Amurskie Tigry Khabarovsk U21 VS HK Riga U21


Amurskie Tigry Khabarovsk U21

HK Riga U21

Amurskie Tigry Khabarovsk U21 (T1) VS HK Riga U21 (T2)

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

HK Riga U21

Zajímavé

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

  • Mužsvo Amurskie Tigry Khabarovsk U21 prohrálo až 67% svých zápasů. 4 proher z 6 odehraných zápasů.
  • Až 5 zápasů týmu Amurskie Tigry Khabarovsk U21 skončilo nad hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 6 zápasů, to je až 83%.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 už 6 zápasů v řade neremizoval.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 táhne aktuálně sérii 4 proher v řade.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 už 4 zápasů v řade nevyhrál.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 táhne aktuálně sérii 4 zápasů v řade, ve kterých celkové skóre bylo nad hranicí 5.5 gólů.

HK Riga U21

  • 75% (3 z 4) výher týmu HK Riga U21.
  • HK Riga U21 už 4 zápasů v řade neremizoval.

H2H

  • Hostující tým vyhral 67% vzájemných zápasů, což je 12 výher ze 18 zápasů.
  • Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 11 ze 18 vzájemných zápasů, což je 61%.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Rusko / Liga MHL / 2021/2022
15.09.2021 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 over 2:5 0:1,1:2,1:2
14.09.2021 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 over 2:5 0:2,1:1,1:2
Rusko / Liga MHL / 2020/2021
26.11.2020 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 7:3 1:1,3:2,3:0
25.11.2020 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
31.10.2020 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 under 1:4 0:0,1:0,0:4
30.10.2020 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 over 2:4 0:1,1:2,1:1
Rusko / Liga MHL / 2019/2020
25.12.2019 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 under 3:2 0:2,2:0,1:0
24.12.2019 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 over 2:4 1:2,1:1,0:1
17.09.2019 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 0:1,2:0,1:0
16.09.2019 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 1:0,1:0,1:1
Rusko / Liga MHL / 2018/2019
24.02.2019 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 under 3:1 0:1,1:0,2:0
23.02.2019 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
10.09.2018 17:00 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
09.09.2018 12:00 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:1 0:0,3:0,2:1
Rusko / MHL U21 / 2017/2018
11.01.2018 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:2ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:3
10.01.2018 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 0:6 0:2,0:2,0:2
23.11.2017 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
22.11.2017 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

4 - 2 - 12

HK Riga U21

Amurskie Tigry Khabarovsk U21


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
15.09.21 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 over 2:5 0:1,1:2,1:2
14.09.21 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 over 2:5 0:2,1:1,1:2
10.09.21 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 8:1 3:0,2:0,3:1
09.09.21 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 7:1 4:1,3:0,0:0
06.09.21 12:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
05.09.21 12:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 3:5 1:2,1:2,1:1

HK Riga U21


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
15.09.21 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 over 2:5 0:1,1:2,1:2
14.09.21 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 over 2:5 0:2,1:1,1:2
08.09.21 17:30 HK Riga U21 Kapitan Stupino U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
07.09.21 17:30 HK Riga U21 Kapitan Stupino U21 under 2:3 1:2,0:0,1:1

Amurskie Tigry Khabarovsk U21


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
18.09.2021 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
19.09.2021 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
27.09.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
28.09.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
07.10.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
08.10.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
18.10.2021 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
19.10.2021 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
22.10.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
23.10.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
27.10.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
28.10.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
31.10.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
01.11.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
05.11.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
06.11.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
09.11.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
10.11.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
13.11.2021 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
14.11.2021 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
19.11.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
21.11.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
23.11.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
24.11.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
29.11.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H
30.11.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H
04.12.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
05.12.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
08.12.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 H2H
09.12.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 H2H
12.12.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
13.12.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
21.12.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
22.12.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
12.01.2022 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
13.01.2022 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
16.01.2022 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
17.01.2022 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
20.01.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
21.01.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
25.01.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 H2H
26.01.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 H2H
29.01.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
30.01.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
11.02.2022 15:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
12.02.2022 15:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
15.02.2022 15:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
16.02.2022 15:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
19.02.2022 15:00 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
20.02.2022 15:00 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
23.02.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
24.02.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
27.02.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
28.02.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
03.03.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 H2H
04.03.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 H2H
07.03.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
08.03.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H

HK Riga U21


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
18.09.2021 14:00 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
19.09.2021 12:00 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
22.09.2021 17:30 HK Riga U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
23.09.2021 17:30 HK Riga U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
28.09.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 HK Riga U21 H2H
29.09.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 HK Riga U21 H2H
02.10.2021 15:00 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 H2H
03.10.2021 15:00 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 H2H
06.10.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HK Riga U21 H2H
07.10.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HK Riga U21 H2H
10.10.2021 15:00 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
11.10.2021 15:00 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
14.10.2021 15:00 HK Riga U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
15.10.2021 15:00 HK Riga U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
18.10.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 HK Riga U21 H2H
19.10.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 HK Riga U21 H2H
22.10.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 H2H
23.10.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 H2H
29.10.2021 15:00 HK Riga U21 SKA-Varyagi U21 H2H
30.10.2021 15:00 HK Riga U21 SKA-Varyagi U21 H2H
02.11.2021 15:00 HK Riga U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
03.11.2021 15:00 HK Riga U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
06.11.2021 15:00 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
07.11.2021 15:00 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
10.11.2021 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 H2H
11.11.2021 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 H2H
15.11.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 HK Riga U21 H2H
16.11.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 HK Riga U21 H2H
19.11.2021 15:00 HK Riga U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
20.11.2021 15:00 HK Riga U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
23.11.2021 15:00 HK Riga U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
24.11.2021 15:00 HK Riga U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
27.11.2021 15:00 HK Riga U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
28.11.2021 15:00 HK Riga U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
24.12.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 H2H
25.12.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 H2H
29.12.2021 15:00 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
30.12.2021 15:00 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
06.01.2022 15:00 HK Riga U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
07.01.2022 15:00 HK Riga U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
11.01.2022 15:00 MHC Spartak Moscow U21 HK Riga U21 H2H
12.01.2022 15:00 MHC Spartak Moscow U21 HK Riga U21 H2H
15.01.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 HK Riga U21 H2H
16.01.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 HK Riga U21 H2H
20.01.2022 15:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H
21.01.2022 15:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H
25.01.2022 15:00 Kapitan Stupino U21 HK Riga U21 H2H
26.01.2022 15:00 Kapitan Stupino U21 HK Riga U21 H2H
29.01.2022 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HK Riga U21 H2H
30.01.2022 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HK Riga U21 H2H
02.02.2022 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 H2H
03.02.2022 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 H2H
06.02.2022 15:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 H2H
07.02.2022 15:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 H2H
11.02.2022 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 H2H
12.02.2022 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 H2H
15.02.2022 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 HK Riga U21 H2H
16.02.2022 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 HK Riga U21 H2H
19.02.2022 15:00 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
20.02.2022 15:00 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 6 5 0 0 1 6 22 16 10
2. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -2 3 1 0 2 16 14 9
3. Tolpar Ufa U21 5 2 1 0 1 7 15 8 8
4. Ladia Tolyatti U21 6 2 1 0 2 -2 14 16 8
5. Omskye Yastreby U21 4 3 0 1 -1 11 20 9 7
6. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 1 1 1 1 0 14 14 7
7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 3 0 0 1 6 12 6 6
8. Kuznetskie Medvedi U21 6 3 0 0 3 5 17 12 6
9. Sarmaty Orenburg U21 5 1 1 0 2 1 16 15 6
10. Oktan Perm U21 5 0 1 2 -1 -4 9 13 6
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 0 1 1 0 0 12 12 5
12. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 5 2 0 0 3 -8 10 18 4
13. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -1 6 7 3
14. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
15. Irbis Kazan U21 6 0 0 1 4 -10 9 19 1
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Tyumen Legion U21 4 0 0 0 4 -10 7 17 0

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 4 1 0 0 11 20 9 12
2. Loko Yaroslavl U21 6 2 1 2 -2 7 26 19 10
3. Almaz Cherepovets U21 6 4 0 0 2 6 21 15 8
4. MHC Spartak Moscow U21 6 4 0 0 2 5 18 13 8
5. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 1 0 2 1 19 18 8
6. HC MVD Balashikha U21 6 2 1 0 2 -1 19 20 8
7. Dynamo St.Petersburg U21 6 1 1 1 1 11 24 13 7
8. HK Riga U21 4 3 0 0 1 6 14 8 6
9. Mikhaylov Academy U21 6 3 0 0 3 3 23 20 6
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 5 2 0 1 1 5 13 8 5
11. SKA-Varyagi U21 6 2 0 0 4 -2 14 16 4
12. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 0 2 -3 4 7 4
13. Kapitan Stupino U21 5 2 0 0 3 -4 8 12 4
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 0 4 -16 12 28 4
15. Sakhalinskie Akuly U21 6 1 0 1 3 -9 17 26 3
16. SKA-1946 Saint Petersburg U21 6 1 0 0 5 -9 11 20 2
17. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 0 4 -11 5 16 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 4 1 0 0 11 20 9 12
2. Loko-76 U21 6 5 0 0 1 6 22 16 10
3. Loko Yaroslavl U21 6 2 1 2 -2 7 26 19 10
4. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -2 3 1 0 2 16 14 9
5. Almaz Cherepovets U21 6 4 0 0 2 6 21 15 8
6. MHC Spartak Moscow U21 6 4 0 0 2 5 18 13 8
7. Tolpar Ufa U21 5 2 1 0 1 7 15 8 8
8. Ladia Tolyatti U21 6 2 1 0 2 -2 14 16 8
9. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 1 0 2 1 19 18 8
10. HC MVD Balashikha U21 6 2 1 0 2 -1 19 20 8
11. Omskye Yastreby U21 4 3 0 1 -1 11 20 9 7
12. Dynamo St.Petersburg U21 6 1 1 1 1 11 24 13 7
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 1 1 1 1 0 14 14 7
14. HK Riga U21 4 3 0 0 1 6 14 8 6
15. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 3 0 0 1 6 12 6 6
16. Kuznetskie Medvedi U21 6 3 0 0 3 5 17 12 6
17. Mikhaylov Academy U21 6 3 0 0 3 3 23 20 6
18. Sarmaty Orenburg U21 5 1 1 0 2 1 16 15 6
19. Oktan Perm U21 5 0 1 2 -1 -4 9 13 6
20. Russkie Vityazi Podolsk U21 5 2 0 1 1 5 13 8 5
21. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 0 1 1 0 0 12 12 5
22. SKA-Varyagi U21 6 2 0 0 4 -2 14 16 4
23. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 0 2 -3 4 7 4
24. Kapitan Stupino U21 5 2 0 0 3 -4 8 12 4
25. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 5 2 0 0 3 -8 10 18 4
26. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 0 4 -16 12 28 4
27. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -1 6 7 3
28. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
29. Sakhalinskie Akuly U21 6 1 0 1 3 -9 17 26 3
30. SKA-1946 Saint Petersburg U21 6 1 0 0 5 -9 11 20 2
31. Irbis Kazan U21 6 0 0 1 4 -10 9 19 1
32. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33. Tyumen Legion U21 4 0 0 0 4 -10 7 17 0
34. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 0 4 -11 5 16 0

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 6 5 0 0 1 6 22 16 10
2. Reaktor Nizhnekamsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Tolpar Ufa U21 5 2 1 0 1 7 15 8 8
4. Ladia Tolyatti U21 2 2 0 0 0 2 4 2 4
5. Omskye Yastreby U21 4 3 0 1 -1 11 20 9 7
6. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 1 1 1 -1 3 10 7 7
7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 3 0 0 1 6 12 6 6
8. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Sarmaty Orenburg U21 1 1 0 0 0 5 7 2 2
10. Oktan Perm U21 4 0 1 2 -2 1 9 8 6
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Sputnik Almetievsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
15. Irbis Kazan U21 2 0 0 1 0 -4 2 6 1
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Tyumen Legion U21 4 0 0 0 4 -10 7 17 0

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Loko Yaroslavl U21 2 -1 1 1 -1 0 8 8 3
3. Almaz Cherepovets U21 2 2 0 0 0 4 9 5 4
4. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Taifun Primorsky Krai U21 4 3 0 0 1 4 14 10 6
6. HC MVD Balashikha U21 4 0 1 0 2 -4 13 17 4
7. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 11 16 5 4
8. HK Riga U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
9. Mikhaylov Academy U21 2 1 0 0 1 0 5 5 2
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 0 1 0 6 13 7 5
11. SKA-Varyagi U21 4 2 0 0 2 2 9 7 4
12. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Kapitan Stupino U21 3 1 0 0 2 -4 4 8 2
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 2 0 0 0 2 -6 4 10 0
15. Sakhalinskie Akuly U21 6 1 0 1 3 -9 17 26 3
16. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
17. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 6 5 0 0 1 6 22 16 10
2. Tolpar Ufa U21 5 2 1 0 1 7 15 8 8
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 1 1 1 -1 3 10 7 7
4. Omskye Yastreby U21 4 3 0 1 -1 11 20 9 7
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 3 0 0 1 6 12 6 6
6. Oktan Perm U21 4 0 1 2 -2 1 9 8 6
7. Taifun Primorsky Krai U21 4 3 0 0 1 4 14 10 6
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 0 1 0 6 13 7 5
9. Ladia Tolyatti U21 2 2 0 0 0 2 4 2 4
10. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 4 7 3 4
11. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 11 16 5 4
12. Almaz Cherepovets U21 2 2 0 0 0 4 9 5 4
13. SKA-Varyagi U21 4 2 0 0 2 2 9 7 4
14. HC MVD Balashikha U21 4 0 1 0 2 -4 13 17 4
15. Loko Yaroslavl U21 2 -1 1 1 -1 0 8 8 3
16. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
17. Sakhalinskie Akuly U21 6 1 0 1 3 -9 17 26 3
18. Sarmaty Orenburg U21 1 1 0 0 0 5 7 2 2
19. HK Riga U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
20. Mikhaylov Academy U21 2 1 0 0 1 0 5 5 2
21. Kapitan Stupino U21 3 1 0 0 2 -4 4 8 2
22. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
23. Irbis Kazan U21 2 0 0 1 0 -4 2 6 1
24. Sputnik Almetievsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Reaktor Nizhnekamsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
33. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 2 0 0 0 2 -6 4 10 0
34. Tyumen Legion U21 4 0 0 0 4 -10 7 17 0

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -2 3 1 0 2 16 14 9
3. Tolpar Ufa U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Ladia Tolyatti U21 4 0 1 0 2 -4 10 14 4
5. Omskye Yastreby U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Kuznetskie Medvedi U21 6 3 0 0 3 5 17 12 6
9. Sarmaty Orenburg U21 4 0 1 0 2 -4 9 13 4
10. Oktan Perm U21 1 0 0 0 1 -5 0 5 0
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 0 1 1 0 0 12 12 5
12. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 5 2 0 0 3 -8 10 18 4
13. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -1 6 7 3
14. Avto Yekaterinburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Irbis Kazan U21 4 0 0 0 4 -6 7 13 0
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Tyumen Legion U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 1 0 0 7 13 6 8
2. Loko Yaroslavl U21 4 3 0 1 -1 7 18 11 7
3. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
4. MHC Spartak Moscow U21 6 4 0 0 2 5 18 13 8
5. Taifun Primorsky Krai U21 2 -1 1 0 1 -3 5 8 2
6. HC MVD Balashikha U21 2 2 0 0 0 3 6 3 4
7. Dynamo St.Petersburg U21 2 -1 1 1 -1 0 8 8 3
8. HK Riga U21 2 2 0 0 0 6 10 4 4
9. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 3 18 15 4
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 1 0 0 0 1 -1 0 1 0
11. SKA-Varyagi U21 2 0 0 0 2 -4 5 9 0
12. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 0 2 -3 4 7 4
13. Kapitan Stupino U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 2 0 0 2 -10 8 18 4
15. Sakhalinskie Akuly U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. SKA-1946 Saint Petersburg U21 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
17. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -8 2 10 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -2 3 1 0 2 16 14 9
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 1 0 0 7 13 6 8
3. MHC Spartak Moscow U21 6 4 0 0 2 5 18 13 8
4. Loko Yaroslavl U21 4 3 0 1 -1 7 18 11 7
5. Kuznetskie Medvedi U21 6 3 0 0 3 5 17 12 6
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 0 1 1 0 0 12 12 5
7. HC MVD Balashikha U21 2 2 0 0 0 3 6 3 4
8. HK Riga U21 2 2 0 0 0 6 10 4 4
9. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 0 2 -3 4 7 4
10. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
11. Sarmaty Orenburg U21 4 0 1 0 2 -4 9 13 4
12. Ladia Tolyatti U21 4 0 1 0 2 -4 10 14 4
13. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 3 18 15 4
14. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 5 2 0 0 3 -8 10 18 4
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 2 0 0 2 -10 8 18 4
16. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -1 6 7 3
17. Dynamo St.Petersburg U21 2 -1 1 1 -1 0 8 8 3
18. Kapitan Stupino U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
19. Taifun Primorsky Krai U21 2 -1 1 0 1 -3 5 8 2
20. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Avto Yekaterinburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Tyumen Legion U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Omskye Yastreby U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Sakhalinskie Akuly U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Loko-76 U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Tolpar Ufa U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Russkie Vityazi Podolsk U21 1 0 0 0 1 -1 0 1 0
29. Oktan Perm U21 1 0 0 0 1 -5 0 5 0
30. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
31. SKA-1946 Saint Petersburg U21 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
32. SKA-Varyagi U21 2 0 0 0 2 -4 5 9 0
33. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -8 2 10 0
34. Irbis Kazan U21 4 0 0 0 4 -6 7 13 0