HC Benátky nad Jizerou VS Ústí nad Labem


HC Benátky nad Jizerou

HC Benátky nad Jizerou

3:4sn
(0:0,1:1,2:2,0:0,0:1)
17:30, konec
26.09.2016
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem


Hranice u/o: U/O typ:

HC Benátky nad Jizerou (T1) VS Ústí nad Labem (T2)

HC Benátky nad Jizerou

Ústí nad Labem

Zajímavé

HC Benátky nad Jizerou

  • Počet remíz týmu HC Benátky nad Jizerou je až 14 z celkového počtu 50 zápasů, což je až 28%.
  • Až 34 zápasů týmu HC Benátky nad Jizerou skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 50 zápasů, to je až 68%.
  • HC Benátky nad Jizerou už 4 zápasů v řade neremizoval.

Ústí nad Labem

  • 33% zápasů týmu Ústí nad Labem skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledem skončilo až 17 z celkového počtu 51 zápasů.

H2H

  • 36% vzájemných zápasov (10 z 28) skončilo remízou.

Pravděpodobnost výsledku

24.40%
55.20%
20.40%
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Česko / 1. Liga / 2016/2017
30.01.2017 18:00 Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
14.12.2016 18:00 Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou over 3:4pp 1:1,1:2,1:0,0:1
05.11.2016 17:00 HC Benátky nad Jizerou Ústí nad Labem over 3:4pp 1:1,0:2,2:0,0:1
26.09.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou Ústí nad Labem over 3:4sn 0:0,1:1,2:2,0:0,0:1
Česko / 1. Liga / 2015/2016
06.02.2016 17:00 Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou under 4:0 1:0,2:0,1:0
19.12.2015 17:00 HC Benátky nad Jizerou Ústí nad Labem over 4:6 1:1,2:3,1:2
14.11.2015 17:00 Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou over 6:3 2:1,1:0,3:2
30.09.2015 17:30 HC Benátky nad Jizerou Ústí nad Labem over 2:6 1:2,1:1,0:3
Česko / 1. Liga / 2014/2015
17.01.2015 17:00 Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou under 3:0 0:0,1:0,2:0
06.12.2014 16:30 HC Benátky nad Jizerou Ústí nad Labem over 4:2 0:0,3:1,1:1
29.10.2014 18:00 Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou under 4:1 0:1,1:0,3:0
24.09.2014 17:30 HC Benátky nad Jizerou Ústí nad Labem under 1:2 0:0,1:0,0:2
Česko / 1. Liga / 2013/2014
27.01.2014 17:30 HC Benátky nad Jizerou Ústí nad Labem over 5:2 2:0,3:1,0:1
11.12.2013 18:00 Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
02.11.2013 16:30 HC Benátky nad Jizerou Ústí nad Labem under 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
25.09.2013 18:00 Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou over 5:2 -:-,-:-,-:-
Česko / 1. Liga / 2012/2013
12.01.2013 17:00 HC Benátky nad Jizerou Ústí nad Labem over 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
01.12.2012 17:30 Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou under 0:1 -:-,-:-,-:-
20.10.2012 17:00 HC Benátky nad Jizerou Ústí nad Labem under 2:3 0:1,1:2,1:0
12.09.2012 17:30 Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou over 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
Česko / 1. Liga / 2011/2012
21.01.2012 17:30 Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou under 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
30.11.2011 17:30 HC Benátky nad Jizerou Ústí nad Labem over 4:5pp -:-,-:-,-:-,0:1
22.10.2011 17:00 HC Benátky nad Jizerou Ústí nad Labem under 2:3 -:-,-:-,-:-
17.09.2011 17:30 Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou over 5:2 -:-,-:-,-:-
Česko / 1. Liga / 2010/2011
20.11.2010 17:00 Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou over 6:0 0:0,2:0,4:0
29.09.2010 17:30 HC Benátky nad Jizerou Ústí nad Labem under 0:5 0:0,0:4,0:1
Česko / 1. Liga / 2009/2010
28.11.2009 17:00 HC Benátky nad Jizerou Ústí nad Labem under 5:0 2:0,3:0,0:0
14.10.2009 18:00 Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou under 1:0 0:0,0:0,1:0

HC Benátky nad Jizerou

4 - 10 - 14

Ústí nad Labem

HC Benátky nad Jizerou


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
12.02.2017 17:00 HC Benátky nad Jizerou HC AZ Havířov 2010 under 1:2 1:0,0:1,0:1
11.02.2017 17:00 HC Benátky nad Jizerou HC Stadion Litomeřice over 4:2 0:0,3:1,1:1
06.02.2017 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Zubr Přerov under 3:2 1:1,2:0,0:1
04.02.2017 17:00 LHK Jestřábi Prostějov HC Benátky nad Jizerou under 3:2 1:1,2:0,0:1
30.01.2017 18:00 Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
28.01.2017 17:00 HC Benátky nad Jizerou HC Frydek Mistek under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
25.01.2017 18:00 SK Kadaň HC Benátky nad Jizerou over 3:4 2:1,0:1,1:2
23.01.2017 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Most under 3:2 0:1,1:0,2:1
21.01.2017 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Benátky nad Jizerou under 4:1 1:0,2:0,1:1
18.01.2017 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Dukla Jihlava over 2:4 1:1,1:1,0:2
14.01.2017 15:00 HC Slavia Praha HC Benátky nad Jizerou under 2:1 1:0,1:0,0:1
12.01.2017 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC AZ Havířov 2010 under 2:1 -:-,-:-,-:-
11.01.2017 17:30 HC Benátky nad Jizerou Rytíři Kladno under 1:4 0:3,0:0,1:1
04.01.2017 18:00 HC Stadion Litomeřice HC Benátky nad Jizerou under 2:3 1:1,1:1,0:1
28.12.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou LHK Jestřábi Prostějov under 0:4 0:0,0:2,0:2
17.12.2016 17:00 HC Zubr Přerov HC Benátky nad Jizerou under 2:0 1:0,1:0,0:0
14.12.2016 18:00 Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou over 3:4pp 1:1,1:2,1:0,0:1
10.12.2016 17:00 HC Frydek Mistek HC Benátky nad Jizerou over 7:3 1:1,3:1,3:1
07.12.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou SK Kadaň over 4:2 1:1,0:0,3:1
05.12.2016 17:30 HC Most HC Benátky nad Jizerou under 3:2 1:1,1:0,1:1
03.12.2016 17:00 HC Benátky nad Jizerou SK Horácká Slavia Třebíč under 0:2 0:0,0:1,0:1
30.11.2016 17:30 HC Dukla Jihlava HC Benátky nad Jizerou under 3:1 1:0,1:1,1:0
26.11.2016 17:00 HC Benátky nad Jizerou HC Slavia Praha over 2:9 0:3,0:3,2:3
23.11.2016 18:00 Rytíři Kladno HC Benátky nad Jizerou under 1:4 1:1,0:1,0:2
19.11.2016 17:00 HC AZ Havířov 2010 HC Benátky nad Jizerou under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
16.11.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Stadion Litomeřice under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
14.11.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou ČEZ Motor České Budějovice under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
12.11.2016 17:00 LHK Jestřábi Prostějov HC Benátky nad Jizerou over 4:5 1:2,2:3,1:0
09.11.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Zubr Přerov under 4:1 1:0,1:0,2:1
05.11.2016 17:00 HC Benátky nad Jizerou Ústí nad Labem over 3:4pp 1:1,0:2,2:0,0:1
02.11.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Frydek Mistek over 5:4 2:1,0:2,3:1
29.10.2016 17:00 SK Kadaň HC Benátky nad Jizerou over 4:2 2:1,1:0,1:1
26.10.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Most under 1:2sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:2
22.10.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Benátky nad Jizerou under 1:2 1:0,0:0,0:2
19.10.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Dukla Jihlava over 1:6 1:3,0:2,0:1
15.10.2016 17:30 HC Slavia Praha HC Benátky nad Jizerou under 0:3 0:2,0:0,0:1
12.10.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou Rytíři Kladno under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
08.10.2016 17:00 HC AZ Havířov 2010 HC Benátky nad Jizerou over 2:5 1:2,0:1,1:2
05.10.2016 18:00 HC Stadion Litomeřice HC Benátky nad Jizerou under 3:1 0:0,2:1,1:0
03.10.2016 17:30 ČEZ Motor České Budějovice HC Benátky nad Jizerou under 3:1 1:0,1:1,1:0
01.10.2016 17:00 HC Benátky nad Jizerou LHK Jestřábi Prostějov over 3:4sn 2:0,0:2,1:1,0:0,0:1
28.09.2016 17:00 HC Zubr Přerov HC Benátky nad Jizerou under 1:3 1:1,0:0,0:2
26.09.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou Ústí nad Labem over 3:4sn 0:0,1:1,2:2,0:0,0:1
24.09.2016 17:00 HC Frydek Mistek HC Benátky nad Jizerou under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:0
21.09.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou SK Kadaň over 8:3 4:1,4:0,0:2
17.09.2016 17:30 HC Most HC Benátky nad Jizerou under 2:1 0:1,0:0,2:0
14.09.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou SK Horácká Slavia Třebíč under 4:1 1:0,1:1,2:0
12.09.2016 17:30 HC Dukla Jihlava HC Benátky nad Jizerou under 2:3 0:0,1:0,1:3
09.09.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Slavia Praha under 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
07.09.2016 18:00 Rytíři Kladno HC Benátky nad Jizerou under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0

Ústí nad Labem


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
13.02.2017 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč Ústí nad Labem under 3:2 2:1,1:1,0:0
11.02.2017 17:00 Ústí nad Labem HC Dukla Jihlava over 5:6pp 1:0,3:3,1:2,0:1
08.02.2017 18:00 HC Slavia Praha Ústí nad Labem under 1:2 1:0,0:0,0:2
04.02.2017 17:00 Ústí nad Labem Rytíři Kladno over 2:6 1:2,0:2,1:2
01.02.2017 18:00 HC AZ Havířov 2010 Ústí nad Labem under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
30.01.2017 18:00 Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
25.01.2017 18:00 Ústí nad Labem LHK Jestřábi Prostějov over 1:6 0:2,1:1,0:3
23.01.2017 18:00 HC Zubr Přerov Ústí nad Labem under 2:3 0:2,2:0,0:1
21.01.2017 17:00 Ústí nad Labem HC Stadion Litomeřice under 0:5 0:3,0:1,0:1
18.01.2017 18:00 Ústí nad Labem HC Frydek Mistek over 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
14.01.2017 17:00 SK Kadaň Ústí nad Labem under 0:3 0:2,0:1,0:0
11.01.2017 18:00 Ústí nad Labem HC Most over 5:2 0:0,2:1,3:1
07.01.2017 17:00 Ústí nad Labem SK Horácká Slavia Třebíč under 4:1 1:0,3:1,0:0
04.01.2017 17:30 HC Dukla Jihlava Ústí nad Labem under 4:0 3:0,1:0,0:0
30.12.2016 16:00 Ústí nad Labem HC Slavia Praha under 3:1 1:1,2:0,0:0
28.12.2016 18:00 Rytíři Kladno Ústí nad Labem under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
17.12.2016 17:00 Ústí nad Labem HC AZ Havířov 2010 over 5:2 1:0,2:1,2:1
14.12.2016 18:00 Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou over 3:4pp 1:1,1:2,1:0,0:1
10.12.2016 17:00 Ústí nad Labem ČEZ Motor České Budějovice under 2:3 0:0,1:1,1:2
07.12.2016 18:00 LHK Jestřábi Prostějov Ústí nad Labem over 3:5 0:2,2:1,1:2
05.12.2016 18:00 Ústí nad Labem HC Zubr Přerov under 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,1:0
03.12.2016 17:00 HC Stadion Litomeřice Ústí nad Labem over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
30.11.2016 18:00 HC Frydek Mistek Ústí nad Labem over 4:2 0:0,2:2,2:0
26.11.2016 17:00 Ústí nad Labem SK Kadaň under 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
23.11.2016 17:30 HC Most Ústí nad Labem under 3:2 1:2,1:0,1:0
19.11.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč Ústí nad Labem over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
16.11.2016 18:00 Ústí nad Labem HC Dukla Jihlava under 2:0 1:0,1:0,0:0
14.11.2016 18:00 HC Slavia Praha Ústí nad Labem over 5:2 2:0,2:2,1:0
12.11.2016 16:00 Ústí nad Labem Rytíři Kladno under 1:0 0:0,1:0,0:0
09.11.2016 18:00 HC AZ Havířov 2010 Ústí nad Labem over 5:1 3:0,1:0,1:1
05.11.2016 17:00 HC Benátky nad Jizerou Ústí nad Labem over 3:4pp 1:1,0:2,2:0,0:1
02.11.2016 17:30 ČEZ Motor České Budějovice Ústí nad Labem over 8:2 3:0,1:2,4:0
29.10.2016 17:00 Ústí nad Labem LHK Jestřábi Prostějov under 3:2 1:0,2:0,0:2
26.10.2016 18:00 HC Zubr Přerov Ústí nad Labem over 6:1 3:1,2:0,1:0
22.10.2016 17:00 Ústí nad Labem HC Stadion Litomeřice over 3:4pp 0:2,2:0,1:1,0:1
19.10.2016 18:00 Ústí nad Labem HC Frydek Mistek under 3:1 0:1,2:0,1:0
15.10.2016 17:00 SK Kadaň Ústí nad Labem over 4:3 1:1,1:1,2:1
12.10.2016 18:00 Ústí nad Labem HC Most under 4:1 2:1,1:0,1:0
08.10.2016 17:00 Ústí nad Labem SK Horácká Slavia Třebíč under 4:1 0:0,2:1,2:0
05.10.2016 17:30 HC Dukla Jihlava Ústí nad Labem over 5:1 2:0,0:1,3:0
03.10.2016 18:00 Ústí nad Labem HC Slavia Praha under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
01.10.2016 16:00 Rytíři Kladno Ústí nad Labem under 3:0 0:0,2:0,1:0
28.09.2016 18:00 Ústí nad Labem HC AZ Havířov 2010 under 3:1 -:-,-:-,-:-
26.09.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou Ústí nad Labem over 3:4sn 0:0,1:1,2:2,0:0,0:1
24.09.2016 17:00 Ústí nad Labem ČEZ Motor České Budějovice over 4:3 2:0,1:2,1:1
21.09.2016 18:00 LHK Jestřábi Prostějov Ústí nad Labem over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
17.09.2016 17:00 Ústí nad Labem HC Zubr Přerov under 2:3sn 0:0,0:1,2:1,0:0,0:1
14.09.2016 18:00 HC Stadion Litomeřice Ústí nad Labem over 5:4 2:4,2:0,1:0
12.09.2016 18:00 HC Frydek Mistek Ústí nad Labem over 7:6 2:2,1:4,4:0
09.09.2016 18:00 Ústí nad Labem SK Kadaň over 9:3 1:0,3:1,5:2
07.09.2016 17:30 HC Most Ústí nad Labem over 3:4sn 1:0,1:1,1:2,0:0,0:1

HC Benátky nad Jizerou


nenalezen žádny zápas

Ústí nad Labem


nenalezen žádny zápas
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC AZ Havířov 2010 HC AZ Havířov 2010 1 1 0 0 0 3 4 1 3
2. SK Horácká Slavia Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč 1 1 0 0 0 2 5 3 3
3. HC Slavia Praha HC Slavia Praha 1 1 0 0 0 2 5 3 3
4. HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava 1 0 1 0 0 1 4 3 2
5. Ústí nad Labem Ústí nad Labem 1 0 1 0 0 1 4 3 2
6. Rytíři Kladno Rytíři Kladno 1 0 1 0 0 1 3 2 2
7. HC Most HC Most 1 0 0 1 0 -1 3 4 1
8. LHK Jestřábi Prostějov LHK Jestřábi Prostějov 1 0 0 1 0 -1 3 4 1
9. HC Benátky nad Jizerou HC Benátky nad Jizerou 1 0 0 1 0 -1 2 3 1
10. SK Kadaň SK Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. HC Frydek Mistek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. ČEZ Motor České Budějovice ČEZ Motor České Budějovice 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
13. HC Zubr Přerov HC Zubr Přerov 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
14. HC Stadion Litomeřice HC Stadion Litomeřice 1 0 0 0 1 -3 1 4 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC AZ Havířov 2010 HC AZ Havířov 2010 1 1 0 0 0 3 4 1 3
2. SK Horácká Slavia Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč 1 1 0 0 0 2 5 3 3
3. HC Slavia Praha HC Slavia Praha 1 1 0 0 0 2 5 3 3
4. HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava 1 0 1 0 0 1 4 3 2
5. Rytíři Kladno Rytíři Kladno 1 0 1 0 0 1 3 2 2
6. HC Most HC Most 1 0 0 1 0 -1 3 4 1
7. Ústí nad Labem Ústí nad Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. LHK Jestřábi Prostějov LHK Jestřábi Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. HC Benátky nad Jizerou HC Benátky nad Jizerou 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. SK Kadaň SK Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. HC Frydek Mistek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. ČEZ Motor České Budějovice ČEZ Motor České Budějovice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. HC Zubr Přerov HC Zubr Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. HC Stadion Litomeřice HC Stadion Litomeřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ústí nad Labem Ústí nad Labem 1 0 1 0 0 1 4 3 2
2. LHK Jestřábi Prostějov LHK Jestřábi Prostějov 1 0 0 1 0 -1 3 4 1
3. HC Benátky nad Jizerou HC Benátky nad Jizerou 1 0 0 1 0 -1 2 3 1
4. HC AZ Havířov 2010 HC AZ Havířov 2010 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. SK Horácká Slavia Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. HC Slavia Praha HC Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Rytíři Kladno Rytíři Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. HC Most HC Most 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. SK Kadaň SK Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. HC Frydek Mistek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. ČEZ Motor České Budějovice ČEZ Motor České Budějovice 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
13. HC Zubr Přerov HC Zubr Přerov 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
14. HC Stadion Litomeřice HC Stadion Litomeřice 1 0 0 0 1 -3 1 4 0
Detaily zatím nejsou k dispozici.