PHL - Skupina poražených - Polsko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
31.01.2016 17:00 MUKS Orlik Opole - Akuna Naprzod Janow 3:6 -:-,-:-,-:-
17:00 SMS U20 Sosnowiec - Zaglebie Sosnowiec 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
17:00 Bisset Polonia Bytom - Nesta Torun 5:3 -:-,-:-,-:-
29.01.2016 19:00 Akuna Naprzod Janow - SMS U20 Sosnowiec 4:0 -:-,-:-,-:-
19:00 Zaglebie Sosnowiec - Bisset Polonia Bytom 0:8 0:1,0:5,0:2
18:30 Nesta Torun - MUKS Orlik Opole 6:7 -:-,-:-,-:-
24.01.2016 17:30 Nesta Torun - Akuna Naprzod Janow 2:5 1:1,1:1,0:3
17:00 MUKS Orlik Opole - Zaglebie Sosnowiec 6:0 4:0,2:0,0:0
17:00 SMS U20 Sosnowiec - Bisset Polonia Bytom 3:8 3:1,0:2,0:5
22.01.2016 19:00 Zaglebie Sosnowiec - Akuna Naprzod Janow 7:3 2:2,2:0,3:1
18:30 Nesta Torun - SMS U20 Sosnowiec 6:5 -:-,-:-,-:-
18:00 Bisset Polonia Bytom - MUKS Orlik Opole 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
17.01.2016 17:30 Nesta Torun - Zaglebie Sosnowiec 6:3 1:1,2:1,3:1
17:00 SMS U20 Sosnowiec - MUKS Orlik Opole 1:7 1:2,0:3,0:2
17:00 Akuna Naprzod Janow - Bisset Polonia Bytom 1:8 0:5,1:2,0:1
15.01.2016 19:00 Akuna Naprzod Janow - MUKS Orlik Opole 6:4 4:0,1:3,1:1
19:00 Zaglebie Sosnowiec - SMS U20 Sosnowiec 5:2 -:-,-:-,-:-
18:30 Nesta Torun - Bisset Polonia Bytom 3:2 0:0,3:0,0:2
12.01.2016 19:00 SMS U20 Sosnowiec - Akuna Naprzod Janow 3:5 1:1,1:1,1:3
18:30 MUKS Orlik Opole - Nesta Torun 6:5 0:1,3:1,3:3
18:00 Bisset Polonia Bytom - Zaglebie Sosnowiec 6:4 2:1,0:1,4:2
10.01.2016 17:00 Bisset Polonia Bytom - SMS U20 Sosnowiec 12:1 3:1,4:0,5:0
17:00 Akuna Naprzod Janow - Nesta Torun 4:3sn 0:0,2:1,1:2,0:0,1:0
17:00 Zaglebie Sosnowiec - MUKS Orlik Opole 4:6 1:2,2:2,1:2
08.01.2016 19:00 Akuna Naprzod Janow - Zaglebie Sosnowiec 5:3 0:2,3:1,2:0
19:00 SMS U20 Sosnowiec - Nesta Torun 1:5 1:0,0:3,0:2
18:30 MUKS Orlik Opole - Bisset Polonia Bytom 1:2 1:2,0:0,0:0
05.01.2016 18:30 MUKS Orlik Opole - SMS U20 Sosnowiec 15:1 6:0,2:0,7:1
03.01.2016 17:00 Zaglebie Sosnowiec - Nesta Torun 2:3 0:0,1:0,1:3
17:00 Bisset Polonia Bytom - Akuna Naprzod Janow 4:6 3:2,0:2,1:2
22.12.2015 18:00 Bisset Polonia Bytom - Nesta Torun 8:5 2:2,5:2,1:1
18:00 MUKS Orlik Opole - Akuna Naprzod Janow 3:2 0:1,2:0,1:1
11:00 SMS U20 Sosnowiec - Zaglebie Sosnowiec 3:7 1:3,0:3,2:1
13.12.2015 17:30 Nesta Torun - MUKS Orlik Opole 3:6 0:1,1:3,2:2
17:00 Akuna Naprzod Janow - SMS U20 Sosnowiec 6:0 -:-,-:-,-:-
17:00 Zaglebie Sosnowiec - Bisset Polonia Bytom 1:6 0:2,1:0,0:4
11.12.2015 19:00 SMS U20 Sosnowiec - Bisset Polonia Bytom 1:9 1:1,0:3,0:5
19:00 Akuna Naprzod Janow - Nesta Torun 6:4 0:2,2:1,4:1
18:30 MUKS Orlik Opole - Zaglebie Sosnowiec 7:4 1:0,1:0,5:4
06.12.2015 18:45 SMS U20 Sosnowiec - Nesta Torun 4:3pp 1:0,1:0,1:3,1:0
17:00 Zaglebie Sosnowiec - Akuna Naprzod Janow 2:3 1:0,0:2,1:1
17:00 Bisset Polonia Bytom - MUKS Orlik Opole 8:1 4:1,1:0,3:0
04.12.2015 19:00 SMS U20 Sosnowiec - MUKS Orlik Opole 5:6 1:2,3:2,1:2
18:30 Nesta Torun - Zaglebie Sosnowiec 9:5 2:2,4:1,3:2
17:00 Akuna Naprzod Janow - Bisset Polonia Bytom 2:4 1:0,0:1,1:3
01.12.2015 19:00 Zaglebie Sosnowiec - SMS U20 Sosnowiec 7:1 -:-,-:-,-:-
19:00 Akuna Naprzod Janow - MUKS Orlik Opole 5:3 1:0,2:1,2:2
18:30 Nesta Torun - Bisset Polonia Bytom 1:3 0:2,1:0,0:1
29.11.2015 20:00 SMS U20 Sosnowiec - Akuna Naprzod Janow 4:5 0:2,1:1,3:2
17:00 MUKS Orlik Opole - Nesta Torun 11:7 6:2,2:1,3:4
17:00 Bisset Polonia Bytom - Zaglebie Sosnowiec 5:7 2:1,1:2,2:4
27.11.2015 19:00 Zaglebie Sosnowiec - MUKS Orlik Opole 3:5 0:0,1:2,2:3
18:30 Nesta Torun - Akuna Naprzod Janow 3:7 2:0,1:5,0:2
18:00 Bisset Polonia Bytom - SMS U20 Sosnowiec 5:1 -:-,-:-,-:-
22.11.2015 17:00 SMS U20 Sosnowiec - Nesta Torun 4:5pp 0:0,2:2,2:2,0:1
17:00 Akuna Naprzod Janow - Zaglebie Sosnowiec 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
17:00 MUKS Orlik Opole - Bisset Polonia Bytom 10:2 2:0,6:1,2:1
20.11.2015 19:00 Zaglebie Sosnowiec - Nesta Torun 9:4 2:2,2:1,5:1
18:30 MUKS Orlik Opole - SMS U20 Sosnowiec 4:1 -:-,-:-,-:-
18:00 Bisset Polonia Bytom - Akuna Naprzod Janow 3:1 1:0,1:0,1:1