MHL - Rusko

Datum Čas Zápas
05.10.2014 04:00 Amurskie Tigry - Russkie Vityazi
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
21.02.2015 11:00 CSKA-Red Army - MHC Spartak 4:3 0:1,4:2,0:0
20.02.2015 15:00 CSKA-Red Army - MHC Spartak 1:2 1:0,0:1,0:1
13.02.2015 17:00 SKA-1946 - Dynamo St.Petersburg 7:1 1:0,6:1,0:0
12.02.2015 17:00 SKA-1946 - Dynamo St.Petersburg 4:2 1:0,1:0,2:2
11.02.2015 15:00 Belye Tigry - MHC Snezhnye Barsy 3:4 1:1,1:2,1:1
11:00 Sahalinskie Akuly - Mytischi Atlanti 2:8 0:3,2:3,0:2
31.01.2015 11:00 MHC Dynamo-Shinnik - SKA-1946 0:3 0:1,0:1,0:1
30.01.2015 16:30 MHC Dynamo-Shinnik - SKA-1946 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
15.01.2015 12:00 Yunost - SKA-1946 3:2 2:0,1:0,0:2
11:00 Kuznetskie Medvedi - Omskie Yastreby 2:3 1:1,0:1,1:1
14.01.2015 16:30 Yunost - SKA-1946 3:5 0:1,1:2,2:2
11:00 Kuznetskie Medvedi - Omskie Yastreby 1:3 0:1,1:1,0:1
13.01.2015 18:00 HC Energie - Dynamo St.Petersburg 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
16:15 MHL EC Red Bull - SK Riga 3:4sn 1:0,2:2,0:1,0:0,0:1
15:00 Beliye Medvedi - HC Chelny 4:0 2:0,0:0,2:0
12.01.2015 15:00 Belye Tigry - Reaktor 4:3pp 1:2,1:0,1:1,1:0
13:00 Stalnye Lisy - Irbis Kazan 4:1 2:0,1:1,1:0
13:00 Avto - MHC Snezhnye Barsy 4:2 0:0,1:0,3:2
11:00 Tolpar - Ladia 10:3 5:0,2:2,3:1
10:30 Sahalinskie Akuly - MHC Khimik 4:2 0:1,1:0,3:1
10:00 Amurskie Tigry - Mytischi Atlanti 0:5 0:0,0:3,0:2
11.01.2015 13:00 Tumenski Legion - Omskie Yastreby 3:4 0:1,2:1,1:2
13:00 Belye Tigry - Reaktor 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
13:00 Mamonty Jugry - Sibirskie Snaipery 4:2 3:1,1:1,0:0
12:00 Almaz - Yunost 5:1 1:0,3:1,1:0
11:00 CSKA-Red Army - MHC MVD 2:6 0:2,0:2,2:2
11:00 Loko - MHC Dynamo-Shinnik 2:1 1:0,1:0,0:1
10:00 Beliye Medvedi - HC Chelny 6:1 0:0,2:1,4:0
09:00 Tolpar - Ladia 7:3 2:1,4:1,1:1
09:00 Stalnye Lisy - Irbis Kazan 1:4 0:0,0:2,1:2
09:00 Avto - MHC Snezhnye Barsy 4:3 1:1,1:0,2:2
08:00 Sahalinskie Akuly - MHC Khimik 3:4sn 2:2,0:1,1:0,0:0,0:1
04:00 Amurskie Tigry - Mytischi Atlanti 3:1 0:0,2:0,1:1
10.01.2015 17:00 HC Energie - SK Riga 3:1 1:1,1:0,1:0
16:30 MHL EC Red Bull - Dynamo St.Petersburg 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
15:00 MHC Kapitan - Russkie Vityazi 5:2 0:0,4:2,1:0
12:00 Olimpija - Chaika 1:2 0:2,0:0,1:0
12:00 Almaz - Yunost 3:7 3:3,0:2,0:2
11:00 CSKA-Red Army - MHC MVD 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
11:00 SKA-1946 - Serebrjanye Lvy 4:6 2:4,1:2,1:0
11:00 Loko - MHC Dynamo-Shinnik 4:2 1:0,3:1,0:1
07:00 Kuznetskie Medvedi - Kristall Berdsk 2:1 0:1,0:0,2:0
09.01.2015 18:00 HC Energie - SK Riga 4:2 1:1,1:1,2:0
17:00 MHL EC Red Bull - Dynamo St.Petersburg 3:2 2:0,0:1,1:1
15:00 MHC Kapitan - Russkie Vityazi 5:2 0:0,1:0,4:2
13:00 Tumenski Legion - Omskie Yastreby 0:5 0:1,0:1,0:3
12:30 Mamonty Jugry - Sibirskie Snaipery 1:7 0:1,1:2,0:4
12:00 Olimpija - Chaika 1:6 0:3,1:1,0:2
11:00 SKA-1946 - Serebrjanye Lvy 8:2 2:0,4:2,2:0
10:00 Beliye Medvedi - Irbis Kazan 5:3 2:1,1:0,2:2
07:00 Kuznetskie Medvedi - Kristall Berdsk 2:1 0:1,2:0,0:0
08.01.2015 23:00 Sahalinskie Akuly - Mytischi Atlanti 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
13:00 Belye Tigry - Ladia 6:1 2:0,1:0,3:1
12:00 Loko - Yunost 5:2 2:0,2:2,1:0
11:00 MHC Yunior - MHC Snezhnye Barsy 1:9 0:3,0:3,1:3
09:00 Tolpar - Reaktor 8:3 3:0,3:1,2:2
09:00 Stalnye Lisy - HC Chelny 13:1 2:0,6:0,5:1
04:00 Amurskie Tigry - MHC Khimik 4:3 1:0,2:1,1:2
07.01.2015 13:00 Beliye Medvedi - Irbis Kazan 4:1 0:0,1:1,3:0
13:00 Belye Tigry - Ladia 5:4sn 2:3,1:1,1:0,0:0,1:0
12:00 Loko - Yunost 3:0 1:0,2:0,0:0
12:00 Almaz - MHC Dynamo-Shinnik 0:1 0:0,0:1,0:0
11:00 MHC Yunior - MHC Snezhnye Barsy 3:2sn 0:2,1:0,1:0,0:0,1:0
09:00 Tolpar - Reaktor 3:4pp 2:0,1:1,0:2,0:1
09:00 Stalnye Lisy - HC Chelny 7:1 2:0,2:0,3:1
04:00 Amurskie Tigry - MHC Khimik 4:3sn 0:1,2:2,1:0,0:0,1:0
06.01.2015 13:00 Mamonty Jugry - Omskie Yastreby 2:4 1:2,0:1,1:1
13:00 Tumenski Legion - Sibirskie Snaipery 3:9 0:1,1:5,2:3
12:00 Almaz - MHC Dynamo-Shinnik 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
12:00 Serebrjanye Lvy - SK Riga 2:0 0:0,1:0,1:0
05.01.2015 14:00 Serebrjanye Lvy - SK Riga 8:1 3:1,1:0,4:0
13:00 Mamonty Jugry - Omskie Yastreby 1:3 0:0,0:1,1:2
13:00 Tumenski Legion - Sibirskie Snaipery 4:3 0:1,3:0,1:2
29.12.2014 14:00 MHC Snezhnye Barsy - Kuznetskie Medvedi 4:2 0:0,2:0,2:2
28.12.2014 15:00 Dynamo St.Petersburg - Loko 3:2 1:1,2:1,0:0
12:00 SK Riga - Almaz 5:3 1:2,2:1,2:0
12:00 MHC Snezhnye Barsy - Kuznetskie Medvedi 1:3 0:1,0:1,1:1
27.12.2014 16:05 SK Riga - Almaz 1:3 1:0,0:0,0:3
15:00 Dynamo St.Petersburg - Loko 3:5 0:1,1:3,2:1
15:00 Yunost - Serebrjanye Lvy 3:1 0:0,2:1,1:0
26.12.2014 16:30 Yunost - Serebrjanye Lvy 4:0 3:0,1:0,0:0
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Kristall Berdsk 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
25.12.2014 16:00 CSKA-Red Army - MHC Kapitan 4:3 0:1,2:2,2:0
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Kristall Berdsk 8:4 1:2,2:1,5:1
11:00 MHC MVD - Amurskie Tigry 3:0 0:0,3:0,0:0
24.12.2014 16:30 Dynamo St.Petersburg - Almaz 7:3 3:1,1:2,3:0
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - Serebrjanye Lvy 0:4 0:1,0:2,0:1
16:00 Reaktor - Beliye Medvedi 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,1:0
13:00 Sibirskie Snaipery - Avto 0:5 0:1,0:2,0:2
12:00 Omskie Yastreby - MHC Yunior 1:4 0:1,1:2,0:1
12:00 SK Riga - Loko 0:2 0:1,0:0,0:1
23.12.2014 17:00 MHC MVD - Amurskie Tigry 4:0 1:0,0:0,3:0
16:30 Dynamo St.Petersburg - Almaz 2:3 0:0,1:2,1:1
16:30 MHC Khimik - MHC Kapitan 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - Serebrjanye Lvy 4:1 3:0,1:1,0:0
16:00 Reaktor - Beliye Medvedi 1:7 0:4,0:1,1:2
16:00 Mytischi Atlanti - Russkie Vityazi 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
13:00 Sibirskie Snaipery - Avto 4:3 2:0,2:3,0:0
12:00 Omskie Yastreby - MHC Yunior 2:0 2:0,0:0,0:0
12:00 SK Riga - Loko 5:2 2:0,2:1,1:1
11:00 Berkuty Kubani - Sahalinskie Akuly 0:6 0:5,0:1,0:0
22.12.2014 17:00 Berkuty Kubani - Sahalinskie Akuly 5:0 2:0,2:0,1:0
16:30 MHC Khimik - MHC Kapitan 5:3 0:0,2:1,3:2
16:00 Mytischi Atlanti - Russkie Vityazi 2:3 1:1,1:0,0:2
11:00 HC Chelny - Chaika 2:4 1:0,0:2,1:2
21.12.2014 13:00 Tumenski Legion - Mamonty Jugry 3:4 0:0,0:1,3:3
11:00 Irbis Kazan - Olimpija 2:1 1:0,1:1,0:0
11:00 HC Chelny - Chaika 4:3 1:0,2:1,1:2
20.12.2014 14:00 Ladia - Beliye Medvedi 3:0 0:0,2:0,1:0
13:00 Tumenski Legion - Mamonty Jugry 1:3 0:1,1:1,0:1
11:00 Reaktor - Stalnye Lisy 6:2 1:1,3:0,2:1
11:00 Irbis Kazan - Olimpija 4:0 0:0,2:0,2:0
08:00 Omskie Yastreby - Avto 5:4sn 1:2,2:0,1:2,0:0,1:0
08:00 Sibirskie Snaipery - MHC Yunior 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
19.12.2014 17:00 Berkuty Kubani - Amurskie Tigry 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
17:00 MHC MVD - Sahalinskie Akuly 1:2ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
16:30 MHC Khimik - Russkie Vityazi 3:4 0:1,1:3,2:0
16:00 Ladia - Beliye Medvedi 3:2 1:0,2:1,0:1
16:00 Reaktor - Stalnye Lisy 7:3 3:0,3:1,1:2
16:00 Mytischi Atlanti - MHC Kapitan 5:2 3:1,1:0,1:1
13:00 Sibirskie Snaipery - MHC Yunior 4:2 2:0,0:1,2:1
12:00 Omskie Yastreby - Avto 4:2 1:1,2:1,1:0
18.12.2014 17:00 MHC MVD - Sahalinskie Akuly 4:0 1:0,2:0,1:0
17:00 Berkuty Kubani - Amurskie Tigry 3:1 0:0,1:0,2:1
16:30 Irbis Kazan - Chaika 4:5sn 2:1,2:1,0:2,0:0,0:1
16:30 HC Chelny - Olimpija 3:4sn 0:0,1:2,2:1,0:0,0:1
16:30 MHC Khimik - Russkie Vityazi 2:3 1:1,1:0,0:2
16:00 Mytischi Atlanti - MHC Kapitan 8:2 4:1,2:1,2:0
17.12.2014 16:30 HC Chelny - Olimpija 3:1 0:0,0:1,3:0
14:00 Irbis Kazan - Chaika 2:3 1:2,1:0,0:1
08:00 Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery 2:4 0:1,1:2,1:1
16.12.2014 16:30 Almaz - HC Energie 3:1 1:0,2:0,0:1
11:00 Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery 4:3pp 0:1,1:1,2:1,1:0
15.12.2014 16:30 Almaz - HC Energie 3:4pp 1:0,0:2,2:1,0:1
14.12.2014 12:00 MHC Spartak - Berkuty Kubani 2:0 1:0,1:0,0:0
12:00 Olimpija - Ladia 3:9 1:2,0:4,2:3
11:00 Chaika - Reaktor 5:2 3:0,1:2,1:0
09:00 Avto - Tumenski Legion 7:2 1:0,4:1,2:1
13.12.2014 12:00 Olimpija - Ladia 4:5pp 1:0,1:2,2:2,0:1
12:00 Loko - HC Energie 3:5 1:2,2:1,0:2
12:00 MHC Spartak - Berkuty Kubani 5:3 2:0,1:1,2:2
11:00 MHC Yunior - Mamonty Jugry 2:3 1:1,0:2,1:0
11:00 Chaika - Reaktor 3:1 0:1,2:0,1:0
08:00 Kristall Berdsk - Sibirskie Snaipery 3:10 0:3,2:4,1:3
12.12.2014 17:30 Loko - HC Energie 2:1 0:0,1:1,1:0
16:30 HC Chelny - Irbis Kazan 2:3 0:0,1:2,1:1
15:00 Beliye Medvedi - Tolpar 6:2 3:0,3:2,0:0
14:30 MHC Yunior - Mamonty Jugry 0:4 0:1,0:1,0:2
13:00 Stalnye Lisy - Belye Tigry 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
13:00 Kristall Berdsk - Sibirskie Snaipery 3:6 1:3,0:2,2:1
13:00 Avto - Tumenski Legion 4:5sn 3:3,0:0,1:1,0:0,0:1
11.12.2014 17:00 MHC Kapitan - Berkuty Kubani 2:3 0:1,2:1,0:1
16:30 HC Chelny - Irbis Kazan 1:6 0:1,1:4,0:1
15:00 Russkie Vityazi - MHC MVD 2:4 0:1,0:2,2:1
15:00 Beliye Medvedi - Tolpar 6:5sn 0:2,3:2,2:1,0:0,1:0
10:00 Amurskie Tigry - CSKA-Red Army 4:7 2:1,0:4,2:2
10.12.2014 17:00 MHC Kapitan - Berkuty Kubani 2:0 0:0,1:0,1:0
16:30 Olimpija - Reaktor 3:6 1:1,0:2,2:3
14:30 MHC Yunior - Tumenski Legion 0:4 0:1,0:2,0:1
14:00 Russkie Vityazi - MHC MVD 2:6 0:1,1:3,1:2
13:00 Stalnye Lisy - Belye Tigry 2:3 0:2,0:1,2:0
13:00 Chaika - Ladia 4:2 0:0,1:2,3:0
10:30 Sahalinskie Akuly - MHC Spartak 1:3 0:0,1:0,0:3
09.12.2014 16:30 Olimpija - Reaktor 1:3 0:1,1:1,0:1
16:00 Mytischi Atlanti - MHC Khimik 4:0 0:0,2:0,2:0
15:00 Chaika - Ladia 9:1 2:1,3:0,4:0
13:00 Kristall Berdsk - Omskie Yastreby 5:3 0:0,2:2,3:1
10:30 Sahalinskie Akuly - MHC Spartak 2:5 1:2,1:1,0:2
10:00 Amurskie Tigry - CSKA-Red Army 1:7 1:3,0:2,0:2
08.12.2014 17:30 Loko - MHL EC Red Bull 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
16:00 Mytischi Atlanti - MHC Khimik 2:0 1:0,0:0,1:0
15:00 Beliye Medvedi - Belye Tigry 6:2 4:0,0:1,2:1
14:30 MHC Yunior - Tumenski Legion 4:3sn 2:2,1:1,0:0,0:0,1:0
13:00 Avto - Mamonty Jugry 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
13:00 Stalnye Lisy - Tolpar 3:5 2:0,0:1,1:4
13:00 Kristall Berdsk - Omskie Yastreby 0:9 0:3,0:3,0:3
07.12.2014 15:00 MHC Kapitan - MHC MVD 1:5 0:0,0:1,1:4
12:00 Serebrjanye Lvy - Dynamo St.Petersburg 5:6 3:1,1:2,1:3
12:00 Loko - MHL EC Red Bull 5:6 4:2,0:1,1:3
11:00 Russkie Vityazi - Berkuty Kubani 4:3 2:0,1:0,1:3
10:00 Beliye Medvedi - Belye Tigry 3:1 3:0,0:1,0:0
09:00 Stalnye Lisy - Tolpar 2:4 1:2,1:1,0:1
09:00 Avto - Mamonty Jugry 1:3 0:0,0:2,1:1
06.12.2014 15:00 MHC Kapitan - MHC MVD 2:3 1:1,0:1,1:1
12:00 Serebrjanye Lvy - Dynamo St.Petersburg 2:3pp 2:2,0:0,0:0,0:1
11:00 Russkie Vityazi - Berkuty Kubani 3:4 0:2,1:2,2:0
04:00 Amurskie Tigry - MHC Spartak 3:2 0:0,2:0,1:2
04:00 Sahalinskie Akuly - CSKA-Red Army 4:5sn 1:1,1:2,2:1,0:0,0:1
05.12.2014 16:30 Almaz - MHL EC Red Bull 5:4 0:0,2:2,3:2
10:30 Sahalinskie Akuly - CSKA-Red Army 3:5 1:0,1:2,1:3
10:00 Amurskie Tigry - MHC Spartak 2:7 0:4,1:2,1:1
04.12.2014 17:00 SKA-1946 - SK Riga 4:5sn 1:0,2:2,1:2,0:0,0:1
16:30 Almaz - MHL EC Red Bull 6:3 3:2,1:1,2:0
16:00 Ladia - Stalnye Lisy 3:2 0:1,2:0,1:1
15:00 Tumenski Legion - Kristall Berdsk 1:6 0:1,1:1,0:4
03.12.2014 17:00 SKA-1946 - SK Riga 8:6 3:0,2:4,3:2
15:00 Tumenski Legion - Kristall Berdsk 2:3 1:1,0:0,1:2
10:00 Ladia - Stalnye Lisy 2:6 0:1,2:2,0:3
02.12.2014 15:00 Belye Tigry - Olimpija 3:2 1:1,1:0,1:1
14:30 Tolpar - Chaika 7:5 3:1,3:1,1:3
01.12.2014 17:30 MHC Spartak - MHC Kapitan 1:2 0:1,1:0,0:1
17:00 Berkuty Kubani - Mytischi Atlanti 5:1 1:0,4:1,0:0
17:00 MHC MVD - MHC Khimik 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
15:00 Belye Tigry - Olimpija 2:0 1:0,0:0,1:0
15:00 CSKA-Red Army - Russkie Vityazi 4:3sn 0:2,1:0,2:1,0:0,1:0
11:00 Tolpar - Chaika 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:1
30.11.2014 19:30 HC Energie - Serebrjanye Lvy 4:2 3:1,0:1,1:0
17:15 MHL EC Red Bull - SKA-1946 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
16:05 SK Riga - MHC Dynamo-Shinnik 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
15:00 Dynamo St.Petersburg - Yunost 4:3 0:2,1:1,3:0
15:00 MHC Spartak - MHC Kapitan 5:4 1:1,2:1,2:2
14:00 Ladia - HC Chelny 7:1 6:0,0:1,1:0
12:30 Mamonty Jugry - Kristall Berdsk 5:3 1:1,4:0,0:2
12:00 Loko - Almaz 2:5 0:1,0:3,2:1
11:00 Berkuty Kubani - Mytischi Atlanti 6:4 0:0,5:2,1:2
11:00 MHC MVD - MHC Khimik 4:1 0:0,4:1,0:0
11:00 MHC Yunior - Avto 4:3sn 2:0,1:2,0:1,0:0,1:0
11:00 CSKA-Red Army - Russkie Vityazi 4:2 2:0,1:1,1:1
09:00 Stalnye Lisy - Beliye Medvedi 2:0 0:0,1:0,1:0
08:00 Sahalinskie Akuly - Amurskie Tigry 4:2 1:2,2:0,1:0
29.11.2014 17:00 HC Energie - Serebrjanye Lvy 5:4sn 2:1,0:2,2:1,0:0,1:0
17:00 MHL EC Red Bull - SKA-1946 1:6 1:2,0:2,0:2
16:05 SK Riga - MHC Dynamo-Shinnik 4:1 2:0,1:0,1:1
15:00 Dynamo St.Petersburg - Yunost 5:1 1:0,1:1,3:0
14:00 Ladia - HC Chelny 6:0 3:0,2:0,1:0
13:00 Tumenski Legion - Kuznetskie Medvedi 4:0 2:0,2:0,0:0
12:00 Loko - Almaz 2:0 1:0,0:0,1:0
11:00 Irbis Kazan - Reaktor 2:3 2:1,0:1,0:1
11:00 MHC Yunior - Avto 3:6 0:4,3:2,0:0
09:00 Stalnye Lisy - Beliye Medvedi 3:4sn 2:1,0:0,1:2,0:0,0:1
08:00 Sibirskie Snaipery - MHC Snezhnye Barsy 7:2 2:0,3:1,2:1
08:00 Sahalinskie Akuly - Amurskie Tigry 1:3 0:0,0:1,1:2
28.11.2014 15:00 Tumenski Legion - Kuznetskie Medvedi 6:1 0:1,4:0,2:0
15:00 Irbis Kazan - Reaktor 3:1 1:0,2:0,0:1
15:00 Belye Tigry - Chaika 3:8 1:2,0:3,2:3
15:00 Mamonty Jugry - Kristall Berdsk 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
14:30 Tolpar - Olimpija 3:0 1:0,2:0,0:0
11:30 Sibirskie Snaipery - MHC Snezhnye Barsy 2:3 0:1,2:1,0:1
27.11.2014 17:30 MHC Spartak - Russkie Vityazi 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,1:0
17:00 Berkuty Kubani - MHC Khimik 3:2 1:1,1:0,1:1
15:00 Belye Tigry - Chaika 0:3 0:2,0:0,0:1
14:30 Tolpar - Olimpija 6:2 1:0,0:1,5:1
26.11.2014 18:35 SK Riga - Yunost 5:2 2:1,1:0,2:1
18:00 HC Energie - SKA-1946 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
17:45 MHL EC Red Bull - Serebrjanye Lvy 4:3pp 1:2,1:0,1:1,1:0
17:30 MHC Spartak - Russkie Vityazi 4:1 0:0,3:1,1:0
17:00 Berkuty Kubani - MHC Khimik 5:1 2:0,1:1,2:0
17:00 MHC MVD - Mytischi Atlanti 2:3sn 0:0,0:1,2:1,0:0,0:1
16:30 Dynamo St.Petersburg - MHC Dynamo-Shinnik 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
16:00 Reaktor - HC Chelny 5:1 2:1,2:0,1:0
15:00 CSKA-Red Army - MHC Kapitan 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
12:00 Omskie Yastreby - MHC Snezhnye Barsy 6:3 1:1,1:1,4:1
11:00 Irbis Kazan - Ladia 3:2 2:1,0:1,1:0
25.11.2014 18:35 SK Riga - Yunost 1:7 0:2,0:3,1:2
18:00 HC Energie - SKA-1946 6:7sn 1:0,4:4,1:2,0:0,0:1
16:30 Dynamo St.Petersburg - MHC Dynamo-Shinnik 5:4 0:1,4:1,1:2
16:30 Irbis Kazan - Ladia 0:7 0:2,0:2,0:3
16:15 MHL EC Red Bull - Serebrjanye Lvy 4:6 0:2,1:2,3:2
16:00 Reaktor - HC Chelny 4:0 2:0,2:0,0:0
12:00 Omskie Yastreby - MHC Snezhnye Barsy 4:3sn 1:1,0:2,2:0,0:0,1:0
24.11.2014 17:00 MHC MVD - Mytischi Atlanti 1:4 0:3,0:1,1:0
13:00 Kristall Berdsk - Tumenski Legion 5:4 2:3,2:0,1:1
11:00 Kuznetskie Medvedi - Mamonty Jugry 4:3 1:1,2:1,1:1
23.11.2014 08:00 Kristall Berdsk - Tumenski Legion 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,1:0
07:00 Kuznetskie Medvedi - Mamonty Jugry 2:4 1:1,1:3,0:0
22.11.2014 15:00 Serebrjanye Lvy - HC Energie 1:3 0:1,0:1,1:1
15:00 HC Chelny - Ladia 4:5 3:3,0:1,1:1
11:00 SKA-1946 - MHL EC Red Bull 4:3sn 1:1,1:1,1:1,0:0,1:0
08:00 MHC Snezhnye Barsy - Sibirskie Snaipery 1:2 1:2,0:0,0:0
21.11.2014 17:00 MHC Kapitan - MHC Spartak 4:1 1:1,1:0,2:0
17:00 SKA-1946 - MHL EC Red Bull 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,1:0
16:30 Olimpija - Belye Tigry 1:3 0:1,0:1,1:1
16:30 Almaz - Loko 2:5 0:1,1:3,1:1
16:30 HC Chelny - Ladia 4:7 0:0,3:4,1:3
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - SK Riga 3:1 1:0,1:1,1:0
16:30 Yunost - Dynamo St.Petersburg 3:2 0:0,2:1,1:1
16:00 Reaktor - Irbis Kazan 4:1 0:0,3:1,1:0
15:00 Russkie Vityazi - CSKA-Red Army 4:3 1:1,0:2,3:0
13:00 Avto - MHC Yunior 3:4 2:3,0:0,1:1
13:00 Chaika - Tolpar 0:2 0:0,0:2,0:0
12:00 Serebrjanye Lvy - HC Energie 3:4 0:4,0:0,3:0
08:00 MHC Snezhnye Barsy - Sibirskie Snaipery 8:2 2:0,1:1,5:1
20.11.2014 17:00 MHC Kapitan - MHC Spartak 5:2 1:0,2:1,2:1
16:30 Olimpija - Belye Tigry 5:3 3:1,1:1,1:1
16:30 Yunost - Dynamo St.Petersburg 2:0 0:0,1:0,1:0
16:30 Almaz - Loko 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
16:30 MHC Khimik - MHC MVD 2:5 1:1,1:1,0:3
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - SK Riga 3:5 2:0,0:1,1:4
16:00 Mytischi Atlanti - Berkuty Kubani 4:2 1:0,2:0,1:2
16:00 Reaktor - Irbis Kazan 2:1 1:0,0:0,1:1
15:00 Chaika - Tolpar 4:2 1:0,2:0,1:2
14:00 Russkie Vityazi - CSKA-Red Army 4:2 0:0,1:1,3:1
13:00 Avto - MHC Yunior 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
13:00 Kristall Berdsk - Mamonty Jugry 3:1 0:0,1:0,2:1
11:00 Kuznetskie Medvedi - Tumenski Legion 3:4sn 0:2,3:1,0:0,0:0,0:1
19.11.2014 17:00 SKA-1946 - HC Energie 2:3 0:0,2:1,0:2
16:30 MHC Khimik - MHC MVD 1:5 1:2,0:2,0:1
16:00 Mytischi Atlanti - Berkuty Kubani 4:1 1:0,2:0,1:1
13:00 Kristall Berdsk - Mamonty Jugry 1:7 0:4,1:0,0:3
12:00 Serebrjanye Lvy - MHL EC Red Bull 2:3 0:0,2:1,0:2
12:00 Kuznetskie Medvedi - Tumenski Legion 5:2 1:2,2:0,2:0
08:00 MHC Snezhnye Barsy - Omskie Yastreby 1:4 0:2,0:0,1:2
18.11.2014 17:00 SKA-1946 - HC Energie 5:3 2:0,1:3,2:0
16:30 HC Chelny - Reaktor 0:5 0:2,0:2,0:1
16:00 Ladia - Irbis Kazan 4:7 0:1,1:5,3:1
12:00 Serebrjanye Lvy - MHL EC Red Bull 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
10:00 Amurskie Tigry - Sahalinskie Akuly 0:3 0:0,0:2,0:1
08:00 MHC Snezhnye Barsy - Omskie Yastreby 5:3 2:2,3:1,0:0
17.11.2014 17:00 MHC Kapitan - CSKA-Red Army 6:3 0:1,4:1,2:1
16:30 HC Chelny - Reaktor 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - Dynamo St.Petersburg 5:6pp 2:1,3:4,0:0,0:1
16:30 Yunost - SK Riga 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
16:30 Olimpija - Tolpar 4:3 1:0,1:0,2:3
15:00 Russkie Vityazi - MHC Spartak 2:4 1:1,1:1,0:2
15:00 Beliye Medvedi - Stalnye Lisy 5:4 1:0,3:2,1:2
15:00 Chaika - Belye Tigry 2:0 1:0,1:0,0:0
10:00 Amurskie Tigry - Sahalinskie Akuly 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
10:00 Ladia - Irbis Kazan 3:4 2:1,0:2,1:1
16.11.2014 15:00 MHC Khimik - Berkuty Kubani 1:3 0:0,0:1,1:2
15:00 MHC Kapitan - CSKA-Red Army 1:0 0:0,1:0,0:0
12:00 Olimpija - Tolpar 3:1 1:0,1:0,1:1
11:30 MHC Dynamo-Shinnik - Dynamo St.Petersburg 4:1 0:0,1:1,3:0
11:00 Mytischi Atlanti - MHC MVD 0:3 0:1,0:1,0:1
11:00 Chaika - Belye Tigry 3:1 0:0,1:0,2:1
11:00 Yunost - SK Riga 0:1 0:1,0:0,0:0
11:00 Russkie Vityazi - MHC Spartak 5:4sn 0:2,2:1,2:1,0:0,1:0
09:00 Beliye Medvedi - Stalnye Lisy 6:3 4:1,0:0,2:2
15.11.2014 17:00 HC Energie - Almaz 4:3 3:1,1:2,0:0
15:00 MHC Khimik - Berkuty Kubani 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
13:15 MHL EC Red Bull - Loko 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
11:00 Mytischi Atlanti - MHC MVD 4:3 2:0,2:3,0:0
07:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Snezhnye Barsy 2:4 0:0,1:3,1:1
14.11.2014 18:00 HC Energie - Almaz 4:3sn 0:0,0:3,3:0,0:0,1:0
16:45 MHL EC Red Bull - Loko 2:4 1:2,1:1,0:1
13.11.2014 12:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Snezhnye Barsy 2:0 0:0,1:0,1:0
12.11.2014 17:45 MHL EC Red Bull - Almaz 3:4 1:1,2:1,0:2
17:30 MHC Spartak - Sahalinskie Akuly 4:1 2:1,1:0,1:0
16:30 Yunost - MHC Dynamo-Shinnik 4:2 0:1,2:1,2:0
12:00 SK Riga - SKA-1946 1:8 0:1,1:3,0:4
11.11.2014 18:35 SK Riga - SKA-1946 8:4 2:0,3:2,3:2
18:00 HC Energie - Loko 4:0 2:0,1:0,1:0
17:30 MHC Spartak - Sahalinskie Akuly 3:1 0:0,1:1,2:0
16:30 Yunost - MHC Dynamo-Shinnik 2:4 1:1,1:0,0:3
10.11.2014 19:00 MHL EC Red Bull - Almaz 3:2 0:0,2:1,1:1
18:00 HC Energie - Loko 4:3 1:2,3:0,0:1
17:00 MHC MVD - Russkie Vityazi 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
17:00 Berkuty Kubani - MHC Kapitan 2:4 0:2,0:1,2:1
15:00 Mamonty Jugry - MHC Yunior 5:1 1:1,1:0,3:0
15:00 CSKA-Red Army - Amurskie Tigry 11:1 1:1,7:0,3:0
15:00 Belye Tigry - Stalnye Lisy 2:4 0:3,1:0,1:1
15:00 Tumenski Legion - Avto 5:1 1:0,2:0,2:1
13:00 Sibirskie Snaipery - Kristall Berdsk 3:5 0:1,1:3,2:1
12:00 Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi 4:2 3:2,0:0,1:0
11:00 Tolpar - Beliye Medvedi 4:3 0:0,2:2,2:1
09.11.2014 14:00 Ladia - Olimpija 3:4 2:2,1:1,0:1
13:00 Tumenski Legion - Avto 4:3 1:1,2:1,1:1
13:00 Belye Tigry - Stalnye Lisy 4:5pp 0:1,1:0,3:3,0:1
13:00 Mamonty Jugry - MHC Yunior 5:1 0:1,2:0,3:0
11:00 CSKA-Red Army - Amurskie Tigry 8:0 2:0,2:0,4:0
11:00 Reaktor - Chaika 5:1 1:0,2:1,2:0
11:00 Berkuty Kubani - MHC Kapitan 4:1 0:1,1:0,3:0
11:00 MHC MVD - Russkie Vityazi 1:4 1:1,0:2,0:1
09:00 Tolpar - Beliye Medvedi 3:2 1:0,1:0,1:2
08:00 Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
08:00 Sibirskie Snaipery - Kristall Berdsk 4:3 3:0,1:2,0:1
08.11.2014 15:00 Dynamo St.Petersburg - SKA-1946 4:8 2:3,0:2,2:3
07.11.2014 16:30 Dynamo St.Petersburg - SKA-1946 1:3 0:1,1:1,0:1
16:30 Irbis Kazan - HC Chelny 2:4 1:3,0:1,1:0
16:30 MHC Khimik - Mytischi Atlanti 2:4 2:1,0:2,0:1
16:00 Reaktor - Chaika 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
16:00 Ladia - Olimpija 4:2 3:1,1:1,0:0
15:00 Mamonty Jugry - Avto 6:4 2:1,0:2,4:1
06.11.2014 17:30 MHC Spartak - Amurskie Tigry 5:1 2:0,2:0,1:1
17:00 MHC MVD - MHC Kapitan 7:5 2:1,2:3,3:1
17:00 Berkuty Kubani - Russkie Vityazi 5:1 1:0,2:1,2:0
16:30 MHC Khimik - Mytischi Atlanti 1:4 0:1,0:1,1:2
15:00 Belye Tigry - Beliye Medvedi 1:2 1:0,0:1,0:1
15:00 Tumenski Legion - MHC Yunior 6:1 2:0,1:0,3:1
15:00 CSKA-Red Army - Sahalinskie Akuly 4:1 1:1,1:0,2:0
13:00 Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi 0:4 0:0,0:3,0:1
12:30 Tolpar - Stalnye Lisy 5:3 3:0,1:2,1:1
12:00 Omskie Yastreby - Kristall Berdsk 5:3 1:1,4:2,0:0
11:00 Irbis Kazan - HC Chelny 5:2 2:0,2:1,1:1
05.11.2014 17:30 MHC Spartak - Amurskie Tigry 3:2 2:0,1:1,0:1
17:00 Berkuty Kubani - Russkie Vityazi 8:5 3:1,4:1,1:3
17:00 MHC MVD - MHC Kapitan 2:7 1:1,0:3,1:3
16:30 Dynamo St.Petersburg - Serebrjanye Lvy 4:3sn 3:0,0:1,0:2,0:0,1:0
16:00 Ladia - Chaika 3:4sn 3:1,0:2,0:0,0:0,0:1
16:00 Reaktor - Olimpija 4:1 1:0,1:1,2:0
15:00 CSKA-Red Army - Sahalinskie Akuly 6:4 2:2,2:1,2:1
15:00 Mamonty Jugry - Avto 5:1 0:0,2:1,3:0
15:00 Tumenski Legion - MHC Yunior 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
15:00 Belye Tigry - Beliye Medvedi 4:6 1:4,2:1,1:1
14:30 Tolpar - Stalnye Lisy 3:1 1:0,0:0,2:1
12:00 Omskie Yastreby - Kristall Berdsk 2:5 0:1,1:2,1:2
04.11.2014 15:00 Dynamo St.Petersburg - Serebrjanye Lvy 5:2 2:1,0:1,3:0
14:00 Ladia - Chaika 0:2 0:1,0:1,0:0
11:00 Reaktor - Olimpija 3:2 1:0,0:0,2:2
08:00 Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi 2:4 0:1,1:2,1:1
02.11.2014 16:05 SK Riga - Serebrjanye Lvy 9:0 3:0,1:0,5:0
01.11.2014 16:05 SK Riga - Serebrjanye Lvy 1:3 0:0,0:2,1:1
08:00 Kristall Berdsk - MHC Snezhnye Barsy 2:1 0:0,1:0,1:1
31.10.2014 18:00 HC Energie - MHL EC Red Bull 3:2 1:0,1:1,1:1
13:00 Kristall Berdsk - MHC Snezhnye Barsy 5:1 1:0,2:0,2:1
30.10.2014 18:00 HC Energie - MHL EC Red Bull 7:6sn 3:3,1:1,2:2,0:0,1:0
16:30 Olimpija - Irbis Kazan 4:3sn 1:0,1:2,1:1,0:0,1:0
16:00 Loko - Dynamo St.Petersburg 4:1 1:0,2:1,1:0
15:00 Beliye Medvedi - Reaktor 9:5 3:2,2:1,4:2
13:00 Chaika - HC Chelny 2:1 1:1,0:0,1:0
13:00 Stalnye Lisy - Ladia 3:1 0:1,2:0,1:0
13:00 Avto - Sibirskie Snaipery 3:5 1:2,2:1,0:2
29.10.2014 17:00 MHC Kapitan - MHC Khimik 3:2 1:0,0:1,2:1
16:30 Almaz - SK Riga 5:2 3:0,2:1,0:1
16:30 Olimpija - Irbis Kazan 3:5 1:2,1:2,1:1
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - Yunost 2:4 2:1,0:2,0:1
15:00 Chaika - HC Chelny 2:1 0:1,1:0,1:0
15:00 Beliye Medvedi - Reaktor 4:1 1:1,1:0,2:0
14:30 MHC Yunior - Omskie Yastreby 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
14:00 Russkie Vityazi - Mytischi Atlanti 3:2ppsn 0:0,1:0,1:2,0:0,1:0
13:00 Stalnye Lisy - Ladia 8:2 5:0,2:1,1:1
10:30 Sahalinskie Akuly - Berkuty Kubani 5:2 2:1,3:1,0:0
28.10.2014 17:00 MHC Kapitan - MHC Khimik 10:3 3:0,5:0,2:3
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - Yunost 4:2 1:0,1:1,2:1
16:00 Loko - Dynamo St.Petersburg 2:3 0:2,2:1,0:0
15:00 Russkie Vityazi - Mytischi Atlanti 6:9 0:1,4:3,2:5
14:30 MHC Yunior - Omskie Yastreby 3:0 2:0,0:0,1:0
13:00 Avto - Sibirskie Snaipery 3:6 0:1,1:3,2:2
10:30 Sahalinskie Akuly - Berkuty Kubani 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
10:00 Amurskie Tigry - MHC MVD 1:7 0:3,1:3,0:1
27.10.2014 18:00 MHL EC Red Bull - HC Energie 4:5 1:1,3:3,0:1
16:30 Almaz - SK Riga 1:2 0:0,0:2,1:0
15:00 Belye Tigry - Tolpar 3:4sn 1:0,2:2,0:1,0:0,0:1
15:00 Mamonty Jugry - Tumenski Legion 4:2 0:0,2:1,2:1
10:00 Amurskie Tigry - MHC MVD 0:2 0:0,0:1,0:1
26.10.2014 13:00 Belye Tigry - Tolpar 4:5pp 1:1,1:2,2:1,0:1
13:00 MHL EC Red Bull - HC Energie 1:7 1:2,0:2,0:3
12:30 Mamonty Jugry - Tumenski Legion 3:5 1:2,2:3,0:0
12:00 Olimpija - HC Chelny 4:3sn 1:1,2:1,0:1,0:0,1:0
12:00 MHC Spartak - CSKA-Red Army 3:4pp 1:1,1:2,1:0,0:1
11:00 Chaika - Irbis Kazan 2:1ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
10:00 Beliye Medvedi - Ladia 2:4 1:1,1:0,0:3
09:00 Stalnye Lisy - Reaktor 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
25.10.2014 15:00 Serebrjanye Lvy - Yunost 3:0 0:0,0:0,3:0
15:00 MHC Kapitan - Mytischi Atlanti 4:3 2:1,1:2,1:0
12:00 Olimpija - HC Chelny 6:1 2:0,3:0,1:1
12:00 Almaz - Dynamo St.Petersburg 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
12:00 MHC Spartak - CSKA-Red Army 3:6 0:2,2:1,1:3
12:00 Loko - SK Riga 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
11:00 Chaika - Irbis Kazan 4:5 0:1,2:3,2:1
11:00 MHC Yunior - Sibirskie Snaipery 3:4 0:0,2:1,1:3
11:00 SKA-1946 - MHC Dynamo-Shinnik 0:3 0:2,0:1,0:0
11:00 Russkie Vityazi - MHC Khimik 4:3 0:1,2:1,2:1
10:00 Beliye Medvedi - Ladia 5:2 1:2,0:0,4:0
09:00 Stalnye Lisy - Reaktor 0:3 0:1,0:1,0:1
09:00 Avto - Omskie Yastreby 0:6 0:0,0:1,0:5
08:00 Sahalinskie Akuly - MHC MVD 3:2 0:1,0:0,3:1
04:00 Amurskie Tigry - Berkuty Kubani 2:3 1:0,0:2,1:1
24.10.2014 17:30 Loko - SK Riga 4:2 0:1,3:1,1:0
17:00 MHC Kapitan - Mytischi Atlanti 5:6 3:1,2:2,0:3
17:00 SKA-1946 - MHC Dynamo-Shinnik 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
16:30 Almaz - Dynamo St.Petersburg 5:4ppsn 1:1,2:1,1:2,0:0,1:0
15:00 Russkie Vityazi - MHC Khimik 1:4 1:0,0:1,0:3
14:30 MHC Yunior - Sibirskie Snaipery 2:0 1:0,0:0,1:0
13:00 Avto - Omskie Yastreby 4:2 1:0,0:1,3:1
12:00 Serebrjanye Lvy - Yunost 2:6 0:3,1:3,1:0
10:30 Sahalinskie Akuly - MHC MVD 0:4 0:2,0:0,0:2
10:00 Amurskie Tigry - Berkuty Kubani 3:1 0:1,1:0,2:0
22.10.2014 17:00 SKA-1946 - Yunost 1:3 0:1,0:2,1:0
14:30 Tolpar - Belye Tigry 2:3 0:3,1:0,1:0
12:00 Serebrjanye Lvy - MHC Dynamo-Shinnik 3:4sn 0:1,3:2,0:0,0:0,0:1
21.10.2014 17:00 SKA-1946 - Yunost 3:2 2:0,1:0,0:2
16:30 Irbis Kazan - Stalnye Lisy 2:4 0:0,1:0,1:4
14:30 Tolpar - Belye Tigry 2:4 1:0,0:3,1:1
12:00 Serebrjanye Lvy - MHC Dynamo-Shinnik 2:5 0:1,2:3,0:1
20.10.2014 16:30 Irbis Kazan - Stalnye Lisy 3:1 1:0,1:1,1:0
16:30 HC Chelny - Beliye Medvedi 5:6sn 2:2,1:1,2:2,0:0,0:1
13:00 Sibirskie Snaipery - Mamonty Jugry 4:5 0:4,3:0,1:1
12:00 Omskie Yastreby - Tumenski Legion 7:3 3:1,2:1,2:1
19.10.2014 15:00 HC Chelny - Beliye Medvedi 4:7 1:2,2:3,1:2
13:00 MHC Snezhnye Barsy - MHC Yunior 5:0 2:0,2:0,1:0
11:00 MHC MVD - MHC Spartak 4:2 2:0,1:0,1:2
08:00 Omskie Yastreby - Tumenski Legion 3:0 0:0,2:0,1:0
18.10.2014 15:00 Dynamo St.Petersburg - HC Energie 1:2 1:1,0:0,0:1
15:00 MHC Khimik - Sahalinskie Akuly 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
13:00 MHC Snezhnye Barsy - MHC Yunior 5:3 1:0,2:1,2:2
12:30 MHC Dynamo-Shinnik - Loko 0:4 0:2,0:1,0:1
12:00 Yunost - Almaz 4:2 1:0,2:1,1:1
11:00 SK Riga - MHL EC Red Bull 3:5 0:1,1:3,2:1
11:00 Berkuty Kubani - CSKA-Red Army 4:6 1:3,0:1,3:2
11:00 Mytischi Atlanti - Amurskie Tigry 7:0 1:0,5:0,1:0
11:00 MHC MVD - MHC Spartak 1:2 1:1,0:0,0:1
08:00 Sibirskie Snaipery - Mamonty Jugry 3:2 0:0,2:1,1:1
17.10.2014 17:30 MHC Dynamo-Shinnik - Loko 3:2 0:1,2:1,1:0
17:30 Yunost - Almaz 2:3sn 0:2,2:0,0:0,0:0,0:1
17:00 Ladia - Tolpar 1:5 1:1,0:2,0:2
17:00 Berkuty Kubani - CSKA-Red Army 5:4 2:1,1:0,2:3
16:30 MHC Khimik - Sahalinskie Akuly 4:3sn 1:1,2:2,0:0,0:0,1:0
16:30 Dynamo St.Petersburg - HC Energie 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:1
16:00 Mytischi Atlanti - Amurskie Tigry 6:2 3:0,2:1,1:1
16:00 Reaktor - Belye Tigry 3:1 2:1,1:0,0:0
12:00 SK Riga - MHL EC Red Bull 3:4sn 2:0,1:1,0:2,0:0,0:1
16.10.2014 17:00 Ladia - Tolpar 3:7 0:3,1:4,2:0
17:00 Serebrjanye Lvy - SKA-1946 3:1 0:0,1:1,2:0
16:30 HC Chelny - Stalnye Lisy 3:4 0:1,1:1,2:2
16:30 Irbis Kazan - Beliye Medvedi 0:5 0:1,0:2,0:2
16:00 Reaktor - Belye Tigry 2:1 2:0,0:1,0:0
14:30 Sibirskie Snaipery - Tumenski Legion 6:4 3:2,3:2,0:0
13:00 Kristall Berdsk - Kuznetskie Medvedi 5:0 2:0,3:0,0:0
12:00 Omskie Yastreby - Mamonty Jugry 7:2 1:1,2:1,4:0
09:00 MHC Snezhnye Barsy - Avto 5:1 1:0,1:0,3:1
15.10.2014 17:00 Serebrjanye Lvy - SKA-1946 2:5 1:2,0:2,1:1
16:30 Irbis Kazan - Beliye Medvedi 3:1 0:1,2:0,1:0
16:30 HC Chelny - Stalnye Lisy 3:5 2:1,0:1,1:3
15:00 Chaika - Olimpija 3:0 0:0,3:0,0:0
15:00 Russkie Vityazi - MHC Kapitan 5:2 2:1,1:1,2:0
14:30 MHC Snezhnye Barsy - Avto 5:0 0:0,2:0,3:0
13:00 Kristall Berdsk - Kuznetskie Medvedi 5:3 1:0,1:1,3:2
13:00 Sibirskie Snaipery - Tumenski Legion 5:3 2:0,1:1,2:2
12:00 Omskie Yastreby - Mamonty Jugry 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
14.10.2014 18:35 SK Riga - HC Energie 0:2 0:0,0:0,0:2
17:30 Yunost - Loko 2:3 0:0,2:1,0:2
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - Almaz 1:3 0:2,1:1,0:0
16:30 MHC Khimik - Amurskie Tigry 2:4 2:0,0:3,0:1
16:30 Dynamo St.Petersburg - MHL EC Red Bull 5:2 3:1,0:1,2:0
16:00 Mytischi Atlanti - Sahalinskie Akuly 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
15:00 Chaika - Olimpija 5:4pp 1:0,3:2,0:2,1:0
14:00 Russkie Vityazi - MHC Kapitan 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
11:00 Berkuty Kubani - MHC Spartak 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
13.10.2014 18:35 SK Riga - HC Energie 3:2 2:1,0:0,1:1
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - Almaz 3:2sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:0
17:30 Yunost - Loko 1:4 0:0,1:1,0:3
17:00 Berkuty Kubani - MHC Spartak 4:3 2:1,1:0,1:2
17:00 Ladia - Belye Tigry 5:2 0:1,2:0,3:1
16:30 Dynamo St.Petersburg - MHL EC Red Bull 6:5sn 0:1,4:1,1:3,0:0,1:0
16:30 MHC Khimik - Amurskie Tigry 4:3 1:0,2:3,1:0
16:00 Mytischi Atlanti - Sahalinskie Akuly 3:2 1:1,2:0,0:1
16:00 Reaktor - Tolpar 0:2 0:1,0:1,0:0
12.10.2014 15:00 Ladia - Belye Tigry 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
11:00 MHC MVD - CSKA-Red Army 5:1 1:0,1:1,3:0
11:00 Reaktor - Tolpar 2:0 1:0,1:0,0:0
11.10.2014 11:00 MHC MVD - CSKA-Red Army 2:3 1:0,1:1,0:2
09.10.2014 14:30 MHC Yunior - Kristall Berdsk 0:3 0:1,0:1,0:1
10:30 Sahalinskie Akuly - Russkie Vityazi 3:4pp 1:3,1:0,1:0,0:1
10:00 Amurskie Tigry - MHC Kapitan 3:4 1:2,1:1,1:1
08.10.2014 18:00 HC Energie - MHC Dynamo-Shinnik 1:0 1:0,0:0,0:0
17:45 MHL EC Red Bull - Yunost 4:1 2:1,2:0,0:0
17:30 MHC Spartak - Mytischi Atlanti 2:3sn 1:0,0:0,1:2,0:0,0:1
17:30 Loko - Serebrjanye Lvy 3:1 2:0,0:1,1:0
17:00 Ladia - Reaktor 2:1 1:0,0:0,1:1
16:30 Almaz - SKA-1946 1:3 1:1,0:0,0:2
15:00 CSKA-Red Army - MHC Khimik 3:1 1:1,1:0,1:0
15:00 Belye Tigry - HC Chelny 8:2 2:0,1:0,5:2
15:00 Beliye Medvedi - Olimpija 10:3 3:1,4:1,3:1
14:30 Tolpar - Irbis Kazan 5:4 3:2,0:1,2:1
13:00 Avto - Kuznetskie Medvedi 1:0 0:0,1:0,0:0
13:00 Stalnye Lisy - Chaika 4:3 0:1,3:1,1:1
10:30 Sahalinskie Akuly - Russkie Vityazi 3:5 1:1,2:1,0:3
10:00 Amurskie Tigry - MHC Kapitan 1:4 1:0,0:2,0:2
07.10.2014 18:00 HC Energie - MHC Dynamo-Shinnik 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
17:30 Loko - Serebrjanye Lvy 5:0 1:0,2:0,2:0
17:30 MHC Spartak - Mytischi Atlanti 5:1 1:0,1:1,3:0
17:00 Ladia - Reaktor 3:1 2:0,0:0,1:1
16:30 Almaz - SKA-1946 7:2 2:0,1:0,4:2
15:00 Mamonty Jugry - MHC Snezhnye Barsy 4:3 1:0,1:2,2:1
15:00 MHL EC Red Bull - Yunost 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
15:00 CSKA-Red Army - MHC Khimik 4:2 3:0,0:0,1:2
15:00 Belye Tigry - HC Chelny 3:2 0:0,2:1,1:1
15:00 Beliye Medvedi - Olimpija 4:2 2:0,1:1,1:1
14:30 Tolpar - Irbis Kazan 7:3 2:0,3:3,2:0
14:30 MHC Yunior - Kristall Berdsk 0:4 0:2,0:1,0:1
13:00 Stalnye Lisy - Chaika 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,0:1
13:00 Avto - Kuznetskie Medvedi 3:4sn 1:2,2:0,0:1,0:0,0:1
06.10.2014 11:00 Mamonty Jugry - MHC Snezhnye Barsy 3:2 1:1,1:0,1:1
05.10.2014 15:00 Dynamo St.Petersburg - SK Riga 3:4pp 1:1,2:1,0:1,0:1
11:00 Berkuty Kubani - MHC MVD 2:4 0:0,1:3,1:1
10:00 Beliye Medvedi - Chaika 5:4 4:2,1:1,0:1
05:00 Sahalinskie Akuly - MHC Kapitan 8:6 4:1,3:3,1:2
04:00 Amurskie Tigry - Russkie Vityazi 2:4 -:-,-:-,-:-
04.10.2014 17:00 HC Energie - Yunost 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:0
16:30 MHL EC Red Bull - MHC Dynamo-Shinnik 4:3sn 1:1,2:2,0:0,0:0,1:0
15:00 Dynamo St.Petersburg - SK Riga 3:2 0:2,2:0,1:0
13:00 Belye Tigry - Irbis Kazan 1:2 0:0,0:2,1:0
13:00 MHC Yunior - Kuznetskie Medvedi 4:2 3:0,0:2,1:0
12:00 Almaz - Serebrjanye Lvy 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
12:00 Loko - SKA-1946 10:1 5:0,2:1,3:0
12:00 MHC Spartak - MHC Khimik 2:3sn 2:0,0:0,0:2,0:0,0:1
11:00 Berkuty Kubani - MHC MVD 7:4 1:2,2:1,4:1
11:00 CSKA-Red Army - Mytischi Atlanti 8:4 4:1,3:2,1:1
09:00 Tolpar - HC Chelny 4:6 2:4,1:2,1:0
09:00 Stalnye Lisy - Olimpija 4:5sn 0:1,3:1,1:2,0:0,0:1
09:00 Avto - Kristall Berdsk 2:3 0:3,1:0,1:0
08:00 Sahalinskie Akuly - MHC Kapitan 1:3 0:1,0:0,1:2
04:00 Amurskie Tigry - Russkie Vityazi 2:5 1:1,0:0,1:4
03.10.2014 19:00 HC Energie - Yunost 5:1 1:1,3:0,1:0
17:30 Loko - SKA-1946 4:1 0:1,2:0,2:0
17:30 MHC Spartak - MHC Khimik 3:2pp 1:0,0:0,1:2,1:0
16:30 Almaz - Serebrjanye Lvy 7:3 1:0,3:1,3:2
15:00 MHL EC Red Bull - MHC Dynamo-Shinnik 0:2 0:0,0:0,0:2
15:00 CSKA-Red Army - Mytischi Atlanti 2:3 1:1,1:1,0:1
15:00 Belye Tigry - Irbis Kazan 4:3 1:2,1:0,2:1
15:00 Beliye Medvedi - Chaika 2:1 1:0,0:0,1:1
15:00 Tumenski Legion - MHC Snezhnye Barsy 5:4pp 3:2,1:1,0:1,1:0
14:30 MHC Yunior - Kuznetskie Medvedi 5:1 2:1,0:0,3:0
14:30 Tolpar - HC Chelny 7:3 1:1,4:1,2:1
13:00 Stalnye Lisy - Olimpija 4:1 1:0,3:0,0:1
13:00 Avto - Kristall Berdsk 3:2 2:0,1:1,0:1
12:00 Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery 4:2 0:1,2:0,2:1
02.10.2014 15:00 Tumenski Legion - MHC Snezhnye Barsy 1:7 0:2,0:3,1:2
12:00 Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery 3:4 0:0,1:3,2:1
29.09.2014 19:00 MHL EC Red Bull - MHC Kapitan 4:5pp 2:1,1:2,1:1,0:1
18:35 SK Riga - MHC Khimik 4:1 2:1,0:0,2:0
18:00 HC Energie - Russkie Vityazi 5:3 1:1,1:1,3:1
16:30 Dynamo St.Petersburg - Mytischi Atlanti 5:2 2:1,0:1,3:0
28.09.2014 15:00 HC Chelny - Omskie Yastreby 2:5 0:1,1:2,1:2
15:00 Serebrjanye Lvy - CSKA-Red Army 2:4 1:1,1:3,0:0
13:00 Belye Tigry - Kuznetskie Medvedi 3:2 0:1,3:1,0:0
12:30 MHC Dynamo-Shinnik - MHC MVD 0:3 0:1,0:1,0:1
12:00 Olimpija - Mamonty Jugry 3:4sn 0:1,3:1,0:1,0:0,0:1
12:00 Almaz - Sahalinskie Akuly 4:3sn 1:2,2:0,0:1,0:0,1:0
12:00 Yunost - Berkuty Kubani 2:1 1:0,1:1,0:0
12:00 Loko - Amurskie Tigry 9:0 3:0,4:0,2:0
11:00 Irbis Kazan - Sibirskie Snaipery 4:3sn 1:1,2:1,0:1,0:0,1:0
11:00 SKA-1946 - MHC Spartak 5:2 2:0,1:0,2:2
11:00 Reaktor - MHC Snezhnye Barsy 0:2 0:1,0:0,0:1
11:00 Chaika - Tumenski Legion 4:1 1:0,1:1,2:0
10:00 Beliye Medvedi - MHC Yunior 6:0 1:0,2:0,3:0
09:00 Tolpar - Kristall Berdsk 7:6sn 2:1,0:4,4:1,0:0,1:0
09:00 Stalnye Lisy - Avto 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
27.09.2014 17:00 HC Energie - MHC Kapitan 3:2 1:1,0:1,2:0
16:40 MHL EC Red Bull - Russkie Vityazi 6:0 2:0,3:0,1:0
15:00 Dynamo St.Petersburg - MHC Khimik 5:1 2:1,1:0,2:0
12:00 SK Riga - Mytischi Atlanti 0:4 0:1,0:2,0:1
26.09.2014 17:30 Loko - Sahalinskie Akuly 4:3 2:1,1:0,1:2
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - Berkuty Kubani 1:3 1:2,0:0,0:1
17:30 Yunost - MHC MVD 2:5 0:4,2:0,0:1
17:00 Ladia - MHC Snezhnye Barsy 2:3pp 2:0,0:0,0:2,0:1
17:00 SKA-1946 - CSKA-Red Army 3:4ppsn 0:2,3:1,0:0,0:0,0:1
16:30 Irbis Kazan - Omskie Yastreby 1:6 0:2,1:2,0:2
16:30 Olimpija - Tumenski Legion 3:4sn 0:1,1:1,2:1,0:0,0:1
16:30 Almaz - Amurskie Tigry 8:0 3:0,3:0,2:0
15:00 Chaika - Mamonty Jugry 3:5 1:1,2:2,0:2
15:00 Belye Tigry - Kristall Berdsk 1:3 1:0,0:1,0:2
15:00 HC Chelny - Sibirskie Snaipery 1:6 0:0,0:4,1:2
13:00 Stalnye Lisy - MHC Yunior 4:1 1:0,2:1,1:0
12:00 Serebrjanye Lvy - MHC Spartak 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
11:00 Tolpar - Kuznetskie Medvedi 2:4 0:2,0:1,2:1
25.09.2014 15:00 Beliye Medvedi - Avto 2:1 0:0,1:0,1:1
23.09.2014 17:00 MHC Kapitan - Dynamo St.Petersburg 4:3 1:1,1:0,2:2
15:00 Russkie Vityazi - SK Riga 3:1 1:0,2:0,0:1
12:00 Omskie Yastreby - Olimpija 3:1 0:0,2:1,1:0
10:30 Sahalinskie Akuly - MHL EC Red Bull 4:2 1:2,2:0,1:0
10:00 Amurskie Tigry - HC Energie 3:2 1:1,0:0,2:1
22.09.2014 17:30 MHC Spartak - Loko 0:6 0:2,0:2,0:2
17:00 Berkuty Kubani - SKA-1946 3:4 2:3,0:1,1:0
17:00 MHC MVD - Serebrjanye Lvy 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:0
15:00 MHC Snezhnye Barsy - HC Chelny 7:1 2:0,2:0,3:1
15:00 CSKA-Red Army - Almaz 2:3 1:2,0:0,1:1
13:00 Sibirskie Snaipery - Chaika 0:3 0:1,0:2,0:0
21.09.2014 15:00 MHC Khimik - Yunost 4:2 0:0,3:0,1:2
15:00 MHC Kapitan - SK Riga 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
13:00 MHC Yunior - Belye Tigry 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
13:00 Mamonty Jugry - Stalnye Lisy 1:2ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
13:00 Tumenski Legion - Beliye Medvedi 1:5 0:1,1:1,0:3
11:00 Russkie Vityazi - Dynamo St.Petersburg 0:4 0:2,0:0,0:2
11:00 Mytischi Atlanti - MHC Dynamo-Shinnik 5:0 2:0,1:0,2:0
09:00 Avto - Tolpar 4:5 1:3,2:1,1:1
08:00 Kristall Berdsk - Reaktor 3:4sn 0:1,3:1,0:1,0:0,0:1
08:00 Sahalinskie Akuly - HC Energie 5:6sn 2:3,3:1,0:1,0:0,0:1
08:00 Kuznetskie Medvedi - Ladia 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
04:00 Amurskie Tigry - MHL EC Red Bull 5:3 0:0,3:1,2:2
20.09.2014 12:00 MHC Spartak - Almaz 2:3 2:0,0:1,0:2
11:00 Berkuty Kubani - Serebrjanye Lvy 6:2 1:0,4:2,1:0
11:00 MHC MVD - SKA-1946 2:3 0:1,1:1,1:1
11:00 CSKA-Red Army - Loko 2:4 0:1,2:1,0:2
08:00 Sibirskie Snaipery - Olimpija 4:5sn 2:0,0:3,2:1,0:0,0:1
08:00 Omskie Yastreby - Chaika 4:3 0:0,3:1,1:2
19.09.2014 16:30 MHC Khimik - MHC Dynamo-Shinnik 0:2 0:2,0:0,0:0
16:00 Mytischi Atlanti - Yunost 6:0 0:0,4:0,2:0
15:00 Tumenski Legion - Stalnye Lisy 4:8 1:2,2:2,1:4
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Irbis Kazan 4:1 1:0,2:0,1:1
14:30 MHC Yunior - Tolpar 3:2 1:0,2:0,0:2
13:00 Avto - Belye Tigry 2:4 0:1,1:2,1:1
13:00 Kuznetskie Medvedi - Reaktor 3:2 1:0,0:1,2:1
13:00 Kristall Berdsk - Ladia 3:4 2:2,0:0,1:2
11:00 Mamonty Jugry - Beliye Medvedi 1:2 1:2,0:0,0:0
10:00 Amurskie Tigry - SK Riga 1:4 0:2,0:1,1:1
18.09.2014 15:00 CSKA-Red Army - HC Energie 5:1 1:1,1:0,3:0
10:30 Sahalinskie Akuly - Dynamo St.Petersburg 4:1 1:0,2:0,1:1
17.09.2014 17:30 MHC Spartak - HC Energie 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
17:00 MHC MVD - Almaz 4:2 0:0,2:2,2:0
16:30 MHC Khimik - SKA-1946 3:2 1:0,2:1,0:1
16:00 Mytischi Atlanti - Serebrjanye Lvy 4:3 2:1,2:1,0:1
15:00 CSKA-Red Army - MHL EC Red Bull 3:4 1:1,1:2,1:1
11:00 Berkuty Kubani - Loko 3:2 1:1,0:0,2:1
16.09.2014 17:00 MHC Kapitan - MHC Dynamo-Shinnik 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
15:00 Russkie Vityazi - Yunost 1:2ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
15:00 Tumenski Legion - Belye Tigry 7:3 1:1,4:0,2:2
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Olimpija 5:4pp 1:1,3:2,0:1,1:0
15:00 Mamonty Jugry - Tolpar 4:3 1:1,2:0,1:2
14:30 MHC Yunior - Ladia 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
13:00 Sibirskie Snaipery - Beliye Medvedi 3:4 0:0,1:2,2:2
13:00 Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan 3:7 2:2,0:3,1:2
13:00 Avto - Reaktor 4:5sn 1:0,2:2,1:2,0:0,0:1
13:00 Kristall Berdsk - HC Chelny 2:5 0:2,2:2,0:1
12:00 Omskie Yastreby - Stalnye Lisy 0:2 0:0,0:1,0:1
10:30 Sahalinskie Akuly - SK Riga 2:7 0:3,2:3,0:1
10:00 Amurskie Tigry - Dynamo St.Petersburg 2:1 0:1,1:0,1:0
15.09.2014 17:30 MHC Spartak - MHL EC Red Bull 3:4sn 1:0,1:1,1:2,0:0,0:1
17:00 MHC MVD - Loko 2:1 0:0,1:0,1:1
17:00 Berkuty Kubani - Almaz 4:1 0:1,4:0,0:0
16:30 MHC Khimik - Serebrjanye Lvy 1:2 0:0,1:1,0:1
16:00 Mytischi Atlanti - SKA-1946 4:2 1:1,1:1,2:0
14.09.2014 15:00 MHC Kapitan - Yunost 2:3 1:1,0:2,1:0
13:00 Mamonty Jugry - Belye Tigry 5:6 1:1,2:3,2:2
13:00 Tumenski Legion - Tolpar 2:4 1:2,0:0,1:2
13:00 MHC Snezhnye Barsy - Chaika 4:3pp 1:2,0:1,2:0,1:0
13:00 MHC Yunior - Reaktor 1:4 0:1,1:1,0:2
11:00 Russkie Vityazi - MHC Dynamo-Shinnik 3:6 0:0,1:3,2:3
09:00 Avto - Ladia 4:3sn 0:2,1:1,2:0,0:0,1:0
08:00 Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
08:00 Kuznetskie Medvedi - HC Chelny 2:1ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
08:00 Omskie Yastreby - Beliye Medvedi 3:4pp 0:2,2:1,1:0,0:1
08:00 Kristall Berdsk - Irbis Kazan 5:2 1:1,4:1,0:0
11.09.2014 18:00 MHL EC Red Bull - MHC MVD 3:2 1:1,1:0,1:1
18:00 HC Energie - Berkuty Kubani 6:1 2:0,4:1,0:0
17:30 Loko - MHC Khimik 3:1 0:0,1:0,2:1
16:30 Dynamo St.Petersburg - MHC Spartak 3:4sn 1:0,2:1,0:2,0:0,0:1
16:30 Almaz - Mytischi Atlanti 3:2 0:1,2:1,1:0
10.09.2014 17:00 Ladia - Tumenski Legion 1:2 0:0,1:2,0:0
16:00 Reaktor - Mamonty Jugry 2:3 0:1,2:0,0:2
15:00 Belye Tigry - Sibirskie Snaipery 4:5 1:3,1:2,2:0
11:00 Tolpar - Omskie Yastreby 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
09.09.2014 18:35 SK Riga - MHC Spartak 1:2 1:0,0:2,0:0
18:00 HC Energie - MHC MVD 3:2 1:1,1:0,1:1
18:00 MHL EC Red Bull - Berkuty Kubani 3:2 2:1,0:0,1:1
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - Sahalinskie Akuly 1:0 0:0,1:0,0:0
17:30 Loko - Mytischi Atlanti 5:2 2:1,3:1,0:0
17:30 Yunost - Amurskie Tigry 4:3sn 1:2,1:1,1:0,0:0,1:0
16:30 HC Chelny - Avto 2:3 0:1,1:2,1:0
16:30 Almaz - MHC Khimik 5:1 2:0,2:1,1:0
16:30 Dynamo St.Petersburg - CSKA-Red Army 3:2 1:0,0:1,2:1
16:30 Irbis Kazan - MHC Yunior 3:4pp 1:0,0:2,2:1,0:1
16:30 Olimpija - Kristall Berdsk 5:3 0:1,2:1,3:1
15:00 Chaika - Kuznetskie Medvedi 5:2 0:1,4:1,1:0
13:00 Stalnye Lisy - MHC Snezhnye Barsy 4:2 1:0,1:1,2:1
12:00 Serebrjanye Lvy - Russkie Vityazi 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
08.09.2014 17:00 SKA-1946 - Russkie Vityazi 2:1 1:0,0:0,1:1
16:00 Reaktor - Tumenski Legion 2:1 2:0,0:1,0:0
15:00 Belye Tigry - Omskie Yastreby 5:4 2:2,1:2,2:0
11:00 Tolpar - Sibirskie Snaipery 6:2 4:2,0:0,2:0
07.09.2014 16:05 SK Riga - CSKA-Red Army 1:3 1:0,0:0,0:3
15:00 HC Chelny - MHC Yunior 4:2 1:1,2:1,1:0
15:00 Ladia - Mamonty Jugry 0:5 0:2,0:1,0:2
12:30 MHC Dynamo-Shinnik - Amurskie Tigry 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
12:00 Olimpija - Kuznetskie Medvedi 4:3 2:1,1:2,1:0
12:00 Yunost - Sahalinskie Akuly 5:2 2:2,1:0,2:0
12:00 Serebrjanye Lvy - MHC Kapitan 9:3 1:1,3:1,5:1
11:00 Irbis Kazan - Avto 2:3 0:0,0:3,2:0
11:00 Chaika - Kristall Berdsk 6:4 2:0,1:3,3:1
09:00 Beliye Medvedi - MHC Snezhnye Barsy 6:0 1:0,3:0,2:0
06.09.2014 11:00 SKA-1946 - MHC Kapitan 3:2 0:2,2:0,1:0
05.09.2014 18:35 SK Riga - Berkuty Kubani 2:0 0:0,1:0,1:0
18:00 HC Energie - MHC Khimik 8:3 3:1,3:1,2:1
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - CSKA-Red Army 2:3sn 0:2,1:0,1:0,0:0,0:1
17:30 Loko - Russkie Vityazi 4:2 1:1,1:1,2:0
17:30 Yunost - MHC Spartak 2:4 0:2,1:1,1:1
17:00 Ladia - Sibirskie Snaipery 5:6 2:3,2:0,1:3
16:30 Irbis Kazan - Tumenski Legion 1:5 1:2,0:1,0:2
16:30 HC Chelny - Mamonty Jugry 1:6 0:1,0:1,1:4
16:30 Dynamo St.Petersburg - MHC MVD 1:5 1:1,0:1,0:3
16:00 Reaktor - Omskie Yastreby 2:3 1:1,1:1,0:1
14:30 Tolpar - MHC Snezhnye Barsy 3:4 1:2,2:1,0:1
14:00 MHL EC Red Bull - Mytischi Atlanti 4:3 2:1,1:2,1:0
04.09.2014 17:00 SKA-1946 - Amurskie Tigry 7:1 3:0,3:0,1:1
16:30 Olimpija - Avto 3:2 1:0,0:2,2:0
15:00 Beliye Medvedi - Kuznetskie Medvedi 5:0 3:0,1:0,1:0
15:00 Chaika - MHC Yunior 6:2 1:0,2:1,3:1
13:00 Stalnye Lisy - Kristall Berdsk 1:3 0:1,1:0,0:2
12:00 Serebrjanye Lvy - Sahalinskie Akuly 4:2 1:1,1:1,2:0
03.09.2014 18:35 SK Riga - MHC MVD 3:4sn 1:1,0:1,2:1,0:0,0:1
18:00 MHL EC Red Bull - MHC Khimik 1:3 0:1,0:0,1:2
18:00 HC Energie - Mytischi Atlanti 4:5 1:1,2:4,1:0
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - MHC Spartak 3:4sn 0:0,2:0,1:3,0:0,0:1
17:30 Yunost - CSKA-Red Army 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,0:1
17:30 Loko - MHC Kapitan 1:0 0:0,0:0,1:0
17:00 Ladia - Omskie Yastreby 6:3 0:3,3:0,3:0
16:30 HC Chelny - Tumenski Legion 4:8 1:2,1:4,2:2
16:30 Almaz - Russkie Vityazi 5:4 1:2,3:1,1:1
16:30 Dynamo St.Petersburg - Berkuty Kubani 4:0 2:0,0:0,2:0
16:30 Irbis Kazan - Mamonty Jugry 0:2 0:0,0:0,0:2
16:00 Reaktor - Sibirskie Snaipery 1:2 0:1,1:1,0:0
02.09.2014 18:00 Olimpija - MHC Yunior 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
17:00 SKA-1946 - Sahalinskie Akuly 4:2 1:1,2:1,1:0
15:00 Beliye Medvedi - Kristall Berdsk 2:3 0:0,1:2,1:1
15:00 Chaika - Avto 2:3sn 0:1,0:1,2:0,0:0,0:1
13:00 Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 3:0 0:0,2:0,1:0
12:00 Serebrjanye Lvy - Amurskie Tigry 5:2 2:2,0:0,3:0
01.09.2014 16:30 Almaz - MHC Kapitan 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,0:1