Magnitogorsk VS Omsk


Magnitogorsk

Omsk

Magnitogorsk (T1) VS Omsk (T2)

Magnitogorsk

Omsk

Zajímavé

Magnitogorsk

  • 67% (4 z 6) výher týmu Magnitogorsk.
  • Až 4 zápasů týmu Magnitogorsk skončilo nad hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 6 zápasů, to je až 67%.

Omsk

  • 29% zápasů týmu Omsk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledem skončilo až 2 z celkového počtu 7 zápasů.
  • 4 z celkového počtu 7 zápasů týmu Omsk skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 57%.
  • Omsk už 4 zápasů v řade neremizoval.

H2H

  • Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 21 ze 34 vzájemných zápasů, což je 62%.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Rusko / KHL / 2021/2022
15.09.2021 16:00 Magnitogorsk Omsk over 7:4 2:2,3:2,2:0
Rusko / KHL / 2020/2021
28.03.2021 13:30 Magnitogorsk Omsk over 1:5 0:1,1:3,0:1
26.03.2021 17:30 Omsk Magnitogorsk under 4:0 2:0,0:0,2:0
24.03.2021 15:00 Magnitogorsk Omsk over 7:1 2:1,2:0,3:0
22.03.2021 15:00 Magnitogorsk Omsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
20.03.2021 15:00 Omsk Magnitogorsk under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
18.03.2021 17:30 Omsk Magnitogorsk over 2:5 1:1,1:1,0:3
09.01.2021 16:00 Omsk Magnitogorsk over 4:2 3:0,0:1,1:1
14.10.2020 16:00 Magnitogorsk Omsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
27.09.2020 17:30 Omsk Magnitogorsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
11.09.2020 16:00 Magnitogorsk Omsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
Rusko / KHL / 2019/2020
03.02.2020 15:00 Magnitogorsk Omsk under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
26.01.2020 15:00 Omsk Magnitogorsk over 6:1 2:0,3:1,1:0
20.10.2019 14:00 Magnitogorsk Omsk under 3:0 2:0,0:0,1:0
30.09.2019 18:30 Omsk Magnitogorsk under 3:2 1:0,2:0,0:2
Rusko / KHL / 2018/2019
10.12.2018 15:00 Magnitogorsk Omsk under 2:3 0:0,2:2,0:1
01.12.2018 15:00 Omsk Magnitogorsk under 1:2 0:0,1:1,0:1
18.10.2018 16:00 Magnitogorsk Omsk under 4:1 0:0,1:0,3:1
13.09.2018 18:30 Omsk Magnitogorsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
Rusko / KHL / 2017/2018
20.01.2018 13:00 Magnitogorsk Omsk over 3:6 2:2,0:1,1:3
16.01.2018 14:00 Omsk Magnitogorsk over 3:4pp 1:1,2:1,0:1,0:1
Rusko / KHL / 2016/2017
19.01.2017 15:00 Magnitogorsk Omsk over 4:2 1:0,1:1,2:1
18.01.2017 15:00 Magnitogorsk Omsk over 3:5 1:1,1:1,1:3
27.09.2016 15:00 Omsk Magnitogorsk under 0:3 0:2,0:0,0:1
26.09.2016 15:00 Omsk Magnitogorsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
Rusko / KHL / 2015/2016
05.09.2015 13:30 Magnitogorsk Omsk under 3:2ppsn 0:1,1:1,1:0,0:0,-:-
27.08.2015 15:30 Omsk Magnitogorsk over 3:4ppsn 0:2,2:0,1:1,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2011/2012
22.03.2012 13:00 Omsk Magnitogorsk under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
20.03.2012 14:00 Magnitogorsk Omsk over 3:5 1:1,2:2,0:2
18.03.2012 12:00 Magnitogorsk Omsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
16.03.2012 13:00 Omsk Magnitogorsk over 5:2 4:0,1:2,0:0
14.03.2012 13:00 Omsk Magnitogorsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
29.01.2012 10:45 Magnitogorsk Omsk under 2:1 0:1,1:0,1:0
25.10.2011 14:00 Omsk Magnitogorsk under 4:0 0:0,3:0,1:0

Magnitogorsk

12 - 7 - 15

Omsk

Magnitogorsk


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
15.09.21 16:00 Magnitogorsk Omsk over 7:4 2:2,3:2,2:0
13.09.21 16:00 Magnitogorsk Nižněkamsk under 4:0 3:0,0:0,1:0
10.09.21 16:00 Magnitogorsk Admiral Vladivostok over 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
07.09.21 16:00 Magnitogorsk Ufa over 2:7 0:1,0:2,2:4
05.09.21 13:00 Barys Astana Magnitogorsk under 1:2 0:0,0:0,1:2
03.09.21 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 2:6 0:2,2:2,0:2

Omsk


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
17.09.21 16:00 Jekatěrinburg Omsk under 1:3 0:1,0:1,1:1
15.09.21 16:00 Magnitogorsk Omsk over 7:4 2:2,3:2,2:0
11.09.21 16:00 Omsk Jokerit Helsinki under 2:3 1:1,1:0,0:2
08.09.21 18:30 Dynamo Moskva Omsk over 5:2 1:0,2:2,2:0
06.09.21 18:00 Omsk Chabarovsk Amur under 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
04.09.21 16:00 Omsk Admiral Vladivostok over 4:3sn 1:1,2:1,0:1,0:0,1:0
01.09.21 18:00 Omsk CSKA Moskva under 4:0 1:0,0:0,3:0

Magnitogorsk


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
18.09.2021 09:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk H2H
20.09.2021 11:30 Admiral Vladivostok Magnitogorsk H2H
22.09.2021 14:30 Novosibirsk Magnitogorsk H2H
25.09.2021 14:00 Magnitogorsk CSKA Moskva H2H
29.09.2021 16:00 Magnitogorsk Barys Astana H2H
01.10.2021 15:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg H2H
03.10.2021 15:00 Dynamo Moskva Magnitogorsk H2H
05.10.2021 15:00 Spartak Moskva Magnitogorsk H2H
07.10.2021 15:00 Kazaň Magnitogorsk H2H
11.10.2021 15:00 Magnitogorsk Sochi H2H
14.10.2021 15:00 Magnitogorsk Kazaň H2H
17.10.2021 15:00 Magnitogorsk Ufa H2H
19.10.2021 15:00 Dinamo Riga Magnitogorsk H2H
21.10.2021 15:00 Jokerit Helsinki Magnitogorsk H2H
23.10.2021 15:00 Sochi Magnitogorsk H2H
26.10.2021 15:00 Magnitogorsk Čeljabinsk H2H
28.10.2021 15:00 Magnitogorsk Kazaň H2H
30.10.2021 15:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov H2H
02.11.2021 15:00 Petrohrad Magnitogorsk H2H
04.11.2021 15:00 Jaroslavl Magnitogorsk H2H
06.11.2021 15:00 Čerepovec Magnitogorsk H2H
15.11.2021 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk H2H
17.11.2021 15:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur H2H
19.11.2021 15:00 Omsk Magnitogorsk H2H
21.11.2021 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk H2H
25.11.2021 15:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk H2H
28.11.2021 15:00 Red Star Kunlun Magnitogorsk H2H
30.11.2021 15:00 CSKA Moskva Magnitogorsk H2H
02.12.2021 15:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk H2H
06.12.2021 15:00 Magnitogorsk Spartak Moskva H2H
08.12.2021 15:00 Magnitogorsk Red Star Kunlun H2H
10.12.2021 15:00 Magnitogorsk Petrohrad H2H
12.12.2021 15:00 Magnitogorsk Omsk H2H
21.12.2021 15:00 Magnitogorsk Čerepovec H2H
23.12.2021 15:00 Omsk Magnitogorsk H2H
25.12.2021 15:00 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk H2H
27.12.2021 15:00 Kazaň Magnitogorsk H2H
29.12.2021 15:00 Dynamo Minsk Magnitogorsk H2H
03.01.2022 15:00 Ufa Magnitogorsk H2H
05.01.2022 15:00 Barys Astana Magnitogorsk H2H
07.01.2022 15:00 Magnitogorsk Jaroslavl H2H
09.01.2022 15:00 Magnitogorsk Barys Astana H2H
13.01.2022 15:00 Magnitogorsk Jokerit Helsinki H2H
17.01.2022 15:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod H2H
19.01.2022 15:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva H2H
21.01.2022 15:00 Magnitogorsk Dinamo Riga H2H
22.02.2022 15:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg H2H
24.02.2022 15:00 Magnitogorsk Novosibirsk H2H
27.02.2022 15:00 Nižněkamsk Magnitogorsk H2H
01.03.2022 15:00 Ufa Magnitogorsk H2H

Omsk


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
21.09.2021 18:30 Spartak Moskva Omsk H2H
25.09.2021 16:00 Omsk Red Star Kunlun H2H
27.09.2021 18:00 Omsk Jaroslavl H2H
29.09.2021 15:00 Omsk Sochi H2H
02.10.2021 15:00 Čeljabinsk Omsk H2H
04.10.2021 15:00 Jekatěrinburg Omsk H2H
06.10.2021 15:00 Barys Astana Omsk H2H
09.10.2021 15:00 Omsk Spartak Moskva H2H
11.10.2021 15:00 Omsk Jekatěrinburg H2H
13.10.2021 15:00 Omsk Barys Astana H2H
16.10.2021 15:00 Omsk Novosibirsk H2H
18.10.2021 15:00 Sochi Omsk H2H
20.10.2021 15:00 Nižnyj Novgorod Omsk H2H
22.10.2021 15:00 Kazaň Omsk H2H
25.10.2021 15:00 Omsk Petrohrad H2H
29.10.2021 15:00 Omsk Ufa H2H
01.11.2021 15:00 Kazaň Omsk H2H
03.11.2021 15:00 Nižněkamsk Omsk H2H
05.11.2021 15:00 Ufa Omsk H2H
07.11.2021 15:00 Omsk Dynamo Moskva H2H
15.11.2021 15:00 Omsk Vitiaz Chekhov H2H
17.11.2021 15:00 Red Star Kunlun Omsk H2H
19.11.2021 15:00 Omsk Magnitogorsk H2H
22.11.2021 15:00 Chabarovsk Amur Omsk H2H
24.11.2021 15:00 Admiral Vladivostok Omsk H2H
26.11.2021 15:00 Novosibirsk Omsk H2H
30.11.2021 15:00 Omsk Nižněkamsk H2H
03.12.2021 15:00 Omsk Kazaň H2H
06.12.2021 15:00 Omsk Dinamo Riga H2H
08.12.2021 15:00 Jaroslavl Omsk H2H
10.12.2021 15:00 Čerepovec Omsk H2H
12.12.2021 15:00 Magnitogorsk Omsk H2H
21.12.2021 15:00 Omsk Nižnyj Novgorod H2H
23.12.2021 15:00 Omsk Magnitogorsk H2H
26.12.2021 15:00 Jokerit Helsinki Omsk H2H
28.12.2021 15:00 Dinamo Riga Omsk H2H
30.12.2021 15:00 Omsk Čeljabinsk H2H
03.01.2022 15:00 CSKA Moskva Omsk H2H
05.01.2022 15:00 Omsk Jekatěrinburg H2H
07.01.2022 15:00 Omsk Dynamo Minsk H2H
09.01.2022 15:00 Vitiaz Chekhov Omsk H2H
12.01.2022 15:00 Omsk Ufa H2H
17.01.2022 15:00 Petrohrad Omsk H2H
19.01.2022 15:00 Omsk Barys Astana H2H
21.01.2022 15:00 Omsk Čerepovec H2H
22.02.2022 15:00 Barys Astana Omsk H2H
24.02.2022 15:00 Ufa Omsk H2H
26.02.2022 15:00 Omsk Kazaň H2H
01.03.2022 15:00 Dynamo Minsk Omsk H2H

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 6 6 0 0 0 20 28 8 12
2. Čeljabinsk 6 1 2 1 -1 9 22 13 11
3. Magnitogorsk 6 3 1 0 1 8 25 17 10
4. Jekatěrinburg 7 2 1 0 3 0 20 20 8
5. Omsk 7 0 2 0 3 1 22 21 8
6. Kazaň 7 -1 2 1 2 -2 15 17 7
7. Nižněkamsk 6 3 0 0 3 -2 15 17 6
8. Admiral Vladivostok 7 1 0 3 0 -12 18 30 5
9. Barys Astana 6 2 0 0 4 -5 14 19 4
10. Red Star Kunlun 7 0 1 0 5 -12 20 32 4
11. Novosibirsk 6 1 0 1 3 -7 13 20 3
12. Chabarovsk Amur 6 1 0 1 3 -11 10 21 3

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 6 6 0 0 0 17 29 12 12
2. CSKA Moskva 7 3 1 0 2 2 20 18 10
3. Petrohrad 7 3 1 0 2 10 24 14 10
4. Jokerit Helsinki 7 1 2 0 2 1 23 22 10
5. Spartak Moskva 7 2 1 0 3 4 18 14 8
6. Nižnyj Novgorod 7 3 0 1 2 -4 16 20 7
7. Dynamo Minsk 5 3 0 0 2 3 15 12 6
8. Dinamo Riga 7 3 0 0 4 -8 16 24 6
9. Sochi 7 0 1 2 1 -3 16 19 6
10. Vitiaz Chekhov 6 1 0 4 -3 -2 20 22 6
11. Jaroslavl 6 2 0 1 2 -1 14 15 5
12. Čerepovec 7 0 1 1 3 -6 14 20 5

Chernyshev Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 6 6 0 0 0 20 28 8 12
2. Omsk 7 0 2 0 3 1 22 21 8
3. Admiral Vladivostok 7 1 0 3 0 -12 18 30 5
4. Barys Astana 6 2 0 0 4 -5 14 19 4
5. Novosibirsk 6 1 0 1 3 -7 13 20 3
6. Chabarovsk Amur 6 1 0 1 3 -11 10 21 3

Bobrov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 7 3 1 0 2 10 24 14 10
2. Jokerit Helsinki 7 1 2 0 2 1 23 22 10
3. Spartak Moskva 7 2 1 0 3 4 18 14 8
4. Nižnyj Novgorod 7 3 0 1 2 -4 16 20 7
5. Sochi 7 0 1 2 1 -3 16 19 6
6. Vitiaz Chekhov 6 1 0 4 -3 -2 20 22 6

Tarasov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 6 6 0 0 0 17 29 12 12
2. CSKA Moskva 7 3 1 0 2 2 20 18 10
3. Dynamo Minsk 5 3 0 0 2 3 15 12 6
4. Dinamo Riga 7 3 0 0 4 -8 16 24 6
5. Jaroslavl 6 2 0 1 2 -1 14 15 5
6. Čerepovec 7 0 1 1 3 -6 14 20 5

Kharlamov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 6 1 2 1 -1 9 22 13 11
2. Magnitogorsk 6 3 1 0 1 8 25 17 10
3. Jekatěrinburg 7 2 1 0 3 0 20 20 8
4. Kazaň 7 -1 2 1 2 -2 15 17 7
5. Nižněkamsk 6 3 0 0 3 -2 15 17 6
6. Red Star Kunlun 7 0 1 0 5 -12 20 32 4
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 6 6 0 0 0 20 28 8 12
2. Dynamo Moskva 6 6 0 0 0 17 29 12 12
3. Čeljabinsk 6 1 2 1 -1 9 22 13 11
4. Magnitogorsk 6 3 1 0 1 8 25 17 10
5. CSKA Moskva 7 3 1 0 2 2 20 18 10
6. Petrohrad 7 3 1 0 2 10 24 14 10
7. Jokerit Helsinki 7 1 2 0 2 1 23 22 10
8. Spartak Moskva 7 2 1 0 3 4 18 14 8
9. Jekatěrinburg 7 2 1 0 3 0 20 20 8
10. Omsk 7 0 2 0 3 1 22 21 8
11. Nižnyj Novgorod 7 3 0 1 2 -4 16 20 7
12. Kazaň 7 -1 2 1 2 -2 15 17 7
13. Dynamo Minsk 5 3 0 0 2 3 15 12 6
14. Nižněkamsk 6 3 0 0 3 -2 15 17 6
15. Dinamo Riga 7 3 0 0 4 -8 16 24 6
16. Sochi 7 0 1 2 1 -3 16 19 6
17. Vitiaz Chekhov 6 1 0 4 -3 -2 20 22 6
18. Jaroslavl 6 2 0 1 2 -1 14 15 5
19. Čerepovec 7 0 1 1 3 -6 14 20 5
20. Admiral Vladivostok 7 1 0 3 0 -12 18 30 5
21. Barys Astana 6 2 0 0 4 -5 14 19 4
22. Red Star Kunlun 7 0 1 0 5 -12 20 32 4
23. Novosibirsk 6 1 0 1 3 -7 13 20 3
24. Chabarovsk Amur 6 1 0 1 3 -11 10 21 3

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 3 3 0 0 0 9 12 3 6
2. Čeljabinsk 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
3. Magnitogorsk 4 1 1 0 1 3 17 14 6
4. Jekatěrinburg 3 0 0 0 3 -8 5 13 0
5. Omsk 4 -1 2 0 1 5 13 8 6
6. Kazaň 4 1 0 1 1 -1 8 9 3
7. Nižněkamsk 4 3 0 0 1 6 14 8 6
8. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 1 7 6 2
9. Barys Astana 4 1 0 0 3 -7 6 13 2
10. Red Star Kunlun 4 -1 1 0 3 -5 14 19 2
11. Novosibirsk 2 0 0 0 2 -3 6 9 0
12. Chabarovsk Amur 2 1 0 0 1 -3 5 8 2

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 3 3 0 0 0 10 13 3 6
2. CSKA Moskva 3 2 0 0 1 0 9 9 4
3. Petrohrad 2 1 0 0 1 5 11 6 2
4. Jokerit Helsinki 3 -1 2 0 0 4 12 8 6
5. Spartak Moskva 5 1 1 0 2 2 13 11 6
6. Nižnyj Novgorod 4 2 0 0 2 -4 8 12 4
7. Dynamo Minsk 2 1 0 0 1 2 6 4 2
8. Dinamo Riga 4 2 0 0 2 -7 6 13 4
9. Sochi 5 0 1 1 1 -1 13 14 5
10. Vitiaz Chekhov 3 0 0 2 -1 -3 7 10 2
11. Jaroslavl 3 1 0 1 0 -1 9 10 3
12. Čerepovec 4 -1 1 1 1 -4 7 11 3

Chernyshev Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 3 3 0 0 0 9 12 3 6
2. Omsk 4 -1 2 0 1 5 13 8 6
3. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 1 7 6 2
4. Barys Astana 4 1 0 0 3 -7 6 13 2
5. Novosibirsk 2 0 0 0 2 -3 6 9 0
6. Chabarovsk Amur 2 1 0 0 1 -3 5 8 2

Bobrov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 2 1 0 0 1 5 11 6 2
2. Jokerit Helsinki 3 -1 2 0 0 4 12 8 6
3. Spartak Moskva 5 1 1 0 2 2 13 11 6
4. Nižnyj Novgorod 4 2 0 0 2 -4 8 12 4
5. Sochi 5 0 1 1 1 -1 13 14 5
6. Vitiaz Chekhov 3 0 0 2 -1 -3 7 10 2

Tarasov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 3 3 0 0 0 10 13 3 6
2. CSKA Moskva 3 2 0 0 1 0 9 9 4
3. Dynamo Minsk 2 1 0 0 1 2 6 4 2
4. Dinamo Riga 4 2 0 0 2 -7 6 13 4
5. Jaroslavl 3 1 0 1 0 -1 9 10 3
6. Čerepovec 4 -1 1 1 1 -4 7 11 3

Kharlamov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
2. Magnitogorsk 4 1 1 0 1 3 17 14 6
3. Jekatěrinburg 3 0 0 0 3 -8 5 13 0
4. Kazaň 4 1 0 1 1 -1 8 9 3
5. Nižněkamsk 4 3 0 0 1 6 14 8 6
6. Red Star Kunlun 4 -1 1 0 3 -5 14 19 2
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 3 3 0 0 0 10 13 3 6
2. Ufa 3 3 0 0 0 9 12 3 6
3. Nižněkamsk 4 3 0 0 1 6 14 8 6
4. Omsk 4 -1 2 0 1 5 13 8 6
5. Jokerit Helsinki 3 -1 2 0 0 4 12 8 6
6. Spartak Moskva 5 1 1 0 2 2 13 11 6
7. Magnitogorsk 4 1 1 0 1 3 17 14 6
8. Sochi 5 0 1 1 1 -1 13 14 5
9. CSKA Moskva 3 2 0 0 1 0 9 9 4
10. Nižnyj Novgorod 4 2 0 0 2 -4 8 12 4
11. Dinamo Riga 4 2 0 0 2 -7 6 13 4
12. Kazaň 4 1 0 1 1 -1 8 9 3
13. Jaroslavl 3 1 0 1 0 -1 9 10 3
14. Čerepovec 4 -1 1 1 1 -4 7 11 3
15. Čeljabinsk 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
16. Dynamo Minsk 2 1 0 0 1 2 6 4 2
17. Petrohrad 2 1 0 0 1 5 11 6 2
18. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 1 7 6 2
19. Chabarovsk Amur 2 1 0 0 1 -3 5 8 2
20. Vitiaz Chekhov 3 0 0 2 -1 -3 7 10 2
21. Barys Astana 4 1 0 0 3 -7 6 13 2
22. Red Star Kunlun 4 -1 1 0 3 -5 14 19 2
23. Novosibirsk 2 0 0 0 2 -3 6 9 0
24. Jekatěrinburg 3 0 0 0 3 -8 5 13 0

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 3 3 0 0 0 11 16 5 6
2. Čeljabinsk 5 2 1 1 -1 8 19 11 9
3. Magnitogorsk 2 2 0 0 0 5 8 3 4
4. Jekatěrinburg 4 2 1 0 0 8 15 7 8
5. Omsk 3 1 0 0 2 -4 9 13 2
6. Kazaň 3 -2 2 0 1 -1 7 8 4
7. Nižněkamsk 2 0 0 0 2 -8 1 9 0
8. Admiral Vladivostok 5 0 0 3 -1 -13 11 24 3
9. Barys Astana 2 1 0 0 1 2 8 6 2
10. Red Star Kunlun 3 1 0 0 2 -7 6 13 2
11. Novosibirsk 4 1 0 1 1 -4 7 11 3
12. Chabarovsk Amur 4 0 0 1 2 -8 5 13 1

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 3 3 0 0 0 7 16 9 6
2. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 2 11 9 6
3. Petrohrad 5 2 1 0 1 5 13 8 8
4. Jokerit Helsinki 4 2 0 0 2 -3 11 14 4
5. Spartak Moskva 2 1 0 0 1 2 5 3 2
6. Nižnyj Novgorod 3 1 0 1 0 0 8 8 3
7. Dynamo Minsk 3 2 0 0 1 1 9 8 4
8. Dinamo Riga 3 1 0 0 2 -1 10 11 2
9. Sochi 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
10. Vitiaz Chekhov 3 1 0 2 -2 1 13 12 4
11. Jaroslavl 3 1 0 0 2 0 5 5 2
12. Čerepovec 3 1 0 0 2 -2 7 9 2

Chernyshev Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 3 3 0 0 0 11 16 5 6
2. Omsk 3 1 0 0 2 -4 9 13 2
3. Admiral Vladivostok 5 0 0 3 -1 -13 11 24 3
4. Barys Astana 2 1 0 0 1 2 8 6 2
5. Novosibirsk 4 1 0 1 1 -4 7 11 3
6. Chabarovsk Amur 4 0 0 1 2 -8 5 13 1

Bobrov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 5 2 1 0 1 5 13 8 8
2. Jokerit Helsinki 4 2 0 0 2 -3 11 14 4
3. Spartak Moskva 2 1 0 0 1 2 5 3 2
4. Nižnyj Novgorod 3 1 0 1 0 0 8 8 3
5. Sochi 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
6. Vitiaz Chekhov 3 1 0 2 -2 1 13 12 4

Tarasov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 3 3 0 0 0 7 16 9 6
2. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 2 11 9 6
3. Dynamo Minsk 3 2 0 0 1 1 9 8 4
4. Dinamo Riga 3 1 0 0 2 -1 10 11 2
5. Jaroslavl 3 1 0 0 2 0 5 5 2
6. Čerepovec 3 1 0 0 2 -2 7 9 2

Kharlamov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 5 2 1 1 -1 8 19 11 9
2. Magnitogorsk 2 2 0 0 0 5 8 3 4
3. Jekatěrinburg 4 2 1 0 0 8 15 7 8
4. Kazaň 3 -2 2 0 1 -1 7 8 4
5. Nižněkamsk 2 0 0 0 2 -8 1 9 0
6. Red Star Kunlun 3 1 0 0 2 -7 6 13 2
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 5 2 1 1 -1 8 19 11 9
2. Jekatěrinburg 4 2 1 0 0 8 15 7 8
3. Petrohrad 5 2 1 0 1 5 13 8 8
4. Ufa 3 3 0 0 0 11 16 5 6
5. Dynamo Moskva 3 3 0 0 0 7 16 9 6
6. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 2 11 9 6
7. Magnitogorsk 2 2 0 0 0 5 8 3 4
8. Dynamo Minsk 3 2 0 0 1 1 9 8 4
9. Kazaň 3 -2 2 0 1 -1 7 8 4
10. Vitiaz Chekhov 3 1 0 2 -2 1 13 12 4
11. Jokerit Helsinki 4 2 0 0 2 -3 11 14 4
12. Nižnyj Novgorod 3 1 0 1 0 0 8 8 3
13. Novosibirsk 4 1 0 1 1 -4 7 11 3
14. Admiral Vladivostok 5 0 0 3 -1 -13 11 24 3
15. Spartak Moskva 2 1 0 0 1 2 5 3 2
16. Jaroslavl 3 1 0 0 2 0 5 5 2
17. Barys Astana 2 1 0 0 1 2 8 6 2
18. Čerepovec 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
19. Dinamo Riga 3 1 0 0 2 -1 10 11 2
20. Omsk 3 1 0 0 2 -4 9 13 2
21. Red Star Kunlun 3 1 0 0 2 -7 6 13 2
22. Sochi 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
23. Chabarovsk Amur 4 0 0 1 2 -8 5 13 1
24. Nižněkamsk 2 0 0 0 2 -8 1 9 0