KHL - Playoffs - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
19.04.2016 18:30 CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk 1:3 0:1,1:1,0:1
17.04.2016 13:30 Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moscow 2:3pp 0:1,0:1,2:0,0:1
15.04.2016 18:30 CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
13.04.2016 16:00 Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moscow 1:0 0:0,0:0,1:0
11.04.2016 16:00 Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moscow 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
09.04.2016 16:00 CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk 1:2 1:0,0:1,0:1
07.04.2016 18:30 CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk 5:1 0:1,3:0,2:0
31.03.2016 16:00 Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
29.03.2016 16:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Magnitogorsk 1:3 0:1,0:0,1:2
28.03.2016 18:30 SKA Saint Petersburg - CSKA Moscow 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
27.03.2016 13:30 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Magnitogorsk 3:2 1:2,1:0,1:0
26.03.2016 15:00 SKA Saint Petersburg - CSKA Moscow 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
25.03.2016 15:00 Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa 6:1 1:0,3:0,2:1
24.03.2016 17:30 CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg 3:2 0:0,0:1,3:1
23.03.2016 15:00 Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
22.03.2016 17:30 CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg 3:0 1:0,1:0,1:0
20.03.2016 12:00 Avangard Omsk Region - Salavat Yulaev Ufa 1:2 1:0,0:2,0:0
18.03.2016 15:00 Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk Region 1:3 0:0,0:3,1:0
17.03.2016 17:30 SKA Saint Petersburg - Dynamo Moskva 2:0 0:0,2:0,0:0
16.03.2016 15:00 Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 2:1 2:0,0:0,0:1
14:00 Avangard Omsk Region - Salavat Yulaev Ufa 3:2 1:0,1:0,1:2
15.03.2016 17:30 Dynamo Moskva - SKA Saint Petersburg 1:4 0:0,1:2,0:2
17:30 CSKA Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod 3:2 1:1,0:0,2:1
14.03.2016 15:00 Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk Region 2:1 0:1,1:0,1:0
14:30 Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
13.03.2016 15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - CSKA Moscow 3:5 0:1,1:3,2:1
15:00 SKA Saint Petersburg - Dynamo Moskva 4:0 1:0,2:0,1:0
12.03.2016 12:30 Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk Region 3:1 1:0,1:0,1:1
12:30 Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk 1:5 0:1,1:3,0:1
11.03.2016 17:30 SKA Saint Petersburg - Dynamo Moskva 0:4 0:1,0:2,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - CSKA Moscow 1:3 0:1,0:0,1:2
10.03.2016 15:00 Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 1:3 0:1,0:2,1:0
14:00 Avangard Omsk Region - Salavat Yulaev Ufa 5:4 1:1,4:3,0:0
09.03.2016 17:30 CSKA Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod 5:1 2:0,2:1,1:0
17:30 Dynamo Moskva - SKA Saint Petersburg 4:3pp 2:0,1:3,0:0,1:0
08.03.2016 12:30 Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 3:1 2:0,0:1,1:0
12:00 Avangard Omsk Region - Salavat Yulaev Ufa 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
07.03.2016 15:00 Dynamo Moskva - SKA Saint Petersburg 2:3 0:1,2:1,0:1
15:00 CSKA Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod 1:2 1:1,0:1,0:0
05.03.2016 12:30 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 3:2 2:1,1:0,0:1
03.03.2016 17:00 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 8:0 1:0,4:0,3:0
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk 2:5 2:0,0:1,0:4
02.03.2016 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Jokerit 3:2 0:0,1:0,2:2
01.03.2016 15:00 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 3:4 1:2,1:1,1:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg 4:2 1:1,1:0,2:1
14:30 Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok 4:0 0:0,3:0,1:0
29.02.2016 17:30 Jokerit - Torpedo Nizhny Novgorod 3:2 1:0,1:1,1:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - SKA Saint Petersburg 0:2 0:1,0:1,0:0
28.02.2016 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk Region 2:3pp 2:0,0:1,0:1,0:1
15:00 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 1:4 0:2,0:1,1:1
12:30 Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk 3:1 0:0,3:1,0:0
08:00 Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk 2:0 0:0,1:0,1:0
27.02.2016 17:00 HC Slovan Bratislava - CSKA Moscow 1:3 1:0,0:0,0:3
15:00 Dynamo Moskva - HC Sochi 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Jokerit 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
15:00 SKA Saint Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 1:0 0:0,1:0,0:0
26.02.2016 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk Region 1:2 0:1,0:1,1:0
17:00 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 3:0 1:0,2:0,0:0
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk 0:6 0:3,0:2,0:1
10:30 Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk 1:3 1:1,0:2,0:0
25.02.2016 19:00 HC Slovan Bratislava - CSKA Moscow 1:2 0:0,1:0,0:2
17:30 SKA Saint Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 3:0 1:0,1:0,1:0
17:30 Dynamo Moskva - HC Sochi 3:0 1:0,0:0,2:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Jokerit 1:0 1:0,0:0,0:0
24.02.2016 15:30 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 5:2 2:0,2:2,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2:0 0:0,0:0,2:0
14:30 Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok 4:0 1:0,2:0,1:0
14:00 Avangard Omsk Region - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:2 1:0,2:1,1:1
23.02.2016 17:30 Jokerit - Torpedo Nizhny Novgorod 4:3 1:1,0:1,3:1
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - SKA Saint Petersburg 2:3 0:1,0:2,2:0
15:00 CSKA Moscow - HC Slovan Bratislava 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
15:00 HC Sochi - Dynamo Moskva 2:3 1:1,0:1,1:1
22.02.2016 13:00 Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1:2 1:1,0:1,0:0
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 4:1 1:0,1:0,2:1
12:30 Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok 4:2 1:0,2:2,1:0
12:00 Avangard Omsk Region - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1 0:0,2:1,0:0
21.02.2016 15:00 CSKA Moscow - HC Slovan Bratislava 2:0 0:0,2:0,0:0
15:00 HC Sochi - Dynamo Moskva 1:4 0:2,0:1,1:1
15:00 Jokerit - Torpedo Nizhny Novgorod 4:6 0:2,3:1,1:3
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - SKA Saint Petersburg 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0