Vaxjö Lakers HC VS Oskarshamn


Vaxjö Lakers HC

Oskarshamn

Vaxjö Lakers HC (T1) VS Oskarshamn (T2)

Vaxjö Lakers HC

Oskarshamn

Zajímavé

Vaxjö Lakers HC

  • Vaxjö Lakers HC už 7 zápasů v řade neremizoval.

Oskarshamn

    H2H

    • Ze 11 vzájemných zápasů vyhrál domácí tým 7, což je 64%.
    • 27% vzájemných zápasov (3 z 11) skončilo remízou.
    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
    Švédsko / SHL / 2021/2022
    16.10.2021 18:00 Oskarshamn Vaxjö Lakers HC over 2:4 1:2,1:1,0:1
    Švédsko / SHL / 2020/2021
    16.02.2021 19:00 Oskarshamn Vaxjö Lakers HC under 3:1 0:0,0:0,3:1
    30.01.2021 18:00 Vaxjö Lakers HC Oskarshamn over 3:4pp 2:1,0:1,1:1,0:1
    21.12.2020 19:00 Oskarshamn Vaxjö Lakers HC under 2:3ppsn 0:0,2:0,0:2,0:0,1:3
    08.12.2020 19:00 Vaxjö Lakers HC Oskarshamn over 4:3 1:0,3:2,0:1
    Švédsko / SHL / 2019/2020
    15.02.2020 15:15 Oskarshamn Vaxjö Lakers HC over 3:5 0:2,1:0,2:3
    30.12.2019 19:00 Vaxjö Lakers HC Oskarshamn under 3:1 0:0,1:0,2:1
    30.11.2019 15:15 Oskarshamn Vaxjö Lakers HC under 1:2 0:1,1:0,0:1
    26.09.2019 19:00 Vaxjö Lakers HC Oskarshamn under 3:2 1:0,1:1,1:1
    Švédsko / Allsvenskan / 2005/2006
    17.02.2006 19:00 Oskarshamn Vaxjö Lakers HC over 5:4pp -:-,-:-,-:-,-:-
    01.02.2006 19:00 Oskarshamn Vaxjö Lakers HC under 1:1 -:-,-:-,-:-
    25.01.2006 19:00 Vaxjö Lakers HC Oskarshamn over 6:2 -:-,-:-,-:-

    Vaxjö Lakers HC

    7 - 3 - 1

    Oskarshamn

    Vaxjö Lakers HC


    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
    20.11.21 15:15 Frolunda Vaxjö Lakers HC over 5:2 0:1,0:1,5:0
    18.11.21 19:00 Skelleftea AIK Vaxjö Lakers HC over 5:3 2:1,1:1,2:1
    06.11.21 18:00 Vaxjö Lakers HC Leksand IF under 4:1 2:0,2:0,0:1
    04.11.21 19:00 Vaxjö Lakers HC Brynas Gavle under 3:1 0:0,1:0,2:1
    02.11.21 19:00 Rogle BK Vaxjö Lakers HC over 6:2 3:1,1:1,2:0
    30.10.21 18:00 Örebro HK Vaxjö Lakers HC under 3:1 1:0,1:1,1:0
    28.10.21 19:00 Vaxjö Lakers HC Malmo IF over 5:3 2:2,3:1,0:0
    23.10.21 18:00 Leksand IF Vaxjö Lakers HC under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
    21.10.21 19:00 Vaxjö Lakers HC Frolunda under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
    16.10.21 18:00 Oskarshamn Vaxjö Lakers HC over 2:4 1:2,1:1,0:1
    14.10.21 19:00 Vaxjö Lakers HC Skelleftea AIK over 3:6 2:3,0:1,1:2
    09.10.21 18:00 Lulea HF Vaxjö Lakers HC under 3:2 1:0,1:0,1:2
    07.10.21 19:00 Vaxjö Lakers HC Linköpings under 2:0 1:0,0:0,1:0
    02.10.21 15:15 Vaxjö Lakers HC Djurgarden IF over 4:2 0:2,1:0,3:0
    30.09.21 19:00 Malmo IF Vaxjö Lakers HC under 1:3 0:0,1:0,0:3
    25.09.21 18:00 Vaxjö Lakers HC Rogle BK under 3:2 1:0,1:1,1:1
    23.09.21 19:00 Brynas Gavle Vaxjö Lakers HC over 6:4 0:0,0:2,6:2
    18.09.21 15:15 Timra IK Vaxjö Lakers HC over 2:6 1:5,1:0,0:1
    16.09.21 19:00 Vaxjö Lakers HC Örebro HK under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
    11.09.21 15:15 Vaxjö Lakers HC Farjestad over 3:4sn 2:0,0:1,1:2,0:0,0:1

    Oskarshamn


    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
    20.11.21 18:00 Timra IK Oskarshamn under 2:0 0:0,2:0,0:0
    18.11.21 19:00 Oskarshamn Örebro HK under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
    06.11.21 15:15 Malmo IF Oskarshamn under 1:4 0:1,0:2,1:1
    04.11.21 19:00 Rogle BK Oskarshamn over 5:4 2:2,0:0,3:2
    02.11.21 19:00 Brynas Gavle Oskarshamn over 2:5 1:2,0:0,1:3
    30.10.21 18:00 Oskarshamn Lulea HF over 2:5 0:1,1:1,1:3
    28.10.21 19:00 Oskarshamn Leksand IF under 1:4 1:2,0:1,0:1
    26.10.21 19:00 Oskarshamn Rogle BK under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
    23.10.21 18:00 Skelleftea AIK Oskarshamn under 2:3 0:1,0:1,2:1
    21.10.21 19:00 Djurgarden IF Oskarshamn under 2:3 0:2,0:0,2:1
    19.10.21 19:00 Örebro HK Oskarshamn over 5:4sn 0:0,2:3,2:1,0:0,1:0
    16.10.21 18:00 Oskarshamn Vaxjö Lakers HC over 2:4 1:2,1:1,0:1
    14.10.21 19:00 Farjestad Oskarshamn under 1:4 1:1,0:1,0:2
    09.10.21 18:00 Oskarshamn Linköpings under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
    07.10.21 19:00 Leksand IF Oskarshamn under 3:2 1:0,2:2,0:0
    02.10.21 18:00 Lulea HF Oskarshamn over 2:4 1:1,0:2,1:1
    30.09.21 19:00 Oskarshamn Brynas Gavle over 6:3 1:1,1:1,4:1
    25.09.21 18:00 Oskarshamn Frolunda under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
    16.09.21 19:00 Oskarshamn Malmo IF over 2:5 2:3,0:1,0:1
    11.09.21 15:15 Oskarshamn Timra IK over 5:4 2:2,3:1,0:1

    Vaxjö Lakers HC


    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
    30.11.2021 19:00 Vaxjö Lakers HC Lulea HF H2H
    02.12.2021 19:00 Linköpings Vaxjö Lakers HC H2H
    04.12.2021 15:15 Vaxjö Lakers HC Timra IK H2H
    09.12.2021 19:00 Djurgarden IF Vaxjö Lakers HC H2H
    11.12.2021 15:15 Vaxjö Lakers HC Djurgarden IF H2H
    28.12.2021 19:00 Malmo IF Vaxjö Lakers HC H2H
    30.12.2021 19:00 Vaxjö Lakers HC Örebro HK H2H
    06.01.2022 18:00 Vaxjö Lakers HC Rogle BK H2H
    08.01.2022 15:15 Lulea HF Vaxjö Lakers HC H2H
    13.01.2022 19:00 Vaxjö Lakers HC Farjestad H2H
    15.01.2022 15:15 Vaxjö Lakers HC Linköpings H2H
    20.01.2022 19:00 Leksand IF Vaxjö Lakers HC H2H
    22.01.2022 15:15 Timra IK Vaxjö Lakers HC H2H
    25.01.2022 19:00 Vaxjö Lakers HC Skelleftea AIK H2H
    27.01.2022 19:00 Oskarshamn Vaxjö Lakers HC H2H
    29.01.2022 15:15 Brynas Gavle Vaxjö Lakers HC H2H
    03.02.2022 19:00 Vaxjö Lakers HC Timra IK H2H
    05.02.2022 15:15 Rogle BK Vaxjö Lakers HC H2H
    10.02.2022 19:00 Vaxjö Lakers HC Frolunda H2H
    17.02.2022 19:00 Djurgarden IF Vaxjö Lakers HC H2H
    19.02.2022 18:00 Vaxjö Lakers HC Brynas Gavle H2H
    22.02.2022 19:00 Linköpings Vaxjö Lakers HC H2H
    24.02.2022 19:00 Vaxjö Lakers HC Oskarshamn H2H
    26.02.2022 15:15 Örebro HK Vaxjö Lakers HC H2H
    03.03.2022 19:00 Skelleftea AIK Vaxjö Lakers HC H2H
    05.03.2022 18:00 Vaxjö Lakers HC Leksand IF H2H
    08.03.2022 19:00 Vaxjö Lakers HC Malmo IF H2H
    10.03.2022 19:00 Frolunda Vaxjö Lakers HC H2H
    12.03.2022 15:15 Vaxjö Lakers HC Lulea HF H2H
    15.03.2022 19:00 Farjestad Vaxjö Lakers HC H2H

    Oskarshamn


    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
    30.11.2021 19:00 Frolunda Oskarshamn H2H
    02.12.2021 19:00 Oskarshamn Djurgarden IF H2H
    04.12.2021 15:15 Oskarshamn Farjestad H2H
    09.12.2021 19:00 Linköpings Oskarshamn H2H
    11.12.2021 18:00 Oskarshamn Timra IK H2H
    26.12.2021 15:15 Skelleftea AIK Oskarshamn H2H
    28.12.2021 19:00 Oskarshamn Linköpings H2H
    30.12.2021 19:00 Rogle BK Oskarshamn H2H
    06.01.2022 15:15 Farjestad Oskarshamn H2H
    08.01.2022 18:00 Oskarshamn Malmo IF H2H
    13.01.2022 19:00 Örebro HK Oskarshamn H2H
    15.01.2022 18:00 Djurgarden IF Oskarshamn H2H
    20.01.2022 19:00 Oskarshamn Brynas Gavle H2H
    22.01.2022 18:00 Oskarshamn Frolunda H2H
    25.01.2022 19:00 Lulea HF Oskarshamn H2H
    27.01.2022 19:00 Oskarshamn Vaxjö Lakers HC H2H
    29.01.2022 18:00 Leksand IF Oskarshamn H2H
    03.02.2022 19:00 Oskarshamn Örebro HK H2H
    05.02.2022 15:15 Oskarshamn Leksand IF H2H
    17.02.2022 19:00 Frolunda Oskarshamn H2H
    19.02.2022 15:15 Timra IK Oskarshamn H2H
    22.02.2022 19:00 Oskarshamn Farjestad H2H
    24.02.2022 19:00 Vaxjö Lakers HC Oskarshamn H2H
    26.02.2022 15:15 Malmo IF Oskarshamn H2H
    03.03.2022 19:00 Oskarshamn Rogle BK H2H
    05.03.2022 18:00 Oskarshamn Lulea HF H2H
    08.03.2022 19:00 Brynas Gavle Oskarshamn H2H
    10.03.2022 19:00 Oskarshamn Skelleftea AIK H2H
    12.03.2022 15:15 Linköpings Oskarshamn H2H
    15.03.2022 19:00 Oskarshamn Djurgarden IF H2H
    Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
    #   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Frolunda 23 9 4 1 4 21 74 53 48
    2. Rogle BK 21 9 3 3 0 18 71 53 45
    3. Skelleftea AIK 22 11 1 2 5 19 69 50 40
    4. Leksand IF 22 9 2 2 5 12 68 56 39
    5. Lulea HF 21 12 0 1 7 15 63 48 37
    6. Oskarshamn 22 8 2 3 4 5 69 64 37
    7. Örebro HK 22 3 5 2 5 13 60 47 36
    8. Vaxjö Lakers HC 22 7 2 3 5 1 66 65 34
    9. Farjestad 22 3 4 2 7 -1 67 68 31
    10. Linköpings 22 3 3 3 7 -14 53 67 27
    11. Malmo IF 22 4 2 3 8 -14 53 67 25
    12. Brynas Gavle 22 4 2 3 8 -19 53 72 25
    13. Timra IK 21 6 0 2 11 -26 48 74 20
    14. Djurgarden IF 22 3 1 1 15 -30 52 82 15
    Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
    #   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Frolunda 12 7 1 0 3 12 40 28 26
    2. Rogle BK 10 8 0 1 0 12 37 25 25
    3. Örebro HK 12 3 3 0 3 15 40 25 24
    4. Skelleftea AIK 11 6 1 0 3 15 33 18 23
    5. Vaxjö Lakers HC 11 5 1 2 0 7 33 26 22
    6. Lulea HF 10 7 0 0 3 16 32 16 21
    7. Brynas Gavle 11 3 1 2 2 0 34 34 16
    8. Farjestad 11 0 3 1 3 -2 32 34 16
    9. Oskarshamn 11 1 2 2 2 -4 34 38 15
    10. Leksand IF 10 4 0 2 2 1 26 25 14
    11. Linköpings 11 4 0 2 3 -9 25 34 14
    12. Malmo IF 12 0 2 2 4 -10 29 39 12
    13. Timra IK 10 3 0 2 3 -12 25 37 11
    14. Djurgarden IF 11 0 1 0 9 -19 24 43 5
    Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
    #   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Leksand IF 12 5 2 0 3 11 42 31 25
    2. Frolunda 11 2 3 1 1 9 34 25 22
    3. Oskarshamn 11 7 0 1 2 9 35 26 22
    4. Rogle BK 11 1 3 2 0 6 34 28 20
    5. Skelleftea AIK 11 5 0 2 2 4 36 32 17
    6. Lulea HF 11 5 0 1 4 -1 31 32 16
    7. Farjestad 11 3 1 1 4 1 35 34 15
    8. Malmo IF 10 4 0 1 4 -4 24 28 13
    9. Linköpings 11 -1 3 1 4 -5 28 33 13
    10. Örebro HK 10 0 2 2 2 -2 20 22 12
    11. Vaxjö Lakers HC 11 2 1 1 5 -6 33 39 12
    12. Djurgarden IF 11 3 0 1 6 -11 28 39 10
    13. Timra IK 11 3 0 0 8 -14 23 37 9
    14. Brynas Gavle 11 1 1 1 6 -19 19 38 9