Tolpar Ufa U21 VS Irbis Kazan U21


Tolpar Ufa U21

Irbis Kazan U21

Tolpar Ufa U21 (T1) VS Irbis Kazan U21 (T2)

Tolpar Ufa U21

Irbis Kazan U21

Zajímavé

Tolpar Ufa U21

  • Tolpar Ufa U21 vyhrál 55% zápasů (z celkového počtu 55 vyhrál 30 zápasů).

Irbis Kazan U21

  • 33 z celkového počtu 56 zápasů týmu Irbis Kazan U21 skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 59%.
  • Irbis Kazan U21 už 5 zápasů v řade neprohrál.

H2H

  • Ze 16 vzájemných zápasů vyhrál domácí tým 9, což je 56%.
  • Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 10 ze 16 vzájemných zápasů, což je 63%.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Rusko / Liga MHL / 2020/2021
27.01.2021 13:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 over 4:2 1:1,0:1,3:0
26.01.2021 13:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
20.10.2020 16:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 over 5:2 1:0,3:0,1:2
19.10.2020 16:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 under 1:4 1:1,0:2,0:1
Rusko / Liga MHL / 2019/2020
16.01.2020 15:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
15.01.2020 15:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 over 6:5 0:1,4:2,2:2
09.10.2019 10:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 3:2 1:1,1:1,1:0
08.10.2019 14:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 3:1 0:0,0:1,3:0
Rusko / Liga MHL / 2018/2019
02.02.2019 11:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 over 4:2 0:2,3:0,1:0
01.02.2019 15:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
03.11.2018 09:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 0:3 0:0,0:0,0:3
02.11.2018 13:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 over 8:1 2:1,1:0,5:0
Rusko / MHL U21 / 2017/2018
19.12.2017 14:30 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 4:1 1:1,2:0,1:0
18.12.2017 14:30 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
18.09.2017 12:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 over 5:1 1:0,1:1,3:0
17.09.2017 12:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 under 3:2ppsn 2:1,0:1,0:0,0:0,-:-

Tolpar Ufa U21

9 - 2 - 5

Irbis Kazan U21

Tolpar Ufa U21


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
27.02.21 09:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 over 7:4 0:0,3:3,4:1
26.02.21 13:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,3:1
20.02.21 09:00 Tolpar Ufa U21 Ladia Tolyatti U21 over 3:5 1:0,1:4,1:1
19.02.21 13:00 Tolpar Ufa U21 Ladia Tolyatti U21 over 6:5sn 1:1,2:2,2:2,0:0,3:2
16.02.21 13:00 Tolpar Ufa U21 Sarmaty Orenburg U21 over 7:1 3:1,2:0,2:0
15.02.21 13:00 Tolpar Ufa U21 Sarmaty Orenburg U21 over 7:2 3:0,2:0,2:2
08.02.21 13:00 Tolpar Ufa U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 4:3pp 0:1,3:0,0:2,1:0
07.02.21 09:00 Tolpar Ufa U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 5:0 2:0,2:0,1:0
04.02.21 09:00 Tolpar Ufa U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
03.02.21 13:00 Tolpar Ufa U21 Sputnik Almetievsk U21 over 3:4sn 1:0,1:2,1:1,0:0,0:1
27.01.21 13:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 over 4:2 1:1,0:1,3:0
26.01.21 13:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
23.01.21 09:00 Tolpar Ufa U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,3:2
22.01.21 13:00 Tolpar Ufa U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:4 0:0,1:0,1:4
14.01.21 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 over 4:3 1:2,2:0,1:1
13.01.21 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
08.01.21 08:00 Omskye Yastreby U21 Tolpar Ufa U21 under 1:2 1:0,0:0,0:2
07.01.21 08:00 Omskye Yastreby U21 Tolpar Ufa U21 under 1:2 0:1,1:0,0:1
28.12.20 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tolpar Ufa U21 under 3:2pp 0:0,0:0,2:2,1:0
27.12.20 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tolpar Ufa U21 under 3:1 0:0,0:1,3:0
24.12.20 13:00 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 5:2 0:0,3:2,2:0
23.12.20 12:30 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:1 0:0,0:1,2:0
14.12.20 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tolpar Ufa U21 under 2:1 1:0,0:0,1:1
13.12.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tolpar Ufa U21 under 0:5 0:0,0:3,0:2
01.12.20 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 over 1:6 0:2,0:3,1:1
30.11.20 12:30 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 under 3:1 2:0,0:1,1:0
28.11.20 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 over 4:3 2:1,1:2,1:0
27.11.20 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 under 2:1 0:0,0:0,2:1
22.11.20 09:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:2 0:2,2:0,2:0
21.11.20 09:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
18.11.20 13:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 under 3:2 3:2,0:0,0:0
17.11.20 13:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 over 8:1 2:0,3:0,3:1
08.11.20 11:00 Ladia Tolyatti U21 Tolpar Ufa U21 over 5:3 1:2,4:0,0:1
07.11.20 11:00 Ladia Tolyatti U21 Tolpar Ufa U21 under 2:3 1:1,0:0,1:2
04.11.20 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Tolpar Ufa U21 over 1:6 0:2,0:3,1:1
03.11.20 14:30 Sarmaty Orenburg U21 Tolpar Ufa U21 under 2:3 0:1,1:1,1:1
29.10.20 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tolpar Ufa U21 over 1:12 0:2,1:5,0:5
28.10.20 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tolpar Ufa U21 over 2:4 1:1,0:1,1:2
25.10.20 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Tolpar Ufa U21 over 4:3 2:1,1:1,1:1
24.10.20 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Tolpar Ufa U21 over 2:6 1:3,0:3,1:0
20.10.20 16:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 over 5:2 1:0,3:0,1:2
19.10.20 16:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 under 1:4 1:1,0:2,0:1
17.10.20 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:0,0:2,0:1
15.10.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tolpar Ufa U21 under 3:1 1:0,1:0,1:1
10.10.20 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
09.10.20 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 5:0 2:0,2:0,1:0
30.09.20 10:00 Tolpar Ufa U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:2
29.09.20 14:00 Tolpar Ufa U21 Omskye Yastreby U21 under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
26.09.20 10:00 Tolpar Ufa U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:4 1:0,2:3,0:1
25.09.20 14:00 Tolpar Ufa U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 6:3 3:0,2:1,1:2
21.09.20 14:00 Tolpar Ufa U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:2 1:0,1:0,2:2
20.09.20 10:00 Tolpar Ufa U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 10:0 3:0,5:0,2:0
07.09.20 14:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:2 0:0,1:2,0:0
06.09.20 10:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:2 0:0,3:1,2:1
05.10.20 10:00 Tyumen Legion U21 Tolpar Ufa U21 under 0:5 -:-,-:-,-:-

Irbis Kazan U21


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
04.03.21 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Irbis Kazan U21 over 4:5pp 0:1,2:1,2:2,0:1
03.03.21 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Irbis Kazan U21 over 3:4 0:1,2:1,1:2
28.02.21 08:00 Omskye Yastreby U21 Irbis Kazan U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
27.02.21 08:00 Omskye Yastreby U21 Irbis Kazan U21 under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:0
21.02.21 11:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0
17.02.21 15:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 0:3 0:2,0:0,0:1
16.02.21 15:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:0 2:0,1:0,3:0
06.02.21 11:00 Irbis Kazan U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
05.02.21 15:00 Irbis Kazan U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3pp 0:1,0:0,2:1,0:1
27.01.21 13:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 over 4:2 1:1,0:1,3:0
26.01.21 13:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
23.01.21 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Irbis Kazan U21 under 2:1 0:0,2:1,0:0
22.01.21 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Irbis Kazan U21 under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
12.01.21 15:00 Irbis Kazan U21 Ladia Tolyatti U21 over 3:4sn 0:1,1:0,2:2,0:0,0:2
11.01.21 15:00 Irbis Kazan U21 Ladia Tolyatti U21 over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
08.01.21 11:00 Irbis Kazan U21 Sarmaty Orenburg U21 over 6:1 1:1,2:0,3:0
07.01.21 11:00 Irbis Kazan U21 Sarmaty Orenburg U21 under 5:0 2:0,2:0,1:0
22.12.20 11:00 Irbis Kazan U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:1 1:1,2:0,0:0
21.12.20 15:00 Irbis Kazan U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:3 1:2,0:0,1:1
18.12.20 15:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 6:7 1:4,2:2,3:1
17.12.20 15:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
12.12.20 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 under 0:2 0:0,0:0,0:2
10.12.20 12:30 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 over 8:1 2:0,3:0,3:1
08.12.20 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
07.12.20 12:30 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 under 1:3 0:0,1:3,0:0
02.12.20 13:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 under 0:4 0:0,0:3,0:1
30.11.20 13:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 under 0:5 0:2,0:2,0:1
28.11.20 13:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
27.11.20 13:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 over 2:5 0:2,2:3,0:0
21.11.20 11:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 6:1 2:0,1:1,3:0
20.11.20 15:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 4:2 0:1,0:1,4:0
17.11.20 15:00 Irbis Kazan U21 Omskye Yastreby U21 under 3:0 1:0,2:0,0:0
15.11.20 11:00 Irbis Kazan U21 Omskye Yastreby U21 under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
10.11.20 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 under 1:2 0:0,1:2,0:0
09.11.20 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
31.10.20 11:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
30.10.20 12:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 7:5 1:0,4:4,2:1
28.10.20 15:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 2:5 1:1,0:1,1:3
26.10.20 15:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 0:0,1:1,2:0
20.10.20 16:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 over 5:2 1:0,3:0,1:2
19.10.20 16:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 under 1:4 1:1,0:2,0:1
17.10.20 12:00 Irbis Kazan U21 Avto Yekaterinburg U21 over 3:4 0:2,1:1,2:1
15.10.20 16:00 Irbis Kazan U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,3:2
09.10.20 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Irbis Kazan U21 under 0:5 -:-,-:-,-:-
08.10.20 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Irbis Kazan U21 over 4:5sn 2:1,1:2,1:1,0:0,1:2
05.10.20 15:00 Ladia Tolyatti U21 Irbis Kazan U21 under 2:3 2:2,0:0,0:1
04.10.20 12:00 Ladia Tolyatti U21 Irbis Kazan U21 over 2:6 1:1,0:1,1:4
29.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Irbis Kazan U21 over 5:3 1:1,2:1,2:1
28.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Irbis Kazan U21 under 1:3 0:2,0:0,1:1
25.09.20 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 over 3:8 2:1,1:2,0:5
24.09.20 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 over 2:4 1:1,0:0,1:3
16.09.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Irbis Kazan U21 over 3:6 2:2,0:2,1:2
15.09.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Irbis Kazan U21 under 0:3 0:0,0:0,0:3
11.09.20 16:00 Irbis Kazan U21 Tyumen Legion U21 over 6:2 4:1,1:0,1:1
10.09.20 16:00 Irbis Kazan U21 Tyumen Legion U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
05.09.20 12:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2 0:2,0:0,3:0

Tolpar Ufa U21


nenalezen žádny zápas

Irbis Kazan U21


nenalezen žádny zápas

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chaika Nizhny Novgorod U21 56 28 6 4 8 92 194 102 84
2. Irbis Kazan U21 56 22 8 6 6 55 175 120 82
3. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 56 28 5 3 12 56 192 136 79
4. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 56 13 11 7 7 35 160 125 77
5. Tolpar Ufa U21 56 27 4 6 9 70 193 123 76
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 56 24 6 3 13 55 183 128 76
7. Avto Yekaterinburg U21 56 28 3 7 8 35 158 123 75
8. Sputnik Almetievsk U21 56 30 3 2 16 34 165 131 74
9. Omskye Yastreby U21 56 15 9 1 21 33 157 124 67
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 56 12 6 10 11 -14 158 172 59
11. Ladia Tolyatti U21 56 15 5 6 19 -29 157 186 56
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 56 4 5 5 32 -90 140 230 33
13. Sarmaty Orenburg U21 56 12 1 3 36 -86 113 199 31
14. Tyumen Legion U21 56 3 3 8 30 -112 84 196 27
15. Kuznetskie Medvedi U21 56 3 2 6 36 -134 80 214 21
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 64 45 3 4 5 146 255 109 106
2. HC MVD Balashikha U21 63 40 5 5 3 118 245 127 105
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 64 36 4 5 10 108 242 134 93
4. MHC Spartak Moscow U21 64 31 6 3 15 58 204 146 89
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 64 27 7 6 11 63 200 137 88
6. Almaz Cherepovets U21 64 33 3 5 15 51 207 156 83
7. Dynamo St.Petersburg U21 64 34 1 10 8 30 180 150 82
8. Atlanty Mytishchi U21 63 20 9 3 19 23 201 178 79
9. Krylya Sovetov MHC U21 63 23 6 4 20 7 158 151 74
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 62 25 3 6 19 19 185 166 68
11. SKA-Varyagi U21 64 5 10 4 31 -41 160 201 54
12. Taifun Primorsky Krai U21 64 8 7 7 28 -67 146 213 51
13. HK Riga U21 62 14 3 4 34 -72 126 198 44
14. Sakhalinskie Akuly U21 64 3 8 4 37 -81 134 215 42
15. Kapitan Stupino U21 64 10 4 5 36 -64 153 217 41
16. Mikhaylov Academy U21 63 8 4 5 37 -112 111 223 37
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 64 6 3 6 40 -186 141 327 30
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 64 45 3 4 5 146 255 109 106
2. HC MVD Balashikha U21 63 40 5 5 3 118 245 127 105
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 64 36 4 5 10 108 242 134 93
4. MHC Spartak Moscow U21 64 31 6 3 15 58 204 146 89
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 64 27 7 6 11 63 200 137 88
6. Chaika Nizhny Novgorod U21 56 28 6 4 8 92 194 102 84
7. Almaz Cherepovets U21 64 33 3 5 15 51 207 156 83
8. Dynamo St.Petersburg U21 64 34 1 10 8 30 180 150 82
9. Irbis Kazan U21 56 22 8 6 6 55 175 120 82
10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 56 28 5 3 12 56 192 136 79
11. Atlanty Mytishchi U21 63 20 9 3 19 23 201 178 79
12. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 56 13 11 7 7 35 160 125 77
13. Tolpar Ufa U21 56 27 4 6 9 70 193 123 76
14. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 56 24 6 3 13 55 183 128 76
15. Avto Yekaterinburg U21 56 28 3 7 8 35 158 123 75
16. Sputnik Almetievsk U21 56 30 3 2 16 34 165 131 74
17. Krylya Sovetov MHC U21 63 23 6 4 20 7 158 151 74
18. Russkie Vityazi Podolsk U21 62 25 3 6 19 19 185 166 68
19. Omskye Yastreby U21 56 15 9 1 21 33 157 124 67
20. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 56 12 6 10 11 -14 158 172 59
21. Ladia Tolyatti U21 56 15 5 6 19 -29 157 186 56
22. SKA-Varyagi U21 64 5 10 4 31 -41 160 201 54
23. Taifun Primorsky Krai U21 64 8 7 7 28 -67 146 213 51
24. HK Riga U21 62 14 3 4 34 -72 126 198 44
25. Sakhalinskie Akuly U21 64 3 8 4 37 -81 134 215 42
26. Kapitan Stupino U21 64 10 4 5 36 -64 153 217 41
27. Mikhaylov Academy U21 63 8 4 5 37 -112 111 223 37
28. Reaktor Nizhnekamsk U21 56 4 5 5 32 -90 140 230 33
29. Sarmaty Orenburg U21 56 12 1 3 36 -86 113 199 31
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 64 6 3 6 40 -186 141 327 30
31. Tyumen Legion U21 56 3 3 8 30 -112 84 196 27
32. Kuznetskie Medvedi U21 56 3 2 6 36 -134 80 214 21
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 16 1 2 6 43 98 55 38
2. Irbis Kazan U21 28 10 3 4 4 24 89 65 36
3. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 15 3 1 5 40 102 62 43
4. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 6 7 4 0 33 87 54 44
5. Tolpar Ufa U21 28 12 4 4 0 50 112 62 44
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 15 3 0 6 34 93 59 43
7. Avto Yekaterinburg U21 28 15 2 3 3 34 93 59 41
8. Sputnik Almetievsk U21 28 16 1 0 10 19 88 69 36
9. Omskye Yastreby U21 28 12 2 1 10 36 94 58 33
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 7 4 5 3 9 85 76 35
11. Ladia Tolyatti U21 28 11 2 2 9 -4 82 86 32
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 28 4 2 1 18 -35 72 107 17
13. Sarmaty Orenburg U21 28 7 1 1 17 -27 64 91 19
14. Tyumen Legion U21 28 -2 3 7 10 -66 40 106 15
15. Kuznetskie Medvedi U21 28 3 0 4 16 -57 37 94 11
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 32 22 2 3 0 88 137 49 55
2. HC MVD Balashikha U21 31 25 1 2 0 61 123 62 56
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 19 3 3 1 70 136 66 53
4. MHC Spartak Moscow U21 32 15 4 1 7 31 98 67 47
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 18 2 4 2 42 104 62 48
6. Almaz Cherepovets U21 32 22 0 1 8 39 108 69 45
7. Dynamo St.Petersburg U21 32 17 1 6 1 23 97 74 44
8. Atlanty Mytishchi U21 32 13 3 2 9 11 105 94 40
9. Krylya Sovetov MHC U21 31 14 2 2 9 13 80 67 38
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 10 3 2 10 7 91 84 34
11. SKA-Varyagi U21 32 8 3 2 14 -11 78 89 30
12. Taifun Primorsky Krai U21 32 4 3 5 12 -40 72 112 25
13. HK Riga U21 32 6 2 3 16 -45 68 113 23
14. Sakhalinskie Akuly U21 32 7 1 4 15 -40 61 101 22
15. Kapitan Stupino U21 32 6 2 4 14 -25 82 107 24
16. Mikhaylov Academy U21 32 4 1 3 20 -58 54 112 15
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 0 2 4 20 -98 69 167 12
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 31 25 1 2 0 61 123 62 56
2. Loko Yaroslavl U21 32 22 2 3 0 88 137 49 55
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 19 3 3 1 70 136 66 53
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 18 2 4 2 42 104 62 48
5. MHC Spartak Moscow U21 32 15 4 1 7 31 98 67 47
6. Almaz Cherepovets U21 32 22 0 1 8 39 108 69 45
7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 6 7 4 0 33 87 54 44
8. Tolpar Ufa U21 28 12 4 4 0 50 112 62 44
9. Dynamo St.Petersburg U21 32 17 1 6 1 23 97 74 44
10. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 15 3 0 6 34 93 59 43
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 15 3 1 5 40 102 62 43
12. Avto Yekaterinburg U21 28 15 2 3 3 34 93 59 41
13. Atlanty Mytishchi U21 32 13 3 2 9 11 105 94 40
14. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 16 1 2 6 43 98 55 38
15. Krylya Sovetov MHC U21 31 14 2 2 9 13 80 67 38
16. Irbis Kazan U21 28 10 3 4 4 24 89 65 36
17. Sputnik Almetievsk U21 28 16 1 0 10 19 88 69 36
18. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 7 4 5 3 9 85 76 35
19. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 10 3 2 10 7 91 84 34
20. Omskye Yastreby U21 28 12 2 1 10 36 94 58 33
21. Ladia Tolyatti U21 28 11 2 2 9 -4 82 86 32
22. SKA-Varyagi U21 32 8 3 2 14 -11 78 89 30
23. Taifun Primorsky Krai U21 32 4 3 5 12 -40 72 112 25
24. Kapitan Stupino U21 32 6 2 4 14 -25 82 107 24
25. HK Riga U21 32 6 2 3 16 -45 68 113 23
26. Sakhalinskie Akuly U21 32 7 1 4 15 -40 61 101 22
27. Sarmaty Orenburg U21 28 7 1 1 17 -27 64 91 19
28. Reaktor Nizhnekamsk U21 28 4 2 1 18 -35 72 107 17
29. Tyumen Legion U21 28 -2 3 7 10 -66 40 106 15
30. Mikhaylov Academy U21 32 4 1 3 20 -58 54 112 15
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 0 2 4 20 -98 69 167 12
32. Kuznetskie Medvedi U21 28 3 0 4 16 -57 37 94 11
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 12 5 2 2 49 96 47 46
2. Irbis Kazan U21 28 12 5 2 2 36 91 55 46
3. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 13 2 2 7 16 90 74 36
4. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 7 4 3 7 2 73 71 33
5. Tolpar Ufa U21 28 15 0 2 9 30 91 61 32
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 9 3 3 7 21 90 69 33
7. Avto Yekaterinburg U21 28 13 1 4 5 11 75 64 34
8. Sputnik Almetievsk U21 28 14 2 2 6 15 77 62 38
9. Omskye Yastreby U21 28 3 7 0 11 2 68 66 34
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 5 2 5 8 -23 73 96 24
11. Ladia Tolyatti U21 28 4 3 4 10 -25 75 100 24
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 28 0 3 4 14 -55 68 123 16
13. Sarmaty Orenburg U21 28 5 0 2 19 -64 49 113 12
14. Tyumen Legion U21 28 5 0 1 20 -66 44 110 12
15. Kuznetskie Medvedi U21 28 0 2 2 20 -82 43 125 10
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 32 23 1 1 5 58 118 60 51
2. HC MVD Balashikha U21 32 15 4 3 3 57 122 65 49
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 17 1 2 9 38 106 68 40
4. MHC Spartak Moscow U21 32 16 2 2 8 27 106 79 42
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 9 5 2 9 21 96 75 40
6. Almaz Cherepovets U21 32 11 3 4 7 12 99 87 38
7. Dynamo St.Petersburg U21 32 17 0 4 7 17 93 76 38
8. Atlanty Mytishchi U21 31 7 6 1 10 12 96 84 39
9. Krylya Sovetov MHC U21 32 9 4 2 11 -6 78 84 36
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 15 0 4 9 12 94 82 34
11. SKA-Varyagi U21 32 -3 7 2 17 -30 82 112 24
12. Taifun Primorsky Krai U21 32 4 4 2 16 -27 74 101 26
13. HK Riga U21 30 8 1 1 18 -37 58 95 21
14. Sakhalinskie Akuly U21 32 -4 7 0 22 -41 73 114 20
15. Kapitan Stupino U21 32 4 2 1 22 -39 71 110 17
16. Mikhaylov Academy U21 31 4 3 2 17 -54 57 111 22
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 6 1 2 20 -88 72 160 18
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 32 23 1 1 5 58 118 60 51
2. HC MVD Balashikha U21 32 15 4 3 3 57 122 65 49
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 12 5 2 2 49 96 47 46
4. Irbis Kazan U21 28 12 5 2 2 36 91 55 46
5. MHC Spartak Moscow U21 32 16 2 2 8 27 106 79 42
6. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 17 1 2 9 38 106 68 40
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 9 5 2 9 21 96 75 40
8. Atlanty Mytishchi U21 31 7 6 1 10 12 96 84 39
9. Sputnik Almetievsk U21 28 14 2 2 6 15 77 62 38
10. Dynamo St.Petersburg U21 32 17 0 4 7 17 93 76 38
11. Almaz Cherepovets U21 32 11 3 4 7 12 99 87 38
12. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 13 2 2 7 16 90 74 36
13. Krylya Sovetov MHC U21 32 9 4 2 11 -6 78 84 36
14. Avto Yekaterinburg U21 28 13 1 4 5 11 75 64 34
15. Omskye Yastreby U21 28 3 7 0 11 2 68 66 34
16. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 15 0 4 9 12 94 82 34
17. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 9 3 3 7 21 90 69 33
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 7 4 3 7 2 73 71 33
19. Tolpar Ufa U21 28 15 0 2 9 30 91 61 32
20. Taifun Primorsky Krai U21 32 4 4 2 16 -27 74 101 26
21. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 5 2 5 8 -23 73 96 24
22. Ladia Tolyatti U21 28 4 3 4 10 -25 75 100 24
23. SKA-Varyagi U21 32 -3 7 2 17 -30 82 112 24
24. Mikhaylov Academy U21 31 4 3 2 17 -54 57 111 22
25. HK Riga U21 30 8 1 1 18 -37 58 95 21
26. Sakhalinskie Akuly U21 32 -4 7 0 22 -41 73 114 20
27. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 6 1 2 20 -88 72 160 18
28. Kapitan Stupino U21 32 4 2 1 22 -39 71 110 17
29. Reaktor Nizhnekamsk U21 28 0 3 4 14 -55 68 123 16
30. Tyumen Legion U21 28 5 0 1 20 -66 44 110 12
31. Sarmaty Orenburg U21 28 5 0 2 19 -64 49 113 12
32. Kuznetskie Medvedi U21 28 0 2 2 20 -82 43 125 10
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0