 -:-,-:-,-:-
25.03.2010 17:30 Krylya Sovetov - Titan Klin 1:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - Neftyanik Almetievsk 1:2 -:-,-:-,-:-
15:30 Izhstal Izhevsk - Yuzhny Ural Orsk 1:0pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Chelmet Chelyabinsk 2:1 -:-,-:-,-:-
22.03.2010 16:30 Titan Klin - Krylya Sovetov 6:2 -:-,-:-,-:-
16:30 THC Tver - Toros Neftekamsk 2:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Dizel Penza 1:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - Khimik Voskresensk 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Chelmet Chelyabinsk - Yugra Khanty-Mansiysk 6:5 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Izhstal Izhevsk 8:1 -:-,-:-,-:-
21.03.2010 15:00 THC Tver - Toros Neftekamsk 5:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Titan Klin - Krylya Sovetov 3:6 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftyanik Almetievsk - Khimik Voskresensk 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Dizel Penza 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 HC Ryazan - Molot Prikamie Perm 3:7 -:-,-:-,-:-
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Izhstal Izhevsk 1:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Rubin Tyumen 0:2 -:-,-:-,-:-
18.03.2010 17:30 Krylya Sovetov - Titan Klin 3:2 -:-,-:-,-:-
17:00 Dizel Penza - Ariada-Akpars Volzhsk 0:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - Neftyanik Almetievsk 4:3 -:-,-:-,-:-
15:30 Izhstal Izhevsk - Yuzhny Ural Orsk 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - HC Ryazan 10:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Rubin Tyumen - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - THC Tver 4:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Chelmet Chelyabinsk 4:0 -:-,-:-,-:-
17.03.2010 17:30 Krylya Sovetov - Titan Klin 5:6sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:00 Dizel Penza - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:30 Khimik Voskresensk - Neftyanik Almetievsk 5:3 -:-,-:-,-:-
15:30 Izhstal Izhevsk - Yuzhny Ural Orsk 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - HC Ryazan 5:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Chelmet Chelyabinsk 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:00 Rubin Tyumen - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 5:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - THC Tver 4:2 -:-,-:-,-:-
13.03.2010 15:00 HC Ryazan - Kristall Saratov 3:2 -:-,-:-,-:-
10.03.2010 16:30 Kristall Saratov - HC Ryazan 2:4 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Lipetsk - Titan Klin 1:5 -:-,-:-,-:-
16:00 Progres Glazov - Yuzhny Ural Orsk 1:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Neftyanik Almetievsk 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Zauralie Kurgan 7:6pp -:-,-:-,-:-,1:0
11:30 Yermak Angarsk - THC Tver 5:6 -:-,-:-,-:-
09.03.2010 16:30 HC Lipetsk - Titan Klin 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 Kristall Saratov - HC Ryazan 4:2 -:-,-:-,-:-
16:30 HC VMF St.Petersburg - Ariada-Akpars Volzhsk 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
16:00 Progres Glazov - Yuzhny Ural Orsk 1:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Gazprom-OGU Orenburg - Chelmet Chelyabinsk 2:4 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Neftyanik Almetievsk 6:4 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Zauralie Kurgan 3:1 -:-,-:-,-:-
11:30 Yermak Angarsk - THC Tver 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
06.03.2010 15:00 Neftyanik Almetievsk - Sputnik Nizhny Tagil 6:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - HC VMF St.Petersburg 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 THC Tver - Yermak Angarsk 5:4pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 HC Ryazan - Kristall Saratov 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Titan Klin - HC Lipetsk 4:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Zauralie Kurgan - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:0 -:-,-:-,-:-
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Gazprom-OGU Orenburg 6:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Progres Glazov 0:1 -:-,-:-,-:-
05.03.2010 17:00 HC Ryazan - Kristall Saratov 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
16:30 THC Tver - Yermak Angarsk 4:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC VMF St.Petersburg 3:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Titan Klin - HC Lipetsk 5:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - Sputnik Nizhny Tagil 7:6sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:30 Zauralie Kurgan - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Progres Glazov 9:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Gazprom-OGU Orenburg 2:1 -:-,-:-,-:-