Karelia SKA VS Togliatti


Karelia SKA

Togliatti

Karelia SKA (T1) VS Togliatti (T2)

Karelia SKA

Togliatti

Zajímavé

Karelia SKA

  • 100% (4 z 4) výher týmu Karelia SKA.
  • Až 3 zápasů týmu Karelia SKA skončilo nad hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 4 zápasů, to je až 75%.
  • Karelia SKA táhne aktuálně sérii 4 výher v řade.
  • Karelia SKA už 4 zápasů v řade neprohrál.
  • Karelia SKA už 4 zápasů v řade neremizoval.

Togliatti

  • 4 z celkového počtu 4 zápasů týmu Togliatti skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 100%.
  • Togliatti už 4 zápasů v řade neremizoval.
  • Togliatti táhne aktuálně sérii 4 zápasů v řade, ve kterých celkové skóre bylo pod hranicí 5.5 gólů.

H2H

  • Ze 7 vzájemných zápasů vyhrál domácí tým 4, což je 57%.
  • 29% vzájemných zápasov (2 z 7) skončilo remízou.
  • Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 6 ze 7 vzájemných zápasů, což je 86%.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Rusko / MHL / 2021/2022
15.09.2021 18:00 Karelia SKA Togliatti under 3:0 1:0,2:0,0:0
Rusko / MHL / 2020/2021
15.01.2021 17:00 Karelia SKA Togliatti under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
12.10.2020 17:00 Togliatti Karelia SKA under 2:3 0:2,2:1,0:0
Rusko / MHL / 2019/2020
27.01.2020 17:00 Karelia SKA Togliatti under 2:0 1:0,0:0,1:0
22.10.2019 17:00 Togliatti Karelia SKA over 3:4 1:1,0:2,2:1
Rusko / MHL / 2018/2019
10.02.2019 14:00 Togliatti Karelia SKA under 3:0 0:0,2:0,1:0
12.11.2018 17:00 Karelia SKA Togliatti under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0

Karelia SKA

4 - 2 - 1

Togliatti

Karelia SKA


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
15.09.21 18:00 Karelia SKA Togliatti under 3:0 1:0,2:0,0:0
13.09.21 18:00 Karelia SKA Samara over 6:2 2:0,2:1,2:1
11.09.21 17:00 Karelia SKA Penza over 4:3 1:1,2:0,1:2
09.09.21 18:00 Karelia SKA Bars Kazan over 6:1 0:0,4:0,2:1

Togliatti


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
15.09.21 18:00 Karelia SKA Togliatti under 3:0 1:0,2:0,0:0
13.09.21 18:00 Dinamo St. Petersburg Togliatti under 2:1 1:0,1:1,0:0
11.09.21 16:00 Khimik Voskresensk Togliatti under 2:3 2:2,0:0,0:1
09.09.21 18:00 Ryazan Togliatti under 1:3 0:1,0:1,1:1

Karelia SKA


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
20.09.2021 16:00 Voroněž Karelia SKA H2H
22.09.2021 16:00 Rostov Karelia SKA H2H
24.09.2021 16:00 Tambov Karelia SKA H2H
26.09.2021 16:00 AKM Karelia SKA H2H
30.09.2021 16:00 Karelia SKA Omskie Krylia H2H
02.10.2021 16:00 Karelia SKA Novokuzněck H2H
04.10.2021 16:00 Karelia SKA Ermak Angarsk H2H
06.10.2021 16:00 Karelia SKA Sokol Krasnoyarsk H2H
12.10.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Karelia SKA H2H
14.10.2021 16:00 Ťumeň Karelia SKA H2H
16.10.2021 16:00 Zvezda Chekhov Karelia SKA H2H
22.10.2021 16:00 Karelia SKA Iževsk H2H
24.10.2021 16:00 Karelia SKA Almetievsk H2H
26.10.2021 16:00 Karelia SKA Molot-Prikam'e Perm H2H
28.10.2021 16:00 Karelia SKA Toros Neftekamsk H2H
01.11.2021 16:00 Karelia SKA Dinamo St. Petersburg H2H
05.11.2021 16:00 Khimik Voskresensk Karelia SKA H2H
07.11.2021 16:00 Ryazan Karelia SKA H2H
15.11.2021 16:00 Yuzhny Ural Orsk Karelia SKA H2H
17.11.2021 16:00 Chelmet Čeljabinsk Karelia SKA H2H
19.11.2021 16:00 Kurgan Karelia SKA H2H
21.11.2021 16:00 Gornyak Uchaly Karelia SKA H2H
26.11.2021 16:00 Karelia SKA Gornyak Uchaly H2H
28.11.2021 16:00 Karelia SKA Kurgan H2H
30.11.2021 16:00 Karelia SKA Yuzhny Ural Orsk H2H
02.12.2021 16:00 Karelia SKA Chelmet Čeljabinsk H2H
08.12.2021 16:00 Dinamo St. Petersburg Karelia SKA H2H
10.12.2021 16:00 Karelia SKA Khimik Voskresensk H2H
12.12.2021 16:00 Karelia SKA Ryazan H2H
19.12.2021 16:00 Toros Neftekamsk Karelia SKA H2H
21.12.2021 16:00 Molot-Prikam'e Perm Karelia SKA H2H
23.12.2021 16:00 Iževsk Karelia SKA H2H
25.12.2021 16:00 Almetievsk Karelia SKA H2H
06.01.2022 16:00 Karelia SKA Zvezda Chekhov H2H
10.01.2022 16:00 Karelia SKA Yugra Khanty-Mansiysk H2H
12.01.2022 16:00 Karelia SKA Ťumeň H2H
16.01.2022 16:00 Sokol Krasnoyarsk Karelia SKA H2H
18.01.2022 16:00 Ermak Angarsk Karelia SKA H2H
21.01.2022 16:00 Omskie Krylia Karelia SKA H2H
23.01.2022 16:00 Novokuzněck Karelia SKA H2H
27.01.2022 16:00 Karelia SKA AKM H2H
29.01.2022 16:00 Karelia SKA Tambov H2H
31.01.2022 16:00 Karelia SKA Voroněž H2H
02.02.2022 16:00 Karelia SKA Rostov H2H
11.02.2022 16:00 Penza Karelia SKA H2H
13.02.2022 16:00 Bars Kazan Karelia SKA H2H
15.02.2022 16:00 Samara Karelia SKA H2H
17.02.2022 16:00 Togliatti Karelia SKA H2H

Togliatti


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
21.09.2021 16:00 Togliatti Chelmet Čeljabinsk H2H
23.09.2021 16:00 Togliatti Yuzhny Ural Orsk H2H
25.09.2021 16:00 Togliatti Kurgan H2H
27.09.2021 16:00 Togliatti Gornyak Uchaly H2H
02.10.2021 16:00 Penza Togliatti H2H
04.10.2021 16:00 Bars Kazan Togliatti H2H
06.10.2021 16:00 Samara Togliatti H2H
13.10.2021 16:00 Voroněž Togliatti H2H
15.10.2021 16:00 Rostov Togliatti H2H
17.10.2021 16:00 Tambov Togliatti H2H
19.10.2021 16:00 AKM Togliatti H2H
25.10.2021 16:00 Togliatti Omskie Krylia H2H
27.10.2021 16:00 Togliatti Novokuzněck H2H
29.10.2021 16:00 Togliatti Ermak Angarsk H2H
31.10.2021 16:00 Togliatti Sokol Krasnoyarsk H2H
07.11.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Togliatti H2H
09.11.2021 16:00 Ťumeň Togliatti H2H
11.11.2021 16:00 Zvezda Chekhov Togliatti H2H
16.11.2021 16:00 Togliatti Iževsk H2H
18.11.2021 16:00 Togliatti Almetievsk H2H
20.11.2021 16:00 Togliatti Molot-Prikam'e Perm H2H
22.11.2021 16:00 Togliatti Toros Neftekamsk H2H
26.11.2021 16:00 Toros Neftekamsk Togliatti H2H
28.11.2021 16:00 Molot-Prikam'e Perm Togliatti H2H
30.11.2021 16:00 Iževsk Togliatti H2H
02.12.2021 16:00 Almetievsk Togliatti H2H
09.12.2021 16:00 Togliatti Zvezda Chekhov H2H
11.12.2021 16:00 Togliatti Yugra Khanty-Mansiysk H2H
13.12.2021 16:00 Togliatti Ťumeň H2H
18.12.2021 16:00 Sokol Krasnoyarsk Togliatti H2H
20.12.2021 16:00 Ermak Angarsk Togliatti H2H
23.12.2021 16:00 Omskie Krylia Togliatti H2H
25.12.2021 16:00 Novokuzněck Togliatti H2H
08.01.2022 16:00 Togliatti AKM H2H
10.01.2022 16:00 Togliatti Tambov H2H
12.01.2022 16:00 Togliatti Voroněž H2H
14.01.2022 16:00 Togliatti Rostov H2H
20.01.2022 16:00 Togliatti Samara H2H
22.01.2022 16:00 Togliatti Bars Kazan H2H
24.01.2022 16:00 Togliatti Penza H2H
28.01.2022 16:00 Gornyak Uchaly Togliatti H2H
30.01.2022 16:00 Kurgan Togliatti H2H
01.02.2022 16:00 Chelmet Čeljabinsk Togliatti H2H
03.02.2022 16:00 Yuzhny Ural Orsk Togliatti H2H
11.02.2022 16:00 Togliatti Ryazan H2H
13.02.2022 16:00 Togliatti Khimik Voskresensk H2H
15.02.2022 16:00 Togliatti Dinamo St. Petersburg H2H
17.02.2022 16:00 Togliatti Karelia SKA H2H
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 5 -3 4 0 0 6 15 9 10
2. Karelia SKA 4 4 0 0 0 13 19 6 8
3. Dinamo St. Petersburg 4 4 0 0 0 9 15 6 8
4. Molot-Prikam'e Perm 5 2 1 0 1 8 17 9 8
5. Novokuzněck 5 3 0 1 0 3 13 10 7
6. Ťumeň 5 3 0 1 0 3 13 10 7
7. Zvezda Chekhov 4 3 0 0 1 4 10 6 6
8. Yuzhny Ural Orsk 4 3 0 0 1 3 10 7 6
9. Iževsk 5 -1 2 0 2 1 10 9 6
10. Khimik Voskresensk 4 2 0 1 0 4 12 8 5
11. AKM 4 2 0 1 0 2 8 6 5
12. Toros Neftekamsk 4 2 0 1 0 0 9 9 5
13. Almetievsk 6 2 0 1 2 -3 16 19 5
14. Ryazan 5 -2 2 1 1 -3 11 14 5
15. Voroněž 5 -2 2 1 1 -3 12 15 5
16. Rostov 4 2 0 0 2 -1 9 10 4
17. Togliatti 4 2 0 0 2 -1 7 8 4
18. Chelmet Čeljabinsk 3 0 1 0 1 1 9 8 4
19. Bars Kazan 4 0 1 0 2 -3 9 12 4
20. Gornyak Uchaly 3 1 0 2 -2 2 9 7 4
21. Omskie Krylia 4 1 0 1 1 -4 8 12 3
22. Sokol Krasnoyarsk 3 1 0 0 2 -1 9 10 2
23. Kurgan 3 -1 1 0 2 -4 5 9 2
24. Tambov 4 -1 1 0 3 -8 7 15 2
25. Ermak Angarsk 4 0 0 2 0 -6 4 10 2
26. Penza 5 0 0 1 3 -9 8 17 1
27. Samara 4 0 0 1 2 -13 7 20 1
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 5 -3 4 0 0 6 15 9 10
2. Karelia SKA 4 4 0 0 0 13 19 6 8
3. Molot-Prikam'e Perm 4 2 1 0 0 9 15 6 8
4. Dinamo St. Petersburg 4 4 0 0 0 9 15 6 8
5. Zvezda Chekhov 4 3 0 0 1 4 10 6 6
6. Ťumeň 4 3 0 0 1 4 11 7 6
7. Khimik Voskresensk 4 2 0 1 0 4 12 8 5
8. Toros Neftekamsk 4 2 0 1 0 0 9 9 5
9. Almetievsk 4 2 0 1 0 2 12 10 5
10. Novokuzněck 2 2 0 0 0 5 7 2 4
11. Chelmet Čeljabinsk 2 0 1 0 0 4 7 3 4
12. Yuzhny Ural Orsk 3 2 0 0 1 1 7 6 4
13. Iževsk 4 0 1 0 2 0 7 7 4
14. Ryazan 4 -2 2 0 2 -2 8 10 4
15. Kurgan 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
16. Voroněž 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
17. Omskie Krylia 1 1 0 0 0 1 5 4 2
18. Ermak Angarsk 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
19. Bars Kazan 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Togliatti 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Sokol Krasnoyarsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Tambov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Samara 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. AKM 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Rostov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Gornyak Uchaly 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Penza 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. AKM 4 2 0 1 0 2 8 6 5
2. Gornyak Uchaly 3 1 0 2 -2 2 9 7 4
3. Togliatti 4 2 0 0 2 -1 7 8 4
4. Rostov 4 2 0 0 2 -1 9 10 4
5. Bars Kazan 4 0 1 0 2 -3 9 12 4
6. Novokuzněck 3 1 0 1 0 -2 6 8 3
7. Voroněž 4 -1 1 1 1 -4 8 12 3
8. Yuzhny Ural Orsk 1 1 0 0 0 2 3 1 2
9. Iževsk 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
10. Sokol Krasnoyarsk 3 1 0 0 2 -1 9 10 2
11. Tambov 4 -1 1 0 3 -8 7 15 2
12. Ťumeň 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
13. Ryazan 1 0 0 1 -1 -1 3 4 1
14. Ermak Angarsk 3 0 0 1 1 -5 2 7 1
15. Omskie Krylia 3 0 0 1 1 -5 3 8 1
16. Penza 4 0 0 1 2 -7 7 14 1
17. Samara 4 0 0 1 2 -13 7 20 1
18. Toros Neftekamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Yugra Khanty-Mansiysk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Karelia SKA 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Zvezda Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Dinamo St. Petersburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Khimik Voskresensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Molot-Prikam'e Perm 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
25. Chelmet Čeljabinsk 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
26. Kurgan 2 0 0 0 2 -5 1 6 0
27. Almetievsk 2 0 0 0 2 -5 4 9 0