HokejLive.czRuskoLiga MHL › Tabulka

Liga MHL - Rusko

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 8 7 0 0 1 10 27 17 14
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 2 2 1 0 16 36 20 13
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 0 3 1 2 -1 31 32 13
4. Ladia Tolyatti U21 8 4 1 0 2 5 25 20 12
5. Sputnik Almetievsk U21 8 5 0 1 1 5 17 12 11
6. Tolpar Ufa U21 8 3 1 1 1 5 22 17 11
7. Omskye Yastreby U21 8 4 0 1 2 4 30 26 9
8. Sarmaty Orenburg U21 8 2 1 1 2 0 25 25 9
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 0 0 4 7 25 18 8
10. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
11. Avto Yekaterinburg U21 8 3 0 2 1 -2 19 21 8
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 1 1 1 1 0 14 14 7
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
14. Oktan Perm U21 6 0 1 2 0 -4 11 15 6
15. Irbis Kazan U21 10 0 1 1 6 -12 17 29 5
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 1 0 0 3 -10 4 14 2
17. Tyumen Legion U21 8 1 0 0 7 -14 17 31 2

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 5 1 0 1 11 24 13 14
2. Loko Yaroslavl U21 8 4 1 2 -2 16 39 23 14
3. Taifun Primorsky Krai U21 8 4 1 0 2 3 26 23 12
4. Mikhaylov Academy U21 8 5 0 0 3 7 29 22 10
5. MHC Spartak Moscow U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
6. Almaz Cherepovets U21 8 5 0 0 3 5 25 20 10
7. HK Riga U21 8 3 1 0 3 12 31 19 10
8. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 -1 23 24 10
9. Dynamo St.Petersburg U21 8 2 1 1 2 12 29 17 9
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 0 1 1 6 17 11 7
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 0 0 5 -1 20 21 6
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 3 0 0 5 -18 18 36 6
13. Kapitan Stupino U21 6 2 0 0 4 -5 11 16 4
14. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 0 4 -7 6 13 4
15. SKA-Varyagi U21 8 2 0 0 6 -11 18 29 4
16. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 2 3 -17 21 38 4
17. Atlanty Mytishchi U21 6 0 0 0 6 -19 6 25 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 8 7 0 0 1 10 27 17 14
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 5 1 0 1 11 24 13 14
3. Loko Yaroslavl U21 8 4 1 2 -2 16 39 23 14
4. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 2 2 1 0 16 36 20 13
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 0 3 1 2 -1 31 32 13
6. Ladia Tolyatti U21 8 4 1 0 2 5 25 20 12
7. Taifun Primorsky Krai U21 8 4 1 0 2 3 26 23 12
8. Sputnik Almetievsk U21 8 5 0 1 1 5 17 12 11
9. Tolpar Ufa U21 8 3 1 1 1 5 22 17 11
10. Mikhaylov Academy U21 8 5 0 0 3 7 29 22 10
11. MHC Spartak Moscow U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
12. Almaz Cherepovets U21 8 5 0 0 3 5 25 20 10
13. HK Riga U21 8 3 1 0 3 12 31 19 10
14. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 -1 23 24 10
15. Omskye Yastreby U21 8 4 0 1 2 4 30 26 9
16. Dynamo St.Petersburg U21 8 2 1 1 2 12 29 17 9
17. Sarmaty Orenburg U21 8 2 1 1 2 0 25 25 9
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 0 0 4 7 25 18 8
19. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
20. Avto Yekaterinburg U21 8 3 0 2 1 -2 19 21 8
21. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 0 1 1 6 17 11 7
22. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 1 1 1 1 0 14 14 7
23. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 0 0 5 -1 20 21 6
24. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 3 0 0 5 -18 18 36 6
25. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
26. Oktan Perm U21 6 0 1 2 0 -4 11 15 6
27. Irbis Kazan U21 10 0 1 1 6 -12 17 29 5
28. Kapitan Stupino U21 6 2 0 0 4 -5 11 16 4
29. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 0 4 -7 6 13 4
30. SKA-Varyagi U21 8 2 0 0 6 -11 18 29 4
31. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 2 3 -17 21 38 4
32. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 1 0 0 3 -10 4 14 2
33. Tyumen Legion U21 8 1 0 0 7 -14 17 31 2
34. Atlanty Mytishchi U21 6 0 0 0 6 -19 6 25 0

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 6 5 0 0 1 6 22 16 10
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 16 24 8 8
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 4 2 0 0 2 -3 15 18 4
4. Ladia Tolyatti U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
5. Sputnik Almetievsk U21 4 4 0 0 0 6 11 5 8
6. Tolpar Ufa U21 6 3 1 0 1 7 17 10 10
7. Omskye Yastreby U21 4 3 0 1 -1 11 20 9 7
8. Sarmaty Orenburg U21 4 2 0 1 0 4 16 12 5
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 3 0 0 1 6 12 6 6
10. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 1 1 1 -1 3 10 7 7
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Oktan Perm U21 4 0 1 2 -2 1 9 8 6
15. Irbis Kazan U21 6 0 1 1 2 -6 10 16 5
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 1 0 0 3 -10 4 14 2
17. Tyumen Legion U21 4 0 0 0 4 -10 7 17 0

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Loko Yaroslavl U21 4 1 1 1 -1 9 21 12 7
3. Taifun Primorsky Krai U21 4 3 0 0 1 4 14 10 6
4. Mikhaylov Academy U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
5. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Almaz Cherepovets U21 4 3 0 0 1 3 13 10 6
7. HK Riga U21 6 1 1 0 3 6 21 15 6
8. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 0 3 -4 17 21 6
9. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 11 16 5 4
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 0 1 0 6 13 7 5
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 6 3 0 0 3 3 17 14 6
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -8 10 18 2
13. Kapitan Stupino U21 4 1 0 0 3 -5 7 12 2
14. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. SKA-Varyagi U21 4 2 0 0 2 2 9 7 4
16. Sakhalinskie Akuly U21 6 1 0 1 3 -9 17 26 3
17. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 6 3 1 0 1 7 17 10 10
2. Loko-76 U21 6 5 0 0 1 6 22 16 10
3. Sputnik Almetievsk U21 4 4 0 0 0 6 11 5 8
4. Ladia Tolyatti U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 16 24 8 8
6. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 1 1 1 -1 3 10 7 7
7. Omskye Yastreby U21 4 3 0 1 -1 11 20 9 7
8. Loko Yaroslavl U21 4 1 1 1 -1 9 21 12 7
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 3 0 0 1 6 12 6 6
10. Mikhaylov Academy U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
11. Oktan Perm U21 4 0 1 2 -2 1 9 8 6
12. Taifun Primorsky Krai U21 4 3 0 0 1 4 14 10 6
13. Almaz Cherepovets U21 4 3 0 0 1 3 13 10 6
14. SKA-1946 Saint Petersburg U21 6 3 0 0 3 3 17 14 6
15. HK Riga U21 6 1 1 0 3 6 21 15 6
16. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 0 3 -4 17 21 6
17. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 0 1 0 6 13 7 5
18. Sarmaty Orenburg U21 4 2 0 1 0 4 16 12 5
19. Irbis Kazan U21 6 0 1 1 2 -6 10 16 5
20. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 4 7 3 4
21. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 11 16 5 4
22. SKA-Varyagi U21 4 2 0 0 2 2 9 7 4
23. Reaktor Nizhnekamsk U21 4 2 0 0 2 -3 15 18 4
24. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
25. Sakhalinskie Akuly U21 6 1 0 1 3 -9 17 26 3
26. Kapitan Stupino U21 4 1 0 0 3 -5 7 12 2
27. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 1 0 0 3 -10 4 14 2
28. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -8 10 18 2
29. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
34. Tyumen Legion U21 4 0 0 0 4 -10 7 17 0

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 2 2 0 0 0 4 5 1 4
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 0 1 1 0 0 12 12 5
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -2 3 1 0 2 16 14 9
4. Ladia Tolyatti U21 4 0 1 0 2 -4 10 14 4
5. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -1 6 7 3
6. Tolpar Ufa U21 2 0 0 1 0 -2 5 7 1
7. Omskye Yastreby U21 4 1 0 0 3 -7 10 17 2
8. Sarmaty Orenburg U21 4 0 1 0 2 -4 9 13 4
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 1 0 0 3 1 13 12 2
10. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
11. Avto Yekaterinburg U21 4 2 0 1 0 1 12 11 5
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
14. Oktan Perm U21 2 0 0 0 2 -5 2 7 0
15. Irbis Kazan U21 4 0 0 0 4 -6 7 13 0
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Tyumen Legion U21 4 1 0 0 3 -4 10 14 2

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 7 17 10 10
2. Loko Yaroslavl U21 4 3 0 1 -1 7 18 11 7
3. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 1 0 1 -1 12 13 6
4. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 3 18 15 4
5. MHC Spartak Moscow U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
6. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
7. HK Riga U21 2 2 0 0 0 6 10 4 4
8. HC MVD Balashikha U21 2 2 0 0 0 3 6 3 4
9. Dynamo St.Petersburg U21 4 0 1 1 0 1 13 12 5
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 2 0 0 2 -10 8 18 4
13. Kapitan Stupino U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
14. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 0 4 -7 6 13 4
15. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -13 9 22 0
16. Sakhalinskie Akuly U21 2 0 0 1 0 -8 4 12 1
17. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 0 4 -16 3 19 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 7 17 10 10
2. MHC Spartak Moscow U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -2 3 1 0 2 16 14 9
4. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
5. Loko Yaroslavl U21 4 3 0 1 -1 7 18 11 7
6. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 1 0 1 -1 12 13 6
7. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
8. Avto Yekaterinburg U21 4 2 0 1 0 1 12 11 5
9. Dynamo St.Petersburg U21 4 0 1 1 0 1 13 12 5
10. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 0 1 1 0 0 12 12 5
11. Loko-76 U21 2 2 0 0 0 4 5 1 4
12. HC MVD Balashikha U21 2 2 0 0 0 3 6 3 4
13. HK Riga U21 2 2 0 0 0 6 10 4 4
14. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
15. Sarmaty Orenburg U21 4 0 1 0 2 -4 9 13 4
16. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 0 4 -7 6 13 4
17. Ladia Tolyatti U21 4 0 1 0 2 -4 10 14 4
18. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 3 18 15 4
19. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 2 0 0 2 -10 8 18 4
20. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -1 6 7 3
21. Russkie Vityazi Podolsk U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
22. Kapitan Stupino U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
23. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 1 0 0 3 1 13 12 2
24. Tyumen Legion U21 4 1 0 0 3 -4 10 14 2
25. Omskye Yastreby U21 4 1 0 0 3 -7 10 17 2
26. Tolpar Ufa U21 2 0 0 1 0 -2 5 7 1
27. Sakhalinskie Akuly U21 2 0 0 1 0 -8 4 12 1
28. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
30. SKA-1946 Saint Petersburg U21 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
31. Oktan Perm U21 2 0 0 0 2 -5 2 7 0
32. Irbis Kazan U21 4 0 0 0 4 -6 7 13 0
33. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 0 4 -16 3 19 0
34. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -13 9 22 0