Magnitogorsk VS Dynamo Minsk


Magnitogorsk

Dynamo Minsk

Magnitogorsk (T1) VS Dynamo Minsk (T2)

Magnitogorsk

Dynamo Minsk

Zajímavé

Magnitogorsk

  • 65% (20 z 31) výher týmu Magnitogorsk.
  • Až 17 zápasů týmu Magnitogorsk skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 31 zápasů, to je až 55%.

Dynamo Minsk

  • 29% zápasů týmu Dynamo Minsk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledem skončilo až 9 z celkového počtu 31 zápasů.
  • Dynamo Minsk už 9 zápasů v řade nevyhrál.

H2H

  • Ze 14 vzájemných zápasů vyhrál domácí tým 9, což je 64%.
  • 57% vzájemných zápasů skončilo nad hranicí 5.5 bodů. To je 8 z 14 zápasů.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Rusko / KHL / 2020/2021
11.01.2021 17:30 Dynamo Minsk Magnitogorsk over 2:4 0:2,1:1,1:1
24.12.2020 15:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk under 3:2 0:0,2:1,1:1
Rusko / KHL / 2019/2020
01.11.2019 15:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
15.09.2019 16:10 Dynamo Minsk Magnitogorsk under 3:2 0:0,2:2,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
11.01.2019 15:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk over 4:3 1:1,1:2,2:0
14.11.2018 17:30 Dynamo Minsk Magnitogorsk under 0:2 0:0,0:0,0:2
Rusko / KHL / 2017/2018
03.01.2018 13:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk under 1:2 1:0,0:0,0:2
17.09.2017 16:00 Dynamo Minsk Magnitogorsk over 5:3 0:1,0:2,5:0
Rusko / KHL / 2016/2017
04.12.2016 15:00 Dynamo Minsk Magnitogorsk over 2:4 0:2,2:1,0:1
13.09.2016 16:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk over 5:4 0:1,1:2,4:1
Rusko / KHL / 2015/2016
13.01.2016 15:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk over 5:1 1:1,1:0,3:0
28.10.2015 17:30 Dynamo Minsk Magnitogorsk over 6:4 2:3,2:1,2:0
Rusko / KHL / 2011/2012
12.01.2012 17:00 Dynamo Minsk Magnitogorsk over 3:4 1:1,1:3,1:0
09.12.2011 14:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk under 3:2 1:0,1:1,1:1

Magnitogorsk

9 - 1 - 4

Dynamo Minsk

Magnitogorsk


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
21.11.21 13:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
19.11.21 17:30 Omsk Magnitogorsk over 4:2 1:1,1:1,2:0
17.11.21 15:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur over 5:2 0:2,3:0,2:0
15.11.21 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk under 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
06.11.21 15:00 Čerepovec Magnitogorsk over 5:2 4:0,0:2,1:0
04.11.21 15:00 Jaroslavl Magnitogorsk under 3:2 1:0,2:1,0:1
02.11.21 17:30 Petrohrad Magnitogorsk under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:2
30.10.21 11:30 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov under 2:1 1:0,1:1,0:0
28.10.21 16:00 Magnitogorsk Kazaň under 3:1 0:0,2:0,1:1
26.10.21 16:00 Magnitogorsk Čeljabinsk under 3:2 1:1,1:1,1:0
23.10.21 16:00 Sochi Magnitogorsk under 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,2:3
21.10.21 17:30 Jokerit Helsinki Magnitogorsk over 4:5pp 1:0,2:1,1:3,0:1
19.10.21 18:30 Dinamo Riga Magnitogorsk over 4:5sn 1:2,1:2,2:0,0:0,1:2
17.10.21 14:00 Magnitogorsk Ufa over 2:5 1:3,1:2,0:0
14.10.21 16:00 Magnitogorsk Kazaň under 2:1 0:1,1:0,1:0
11.10.21 16:00 Magnitogorsk Sochi under 3:1 1:0,1:0,1:1
07.10.21 18:00 Kazaň Magnitogorsk under 1:3 1:0,0:2,0:1
05.10.21 18:30 Spartak Moskva Magnitogorsk under 0:4 0:2,0:1,0:1
03.10.21 16:00 Dynamo Moskva Magnitogorsk over 2:4 0:1,1:1,1:2
01.10.21 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg over 4:2 2:1,0:0,2:1
29.09.21 16:00 Magnitogorsk Barys Astana over 4:3 0:1,2:2,2:0
25.09.21 14:00 Magnitogorsk CSKA Moskva under 4:0 1:0,1:0,2:0
22.09.21 14:30 Novosibirsk Magnitogorsk under 1:3 0:0,0:3,1:0
20.09.21 11:30 Admiral Vladivostok Magnitogorsk under 0:5 0:4,0:1,0:0
18.09.21 09:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk over 2:6 2:0,0:5,0:1
15.09.21 16:00 Magnitogorsk Omsk over 7:4 2:2,3:2,2:0
13.09.21 16:00 Magnitogorsk Nižněkamsk under 4:0 3:0,0:0,1:0
10.09.21 16:00 Magnitogorsk Admiral Vladivostok over 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
07.09.21 16:00 Magnitogorsk Ufa over 2:7 0:1,0:2,2:4
05.09.21 13:00 Barys Astana Magnitogorsk under 1:2 0:0,0:0,1:2
03.09.21 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 2:6 0:2,2:2,0:2

Dynamo Minsk


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
23.11.21 14:30 Barys Astana Dynamo Minsk under 3:2sn 1:2,1:0,0:0,0:0,2:0
21.11.21 15:30 Dynamo Minsk Novosibirsk under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:2
19.11.21 17:30 Dynamo Minsk CSKA Moskva over 3:6 1:2,0:1,2:3
17.11.21 17:10 Dynamo Minsk Čerepovec over 3:4sn 0:0,3:2,0:1,0:0,1:2
15.11.21 17:10 Dynamo Minsk Jaroslavl over 3:7 2:2,1:3,0:2
06.11.21 15:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 3:4pp 1:1,1:2,1:0,0:1
04.11.21 15:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk under 4:0 1:0,1:0,2:0
02.11.21 17:10 Dynamo Minsk Dynamo Moskva over 3:7 1:4,0:3,2:0
31.10.21 15:10 Dynamo Minsk Ufa over 3:5 2:2,0:1,1:2
26.10.21 11:30 Admiral Vladivostok Dynamo Minsk under 2:3 2:1,0:1,0:1
24.10.21 09:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
22.10.21 14:30 Novosibirsk Dynamo Minsk under 3:2 3:2,0:0,0:0
19.10.21 18:10 Dynamo Minsk Barys Astana over 6:5 2:2,1:2,3:1
17.10.21 16:10 Dynamo Minsk Admiral Vladivostok under 3:2 2:1,0:0,1:1
14.10.21 18:30 Dynamo Minsk Spartak Moskva under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
12.10.21 18:30 Dynamo Minsk Red Star Kunlun over 6:5pp 2:1,3:3,0:1,1:0
09.10.21 16:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk over 3:4 1:0,1:4,1:0
07.10.21 18:00 Nižněkamsk Dynamo Minsk over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
05.10.21 18:00 Kazaň Dynamo Minsk over 3:4pp 1:1,2:1,0:1,0:1
03.10.21 16:00 Sochi Dynamo Minsk over 3:7 1:1,1:3,1:3
29.09.21 18:10 Dynamo Minsk Nižněkamsk under 3:1 0:0,2:0,1:1
27.09.21 18:10 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur under 2:1 1:0,0:1,1:0
25.09.21 16:30 Dynamo Minsk Petrohrad under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
22.09.21 16:00 Jekatěrinburg Dynamo Minsk over 7:3 3:1,2:2,2:0
20.09.21 16:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk under 0:5 0:2,0:1,0:2
18.09.21 13:30 Ufa Dynamo Minsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
12.09.21 16:10 Dynamo Minsk Kazaň over 5:2 1:0,0:2,4:0
10.09.21 18:10 Dynamo Minsk Jekatěrinburg under 1:2 0:0,0:1,1:1
07.09.21 18:30 Jaroslavl Dynamo Minsk over 3:4 0:2,2:0,1:2
05.09.21 16:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 1:4 1:2,0:1,0:1
03.09.21 18:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk under 4:1 3:0,1:1,0:0

Magnitogorsk


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
28.11.2021 17:30 Red Star Kunlun Magnitogorsk H2H
30.11.2021 17:30 CSKA Moskva Magnitogorsk H2H
02.12.2021 17:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk H2H
06.12.2021 15:00 Magnitogorsk Spartak Moskva H2H
08.12.2021 15:00 Magnitogorsk Red Star Kunlun H2H
10.12.2021 14:30 Magnitogorsk Petrohrad H2H
12.12.2021 13:00 Magnitogorsk Omsk H2H
21.12.2021 15:00 Magnitogorsk Čerepovec H2H
23.12.2021 17:30 Omsk Magnitogorsk H2H
25.12.2021 15:00 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk H2H
27.12.2021 15:00 Kazaň Magnitogorsk H2H
29.12.2021 15:00 Dynamo Minsk Magnitogorsk H2H
03.01.2022 15:00 Ufa Magnitogorsk H2H
05.01.2022 15:00 Barys Astana Magnitogorsk H2H
07.01.2022 15:00 Magnitogorsk Jaroslavl H2H
09.01.2022 15:00 Magnitogorsk Barys Astana H2H
13.01.2022 15:00 Magnitogorsk Jokerit Helsinki H2H
17.01.2022 15:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod H2H
19.01.2022 15:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva H2H
21.01.2022 15:00 Magnitogorsk Dinamo Riga H2H
22.02.2022 15:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg H2H
24.02.2022 15:00 Magnitogorsk Novosibirsk H2H
27.02.2022 15:00 Nižněkamsk Magnitogorsk H2H
01.03.2022 15:00 Ufa Magnitogorsk H2H

Dynamo Minsk


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
28.11.2021 15:10 Dynamo Minsk Čeljabinsk H2H
01.12.2021 17:30 Petrohrad Dynamo Minsk H2H
03.12.2021 17:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk H2H
05.12.2021 15:00 Sochi Dynamo Minsk H2H
08.12.2021 17:10 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov H2H
10.12.2021 17:10 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod H2H
12.12.2021 15:10 Dynamo Minsk Jokerit Helsinki H2H
20.12.2021 18:30 Dinamo Riga Dynamo Minsk H2H
22.12.2021 17:30 Jokerit Helsinki Dynamo Minsk H2H
24.12.2021 17:30 Red Star Kunlun Dynamo Minsk H2H
26.12.2021 15:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk H2H
29.12.2021 15:00 Dynamo Minsk Magnitogorsk H2H
03.01.2022 15:00 Čerepovec Dynamo Minsk H2H
05.01.2022 15:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk H2H
07.01.2022 15:00 Omsk Dynamo Minsk H2H
12.01.2022 15:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk H2H
17.01.2022 15:00 Dynamo Minsk Čerepovec H2H
19.01.2022 15:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov H2H
21.01.2022 15:00 Dynamo Minsk Sochi H2H
23.01.2022 15:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga H2H
22.02.2022 15:00 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod H2H
24.02.2022 15:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga H2H
27.02.2022 15:00 Dynamo Minsk Sochi H2H
01.03.2022 15:00 Dynamo Minsk Omsk H2H

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 32 14 6 1 4 42 114 72 53
2. Čeljabinsk 35 5 10 3 4 26 112 86 53
3. Kazaň 33 8 6 5 3 5 79 74 45
4. Ufa 33 14 3 3 7 21 92 71 43
5. Omsk 33 15 2 2 10 17 93 76 40
6. Novosibirsk 33 10 3 4 9 -5 66 71 36
7. Nižněkamsk 32 7 4 4 9 -9 82 91 34
8. Jekatěrinburg 33 8 3 5 9 11 106 95 33
9. Barys Astana 33 1 6 4 12 -22 81 103 30
10. Chabarovsk Amur 34 0 6 5 12 -25 67 92 29
11. Red Star Kunlun 32 4 2 3 18 -52 70 122 19
12. Admiral Vladivostok 33 3 2 5 16 -51 56 107 19

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 33 10 5 6 1 23 106 83 46
2. Dynamo Moskva 32 16 3 0 10 33 112 79 44
3. CSKA Moskva 33 5 8 2 8 10 79 69 44
4. Čerepovec 32 6 7 4 4 9 77 68 44
5. Petrohrad 32 9 5 5 3 29 102 73 43
6. Jaroslavl 33 13 2 6 4 13 87 74 40
7. Spartak Moskva 33 7 5 2 12 -2 83 85 36
8. Dynamo Minsk 32 7 4 6 5 -9 95 104 36
9. Nižnyj Novgorod 33 13 1 4 10 4 83 79 34
10. Sochi 33 7 3 4 12 -16 71 87 30
11. Vitiaz Chekhov 33 5 2 10 4 -19 83 102 28
12. Dinamo Riga 31 8 1 6 9 -33 61 94 26

Chernyshev Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 33 14 3 3 7 21 92 71 43
2. Omsk 33 15 2 2 10 17 93 76 40
3. Novosibirsk 33 10 3 4 9 -5 66 71 36
4. Barys Astana 33 1 6 4 12 -22 81 103 30
5. Chabarovsk Amur 34 0 6 5 12 -25 67 92 29
6. Admiral Vladivostok 33 3 2 5 16 -51 56 107 19

Bobrov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 33 10 5 6 1 23 106 83 46
2. Petrohrad 32 9 5 5 3 29 102 73 43
3. Spartak Moskva 33 7 5 2 12 -2 83 85 36
4. Nižnyj Novgorod 33 13 1 4 10 4 83 79 34
5. Sochi 33 7 3 4 12 -16 71 87 30
6. Vitiaz Chekhov 33 5 2 10 4 -19 83 102 28

Tarasov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 32 16 3 0 10 33 112 79 44
2. CSKA Moskva 33 5 8 2 8 10 79 69 44
3. Čerepovec 32 6 7 4 4 9 77 68 44
4. Jaroslavl 33 13 2 6 4 13 87 74 40
5. Dynamo Minsk 32 7 4 6 5 -9 95 104 36
6. Dinamo Riga 31 8 1 6 9 -33 61 94 26

Kharlamov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 32 14 6 1 4 42 114 72 53
2. Čeljabinsk 35 5 10 3 4 26 112 86 53
3. Kazaň 33 8 6 5 3 5 79 74 45
4. Nižněkamsk 32 7 4 4 9 -9 82 91 34
5. Jekatěrinburg 33 8 3 5 9 11 106 95 33
6. Red Star Kunlun 32 4 2 3 18 -52 70 122 19
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 32 14 6 1 4 42 114 72 53
2. Čeljabinsk 35 5 10 3 4 26 112 86 53
3. Jokerit Helsinki 33 10 5 6 1 23 106 83 46
4. Kazaň 33 8 6 5 3 5 79 74 45
5. Dynamo Moskva 32 16 3 0 10 33 112 79 44
6. CSKA Moskva 33 5 8 2 8 10 79 69 44
7. Čerepovec 32 6 7 4 4 9 77 68 44
8. Ufa 33 14 3 3 7 21 92 71 43
9. Petrohrad 32 9 5 5 3 29 102 73 43
10. Omsk 33 15 2 2 10 17 93 76 40
11. Jaroslavl 33 13 2 6 4 13 87 74 40
12. Novosibirsk 33 10 3 4 9 -5 66 71 36
13. Spartak Moskva 33 7 5 2 12 -2 83 85 36
14. Dynamo Minsk 32 7 4 6 5 -9 95 104 36
15. Nižnyj Novgorod 33 13 1 4 10 4 83 79 34
16. Nižněkamsk 32 7 4 4 9 -9 82 91 34
17. Jekatěrinburg 33 8 3 5 9 11 106 95 33
18. Sochi 33 7 3 4 12 -16 71 87 30
19. Barys Astana 33 1 6 4 12 -22 81 103 30
20. Chabarovsk Amur 34 0 6 5 12 -25 67 92 29
21. Vitiaz Chekhov 33 5 2 10 4 -19 83 102 28
22. Dinamo Riga 31 8 1 6 9 -33 61 94 26
23. Red Star Kunlun 32 4 2 3 18 -52 70 122 19
24. Admiral Vladivostok 33 3 2 5 16 -51 56 107 19

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 15 9 2 0 2 18 54 36 26
2. Čeljabinsk 17 3 5 0 4 12 51 39 26
3. Kazaň 19 7 2 4 0 5 46 41 26
4. Ufa 16 4 2 2 4 -4 35 39 18
5. Omsk 16 8 2 0 4 18 49 31 24
6. Novosibirsk 15 5 2 0 6 0 32 32 18
7. Nižněkamsk 18 4 3 2 4 5 49 44 22
8. Jekatěrinburg 16 5 1 3 3 11 55 44 17
9. Barys Astana 17 1 3 2 6 -15 36 51 16
10. Chabarovsk Amur 16 -1 4 1 7 -7 33 40 15
11. Red Star Kunlun 15 2 1 2 7 -15 39 54 10
12. Admiral Vladivostok 14 2 1 1 8 -17 26 43 9

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 15 1 5 2 0 17 59 42 24
2. Dynamo Moskva 17 10 1 0 5 20 56 36 24
3. CSKA Moskva 15 6 2 1 3 7 34 27 21
4. Čerepovec 18 5 4 2 1 9 45 36 28
5. Petrohrad 15 6 1 3 1 16 47 31 19
6. Jaroslavl 18 5 2 5 -1 -1 46 47 23
7. Spartak Moskva 19 6 2 1 7 -2 46 48 21
8. Dynamo Minsk 15 4 1 4 1 -9 44 53 16
9. Nižnyj Novgorod 19 9 1 2 4 10 54 44 24
10. Sochi 17 2 2 3 5 -12 41 53 15
11. Vitiaz Chekhov 16 1 1 7 -1 -13 40 53 13
12. Dinamo Riga 15 7 0 2 4 -10 33 43 16

Chernyshev Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 16 4 2 2 4 -4 35 39 18
2. Omsk 16 8 2 0 4 18 49 31 24
3. Novosibirsk 15 5 2 0 6 0 32 32 18
4. Barys Astana 17 1 3 2 6 -15 36 51 16
5. Chabarovsk Amur 16 -1 4 1 7 -7 33 40 15
6. Admiral Vladivostok 14 2 1 1 8 -17 26 43 9

Bobrov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 15 1 5 2 0 17 59 42 24
2. Petrohrad 15 6 1 3 1 16 47 31 19
3. Spartak Moskva 19 6 2 1 7 -2 46 48 21
4. Nižnyj Novgorod 19 9 1 2 4 10 54 44 24
5. Sochi 17 2 2 3 5 -12 41 53 15
6. Vitiaz Chekhov 16 1 1 7 -1 -13 40 53 13

Tarasov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 17 10 1 0 5 20 56 36 24
2. CSKA Moskva 15 6 2 1 3 7 34 27 21
3. Čerepovec 18 5 4 2 1 9 45 36 28
4. Jaroslavl 18 5 2 5 -1 -1 46 47 23
5. Dynamo Minsk 15 4 1 4 1 -9 44 53 16
6. Dinamo Riga 15 7 0 2 4 -10 33 43 16

Kharlamov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 15 9 2 0 2 18 54 36 26
2. Čeljabinsk 17 3 5 0 4 12 51 39 26
3. Kazaň 19 7 2 4 0 5 46 41 26
4. Nižněkamsk 18 4 3 2 4 5 49 44 22
5. Jekatěrinburg 16 5 1 3 3 11 55 44 17
6. Red Star Kunlun 15 2 1 2 7 -15 39 54 10
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čerepovec 18 5 4 2 1 9 45 36 28
2. Magnitogorsk 15 9 2 0 2 18 54 36 26
3. Čeljabinsk 17 3 5 0 4 12 51 39 26
4. Kazaň 19 7 2 4 0 5 46 41 26
5. Omsk 16 8 2 0 4 18 49 31 24
6. Dynamo Moskva 17 10 1 0 5 20 56 36 24
7. Jokerit Helsinki 15 1 5 2 0 17 59 42 24
8. Nižnyj Novgorod 19 9 1 2 4 10 54 44 24
9. Jaroslavl 18 5 2 5 -1 -1 46 47 23
10. Nižněkamsk 18 4 3 2 4 5 49 44 22
11. CSKA Moskva 15 6 2 1 3 7 34 27 21
12. Spartak Moskva 19 6 2 1 7 -2 46 48 21
13. Petrohrad 15 6 1 3 1 16 47 31 19
14. Novosibirsk 15 5 2 0 6 0 32 32 18
15. Ufa 16 4 2 2 4 -4 35 39 18
16. Jekatěrinburg 16 5 1 3 3 11 55 44 17
17. Dinamo Riga 15 7 0 2 4 -10 33 43 16
18. Barys Astana 17 1 3 2 6 -15 36 51 16
19. Dynamo Minsk 15 4 1 4 1 -9 44 53 16
20. Chabarovsk Amur 16 -1 4 1 7 -7 33 40 15
21. Sochi 17 2 2 3 5 -12 41 53 15
22. Vitiaz Chekhov 16 1 1 7 -1 -13 40 53 13
23. Red Star Kunlun 15 2 1 2 7 -15 39 54 10
24. Admiral Vladivostok 14 2 1 1 8 -17 26 43 9

Eastern Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 17 5 4 1 2 24 60 36 27
2. Čeljabinsk 18 2 5 3 0 14 61 47 27
3. Kazaň 14 1 4 1 3 0 33 33 19
4. Ufa 17 10 1 1 3 25 57 32 25
5. Omsk 17 7 0 2 6 -1 44 45 16
6. Novosibirsk 18 5 1 4 3 -5 34 39 18
7. Nižněkamsk 14 3 1 2 5 -14 33 47 12
8. Jekatěrinburg 17 3 2 2 6 0 51 51 16
9. Barys Astana 16 0 3 2 6 -7 45 52 14
10. Chabarovsk Amur 18 1 2 4 5 -18 34 52 14
11. Red Star Kunlun 17 2 1 1 11 -37 31 68 9
12. Admiral Vladivostok 19 1 1 4 8 -34 30 64 10

Western Conference

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 18 9 0 4 1 6 47 41 22
2. Dynamo Moskva 15 6 2 0 5 13 56 43 20
3. CSKA Moskva 18 -1 6 1 5 3 45 42 23
4. Čerepovec 14 1 3 2 3 0 32 32 16
5. Petrohrad 17 3 4 2 2 13 55 42 24
6. Jaroslavl 15 8 0 1 5 14 41 27 17
7. Spartak Moskva 14 1 3 1 5 0 37 37 15
8. Dynamo Minsk 17 3 3 2 4 0 51 51 20
9. Nižnyj Novgorod 14 4 0 2 6 -6 29 35 10
10. Sochi 16 5 1 1 7 -4 30 34 15
11. Vitiaz Chekhov 17 4 1 3 5 -6 43 49 15
12. Dinamo Riga 16 1 1 4 5 -23 28 51 10

Chernyshev Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 17 10 1 1 3 25 57 32 25
2. Omsk 17 7 0 2 6 -1 44 45 16
3. Novosibirsk 18 5 1 4 3 -5 34 39 18
4. Barys Astana 16 0 3 2 6 -7 45 52 14
5. Chabarovsk Amur 18 1 2 4 5 -18 34 52 14
6. Admiral Vladivostok 19 1 1 4 8 -34 30 64 10

Bobrov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 18 9 0 4 1 6 47 41 22
2. Petrohrad 17 3 4 2 2 13 55 42 24
3. Spartak Moskva 14 1 3 1 5 0 37 37 15
4. Nižnyj Novgorod 14 4 0 2 6 -6 29 35 10
5. Sochi 16 5 1 1 7 -4 30 34 15
6. Vitiaz Chekhov 17 4 1 3 5 -6 43 49 15

Tarasov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 15 6 2 0 5 13 56 43 20
2. CSKA Moskva 18 -1 6 1 5 3 45 42 23
3. Čerepovec 14 1 3 2 3 0 32 32 16
4. Jaroslavl 15 8 0 1 5 14 41 27 17
5. Dynamo Minsk 17 3 3 2 4 0 51 51 20
6. Dinamo Riga 16 1 1 4 5 -23 28 51 10

Kharlamov Division

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 17 5 4 1 2 24 60 36 27
2. Čeljabinsk 18 2 5 3 0 14 61 47 27
3. Kazaň 14 1 4 1 3 0 33 33 19
4. Nižněkamsk 14 3 1 2 5 -14 33 47 12
5. Jekatěrinburg 17 3 2 2 6 0 51 51 16
6. Red Star Kunlun 17 2 1 1 11 -37 31 68 9
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 17 5 4 1 2 24 60 36 27
2. Čeljabinsk 18 2 5 3 0 14 61 47 27
3. Ufa 17 10 1 1 3 25 57 32 25
4. Petrohrad 17 3 4 2 2 13 55 42 24
5. CSKA Moskva 18 -1 6 1 5 3 45 42 23
6. Jokerit Helsinki 18 9 0 4 1 6 47 41 22
7. Dynamo Moskva 15 6 2 0 5 13 56 43 20
8. Dynamo Minsk 17 3 3 2 4 0 51 51 20
9. Kazaň 14 1 4 1 3 0 33 33 19
10. Novosibirsk 18 5 1 4 3 -5 34 39 18
11. Jaroslavl 15 8 0 1 5 14 41 27 17
12. Čerepovec 14 1 3 2 3 0 32 32 16
13. Omsk 17 7 0 2 6 -1 44 45 16
14. Jekatěrinburg 17 3 2 2 6 0 51 51 16
15. Sochi 16 5 1 1 7 -4 30 34 15
16. Spartak Moskva 14 1 3 1 5 0 37 37 15
17. Vitiaz Chekhov 17 4 1 3 5 -6 43 49 15
18. Barys Astana 16 0 3 2 6 -7 45 52 14
19. Chabarovsk Amur 18 1 2 4 5 -18 34 52 14
20. Nižněkamsk 14 3 1 2 5 -14 33 47 12
21. Nižnyj Novgorod 14 4 0 2 6 -6 29 35 10
22. Dinamo Riga 16 1 1 4 5 -23 28 51 10
23. Admiral Vladivostok 19 1 1 4 8 -34 30 64 10
24. Red Star Kunlun 17 2 1 1 11 -37 31 68 9