MHL - Playoffs - Rusko

Datum Čas Zápas Výsledek Detail
22.04.2017 16:00 CSKA-Red Army - Reaktor 2:1 1:0,0:0,1:1
21.04.2017 18:00 CSKA-Red Army - Reaktor 7:2 3:0,1:1,3:1
18.04.2017 17:00 Reaktor - CSKA-Red Army 1:6 0:1,0:4,1:1
17.04.2017 17:00 Reaktor - CSKA-Red Army 4:7 1:1,2:3,1:3
10.04.2017 18:00 Almaz - Reaktor 1:4 1:1,0:1,0:2
09.04.2017 16:00 Almaz - Reaktor 5:2 2:1,1:1,2:0
12:00 Kuznetskie Medvedi - CSKA-Red Army 2:4 0:1,0:3,2:0
06.04.2017 17:00 Reaktor - Almaz 4:1 2:1,1:0,1:0
16:00 CSKA-Red Army - Kuznetskie Medvedi 5:3 2:1,2:2,1:0
05.04.2017 17:00 Reaktor - Almaz 4:3sn 1:0,1:2,1:1,0:0,1:0
16:00 CSKA-Red Army - Kuznetskie Medvedi 5:4 2:2,2:1,1:1
01.04.2017 12:00 Reaktor - Sibirskie Snaipery 6:1 3:0,2:1,1:0
12:00 Irbis Kazan - Kuznetskie Medvedi 2:4 1:0,0:3,1:1
29.03.2017 14:00 Sibirskie Snaipery - Reaktor 4:3 2:2,2:1,0:0
14:00 Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan 3:1 1:0,2:1,0:0
28.03.2017 18:00 Almaz - SKA-1946 3:0 1:0,0:0,2:0
14:00 Sibirskie Snaipery - Reaktor 1:3 1:1,0:2,0:0
14:00 Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan 4:3 1:1,1:0,2:2
27.03.2017 18:00 Almaz - SKA-1946 2:1 0:0,1:1,1:0
18:00 Russkie Vityazi - CSKA-Red Army 0:3 0:1,0:1,0:1
25.03.2017 11:00 Irbis Kazan - Kuznetskie Medvedi 6:1 3:0,1:0,2:1
11:00 Reaktor - Sibirskie Snaipery 1:2 0:1,1:1,0:0
24.03.2017 17:00 SKA-1946 - Almaz 5:4pp 3:0,1:2,0:2,1:0
16:00 Reaktor - Sibirskie Snaipery 5:2 3:1,1:0,1:1
15:00 CSKA-Red Army - Russkie Vityazi 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
15:00 Irbis Kazan - Kuznetskie Medvedi 4:3sn 0:0,2:3,1:0,0:0,1:0
23.03.2017 17:00 SKA-1946 - Almaz 4:6 1:3,2:2,1:1
15:00 CSKA-Red Army - Russkie Vityazi 4:3 2:2,0:1,2:0
20.03.2017 15:00 Irbis Kazan - Beliye Medvedi 3:1 1:1,1:0,1:0
13:00 Kuznetskie Medvedi - Sarmaty 6:1 1:0,1:1,4:0
13:00 Stalnye Lisy - Sibirskie Snaipery 1:2 0:1,1:0,0:1
19.03.2017 11:00 SKA-1946 - Chaika 3:2 1:1,0:0,2:1
11:00 CSKA-Red Army - MHC Dinamo St.Petersburg 6:3 1:1,3:2,2:0
17.03.2017 15:00 Sarmaty - Kuznetskie Medvedi 4:3 2:2,1:1,1:0
14:30 Avto - Reaktor 3:4pp 2:0,0:3,1:0,0:1
14:00 Beliye Medvedi - Irbis Kazan 5:3 2:0,1:2,2:1
13:00 Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 5:1 2:0,1:1,2:0
16.03.2017 17:30 MHC Spartak - Russkie Vityazi 2:3pp 0:0,2:2,0:0,0:1
17:00 Almaz - Loko 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
16:00 Chaika - SKA-1946 3:2 1:1,2:1,0:0
15:00 Sarmaty - Kuznetskie Medvedi 1:5 0:2,1:1,0:2
15:00 MHC Dinamo St.Petersburg - CSKA-Red Army 3:6 2:1,0:3,1:2
14:30 Avto - Reaktor 2:5 0:3,2:2,0:0
14:00 Beliye Medvedi - Irbis Kazan 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
13:00 Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 3:4 2:0,0:3,1:1
15.03.2017 17:30 MHC Spartak - Russkie Vityazi 1:0 0:0,0:0,1:0
17:00 Almaz - Loko 0:6 0:1,0:3,0:2
16:30 MHC Dinamo St.Petersburg - CSKA-Red Army 1:0 0:0,0:0,1:0
16:00 Chaika - SKA-1946 0:2 0:1,0:1,0:0
13.03.2017 16:00 Reaktor - Avto 6:1 0:0,3:0,3:1
13:00 Stalnye Lisy - Sibirskie Snaipery 3:4ppsn 1:1,1:1,1:1,0:1,0:1
13:00 Kuznetskie Medvedi - Sarmaty 4:3pp 0:1,2:2,1:0,1:0
11:00 Irbis Kazan - Beliye Medvedi 4:1 0:0,1:0,3:1
12.03.2017 11:00 Loko - Almaz 2:4 0:0,2:2,0:2
11:00 Reaktor - Avto 1:2 0:0,1:1,0:1
11:00 Kuznetskie Medvedi - Sarmaty 3:4sn 1:3,1:0,1:0,0:0,0:1
11:00 SKA-1946 - Chaika 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
11:00 Russkie Vityazi - MHC Spartak 4:2 0:1,4:0,0:1
11:00 CSKA-Red Army - MHC Dinamo St.Petersburg 3:2 0:1,2:0,1:1
11:00 Irbis Kazan - Beliye Medvedi 4:3ppsn 0:2,2:1,1:0,1:0,1:0
09:00 Stalnye Lisy - Sibirskie Snaipery 4:1 1:0,1:1,2:0
11.03.2017 11:00 SKA-1946 - Chaika 3:2 0:1,1:1,2:0
11:00 Russkie Vityazi - MHC Spartak 5:1 1:0,3:0,1:1
11:00 CSKA-Red Army - MHC Dinamo St.Petersburg 3:6 2:2,1:3,0:1
11:00 Loko - Almaz 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1