Red Star Kunlun VS Spartak Moskva


Red Star Kunlun

Spartak Moskva

Red Star Kunlun (T1) VS Spartak Moskva (T2)

Red Star Kunlun

Spartak Moskva

Zajímavé

Red Star Kunlun

  • Mužsvo Red Star Kunlun prohrálo až 65% svých zápasů. 20 proher z 31 odehraných zápasů.
  • Red Star Kunlun už 6 zápasů v řade nevyhrál.

Spartak Moskva

  • 19 z celkového počtu 32 zápasů týmu Spartak Moskva skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 59%.
  • Spartak Moskva už 5 zápasů v řade neremizoval.

H2H

  • Hostující tým vyhral 64% vzájemných zápasů, což je 7 výher ze 11 zápasů.
  • 64% vzájemných zápasů skončilo nad hranicí 5.5 bodů. To je 7 z 11 zápasů.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Rusko / KHL / 2021/2022
24.10.2021 16:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun over 4:2 1:0,2:1,1:1
Rusko / KHL / 2020/2021
03.02.2021 17:30 Red Star Kunlun Spartak Moskva over 3:5 2:1,0:1,1:3
12.10.2020 18:30 Spartak Moskva Red Star Kunlun over 6:4 3:1,2:1,1:2
Rusko / KHL / 2019/2020
27.01.2020 17:30 Spartak Moskva Red Star Kunlun over 7:4 1:2,1:1,5:1
04.12.2019 12:30 Red Star Kunlun Spartak Moskva over 4:3pp 2:0,0:3,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
23.11.2018 12:30 Red Star Kunlun Spartak Moskva under 0:2 0:1,0:0,0:1
07.09.2018 18:30 Spartak Moskva Red Star Kunlun under 1:2 0:0,0:0,1:2
Rusko / KHL / 2017/2018
24.12.2017 10:30 Red Star Kunlun Spartak Moskva under 1:3 0:2,0:0,1:1
23.09.2017 12:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun over 6:2 2:0,1:1,3:1
Rusko / KHL / 2016/2017
06.10.2016 13:30 Red Star Kunlun Spartak Moskva over 4:2 1:0,0:2,3:0
01.10.2016 16:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun under 0:1 0:0,0:1,0:0

Red Star Kunlun

3 - 1 - 7

Spartak Moskva

Red Star Kunlun


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
22.11.21 17:30 Dynamo Moskva Red Star Kunlun under 4:1 2:1,1:0,1:0
20.11.21 15:00 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun under 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
17.11.21 17:30 Red Star Kunlun Omsk under 1:4 0:0,0:1,1:3
15.11.21 17:30 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur over 4:5pp 0:1,2:3,2:0,0:1
13.11.21 15:00 Omsk Red Star Kunlun under 5:0 0:0,2:0,3:0
06.11.21 17:30 Red Star Kunlun Novosibirsk under 1:3 0:2,0:0,1:1
03.11.21 17:30 Sochi Red Star Kunlun under 1:3 0:1,1:1,0:1
01.11.21 17:30 Nižněkamsk Red Star Kunlun over 3:5 1:1,2:1,0:3
30.10.21 14:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun over 8:0 2:0,2:0,4:0
26.10.21 18:30 Red Star Kunlun Nižněkamsk over 2:4 1:2,1:1,0:1
24.10.21 16:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun over 4:2 1:0,2:1,1:1
21.10.21 18:30 Petrohrad Red Star Kunlun over 7:0 4:0,0:0,3:0
19.10.21 18:00 Čerepovec Red Star Kunlun under 2:1 0:0,1:1,1:0
17.10.21 16:00 Jaroslavl Red Star Kunlun over 4:3 3:0,0:1,1:2
15.10.21 18:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:2
12.10.21 18:30 Dynamo Minsk Red Star Kunlun over 6:5pp 2:1,3:3,0:1,1:0
09.10.21 18:30 Red Star Kunlun CSKA Moskva under 2:1 1:1,0:0,1:0
04.10.21 18:30 CSKA Moskva Red Star Kunlun under 4:1 1:1,1:0,2:0
02.10.21 16:00 Red Star Kunlun Vitiaz Chekhov over 4:2 0:0,2:1,2:1
30.09.21 18:30 Red Star Kunlun Dynamo Moskva over 3:5 2:2,1:1,0:2
28.09.21 18:30 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok under 3:1 2:0,1:0,0:1
23.09.21 18:30 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur under 0:2 0:1,0:1,0:0
20.09.21 14:30 Novosibirsk Red Star Kunlun under 1:0 0:0,1:0,0:0
18.09.21 14:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun under 4:1 0:0,2:0,2:1
16.09.21 16:00 Ufa Red Star Kunlun over 5:1 1:0,1:0,3:1
14.09.21 18:30 Red Star Kunlun Jekatěrinburg over 1:5 1:1,0:1,0:3
11.09.21 18:30 Red Star Kunlun Sochi under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,2:1
09.09.21 18:30 Red Star Kunlun Jokerit Helsinki over 5:6 1:1,2:4,2:1
06.09.21 18:30 Red Star Kunlun Dinamo Riga over 5:6 1:1,2:3,2:2
04.09.21 16:00 Kazaň Red Star Kunlun over 3:4 3:0,0:2,0:2
02.09.21 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun over 5:1 2:0,1:0,2:1

Spartak Moskva


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
22.11.21 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki over 1:6 0:3,1:2,0:1
20.11.21 15:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva over 2:4 2:0,0:1,0:3
18.11.21 17:30 Spartak Moskva Barys Astana over 5:2 0:2,2:0,3:0
16.11.21 17:30 Spartak Moskva Kazaň under 0:1 0:1,0:0,0:0
08.11.21 17:30 Spartak Moskva Novosibirsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
06.11.21 15:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 3:4pp 1:1,1:2,1:0,0:1
04.11.21 15:00 Petrohrad Spartak Moskva under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
02.11.21 17:00 Čerepovec Spartak Moskva under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,3:2
31.10.21 15:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 4:2 0:0,2:1,2:1
28.10.21 18:30 Spartak Moskva Sochi under 1:3 0:1,0:1,1:1
26.10.21 18:30 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod over 5:3 1:1,0:1,4:1
24.10.21 16:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun over 4:2 1:0,2:1,1:1
21.10.21 18:30 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva over 2:5 0:0,1:3,1:2
18.10.21 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 4:3pp 1:0,0:0,2:3,1:0
14.10.21 18:30 Dynamo Minsk Spartak Moskva under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
11.10.21 18:00 CSKA Moskva Spartak Moskva under 1:0 1:0,0:0,0:0
09.10.21 16:00 Omsk Spartak Moskva over 5:2 1:0,1:2,3:0
05.10.21 18:30 Spartak Moskva Magnitogorsk under 0:4 0:2,0:1,0:1
03.10.21 16:00 Spartak Moskva Čerepovec under 2:0 1:0,1:0,0:0
01.10.21 18:30 Spartak Moskva Nižněkamsk over 5:1 2:0,1:0,2:1
28.09.21 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva over 6:3 0:0,3:2,3:1
26.09.21 16:00 Kazaň Spartak Moskva under 3:1 1:1,1:0,1:0
24.09.21 18:00 Nižněkamsk Spartak Moskva under 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
21.09.21 18:30 Spartak Moskva Omsk under 0:4 0:2,0:1,0:1
19.09.21 16:30 Spartak Moskva Dinamo Riga under 3:1 1:1,2:0,0:0
16.09.21 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 3:5 0:0,1:3,2:2
14.09.21 18:30 Spartak Moskva Petrohrad under 0:2 0:0,0:2,0:0
11.09.21 13:00 Barys Astana Spartak Moskva under 1:4 0:1,1:2,0:1
09.09.21 16:00 Ufa Spartak Moskva under 2:1 0:1,2:0,0:0
06.09.21 18:30 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov under 3:2pp 2:1,0:0,0:1,1:0
04.09.21 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 3:1 0:0,2:0,1:1
02.09.21 18:30 Spartak Moskva Admiral Vladivostok under 4:1 0:0,2:0,2:1

Red Star Kunlun


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
28.11.2021 17:30 Red Star Kunlun Magnitogorsk H2H
02.12.2021 17:30 Red Star Kunlun Nižněkamsk H2H
04.12.2021 17:30 Red Star Kunlun Novosibirsk H2H
06.12.2021 15:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun H2H
08.12.2021 15:00 Magnitogorsk Red Star Kunlun H2H
10.12.2021 14:30 Barys Astana Red Star Kunlun H2H
12.12.2021 11:30 Novosibirsk Red Star Kunlun H2H
20.12.2021 17:30 Red Star Kunlun Ufa H2H
23.12.2021 17:30 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod H2H
24.12.2021 17:30 Red Star Kunlun Dynamo Minsk H2H
26.12.2021 16:00 Dinamo Riga Red Star Kunlun H2H
28.12.2021 15:00 Jokerit Helsinki Red Star Kunlun H2H
03.01.2022 15:00 Red Star Kunlun Petrohrad H2H
06.01.2022 15:00 Red Star Kunlun Čerepovec H2H
08.01.2022 15:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk H2H
10.01.2022 15:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk H2H
13.01.2022 15:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun H2H
17.01.2022 15:00 Red Star Kunlun Jaroslavl H2H
19.01.2022 15:00 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok H2H
21.01.2022 15:00 Red Star Kunlun Kazaň H2H
23.02.2022 15:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun H2H
25.02.2022 15:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun H2H
27.02.2022 15:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun H2H
01.03.2022 15:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun H2H

Spartak Moskva


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
28.11.2021 12:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva H2H
30.11.2021 17:30 Spartak Moskva Jaroslavl H2H
02.12.2021 15:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva H2H
04.12.2021 12:30 Čeljabinsk Spartak Moskva H2H
06.12.2021 15:00 Magnitogorsk Spartak Moskva H2H
10.12.2021 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki H2H
12.12.2021 15:00 Spartak Moskva Jekatěrinburg H2H
20.12.2021 17:30 Petrohrad Spartak Moskva H2H
22.12.2021 17:30 Spartak Moskva Ufa H2H
25.12.2021 15:00 Sochi Spartak Moskva H2H
27.12.2021 15:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva H2H
29.12.2021 15:00 Jaroslavl Spartak Moskva H2H
05.01.2022 15:00 Novosibirsk Spartak Moskva H2H
07.01.2022 15:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva H2H
09.01.2022 15:00 Admiral Vladivostok Spartak Moskva H2H
13.01.2022 15:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva H2H
17.01.2022 15:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva H2H
19.01.2022 15:00 Spartak Moskva Jaroslavl H2H
21.01.2022 15:00 CSKA Moskva Spartak Moskva H2H
22.02.2022 15:00 Spartak Moskva Čeljabinsk H2H
24.02.2022 15:00 Spartak Moskva Petrohrad H2H
27.02.2022 15:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva H2H
01.03.2022 15:00 Dinamo Riga Spartak Moskva H2H

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 32 14 6 1 4 42 114 72 53
2. Čeljabinsk 35 5 10 3 4 26 112 86 53
3. Kazaň 33 8 6 5 3 5 79 74 45
4. Ufa 33 14 3 3 7 21 92 71 43
5. Omsk 33 15 2 2 10 17 93 76 40
6. Novosibirsk 33 10 3 4 9 -5 66 71 36
7. Nižněkamsk 32 7 4 4 9 -9 82 91 34
8. Jekatěrinburg 33 8 3 5 9 11 106 95 33
9. Barys Astana 33 1 6 4 12 -22 81 103 30
10. Chabarovsk Amur 34 0 6 5 12 -25 67 92 29
11. Red Star Kunlun 32 4 2 3 18 -52 70 122 19
12. Admiral Vladivostok 33 3 2 5 16 -51 56 107 19

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 33 10 5 6 1 23 106 83 46
2. Dynamo Moskva 32 16 3 0 10 33 112 79 44
3. CSKA Moskva 33 5 8 2 8 10 79 69 44
4. Čerepovec 32 6 7 4 4 9 77 68 44
5. Petrohrad 32 9 5 5 3 29 102 73 43
6. Jaroslavl 33 13 2 6 4 13 87 74 40
7. Spartak Moskva 33 7 5 2 12 -2 83 85 36
8. Dynamo Minsk 32 7 4 6 5 -9 95 104 36
9. Nižnyj Novgorod 33 13 1 4 10 4 83 79 34
10. Sochi 33 7 3 4 12 -16 71 87 30
11. Vitiaz Chekhov 33 5 2 10 4 -19 83 102 28
12. Dinamo Riga 31 8 1 6 9 -33 61 94 26

Chernyshev Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 33 14 3 3 7 21 92 71 43
2. Omsk 33 15 2 2 10 17 93 76 40
3. Novosibirsk 33 10 3 4 9 -5 66 71 36
4. Barys Astana 33 1 6 4 12 -22 81 103 30
5. Chabarovsk Amur 34 0 6 5 12 -25 67 92 29
6. Admiral Vladivostok 33 3 2 5 16 -51 56 107 19

Bobrov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 33 10 5 6 1 23 106 83 46
2. Petrohrad 32 9 5 5 3 29 102 73 43
3. Spartak Moskva 33 7 5 2 12 -2 83 85 36
4. Nižnyj Novgorod 33 13 1 4 10 4 83 79 34
5. Sochi 33 7 3 4 12 -16 71 87 30
6. Vitiaz Chekhov 33 5 2 10 4 -19 83 102 28

Tarasov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 32 16 3 0 10 33 112 79 44
2. CSKA Moskva 33 5 8 2 8 10 79 69 44
3. Čerepovec 32 6 7 4 4 9 77 68 44
4. Jaroslavl 33 13 2 6 4 13 87 74 40
5. Dynamo Minsk 32 7 4 6 5 -9 95 104 36
6. Dinamo Riga 31 8 1 6 9 -33 61 94 26

Kharlamov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 32 14 6 1 4 42 114 72 53
2. Čeljabinsk 35 5 10 3 4 26 112 86 53
3. Kazaň 33 8 6 5 3 5 79 74 45
4. Nižněkamsk 32 7 4 4 9 -9 82 91 34
5. Jekatěrinburg 33 8 3 5 9 11 106 95 33
6. Red Star Kunlun 32 4 2 3 18 -52 70 122 19
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 32 14 6 1 4 42 114 72 53
2. Čeljabinsk 35 5 10 3 4 26 112 86 53
3. Jokerit Helsinki 33 10 5 6 1 23 106 83 46
4. Kazaň 33 8 6 5 3 5 79 74 45
5. Dynamo Moskva 32 16 3 0 10 33 112 79 44
6. CSKA Moskva 33 5 8 2 8 10 79 69 44
7. Čerepovec 32 6 7 4 4 9 77 68 44
8. Ufa 33 14 3 3 7 21 92 71 43
9. Petrohrad 32 9 5 5 3 29 102 73 43
10. Omsk 33 15 2 2 10 17 93 76 40
11. Jaroslavl 33 13 2 6 4 13 87 74 40
12. Novosibirsk 33 10 3 4 9 -5 66 71 36
13. Spartak Moskva 33 7 5 2 12 -2 83 85 36
14. Dynamo Minsk 32 7 4 6 5 -9 95 104 36
15. Nižnyj Novgorod 33 13 1 4 10 4 83 79 34
16. Nižněkamsk 32 7 4 4 9 -9 82 91 34
17. Jekatěrinburg 33 8 3 5 9 11 106 95 33
18. Sochi 33 7 3 4 12 -16 71 87 30
19. Barys Astana 33 1 6 4 12 -22 81 103 30
20. Chabarovsk Amur 34 0 6 5 12 -25 67 92 29
21. Vitiaz Chekhov 33 5 2 10 4 -19 83 102 28
22. Dinamo Riga 31 8 1 6 9 -33 61 94 26
23. Red Star Kunlun 32 4 2 3 18 -52 70 122 19
24. Admiral Vladivostok 33 3 2 5 16 -51 56 107 19

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 15 9 2 0 2 18 54 36 26
2. Čeljabinsk 17 3 5 0 4 12 51 39 26
3. Kazaň 19 7 2 4 0 5 46 41 26
4. Ufa 16 4 2 2 4 -4 35 39 18
5. Omsk 16 8 2 0 4 18 49 31 24
6. Novosibirsk 15 5 2 0 6 0 32 32 18
7. Nižněkamsk 18 4 3 2 4 5 49 44 22
8. Jekatěrinburg 16 5 1 3 3 11 55 44 17
9. Barys Astana 17 1 3 2 6 -15 36 51 16
10. Chabarovsk Amur 16 -1 4 1 7 -7 33 40 15
11. Red Star Kunlun 15 2 1 2 7 -15 39 54 10
12. Admiral Vladivostok 14 2 1 1 8 -17 26 43 9

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 15 1 5 2 0 17 59 42 24
2. Dynamo Moskva 17 10 1 0 5 20 56 36 24
3. CSKA Moskva 15 6 2 1 3 7 34 27 21
4. Čerepovec 18 5 4 2 1 9 45 36 28
5. Petrohrad 15 6 1 3 1 16 47 31 19
6. Jaroslavl 18 5 2 5 -1 -1 46 47 23
7. Spartak Moskva 19 6 2 1 7 -2 46 48 21
8. Dynamo Minsk 15 4 1 4 1 -9 44 53 16
9. Nižnyj Novgorod 19 9 1 2 4 10 54 44 24
10. Sochi 17 2 2 3 5 -12 41 53 15
11. Vitiaz Chekhov 16 1 1 7 -1 -13 40 53 13
12. Dinamo Riga 15 7 0 2 4 -10 33 43 16

Chernyshev Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 16 4 2 2 4 -4 35 39 18
2. Omsk 16 8 2 0 4 18 49 31 24
3. Novosibirsk 15 5 2 0 6 0 32 32 18
4. Barys Astana 17 1 3 2 6 -15 36 51 16
5. Chabarovsk Amur 16 -1 4 1 7 -7 33 40 15
6. Admiral Vladivostok 14 2 1 1 8 -17 26 43 9

Bobrov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 15 1 5 2 0 17 59 42 24
2. Petrohrad 15 6 1 3 1 16 47 31 19
3. Spartak Moskva 19 6 2 1 7 -2 46 48 21
4. Nižnyj Novgorod 19 9 1 2 4 10 54 44 24
5. Sochi 17 2 2 3 5 -12 41 53 15
6. Vitiaz Chekhov 16 1 1 7 -1 -13 40 53 13

Tarasov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 17 10 1 0 5 20 56 36 24
2. CSKA Moskva 15 6 2 1 3 7 34 27 21
3. Čerepovec 18 5 4 2 1 9 45 36 28
4. Jaroslavl 18 5 2 5 -1 -1 46 47 23
5. Dynamo Minsk 15 4 1 4 1 -9 44 53 16
6. Dinamo Riga 15 7 0 2 4 -10 33 43 16

Kharlamov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 15 9 2 0 2 18 54 36 26
2. Čeljabinsk 17 3 5 0 4 12 51 39 26
3. Kazaň 19 7 2 4 0 5 46 41 26
4. Nižněkamsk 18 4 3 2 4 5 49 44 22
5. Jekatěrinburg 16 5 1 3 3 11 55 44 17
6. Red Star Kunlun 15 2 1 2 7 -15 39 54 10
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čerepovec 18 5 4 2 1 9 45 36 28
2. Magnitogorsk 15 9 2 0 2 18 54 36 26
3. Čeljabinsk 17 3 5 0 4 12 51 39 26
4. Kazaň 19 7 2 4 0 5 46 41 26
5. Omsk 16 8 2 0 4 18 49 31 24
6. Dynamo Moskva 17 10 1 0 5 20 56 36 24
7. Jokerit Helsinki 15 1 5 2 0 17 59 42 24
8. Nižnyj Novgorod 19 9 1 2 4 10 54 44 24
9. Jaroslavl 18 5 2 5 -1 -1 46 47 23
10. Nižněkamsk 18 4 3 2 4 5 49 44 22
11. CSKA Moskva 15 6 2 1 3 7 34 27 21
12. Spartak Moskva 19 6 2 1 7 -2 46 48 21
13. Petrohrad 15 6 1 3 1 16 47 31 19
14. Novosibirsk 15 5 2 0 6 0 32 32 18
15. Ufa 16 4 2 2 4 -4 35 39 18
16. Jekatěrinburg 16 5 1 3 3 11 55 44 17
17. Dinamo Riga 15 7 0 2 4 -10 33 43 16
18. Barys Astana 17 1 3 2 6 -15 36 51 16
19. Dynamo Minsk 15 4 1 4 1 -9 44 53 16
20. Chabarovsk Amur 16 -1 4 1 7 -7 33 40 15
21. Sochi 17 2 2 3 5 -12 41 53 15
22. Vitiaz Chekhov 16 1 1 7 -1 -13 40 53 13
23. Red Star Kunlun 15 2 1 2 7 -15 39 54 10
24. Admiral Vladivostok 14 2 1 1 8 -17 26 43 9

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 17 5 4 1 2 24 60 36 27
2. Čeljabinsk 18 2 5 3 0 14 61 47 27
3. Kazaň 14 1 4 1 3 0 33 33 19
4. Ufa 17 10 1 1 3 25 57 32 25
5. Omsk 17 7 0 2 6 -1 44 45 16
6. Novosibirsk 18 5 1 4 3 -5 34 39 18
7. Nižněkamsk 14 3 1 2 5 -14 33 47 12
8. Jekatěrinburg 17 3 2 2 6 0 51 51 16
9. Barys Astana 16 0 3 2 6 -7 45 52 14
10. Chabarovsk Amur 18 1 2 4 5 -18 34 52 14
11. Red Star Kunlun 17 2 1 1 11 -37 31 68 9
12. Admiral Vladivostok 19 1 1 4 8 -34 30 64 10

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 18 9 0 4 1 6 47 41 22
2. Dynamo Moskva 15 6 2 0 5 13 56 43 20
3. CSKA Moskva 18 -1 6 1 5 3 45 42 23
4. Čerepovec 14 1 3 2 3 0 32 32 16
5. Petrohrad 17 3 4 2 2 13 55 42 24
6. Jaroslavl 15 8 0 1 5 14 41 27 17
7. Spartak Moskva 14 1 3 1 5 0 37 37 15
8. Dynamo Minsk 17 3 3 2 4 0 51 51 20
9. Nižnyj Novgorod 14 4 0 2 6 -6 29 35 10
10. Sochi 16 5 1 1 7 -4 30 34 15
11. Vitiaz Chekhov 17 4 1 3 5 -6 43 49 15
12. Dinamo Riga 16 1 1 4 5 -23 28 51 10

Chernyshev Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 17 10 1 1 3 25 57 32 25
2. Omsk 17 7 0 2 6 -1 44 45 16
3. Novosibirsk 18 5 1 4 3 -5 34 39 18
4. Barys Astana 16 0 3 2 6 -7 45 52 14
5. Chabarovsk Amur 18 1 2 4 5 -18 34 52 14
6. Admiral Vladivostok 19 1 1 4 8 -34 30 64 10

Bobrov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 18 9 0 4 1 6 47 41 22
2. Petrohrad 17 3 4 2 2 13 55 42 24
3. Spartak Moskva 14 1 3 1 5 0 37 37 15
4. Nižnyj Novgorod 14 4 0 2 6 -6 29 35 10
5. Sochi 16 5 1 1 7 -4 30 34 15
6. Vitiaz Chekhov 17 4 1 3 5 -6 43 49 15

Tarasov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 15 6 2 0 5 13 56 43 20
2. CSKA Moskva 18 -1 6 1 5 3 45 42 23
3. Čerepovec 14 1 3 2 3 0 32 32 16
4. Jaroslavl 15 8 0 1 5 14 41 27 17
5. Dynamo Minsk 17 3 3 2 4 0 51 51 20
6. Dinamo Riga 16 1 1 4 5 -23 28 51 10

Kharlamov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 17 5 4 1 2 24 60 36 27
2. Čeljabinsk 18 2 5 3 0 14 61 47 27
3. Kazaň 14 1 4 1 3 0 33 33 19
4. Nižněkamsk 14 3 1 2 5 -14 33 47 12
5. Jekatěrinburg 17 3 2 2 6 0 51 51 16
6. Red Star Kunlun 17 2 1 1 11 -37 31 68 9
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 17 5 4 1 2 24 60 36 27
2. Čeljabinsk 18 2 5 3 0 14 61 47 27
3. Ufa 17 10 1 1 3 25 57 32 25
4. Petrohrad 17 3 4 2 2 13 55 42 24
5. CSKA Moskva 18 -1 6 1 5 3 45 42 23
6. Jokerit Helsinki 18 9 0 4 1 6 47 41 22
7. Dynamo Moskva 15 6 2 0 5 13 56 43 20
8. Dynamo Minsk 17 3 3 2 4 0 51 51 20
9. Kazaň 14 1 4 1 3 0 33 33 19
10. Novosibirsk 18 5 1 4 3 -5 34 39 18
11. Jaroslavl 15 8 0 1 5 14 41 27 17
12. Čerepovec 14 1 3 2 3 0 32 32 16
13. Omsk 17 7 0 2 6 -1 44 45 16
14. Jekatěrinburg 17 3 2 2 6 0 51 51 16
15. Sochi 16 5 1 1 7 -4 30 34 15
16. Spartak Moskva 14 1 3 1 5 0 37 37 15
17. Vitiaz Chekhov 17 4 1 3 5 -6 43 49 15
18. Barys Astana 16 0 3 2 6 -7 45 52 14
19. Chabarovsk Amur 18 1 2 4 5 -18 34 52 14
20. Nižněkamsk 14 3 1 2 5 -14 33 47 12
21. Nižnyj Novgorod 14 4 0 2 6 -6 29 35 10
22. Dinamo Riga 16 1 1 4 5 -23 28 51 10
23. Admiral Vladivostok 19 1 1 4 8 -34 30 64 10
24. Red Star Kunlun 17 2 1 1 11 -37 31 68 9