Loko-76 U21 VS Chaika Nizhny Novgorod U21


Loko-76 U21

Chaika Nizhny Novgorod U21

Loko-76 U21 (T1) VS Chaika Nizhny Novgorod U21 (T2)

Loko-76 U21

Chaika Nizhny Novgorod U21

Zajímavé

Loko-76 U21

  • 83% (5 z 6) výher týmu Loko-76 U21.
  • Až 4 zápasů týmu Loko-76 U21 skončilo nad hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 6 zápasů, to je až 67%.
  • Loko-76 U21 táhne aktuálně sérii 5 výher v řade.
  • Loko-76 U21 už 5 zápasů v řade neprohrál.
  • Loko-76 U21 už 6 zápasů v řade neremizoval.

Chaika Nizhny Novgorod U21

  • 33% zápasů týmu Chaika Nizhny Novgorod U21 skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledem skončilo až 2 z celkového počtu 6 zápasů.
  • 4 z celkového počtu 6 zápasů týmu Chaika Nizhny Novgorod U21 skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 67%.
  • Chaika Nizhny Novgorod U21 už 4 zápasů v řade nevyhrál.

H2H

  • Ze 2 vzájemných zápasů vyhrál domácí tým 2, což je 100%.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Rusko / Liga MHL / 2021/2022
16.09.2021 18:00 Loko-76 U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
15.09.2021 18:00 Loko-76 U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:3 2:1,2:1,0:1

Loko-76 U21

2 - 0 - 0

Chaika Nizhny Novgorod U21

Loko-76 U21


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
16.09.21 18:00 Loko-76 U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
15.09.21 18:00 Loko-76 U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:3 2:1,2:1,0:1
10.09.21 17:00 Loko-76 U21 Irbis Kazan U21 over 5:4 2:2,1:0,2:2
09.09.21 17:00 Loko-76 U21 Irbis Kazan U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
06.09.21 17:00 Loko-76 U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 5:2 1:1,3:1,1:0
05.09.21 12:00 Loko-76 U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:6 0:1,2:3,1:2

Chaika Nizhny Novgorod U21


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
16.09.21 18:00 Loko-76 U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
15.09.21 18:00 Loko-76 U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:3 2:1,2:1,0:1
10.09.21 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2pp 2:2,0:0,0:0,1:0
09.09.21 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:2
06.09.21 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Irbis Kazan U21 over 4:2 0:1,2:0,2:1
05.09.21 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Irbis Kazan U21 under 2:1 0:1,0:0,2:0

Loko-76 U21


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
19.09.2021 12:00 Irbis Kazan U21 Loko-76 U21 H2H
20.09.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Loko-76 U21 H2H
29.09.2021 15:00 Loko-76 U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
30.09.2021 15:00 Loko-76 U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
03.10.2021 15:00 Loko-76 U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
04.10.2021 15:00 Loko-76 U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
13.10.2021 15:00 Loko-76 U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
14.10.2021 15:00 Loko-76 U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
17.10.2021 15:00 Loko-76 U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
18.10.2021 15:00 Loko-76 U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
26.10.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Loko-76 U21 H2H
27.10.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Loko-76 U21 H2H
30.10.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Loko-76 U21 H2H
31.10.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Loko-76 U21 H2H
05.11.2021 15:00 Loko-76 U21 Tolpar Ufa U21 H2H
06.11.2021 15:00 Loko-76 U21 Tolpar Ufa U21 H2H
09.11.2021 15:00 Loko-76 U21 Oktan Perm U21 H2H
10.11.2021 15:00 Loko-76 U21 Oktan Perm U21 H2H
19.11.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Loko-76 U21 H2H
20.11.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Loko-76 U21 H2H
23.11.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Loko-76 U21 H2H
24.11.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Loko-76 U21 H2H
30.11.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Loko-76 U21 H2H
01.12.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Loko-76 U21 H2H
04.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Loko-76 U21 H2H
05.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Loko-76 U21 H2H
08.12.2021 15:00 Loko-76 U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
09.12.2021 15:00 Loko-76 U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
16.12.2021 15:00 Loko-76 U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
17.12.2021 15:00 Loko-76 U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
20.12.2021 15:00 Loko-76 U21 Tyumen Legion U21 H2H
21.12.2021 15:00 Loko-76 U21 Tyumen Legion U21 H2H
27.12.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Loko-76 U21 H2H
28.12.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Loko-76 U21 H2H
12.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Loko-76 U21 H2H
13.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Loko-76 U21 H2H
16.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Loko-76 U21 H2H
17.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Loko-76 U21 H2H
21.01.2022 15:00 Ladia Tolyatti U21 Loko-76 U21 H2H
23.01.2022 15:00 Ladia Tolyatti U21 Loko-76 U21 H2H
26.01.2022 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Loko-76 U21 H2H
27.01.2022 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Loko-76 U21 H2H
01.02.2022 15:00 Loko-76 U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
02.02.2022 15:00 Loko-76 U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
05.02.2022 15:00 Loko-76 U21 Omskye Yastreby U21 H2H
06.02.2022 15:00 Loko-76 U21 Omskye Yastreby U21 H2H
12.02.2022 15:00 Tolpar Ufa U21 Loko-76 U21 H2H
13.02.2022 15:00 Tolpar Ufa U21 Loko-76 U21 H2H
16.02.2022 15:00 Oktan Perm U21 Loko-76 U21 H2H
17.02.2022 15:00 Oktan Perm U21 Loko-76 U21 H2H
21.02.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Loko-76 U21 H2H
22.02.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Loko-76 U21 H2H
25.02.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Loko-76 U21 H2H
26.02.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Loko-76 U21 H2H
03.03.2022 15:00 Loko-76 U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
04.03.2022 15:00 Loko-76 U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
07.03.2022 15:00 Loko-76 U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
08.03.2022 15:00 Loko-76 U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H

Chaika Nizhny Novgorod U21


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
29.09.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
30.09.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
03.10.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
04.10.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
07.10.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
08.10.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
13.10.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
14.10.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
17.10.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
18.10.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
26.10.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
27.10.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
30.10.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
31.10.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
05.11.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Oktan Perm U21 H2H
06.11.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Oktan Perm U21 H2H
09.11.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tolpar Ufa U21 H2H
10.11.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tolpar Ufa U21 H2H
19.11.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
20.11.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
23.11.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
24.11.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
30.11.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
01.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
04.12.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
05.12.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
10.12.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
11.12.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
16.12.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tyumen Legion U21 H2H
17.12.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tyumen Legion U21 H2H
20.12.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
21.12.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
27.12.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Loko-76 U21 H2H
28.12.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Loko-76 U21 H2H
12.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
13.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
16.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
17.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
22.01.2022 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
23.01.2022 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
26.01.2022 15:00 Ladia Tolyatti U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
27.01.2022 15:00 Ladia Tolyatti U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
01.02.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Omskye Yastreby U21 H2H
02.02.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Omskye Yastreby U21 H2H
05.02.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
06.02.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
12.02.2022 15:00 Oktan Perm U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
13.02.2022 15:00 Oktan Perm U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
16.02.2022 15:00 Tolpar Ufa U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
17.02.2022 15:00 Tolpar Ufa U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
21.02.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
22.02.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
25.02.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
26.02.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
03.03.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
04.03.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
07.03.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
08.03.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 6 5 0 0 1 6 22 16 10
2. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -2 3 1 0 2 16 14 9
3. Tolpar Ufa U21 5 2 1 0 1 7 15 8 8
4. Ladia Tolyatti U21 6 2 1 0 2 -2 14 16 8
5. Omskye Yastreby U21 4 3 0 1 -1 11 20 9 7
6. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 1 1 1 1 0 14 14 7
7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 3 0 0 1 6 12 6 6
8. Kuznetskie Medvedi U21 6 3 0 0 3 5 17 12 6
9. Sarmaty Orenburg U21 5 1 1 0 2 1 16 15 6
10. Oktan Perm U21 5 0 1 2 -1 -4 9 13 6
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 0 1 1 0 0 12 12 5
12. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 5 2 0 0 3 -8 10 18 4
13. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -1 6 7 3
14. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
15. Irbis Kazan U21 6 0 0 1 4 -10 9 19 1
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Tyumen Legion U21 4 0 0 0 4 -10 7 17 0

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 4 1 0 0 11 20 9 12
2. Loko Yaroslavl U21 6 2 1 2 -2 7 26 19 10
3. Almaz Cherepovets U21 6 4 0 0 2 6 21 15 8
4. MHC Spartak Moscow U21 6 4 0 0 2 5 18 13 8
5. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 1 0 2 1 19 18 8
6. HC MVD Balashikha U21 6 2 1 0 2 -1 19 20 8
7. Dynamo St.Petersburg U21 6 1 1 1 1 11 24 13 7
8. HK Riga U21 4 3 0 0 1 6 14 8 6
9. Mikhaylov Academy U21 6 3 0 0 3 3 23 20 6
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 5 2 0 1 1 5 13 8 5
11. SKA-Varyagi U21 6 2 0 0 4 -2 14 16 4
12. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 0 2 -3 4 7 4
13. Kapitan Stupino U21 5 2 0 0 3 -4 8 12 4
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 0 4 -16 12 28 4
15. Sakhalinskie Akuly U21 6 1 0 1 3 -9 17 26 3
16. SKA-1946 Saint Petersburg U21 6 1 0 0 5 -9 11 20 2
17. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 0 4 -11 5 16 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 4 1 0 0 11 20 9 12
2. Loko-76 U21 6 5 0 0 1 6 22 16 10
3. Loko Yaroslavl U21 6 2 1 2 -2 7 26 19 10
4. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -2 3 1 0 2 16 14 9
5. Almaz Cherepovets U21 6 4 0 0 2 6 21 15 8
6. MHC Spartak Moscow U21 6 4 0 0 2 5 18 13 8
7. Tolpar Ufa U21 5 2 1 0 1 7 15 8 8
8. Ladia Tolyatti U21 6 2 1 0 2 -2 14 16 8
9. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 1 0 2 1 19 18 8
10. HC MVD Balashikha U21 6 2 1 0 2 -1 19 20 8
11. Omskye Yastreby U21 4 3 0 1 -1 11 20 9 7
12. Dynamo St.Petersburg U21 6 1 1 1 1 11 24 13 7
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 1 1 1 1 0 14 14 7
14. HK Riga U21 4 3 0 0 1 6 14 8 6
15. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 3 0 0 1 6 12 6 6
16. Kuznetskie Medvedi U21 6 3 0 0 3 5 17 12 6
17. Mikhaylov Academy U21 6 3 0 0 3 3 23 20 6
18. Sarmaty Orenburg U21 5 1 1 0 2 1 16 15 6
19. Oktan Perm U21 5 0 1 2 -1 -4 9 13 6
20. Russkie Vityazi Podolsk U21 5 2 0 1 1 5 13 8 5
21. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 0 1 1 0 0 12 12 5
22. SKA-Varyagi U21 6 2 0 0 4 -2 14 16 4
23. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 0 2 -3 4 7 4
24. Kapitan Stupino U21 5 2 0 0 3 -4 8 12 4
25. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 5 2 0 0 3 -8 10 18 4
26. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 0 4 -16 12 28 4
27. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -1 6 7 3
28. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
29. Sakhalinskie Akuly U21 6 1 0 1 3 -9 17 26 3
30. SKA-1946 Saint Petersburg U21 6 1 0 0 5 -9 11 20 2
31. Irbis Kazan U21 6 0 0 1 4 -10 9 19 1
32. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33. Tyumen Legion U21 4 0 0 0 4 -10 7 17 0
34. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 0 4 -11 5 16 0

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 6 5 0 0 1 6 22 16 10
2. Reaktor Nizhnekamsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Tolpar Ufa U21 5 2 1 0 1 7 15 8 8
4. Ladia Tolyatti U21 2 2 0 0 0 2 4 2 4
5. Omskye Yastreby U21 4 3 0 1 -1 11 20 9 7
6. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 1 1 1 -1 3 10 7 7
7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 3 0 0 1 6 12 6 6
8. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Sarmaty Orenburg U21 1 1 0 0 0 5 7 2 2
10. Oktan Perm U21 4 0 1 2 -2 1 9 8 6
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Sputnik Almetievsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
15. Irbis Kazan U21 2 0 0 1 0 -4 2 6 1
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Tyumen Legion U21 4 0 0 0 4 -10 7 17 0

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Loko Yaroslavl U21 2 -1 1 1 -1 0 8 8 3
3. Almaz Cherepovets U21 2 2 0 0 0 4 9 5 4
4. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Taifun Primorsky Krai U21 4 3 0 0 1 4 14 10 6
6. HC MVD Balashikha U21 4 0 1 0 2 -4 13 17 4
7. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 11 16 5 4
8. HK Riga U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
9. Mikhaylov Academy U21 2 1 0 0 1 0 5 5 2
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 0 1 0 6 13 7 5
11. SKA-Varyagi U21 4 2 0 0 2 2 9 7 4
12. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Kapitan Stupino U21 3 1 0 0 2 -4 4 8 2
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 2 0 0 0 2 -6 4 10 0
15. Sakhalinskie Akuly U21 6 1 0 1 3 -9 17 26 3
16. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
17. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 6 5 0 0 1 6 22 16 10
2. Tolpar Ufa U21 5 2 1 0 1 7 15 8 8
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 1 1 1 -1 3 10 7 7
4. Omskye Yastreby U21 4 3 0 1 -1 11 20 9 7
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 3 0 0 1 6 12 6 6
6. Oktan Perm U21 4 0 1 2 -2 1 9 8 6
7. Taifun Primorsky Krai U21 4 3 0 0 1 4 14 10 6
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 0 1 0 6 13 7 5
9. Ladia Tolyatti U21 2 2 0 0 0 2 4 2 4
10. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 4 7 3 4
11. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 11 16 5 4
12. Almaz Cherepovets U21 2 2 0 0 0 4 9 5 4
13. SKA-Varyagi U21 4 2 0 0 2 2 9 7 4
14. HC MVD Balashikha U21 4 0 1 0 2 -4 13 17 4
15. Loko Yaroslavl U21 2 -1 1 1 -1 0 8 8 3
16. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
17. Sakhalinskie Akuly U21 6 1 0 1 3 -9 17 26 3
18. Sarmaty Orenburg U21 1 1 0 0 0 5 7 2 2
19. HK Riga U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
20. Mikhaylov Academy U21 2 1 0 0 1 0 5 5 2
21. Kapitan Stupino U21 3 1 0 0 2 -4 4 8 2
22. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
23. Irbis Kazan U21 2 0 0 1 0 -4 2 6 1
24. Sputnik Almetievsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Reaktor Nizhnekamsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
33. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 2 0 0 0 2 -6 4 10 0
34. Tyumen Legion U21 4 0 0 0 4 -10 7 17 0

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -2 3 1 0 2 16 14 9
3. Tolpar Ufa U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Ladia Tolyatti U21 4 0 1 0 2 -4 10 14 4
5. Omskye Yastreby U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Kuznetskie Medvedi U21 6 3 0 0 3 5 17 12 6
9. Sarmaty Orenburg U21 4 0 1 0 2 -4 9 13 4
10. Oktan Perm U21 1 0 0 0 1 -5 0 5 0
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 0 1 1 0 0 12 12 5
12. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 5 2 0 0 3 -8 10 18 4
13. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -1 6 7 3
14. Avto Yekaterinburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Irbis Kazan U21 4 0 0 0 4 -6 7 13 0
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Tyumen Legion U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 1 0 0 7 13 6 8
2. Loko Yaroslavl U21 4 3 0 1 -1 7 18 11 7
3. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
4. MHC Spartak Moscow U21 6 4 0 0 2 5 18 13 8
5. Taifun Primorsky Krai U21 2 -1 1 0 1 -3 5 8 2
6. HC MVD Balashikha U21 2 2 0 0 0 3 6 3 4
7. Dynamo St.Petersburg U21 2 -1 1 1 -1 0 8 8 3
8. HK Riga U21 2 2 0 0 0 6 10 4 4
9. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 3 18 15 4
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 1 0 0 0 1 -1 0 1 0
11. SKA-Varyagi U21 2 0 0 0 2 -4 5 9 0
12. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 0 2 -3 4 7 4
13. Kapitan Stupino U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 2 0 0 2 -10 8 18 4
15. Sakhalinskie Akuly U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. SKA-1946 Saint Petersburg U21 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
17. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -8 2 10 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -2 3 1 0 2 16 14 9
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 1 0 0 7 13 6 8
3. MHC Spartak Moscow U21 6 4 0 0 2 5 18 13 8
4. Loko Yaroslavl U21 4 3 0 1 -1 7 18 11 7
5. Kuznetskie Medvedi U21 6 3 0 0 3 5 17 12 6
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 0 1 1 0 0 12 12 5
7. HC MVD Balashikha U21 2 2 0 0 0 3 6 3 4
8. HK Riga U21 2 2 0 0 0 6 10 4 4
9. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 0 2 -3 4 7 4
10. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
11. Sarmaty Orenburg U21 4 0 1 0 2 -4 9 13 4
12. Ladia Tolyatti U21 4 0 1 0 2 -4 10 14 4
13. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 3 18 15 4
14. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 5 2 0 0 3 -8 10 18 4
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 2 0 0 2 -10 8 18 4
16. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -1 6 7 3
17. Dynamo St.Petersburg U21 2 -1 1 1 -1 0 8 8 3
18. Kapitan Stupino U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
19. Taifun Primorsky Krai U21 2 -1 1 0 1 -3 5 8 2
20. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Avto Yekaterinburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Tyumen Legion U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Omskye Yastreby U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Sakhalinskie Akuly U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Loko-76 U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Tolpar Ufa U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Russkie Vityazi Podolsk U21 1 0 0 0 1 -1 0 1 0
29. Oktan Perm U21 1 0 0 0 1 -5 0 5 0
30. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
31. SKA-1946 Saint Petersburg U21 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
32. SKA-Varyagi U21 2 0 0 0 2 -4 5 9 0
33. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -8 2 10 0
34. Irbis Kazan U21 4 0 0 0 4 -6 7 13 0